Strona 86 z 299 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896136186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,826 do 3,870 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3826
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    z frekwencja w lesznie bywa roznie zwlaszcza po zdobyciu dmp.. a to ze nie ma braci moim skromny zdaniem nie bedzie mialo wielkiego wplywu.. a nawet paradoksalnie jesli bym piter wyladowal w rybniku plus bally , wtedy kto wiem czy niebyloby pelnego stadionu... frekwencja miala spasc jak przyszedl dzik jak rok temu zabraklo miejsca w skladzie na ballyego.. i jakos sie utrzymala na niezlym poziomie.. tak ze spokojnie...
    pyra

  2. Powrót do góry    #3827
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,011
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Spodziewałem się po tym sezonie odejścia Zenginatora, a tutaj proszę...Jeśli potwierdzą się informację nt. Wrocławia, to szykuje nam się horror w Lesznie
    Złośliwi powiedzą, że Piter najlepiej czuł się na wyjazdach Generalnie pora dać już na wstrzymanie w tym temacie i chyba warto już ten temat odpuścić. Niektórzy powoli mogą zmieniać avatary

    Osobiście zacierałem ręce na przyszły sezon w GiPi, gdzie od lat miałem w nosie tą rywalizacje. Po latach była szansa, żeby emocjonować się występami leszczynianina...w zasadzie dalej można, ale chłopak powalczy dla innego klubu, trudno... . Piter powodzenia w GiPi, ale ja wybieram Unię tak, jak to robię od 25 lat

    P.S. Robi ja stawiam na Pitera

  3. Powrót do góry    #3828
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Karnety kupują te same osoby, o frekwencji pogadamy pod koniec sezonu

    P.S nie mam pretensji do działaczy ze wypieprzyli Pawlickich, skoro chcieli pieniądze z kosmosu to trudno!
    Uważam za ogromny błąd danie miejsca bez walki Musielakowi. ... za co? Gdzie rezerwa?

    P.S w lidze kibicuję Uni Leszno, chodz skład mi się nie do końca podoba. ...
    W GP numer 1 Pawlicki i pozostali Polacy
    A kto z krajowych zawodników był do wzięcia? Naprawdę była chęć porozumienia się z PPJ. Ale ten wiedział, że wartościowej alternatywy dla niego nie ma i postawił skonsumować skakanie po klatkach. A później to wszystko już za daleko zaszło i nie było co zbierać, nawet kiedy sam klan dostrzegł, że za bardzo się zagalopował. I teraz podpiszą we Wrocławiu na dużo gorszych warunkach, ot logika.
    Ja się postaram być w Lesznie na co najmniej połowie meczów, takie postanowienie noworoczne
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  4. Powrót do góry    #3829
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Ale na Wrocław przyjedziesz

    Frekwencja zależy od wyniku , tak w Lesznie było zawsze! Czy z Piotrem w składzie czy też nie.

    moje postanowienie? Postaram się nie olewać GP(w ub.sezonie obejrzałem 2,5 rundy) i niech ten Piter trzepnie tam Medal w debiucie jak Emil i udowodni wyższość na Zmarzlikiem , a co!

    PS.mam nadzieje ze młodego Trofimova wypożyczą do Dauga , po co chłopak ma marnować sezon
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #3830
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,829
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Niektórzy powoli mogą zmieniać avatary


    Ot uszczypliwosc A tak serio avatar jest tylko dodatkiem, kibicem się jest a nie bywa (choć inni będą ci wmawiac, ze jest inaczej SNAFCY).

    Obie strony zawalily i basta, stało się. Przykro tylko, ze dostaje po łbie lider przez duże "L" a podobno papa jest be......


    Kończąc ten temat zadaje pytanie jakie widzialbys/widzielibyscie pary na nadchodzący sezon?

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta

    PS.mam nadzieje ze młodego Trofimova wypożyczą do Dauga , po co chłopak ma marnować sezon

    Jeśli prawda jest, ze rodzina mieszka w Lesznie (czy też zamierza) pomysł tragiczny Chyba, ze oplacisz mu logistykę

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta

    PS.mam nadzieje ze młodego Trofimova wypożyczą do Dauga , po co chłopak ma marnować sezon

    Jeśli prawda jest, ze rodzina mieszka w Lesznie (czy też zamierza) pomysł tragiczny Chyba, ze oplacisz mu logistykę

  6. Powrót do góry    #3831
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    pary:
    1 pedersen
    musielak
    2 pajak
    zengi
    3 emil
    kaczmarek/kubera/smyk
    pyra

  7. Powrót do góry    #3832
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,011
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ot uszczypliwosc A tak serio avatar jest tylko dodatkiem, kibicem się jest a nie bywa (choć inni będą ci wmawiac, ze jest inaczej SNAFCY).
    Bez złośliwości oczywiście Jeśli się będziesz tego trzymał, to szacunek. Ja w momencie pierwszego rozstania klanu z klubem przestałem się nimi zajmować. Nie sądziłem, że tak to się skończy z Piotrkiem....w sensie samej formy, bo chyba przebił poprzednie odejście brata.

    Kończąc ten temat zadaje pytanie jakie widzialbys/widzielibyscie pary na nadchodzący sezon?
    Moim skromnym zdaniem:

    1. Pająk
    2. Zengota
    3. Emil
    4. Toffek
    5. Pedersen
    6. Smektała/Kubera/Kaczmarek*
    7. Smektała/Kubera/Kaczmarek*

    *uważam, że chłopaki powinni jechać na przemian.

  8. Powrót do góry    #3833
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ot uszczypliwosc A tak serio avatar jest tylko dodatkiem, kibicem się jest a nie bywa (choć inni będą ci wmawiac, ze jest inaczej SNAFCY).

    Obie strony zawalily i basta, stało się. Przykro tylko, ze dostaje po łbie lider przez duże "L" a podobno papa jest be......


    Kończąc ten temat zadaje pytanie jakie widzialbys/widzielibyscie pary na nadchodzący sezon?




    Jeśli prawda jest, ze rodzina mieszka w Lesznie (czy też zamierza) pomysł tragiczny Chyba, ze oplacisz mu logistykę




    Jeśli prawda jest, ze rodzina mieszka w Lesznie (czy też zamierza) pomysł tragiczny Chyba, ze oplacisz mu logistykę
    Jeszcze nie mieszka to po primo , a po secundo tylko Łotysze złożyli oferte.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #3834
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ALI G .. twoja i moja wersja chyba innej optymalniejszej nie ma . a reszta pokaza sparingi
    pyra

  10. Powrót do góry    #3835
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Co do par to widziałbym tak:
    9 Emil
    10 Tofik
    11. Zen
    12. Kild
    13 Nicki
    14 Smyk/Kubera/Kaczmarek
    15 Smyk/Kubera/Kaczmarek
    Nicki jako indywidualista z juniorami i może jeździć po 3 a Emil z Tofikiem (jako prawdziwy lider z najsłabszym seniorem) w dodatku Kild pod 12 by mieć super parę na 13 bieg.
    Nie wiem czy widzieliście ale połowa składów ekstraligowych ma w składzie naszych wychowanków i defacto właśnie mogą oni (zwłaszcza Pawliccy) zwiększyć ilość kibiców, więc nie koniecznie może być niska frekwencja Odpowiednio mamy:
    KK i Przemo w Stali
    Piotr w Sparcie
    Bali w Rybniku
    Hampel w Zielonej
    Okoń i Nowak w GKM
    do tego możemy dodać magnes w osobie Janka z Tarnowa i Grega (zaczynąjący karierę w POlsce w Lesznie ) w Toruniu i tych kibiców jednak nadal może przyjść, bez paniki o frekwencję. Najważniejszy i tak zawsze jest wynik bo to on kręci tym biznesem

  11. Powrót do góry    #3836
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    boze jak ten czas szybko leci . na forum 13 lat kawal czasu i histori zuzla i uni. oraz tysieczny wpis
    pyra

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Ali_G (29-12-2015), Mefitzo (29-12-2015), Mildura (29-12-2015), Nestor (30-12-2015)

  13. Powrót do góry    #3837
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Pawlicki jeszcze nie podpisał kontraktu ze Spartą i naprawdę jest możliwe że podpisze z Lesznem, więc poczekajcie jeszcze trochę z ustalaniem składu.

  14. Powrót do góry    #3838
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Pawlicki jeszcze nie podpisał kontraktu ze Spartą i naprawdę jest możliwe że podpisze z Lesznem, więc poczekajcie jeszcze trochę z ustalaniem składu.
    Nie podpuszczaj, nie siej zamętu.
    By Piotrek się wycofał z jakieś wstępnej umowy ze Spartą, musiałby dostać jakąś propozycje od władz Unii Leszno, a to jest nie możliwe przy takim "betonie" leszczyńskim

  15. Powrót do góry    #3839
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Pawlicki jeszcze nie podpisał kontraktu ze Spartą i naprawdę jest możliwe że podpisze z Lesznem, więc poczekajcie jeszcze trochę z ustalaniem składu.

    bosze.... niech juz podpisze... najlepiej rybnik { frekwencja na smoku}... ja rozumiem ze niektorzy maja nadzieje .. ale nie bedzie to podpis pod kontraktem w unii 2016 !!!!!!!!!!!
    pyra

  16. Powrót do góry    #3840
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Pawlicki jeszcze nie podpisał kontraktu ze Spartą i naprawdę jest możliwe że podpisze z Lesznem, więc poczekajcie jeszcze trochę z ustalaniem składu.
    Po co takie nic nie mające z rzeczywistością wpisy? żeby PawlickiRacing spał spokojniej?


    PIOTR PAWLICKI W SEZONIE 2016 NIE BĘDZIE JEŹDZIŁ W KLUBIE SPORTOWYM UNIA LESZNO!


    Co do par to wszystko jest oczywiste i chyba tylko Skóra jest wstanie to spier*-dolić.

    1.Dzik
    2.Tobiasz
    3.Zengi
    4.Kildemand
    5.Emil
    6.Kaczmarek
    7.Kubera
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #3841
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,829
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Mefitzo a swoją drogą co Cię tak drażni jak ktoś (jeszcze) przypisuje Pitera do Unii?

    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Nie podpuszczaj, nie siej zamętu.
    By Piotrek się wycofał z jakieś wstępnej umowy ze Spartą, musiałby dostać jakąś propozycje od władz Unii Leszno, a to jest nie możliwe przy takim "betonie" leszczyńskim


    I tym wpisem bez problemu trafisz na listę tzw "tepych dzid"

  18. Powrót do góry    #3842
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mefitzo a swoją drogą co Cię tak drażni jak ktoś (jeszcze) przypisuje Pitera do Unii?





    I tym wpisem bez problemu trafisz na listę tzw "tepych dzid"
    Drażni mnie gdy ktoś kłamie , ale doskonale rozumiem tych wielkich zwolenników Piotra że im to nie przeszkadza
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #3843
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mefitzo a swoją drogą co Cię tak drażni jak ktoś (jeszcze) przypisuje Pitera do Unii?





    I tym wpisem bez problemu trafisz na listę tzw "tepych dzid"
    a co masz informacje od ostafa lub ruty ze jednak unia... szacun dla fanow ppp . ale kto tu jest tepa dzida ... no jeszcze to tlumaczy super towar swieta sylwester
    pyra

  20. Powrót do góry    #3844
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,829
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Drażni mnie gdy ktoś kłamie , ale doskonale rozumiem tych wielkich zwolenników Piotra że im to nie przeszkadza
    Ooooo sedno CAŁEJ sprawy "zwolennicy Piotra" a nie świętej rodziny ot różnica.

    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    a co masz informacje od ostafa lub ruty ze jednak unia... szacun dla fanow ppp . ale kto tu jest tepa dzida ... no jeszcze to tlumaczy super towar swieta sylwester


    Kolego co do tepej dzidy to nie do Ciebie , kilka postów wyżej wyjaśnienie

  21. Powrót do góry    #3845
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    widzę że chłopaki z Leszna naprawdę znają życie

  22. Powrót do góry    #3846
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,214
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Dla mnie też bardziej prawdopodobna wciąż jest jazda PPJ w Unii, a te przecieki co do jego jazdy w Sparcie to kontrolowana akcja, żeby wywrzeć presję na Unii. Takie ostatnie podrygi.

    Jak KK się uprze, żeby PPJ podpisał na 2 lata, to podpisze z nim tylko taki kontrakt. Jak Piotr na to nie pójdzie, to nie będzie jeździć w Sparcie i tutaj negocjacji nie będzie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #3847
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dla mnie też bardziej prawdopodobna wciąż jest jazda PPJ w Unii, a te przecieki co do jego jazdy w Sparcie to kontrolowana akcja, żeby wywrzeć presję na Unii. Takie ostatnie podrygi.

    Jak KK się uprze, żeby PPJ podpisał na 2 lata, to podpisze z nim tylko taki kontrakt. Jak Piotr na to nie pójdzie, to nie będzie jeździć w Sparcie i tutaj negocjacji nie będzie.
    podpisze nie ma wyjscia chyba ze rybnik badz torun warszawski
    pyra

  24. Powrót do góry    #3848
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Tym bufonom w zarządzie, którzy pieli w jednym tonie, jak na razie wszystko wyszło w/g zamierzeń. Lubią mieć stulonych baranów a'la Koldi niż jakiegoś Jamesa Hunta. A że boją się doraźnego braku sukcesu, przez konsekwencje wpadki, to w kontrakcie dali zapis, na który mogli założyć, że Piter się nie zgodzi. A może Dworakowski podpisz cyrograf, że jeśli Klub ńie wejdzie do play-offów to zwracasz 1/3 wartości biletów z rundy zasadniczej kibicom. Podpiszesz Józefie.
    Dogadali się też z Pająkiem w trakcie sezonu, więc temat Przema już był uzgodniony przed negocjacjami.
    Temat Toffika jest im niewygodny, na bieżąco będą go łatali.
    Co pozostało u niego, walnięta sentymenty do Adamsa i głos córeczek, kto tego buca tam postawił na tronie, ano burak cukrowy.
    Te pytania Milduro można przytoczyć w druga stronę, dlaczego Konieczny podczas gesty podstadionowej już powątpiewał w zostanie chłopaków, może miał dobre info? Dlaczego nie było chemii z zarządem, mimo sukcesów. Dlaczego jest tylu Dunów, przez duńskie świniaki? Dlaczego partykularne interesa sponsorów przesłaniają strategiczną politykę klubu? Etcetcetc
    Karma istnieje, ja w nią wierzę, ale nie odrzegnuję się od poglądu, że obydwaj Piotrowie kretyńsko negocjowali i obudzili się z ręką w nocniku, to jest rewers sprawy. Ja tego nie neguję. Najśmieszniejsze jest to, iż ta mało rozgarnięta gromadka chłopaków z zarządu, niszczy tarmdycję, ale ma też wierne grono lizodupców, a'la Santiago, Mefizo. Przecież większość chorągiewek wyrzuciła Nickiego po przypadkach toruńskich, a Piterowi ołtarzyk stawiali i oni mają być jakąś miarą, błagam. Krowa nie zmienia zdania, lecz część forum co dwa miesiące.
    Ps. Mefizo, zmień swój awata na takowy: RUSI-DWÓR LESZNO jest moim klubem, bo tak gwoli prawdy, z takimi przekonaniami zapytaj siebie czy mam prawo firmować takie logo.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 30-12-2015 o 09:50

  25. Powrót do góry    #3849
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Tym bufonom w zarządzie, którzy pieli w jednym tonie, jak na razie wszystko wyszło w/g zamierzeń. Lubią mieć stulonych baranów a'la Koldi niż jakiegoś Jamesa Hunta. A że boją się doraźnego braku sukcesu, przez konsekwencje wpadki, to w kontrakcie dali zapis, na który mogli założyć, że Piter się nie zgodzi. A może Dworakowski podpisz cyrograf, że jeśli Klub ńie wejdzie do play-offów to zwracasz 1/3 wartości biletów z rundy zasadniczej kibicom. Podpiszesz Józefie.
    Dogadali się też z Pająkiem w trakcie sezonu, więc temat Przema już był uzgodniony przed negocjacjami.
    Temat Toffika jest im niewygodny, na bieżąco będą go łatali.
    Co pozostało u niego, walnięta sentymenty do Adamsa i głos córeczek, kto tego buca tam postawił na tronie, ano burak cukrowy.
    Te pytania Milduro można przytoczyć w druga stronę, dlaczego Konieczny podczas gesty podstadionowej już powątpiewał w zostanie chłopaków, może miał dobre info? Dlaczego nie było chemii z zarządem, mimo sukcesów. Dlaczego jest tylu Dunów, przez duńskie świniaki? Dlaczego partykularne interesa sponsorów przesłaniają strategiczną politykę klubu? Etcetcetc
    Karma istnieje, ja w nią wierzę, ale nie odrzegnuję się od poglądu, że obydwaj Piotrowie kretyńsko negocjowali i obudzili się z ręką w nocniku, to jest rewers sprawy. Ja tego nie neguję. Najśmieszniejsze jest to, iż ta mało rozgarnięta gromadka chłopaków z zarządu, niszczy tarmdycję, ale ma też wierne grono lizodupców, a'la Santiago, Mefizo. Przecież większość chorągiewek wyrzuciła Nickiego po przypadkach toruńskich, a Piterowi ołtarzyk stawiali i oni mają być jakąś miarą, błagam. Krowa nie zmienia zdania, lecz część forum co dwa miesiące.
    Ps. Mefizo, zmień swój awata na takowy: RUSI-DWÓR LESZNO jest moim klubem, bo tak gwoli prawdy, z takimi przekonaniami zapytaj siebie czy mam prawo firmować takie logo.
    Skąd tyle jadu w Tobie?

    Unia Leszno jest ważniejsza niż partykularny interes zawodnika (nawet tego naszego, najlepszego).
    Piotrowi będę kibicował w GP - uwielbiam jego odwagę i nieposkromioną ambicję ale jak ktoś pisał wcześniej "ogon nie powinien machać psem". PiP miał czas na to aby dostrzec błędy swoje i papy negocjatora... nie "naprawił tego co zepsuł" i chyba już tego nie zrobi. Nawet chyba już nie może tej zimy. Źycie i kariera nie kończy się tu i teraz (mam nadzieję) także może pojawi się w barwach UL jak przemyśli sprawę i nie popali mostów na dłużej jak "wędlina drobno mielona, nietrwała, często spożywana w postaci hot doga".
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 30-12-2015 o 02:13

  26. Powrót do góry    #3850
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Po co takie nic nie mające z rzeczywistością wpisy? żeby PawlickiRacing spał spokojniej?


    PIOTR PAWLICKI W SEZONIE 2016 NIE BĘDZIE JEŹDZIŁ W KLUBIE SPORTOWYM UNIA LESZNO!


    Co do par to wszystko jest oczywiste i chyba tylko Skóra jest wstanie to spier*-dolić.

    1.Dzik
    2.Tobiasz
    3.Zengi
    4.Kildemand
    5.Emil
    6.Kaczmarek
    7.Kubera
    Spokojnie już śpię, nie wierzę już w jazdę Piotra w Lesznie Wrocław jest ok, najwazniejsze ze nie Falubaz!

  27. Powrót do góry    #3851
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Najgorszy wybór Pawlickiego wg mnie i nie chodzi mi tu akurat o Wrocław ale o czas tych przenosin ....
    Za dużo zmian jak na jeden sezon , oby młody poradził sobie .
    Wiem ze wiele razy startował pod presją ale trzeba pamiętać ze błędy które wybaczano mu na smoku po przenosinach do innego klubu nie będą tak akceptowane przez wrocławskich kibiców .
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  28. Powrót do góry    #3852
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Co do par to widziałbym tak:
    9 Emil
    10 Tofik
    11. Zen
    12. Kild
    13 Nicki
    14 Smyk/Kubera/Kaczmarek
    15 Smyk/Kubera/Kaczmarek
    Nicki jako indywidualista z juniorami i może jeździć po 3 a Emil z Tofikiem (jako prawdziwy lider z najsłabszym seniorem) w dodatku Kild pod 12 by mieć super parę na 13 bieg.
    Nie wiem czy widzieliście ale połowa składów ekstraligowych ma w składzie naszych wychowanków i defacto właśnie mogą oni (zwłaszcza Pawliccy) zwiększyć ilość kibiców, więc nie koniecznie może być niska frekwencja Odpowiednio mamy:
    KK i Przemo w Stali
    Piotr w Sparcie
    Bali w Rybniku
    Hampel w Zielonej
    Okoń i Nowak w GKM
    do tego możemy dodać magnes w osobie Janka z Tarnowa i Grega (zaczynąjący karierę w POlsce w Lesznie ) w Toruniu i tych kibiców jednak nadal może przyjść, bez paniki o frekwencję. Najważniejszy i tak zawsze jest wynik bo to on kręci tym biznesem
    Hampel i Okoń to chyba jednak Piła.

  29. Powrót do góry    #3853
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,829
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Hampel i Okoń to chyba jednak Piła.


    Oboje zaczynali na monitorze w Pawlowicach u boku Mariusza Okoniewskiwgo. Rafał jako 15latek chciał kompletny motocykl za to, ze zda licencję wówczas w Lesznie ledwo uzbierano kasę na remont sprzętu dla seniorów z 1 składu, Rafał wędruje do Piły

    Hampel w pewnym momencie przeszedł do szkółki Unii Leszno gdzie trenował. Po raz kolejny Piła (klub , oczko w głowie SLD-owskich kacykow) proponuje dużą kasę na rok przed zdaniem licencji. Jarek jako nieletni ma zgodę rodziców na przenosiny ale matka podważa swój podpis. Okazuje się, ze ojciec podpisał się za zone, sprawa trafia do sądu, Jarek jest wolnym zawodnikiem.

    Reasumując oboje wychowali się tak naprawdę w Lesznie licencję mogli zdawać w Kambodży

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    ndr113 (30-12-2015)

  31. Powrót do góry    #3854
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach

  32. Powrót do góry    #3855
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,829
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Bez przesady.......przyjdzie (o ile w ogóle) 10 oddać i po sprawie. Lepiej by ze starym coś zrobili

  33. Powrót do góry    #3856
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    O wełnie myślisz???

    Nic bardziej mylnego Kolego!
    Nie jestem żadnym ,,psychofanem'' Rodziny z Zaborowa. Lubię Pitera.Ba. Uwielbiam Go na torze! Będę się Nim ,,delektował'' w GP.
    Jednak nigdy nie będzie żaden zawodnik ważniejszy od Klubu!

    Kilkanaście lat temu, kiedy miałem bardzo częsty kontakt z ówczesnymi władzami Unii, siedziałem sobie z Leszkiem Jankowskim (viceprezesem Unii - info dla młodych) przy kawce i tak sobie rozmawialiśmy.
    Pan Leszek w pewnym momencie powiedział:
    Obojętnie co się będzie działo, w której lidze będziemy jeździć, jakim składam, na ,,Unii'' zawsze na 100%, będzie jeden kibic siedział.
    Tak na Niego spojrzałem, uśmiechnąłem się i powiedziałem: Gwarantuję Panu, że będzie ich przynajmniej dwóch. Zawsze!
    Odpowiedział mi szczerym uśmiechem.......

    Dlatego Mefitzo o starego Wełnę się nie martw
    Dopóki sił starczy, dopóty na Smoku moja miejscówka będzie zawsze zarezerwowana.

    A jedyne na co narzekam, to na politykę klubu, który chwilę temu zdobył DMP, a w tej chwili się ,,rozdrabniania'' na drobne.
    Bo to, że się nie dogadali z Pawlickimi/Pawlickim, mogę zrozumieć i zaakceptować.
    Jednak danie gwarancji startów Musielakowi, nie zatrudnienie jednego solidnego seniora na rezerwę, oznacza, że Zarząd jeszcze przed wyjazdem do pierwszego biegu ,,wywiesił białą flagę''!

    A tego jako kibic z 37 letnim stażem nie akceptuję, i właśnie chociażby w związku z moim stażem, mam pełne prawo na to ponarzekać.
    Ale to niczego w moim podejściu nie zmieni.
    Bo jak pojedziemy nawet kiedyś jakieś baraże, to połowa forumowych ,,pieniaczy'', ,,oddanych barwom'' ( nie piszę tu o Tobie) zapomni, którędy na Smoka, a My z Panem Leszkiem dalej ,,tam grzać będziemy ławki'', oczekując na kolejne 5:1 Unii...................

    pzdr
    Wełna a gdzie będziecie siedzieć??? Dosiądę się będzie nas 3.

    A póki co na sezon 2016 mam już karnet - wiraż 1

    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #3857
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Oboje zaczynali na monitorze w Pawlowicach u boku Mariusza Okoniewskiwgo. Rafał jako 15latek chciał kompletny motocykl za to, ze zda licencję wówczas w Lesznie ledwo uzbierano kasę na remont sprzętu dla seniorów z 1 składu, Rafał wędruje do Piły

    Hampel w pewnym momencie przeszedł do szkółki Unii Leszno gdzie trenował. Po raz kolejny Piła (klub , oczko w głowie SLD-owskich kacykow) proponuje dużą kasę na rok przed zdaniem licencji. Jarek jako nieletni ma zgodę rodziców na przenosiny ale matka podważa swój podpis. Okazuje się, ze ojciec podpisał się za zone, sprawa trafia do sądu, Jarek jest wolnym zawodnikiem.

    Reasumując oboje wychowali się tak naprawdę w Lesznie licencję mogli zdawać w Kambodży
    Obaj (Hampel, Okoń) mieli do czynienia tyle z leszczyńską szkółką co Patryk Dudek z zielonogórską. Czyli kompletnie nic. Gdyby chociaż licencję zdawali w Unii Leszno, wtedy jeszcze można by próbować jakoś ich "przyspawać" do Unii. Ale w tej sytuacji nie ma żadnego punktu zaczepienia. Licencje obaj zdali w Pile, tam właśnie, już jako zawodnicy, stawiali pierwsze kroki. Tam uczyli się rzemiosła. Podobnie zresztą jak Dobrucki Rafał. Dla mnie to są ewidentnie wychowankowie Piły.

    Reasumując, cała trójka, tak naprawdę wychowywała się w Pile. Z Lesznem mieli oni tyle wspólnego, że dosłownie kilka razy pozwolono im pojeździć na Smoku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #3858
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,829
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Obaj (Hampel, Okoń) mieli do czynienia tyle z leszczyńską szkółką co Patryk Dudek z zielonogórską. Czyli kompletnie nic. Gdyby chociaż licencję zdawali w Unii Leszno, wtedy jeszcze można by próbować jakoś ich "przyspawać" do Unii. Ale w tej sytuacji nie ma żadnego punktu zaczepienia. Licencje obaj zdali w Pile, tam właśnie, już jako zawodnicy, stawiali pierwsze kroki. Tam uczyli się rzemiosła. Podobnie zresztą jak Dobrucki Rafał. Dla mnie to są ewidentnie wychowankowie Piły.

    Reasumując, cała trójka, tak naprawdę wychowywała się w Pile. Z Lesznem mieli oni tyle wspólnego, że dosłownie kilka razy pozwolono im pojeździć na Smoku.

    Jakie pierwsze kroki, jakie rzemiosło w jakiej Pile? Tego nauczyli się właśnie w Pawlowicach po to, żeby moc zdać w ogóle licencję.

    A tor w Pawlowicach należał do szkółki Unii Leszno o ile się nie mylę.

  36. Powrót do góry    #3859
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Obaj (Hampel, Okoń) mieli do czynienia tyle z leszczyńską szkółką co Patryk Dudek z zielonogórską. Czyli kompletnie nic. Gdyby chociaż licencję zdawali w Unii Leszno, wtedy jeszcze można by próbować jakoś ich "przyspawać" do Unii. Ale w tej sytuacji nie ma żadnego punktu zaczepienia. Licencje obaj zdali w Pile, tam właśnie, już jako zawodnicy, stawiali pierwsze kroki. Tam uczyli się rzemiosła. Podobnie zresztą jak Dobrucki Rafał. Dla mnie to są ewidentnie wychowankowie Piły.

    Reasumując, cała trójka, tak naprawdę wychowywała się w Pile. Z Lesznem mieli oni tyle wspólnego, że dosłownie kilka razy pozwolono im pojeździć na Smoku.
    Jak zwykle Mariusz wie lepiej niż ludzie, który wtedy byli blisko klubu... Daj sobie na luz - jak czegoś nie wiesz to nie pisz takich głupot. Hampel nie miał nic wspólnego ze szkółką Unii Leszno?!?
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  37. Powrót do góry    #3860
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jakie pierwsze kroki, jakie rzemiosło w jakiej Pile? Tego nauczyli się właśnie w Pawlowicach po to, żeby moc zdać w ogóle licencję.

    A tor w Pawlowicach należał do szkółki Unii Leszno o ile się nie mylę.
    Mylisz się. W Pawłowicach ciągle płakali, że Unia tylko by podbierała adeptów ale już partycypować finansowo nie chciała w tym przedsięwzięciu. Min. własnie dlatego wspomniana trójka nie trafiła do Unii. Gdyby Pawłowice były formalnie częścią Unii Leszno to taki Hampel, Dobrucki czy Okoń, w życiu nie trafili by do Piły. A jeżeli już to Piła musiałaby zapłacić sporo $$$ do Unii.

    Mildura

    Jak zwykle Mariusz wie lepiej niż ludzie, który wtedy byli blisko klubu... Daj sobie na luz - jak czegoś nie wiesz to nie pisz takich głupot. Hampel nie miał nic wspólnego ze szkółką Unii Leszno?!?
    Zamiast się oburzać na prawdę, to napisz co taki Hampel, Dobrucki czy Okoń mieli wspólnego z Unią Leszno ? Ile kasy Unia w nich włożyła ? Ile sprzętu i jakiego, im przekazała ? Powiem Ci, jedyne co mieli wspólnego to tyle, ze pozwolono im kilka razy pośmigać na Smoku. Zresztą, gdyby było inaczej to rodzice tych zawodników nie mieli by nic do powiedzenia. Musieli by "jeść" działaczom Unii z ręki. Tak jednak się nie stało. Ponieważ Unia Leszno nie miała dosłownie zadnych argumentów aby mogła tych zawodników zatrzymać, lub chociaż otrzymać za nich jakiś ekwiwalent. A przeciez powszechnie wiadomo, ze działacze Unii próbowali poprzez GKSŻ i PZM "odzyskać" tych zawodników. Jednak jak przyszło co do czego to nie mieli żadnego dokumentu, żadnego argumentu, aby rościć sobie pretensje do wspomnianej trójki.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 30-12-2015 o 11:26
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #3861
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Obaj (Hampel, Okoń) mieli do czynienia tyle z leszczyńską szkółką co Patryk Dudek z zielonogórską. Czyli kompletnie nic. Gdyby chociaż licencję zdawali w Unii Leszno, wtedy jeszcze można by próbować jakoś ich "przyspawać" do Unii. Ale w tej sytuacji nie ma żadnego punktu zaczepienia. Licencje obaj zdali w Pile, tam właśnie, już jako zawodnicy, stawiali pierwsze kroki. Tam uczyli się rzemiosła. Podobnie zresztą jak Dobrucki Rafał. Dla mnie to są ewidentnie wychowankowie Piły.

    Reasumując, cała trójka, tak naprawdę wychowywała się w Pile. Z Lesznem mieli oni tyle wspólnego, że dosłownie kilka razy pozwolono im pojeździć na Smoku.
    Tak też myślałem, że zaczynamy kolejną sagę o wychowankach. Nie zawiodłem się.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Martines (30-12-2015), Nigel (30-12-2015)

  40. Powrót do góry    #3862
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mylisz się. W Pawłowicach ciągle płakali, że Unia tylko by podbierała adeptów ale już partycypować finansowo nie chciała w tym przedsięwzięciu. Min. własnie dlatego wspomniana trójka nie trafiła do Unii. Gdyby Pawłowice były formalnie częścią Unii Leszno to taki Hampel, Dobrucki czy Okoń, w życiu nie trafili by do Piły. A jeżeli już to Piła musiałaby zapłacić sporo $$$ do Unii.

    Mildura



    Zamiast się oburzać na prawdę, to napisz co taki Hampel, Dobrucki czy Okoń mieli wspólnego z Unią Leszno ? Ile kasy Unia w nich włożyła ? Ile sprzętu i jakiego, im przekazała ? Powiem Ci, jedyne co mieli wspólnego to tyle, ze pozwolono im kilka razy pośmigać na Smoku. Zresztą, gdyby było inaczej to rodzice tych zawodników nie mieli by nic do powiedzenia. Musieli by "jeść" działaczom Unii z ręki. Tak jednak się nie stało. Ponieważ Unia leszno nie miała dosłownie zadnych argumentów aby mogła tych zawodników zatrzymać, lub chociaż otrzymać za nich jakiś ekwiwalent.
    Ile Hampel miał wspólnego z Unią Leszno? - Dwa lata oficjalnie w szkółce, na sprzęcie klubowym, wtedy jeszcze mechanikiem klubowym, zajęcia, treningi... On akurat klubowi zawdzięcza sporo. To, że niemalże sąsiad Okoniewski zabierał młodego do Pawłowic nie przesądza o braku wpływu klubu na początki kariery przez JH.
    Do Dobruckiego i Okonia to łatwiej można powiedzieć, że nie mieli za wiele wspólnego z klubem, choć obaj w szkółce także oficjalnie byli. Nie mieli oporów korzystać ze wsparcia klubowego, choć fakt, zdecydowanie więcej do gadania mieli rodzice i potrafili podstawić synom maszyny, na których błyszczeli podczas treningów szkółki.

    Problemem było to, że to były czasy, gdzie nikomu w Unii do głowy nie przyszło, żeby podpisywać umowy już z adeptami na starcie zabawy w żużel. Przypomnę, że to był czas, gdy kontrakt zawodowy ze stranieri zawierał jakieś dwanaście prostych punktów. Unia się nie zabezpieczyła, co skrzętnie wykorzystali rodzice w obliczu bardzo słabej kondycji finansowej klubu i braku perspektyw szybkiego rozwoju. Ale pomijanie całkowicie roli Unii Leszno jako ich pierwszego klubu jest głęboko niesprawiedliwe.

    Oddając zapaleńcowi Śmigielskiemu to co jego, nie odbierajmy innym ich dorobku, bo to kompletnie niesprawiedliwe. A Ty w swoim zacietrzewieniu zamiast wracać do tego tematu niemal co rok mógłbyś się trochę douczyć by nie powielać takich baboli.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  41. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Ali_G (30-12-2015), Martines (30-12-2015), santiagoUL (30-12-2015)

  42. Powrót do góry    #3863
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Zacznijmy od tego ze Dobrucki i Hampel regularnie trenowali w Lesznie w szkółce jak Skórnicki czy Łukasz Janowski (porównanie rocznika). Nikt juz nie pamieta włamania do siedziby Unii Leszno gdzie nic nie zgineło oprócz dokumentów adeptów Rafała Dobruckiego? O ile mnie pamiec nie myli dyrektorem klubu wtedy byly funkcjonariusz SB Poza tym Hampel trzy miesiace przed licencja stwierdzil ze konczy z zuzlem i zdał sprzet do szkółki gdyz miał poswiecic sie nauce. Po tym jak został zgłoszony przez Piłe na egzamin na licencje Unia zalozyła sprawe w GKSZ z pozniej w trybunale PZM przedstawiajac dokumenty zawodnika jak KS Unia LEszno i wtedy matka Hampela wyparła się ze to nie jej podpis. Oczwiscie trybunal pod wpływem kacykow SLD przyznal racje Polonii. Okoniewski od samego poczatku miał swoj sprzet ale trenował w Lesznie i w jego przypadku od poczatku bylo jasne ze sam wybierze klub w barwach ktorego przystapi do licencji.
    A z Dudkiem niech nikt tu nie wyjezdza bo chlopak czesciej trenował w Toruniu na Broniewskiego i w Poznaniu niz w Zielonej Górze i gdyby nie zachłysniecie sie Pulczynskimi w Toruniu to Dudek z pewnoscia byłby dzieckiem Unibaksu. A poza tym nie ma czegos takiego jak zielonogórska mysl szkoleniowa bo trudno nazwac Potonca Merene zuzlowcami. Nawet Kolejarz Rawicz ma lepsze szkolenie skoro wychowanek tego klubu znalazł miejsce w Falubazie

  43. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi cancer807 za jego przydatny post!

    Ali_G (30-12-2015), Donpedini (30-12-2015), Martines (30-12-2015), polewaczka (30-12-2015), santiagoUL (30-12-2015)

  44. Powrót do góry    #3864
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Wbij sobie Mariusz do tej swojej główki że Jarosław Hampel przygodę z żużlem zaczynał w Unii Leszno. Czy to ci się podoba czy nie. Do Pawłowic zaczął jeździć jak poszedł do Piły i Unia zabroniła mu trenować na Smoczyku. A do Piły poszedł bo zwyczajnie zaoferowała mu zdecydowanie lepsze warunki.

  45. Powrót do góry    #3865
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Dyskusja na ten sam temat z Mariuszem była już tutaj prowadzona i wówczas zrobił się tylko bałagan. Po kiego grzyba mu odpowiadacie? Niech sobie mówi co chce, kogo obchodzi jego zdanie. Szkoda nerwów.

  46. Powrót do góry    #3866
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,449
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,710 w 1,016 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filipek Zobacz posta
    Dyskusja na ten sam temat z Mariuszem była już tutaj prowadzona(...)
    Co było prowadzone z Mariuszem ?

    Co do sytuacji nw wątku może warto się podzielić na odłamy:

    1. Odłam Wełny - NIe dla Hampela, ale będę klaskał komu będzie trzeba.
    2. Odłam Mingoziego - Kontenstacja, to źle , tamto źle, wszystko źle ( ja sie tu zaspisuję).
    3. Odłam Pawlicki Team - Nie dal Unii bez Pawlickich
    4. Reszta.

    W każdym tygodniu wątkiem rządzi inna grupa. Za grupę wypowiada się jedna osoba, co tydzień osoby się zmieniają.

    Jak się nam uda to w nagrodę można kasować posty Mariusza
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 30-12-2015 o 14:25
    UNSCARED

  47. Powrót do góry    #3867
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    jeśli Klub ńie wejdzie do play-offów to zwracasz 1/3 wartości biletów z rundy zasadniczej kibicom
    dobre, dobre - przynajmniej jakiś sensowny wpis od pól roku na forum

    Bez przesady.......przyjdzie (o ile w ogóle) 10 oddać i po sprawie
    e... klub już sam odbierał

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zmleszno za jego przydatny post!

    dockm (30-12-2015)

  49. Powrót do góry    #3868
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    pytanie jak akcja z oddawaniem kart kibica ... ile juz jest zebranych
    pyra

  50. Powrót do góry    #3869
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    pytanie jak akcja z oddawaniem kart kibica ... ile juz jest zebranych
    Mnie w ogóle ta akcja śmieszy... kibice z sektora fan, z którymi klub śmiał nie uzgodnić podziału sektorów... K&&^a mać !
    Fan Page Pawlickich nagabuje kibiców którzy z RÓŻNYCH względów nie kupią karnetów do oddawania ich by bezczelnie przerobić to na swoją akcję poparcia dla Pawlickiego.
    Nie kupisz karnetu, bo Cie nie stać? Dawaj- powiemy, że strzeliłeś tyłkiem bo Pawlickiego nie ma.
    Nie kupisz karnetu, bo wyjeżdżasz do pracy za granicę? Dawaj- powiemy, że strzeliłeś tyłkiem bo Pawlickiego nie ma.

    K**a jak tak można? Ludzie, kibice wielcy z Ski... jak Wy chcecie być traktowani poważnie... no jak?

    pozdrawiam z Leszna

  51. Powrót do góry    #3870
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Mnie w ogóle ta akcja śmieszy... kibice z sektora fan, z którymi klub śmiał nie uzgodnić podziału sektorów... K&&^a mać !
    Fan Page Pawlickich nagabuje kibiców którzy z RÓŻNYCH względów nie kupią karnetów do oddawania ich by bezczelnie przerobić to na swoją akcję poparcia dla Pawlickiego.
    Nie kupisz karnetu, bo Cie nie stać? Dawaj- powiemy, że strzeliłeś tyłkiem bo Pawlickiego nie ma.
    Nie kupisz karnetu, bo wyjeżdżasz do pracy za granicę? Dawaj- powiemy, że strzeliłeś tyłkiem bo Pawlickiego nie ma.

    K**a jak tak można? Ludzie, kibice wielcy z Ski... jak Wy chcecie być traktowani poważnie... no jak?

    pozdrawiam z Leszna
    Nie wiem skąd wziąłeś powiązanie, że to ultrasi organizują zbiórkę kart kibica? Ich ostatnich bym o to podejrzewał, poczekaj na oprawy na meczach z Poznaniem i SG Oficialny fanpage Pawlickich też nie ma tu nic do rzeczy, całą akcję rozpoczął jakiś fanpage założony przez całkowicie anonimowego człowieka, a teraz ten post został już chyba usunięty, bo dziś rano nie mogłem go znaleźć, został tylko zrzut ekranu na twiterze Ruty.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •