Strona 74 z 299 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,286 do 3,330 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3286
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    elgato, to jakieś osobiste urazy, czy o co ci chodzi?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #3287
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach

    Unia Leszno 2016

    Piotr Pawlicki tutaj, Piotr Pawlicki tam. Część zarządu chce, część wręcz przeciwnie i jest dym. Do tego dochodza kibice, czesc chce Piotra i probuja coś zdzialac za posrednictwem Facebooka, a część kibiców mysli jak Jozin coś w stylu " miales szansę, już jej nie masz ". Robi się dosłownie cyrk, zdania są podzielone...
    Super, fajnie, uwielbiam Piotra nadal, ale po tej całej telenoweli która nadal trwa, nabralem do niego dystansu.
    Ja poprostu chce by na tym klub nie ucierpiał i nie stracił jednego czy drugiego sponsora który obrazi się na resztę... A zdania są podzielone.
    Tak samo co do Kildemanda. Uwielbiam kolesia za postawę na torze, ale podobno ciezki to charakter człowieka z którym dream teamu zbudowac się nie da. Jak to usłyszałem od jednego z zawodników "startowalem z nim już w jednej drużynie i dziękuję".

    Pożyjemy, zobaczymy
    KLUB NAJWAZNIEJSZY!

  3. Powrót do góry    #3288
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Kildemand jest w Unii Leszno na 100%.
    Piter chce u nas zostać... oj ciekawie się robi.

  4. Powrót do góry    #3289
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Teraz chce zostać jak dowiedział się że w ZG dostanie MAX 1mln , a w Toruniu 800(bez mamony za podpisik)?

    Dziękuje panie Piotrze i życzę powodzenia gdzieś daleko od Domu.

    PS.Jozef nie pękaj
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #3290
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    pytanie.. czemu nagle czy tez znowu chce zostac? . po co podpisy pod komunikatem z unia ? czemu kolejna zmiana o 180 stopni w ciagu powiedzmy miesiaca?
    proste pytania ... niech sobie kazdy prosto odpowiem... z histori sie nie zyje historie jednak trzeba znac i wyciagac wnioski. a tu ona zatacza krag.. i ja ma wrazenie ze z niej wnioskow nie wyciaga team pp.. a zarzad unii.. dobra niech bedzie jozef zna historie i wyciaga kolejny wniosek... i za to go szanuje jesli to on...jest znowu na ... na nie... i nie wazne czy to pawlicy czy ktos inny..czas skonczyc z klanami w lesznie !!! czas skonczyc bezstresowe wychowywanie... wychowankow !!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 17-12-2015 o 22:32
    pyra

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Bruczkow (18-12-2015)

  7. Powrót do góry    #3291
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Teraz chce zostać jak dowiedział się że w ZG dostanie MAX 1mln , a w Toruniu 800(bez mamony za podpisik)?

    Dziękuje panie Piotrze i życzę powodzenia gdzieś daleko od Domu.

    PS.Jozef nie pękaj


    Powiedz mi skąd u Ciebie taka zmiana w stosunku do Piotra? Pamiętam, ze zawsze byłeś za nim.

    Rozumiem Elgato, który bardziej tolerowal team niż kibicował ALE utrzymuje ten stan niezmiennie. Co jest powodem, ze odsylasz młodego w *****?

  8. Powrót do góry    #3292
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Powiedz mi skąd u Ciebie taka zmiana w stosunku do Piotra? Pamiętam, ze zawsze byłeś za nim.

    Rozumiem Elgato, który bardziej tolerowal team niż kibicował ALE utrzymuje ten stan niezmiennie. Co jest powodem, ze odsylasz młodego w *****?
    moze wlaczyl myslenie!!! tak jak ja...sorry moze czas na ciebie tez? na moje koniec ochronki chuchania dmuchania .. jaja trzeba miec nie tylko na torze i wsrod kumpli na imprezie. ale rowniez w zyciu poza torem i za swoje dezycje ... nie ma 15 lat juz ?
    pyra

  9. Powrót do góry    #3293
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Widzę, że bez referendum tu się nie obędzie!

    Jestem ZA! Za pozostaniem Piotra oczywiście

    Dlaczego?
    Bo najnormalniej w świecie, trzeba Mu pomóc.
    Tak normalnie, tak po ludzku dać Mu szansę.
    Pokazać, że wyciągamy dłoń, i Jego problemy nie są Nam obojętne.
    Pokazać Mu, że chcemy i zależy Nam na Nim.
    Pokazać Mu, że nie jest sam.

    I dać Mu w ten sposób do zrozumienia, że skoro My (czyt. klub) mogliśmy, to On też może, a właściwie musi pewne rzeczy na nowo poukładać.

    I wszystko to ma dotyczyć Piotra Pawlickiego jako młodego chłopaka, człowieka, który gdzieś ,,zbłądził''
    Nie rozmawiamy tu o Piotrze jako sportowcu.
    Bo na torze, to On innym już pomaga i robi to jak ,,stary wyjadacz''.

    Dlatego nie odwracajmy się od Niego, właśnie teraz, w tym momencie, gdzie może Jemu samemu wydaje się, że wszystko ma pod kontrolą, a tak naprawdę nie może zostać sam................

    I jak się nie zmieni, i danej szansy i wyciągniętej dłoni nie ,,wykorzysta'' to z czystym sumieniem powiedzieć do widzenia!


    ps. elgato - rozumiem i akceptuję Twoje zdanie. Jednak ,,motyw'' z Kurmankiem słaby.................
    Ostatnio edytowane przez welna ; 17-12-2015 o 23:05

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Jasinek (18-12-2015), KrzychoJ (18-12-2015)

  11. Powrót do góry    #3294
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    elgato, to jakieś osobiste urazy, czy o co ci chodzi?
    Żadne osobiste urazy. Nie mam podstawy takowych mieć, bo nie obcuję z chłopakami, mogę ich oceniać tylko na podstawie tego, jak sami dają się poznać mi jako kibicowi.
    Opieram się raczej na faktach, bo z takowymi się nie polemizuje.
    A obecne fakty, które wielokrotnie tu przytaczano są takie, że dla mnie gość jest całkowicie nie akceptowalny.
    Nie trafia do mnie jako człowiek ale klasę sportową doceniam.
    Natomiast Jego zachowanie poza torem, nawet na torze wzbudza we mnie ostre stany nerwicowe.
    I nie odbieraj tego jako ataki na biednych chłopców z Zaborowa, które wzięły się z historii posezonowych na podstawie których znalazłem sobie obiekt do hejtu.
    Porozmawiaj z Byczkiem NZUL .. On Ci powie od ilu lat mam awersję na chłopaków z Zaborowa, od ilu lat moje zdanie jest niezmienne... i tak... mam cholerną satysfakcję, że buractwo i otępiałość umysłowa są teraz napiętnowane. Bo to trzeba napiętnować.

    A może to nie czas i miejsce?.. bo co.. bo sobie bidula coś zrobi, bo Kurmanka mi przypomnicie? Jego wybór- jak ktoś głupi to i widelcem się zabije.
    Mam gdzieś czy trzeba Mu pomóc czy nie, czy znajdzie robotę w ekstralidze czy nie.
    Dla mnie był , jest i będzie bucem.
    Ja mogę być takim samym dla Niego, dla Ciebie- takie Wasze prawo..... Jego zachowanie jednak spowodowało, że moje myślenie o Pawlickich na szczęście nie musi się zmieniać, bo wygląda na prawidłowe.

    Z wychowankami mają tyle wspólnego co ja z astronomią. Nie idą i nie wracają tu więcej.
    pozdrawiam z Leszna i przepraszam że się uniosłem

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Bruczkow (18-12-2015), Mariano_Italiano (18-12-2015), j-rules (18-12-2015)

  13. Powrót do góry    #3295
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    moze wlaczyl myslenie!!! tak jak ja...sorry moze czas na ciebie tez? na moje koniec ochronki chuchania dmuchania .. jaja trzeba miec nie tylko na torze i wsrod kumpli na imprezie. ale rowniez w zyciu poza torem i za swoje dezycje ... nie ma 15 lat juz ?


    Cała ta sytuacja powinna sprowadzić rogatego na ziemię, wszak okazało się, ze nie wszyscy czekają z waliza kapusty na Piotrusia.

    Wiadomo, ze nie ma skruchy 100% nie tak od razu ale można ta sytuację wykorzystać aby tak się stało.

  14. Powrót do góry    #3296
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Widzę, że bez referendum tu się nie obędzie!

    Jestem ZA! Za pozostaniem Piotra oczywiście

    Dlaczego?
    Bo najnormalniej w świecie, trzeba Mu pomóc.
    Tak normalnie, tak po ludzku dać Mu szansę.
    Pokazać, że wyciągamy dłoń, i Jego problemy nie są Nam obojętne.
    Pokazać Mu, że chcemy i zależy Nam na Nim.
    Pokazać Mu, że nie jest sam.

    I dać Mu w ten sposób do zrozumienia, że skoro My (czyt. klub) mogliśmy, to On też może, a właściwie musi pewne rzeczy na nowo poukładać.

    I wszystko to ma dotyczyć Piotra Pawlickiego jako młodego chłopaka, człowieka, który gdzieś ,,zbłądził''
    Nie rozmawiamy tu o Piotrze jako sportowcu.
    Bo na torze, to On innym już pomaga i robi to jak ,,stary wyjadacz''.

    Dlatego nie odwracajmy się od Niego, właśnie teraz, w tym momencie, gdzie może Jemu samemu wydaje się, że wszystko ma pod kontrolą, a tak naprawdę nie może zostać sam................
    Zanim się ustosunkuję- wolę zapytać: to sarkazm, czy Ty tak na serio?
    pozdrawiam z Leszna

  15. Powrót do góry    #3297
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Cała ta sytuacja powinna sprowadzić rogatego na ziemię, wszak okazało się, ze nie wszyscy czekają z waliza kapusty na Piotrusia.

    Wiadomo, ze nie ma skruchy 100% nie tak od razu ale można ta sytuację wykorzystać aby tak się stało.
    o czym ty gadasz ty sie zuzlem i unia interesujesz od 2014 ? jesli tak no to musisz przesledzic ich kariera od 2009 roku... zwlaszcza historie podpisywania kontraktow... mi sie wyjasniac niechce juz... a jak przesledzisz juz to moze troszke zrozumiesz o czym pisze moze troszke ci sie oczka otworza i zaczniesz myslec ....
    pyra

  16. Powrót do góry    #3298
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Widzę, że bez referendum tu się nie obędzie!

    Jestem ZA! Za pozostaniem Piotra oczywiście

    Dlaczego?
    Bo najnormalniej w świecie, trzeba Mu pomóc.
    Tak normalnie, tak po ludzku dać Mu szansę.
    Pokazać, że wyciągamy dłoń, i Jego problemy nie są Nam obojętne.
    Pokazać Mu, że chcemy i zależy Nam na Nim.
    Pokazać Mu, że nie jest sam.

    I dać Mu w ten sposób do zrozumienia, że skoro My (czyt. klub) mogliśmy, to On też może, a właściwie musi pewne rzeczy na nowo poukładać.

    I wszystko to ma dotyczyć Piotra Pawlickiego jako młodego chłopaka, człowieka, który gdzieś ,,zbłądził''
    Nie rozmawiamy tu o Piotrze jako sportowcu.
    Bo na torze, to On innym już pomaga i robi to jak ,,stary wyjadacz''.

    Dlatego nie odwracajmy się od Niego, właśnie teraz, w tym momencie, gdzie może Jemu samemu wydaje się, że wszystko ma pod kontrolą, a tak naprawdę nie może zostać sam................
    Welno

    A czy w sezonie 2015 klub mu nie pomagal?
    Ja odnosze wrazenie ze mimo wszystkiego (wbrew tym pierdolom ktore pisze Czekanski) klub mu pomagal..... i co mamy teraz w zamian?
    W zadnym innym klubie nikt nie zrobilby dla PPj tego co zrobila Unia.
    Pomoc mozna, ale MUSI byc cos w zamian i tu nie chodzi o punkty i show. Trzeba byc tez zwyklym czlowiekiem, pracownikiem, a nie gwiazdorzyc i nucic "Jestem Bogiem"

    Pamietacie jak Dworakowski przejmowal klub i co mowil o Jacku Rempale?
    "Ja (czyt. Jozef) Ci kiedys pomoglem, teraz Ty (czyt. Jacek) pomoz mi"
    I Jacek Rempala pozostal w klubie gdy Unia szukala zawodnikow aby klub przetrwal.
    Trzeba umiec docenic to co Ci ktos daje, a nie bic w reke ktora Cie ratuje.

  17. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (18-12-2015), Martines (18-12-2015), Megan (18-12-2015), j-rules (18-12-2015)

  18. Powrót do góry    #3299
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    ps. elgato - rozumiem i akceptuję Twoje zdanie. Jednak ,,motyw'' z Kurmankiem słaby.................
    Szkoda, że nie był słaby, kiedy we wcześniejszych rozmowach szafowaliście tym faktem.
    Zadanie pytania retorycznego nie uważam za słabe. Zadałem pytanie powołując się na konkretną sytuację... czy to jakiś temat tabu, czy wracamy do starego schematu: co kto może na forum powiedzieć?

    pozdrawiam z Leszna

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    j-rules (18-12-2015)

  20. Powrót do góry    #3300
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Wełna głęboko wierze że to był sarkazm

    Ja żałuje że tak późno przejrzałem na oczy , długi czas mieszkałem rzut kamieniem od Pawlickich i wiedziałem jaka to bucowata rodzinka mimo wszystko uwierzyłem w miłość do Unia (głupi ja) ,przepraszam.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    j-rules (18-12-2015), lemur6666 (18-12-2015)

  22. Powrót do góry    #3301
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Dla ciebie założę się, że jest jeszcz jeden plus tego. Musielak po fatalnym sezonie zamiast jazdy w pierwszej lidze, dostaje na tacy bez walki, bez konkurencji pewne miejsce w składzie Mistrza Polski haha. Dla mnie jest to śmiech
    Od 2-3 lat Przemek był fatalny. Czasami żal było na niego patrzeć....a zarabiał jak na swój poziom KROCIE. Za gażę Musielaka i przy jego ilości sponsorów Przemek nie miałby nawet na przysłowiowe "waciki". Nazwisko Pawlicki jednak przyciąga i pomaga. Co nie zmienia faktu, że w Gorzowie życzę mu powodzenia i wreszcie zaliczy progres.

    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta

    Jeszcze odnośnie Przemka, podobno taki drogi??, ale stać na niego drużyne co ma prawie 4 mln kredytu ?? Mi to składa sie w to co słyszałem, że Przemka nie chciano, wiedział już to przed wylotem do Australii (info pewne), dlatego gdy synowie pracowali-wczasowali się w Australii, senior był trzykrotnie w Gorzowie (teraz juz wiemy po co)
    PS szkoda tylko Pitera, bo za ślepą lojalność straci najwięcej.
    Dali to do zrozumienia, że go nie chcą. Według mnie zrobili na starcie błąd rzucając astronomiczną kwotę za pakiet i klub doszedł do wniosku, że negocjując z klanem za pakiet to to potrwa tak długo jak telenowela "Zbuntowany Anioł". Podjęli taką decyzję i tyle. Myślę, że Przemek więcej niż 1 mln w Gorzowie nie zarobi. Ale tak jak pisałem wcześniej, jego nazwisko przyciąga, stadion go lubi, może znajdzie nowych sponsorów + wierni z Leszna i wszystko się układa w całość.

    MINGOZI

    Napisałeś
    SantiagoUL
    Nie sądzisz, ze jeśli ktoś tak ślepo trzyma stronę klubu i widzi wszystko przez pryzmat okularów zarządu to nie jest ślepy?

    Tylko, że ja ślepo strony klubu nie trzymam. Może mi uwierzysz lub nie, ale Rusieckiego i Józefa więcej besztam niż chwalę! Głównie mam im za złe fatalny marketing i brak wykorzystania manii żużla w Lesznie. Jestem też na bieżąco, jak wygląda temat organizacji wyjazdów i meczy u siebie. Uwierz mi, klub w tym temacie często jest fatalnym partnerem do rozmów...a głównie jeden Pan... II Krytykuję ich też za ceny biletów, które są jak na Leszno i ten sport biorąc całą średnią ASTRONOMICZNE. Brak zniżek dla emerytów, sektor rodzinny śmiesznej wielkości i ostatnio olanie FANatyków.

    Chwalę ich za politykę transferową i nieugięcie w negocjacjach. Dużo pomagają sobie nami dając takie ceny za wejście na stadion ale jako nielicznym od parunastu lat udaje im się ułożyć prawie bezproblemowo budżet i co roku praktycznie od razu dostają licencję. Jak na ten sport jest to rzadko spotykane.

    Co do ostatnich rewelacji o powrocie do negocjacji z Piotrkiem... Nie mam żadnych informacji na ten temat (nie ma śniegu, nie ma odśnieżania co nie Wełna? ). Jak podpisze na WARUNKACH UNII to OK...ale nigdy już nie będzie tak samo jak przedtem. Tak jak równo z nim skakałem na klatkę po zwycięstwach tak już w życiu mu nie zaufam. Po zeszłorocznych negocjacjach myślałem, że to koniec problemów z nimi, ale ta historia będzie się powtarzać cyklicznie. Już nikomu jeżdżącemu na żużlu o nawisku PAWLICKI nie zaufam koniec kropka.

  23. Powrót do góry    #3302
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Tak z ciekawości zapytam , co powiedzą najwspanialsi działacze żużlowi w tej części świata panu Musielakowi ? . SORRY TOBIASZ TAKI MAMY KLIMAT ?
    W jakim sensie mają mu coś mówić? Dlaczego zakładasz że ucierpi na tym Musielak? Dlaczego uważasz że będzie grzał ławę? Dlaczego nie miałby wywalczyć miejsca w składzie? Poza tym nawet przy porażce w walce o skład nie oznacza to braku składu: mało mamy kontuzji? A jeszcze skład z Kildemandem jeżdzącym wszędzie gdzie się da (Polska, Anglia, Szwecja, Dania, GP, SEC) czy Emilem który nawet przy podrzucaniu potrafi się nabawić urazu. Nicki też co sezon opuszcza parę spotkań. Naprawdę nie mierzmy Tobiasza miarą Przemka Pawlickiego, który ma pełne gacie na samą myśl o walce o skład. Zawodnik z "top-u" chcący wejść do GP, domagający się dużych kwot, chce też pewnego miejsca w składzie. Coś takiego jak "pewny skład" to bujda na resorach. Jak jesteś dobry to jedziesz i walisz punkty - nie potrzebujesz żadnych ustaleń przy stoliczku o "pewnym składzie". A Tobiasz miał dobry sezon 2014 i w 2015 też nienajgorzej jechał aż do momentu kontuzji, potem przedwczesny powrót i wszystko się posypało. Dzisiejszy żużel to jedna wielka niewiadoma, KK zostaje jednego roku wicemistrzem świata, a drugiego jest zwykłym leszczem i chłopcem do bicia. I gdybyś ruszył trochę mózgownicą to byś doszedł do wniosku że przy opcji Kildemand+Pawlicki to w 2016 roku Musielak będzie w lepszej sytuacji niż w roku 2015 i walce o skład z THJ i Zengotą. W 2015 jak nie jechał to oglądał sobie mecze z trybun, a w 2016 bedzie mógł jeździć na zasadzie gościa w 1 lidze. Po drugie, gdyby miał odejść to który klub ekstraligowy da mu skład bez rywala w walce o ten skład? ŻADEN. A czy jest sens iść do 1 ligi, skoro może zostać w Lesznie i z doskoku w tej 1 lidze jeździć? Dla Unii i Musielaka nie ma to sensu, u Ciebie pewnie jest odwrotnie - jako kibica Falubazu - bo Unia zostaje bez Musielaka "goła", jest bez rezerwowego. Ja się z resztą Twojej frustracji nie dziwię, bo Ostafiński, Ruta, Gapiński i reszta pseudodziennikarzy narobiła Ci smakę na Pawlickiego w Falubazie, a oni ogłosili Karpova. Też bym się wkurzył Swoją drogą jestem ciekaw co powie Falubaz Zgardzińskiemu po zakontraktowaniu Niedźwiedzia? SORRY ALEKS TAKI MAMY KLIMAT ?
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 17-12-2015 o 23:34

  24. Powrót do góry    #3303
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Panowie!
    Moje stwierdzenie oprę na dwóch założeniach:
    1. Piotr junior ma jeździć w UL bo tak chce "gruby" sponsor.
    2. W klubie doszło do kłótni między sponsorami.

    Te założenie każą mi przyjąć tezę że w klubie UL zaczyna dziać się źle. A to dlaczego. A bo jeden smarkacz, który nie ma szacunku do kolegów z klubu i zarządu, który wali co popadnie, który ma sprawę w sądzie, zaczyna trząść całym Lesznem.

    Panowie! To tak jakby ku**a zaczęła ci marudzić w domu, czemu jest lepsza w domu od żony. Gość chce podwyżki, ma niewiele lat, pierwszy sezon gp przed nim, wiele niewiadomych a czuje się chłopak jakby był Bogiem.
    Cyt. " Niczego takiego jeszcze nie było, ale nie mówię nie leszczyńskim Bykom, bo przecież jestem leszczynianinem z krwi i kości i w sumie na stadionie Smoczyka wychowałem się - przyznał młody żużlowiec w rozmowie ze sport.elka.pl.
    i dalej " - Mam oferty z różnych klubów, ale jeszcze na nic się nie zdecydowałem - stwierdził uczestnik przyszłorocznego cyklu Grand Prix."

    No ludzie. to tak jakby do trzech sprzedawców ziemniaków na targu, podszedł pijany żul i rzekł: "kto chce mniej za kilo pyrek u niego kupię.".
    Gość swoim zachowaniem zszargał wizerunek klubu (nie boję się tego powiedzieć) i jeszcze ma czelność żądać spotkania, aby zarząd do niego na kolanach przyszedł i do drzwi na Zaborowie zapukał!

    Martwią mnie dwie sprawy:
    1. Jeżeli tym "grubym" sponsorem nie jest Józef, to mamy pat. Na miejscu Józefa obraziłbym się, że "świeży" (domniemuję) sponsor zaczyna pyskować i za mocno rządzić. Wprowadza swoje prawa, hierarchię i próbuje mieć się za zbawcę bo sprowadzi znów Pitera. Tutaj wyjścia mogą być dwa:
    a) Józef może się wqrwić i za kilka lat (nie daj Boże) nie będzie tego ostatniego co rzuci koło ratunkowe (przykład ZG w tym sezonie pokazuje jak można upaść szybko)
    b) Sponsor rzuci kasą, ale co będzie za rok? Będzie duet PPP bo sponsor tak sobie życzy? Będziemy dawać im podwyżki po 30% co rok, bo tak chcą bracia i sponsor? Jak tak to ok, ale **** mać ani złotówki z kasy klubu, tylko niech im sponsor płaci 100% kontraktu (Stokłosa też im płacił).

    2. Tobiasz. Naprawdę szkoda mi chłopa. Jak Piter będzie, to na jego miejscu zawinąłbym się nie tylko jak gość na przyszły sezon, ale w ogóle z klubu. Tak się dla klubu poświęca, jest kapitanem z krwi i kości (o przemysławie nie można było tego powiedzieć) pomagał Kaczmarkowi i dostaje nagle info "Sorry Toffek, ale sponsor chce Pitera co nadużywa w składzie, więc idziesz na ławę. Wiesz, Piter nie będzie miał gwarancji startów, ale sponsor mówi że ma jechać co mecz. Wybacz, taki mamy klimat". I co w tej sytuacji?

    Nie chciałbym aby to o czym wspominaliście (kłótnie na górze) miały miejsce. Jak Piter wróci, wizerunek silnego klubu, dobrej marki będzie wyglądał dla mnie jak .... Bydgoszcz. Byli na szczycie, nie ma ich. Bo nie wiadomo kto tam rządzi. Upadek.

    Zarządzie Unii Leszno i ty "gruby" sponsorze, nie idźcie tą drogą!!!

    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Po drugie, gdyby miał odejść to który klub ekstraligowy da mu skład bez rywala w walce o ten skład? ŻADEN. A czy jest sens iść do 1 ligi, skoro może zostać w Lesznie i z doskoku w tej 1 lidze jeździć? Dla Unii i Musielaka nie ma to sensu,
    Strzelba, przyznaję ci rację. Ten sezon Tobiasz sobie może odpuścić, zostać w UL, jeździć jako gość, ale za rok nie będzie już czekał. Przecież taki Rybnik chwyciłby Tobiasz bez zastanowienia. Za rok tez taki klub jak Rybnik może się pojawić.

    Pozwolisz że zacytuję 1 list do Koryntian (1KOR13) Hymn o miłości:
    Wers 3 i 4:
    I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją,
    a ciało wystawił na spalenie,
    lecz miłości bym nie miał,
    nic bym nie zyskał.
    Miłość cierpliwa jest,
    łaskawa jest.
    Miłość nie zazdrości,
    nie szuka poklasku,
    nie unosi się pychą;


    Tak, miłość Tobiasza do klubu jest cierpliwa, ale **** mać, ileż można!! Zwłaszcza że gówniarz co się z klubem wiąże tylko $$$ a nie miłością do kolegów z drużyny zaczyna rządzić, traci się miłość.
    Kochasz żonę swą, miłujesz, ale ona zamiast o tobie mówić, bardziej zaprząta sobie głowę sąsiadem. Sąsiadem co to se po dyskach łazi, wali na umór, może i więcej może ale kwiatów jej nie kupi i o rocznicach nie pamięta. Się w końcu wqrwiasz i rzucasz papierami rozwodowymi. Zwłaszcza że niebrzydka Jola spod trójki twierdzi że jesteś całkiem wporzo i akurat ma wolne łoże po rozwodzie.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    j-rules (18-12-2015)

  26. Powrót do góry    #3304
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Śmiechem było ciągnięcie Przemysława za uszy na plecach brata i tolerowanie gówniarskiego zachowania smarkacza o którym tyle tu piszemy...
    Gorszego wstydu nie będzie.
    Przemuś miał miejsce za nazwisko- Musielak nie może? Zresztą- tak nam na wychowankach zależy ponoć....
    Ja nie twierdzę, że Musielak ma mieć miejsce w składzie... ja twierdzę, że ten degeneruch z Zaborowa ma wypieprzać jak najdalej z Leszna i ew. wrócić jak sobie priorytety w życiu poukłada. Patrząc jednak na wzorce jakie ojciec Mu przekazuje- szans najmniejszych na to nie widzę.

    pozdrawiam z Leszna
    Ostro Ostro cisniesz. ... a piszesz o czołowym zawodniku ekstraligi, i jednym z najzdolniejszych na globusie. ...
    Fak faktem nieposkromionym ,obok którego nie przejdziesz obojętnie to typ którego uwielbiają tłumy podczas meczu a nienawidzą tego co robi po za stadionem. ...
    Mimo wszystko dał bym mu szansę

  27. Powrót do góry    #3305
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Szacun. Powaznie. Widze, ze kibice w Lesznie sie zmieniaja. Juz nie sa typowymi choragiewami

    Oczywiscie mozna miec postawe zakochania w Piterze, nazywania go geniuszem absolutnym, wybaczac i robic mu gaue na kazdym korku byle tylko zechcial nosic plastorn z bykiem i skakac z kibicami. Co kto lubi.

    Ale mozna tez zdac sobie sprawe, ze rozchwiany emocjonalnie gowniarz z niewiele lepszym tatusiem za plecami to bedzie wieczny problem, bo za rok bedzie to samo. Jak w tym roku podpisze za duzo mniej niz pierwotnie chcial, to co zrobi jako pierwsze po nastepnym sezonie? Bedzie szukal gdzie zarobi wiecej, zeby sobie ta strate odbic. Tylko bedzie juz nauczony doswiadczeniem, zeby szukac juz w polowie sezonu.

    Ja osobiscie bym ucial ten chory zwiazek, bo jak do tej pory zadne metody wychowawcze sie nie sprawdzaly a jedyna linia obroni mlodego to okreslanie mialen bzdur tego co sie pisze o nim w internecie. Rzeczywiscie, wyglada jakby wrecz blagal klub o pomoc.... Na dodatek mial w Lesznie jak paczek w masle, stado sponsorow, laske kibicow i uwielbienie i oczywiscie wygode. Ale jak to zwykle bywa... MAŁO.

    Wg mnie cala ta telenowela naplul w twarz Unii i dzialaczom, ktorzy przez ostatnie lata zrobili z tego klubu ksiazkowy przyklad dla innych w temacie prowadzenia dzialalnosci zuzlowej w PL. Duza kasa, wyplacalnosc, marketing i klimat na zuzel./
    Jesli teraz UL twardo postawi na swoim to wysle najlepszy mozliwy PR na przyszlosc : Z nami sie w ch... nie leci nas sie traktuje powaznie. Wyplacamy kase na czas i to nie mala, pomagamy indywidualnie, ale wymagamy PROFESJONALIZMU.

    Na ich miejscu zakontraktowalbym Pitera tylko pod jednym warunkiem. Po oficjalnym ogloszeniu mlodego w mediach, ze jest swiadom swoich bledow i ze bierze sie za zuzel na powaznie wlasnie dzieki Unii Leszno, dziekujac za wszelka pomoc jaka otrzymal.

    W przeciwnym wypadku... coz, takie czasy, ze chetnych na jazde w UL jest znacznie wiecej niz miejsc w skladzie. Szkoda marnowac taka renome na uganianie sie za byc moze niespelnionym talentem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Bruczkow (18-12-2015), Mariano_Italiano (18-12-2015)

  29. Powrót do góry    #3306
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Panowie!
    ....w klubie UL zaczyna dziać się źle. A bo jeden smarkacz, który nie ma szacunku do kolegów z klubu i zarządu....

    ......ale co będzie za rok? Będziemy dawać im podwyżki po 30% co rok, bo tak chcą bracia i sponsor?

    jaki brak szacunku? tzn? co zrobił?

    jak narazie to jest najlepszym zawodnikiem DMP 2015 i to jest fakt którego mamy potwierdzenie tutaj:

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/pge...tatystyki/2015

    jeśli chodzi o 2016 to młody nie chce podwyżki a tak sam kontrakt jak w tamtym roku

    źle się zaczeło dziać w klubie kiedy Józef chlapnął do mediów bzdury o 30% podwyżce po czym leje się sporo jadu na Piotra (głównie w sieci) i sponsorzy młodego kowboja maja w****a o to

    a Piter? chce jeździć w Unii i na tym sprawa się kończy! reszta to rozdmuchiwanie przez media i dorabianie wielu teorii spiskowych przez wielu wszechwiedzących

    ale pismaki z czegoś musza życ a i kibice muszą sie ponakręcac w martwy sezon

  30. Powrót do góry    #3307
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Nic innego nie pozostaje jak napisać " hahahha ale beka...."

    Wyobraźnia kibiców jest większa niż wszystkich pismakow razem wziętych. Broń Boże nie biorę teraz w obronę Pitera ale jak czytam , ze jego pozostanie =upadek KSUL to mnie śmiech ogarnia.

    Mam nadzieję, ze Tobik też tego nie czyta . Chłopak ma swój rozum a przede wszystkim ambicje i na pewno stawu czoła zadaniu. Zadaniu, któremu ufam podola.

    Tak w zasadzie dlaczego akurat Tobik ma mieć gorzej, Zen to już święta krowa? Piter chcąc zarabiać więcej ma coś udowodnić a Zen już nie?

    Wracając do Tobika najlepiej wpiszcie mu do programu już 2,3 pkt żeby czuł się lepiej. Bosheeeeee

    Weźcie się ogarnijcie ludzie i nie siejcie defetyzmu bo aż żal......

  31. Powrót do góry    #3308
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Podsumomując

    Macie racje! Lać na młodego. Nie będzie rządził Klubem. W dupie to mam czy skończy jak Kurmański, Dados........
    Jego życie, jego wybór. Nie znam Go i nie muszę Mu pomagać.
    Absolutnie nie ma dla Niego już tu miejsca. Powiedzieliśmy pijakowi ,,do widzenia‘‘ i w dupie mamy rozsądek. Choćby każdy punkt kontraktu podpisał, jeździł za punktówkę Kaczmarka – My zdania nie zmienimy!
    Gówniarz chciał podwyżki, chciał jeździć z bratem, chciał nadal reprezentować Unię.
    Niech najpierw na tą podwyżkę sobie zapracuje na torze!
    Z bratem? Z bratem to może święta sobie spędzać, a nie w parze jeździć!
    W Unii chciał jeździć – na to trzeba sobie zapracować latami, niech bierze przykład .........o np. z kapitana niech bierze przykład.
    Naprawdę w dupie mamy gdzie On wyląduje. Czy to będzie Łódź, Rawicz, czy gałąź na drzewie.........................
    I jeszcze jedno – to nigdy nie byli Nasi wychowankowie!

    Co innego Tobiasz. Nie możemy Mu tego zrobić i odstawić od składu. Mógłby się załamać. A jest taki miły i sympatyczny. I On akurat jest Naszym wychowankiem! Przecież Mu obiecaliśmy, że może cały sezon wozić (0,1,1,0), i tak miejsce ma zapewnione w składzie. Naprawdę nie chcemy, aby Kapitan się denerwował. Najważniejsze dla Nas, to dobro zawodnika. Zwycięstwa, medale – najwyżej przyjdą z czasem. Teraz liczy się tylko spokój i odrodzenie Musielaka. A to, że się odrodzi to Wiemy na 100%. Baliński też się odrodził. I ten też był naszym wychowankiem. Oni tak. Ale nie te durnie z Zaborowa!

    Sponsorzy Naszą politykę na pewno zrozumieją. Jak nie wejdziemy do PO, to nie się odwrócą od klubu.
    Kibice również, bo kto jak to, ale Wy leszczyńscy kibice, na stadionie pojawiacie się zawsze. Obojętnie na wynik, na sukcesy, medale. To właśnie na Was możemy tak samo liczyć jak na Tobiasza! Zawsze!!!

    Pamiętajcie.............!
    ,,Razem możemy więcej‘‘


    ps. Cieszę się bardzo, że tymi kilkoma postami, uzmysłowiliście mi, że w życiu najważniejsza jest zawziętość, wypowiedziane raz słowo.
    Pokazaliście mi, i dzięki Wam zrozumiałem, że kategorie jakimi do tej pory odbierałem, traktowałem i podchodziłem do ludzi, są złe.

    A Ja głupi jeszcze nie dawno kupowałem koszulki DW i Mu finansowo pomagałem. Przecież to nie Ja sobie rozwaliłem kręgosłup na torze. W ogóle Go nie znałem, nie jeździł dla mojej drużyny.....
    A przecież gdyby nie pił tyle w ,,Moskwie‘‘ to by teraz miał na leczenie i rehabilitację...............
    Ostatnio edytowane przez welna ; 18-12-2015 o 09:08

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Jasinek (18-12-2015), KrzychoJ (18-12-2015), mingozi (18-12-2015)

  33. Powrót do góry    #3309
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    O co tu chodzi. Jedni jada po klubie, inni po Piterze.
    A fakty są takie, że obie strony wydały wspólne oficjalne oświadczenie, że rozstają się w zgodzie.
    Nikt do nikogo pretensji nie ma i nie wykluczają współpracy w przyszłości.
    Widocznie ta przyszłość przyszła szybciej niże wszyscy się spodziewali.

    Znając życie to wina, ze wcześniej się nie dogadali, leży po obu stronach.
    Teraz jest szansa by Piter jeździł w Unii Leszno w 2016, to ja jestem ZA i moim zdaniem żadna ze stron popiołem głowy nie musi posypywać.
    Zarówno ze strony Pawlickich jak klubu nie było jakiegoś najeżdżania że to tylko i wyłącznie wina drugiej strony. Po prostu kulturalne rozstanie.

    Kto powiedział, że powrót Pitera zmąci atmosferę w zespole. Atmosferę tworzy wynik. Jak będzie wynik to i Nicki z Gregiem będą sobie w ramiona po sukcesie wpadać. Jak go nie będzie to i bracia do siebie dolecą z pretensjami.

  34. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi KrzychoJ za jego przydatny post!

    DAREK009 (18-12-2015), Jasinek (18-12-2015), Londi (18-12-2015), Nestor (18-12-2015), Scroll (18-12-2015), mingozi (18-12-2015), welna (18-12-2015)

  35. Powrót do góry    #3310
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Można przyjąć, ze któryś z udziałowców, sponsorow się nieco napuszyl ale **** bez przesady z opiniami jakoby klub miał przez to istnieć.

    Mamy w zarzadze zbyt poważnych biznesmenów aby przez jednego chlystka doprowadzić klub do upadku.

    Reasumując

    Jak pisał wełna. Kontrakt na 100% zasadach klubu i jedziemy i niech będzie to początkiem resocjalizacji rogatego.

    Po sezonie odejdzie?! Ok przynajmniej będzie wiadomo, ze klub zrobił wszystko aby ratować sytuację.

  36. Powrót do góry    #3311
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Kurczę, nie wiem po co nerwy z jednej i drugiej strony. Jak się nie skończy to będzie dobrze. Ludzie - nie nakręcajcie się aż tak.
    Do zobaczenia na Smoku gdy zacznie się sezon!
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    welna (18-12-2015)

  38. Powrót do góry    #3312
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Lawina ruszyła:


    https://twitter.com/barrut85/status/677762503783407616


    Obstawiam, ze max 30% prawdy zawiera rozdmuchany , rzekomy konflikt wśród udziałowców.

  39. Powrót do góry    #3313
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta

    źle się zaczeło dziać w klubie kiedy Józef chlapnął do mediów bzdury o 30% podwyżce po czym leje się sporo jadu na Piotra (głównie w sieci) i sponsorzy młodego kowboja maja w****a o to
    Wytłumacz mi dlaczego kontrakty podpisali już wszyscy zawodnicy tylko nie Piter? Skoro ma tyle ofert, to czemu został sam na tym rynku? Kluby pozamykały już składy i się skapnął chłop że wtopił i że dostanie w każdym klubie ochłapy na poziomie Gomólskiego (nie obrażająć Gomólskiego).
    Bo nie czeka chyba na to, czy Falubaz da mu 2 mnl a Toruń 1,9 mln.

    POzatym podoba mi się Toruń. Kasa faktycznie leży na torze, nie ma złotówki za podpis. I to mi się podoba. Mógłby Piter pewnie już tam byc, ale nie.... małooooooooooooo.

    Dla mnie jest już tylko najemnikiem.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    j-rules (18-12-2015)

  41. Powrót do góry    #3314
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Lawina ruszyła:


    https://twitter.com/barrut85/status/677762503783407616


    Obstawiam, ze max 30% prawdy zawiera rozdmuchany , rzekomy konflikt wśród udziałowców.
    Jaka lawina. Przedruk z forum na twittera. Jeszcze tylko na PS brakuje artykułu. Amatorzy.

  42. Powrót do góry    #3315
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Wytłumacz mi dlaczego kontrakty podpisali już wszyscy zawodnicy tylko nie Piter?
    bo był pewien że podpisze w Lesznie kontrakt na tych samych warunkach

    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Dla mnie jest już tylko najemnikiem.
    każdy obecnie jeżdzący żużlowiec jest najemnikiem im szybciej to kibice zrozumieją tym lepiej dla każdego

  43. Powrót do góry    #3316
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta

    POzatym podoba mi się Toruń. Kasa faktycznie leży na torze, nie ma złotówki za podpis. I to mi się podoba. Mógłby Piter pewnie już tam byc, ale nie.... małooooooooooooo.

    Dla mnie jest już tylko najemnikiem.
    Naprawdę wierzysz w to, że Toruń nie daje kasy za podpis? Hancok i Vaculi jeżdżą tylko za punktówkę? Oj naiwny ty haha. Prezes toruński klepie takie głupoty tylko dla tego., że już ma skład zamknięty. Idę o zakład, że gdyby nie pozyskał Hancoka ,a jedynym sensownym grajkiem na rynku byłby Piotr Pawlicki, pieniądze za podpis juz by czekały na Piotra.

  44. Powrót do góry    #3317
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta


    każdy obecnie jeżdzący żużlowiec jest najemnikiem im szybciej to kibice zrozumieją tym lepiej dla każdego
    Różnica polega na tym, że niektórzy kreują się na kogoś więcej niż najemnika.

  45. Powrót do góry    #3318
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Jak Piotr podpisze z Unią to super, a jak nie to trudno. Życie toczy się dalej. Choć wydaje mi się że młody myślał że takie warunki finansowe jak miał w Lesznie to dostanie wszędzie. A tu jednak małe zdziwienie.

    Co do pomocy ze strony klubu. Jeżeli te wszystkie ploty są prawdą to jak długo klub powinien pomagać takiemu chłopakowi? Nic nie może trwać wiecznie. Widocznie nasi stwierdzili że już dłużej nie ma sensu, póki sam Piotr nie zrozumie że nie tędy droga. A może to była celowa zagrywka zarządu żeby Piotr zrozumiał swoje błędy?

  46. Powrót do góry    #3319
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Naprawdę wierzysz w to, że Toruń nie daje kasy za podpis? Hancok i Vaculi jeżdżą tylko za punktówkę? Oj naiwny ty haha. Prezes toruński klepie takie głupoty tylko dla tego., że już ma skład zamknięty. Idę o zakład, że gdyby nie pozyskał Hancoka ,a jedynym sensownym grajkiem na rynku byłby Piotr Pawlicki, pieniądze za podpis juz by czekały na Piotra.
    Ja w to wierzę, że klub daje tam tylko punktówkę, pieniądze przed sezonem idą za zobowiązania wobec sponsorów.
    U nas też zmierzają w tym kierunku.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  47. Powrót do góry    #3320
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Ja w to wierzę, że klub daje tam tylko punktówkę, pieniądze przed sezonem idą za zobowiązania wobec sponsorów.
    U nas też zmierzają w tym kierunku.
    Dla zawodnika nie będzie miało to znaczenia skąd będą te pieniążki. Ważne, że otrzyma je za reprezentowanie danego klubu

  48. Powrót do góry    #3321
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Dla zawodnika nie będzie miało to znaczenia skąd będą te pieniążki. Ważne, że otrzyma je za reprezentowanie danego klubu
    Tak, dla zawodnika bez znaczenia, ale za to prezes klubu może się zgodnie z prawdą chwalić, że klub daje pieniądze tylko za punkty...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  49. Powrót do góry    #3322
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Jaka lawina. Przedruk z forum na twittera. Jeszcze tylko na PS brakuje artykułu. Amatorzy.

    Toc miałem to na myśli

  50. Powrót do góry    #3323
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Ja jestem jak najbardziej za tym by Piotrek został w Lesznie ale na zdrowych zasadach. Mam nadzieję ze do świat sie wyjasni

  51. Powrót do góry    #3324
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Tak, dla zawodnika bez znaczenia, ale za to prezes klubu może się zgodnie z prawdą chwalić, że klub daje pieniądze tylko za punkty...
    Jeżeli tak to interpretujesz to Ok. Jadąc twoim tokiem myślenia, prezesi tarnowscy mogli mówić że Gollob,Hancok itp jeździli w Tarnowie za darmo, bo cały kontrakt brał sponsor Azotu, czy inny Tauron na siebie
    Ostatnio edytowane przez damianos81 ; 18-12-2015 o 11:15

  52. Powrót do góry    #3325
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Jeżeli tak to interpretujesz to Ok. Jadąc twoim tokiem myślenia, prezesi tarnowscy mogli mówić że Gollob,Hancok itp jeździli w Tarnowie za darmo, bo cały kontrakt brał sponsor Azotu, czy inny Tauron na siebie
    Przecież przedstawiłem Tobie nie mój tok myślenia tylko prezesów opowiadających takie rzeczy . Mówią zgodnie z prawdą, w każdym sądzie mogą wygrać sprawę...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  53. Powrót do góry    #3326
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

    A ja troche z innej beczki.
    Ilu jest pracownikow w sklepie Unii w GL?
    Dlaczego od poczatku istnienia tego klubu NIGDY pracownik nie byl ubrany w chociazby klubowy T-shirt, teraz zima to chociaz jakas bluza, jakas czapka (w jakiej ostatnio chodzil Emil)
    Nawet jesli kiedys kogos wyjatkowo widzieliscie za lada w koszulce Unii to tylko dlatego, ze mu bylo glupio i ja sobie sam kupil aby jakos ten sklep reprezentowac.
    Wszedzie sa jakies standardy ubioru, fajnie jak pracownicy sa w sluzbowych strojach. Kawiarnie, retauracje, sklepu z ciuchami, rtvagd. Wszedzie, tylko nie sklep Unii - marka podobno rozpoznawalna w calej polsce i kojazona z Lesznem, gdzie nawet miasto daje na ten klub kase.
    Jak byl ostatni camp to wszyscy co w nim brali udzial (nie tylko zawodnicy, trener) pokazywali sie w strojach Unii.
    Klubu naprawde nie stac na 2-3 komplety stroju dla pracownikow pracownikow sklepu?

    Co roku ktos wspomina obiecane punkty partnerskie w ktorych moznaby robic zakupy. Ich nie bylo nie ma i pewnie dlugo nie bedzie, skoro nie potrafia w klubie zadbac o swoj sklep.
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 18-12-2015 o 12:38

  54. Powrót do góry    #3327
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Prędzej Polska otrzyma broń atomową niż marketing Unii Leszno ogarnie punkty partnerskie

  55. Powrót do góry    #3328
    Użytkownik Awatar Mike_UL
    Dołączył
    05-04-2011
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Już trochę męczy ta cała sprawa z Piotrkiem.

    Najpierw twarde negocjacje i strzał z plaskacza w pysk od klubu. Następnie wycieczka po klubach i wielkie zdziwienie:
    - Nikt nie daje takich pieniędzy jak oferował mi mój macierzysty klub ? Co ja teraz zrobię ? Wiem ! Pójdę do sponsora się pożalić, może mi pozwolą wrócić (hehehe).
    - Media zaczęły podłapywać sprawę - zdementuję to i powiem, że mam masę ofert z klubów. Przecież nikt nie wie jakie pieniądze mogli mi proponować. Dodatkowo może pod naporem sponsorów UNIA się ugnie i jeszcze dobrą kaskę przytulę (hehehe)

    Jeżeli Piotrek ma tyle wspaniałych ofert i nie potrafi się przyznać do tego, że jednak w Lesznie dawali mu najwięcej, dodatkowo, każdy klub go weźmie z otwartymi ramionami i mogą przebierać (wg. niego, czyt. taty) to ja mam tylko jedno do powiedzenia w kwestii odejścia do innego klubu:



    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Mike_UL ; 18-12-2015 o 13:10

  56. Powrót do góry    #3329
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Pitu, pitu, a jutro 19 grudnia, więc ogłaszamy Kildemanda

  57. Powrót do góry    #3330
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Pitu, pitu, a jutro 19 grudnia, więc ogłaszamy Kildemanda


    a Piotra kiedy?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •