Strona 198 z 299 PierwszyPierwszy ... 98148188196197198199200208248298 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,866 do 8,910 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8866
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Na tę chwilę wygląda to tak, że na 2017 (jeśli pojawi się taka możliwość) to trzeba szukać kogoś na miejsce Dzika. Jak widać on ma inne priorytety.


    To proste ➡ Max Frieckie więcej zmian nam nie potrzeba.

  2. Powrót do góry    #8867
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Tabela końcowa
    # nazwa m pkt +/-
    1. Stal Gorzów +14 14 28 +158
    2. KS GetWell Toruń +8 14 22 +51
    3. ekantor.pl Falubaz +7 14 21 +21
    4. ŻKS ROW Rybnik +2 14 16 -57
    5. Fogo Unia Leszno +1 14 15 +21
    6. Betard Sparta +1 14 15 -40
    7. MRGARDEN GKM Grudziądz +1 14 15 -30
    8. Unia Tarnów -8 14 6 -124

    Taka sytuacja wyszła mi z symulacji pozostałych meczów rundy zasadniczej..
    Założyłem wszystkie wygrane mecze Leszna u siebie, w tym 2 z bonusem. Nawet jeśliby przyjąć 3 bonus z Falubazem (wygrana min. 51:39 w co nie wierze), to i tak nie wygrywając niczego na wyjeździe ich nie przeskoczymy. Oczywiście Rybnik będzie tak wysoko, jeśli zdoła wygrać pozostałe 4 mecze na swoim torze - kolejno z Wrocławiem, ZG, Lesznem i Gorzowem. Pamiętajmy że Rybnik przegrywając nieznacznie w ZG i remisując w Lesznie, może przy minimalnych zwycięstwach uzyskać też bonusy, co zresztą wkalkulowałem. Jestem też świadomy tego, że w normalnych warunkach Rybnik nie miałby szans w starciu z Gorzowem... tylko że to będzie ostatnia kolejka i tutaj jak wspominano wcześniej Stal może sobie wybrać rywala pomiędzy Unią a ROWem.
    Nie jestem niestety jakimś optymistą jeśli chodzi o wyjazdy Unii. Nie tak dawno przecież Leszno poległo w Tarnowie.... W Poznaniu i Grudziądzu gospodarze przygotują swoje specyficzne nawierzchnie, gdzie zanim Unia sie pozbiera z przełożeniami może być po meczu.
    Skład Unia ma mega mocny ale tylko na papierze, biorąc pod uwagę najlepsze sezony każdego z seniorów. W rzeczywistości jest wielka kupa i czasem wydaje mi się że tylko Zengiemu i Tobiaszowi zależy na dobrym wyniku.
    I na koniec kwestia juniorki. Nie od dzis wiadomym jest, że dobry junior (min. 1) w składzie zespołu ekstraligowego to podstawa żeby powalczyć o medale. To niejako sie potwierdza w tym roku. 3 pierwsze pozycje: Gorzów - Zmarzlik, Toruń - Przedpełski, Zg - Pieszczek. Zobaczmy w ZG mocno krytykują Pieszczka, ale jak zawodzi którys z seniorów do Cieslak się nie pitoli i robi zmiany z Pieszczkiem, bo ten choć jeżdzi w kratkę to jednak jakiś poziom prezentuje. Nie zakręca manety w każdej sytuacji jak czuje oddech zawodnika na plecach. Nie łamie się co chwilę i przy byle urazie leczy się pół roku. Można się jedynie cieszyć (choć to nie jest dobre słowo), że we Wrocku wypadł Drabik, bo dzieki temu szanse Unii na P-O mocno wzrastają.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    To proste ➡ Max Frieckie więcej zmian nam nie potrzeba.
    Tylko że taki Max Fricke będzie mieć oferty nie tylko z Leszna.
    Poczekajmy czy Leszno wejdzie do PO w tym roku, a Później rozmawiajmy czy klub będzie na niego stać

  3. Powrót do góry    #8868
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Widzę że co niektórzy zaczynają dostrzegać problem Dzika i jego bezbarwną jazde, przestają patrzeć na jego średnią, a zaczynają patrzeć co prezentuje na torze. Dzik był zakontraktowany na sezon 2014r, żeby wygrywać biegi a przede wszystkim biegi nominowane z którymi mieliśmy takie problemy w 2013r., jak dla mnie nie za bardzo mu to wyszło. Problemy Dzika to nie duńska Jola Rutowicz ( jak ją nazwali na forum), ale mega problem sprzętowy, i nie obciążałbym za bardzo tunerów ( zwłaszcza Kowalskiego) za kiepskie maszyny, jak dla mnie Dzik nie ma problemów z złym sprzętem, a problemy z dobraniem właściwych ustawień sprzętu do toru, on nie ma chyba o tym najmniejszego pojęcia. Czemu Emil na sprzęcie od Kowalskiego potrafi jechać w Toruniu a Dzik już ma problem i jest bezbarwny??

  4. Powrót do góry    #8869
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Oczywiście Rybnik będzie tak wysoko, jeśli zdoła wygrać pozostałe 4 mecze na swoim torze - kolejno z Wrocławiem, ZG, Lesznem i Gorzowem.
    Moim zdaniem ROW przegra co najmniej dwa mecze z tych w/w. Ale już sama wygrana Unii Leszno w Rybniku, plus wszystko musicie wygrać u siebie, załatwi wam temat PO.

    Tyle tylko, że musicie brać się za siebie i coś jechać. Jeśli jednak oba Duny będą was zawodzić jak dotychczas, to możecie przegrać nawet u siebie niektóre mecze. O wyjazdach już nie wspomnę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #8870
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeśli jednak oba Duny będą was zawodzić jak dotychczas....
    Spoko. Zawsze z rezerwy można puścić Smektałe. Damy radę.

  6. Powrót do góry    #8871
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Rybnik będzie na 8, a nie na 4.

    DYlkg.jpg
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 28-06-2016 o 11:24
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Powrót do góry    #8872
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Wszystko wskazuje, że tak będzie , chociaż szkoda by było GKM-u. Zasłużyli na PO w tym roku.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    istanbul (28-06-2016)

  9. Powrót do góry    #8873
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Czym zasłużyli? Pojadą do końca porządnie to zasłużą i będą w PO.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    lego (29-06-2016)

  11. Powrót do góry    #8874
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Widzę że co niektórzy zaczynają dostrzegać problem Dzika i jego bezbarwną jazde, przestają patrzeć na jego średnią, a zaczynają patrzeć co prezentuje na torze. Dzik był zakontraktowany na sezon 2014r, żeby wygrywać biegi a przede wszystkim biegi nominowane z którymi mieliśmy takie problemy w 2013r., jak dla mnie nie za bardzo mu to wyszło. Problemy Dzika to nie duńska Jola Rutowicz ( jak ją nazwali na forum), ale mega problem sprzętowy, i nie obciążałbym za bardzo tunerów ( zwłaszcza Kowalskiego) za kiepskie maszyny, jak dla mnie Dzik nie ma problemów z złym sprzętem, a problemy z dobraniem właściwych ustawień sprzętu do toru, on nie ma chyba o tym najmniejszego pojęcia. Czemu Emil na sprzęcie od Kowalskiego potrafi jechać w Toruniu a Dzik już ma problem i jest bezbarwny??
    juz pisalem ze to nie wina tunerow a wlasnie helgi... zaden tuner tu nawet z kosmosu nie pomoze jesli nie mysli sie caly tydzien o zuzlu... a niki no coz zaraz po zawodach do samolotu i do helgi. dzien przed zawodami samolot i np do leszna.. kiedy on ma dopasowac sprzet? sprawdzic ustawienia ? niki nawet widac tego problemu nie dostrzega... ktos nim musi wstrzasnac...chwycic za ja.... i budzic w nim byka tzn dzika
    pyra

  12. Powrót do góry    #8875
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Nickiego problem jeest zlozony... raz Helga, dwa sprzet i tu racja ze nie jest on az tak.beznadziejny tylko Pedersen go nie ustawia odpowiiednio. Z tego co wiem Nicki nie dokonuje zadnych zmian ustawien, on chce.miec taki silnik by cale zawody nic w nim nie zmieeniac... a jak minie zmieenia zebatki, dyszy itp to jak od 1 biegu nie jedzie to juz niee pojedzie. Z dobrego zrodla mam.to info ale mimo wszyystko az trudno w to uwierzyc by Nicki byl takim debilem...

    Jak chodzi o wstrzas to nie brac go na 2 naajblizsze mecze moze zacznie myslec...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  13. Powrót do góry    #8876
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wszystko po trochu:
    - sprzęt (zapętlił się)
    - Helga (odskocznia od żużla)
    - nieudany początek sezonu i brak motywacji (tytuł IMŚ odjechał)
    - kontuzja palca (złamany/pęknięty)

    Ale może jeszcze w PO coś z siebie wykrzesze. Jemu by się przydało zresetować głowę, wyleczyć palec i wtedy wrócić. Może odpuści SWC? Wcale by mnie to nie zdziwiło.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #8877
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    1.Od kiedy Zengota jest kapitanem? Bo oglądając filmik ze strony klubowej właśnie się o tym dowiedziałem, chyba że było to tylko na ten mecz ze względu na brak Tofika.
    2. Kiedy jest trening na Smoku? Na pewno będą chłopaki chcieli potrenować przed IMP.

    Patrząc na naszych Duńczyków mam wrażenie że ten sezon jest dla nich stracony. Nicki miał oczywiście chęci na kolejne IMŚ ale start mocno mu nie wyszedł i strata jest dość spora a to wg mnie główny powód że ten sezon już sobie "odpuścił" i jedzie bez żadnej spiny i znanej wszystkim zadziorności. Sqra zaraził go swoim luzem co daje nam komfort w parkingu ale niestety ma to i minusy bo na torze nie daje nam to pkt Z takim Nikim niestety ale Unia nie ma co szukać w play-offach bo od Gorzowa będzie podwójny ********. Kildemand może i się stara ale niestety wyników tej pracy nie ma a szkoda bo taki Karpow wymiata aż miło a to zawodnik z 1 ligi :O Niestety po raz kolejny nie trafiamy dobrze na zawodników i mam prośbę do osób w klubie by nie kontraktowały więcej zawodników z GP!!! Chodzi mi o obcokrajowców, którzy nie są w top od kilku lat. Ostatnio mieliśmy zawodników typu Bjerre, Lindgren, Jonasson czy teraz Kildemand i jak widać jedynie Bjerre u nas fajnie jechał, choć też nie od razu. Czas postawić na zawodników spoza GP którzy się niestety spalają i jak widać to choćby po Piotrze odbija się też to na lidze. Rok temu Piotr i Peter super a teraz niestety trafiło że obaj jadą zdecydowanie gorzej niż w zeszłym sezonie i nie widać przesłanek by się miało coś zmienić w tym temacie. Najbliższy mecz pokaże czy nasi zasługują na play-offy. Inny wynik niż wygrana może nas pogrzebać w dolnej 4 bo mam przeczucie, że Grudziadz z Toruniem nie przegra.

  15. Powrót do góry    #8878
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Mecz z Unią Tarnow 10 lipca o 17. Wiedzialem ze tak bedzie ale glupi łudzilem sie ze zrobia mecz pozniej...

  16. Powrót do góry    #8879
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,554
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 384 w 291 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Mecz z Unią Tarnow 10 lipca o 17. Wiedzialem ze tak bedzie ale glupi łudzilem sie ze zrobia mecz pozniej...
    Wiem że to mało prawdopodobne, ale jeśli nasi Piłkarze weszli by do finału, to na meczu z Tarnowem Będzie maksymalnie 4 tyś ludzi, tylko miejscowi i Ci co są anty- futbolowi ,a na tym Euro jest ich nie wielu. ...

  17. Powrót do góry    #8880
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Wiem że to mało prawdopodobne, ale jeśli nasi Piłkarze weszli by do finału.
    Az takim optymistą to nie jestem Takze chyba tylko fatalna pogoda u mnoe na wiosce moze spowodowac przyjazd na Tarnow...
    Dobrze ze chociaz za bilet oddali. We Wrocku podobno zwrotow nie ma.

  18. Powrót do góry    #8881
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,554
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 384 w 291 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Az takim optymistą to nie jestem Takze chyba tylko fatalna pogoda u mnoe na wiosce moze spowodowac przyjazd na Tarnow...
    Dobrze ze chociaz za bilet oddali. We Wrocku podobno zwrotow nie ma.
    No, ja jestem pod wrażeniem zmysłu taktycznego Nawalki, jeśli przejdziemy Portugalię to później możemy już wszystko

    Nawalka jest w stanie zdetronizowac wszystkie atuty przeciwnika

  19. Powrót do góry    #8882
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Kildemand dzisiaj w Piraternie 14 (3,2,3,3-3). Rece opadaja....
    Sqra pewnie zabierze go do Poznania...

  20. Powrót do góry    #8883
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Kildemand dzisiaj w Piraternie 14 (3,2,3,3-3). Rece opadaja....


    Tam może sobie komplety trzaskać w PL zawalił. Ława.

  21. Powrót do góry    #8884
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A ja wam wszystkim powiem że jesli przegramy teraz z Wrockiem to nie będzie Nas w PO. Uważam że Grudziądz pojedzie świetnie u siebie z Toruniem który ma zawsze problemy w Grudziądzu, a w rewanżu Toruniowi nie będzie zależało aż tak bardzo na bonusie. Po drugie to uważam Grudziądz wygra w ZG, a raczej Cieślaczek podłozy mecz. W tym przypadku do tych punktów Grudziądza co rozpisałeś musisz dodać 4 pkty dla Grudziądza - czyli mają 20. My przy porażce we Wrocku mamy 18. A Wrocek 13 i moim zdaniem włączy się do walki o Play Offy, bo uważam że Toruń u siebie pokonają a to im daje 15 pkt w tabeli i jadą do Rybnika na mecz o wszystko.

    Prawda jest taka że jeśli chcemy PO to musimy wszystko wygrać. Porażka i oglądanie się na wyniki innych spotkań nie da nam PO, bo Gorzów, Toruń, ZG będą jechały przeciwko Nam. Jeśli duny się przebudzą to uważam że jesteśmy z pozostałych meczów wyciągnąć komplet punktów a więc 17 punktów i kończyć RZ z 23 pkt na koncie co może dać nam jeszcze wyższą lokatę niż 4. Natomiast jeśli się Duny nie przebudzą to mamy wszystkie wyjazdy w plecy i kończymy sezon w sierpniu.

  22. Powrót do góry    #8885
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,446
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    No z obecną formą dunów, to nie wgramy żadnego z 3 wyjazdów, a to jest konieczne, żebym marzyć o PO.
    Ale spora jest szansa, że się wbiją z formą w któryś z tych meczy.

    W spiskową nie wierzę.
    UNSCARED

  23. Powrót do góry    #8886
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    A ja już w nic nie wierzę, ten sezon już "leży"...
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  24. Powrót do góry    #8887
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Kildemand dzisiaj w Piraternie 14 (3,2,3,3-3).
    Rece opadaja....
    To pewne ten trzeci motor którego nie zdążył przetestować w Toruniu


    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Sqra pewnie zabierze go do Poznania...
    No pewnie, przecież dla 3/4 tego forum:
    -Tofik to gwiazda własnego toru który na wyjazdach nie błyszczy,
    - Kildemand zaraz odpali,
    - tylko skład z Kildemandem i Pedersenem gwarantuje nam walkę o medale,

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    elgato (29-06-2016)

  26. Powrót do góry    #8888
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    A ja wam wszystkim powiem że jesli przegramy teraz z Wrockiem to nie będzie Nas w PO. Uważam że Grudziądz pojedzie świetnie u siebie z Toruniem który ma zawsze problemy w Grudziądzu, a w rewanżu Toruniowi nie będzie zależało aż tak bardzo na bonusie. Po drugie to uważam Grudziądz wygra w ZG, a raczej Cieślaczek podłozy mecz. W tym przypadku do tych punktów Grudziądza co rozpisałeś musisz dodać 4 pkty dla Grudziądza - czyli mają 20. My przy porażce we Wrocku mamy 18. A Wrocek 13 i moim zdaniem włączy się do walki o Play Offy, bo uważam że Toruń u siebie pokonają a to im daje 15 pkt w tabeli i jadą do Rybnika na mecz o wszystko.

    Prawda jest taka że jeśli chcemy PO to musimy wszystko wygrać. Porażka i oglądanie się na wyniki innych spotkań nie da nam PO, bo Gorzów, Toruń, ZG będą jechały przeciwko Nam. Jeśli duny się przebudzą to uważam że jesteśmy z pozostałych meczów wyciągnąć komplet punktów a więc 17 punktów i kończyć RZ z 23 pkt na koncie co może dać nam jeszcze wyższą lokatę niż 4. Natomiast jeśli się Duny nie przebudzą to mamy wszystkie wyjazdy w plecy i kończymy sezon w sierpniu.
    Po co Cieślak miałby podkładać się Grudziądzowi? Sorry, co mu to robi, czy Leszno wejdzie czy nie. Z 2/3 miejsce nie trafią ani na Unię, ani na Stal w 1/2. A nie sądzę, żeby pod mecz o 3 miejsce takie układanki były... Po drugie, no jeśli zakładasz takie coś, to trzeba by odjąć punkty FZG i wtedy oni wypadną za bramę

    Rozumiem, że jesteście ostrożni, ale z zewnątrz wygląda to dość komicznie. Po kontuzji Drabika podział ligi na dwie czwórki stał się jasny i w zasadzie to ten wasz niepokój jest śmieszny. Leszno spokojnie wygra i w Rybniku i w Poznaniu. I to wystarczy. Grudziądz miał nieoczekiwaną szansę, bo gdyby wygrał w Tarnowie + Wrocławiu, to faktycznie byłoby gorąco. No nawet ten win we Wro za 3 punkty już by znacznie skomplikował. I tu Gorzów moim zdaniem akurat faktycznie kombinował w meczu w Grudziądzu, bo im jedynym niewpuszczenie Leszna robi różnicę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Dominik (29-06-2016), Peter Kildemand (29-06-2016), Sajgon (29-06-2016)

  28. Powrót do góry    #8889
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Moim zdaniem ROW przegra co najmniej dwa mecze z tych w/w. Ale już sama wygrana Unii Leszno w Rybniku, plus wszystko musicie wygrać u siebie, załatwi wam temat PO.

    Tyle tylko, że musicie brać się za siebie i coś jechać. Jeśli jednak oba Duny będą was zawodzić jak dotychczas, to możecie przegrać nawet u siebie niektóre mecze. O wyjazdach już nie wspomnę.
    Na moje to Rybnik z tych 4 meczy wygra jeden. Najprawdopodobniej z Wrockiem. No chyba, że zacznie się żużlowy poker. W walce o utrzymanie to bardzo prawdopodobne. Falubaz ma tam pojechać 17 lipca, gdy już będziemy po meczu w Tarnowie ...
    Gorzów też ma wyjazd do Rybnika na koniec RZ i może odstawić jakąś szopkę.

    Natomiast żadnej spółdzielni przeciwko Unii Leszno nie ma i nie będzie. Falubazowi pasuje Leszno na 4 miejscu i półfinał Leszno-Gorzów. Jest spora szansa, że Leszno pyknie Gorzów a wówczas mielibyśmy wygodniejszego rywala w finale (o ile wygramy z Toruniem półfinał).
    A Grudziądz ? Dostaną łupnia na wyjazdach, marketingowo to też dużo mniej atrakcyjny rywal niż trójca Leszno-Gorzów-Toruń.

  29. Powrót do góry    #8890
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Gdyby Leszno przegrało w Poznaniu przy obecnej formie Sparty, to można to porównać do porażki Niemców z San Marino w kopaną. Będzie gładkie 38:52 czy z Musielakiem, czy bez.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #8891
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    A czy te gladkie 38:52 bedzie tez jesli pojedziemy z musielakiem i kildemandem, ale bez nickiego? Ja bym osobiscie vez dzika wolal jechac do poznania.

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  31. Powrót do góry    #8892
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez honer Zobacz posta
    A czy te gladkie 38:52 bedzie tez jesli pojedziemy z musielakiem i kildemandem, ale bez nickiego? Ja bym osobiscie vez dzika wolal jechac do poznania.

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Jak dla mnoe do poznania z musielakiem i dzikiem bez kildemanda. Dlaczego? Tor wiadomo jaki bedzie. Musielak to dobry startowiec, wiec pozniej wystarczy trzymac krede. Dzik na trasie jest wolny ale ze startu tez potrafi dobrze wyjsc i to moze wystarczyc. Kildemand wolny na trasie i jeszcze wolniejszy na starcie.
    Ogolnie mamy dobrych startowcow, bo sa jeszcze Piotrek, Zengi i Emil. Oraz Bartek. Zwlaszcza Pawlicki w ostatnim czasie pokazuje atomowe starty, martwia jednak jego bledy na trasie.Wazne zeby pozniej noe odjezdzac od kraweznika i powinno byc dobrze
    Takze nie widze obecnie sensu brania Kildemanda do skladu. Po prostu nie zasluzyl

  32. Powrót do góry    #8893
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Natomiast żadnej spółdzielni przeciwko Unii Leszno nie ma i nie będzie. Falubazowi pasuje Leszno na 4 miejscu i półfinał Leszno-Gorzów. Jest spora szansa, że Leszno pyknie Gorzów a wówczas mielibyśmy wygodniejszego rywala w finale (o ile wygramy z Toruniem półfinał).
    A Grudziądz ? Dostaną łupnia na wyjazdach, marketingowo to też dużo mniej atrakcyjny rywal niż trójca Leszno-Gorzów-Toruń.
    Ja rozumiem niechęć do Stali, ale przy całym szacunku dla aktualnego mistrza Polski, tak merytorycznie w czym widzisz tę dużą szansę wygrania dwumeczu przez drużynę, której bilans bezpośrednich pojedynków w rundzie zasadniczej to -5 pkt.? W powrocie Emila do składu? Ten fakt równoważy forma E-ligowa Kildemanda i Pedersena. Oczywiście play-offy bardzo często są zupełnie nowym rozdaniem, ale w tej chwili bazujemy w swych spekulacjach na tym co jest i co do tej pory wydarzyło się na ekstraligowych torach.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  33. Powrót do góry    #8894
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Stal może przegrać dwumecz nawet z Grudziądzem, więc dlaczego nie z nami?

  34. Powrót do góry    #8895
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Stal może przegrać dwumecz nawet z Grudziądzem, więc dlaczego nie z nami?
    Kto napisał, że nie może? Może. Jednak pisanie, że jest duża szansa na porażkę Stali z Unią to zwykłe chciejstwo i tyle.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  35. Powrót do góry    #8896
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Nie rozumiem, czemu Stal miałaby chcieć wpuścić GKM do play-off kosztem Leszna. Większość naszych lubi jeździć na Smoczyku, do tego dochodzą beznadziejni w tym sezonie leszczyńscy Duńczycy, więc widzę tu dużo większe szanse na dobry wynik niż w Grudziądzu, gdzie do 10 biegu błądzimy z ustawieniami. Nietrudno mi wyobrazić sobie sytuację, że znowu tracimy ponad 50 pkt z GKM, a w rewanżu w Gorzowie Tonio z Buczkiem trzymają wynik taktycznymi, jadąc w taktycznych. Do tego na mecz z Unią przyjdzie kilka tysięcy kibiców więcej niż na GKM.
    Nie wierzę w żadne teorie spiskowe, celowe odpuszczanie meczów. Zawodnicy to jednoosobowe firmy, wystawiają faktury. Jeśli taki Zagar czy Iversen kasuje, dajmy na to, 4K za punkt, to dlaczego miałby nagle rezygnować z kilkunastu czy kilkudziesięciu tysięcy złotych, celowo przegrywając z GKM? Że niby Zmora im kazał, bo może się uda wyrzucić Leszno z play-off? Bez jaj, w Grudziądzu byliśmy po prostu słabi i tyle.

  36. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi seabiscuit za jego przydatny post!

    Dominik (29-06-2016), Słowianka (29-06-2016), kingpin (29-06-2016)

  37. Powrót do góry    #8897
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Nie rozumiem, czemu Stal miałaby chcieć wpuścić GKM do play-off kosztem Leszna. Większość naszych lubi jeździć na Smoczyku, do tego dochodzą beznadziejni w tym sezonie leszczyńscy Duńczycy, więc widzę tu dużo większe szanse na dobry wynik niż w Grudziądzu, gdzie do 10 biegu błądzimy z ustawieniami. Nietrudno mi wyobrazić sobie sytuację, że znowu tracimy ponad 50 pkt z GKM, a w rewanżu w Gorzowie Tonio z Buczkiem trzymają wynik taktycznymi, jadąc w taktycznych. Do tego na mecz z Unią przyjdzie kilka tysięcy kibiców więcej niż na GKM.
    Nie wierzę w żadne teorie spiskowe, celowe odpuszczanie meczów. Zawodnicy to jednoosobowe firmy, wystawiają faktury. Jeśli taki Zagar czy Iversen kasuje, dajmy na to, 4K za punkt, to dlaczego miałby nagle rezygnować z kilkunastu czy kilkudziesięciu tysięcy złotych, celowo przegrywając z GKM? Że niby Zmora im kazał, bo może się uda wyrzucić Leszno z play-off? Bez jaj, w Grudziądzu byliśmy po prostu słabi i tyle.
    Myślisz, że jest to takie niemożliwe?!

    Wystarczy zasugerować zawodnikom, żeby na meczyk wzięli te niekoniecznie najlepsze maszyny, bo owy mecz niekoniecznie trzeba wygrać.
    Troche kasy się zaoszczędzi i być może takim menewrem utrudni się dostanie się do PO najgrożniejszemu rywalowi.

    Nie bój, nie bój...
    Jak się bardzo chce, to sposoby zawsze się znajdą.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #8898
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,554
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 384 w 291 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Ja rozumiem niechęć do Stali, ale przy całym szacunku dla aktualnego mistrza Polski, tak merytorycznie w czym widzisz tę dużą szansę wygrania dwumeczu przez drużynę, której bilans bezpośrednich pojedynków w rundzie zasadniczej to -5 pkt.? W powrocie Emila do składu? Ten fakt równoważy forma E-ligowa Kildemanda i Pedersena. Oczywiście play-offy bardzo często są zupełnie nowym rozdaniem, ale w tej chwili bazujemy w swych spekulacjach na tym co jest i co do tej pory wydarzyło się na ekstraligowych torach.
    Ok, tylko Stal będzie faworytem, a Leszno nie będzie miało nic do stracenia, jestem pewien ze Pedersen niżej już upaść nie może, bo się nie da, on na prawdę lada dzień przeżyje wstrząs po rozmowie z Panami Dworakowski, Rusiecki

    Zauważ jeden fakt, w Lesznie nikt słabiej już nie pojedzie bo się nie da, no może Zengi ma bardzo wysoki poziom, i może troszkę obniżyć loty, ale Emil się powoli rozkręca, i znając Ruska na przełomie Sierpnia, Wrzesnia będzie fruwal na poziomie Zmarzlika, będzie nie do złapania. ...
    Pedersen jeśli znów chce zostać w Lesznie będzie również przygotowany na Play Off i jestem spokojny ze 10 pkt, to minimum Dzika za kilka kolejek już. ...
    Piotrek Pawlicki trzyma przyzwoity poziom 8-11, a widzieliśmy że kiedy Piter chce coś komuś udowodnić to potrafi przysiedziec na treningu z 2,3 dni i zrobić tak jak z Toruniem 12 pkt
    Tobiasz na Smoku to zawodnik innego kalibru, wygrywa z wielkimi

    Kildemand, może wszystko i nic, na dziś ławka, ale jak Tobiasz w 2 najbliższych kolejkach zawali to pewnie Dun otrzyma jeszcze szanse

    Smyk, chociaż w juniorskich zaczyna przywozic 2,3 pkt, zawsze coś

    Kubera, na niego trzeba postawić on może najwięcej z młodych

    A Staleczka, jedzie świetnie bezbłędnie, ale już jedną wpadka w Grudziądzu się przydarzyla, nie jest możliwością utrzymać taką formę cały rok, co pokazało w zeszłym roku Leszno gdzie w Play Off zrobilo się ciepło w Toruniu, o włos nie odpadlismy, i w Finale, bez szału z Wrockiem. ...

    Tak że nie mające nic do stracenia Leszno w meczu u siebie, kontra wielki faworyt, dominator ligi?

    9 Pawlicki
    10 Musielak
    11Zengota
    12 Pedersen
    13 Emil
    14 Smyk
    15 Dominik

    A na miejscu Gorzowa modlił bym się żeby faktycznie Kildemand nie odpalił. ...

    Jeden mecz może przewrócić cały sezon Stali. ... potencjał Leszna jest olbrzymi, na razie strasznie zawodzą, ale to zawodnicy którzy mogą do tych dwóch meczy się przygotować tak że w Gorzowie będzie ciepło. ...

    Ja jako Kibic Jedynej, bardzo chciał bym aby Unia weszła do Play Off, a jeszcze bardziej starcie półfinałowe z Gorzowem, jak przegramy to trudno byliśmy za słabi, będzie Wielka Stal, ale zwycięstwo będzie słodkie. ...

    Co do Gorzowa widzę na Smoku kilka dziur, mianowicie MJJ, A.Cyfer i mam wrażenie że delikatnie ale obniza loty Kasprzak, w Szwecji co raz wiecej wpadek a i ostatnie mecze w Ekstralidze męczy. ..
    Iversen, Zagar, Przemo ich zasięg punktowy to 5-11 więc też nie ma pewności. ...
    Jedynie Kosmiczny Bartek. ... ale to tylko jedną pewna w 100% armata. ...

    W zasadniczej prowadzilismy z Gorzowem 8 pkt, a końcówkę pojechaliśmy jak frajerzy. ... i nie było Emila. ..

    Tak że dlatego myślę że najtrudniejszym przeciwnikiem Stali będzie Unia. ..jeśli ta znajdzie się w Play off, a widzę na to duże szansę
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 29-06-2016 o 11:05

  39. Powrót do góry    #8899
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta

    A na miejscu Gorzowa modlił bym się żeby faktycznie Kildemand nie odpalił. ...

    Jeden mecz może przewrócić cały sezon Stali. ... potencjał Leszna jest olbrzymi, na razie strasznie zawodzą, ale to zawodnicy którzy mogą do tych dwóch meczy się przygotować tak że w Gorzowie będzie ciepło. ...

    Ja jako Kibic Jedynej, bardzo chciał bym aby Unia weszła do Play Off, a jeszcze bardziej starcie półfinałowe z Gorzowem, jak przegramy to trudno byliśmy za słabi, będzie Wielka Stał, ale zwycięstwo będzie słodkie. ...
    Zgoda, Leszno potencjał ma duży, może największy w lidze, ale nie wierzę, że Stal będzie się komuś podkładać, żeby go nie wpuścić do play-off. Przede wszystkim to Unia sama sobie zapewni awans, wygrywając na wyjazdach. I w półfinale będziemy mieli przedwczesny finał ligi, no i fajnie, przynajmniej będą emocje

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi seabiscuit za jego przydatny post!

    Nigel (29-06-2016), Słowianka (29-06-2016)

  41. Powrót do góry    #8900
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,554
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 384 w 291 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Zgoda, Leszno potencjał ma duży, może największy w lidze, ale nie wierzę, że Stal będzie się komuś podkładać, żeby go nie wpuścić do play-off. Przede wszystkim to Unia sama sobie zapewni awans, wygrywając na wyjazdach. I w półfinale będziemy mieli przedwczesny finał ligi, no i fajnie, przynajmniej będą emocje
    Zgadzam się kolego, ciśnienie w półfinale będzie potężne z jednej i drugiej strony

    Możemy oglądać 2 mecze z wypelnionymi po brzegi stadionu kibicami, i przedwczesny finał i tego wam i sobie życzę

  42. Powrót do góry    #8901
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Zgoda, Leszno potencjał ma duży, może największy w lidze, ale nie wierzę, że Stal będzie się komuś podkładać, żeby go nie wpuścić do play-off. Przede wszystkim to Unia sama sobie zapewni awans, wygrywając na wyjazdach. I w półfinale będziemy mieli przedwczesny finał ligi, no i fajnie, przynajmniej będą emocje
    Zjawisko potencjału w żużlu występuje tylko w przypadku Strzelca. Unia Leszno 2016r. to nazwiska bez formy. Co do Gorzowa, oni powinni dmuchać na Piszczałkę i codziennie rano zaczynać pracę od różańca w jego intencji. Gorzów to w tej chwili kosmiczny Zmarzlik, plus 6 zawodników z problemami jak reszta ekstraligi, zabraknie Zmarzlika i Gorzów nie wygra meczu.

  43. Powrót do góry    #8902
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ja sobie was tak czytam i cos mnie zastanawia .. wy juz mecz z gorzowem w polfiale po rozgrywacie a poki co nas tam jeszcze nie ma i nie dopuszczacie do siebie nawet mysli ze moze nas tam zabrakac.. boje sie ze podobnie mysla co nie ktorzy zawodnicy wlacznie z skora i zarzadem i czekaja az sie samo w jedzie do po. oby za chwile nie bylo placzu i lamentu.. bo poki co jestesmy poza nim.. same nazwiska jak glosi stare zuzlowe powiedzenie meczu nie wygraja..a a margines bledu unii rowny jest zero . zeby spokojnie bez ogladania sie na innych tam sie znalez. a spoldzielnia przeciwko bykom ? daleki jestem od teori spiskowych ale .... nic mnie juz nie zdziwi

    http://www.espeedway.pl/news,pgee_be...,82673,12.html

    jak na dzis w poznaniu jest tofik jest pajak a nie ma ?......
    pyra

  44. Powrót do góry    #8903
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    ja sobie was tak czytam i cos mnie zastanawia .. wy juz mecz z gorzowem w polfiale po rozgrywacie a poki co nas tam jeszcze nie ma i nie dopuszczacie do siebie nawet mysli ze moze nas tam zabrakac.. boje sie ze podobnie mysla co nie ktorzy zawodnicy wlacznie z skora i zarzadem i czekaja az sie samo w jedzie do po. oby za chwile nie bylo placzu i lamentu.. bo poki co jestesmy poza nim.. same nazwiska jak glosi stare zuzlowe powiedzenie meczu nie wygraja..a a margines bledu unii rowny jest zero . zeby spokojnie bez ogladania sie na innych tam sie znalez. a spoldzielnia przeciwko bykom ? daleki jestem od teori spiskowych ale .... nic mnie juz nie zdziwi

    http://www.espeedway.pl/news,pgee_be...,82673,12.html

    jak na dzis w poznaniu jest tofik jest pajak a nie ma ?......
    ... a nie ma Dzika
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/612...od-skladu-unii

    Muszę przyznać, że jestem zaskoczony. Spodziewałem się, ze bankowo usiądzie Pająk a tu taka niespodzianka.
    Jak powiedziałem Byczkowi podczas rozmowy : Jeżeli sadzają na ławkę Dzika, to nie ma mowy o aspekcie sportowym doboru zawodnika. Tu do akcji wkroczył Jozin , który rozumując wprost stwierdził: " nie chcesz jeździć, trenować... no to nie jeździj" .... więc nie pojedzie.


    Mimo wszystko jestem zaskoczony takim obrotem sprawy.
    Niewidzialna ręka fortuny postanowiła Kildemanda po raz kolejny pogłaskać

    Lemur666 bodajże pytał mnie w jednym z postów co zrobię, gdy Kildemand będzie w Unii 2017.....
    Nic nie zrobię- klub zaoszczędzi .... oby tylko przestał w końcu dawać mi powody do narzekania

    Tak czy siak- cieszę się, że w końcu nasi pokazali, że nikt w drużynie nie jest świętą krową. PANOWIE- SZACUN!

    pozdrawiam z Leszna

  45. Powrót do góry    #8904
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Nawet jeśli to zagrywka to jedyny nr do zmiany nawet patrząc pod kontem " technicznym" to 12. Póki co szacun dla ksul

  46. Powrót do góry    #8905
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ok, tylko Stal będzie faworytem, a Leszno nie będzie miało nic do stracenia, jestem pewien ze Pedersen niżej już upaść nie może, bo się nie da, on na prawdę lada dzień przeżyje wstrząs po rozmowie z Panami Dworakowski, Rusiecki[...]


    A Staleczka, jedzie świetnie bezbłędnie, ale już jedną wpadka w Grudziądzu się przydarzyla, [...]


    A na miejscu Gorzowa modlił bym się żeby faktycznie Kildemand nie odpalił. ...[...]

    Jeden mecz może przewrócić cały sezon Stali. ... potencjał Leszna jest olbrzymi, na razie strasznie zawodzą, ale to zawodnicy którzy mogą do tych dwóch meczy się przygotować tak że w Gorzowie będzie ciepło. ...[...]

    Tak że dlatego myślę że najtrudniejszym przeciwnikiem Stali będzie Unia. ..jeśli ta znajdzie się w Play off, a widzę na to duże szansę
    Jak widać po wielu postach w Waszym wątku, pisanych też przez kibiców z północnej części Dolnego Śląska, Żółto-Niebiescy nie będą faworytem - cytuję:spora szansa, że Leszno pyknie Gorzów.
    Nie zgodzę się również z twierdzeniem, ze Stal jedzie bezbłędnie - wystarczy spojrzeć na punkty PUK-a, KK i Mateja w ostatnich meczach z Tarnowem czy Grudziądzem choćby - są tu jeszcze pewne rezerwy. Sam Iver przyznał ostatnio, że nie jest dobrze dopasowany do "Jancarza". Przemek Pawlicki jedzie w Szwecji koncertowo czego nie da się powiedzieć o Ekstralidze, chociaż jest dobrym ligowcem. Forma MJJ to do meczu z Jaskółkami dramat w stosunku do jego umiejętności. Jeśli to, czyli 9+4 w 5 biegach, nie był przypadek a początek prawdziwego wzrostu formy to nawet z "niespasowanym" PUK-iem każdemu możemy zrobić na Jancarzu "getwell'a". Ergo, z modlitwami to bym na Waszym miejscu w tym kierunku poszedł.
    Sport uczy pokory i faktycznie splot różnych zdarzeń może spowodować to co napisałeś powyżej o przewróceniu całego sezonu i dlatego daleki jestem od wyrokowania kto kogo w play-offach powiezie czy też "pyknie". Każdy zespół uczestniczący w tej fazie będzie miał takie same szanse
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  47. Powrót do góry    #8906
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Tylko czy jest to odpowiedni mecz zeby z Pedersena rezygnowac... Zebysmy nie pozniej nie plakali jak nam tych 5-6 pkt braknie do wygrania meczu. Kildemand na poznanski tor? Sorry nie widze tego

  48. Powrót do góry    #8907
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Unia wygra to w każdej konfiguracji. Także w sumie bez różnicy kto nie pojedzie. A odstawienie Pedersena, może dać zysk odłożony w czasie. Może do niego coś dotrze
    Aczkolwiek spodziewam się, że Nicki jednak pojedzie. Chociaż pomysł środkowej pary dość dziwny na dłuższą metę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #8908
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2012
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich,
    zazwyczaj tylko czytam Wasze posty i nic nie pisze.
    Mnie się wydaje, że nie wystawienie Dzika może być związane z IMP w piątek. Gdyby (odpukać) któryś z krajowych zawodników był niezdolny do jazdy po piątkowych zawodach, to wtedy może wskoczyć Niki.

  50. Powrót do góry    #8909
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Ciekawi mnie co spowodowało takie drastyczne podejście i odstawienie Nickiego? Jeśli mamy na myśli formę i średnią to i tak Nicki bije Kilda na głowe więc co takiego się stało o czym, my kibice, nie wiemy? Czy to podejście do sportu, brak porozumienia z działaczami czy może sam zawodnik chce odpocząć od sportu? A może to taktyka by uśpić rywala? Cóż pewnie do niedzieli musimy poczekać jak finalnie będzie wyglądał nasz skład. Nie ukrywam że jeśli zabraknie Nickiego to mecz raczej w plecy (Nicki samym nazwiskiem już powoduje nie pokój u przeciwnika) a jeśli już planuje go odstawienie to poczekałbym z tym do meczu u nas z Tarnowem. W Lesznie PIotr i juniorzy są już pewniejsi więc wtedy można zaryzykować, ale do Poznania nie odważyłbym się jechać bez 2 najlepszego zawodnika w składzie!!! (pomijam na razie Emila)

  51. Powrót do góry    #8910
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Na turnieju juniorow:
    1. Kubera 13
    2. Smektala 12
    3. Kaczmarek 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •