Strona 144 z 299 PierwszyPierwszy ... 4494134142143144145146154194244 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,436 do 6,480 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6436
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A co tam Was znowu dosiegło? U nas chmurki nie ma.

    Przynajmniej w spokoju teraz przygotujemy się do meczu w piątek. Liczę na przełamanie.

  2. Powrót do góry    #6437
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    tu nie ma co lamentować - pogoda zapowiada się znośna, więc od dziś motorki pod tyłki i jazda na smoka. jeździć to piątku non stop. Sqra zaczyna płakać w tv, zarząd nabrał wody w usta, a reszta udaje że jakoś będzie. Jedynie nikompletnopalczasty Nicki ma jaja i oczekuje polepszenia wyników również od siebie.

    Jednym wytłumaczeniem płaczu jest chęć zrobienia toru pod koło

    Chyba najwyższa pora by Dżosef otworzył Kubusia. Pytam się po co Susi w Toruniu? Szafy Ruska powinny być dyspozycji naszych...
    Pytam co robi papa Pawlicki? Wyjechał z $$ do Szwajcarii?

    Rada jest prosta - trzeba z......alać a efekty przyjdą....

  3. Powrót do góry    #6438
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 7 postach

    icon8.gif NIE ZAPOMNIMY !!!

    Może warto przypomnieć naszym włodarzom.
    UNIA LESZNO Ukryta zawartość

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ania15 za jego przydatny post!

    Bruczkow (18-04-2016)

  5. Powrót do góry    #6439
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Nie kopię leżącego, ale fakt stwierdzić muszę....
    I po co na siłę podpisywano kontrakt z Piotrem? Sytuacja w klubie obecnie wygląda jak z zespsutym jajem. Leży se zbuk, śmierdzi i każdy boi się tknąć bo będzie jeszce większy smród.
    Ani klubowi, ani Piotrowi na dobre ten kontrakt w Lesznie nie wyszedł.
    Widzieliście Przema wczoraj? Gryzł żużel aż miło w biegu co objechał Ljunga i Lindbeacka. A Zagar z tyłu. A 3mu? Bo Przemo ma sporo do pokazania w Gorzowie, a Matej ma już wyje**ne na to. Nowy pracownik musi się wykazać, stary ma to gdzieś.

    A Piotrowi brakuje tej sportowej złości. Aż żal na niego patrzeć.

    Też jestem za ZZ'tką za Piotra. Pewne punkty trójki Nicki, Zengi i Kildemand. Dajmy ochłonąć Piotrowi. Może potrzebna jest mu ta chwila przerwy?

    W piątek będzie ciężko, ale wierzyc trzeba. Bo nadzieja umiera ostatnia. Smak zwycięstwa nad "faworytem do złota", którego rozjedzie "Mistrz Polski na kolanach". To będzie jeden z ważniejzych meczu sezonu.
    W piątek 10 pkt Piotra da mu poczucie spokoju, ale porażka z Aniołami i jego 3 pkt spowoduje że dołek będzie się powiększał.

  6. Powrót do góry    #6440
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Że co?? Piotra na ławkę?
    Gratuluje pomysłu koledzy stratedzy.
    Tam na pewno się rozjeździ i nabierze pewności siebie.

    Sracie w majty aż. miło, a w innych miastach się śmieją.
    Jak wygrywaliśmy - wszyscy pierś do przodu wypinali a teraz? Sami stratedzy z gotową genezą porażki.
    w 2014 za wesoło też nie było bo przegraliśmy u siebie z Tarnowem i Toruniem... Później chwyciliśmy wiatr.
    Teraz też tak bedzie- może jeszcze nie w piatek ale będzie.

    Pozdrawiam z Leszna
    Z tym że w sezonie 2014 było 10 zespołów w ekstralidze, więc 4 mecze w sezonie zasadniczym wiecej. A co za tym idzie ten margines błędu był większy.
    Jeśli będziemy mieć 6 pkt po I rundzie to będą PO. Rybnik i GKM obowiązkowo trzeba objechać. Kolejnych 2 punkcikow trzeba szukać w meczach z Piernikami, Kargulami lub w Poznaniu.
    Potrzebujemy tak jak w 2014(Sqra) nowej osoby w parkingu o specyfikacji Kryjomopodobnej.


    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  7. Powrót do góry    #6441
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Z tym że w sezonie 2014 było 10 zespołów w ekstralidze, więc 4 mecze w sezonie zasadniczym wiecej. A co za tym idzie ten margines błędu był większy.


    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
    W 2014 było 8 drużyn w EL...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  8. Powrót do góry    #6442
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Po pierwsze Pawlicki na ławie to ZZ. Czyli DZik, Zengi i Pająk dają nam w to miejsce 6 pnkt.
    Rzecz w tym, że 30.IV jest SGP Krsko. Po ty blamażu może wziąć Piotrek L4 na dwa tygodnie, co pozwoli nam wygrać z Rybnikiem 8 maja.

    Po drugie, Pawlickiego nie będzie w Lesznie w 2017 roku. Elegancko pasuje za MJJ w zardzewiałej. Więc jego rozjeżdżenie jest nam zbędne.

    Liczę, że na 22 maja na GKM będzie już Emil gotowy.

    A jak się nie podoba plan z ZZ to po powrocie Emila, stawiamy na Musielaka i co będzie to będzie.
    Lemur.... Nie wiem od czego zacząć
    Dobrze wiesz, że jestem pierwszy , który by Piotrka za pewne sprawy ukamieniował.
    Jestem świadom i podobnie jak Ty przekonany, że w 2017r dołączy do brata w Gorzowie [ pisałem o tym tu na forum ]
    W tym świetle ZZ byłoby zasadne i cześć.
    Kłopot w tym, że zakładasz iż Rusek wróci na tor i będzie dobrze punktował.

    Pytanie natomiast czy On wróci.
    A może finanse w klubie nam się sypią i nie będzie chciał jechać za frytki?
    A może Pan Dworakowski dawno już kazał Mu iść w diabły o czym nie wiemy....

    W tym sezonie wiele może się wydarzyć. Dlatego nie wysyłam Piotra na odpoczynek gdyż dopuszczam ewentualność, że będzie musiał wsiąść na motor- bo znowu ktoś coś wywinie.
    Teraz nie ma Emila i na takim stanie obecnym należy sie skupić. Jeżeli posadzimy Pawlickiego na ławie- w razie kataklizmu jesteśmy w czarnej D.

    Za opcję z Musielakiem przyklasnę i pogratuluję, jednakże chwilowo moim celem nadrzędnym jest dobro klubu.
    O ile Twój wariant ZZ ze startu da pożądany efekt, o tyle w 2 połowie sezonu za Piotra nie będzie już możliwości stosowania ZZ... i znowu będziemy w D.
    Emil wróci- ok jesteśmy uratowani.
    Ale jak nie wróci? Będziemy potrzebowali rozjeżdżonego Piotra.

    Twój plan jest dobry- miód na moje uszy , ale nie uwzględnia czynnika "co by było gdyby" ... a w Lesznie ten czynnik jest bardzo ważny.

    pozdrawiam z Leszna

  9. Powrót do góry    #6443
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez BallyNaFali Zobacz posta
    Wiem, że leżącego się nie kopie, ale kiedy nasz klub ogłosi sprzedaż biletów na WSL w swoim klubie? Nie jesteśmy tam mile widziani?
    W Elce już podali, że bilety do kupienia w klubie.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  10. Powrót do góry    #6444
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Pytanie natomiast czy On wróci.
    Wróci nie wróci........

    Pytanie czy będzie Nam jeszcze potrzebny............

    I czy ktoś w klubie będzie miał jaja w razie ,,w'', żeby Mu palcem drogę powrotną do Barcelony pokazać!

  11. Powrót do góry    #6445
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    W 2014 było 8 drużyn w EL...
    Mój błąd. Zwracam honor. Dzięki Noski.

    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  12. Powrót do góry    #6446
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Zostawcie tego Pitera niech chłop jezdzi, odstawienie Go jeszcze teraz na boczny tor może przynieść jeszcze gorsze skutki.
    Pojedzie raz dobre zawody i może się przełamie. Wynik drużyny to nie wszystko, chłopakowi też trzeba pomóc, a nie jeszcze Go ganić.

    Piter pogubiony jak nigdy dotąd, z pewnością potrzebuje wsparcia, a nie kija, który go jeszcze bardziej dobije.

    Gorzej już chyba być nie może, także trzeba przecierpieć trudny okres i nie robić zbyt nerwowych ruchów.
    Dopiero sezon rusza, odbijecie jeszcze te punkty.
    Politycy każą nam tolerowac muzułmanów ,gender, tranzwestytow i geii,na forum zabraniają zle mówić o gościu który za sezon zarabia tyle ile ja przez cale życie, bawi się po najdroższych kurortach na świecie, leje na nas kibiców cieplym moczem jadac totalny piach, a wy mi jeszcze karzecie go głaskać, tulic i pocieszac.....

    Swiat o.h.u.j.a.l.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #6447
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ale co masz za problem z gejami i muzułmanami?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  14. Powrót do góry    #6448
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,824
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Politycy każą nam tolerowac muzułmanów ,gender, tranzwestytow i geii,na forum zabraniają zle mówić o gościu który za sezon zarabia tyle ile ja przez cale życie, bawi się po najdroższych kurortach na świecie, leje na nas kibiców cieplym moczem jadac totalny piach, a wy mi jeszcze karzecie go głaskać, tulic i pocieszac.....

    Swiat o.h.u.j.a.l.


    Rok, dwa lata temu też był gnojony a był liderem więc w sumie racja co za różnica.........teraz kiedy przyszedł kryzys trzeba jeszcze mocniej *****ąć a co tam

  15. Powrót do góry    #6449
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Wróci nie wróci........

    Pytanie czy będzie Nam jeszcze potrzebny............

    I czy ktoś w klubie będzie miał jaja w razie ,,w'', żeby Mu palcem drogę powrotną do Barcelony pokazać!
    Niestety ja tak szybko do klubu się nie wkręcę na stanowisko by kogoś w tym wyręczyć
    Sądzę jednak, że jeżeli z naszymi finansami i strukturami wszystko jest w porządku- chciałbym by dla przykładu z kimś tak postąpiono: za kołnierz i za drzwi, ława do końca sezonu nawet kosztem wyniku sportowego.

    Klub płaci niemałe pieniądze, na czas- w opinii zawodników tyle wystarczy by uchodzić za "profesjonalny".
    Oczekujmy więc tego samego- profesjonalizmu. Tu go niestety zabrakło.
    Z pasją czekam na renegocjację kontraktu Emila. Jeżeli nie przemyśli sprawy- z pewnością znajdzie lepszego płatnika w formie pracodawcy.

    Czy będzie nam potrzebny? sądzę, że tak. Nawet w maju będziemy jeszcze w grze o PO. Tylko marginesu błędu nie będzie.

    pozdrawiam z Leszna

  16. Powrót do góry    #6450
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Sytuacje Emila znamy i nic nie poradzimy ale tu trzeba coś zrobić z Piotrem bo stać go na 10 pkt w każdym meczu i tych pkt najwięcej brakuje i takie tłumaczenie że zima że głowa , w wywiadzie mówi że motory ok po meczu z Gorzowem a tu jedzie do tunera on nie jeździ za czapkę śliwek.

  17. Powrót do góry    #6451
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Wiadomo jaki jest rozkład treningów przed piątkowym meczem? Mają dziś w planach kółka na Smoczyku?

  18. Powrót do góry    #6452
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Właśnie Mariano masz problem z młodym_piernikiem?? (żart strassburgerowy - nie ma na celu obrazić piernika ani osób lgbt ani innych nacji)

    Co do Piotra nie wierze, że mu nie zależy, tym bardziej, że w UL pieniądze leżąna torze, jest tu i teraz chce zarabiać, czy pójdzie do SG na 2017? Tam przecież piszczałka dołączy na seniorkę...więc robi się ciasno.. nie nasz i nie na teraz to problem. A tak wogóle jakby nie było PPj, w obliczu Emila postawy-niedyspozycji, jechalibyśmy 3 juniorami???



    PS A tak wgóle to obaj ES i PPj mają problem z 'barkiem'

  19. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi RJG_11 za jego przydatny post!

    Lipa_PL (18-04-2016), Mariano_Italiano (18-04-2016), Penhall (18-04-2016)

  20. Powrót do góry    #6453
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Wiadomo jaki jest rozkład treningów przed piątkowym meczem? Mają dziś w planach kółka na Smoczyku?

    Ponoc mają nie trenować, bo za treningi nikt im nie płaci...

    A tak na poważnie to gdzie, kiedy i kto z unistow( procz czwartku Piotr i Zen i mlodych-zawody) trenował w zeszlym tygodniu?
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #6454
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,553
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 384 w 291 postach
    Z Gorzowem liczylismy w większości na zwycięstwo, i prowadziliśmy 8pkt z bardzo silną Stala! ...więc niech nikt nie mówi że z Toruniem będą baty. ..bo może być roznie. ... nasi kolarze potrafią się zmobilizować na wielkie mecze. .

    Toruń podał awizowany i mam wrażenie że zrobili mały błąd. ..para Miedzinski- Greg. ...
    Ustawienie Miedziaka jako prowadzącego i w dodatku w Lesznie, może go zabić psychicznie, Miedziak w wielkiej formie zawodzil w Lesznie. ...a Greg zobaczymy na ten moment szału nie ma, więc może na tej parze się odbijemy. ... przy tym ustawieniu Torunia zaryzykował bym tak

    1Pedersen
    2Musielak
    3Kildemand
    4Pawlicki
    5Zengota
    6Smyk
    7Daniel
    I jedziemy

  22. Powrót do góry    #6455
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Skład ‪#‎KSUL‬ na mecz z Get Well Toruń
    (22.04 PIĄTEK - godz. 19:30)
    9. Piotr Pawlicki Racing
    10. Musielak Racing - Tobiasz Musielak
    11. Zengi Racing - Grzegorz Zengota #29
    12. Peter Kildemand
    13. Nicki Pedersen
    15. Bartek Smektała Racing
    Ostatnio edytowane przez alan1990 ; 18-04-2016 o 16:07

  23. Powrót do góry    #6456
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Nikt jak Skóra!

    Pozamiatał awizowanym Jajca jak bertety , najważniejszy luz
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-04-2016), młody_piernik (18-04-2016)

  25. Powrót do góry    #6457
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Nikt jak Skóra!

    Pozamiatał awizowanym Jajca jak bertety , najważniejszy luz

    To są jaja. Nie wierze w to że można być takim matołem żeby dać pare Pawlicki-Musielak. To pewne 1-5 X 3 z takim rywalem.

  26. Powrót do góry    #6458
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To są jaja. Nie wierze w to że można być takim matołem żeby dać pare Pawlicki-Musielak. To pewne 1-5 X 3 z takim rywalem.
    Spoko Zengi z Kildemandem nadrobią! dodatkowo nasz mega junior przeważy szalę zwycięstwa na naszą korzyść , a nie czekaj ...


    Ps.Byłem pewien że Skóra mimo że o taktyce ma takie pojęcie jak Elgato o miłości Pawlickiego do Leszna to chociaż jego spokój pozwoli nam się odbić , niestety facet jest mega pogubiony i jeszcze tylko farmazony w mediach strzela ... ciężkie dni przed nami.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-04-2016)

  28. Powrót do góry    #6459
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nic nie pokaze bo ZK nie bedzie.


    Malysz to zupelnie inny charakter... az ciezko ten temat ciagnac
    On sobie mogl pozwolic na zaszycie sie w gorach i szlifowanie formy. Zuzlowcy jednak patrza na swoje wystepy z perspektywy zarobku. Jezdzic wiec musza.
    Jesli Piter ma sie gdziekolwiek przelamac to tylko u siebie, po serii treningow. ZZ mu w tym nie pomoze.
    Musialby okrutna padline prezentowac na treningu, ale anwet wtedy nie bedzie ZZ - helou, Sqra!
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Nikt jak Skóra!

    Pozamiatał awizowanym Jajca jak bertety , najważniejszy luz

    Biore w piatek dwa termosy z melisą...

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Mefitzo (18-04-2016)

  30. Powrót do góry    #6460
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Biore w piatek dwa termosy z melisą...
    Mówią że poraniony Byk jest znacznie groźniejszy dla Torreadora , więc melisę jeszcze odopuszczam

    Po meczu z Gorzowem powiedziałem sobie że nie dam się już w konia zrobić i mecz z GetWell obejrzę w wygodnej kanapie przed TV , ale cholera jednak wiara w narodzie nie ginie i dziś bilety zakupiłem.Teraz pełna mobilizacja

    Lać Pierniki niech równo puchnie!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #6461
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Mówią że poraniony Byk jest znacznie groźniejszy dla Torreadora , więc melisę jeszcze odopuszczam

    Po meczu z Gorzowem powiedziałem sobie że nie dam się już w konia zrobić i mecz z GetWell obejrzę w wygodnej kanapie przed TV , ale cholera jednak wiara w narodzie nie ginie i dziś bilety zakupiłem.Teraz pełna mobilizacja

    Lać Pierniki niech równo puchnie!
    Brawo Ty !
    Mam przeczucie ze bedzie dobrze, ciezko ale dobrze. Obym sie nie mylił

  32. Powrót do góry    #6462
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Wiadomo jaki jest rozkład treningów przed piątkowym meczem? Mają dziś w planach kółka na Smoczyku?
    Trening jak trening... Pytanie brzmi czy wyciągnięto i przygotowano już brony... Dopiero potem można trenować

  33. Powrót do góry    #6463
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Dzisnjest suoer pogoda wiec mogą korzystać ile wlezie by się spasowac, sprawdzić sprzęt, poprawić co nie pqsuje a w kolejne dni nie wiem czy będzie taka okazja tym bardziej ze sami narzekali na brak jazdy. Dziwi mnie ze klub do tej pory nie zorganizował żadnego sparingu by się sprawdzić orzed tak ważnym meczem. No chyba ze boją się o kontuzje ale młodych jakoś na testy nie bali się wysyłać.chyba faktycznie CAŁY klub daje d.. Od zarzadzajcych po zawodników.

  34. Powrót do góry    #6464
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To są jaja. Nie wierze w to że można być takim matołem żeby dać pare Pawlicki-Musielak. To pewne 1-5 X 3 z takim rywalem.
    Może i jaja. Ale na przebudzenie jednego i drugiego trzeba liczyć. Bez tego żadne ustawienie nie będzie dobre. Piszesz 1:5. Co da Kildemand zamiast Pawlickiego? 2:4. Też do dup.y.

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Aussie (18-04-2016), Dominik (18-04-2016), leszczynianin (18-04-2016)

  36. Powrót do góry    #6465
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

    Tarnów - Unia (skrót)




    1 maja

    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 18-04-2016 o 18:42

  37. Powrót do góry    #6466
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Może i jaja. Ale na przebudzenie jednego i drugiego trzeba liczyć. Bez tego żadne ustawienie nie będzie dobre. Piszesz 1:5. Co da Kildemand zamiast Pawlickiego? 2:4. Też do dup.y.
    Ja bym to dał tak w obecnej sytuacji :

    09 Musielak
    10 Pedersen
    11 Kildemand
    12 Pawlicki
    13 Zengota
    14 Smektała
    15 Kaczmarek

  38. Powrót do góry    #6467
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Spoko Zengi z Kildemandem nadrobią! dodatkowo nasz mega junior przeważy szalę zwycięstwa na naszą korzyść , a nie czekaj ...
    No akurat wasi obaj juniorzy nie powinni mieć problemów z Kopciem czy kto tam będzie parterem PP w Toruniu. Jeśli będą mieli... to już będzie gorzej.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  39. Powrót do góry    #6468
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,824
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ja bym to dał tak w obecnej sytuacji :

    09 Musielak
    10 Pedersen
    11 Kildemand
    12 Pawlicki
    13 Zengota
    14 Smektała
    15 Kaczmarek


    W sensie za kogo taktyczna w 13? Musielak czy Pawlicki?

  40. Powrót do góry    #6469
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ja bym to dał tak w obecnej sytuacji :

    09 Musielak
    10 Pedersen
    11 Kildemand
    12 Pawlicki
    13 Zengota
    14 Smektała
    15 Kaczmarek
    Ja bym zamienil Zengote z Kildemandem. Pajak z Piterem moga sobie przeszkadzac na torze, Spider w biegu z juniorami zas moze jechac na maksa i nikt mu sie peletał pod kolami nie bedzie.
    Z kolei Zengota ma atomowe starty i tez beda mieli z Piterem wiecej miejsca na torze.

    A w ogole obstawiaie, ze mecz sie odbedzie? To jest piatek, druzyna bez formy i z problemami... moze sie okazac, ze w nocy strasznie mocno padało w okolicach stadionu...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #6470
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,553
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 384 w 291 postach
    Na treningu koniecznie muszą być Nicki i Kildemand, żeby Piotr z Musielakiem mogli z nimi się równać czasami i ustawiać sprzęt, aby czasowo do nich dojechać. ...bo na treningu Piter ogrywa Zengote a na lidze Grzesiu inny swiat tak że dajemy wtorek środa czwartek 3 dni treningu na przyczepniejszym torze, i może w końcu Piotr coś zaskoczy i Tobiasz też pojedzie swoje stać go na 6pkt! ,a Smyk z Danielem liczę na 5 pkt!

    Wierzę w zwycięstwo po fenomenalnym meczu, wiem jedno będziemy gryźć tor. ..

  42. Powrót do góry    #6471
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Skóra kolejny raz dał popis w pomeczowym wywiadzie. Ten człowiek odlatuje coraz bardziej. Kryjom przejmie kapele po 5 kolejce.

  43. Powrót do góry    #6472
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Na treningu koniecznie muszą być Nicki i Kildemand, żeby Piotr z Musielakiem mogli z nimi się równać czasami i ustawiać sprzęt, aby czasowo do nich dojechać. ...bo na treningu Piter ogrywa Zengote a na lidze Grzesiu inny swiat tak że dajemy wtorek środa czwartek 3 dni treningu na przyczepniejszym torze, i może w końcu Piotr coś zaskoczy i Tobiasz też pojedzie swoje stać go na 6pkt! ,a Smyk z Danielem liczę na 5 pkt!

    Wierzę w zwycięstwo po fenomenalnym meczu, wiem jedno będziemy gryźć tor. ..
    to powiedz mi po co ci niki z pajakiem na tym treningu? jak dla nich w lidze juz zegi to kosmos .. chcesz ich zwlaszcza " mega lidera " jeszcze bardziej zdolowac? to raz .. adwa chcesz przyczepniejszy tor na treningu? a w dniu meczu jaki bedzie twoim zdaniem? lekko przyczepny przyczepniejszy czy kopa? ja daje glowe ze bedzie inny jak nasi przygotuja... no chyba ze dla zmylki zrobia beton i komisarz kaze po orac ... widze odlatujesz jak sqora po malu
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 18-04-2016 o 19:42
    pyra

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-04-2016)

  45. Powrót do góry    #6473
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    przestańcie dołować Piotrka! już widać po wywiadach, że w waszym sztabie zacznie się wielkie rozliczanie, a dla mnie największym winnym jest Emil!!!
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  46. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Mileeek (20-04-2016), Scroll (19-04-2016), elgato (18-04-2016), leszczynianin (18-04-2016), welna (18-04-2016)

  47. Powrót do góry    #6474
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,581
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Pawlicki 8
    Musielak 4
    Zengota 9
    Kildemand 9
    Nicki 12
    Kaczmarek 2
    Smektala 2
    I wynik 46:44☺

  48. Powrót do góry    #6475
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Może mi gdzieś to umknęło, ale czy Emil zaoferował pomoc sprzętową Waszym zawodnikom ?
    Może tutaj, oprócz intensywności treningów na Smoczyku, trzeba pomóc np. Pawlickiemu.
    Ja na Waszym miejscu nie dramatyzowałbym. Wynik w piątek jest sprawą otwartą. Nie takie mecze Unia wygrywała...(chodź wiadomo, że u buków faworytem pewnie będzie Apator)

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bee3 za jego przydatny post!

    elgato (18-04-2016)

  50. Powrót do góry    #6476
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Ps.Byłem pewien że Skóra mimo że o taktyce ma takie pojęcie jak Elgato o miłości Pawlickiego do Leszna to chociaż jego spokój pozwoli nam się odbić ..
    Holender...Ja nawet nie wiem czy Ty mnie właśnie obraziłeś czy nie
    Dlatego na wszelki wypadek po męsku zapytam: " A chcesz w ryja?"

    Pozdrawiam z Leszna

    P.S O koszulce "Piter P. Love You forever" możesz zapomnieć. Ktoś inny dostanie. Bykuuu... mam dla Ciebie fajną koszulkę

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Mefitzo (19-04-2016)

  52. Powrót do góry    #6477
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Może mi gdzieś to umknęło, ale czy Emil zaoferował pomoc sprzętową Waszym zawodnikom ?
    Może tutaj, oprócz intensywności treningów na Smoczyku, trzeba pomóc np. Pawlickiemu.
    Ja na Waszym miejscu nie dramatyzowałbym. Wynik w piątek jest sprawą otwartą. Nie takie mecze Unia wygrywała...(chodź wiadomo, że u buków faworytem pewnie będzie Apator)
    A ktory zawodnik potrzebuje sprzet Emila?
    Ja nie widze zadnego ktory ma problem ze sprzetem.
    Nicki? Kildemand? Zengota?
    Juniorzy? - smierc w oczach na sama mysl.
    Musielak? - sprzet Emila przed tasma go nie uchroni?
    Pawlicki? - za takie siano jakie dostal, powinien miec w tym roku nie tytanowe, a pozlacane elementy w silniku. Zeszloroczny sprzet oddal na zlom bo potrzebowal na czynsz?

    Nam nie brakuje sprzetu Emila, a samego Emila na torze, oraz Pawlickiego na zeszlorocznym sprzecie i z zeszlorocznym nastawieniem do tego sportu
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 18-04-2016 o 21:31

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    tomason (19-04-2016)

  54. Powrót do góry    #6478
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,824
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta

    Pawlicki? - za takie siano jakie dostal, powinien miec w tym roku nie tytanowe, a pozlacane elementy w silniku.


    A dokładniej można?

  55. Powrót do góry    #6479
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    W Falubazie wyzywanie że PP i PD to jacyś amatorzy bez sprzętu , w Unii plucie w kierunku Piotrka i błaganie o powrót sprzedajnej ***** która jakiś czas temu rzygała na wszystko co leszczyńskie .Całe szczęście że być może już niebawem wróci koleżka z Rosji który nie ma wpływu na obecną sytuacje Unii w tabeli i będzie można w blasku fleszy dać jakiegoś Jaguara aby miał czym po bułki latać .Sezon jeszcze dobrze nie ruszył a internetowi ''fachowcy'' w szczytowej formie

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Ali_G (18-04-2016)

  57. Powrót do góry    #6480
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Jesteśmy w dupie,głęboko ...ale wpadliśmy nogami ,rece są jeszcze na zewnątrz i tylko trzeba się dobrze zaprzeć i spierdaczać .
    Sytuacja jest o tyle trudna ,że najgorsze może być dopiero przed nami.Raczej po 4 kolejce będzie zero ,mecze z ważnymi rywalami do PO będziemy mieć na wyjeżdzie , Falubaz u siebie ...ale już z Hampelem w Tarnowie przegralismy gdzie raczej nikt z z pretendentów nie przegra.O bonusy będzie cholernie ciężko.Może nas uratowac tylko jakies niespodziewane zakotłowanie,ale jest to możliwe.
    Tak się składa że tabela,terminarz i los jakoś tak się nieszczesliwie układa,że najważniejszy mecz o bycie w grze możemy już jechac w 3 i 4 kolejce.TO SĄ MECZE O PLAYOFF 2016.

    Pietrek jedzie piach ,ale nie zostało nam nic innego jak w niego uwierzyć i dać mu szanse .To co teraz większosć uskutecznia to mordowanie jedynego gościa ,który zna drogę wyjście z dupy.Jak go zamordujecie to z dupy i tak nie wyjdziecie .Pietrek musi poczuc że jest tak jak rok temu ..że wszyscy go kochają i kilka razy wygrać na dobry początek.Póżniej będzie juz z górki...chyba bo może się okazać ze to coś innego niż sama wiara.Być może to umiejętności okołożużlowe z których wyreczał go do tej pory ojciec,a on zapomniał się ich uczyć.To będzie większy problem

    w tej drużynie nie ma atmosfery ,tam nie ma zawodników którzy ją robią.Tam są same gbury i indywidualisci....światowi lub lokalni.Tam nie było jakiejś wyjątkowj atmosfery jak zdobywali mistrza to teraz jej nie będzie tym bardziej.Podejrzewam że z Emilem już są targi,a będą dopiero jak się okaże że wróci kiedy nie będzie już potrzebny i będzie walił miliony punktów uśmiechając się w wywiadach do bidonów.
    Józef już jest zagotowany i nie wyobrażam sobie co będzie jak Pedersen rzuci l4 na bolącą nogę aby ogarnąć się do nasępnego GP...bo nie czarujmy się formę ma na to aby sie liczyć ,a jak on się liczy to nie ma sentymentów co wiedza doskonale w Rzeszowie.

    Powoli się sypie domek z kart budowany przez Rusieckiego,ale szanse na utrzymanie jeszcze sa.Tak patrzę na ten sklad i sentymentalnie to jeden z gorszych składów ever...Pedersen Emil Kildemand....w zasadzie nic ich nie łaczy z Unią za wyjątkiem przekazów bankowych ,do tego spalony po zimie Piter ze swoimi nałogami i ojcem który Unię i zarząd chyba bardziej nienawidzi niż kocha.Juniorka jakas tam z gwiazda Koberą i jego ojcem myhslącym że urodził mistrza świata.Do tego na stadionie jakoś niemrawo .Można psioczyć na ultrasów ale ostatnio bardzioej przypominało to festyn przy remizie w Kalabuszkach niż kibicowski klasyk. Ostał nam się tylko nasz kochany Falubaziak co choc troche ociepla wizerunek Unii i niekoniecznie robi to nieszczerze.Można go lubić ....za osobę a za punkty kochać bo gdyby nie on to ....on daje nam jeszcze nadzieję że jak wszystko wróci do normy to może znów przechylac szale na nasza korzyść.

    hmm..trochę pomarudziłem ,a teraz taka sprawa ..

    Ide na ten pierdoczony mecz z Apatojem ide i wierzę że można wszystko odwrócić .Ide bo tak trzeba .Idę bo Unia nas potzrebuje bardziej niż wtedy kiedy jest dobrze i elegancko .Ide bo wierzę w Unię ..nie w zarząd ,nie w koncu ide bo mam nadzieję ,że dalej będę oglądał nieporadnego logicznie Skórę zamiast kryjoma bo tego nie zdzierżę....wierzę ze Unię stac na to aby jechac tak ,że nieporadnośc logiczna naszego sztabu nie ma żadnego znaczenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •