Strona 269 z 299 PierwszyPierwszy ... 169219259267268269270271279 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,061 do 12,105 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #12061
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zapamiętajcie sobie raz na zawsze,bo ja wiecznie żyć nie będę.
    Sa wyniki,jest atmosfera.Nie ma wyników,szuka sie winowajcy,wroga.
    Jak Unii ciężko szlo,były pretensje o pola startowe,wywożenie i takie pierdoły.
    Byl medal i to zloty,robiono misie,selfie,wieszano sie po plotach,śpiewano kolędy i Nicki nikomu nie przeszkadzal.

    100% racji...

    Założe się że ten sam skład w 2017 lub którymś tam roku jak będzie wygrywał to wszyscy będą gadac o wspaniałeł atmosferze.
    W 2015 jakoś Piotrowi czy komukolwiek innemu Nicki nie przeszkadzał.... w tym już tak.

  2. Powrót do góry    #12062
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Zasłyszane w piekarni. ...
    Nie potwierdzone nigdzie. ...
    Mało prawdopodobne. ...

    Piotr Pawlicki- Stal Gorzów
    Nicki Pedersen- gdziekolwiek to zechcą

    Krzysztof Kasprzak- Unia Leszno
    Janusz Kołodziej- Unia Leszno

    Ja to tylko usłyszałem, ale sam w to nie wierzę. ...

    KK i atmosfera

    Myślę że czas na zagrabianie liści przez Wełnę, bo tym razem śniegu to my nie doczekamy
    Za nim spadnie może być po transferach w Lesznie


    Na szczęście KK ma ważny kontrakt w SG co z drugiej strony nie przeszkodzi naszym aby zerwać z dzikiem druga sprawa kompletnie musieliby upaść na głowy kontrastując tego bufona co do Piotra prędzej wspominany rok wcześniej Wrocław jak już osobiście będę niczym Mariusz, i ufam, że zostanie jako mały element pozwalający mi tak sądzić niech będzie wklejony przeze mnie fragment

  3. Powrót do góry    #12063
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zapamiętajcie sobie raz na zawsze,bo ja wiecznie żyć nie będę.
    Gdyby to Mariusz napisał byłaby jakaś otucha, a tak ?
    UNSCARED

  4. Powrót do góry    #12064
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Na szczęście KK ma ważny kontrakt w SG co z drugiej strony nie przeszkodzi naszym aby zerwać z dzikiem druga sprawa kompletnie musieliby upaść na głowy kontrastując tego bufona co do Piotra prędzej wspominany rok wcześniej Wrocław jak już osobiście będę niczym Mariusz, i ufam, że zostanie jako mały element pozwalający mi tak sądzić niech będzie wklejony przeze mnie fragment
    Zgadzam się Byczek z tym Co napisałeś, i również uważam podobnie,
    Po prostu tylko napisałem co uslyszalem

    Jak dla mnie wystarczy wywalić dzika i Piter Pawlicki zrobi Atmosferę I nie będzie z nim żadnego Problemu

  5. Powrót do góry    #12065
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Zgadzam się Byczek z tym Co napisałeś, i również uważam podobnie,
    Po prostu tylko napisałem co uslyszalem

    Jak dla mnie wystarczy wywalić dzika i Piter Pawlicki zrobi Atmosferę I nie będzie z nim żadnego Problemu
    Jeszcze Piter bądź Emil kapitanem i baja😀
    Jakos ta opaska kapitana nie służy Tobiaszowi (tak jak kiedys Ballyemu).

    Kwestia managera. O Adamie cicho ,może zostanie,albo nie. Ale do pomocy,bądź w jego miejsce kto?
    a) Czernicki
    b) Dobrucki
    c) Kryjom
    d) Frątczak ( takie moje widzimisie, ile w tym prawdy,ze przed sezonem prawie Rybnik go zatrudnił to nie wiem. Ja bym sie na miejscu "naszych mądrych" odezwał do Jacka ).
    I wolałbym duet Skornicki/Fratczak niż Gryczka/Fratczak.
    I od tego bym zaczął 💪
    (To znaczy przed tym tylko jeszcze Nicki papa 🤗 )

    Wersja Kryjoma: Powrót Przemka za Nickiego.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 06-09-2016 o 21:26

  6. Powrót do góry    #12066
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach
    5718_napisy-reklamy-ludzka-natura-ludzie-zawsze-beda-gadac.jpg
    to tak na posumowanie

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zapamiętajcie sobie raz na zawsze,bo ja wiecznie żyć nie będę.
    Sa wyniki,jest atmosfera.Nie ma wyników,szuka sie winowajcy,wroga.
    Jak Unii ciężko szlo,były pretensje o pola startowe,wywożenie i takie pierdoły.
    Byl medal i to zloty,robiono misie,selfie,wieszano sie po plotach,śpiewano kolędy i Nicki nikomu nie przeszkadzal.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi amann77 za jego przydatny post!

    kingpin (07-09-2016)

  8. Powrót do góry    #12067
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Mnie osobiście wersja Kryjoma najbardziej odpowiada za Dzika Przemek, ewentualnie można pomyśleć na Zengim. ..ale to na spokojnie

  9. Powrót do góry    #12068
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    żadnych Kryjomów !

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Martines (07-09-2016), Mefitzo (07-09-2016), Michal87 (07-09-2016)

  11. Powrót do góry    #12069
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    , ewentualnie można pomyśleć na Zengim. ..ale to na spokojnie

    A co tu niby dla Ciebie jest do myślenia?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Aussie (07-09-2016), Mefitzo (07-09-2016), Michal87 (07-09-2016)

  13. Powrót do góry    #12070
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Tak Was tu czytam. Hmm...Czernicki, Kasprzak jednocześnie do Unii...
    Jedna myśl przychodzi - rzucić to wszystko w pieruny i otworzyć zakład wulkanizacyjny w Lesznie

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Aussie (07-09-2016), Dominik (07-09-2016), Martines (07-09-2016)

  15. Powrót do góry    #12071
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    A co tu niby dla Ciebie jest do myślenia?
    Czy Zengote zostawić, ja osobiście bym go puścił, mam wrażenie że Zengi wycisnal maks w dwóch ostatnich sezonach. ..a końcówkę tego miał bardzo słabą. ... trzeba się zastanowić czy dalej się wiązać z Grzeskiem, chyba ze za mniejszą kasę, ale obawiam się ze Zengi będzie chciał to samo lub więcej. ....
    Na 2 linię to świetny zawodnik, ale czuje ze Falubaz mu namiesza w głowie i wróci do domu

    Mój sklad marzenie, mało realny ale taki bym sobie wymarzyl

    9 Pawlicki Piotr (1mln)
    10 Kildemand (0,8)
    11Emil (1,1)
    12Pawlicki Przemek (0,9)
    13 Kołodziej (1)
    14 Smyk (0,4)
    15 Kubera (0,4)

    Za medal dac premie każdemu chłopakowi po 200 tyś a młodym po 100tyś i jedziemy

    Mega team który na pewno włączył by się do walki o Play off i było by ofensywnie i ciekawie na Smoku bo zawodnicy którzy potrafią atakować
    A menagerem Kryjom
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 07-09-2016 o 09:44

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    lemur6666 (07-09-2016)

  17. Powrót do góry    #12072
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Wez sie puknij w czolko czlowieku... Jedyny koles co nie zawiodl, od trzech lat jedzie bez zarzutu, z pelnym zaangazowaniem, stara sie pokazuje ze mu zalezy a ty go chcesz wywalic bo wedlug Ciebie osiagnal maksa... Brawo Geniuszu... a skad wieesz ze maksa nie osiagnal juz Emil albo bracia z Zaborowa bo taki np Przemek od lat jedzie cally czas tak samo srednio i jeszcze te twoje wyliczenia kontraktowe... moze nam powiesz za co Piotrkowi ten 1 mln? Albo Przemkowi 0,9? Ty tam chyba u nich na menadzerce robisz i chcesz od tego prowizje wyciagnac...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 07-09-2016 o 10:04
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Martines (07-09-2016), Uniafan (08-09-2016), Michal87 (07-09-2016)

  19. Powrót do góry    #12073
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Noski


    Skąd to oburzenie? Przecież lwia część z 1mln , który miałby zarobić Piotrek to punktówka hehe Większość zawodników nie wyrabia kwot o których się pisze własne z powodu punktowki. Chyba, że posiadasz zapis dajmy na to po zdobyciu 180pkt dodatkową premii, a 180 pkt smarując to nie lada wyczyn.

  20. Powrót do góry    #12074
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Czy Zengote zostawić, ja osobiście bym go puścił, mam wrażenie że Zengi wycisnal maks w dwóch ostatnich sezonach. ..a końcówkę tego miał bardzo słabą. ... trzeba się zastanowić czy dalej się wiązać z Grzeskiem, chyba ze za mniejszą kasę, ale obawiam się ze Zengi będzie chciał to samo lub więcej. ....
    Na 2 linię to świetny zawodnik, ale czuje ze Falubaz mu namiesza w głowie i wróci do domu

    Mój sklad marzenie, mało realny ale taki bym sobie wymarzyl

    9 Pawlicki Piotr (1mln)
    10 Kildemand (0,8)
    11Emil (1,1)
    12Pawlicki Przemek (0,9)
    13 Kołodziej (1)
    14 Smyk (0,4)
    15 Kubera (0,4)

    Za medal dac premie każdemu chłopakowi po 200 tyś a młodym po 100tyś i jedziemy

    Mega team który na pewno włączył by się do walki o Play off i było by ofensywnie i ciekawie na Smoku bo zawodnicy którzy potrafią atakować
    A menagerem Kryjom
    Cennik rozwalił system 🤑 GAME OVER 😄

    A ja bym chciał Griszę Łagutę,da radę?Pewnie,ze nie. 😞 Ale kuzwa zazdrościłem strasznie Włókniarzowi tego składu z Grisza i Emilem na czele 💪

    Managero dowodzący:
    Jacek Frątczak 🎯

    Składzik:
    1. Emil Sajfudtinov
    2. Tobiasz Musielak
    3. Grzegorz Zengota
    4. Piotr Pawlicki
    5. Peter Kildemand/ Grigorij Łaguta (tak sobie go dałem ,bo go lubię. 😎 )
    6. Bartosz Smektała
    7. Dominik Kubera
    Rezerwa:
    Daniel Kaczmarek
    Andrzej Lebiediew ( w 1 lidze sobie radzi (1 średnia) , a o składzik by powalczył zapewne. Dla mnie ciekawsza opcja niż ten cały Kurtz z 51 średnia w 1 lidze )❗

    I jedziemy 💪
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 07-09-2016 o 11:01

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    robbertinho (07-09-2016)

  22. Powrót do góry    #12075
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Super.

    plakat.jpg

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    robbertinho (07-09-2016)

  24. Powrót do góry    #12076
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Wez sie puknij w czolko czlowieku... Jedyny koles co nie zawiodl, od trzech lat jedzie bez zarzutu, z pelnym zaangazowaniem, stara sie pokazuje ze mu zalezy a ty go chcesz wywalic bo wedlug Ciebie osiagnal maksa... Brawo Geniuszu... a skad wieesz ze maksa nie osiagnal juz Emil albo bracia z Zaborowa bo taki np Przemek od lat jedzie cally czas tak samo srednio i jeszcze te twoje wyliczenia kontraktowe... moze nam powiesz za co Piotrkowi ten 1 mln? Albo Przemkowi 0,9? Ty tam chyba u nich na menadzerce robisz i chcesz od tego prowizje wyciagnac...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Duża gaza za punkty motywacyjny kontrakt
    Co do Zena, to moja opinia, spoko chłopak, ale każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, Ty widzisz więcej w Zengocie a ja widzę więcej w Przemku czy Kildemandzie, o Piotrze nie wspominając

    Zmiany są potrzebne w tej drużynie, Ty byś wywalił Piotra bo go nie lubisz, a ja bym oparł skład na Piotrze i Emilu, a wywalił Dzika który był największym powodem kwasów w drużynie
    Pawlicki wojowal bo był Dzik, A że Piotr ma taki charakter to nie pozwolił Dunowi robić co chce i głośno o tym mówił

  25. Powrót do góry    #12077
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Duża gaza za punkty motywacyjny kontrakt
    Co do Zena, to moja opinia, spoko chłopak, ale każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, Ty widzisz więcej w Zengocie a ja widzę więcej w Przemku czy Kildemandzie, o Piotrze nie wspominając

    Zmiany są potrzebne w tej drużynie, Ty byś wywalił Piotra bo go nie lubisz, a ja bym oparł skład na Piotrze i Emilu, a wywalił Dzika który był największym powodem kwasów w drużynie
    Pawlicki wojowal bo był Dzik, A że Piotr ma taki charakter to nie pozwolił Dunowi robić co chce i głośno o tym mówił
    no i kolego sam sobie odpowiedziales... pewnie nawet nie swiadomie....i przyznales kto wojowal w klubie i kto zepsul atmosere ... bo byl dzik..... a kim jest w tej druzynie piter zeby ustalac skald.. wojowac i jeszcze wciagac w to menagera i kilku chlopakow z druzyny....tak wiec kolego samo sobie odpowiedziales ... dziekuje bardzo do uslyszenia
    pyra

  26. Powrót do góry    #12078
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    no i kolego sam sobie odpowiedziales... pewnie nawet nie swiadomie....i przyznales kto wojowal w klubie i kto zepsul atmosere ... bo byl dzik..... a kim jest w tej druzynie piter zeby ustalac skald.. wojowac i jeszcze wciagac w to menagera i kilku chlopakow z druzyny....tak wiec kolego samo sobie odpowiedziales ... dziekuje bardzo do uslyszenia
    A może dzięki temu, że Piotrek ma odwagę powiedzieć co mu się nie podoba właśnie dlatego atmosfera się oczysci. Pomyślałeś o tym? Odpowiadam, NIE bo w Lesznie nie przepada się za charakternymi wychowankami.

  27. Powrót do góry    #12079
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Kod html:
    Z chwilą gdy jeden z piłkarzy staje się ważniejszy niż manager, klub umiera. Historia tego zespołu doskonale to uświadamia. To ja jestem najważniejszym człowiekiem w United. Tak już musi być.Opis: Ferguson o swojej pozycji w klubie.
    i tyle. co w szatni zostaje w szatni.

    jak zawodnik ma takie ego że pierze swoje brudy publicznie to nie ma go w klubie. nie nadaje się.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Uniafan (08-09-2016)

  29. Powrót do góry    #12080
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    no i kolego sam sobie odpowiedziales... pewnie nawet nie swiadomie....i przyznales kto wojowal w klubie i kto zepsul atmosere ... bo byl dzik..... a kim jest w tej druzynie piter zeby ustalac skald.. wojowac i jeszcze wciagac w to menagera i kilku chlopakow z druzyny....tak wiec kolego samo sobie odpowiedziales ... dziekuje bardzo do uslyszenia
    Piotr po prostu mówi to co myśli i dlatego ma to coś co może mu pozwolić zostać IMS
    Piter jest trudny, ale Piter ma to coś co porywa tłumy, jego radość po zwycięstwie, bawienie ludzi na stadionie, ja i wielu wielu innych kibiców właśnie za to uwielbia żużel, za tę emocje zawodników za te spontaniczne gesty. ..
    Uwierz mi ze jak nie będzie Dzika to nie będzie kłopotu z Piotrem żadnego, bo z Emilem żyje bardzo dobrze, z Zengim też jest dobrze, Tobiasz również nie widzę kwasów, Kildemand to walczak który raczej nie ma charakteru przywódcy w parku maszyn, a taki charakter ma właśnie Piotr. ...i Pedersen. ...a dwóch takich samych ludzi w jednym klubie to za dużo. ...
    Dzik to kretyn

    Oczywiście można wywalić Piotra I Dzika ale, ja bym zaryzykował i oparł właśnie skład na Piotrze i Emilu, jeśli się.dogadają z Kildemandem no to mamy kolejnego do brydża. ...jeszcze zobaczymy co z Grzeskiem jak się dogada w Lesznie to dla dobra Tobiasza niech lepiej idzie gdzieś gdzie będzie jeździł, a jak Zengoty nie będzie to zostawić Tobiasza . A jako 5 seniora kogoś z trójki. (Janusz, Jarek, Przemek)

    Za rok siła nasza będą mlodziezowcy
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 07-09-2016 o 12:29

  30. Powrót do góry    #12081
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Piotr po prostu mówi to co myśli i dlatego ma to coś co może mu pozwolić zostać IMS
    Piter jest trudny, ale Piter ma to coś co porywa tłumy, jego radość po zwycięstwie, bawienie ludzi na stadionie, ja i wielu wielu innych kibiców właśnie za to uwielbia żużel, za tę emocje zawodników za te spontaniczne gesty. ..
    Uwierz mi ze jak nie będzie Dzika to nie będzie kłopotu z Piotrem żadnego, bo z Emilem żyje bardzo dobrze, z Zengim też jest dobrze, Tobiasz również nie widzę kwasów, Kildemand to walczak który raczej nie ma charakteru przywódcy w parku maszyn, a taki charakter ma właśnie Piotr. ...i Pedersen. ...a dwóch takich samych ludzi w jednym klubie to za dużo. ...
    Dzik to kretyn

    Oczywiście można wywalić Piotra I Dzika ale, ja bym zaryzykował i oparł właśnie skład na Piotrze i Emilu, jeśli się.dogadają z Kildemandem no to mamy kolejnego do brydża. ...jeszcze zobaczymy co z Grzeskiem jak się dogada w Lesznie to dla dobra Tobiasza niech lepiej idzie gdzieś gdzie będzie jeździł, a jak Zengoty nie będzie to zostawić Tobiasza . A jako 5 seniora kogoś z trójki. (Janusz, Jarek, Przemek)

    Za rok siła nasza będą mlodzierzowcy


    Widzisz i nie grzmisz❗

    Słowo "młodzieżowcy" 100 razy do jutra na forum proszę.
    P.S
    Przemek czy Piter to nie młodzieżowcy juz. A jesli według Twojego toku myślenia nasza siła ma być Kubera i Smektała to ok 😀 . Pasuje.

    Jestem takze za pozostaniem Piotra. Ale chociażby te Twoje śmieszne wyliczenie kwot za zawodnikow pokazują trochę Twój egoizm w tym wszystkim i ślepe spojrzenie na Braci. ( ten sam kontrakt co Emil czy niby Janusz)? 8 i 12 zawodnik naszej Elipy maja mieć podobne warunki jak 25 i 30???
    Brak logiki.
    Piotr powinien dostać 1/3 tego co ma. Z TOP10 spadł na 30 miejsce.
    Zgadzam sie z Tb ,ze bez Nickiego za rok,ze z Piterem itd. Ale trzeba trzeźwo na to wszystko spojrzeć i Piotra powinna czekać najwieksza obniżka kontraktu razem z Peterem.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 07-09-2016 o 12:30

  31. Powrót do góry    #12082
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Widzisz i nie grzmisz❗

    Słowo "młodzieżowcy" 100 razy do jutra na forum proszę.
    Słownik tak w telefonie wybrał, nie sprawdziłem

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Widzisz i nie grzmisz❗

    Słowo "młodzieżowcy" 100 razy do jutra na forum proszę.
    P.S
    Przemek czy Piter to nie młodzieżowcy juz. A jesli według Twojego toku myślenia nasza siła ma być Kubera i Smektała to ok 😀 . Pasuje.

    Jestem takze za pozostaniem Piotra. Ale chociażby te Twoje śmieszne wyliczenie kwot za zawodnikow pokazują trochę Twój egoizm w tym wszystkim i ślepe spojrzenie na Braci. ( ten sam kontrakt co Emil czy niby Janusz)? 8 i 12 zawodnik naszej Elipy maja mieć podobne warunki jak 25 i 30???
    Brak logiki.
    Piotr powinien dostać 1/3 tego co ma. Z TOP10 spadł na 30 miejsce.
    Zgadzam sie z Tb ,ze bez Nickiego za rok,ze z Piterem itd. Ale trzeba trzeźwo na to wszystko spojrzeć i Piotra powinna czekać najwieksza obniżka kontraktu razem z Peterem.
    Ok, ale Emil jechał kilka meczów i na wyjeździe totalne dno? Do tego zawalił nam pół sezonu. ....a Ty go liczysz ze Dobrze pojechał? Bo jest 12 w średniej?
    Dla mnie te statystyki bez znaczenia są, każdy wie na co kogo stać...
    Za podpis dac im mało ale za punkty już dużo więcej, I np. za punkt Piotrowi 4tyś jeśli zrobi poniżej 10 ...a jeśli zrobi powyżej 10pkt to za punkt dac 5tyś. Oczywiście kwoty to przykłady. ....
    Mniej więcej taki kontrakt miał w tym roku Balinski w Rybniku ale oczywiscie inne stawki

    Więc jeszcze raz mówię, mało za.podpis, ale za punkt zapłacić żeby w każdym meczu walczyli o każdy punkt

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Buszmen (07-09-2016), Edziol (07-09-2016)

  33. Powrót do góry    #12083
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Słownik tak w telefonie wybrał, nie sprawdziłem



    Ok, ale Emil jechał kilka meczów i na wyjeździe totalne dno? Do tego zawalił nam pół sezonu. ....a Ty go liczysz ze Dobrze pojechał? Bo jest 12 w średniej?
    Dla mnie te statystyki bez znaczenia są, każdy wie na co kogo stać...
    Za podpis dac im mało ale za punkty już dużo więcej, I np. za punkt Piotrowi 4tyś jeśli zrobi poniżej 10 ...a jeśli zrobi powyżej 10pkt to za punkt dac 5tyś. Oczywiście kwoty to przykłady. ....
    Mniej więcej taki kontrakt miał w tym roku Balinski w Rybniku ale oczywiscie inne stawki

    Więc jeszcze raz mówię, mało za.podpis, ale za punkt zapłacić żeby w każdym meczu walczyli o każdy punkt
    Jak mogą być dla Ciebie statystyki bez znaczenia?! To po pierwsze. Emil jechał taka sama mizerie na wyjazdach jak Piotr,a w Lesznie bił go na głowę. (Jak sam zauważyłeś tracąc pół sezonu za co na pewno tez dostanie "żółtą kartkę"). Nie czepiam juz sie tego,ze prawie wszędzie Piotr jeździ,a u nas przeważnie zawodził.
    "Program motywujący" tez wszystko super,ok.
    "Każdy wie na co kogo stać" ?
    To,ze Piotra stać na dobry wynik to wie każdy. Ale to,ze nie pokazał praktycznie tego w tym roku to co?
    Za talent nie płacimy tylko za wynik sportowy.
    Musi niestety dostać po kieszeni jak Kasprzak w Gorzowie po zeszłorocznej tragedii. I nie ma prawa mieć takich samych warunków jak Emil czy to byłby "program motywujący" czy nie. Oczywiście Piotra zostawiamy,ale na zasadach fair wobec innych.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 07-09-2016 o 12:59

  34. Powrót do góry    #12084
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No pojechał Emil dobrze dwa mecze u siebie, oba przegrane/zremisowane. Na wyjazdach się ośmieszył. Położył Unii sezon w takim samym stopniu jak Piter, Nicki, Pająk. Musielak i Zengota nie są bez win, ale ich winy są znacznie mniejsze przy tym kabarecie odstawionym przez w/w czwórkę. Nie wiem czy w zasadzie Emil nie jest numer 1 na liście winowajców. Czekano na niego jak na zbawcę, a on jechał na poziomie Kościucha.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Phenomenon (08-09-2016)

  36. Powrót do góry    #12085
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #12086
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No pojechał Emil dobrze dwa mecze u siebie, oba przegrane/zremisowane. Na wyjazdach się ośmieszył. Położył Unii sezon w takim samym stopniu jak Piter, Nicki, Pająk. Musielak i Zengota nie są bez win, ale ich winy są znacznie mniejsze przy tym kabarecie odstawionym przez w/w czwórkę. Nie wiem czy w zasadzie Emil nie jest numer 1 na liście winowajców. Czekano na niego jak na zbawcę, a on jechał na poziomie Kościucha.
    Oprócz Zengoty i młodych każdy powinien uderzyć sie w pierś.
    Od Emil kończąc na Piotrku. Za co powinni otrzymać swoista karę i znając Dworakowskiego tak właśnie bedzie.
    P.S
    Z tym porównaniem do Kościucha przesadzasz i to mocno.

  38. Powrót do góry    #12087
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jak mogą być dla Ciebie statystyki bez znaczenia?! To po pierwsze. Emil jechał taka sama mizerie na wyjazdach jak Piotr,a w Lesznie bił go na głowę. (Jak sam zauważyłeś tracąc pół sezonu za co na pewno tez dostanie "żółtą kartkę"). Nie czepiam juz sie tego,ze prawie wszędzie Piotr jeździ,a u nas przeważnie zawodził.
    "Program motywujący" tez wszystko super,ok.
    "Każdy wie na co kogo stać" ?
    To,ze Piotra stać na dobry wynik to wie każdy. Ale to,ze nie pokazał praktycznie tego w tym roku to co?
    Za talent nie płacimy tylko za wynik sportowy.
    Musi niestety dostać po kieszeni jak Kasprzak w Gorzowie po zeszłorocznej tragedii. I nie ma prawa mieć takich samych warunków jak Emil czy to byłby "program motywujący" czy nie. Oczywiście Piotra zostawiamy,ale na zasadach fair wobec innych.
    Wszyscy bez wyjątku po kieszeni kontrakty w dół i zgadzam się ze Emil trochę więcej od Piotra ale tylko trochę
    Bo Emil za rok to będzie zawodnik TOP 5 Ekstraligi oczywiście jak zacznie sezon od 1 kolejki bez kontuzji

  39. Powrót do góry    #12088
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Wszyscy bez wyjątku po kieszeni kontrakty w dół i zgadzam się ze Emil trochę więcej od Piotra ale tylko trochę
    Bo Emil za rok to będzie zawodnik TOP 5 Ekstraligi oczywiście jak zacznie sezon od 1 kolejki bez kontuzji
    Dokładnie.
    My sobie tutaj rozmawiamy,dywagujemy od tego jest wkoncu forum. Ale chciałbym by każdy z zawodnikow którzy zawiedli w tym roku uderzył sie w pierś i zgodził sie bez żadnych akcji na rozsądne obniżenie kontraktów.
    By nie było żadnego szarpania słownego,wylewania żali w mediach itd. W tym roku za dużo złego sie wydarzyło w trakcie trawajacego sezonu i zyczylbym sobie byśmy najpierw sie utrzymali (o ile odbędzie sie baraż) ,a pózniej to co jakos nigdy w niektórych przypadkach nasza domeną nie było czyli ten okres po sezonie przejść bez żadnych problemów z zawodnikami którzy za rok bedą chcieli zmazać tegoroczna plamę.
    A kto za ile i na jak długo? Nie ma znaczenia.

    Mam nadzieje nie tylko skończy sie ewentualnych zmianach kadrowych wsród zawodników (bo nie tylko oni sa temu wszystkiemu winni) ,ale tez odpowiedzialność za to wszystko poniosą osoby kierujące tym klubem. Bo w tej materii wiele złego sie wydarzyło,nawet nie wiem czy nie wiecej niż na torach tegorocznych gdy startowali nasi zawodnicy,a na pewno o wielu rzeczach jeszcze nie wiemy.
    Zawodnicy , zawodnikami. Ale zmiany takze musza zajść na samej górze.

    Prezes sterujacy tym klubem musi sie kierować jakimiś zasadami,a nie swoimi widzimisie. Taki prezes musi tez wiedzieć o takich rzeczach podstawowych,ze jego miejsce podczas zawodów jest na trybunach,wieżyczce a nie w parkingu. Prezes ma kierować klubem,a manager drużyna.
    Prezes ma takze prowadzić swoisty dialog z kibicami w trakcie sezonu,a nie tylko na koniec sezonu na scenie przy świętowaniu medali. Gdy nie ma sukcesu tez trzeba wyjsć do kibiców.

    Dyrektor klubu ktory bedzie odpowiedzialny za jakieś przyzwoite relacje z kibicami. Dyrektor ktory wspólnie z jakimś sztabem ludzi marketingowo podniosą poziom naszego klubu. a nie skupia sie tylko na organizacji zimowego campu i śpiewaniu wspólnie kolęd.

    Kierownik drużyny ktory bedzie wspierał managera ,a nie tylko wypełniał program i trzymał stoper. Musi to być prawa ręka managera,a nie dupa życiowa.

    Manager ktory bedzie dyrygował zespołem nie kierując sie zadnymi sympatiami, ktory ogarnie to całe towarzystwo podczas meczu taktycznie i nie tylko. Tutaj relacje na linii manager-zawodnik musza być dobre,ale nie kumpelskie.

    Takze niech w klubie pamietają tez o tym i co najważniejszym ... o nas kibicach,bo mam wrażenie o tym najważniejszym (sponsorze) zapomnieli.

    NZUL 💪

  40. Powrót do góry    #12089
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Baron zlozyl rezygnacje. Moze jego trzeba zatrudnic? Przynajmniej odzyskamy atut wlasnego toru

  41. Powrót do góry    #12090
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dokładnie.
    My sobie tutaj rozmawiamy,dywagujemy od tego jest wkoncu forum. Ale chciałbym by każdy z zawodnikow którzy zawiedli w tym roku uderzył sie w pierś i zgodził sie bez żadnych akcji na rozsądne obniżenie kontraktów.
    By nie było żadnego szarpania słownego,wylewania żali w mediach itd. W tym roku za dużo złego sie wydarzyło w trakcie trawajacego sezonu i zyczylbym sobie byśmy najpierw sie utrzymali (o ile odbędzie sie baraż) ,a pózniej to co jakos nigdy w niektórych przypadkach nasza domeną nie było czyli ten okres po sezonie przejść bez żadnych problemów z zawodnikami którzy za rok bedą chcieli zmazać tegoroczna plamę.
    A kto za ile i na jak długo? Nie ma znaczenia.

    Mam nadzieje nie tylko skończy sie ewentualnych zmianach kadrowych wsród zawodników (bo nie tylko oni sa temu wszystkiemu winni) ,ale tez odpowiedzialność za to wszystko poniosą osoby kierujące tym klubem. Bo w tej materii wiele złego sie wydarzyło,nawet nie wiem czy nie wiecej niż na torach tegorocznych gdy startowali nasi zawodnicy,a na pewno o wielu rzeczach jeszcze nie wiemy.
    Zawodnicy , zawodnikami. Ale zmiany takze musza zajść na samej górze.

    Prezes sterujacy tym klubem musi sie kierować jakimiś zasadami,a nie swoimi widzimisie. Taki prezes musi tez wiedzieć o takich rzeczach podstawowych,ze jego miejsce podczas zawodów jest na trybunach,wieżyczce a nie w parkingu. Prezes ma kierować klubem,a manager drużyna.
    Prezes ma takze prowadzić swoisty dialog z kibicami w trakcie sezonu,a nie tylko na koniec sezonu na scenie przy świętowaniu medali. Gdy nie ma sukcesu tez trzeba wyjsć do kibiców.

    Dyrektor klubu ktory bedzie odpowiedzialny za jakieś przyzwoite relacje z kibicami. Dyrektor ktory wspólnie z jakimś sztabem ludzi marketingowo podniosą poziom naszego klubu. a nie skupia sie tylko na organizacji zimowego campu i śpiewaniu wspólnie kolęd.

    Kierownik drużyny ktory bedzie wspierał managera ,a nie tylko wypełniał program i trzymał stoper. Musi to być prawa ręka managera,a nie dupa życiowa.

    Manager ktory bedzie dyrygował zespołem nie kierując sie zadnymi sympatiami, ktory ogarnie to całe towarzystwo podczas meczu taktycznie i nie tylko. Tutaj relacje na linii manager-zawodnik musza być dobre,ale nie kumpelskie.

    Takze niech w klubie pamietają tez o tym i co najważniejszym ... o nas kibicach,bo mam wrażenie o tym najważniejszym (sponsorze) zapomnieli.

    NZUL 💪
    Wszystko ładnie pięknie, ale wiesz co? Nasza opinia i takie stanowisko absolutniego nikogo nie obchodzi w klubie...mało tego oni mają to w d....dlatego póki towarzystwo się nie zmieni lepiej nie będzie i proszę nie mylić tego z wynikiem drużyny. Proszę pokażcie mi drugiego mistrza Polski, który przed sezonem nie robi prezentacji dla kibiców... aaaa przepraszam dla sponsorów byla, tyle tylko, że największym sponsorem jest kibic

    Od kilku lat dostrzegam, że klub jest źle prowadzony i stoimy w miejscu, a wręcz sie cofają...tymczasem dzieci w leszczynskich szkołach są werbowane na bułgarska i za 25 zł mogą iść na Lecha! Panie Igielski co Pan zrobił przez te ostatnie kilka lat, żeby w kobcu zmienić tendencje spadku zainteresowania żużlem w Lesznie? Gdyby nie dojezdni, to co mecz można by było przeczytać "Leszno wita!".

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Edziol (07-09-2016), Noski (07-09-2016), santiagoUL (07-09-2016)

  43. Powrót do góry    #12091
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Skład można opierać na gościach typu Dudek, Zmarzlik, którzy żyją i sr..ają żużlem!
    Na Piotrze będzie można oprzeć jak on sam zdecyduje co dla niego jest najważniejsze i się temu w 100% poświęci!
    Dla mnie ten sezon to równia pochyła ......

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zolnierz za jego przydatny post!

    Noski (07-09-2016)

  45. Powrót do góry    #12092
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2015
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Baron zlozyl rezygnacje. Moze jego trzeba zatrudnic? Przynajmniej odzyskamy atut wlasnego toru
    Wiem, że napisałeś "pół żartem-pół serio", ale muszę szybko "storpedować" ten pomysł Nie, nie i jeszcze raz NIE! Nie dla Pana, który ma "japoński zapłon" co do dokonania rezerw taktycznych. Nie dla Pana, dla którego jazda na żużlu ogranicza się do startu, pierwszego łuku i jak najbliżej "kredy". Nawet, jak Sparta była "gościnnie" w Częstochowie, to zamiast wykorzystać do maksimum "dużą" ścieżkę tego toru [w końcu jeździli tam Screen, Loram, Grisza Łaguta, Jarmuła - waleczni kozacy!] - wolał po swojemu "spartolić" tor poprzez swoją "jedyną ścieżką". To już Dobrucki za czasów swojego "panowania" w Falubazie robił fajny do ścigania tor. Ja chcę oglądać ciekawe biegi, a nie jazdę gęsiego.

    Swoją drogą: coś czuję, że rewanżowy mecz w Zielonej Górze będzie decydujący w kwestii przyszłości Cieślaka. Zdobędą złoto - zostanie [z zaznaczeniem na "może"?], odpadną z walki o "majstra" - Cieślak pójdzie do Wrocławia.

  46. Powrót do góry    #12093
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Wszystko ładnie pięknie, ale wiesz co? Nasza opinia i takie stanowisko absolutniego nikogo nie obchodzi w klubie...mało tego oni mają to w d....dlatego póki towarzystwo się nie zmieni lepiej nie będzie i proszę nie mylić tego z wynikiem drużyny. Proszę pokażcie mi drugiego mistrza Polski, który przed sezonem nie robi prezentacji dla kibiców... aaaa przepraszam dla sponsorów byla, tyle tylko, że największym sponsorem jest kibic

    Od kilku lat dostrzegam, że klub jest źle prowadzony i stoimy w miejscu, a wręcz sie cofają...tymczasem dzieci w leszczynskich szkołach są werbowane na bułgarska i za 25 zł mogą iść na Lecha! Panie Igielski co Pan zrobił przez te ostatnie kilka lat, żeby w kobcu zmienić tendencje spadku zainteresowania żużlem w Lesznie? Gdyby nie dojezdni, to co mecz można by było przeczytać "Leszno wita!".
    Zgadzam sie z Tb w 100%.
    Klub zapomniał o swoim największym sponsorze. Ograniczył sie tylko do odwiedzenia paru szkół zima i zorganizowaniu campu 3 dniowego z zawodnikami.
    Niestety takie sa realia. Przykre ,ale prawdziwe.
    Za swoista prezentacja jak pare ładnych lat temu wstecz w Trapezie przeniesiona z Rynku z uwagi na deszcz poprostu tęsknie. Za prezentacje w 2007 w przed dzien wyjazdowego meczu w Torunia na starym stadionie podobnie.
    Niby takie oczywiste,a pomijane.
    Lepiej w sezonie zabrać młodym sektor (których mimo wszystko brakowało na stadionie) i czuć sie jak na stypie.
    Budzimy sie! 😳

  47. Powrót do góry    #12094
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Osatatnimi czasy fanatycy pawlickich zrobili z tego watku klubowego jakis KABARET !! Non stop chca nam wmowic ze pawliccy to jedyny lek na cale zlo w klubie pfpfpf

    Jak mozna myslec o wzmacnianiu druzyny sprowadzajac druga linie zamiast liderow ? czyli obaj pawliccy i dawac im lacznie 2 mln ? hahaha
    wolne zarty
    To ze pawlicki rzadzi w parkingu to oczyszcza atmosfere ?? hahahaha
    Do tego menedzer s...... k.......
    No to mieli bysmy sprzedawczykow i zlotowy w komplecie jednym slowem.
    Ale mozna sie zastanowic po co s..... k....... ? moze wezmy starego pawlickiego na menedzera i wtedy bedzie prawdziwy team SPIRYT nie tylko z nazwy ??? A ich siostre na prowadzaca hipoterapie dla zawodnikow buehehe
    To sie wszystko laczy w jedna calosc. Fanatycy pawlickich maja po prostu delikatnie mowiac nierowno pod sufitem, albo mysla ze poprzez wypisywanie DURNOT (bo tego juz nie mozna nazwac nawet glupotami) ktos w klubie to przeczyta i wezmie sobie do serca.
    Na szczescia na strazy stoi Jozef i miejmy nadzieje ze pozbedzie sie cieniujacego w lidze awanturnika pawlickiego tak jak wylecial pozal sie boze menedzer skora.
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 08-09-2016 o 08:19

  48. Powrót do góry    #12095
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Wszyscy bez wyjątku po kieszeni kontrakty w dół i zgadzam się ze Emil trochę więcej od Piotra ale tylko trochę
    Bo Emil za rok to będzie zawodnik TOP 5 Ekstraligi oczywiście jak zacznie sezon od 1 kolejki bez kontuzji
    Jak, jeśli, gdyby... Od 3 lat udowadnia, że to raczej bardziej fiction niż science.

  49. Powrót do góry    #12096
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Uniafan


    Każdy twój wpis to kabaret widzisz jesteś lepszy jupi. Do meritum jednak. Widzę, że egzorcysta nie pomógł, a więc czas na ostateczne rozwiązanie WETERYNARZ Oczywiscie trzymam kciuki

  50. Powrót do góry    #12097
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Osatatnimi czasy fanatycy pawlickich zrobili z tego watku klubowego jakis KABARET !! Non stop chca nam wmowic ze pawliccy to jedyny lek na cale zlo w klubie pfpfpf

    Jak mozna myslec o wzmacnianiu druzyny sprowadzajac druga linie zamiast liderow ? czyli obaj pawliccy i dawac im lacznie 2 mln ? hahaha
    wolne zarty
    To ze pawlicki rzadzi w parkingu to oczyszcza atmosfere ?? hahahaha
    Do tego menedzer s...... k.......
    No to mieli bysmy sprzedawczykow i zlotowy w komplecie jednym slowem.
    Ale mozna sie zastanowic po co s..... k....... ? moze wezmy starego pawlickiego na menedzera i wtedy bedzie prawdziwy team SPIRYT nie tylko z nazwy ??? A ich siostre na prowadzaca hipoterapie dla zawodnikow buehehe
    To sie wszystko laczy w jedna calosc. Fanatycy pawlickich maja po prostu delikatnie mowiac nierowno pod sufitem, albo mysla ze poprzez wypisywanie DURNOT (bo tego juz nie mozna nazwac nawet glupotami) ktos w klubie to przeczyta i wezmie sobie do serca.
    Na szczescia na strazy stoi Jozef i miejmy nadzieje ze pozbedzie sie cieniujacego w lidze awanturnika pawlickiego tak jak wylecial pozal sie boze menedzer skora.
    W Rawiczu jest taki klub Kolejarz, tam atmosfera jest czysta, nie ma układów, zawodnicy jadą za grosze

    Co roku nowi zawodnicy nie ma Pawlickich, możesz się tam przenieść, tam każdy kibic na wagę złota

    Józefa nie przeceniaj, bo w tym roku też pokazał im drzwi, a Piotr i tak wylądował w Lesznie, czyli Józef już nie ma takiej siły przebicia

    A nawet jeśli Piter odejdzie, to żebyś nie musiał kibicować armi zacieznej z zagranicy typu Madseny, Bjerre, itd,itp ....albo Krzyś Kasprzak, wtedy będziesz miał w parkingu potulnego Baranka hahaha
    A menago zostanie Roman Jankowski
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 08-09-2016 o 10:38

  51. Powrót do góry    #12098
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    K&#!a. Tego się nie da czytać. Ja rozumiem, że ktoś ma swojego ulubieńca, ale to co PawlickiTeam i Byczek tutaj prezentujecie to zakrawa o brak szacunku do samych siebie. Też lubię Piotrka, bardzo mu kibicuję, ale już nie róbcie z niego boga. Wy dalibyście się za niego pokroić, a on śmiałby się patrząc na to i przeliczałby banknoty zarobione z biletów na Waszym "przedstawieniu". To nie jest człowiek-sportowiec pokroju Tobiasza, który ma szacunek do wszystkich, jest miły, ułożony i przede wszystkim oddany temu klubowi, a nie profitom zbieranym dzięki Unii. Dlatego apeluje do Was-szanujcie się, bo ten chłopak różni się od Was tylko tym, że potrafi jeździć na żużlu i zarabia duże hajsy. Wy jesteście na pewno lepsi w innych dziedzinach. On dzisiaj jest, jutro go nie ma. Odejdzie bez sentymentów i będzie miał w dupie jednego z drugim, a Wy szacunku do samych siebie nie odzyskacie tak łatwo Nie będzie Wam wstyd jak kopnie Was w tyłek zimą i całe te Wasze pieśni pochwalne szlag trafi? Nie lubię Nickiego, ale wcale się czasami mu nie dziwię, że nie trawi Piotrka. Gówniarz odjechał dwa dobre sezony i próbuje ustawiać w parkingu i poza nim gościa, który od kilkunastu lat nap#####a punkty jak miło. No Panowie, nie wkurzylibyście się? Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię takiego gwiazdorstwa i wolę ułożonego Tobiasza, który zrobi 0,1*,t, ale w jego oczach po meczu będą łzy i smutek, chęć poprawy, niż banan na twarzy u Piotrka i zadowolenie, bo jutro Szwecja to się odkuje finansowo. Zaraz mi napiszecie, że on już taki jest. taki ma charakter i to zrobi z niego mistrza świata. Niech sobie jest tym mistrzem, będę mu gratulował, ale nigdy nie będzie mnie to cieszyło tak jak niegdyś dobre zawody Balliego czy teraz Tobiasza. Dlatego proszę-przemyślcie sobie to co napisałem, bo każdy post wchodzący w dupe Piotrkowi zaczyna drażnić nawet jego kibiców. Pozdrawiam

  52. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi xaxa za jego przydatny post!

    Martines (08-09-2016), Uniafan (08-09-2016), santiagoUL (08-09-2016), Michal87 (09-09-2016)

  53. Powrót do góry    #12099
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez xaxa Zobacz posta
    K&#!a. Tego się nie da czytać. Ja rozumiem, że ktoś ma swojego ulubieńca, ale to co PawlickiTeam i Byczek tutaj prezentujecie to zakrawa o brak szacunku do samych siebie. Też lubię Piotrka, bardzo mu kibicuję, ale już nie róbcie z niego boga. Wy dalibyście się za niego pokroić, a on śmiałby się patrząc na to i przeliczałby banknoty zarobione z biletów na Waszym "przedstawieniu". To nie jest człowiek-sportowiec pokroju Tobiasza, który ma szacunek do wszystkich, jest miły, ułożony i przede wszystkim oddany temu klubowi, a nie profitom zbieranym dzięki Unii. Dlatego apeluje do Was-szanujcie się, bo ten chłopak różni się od Was tylko tym, że potrafi jeździć na żużlu i zarabia duże hajsy. Wy jesteście na pewno lepsi w innych dziedzinach. On dzisiaj jest, jutro go nie ma. Odejdzie bez sentymentów i będzie miał w dupie jednego z drugim, a Wy szacunku do samych siebie nie odzyskacie tak łatwo Nie będzie Wam wstyd jak kopnie Was w tyłek zimą i całe te Wasze pieśni pochwalne szlag trafi? Nie lubię Nickiego, ale wcale się czasami mu nie dziwię, że nie trawi Piotrka. Gówniarz odjechał dwa dobre sezony i próbuje ustawiać w parkingu i poza nim gościa, który od kilkunastu lat nap#####a punkty jak miło. No Panowie, nie wkurzylibyście się? Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię takiego gwiazdorstwa i wolę ułożonego Tobiasza, który zrobi 0,1*,t, ale w jego oczach po meczu będą łzy i smutek, chęć poprawy, niż banan na twarzy u Piotrka i zadowolenie, bo jutro Szwecja to się odkuje finansowo. Zaraz mi napiszecie, że on już taki jest. taki ma charakter i to zrobi z niego mistrza świata. Niech sobie jest tym mistrzem, będę mu gratulował, ale nigdy nie będzie mnie to cieszyło tak jak niegdyś dobre zawody Balliego czy teraz Tobiasza. Dlatego proszę-przemyślcie sobie to co napisałem, bo każdy post wchodzący w dupe Piotrkowi zaczyna drażnić nawet jego kibiców. Pozdrawiam
    Pawlicki to nie jest Tobiasz, nie każdy jest tak dobrym czlowiekiem, Tobiasz jako czlowiek jest świetny, ułożony, myślę że jeden z nielicznych dla których dobro tego klubu jest najważniejsze! ...szkoda tylko ze Tobiasz nie ma talentu do tego sportu takiego jak Piter, mógł by być drugim Protasiewiczem. ....

    Widzisz większość kibiców zdecydowanie bardziej woli Tobiasza od Pawlickiego, właśnie za to jakim jest czlowiekiem, to fajne, nawet to rozumiem,.... ale ja jestem kibicem, i płacąc grubą kasę za bilety chce obejrzeć show, lokalnych matadorow, chce wyjść ze stadiony w mega emocjach chce oglądać piękne akcje, niesamowita radość, bawienie publiczności, i nie raz też złość, w****ie..... zawodników, pezpardonowe wejscia, pretensje, przepychanki. ...(oczywiscie pretensje dla rywala, a nie kolegi z pary, i tutaj Piter ma minus duzy U mnie bo często też ma pretensje do kolegi z pary )

    Dla mnie Tobiasz nie ma jaj, brakuje mu tej agresji potrzebnej do tego sportu, Tobiasz się zbyt mocno spina

    Piotr ma luz ma charakter, ma jaja, ma mega talent i potrafi bawić publikę, po prostu robi Show!

    Jeden z nie licznych wychowanków który może zostać IMS

    Tak już mam ze lubię gościa i tyle,
    Do dziś jestem wielkim kibicem Tomka Golloba, dużo bardziej kibicowalem Gollobowi ,a nie Hampelowi kiedy walczyli o tytuł....
    A jak wszyscy wiedzą Tomek też łatwy nie jest dla nie których buffon dla mnie Wielki Mistrz

    Po prostu lubię takie trudne charaktery które chodzą własnymi ścieżkami

    Gollob już odchodzi, więc wybrałem sobie nowego Idola, na dobre i na złe, pewnie nie raz się wkurze i będę go wyzywal, ale będę mu mocno kibicował

    Jak odejdzie z Leszna trudno, moje nastawienie dla Piotra się nie zmieni

    A Uni będę ciągle kibicował czy z Pawlickimi czy też bez Pawlickich , chociaż wolę przynajmniej z Piotrkiem
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 08-09-2016 o 13:49

  54. Powrót do góry    #12100
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Pawlicki to nie jest Tobiasz, nie każdy jest tak dobrym czlowiekiem, Tobiasz jako czlowiek jest świetny, ułożony, myślę że jeden z nielicznych dla których dobro tego klubu jest najważniejsze! ...szkoda tylko ze Tobiasz nie ma talentu do tego sportu takiego jak Piter, mógł by być drugim Protasiewiczem. ....

    Widzisz większość kibiców zdecydowanie bardziej woli Tobiasza od Pawlickiego, właśnie za to jakim jest czlowiekiem, to fajne, nawet to rozumiem,.... ale ja jestem kibicem, i płacąc grubą kasę za bilety chce obejrzeć show, lokalnych matadorow, chce wyjść ze stadiony w mega emocjach chce oglądać piękne akcje, niesamowita radość, bawienie publiczności, i nie raz też złość, w****ie..... zawodników, pezpardonowe wejscia, pretensje, przepychanki. ...(oczywiscie pretensje dla rywala, a nie kolegi z pary, i tutaj Piter ma minus duzy U mnie bo często też ma pretensje do kolegi z pary )

    Dla mnie Tobiasz nie ma jaj, brakuje mu tej agresji potrzebnej do tego sportu, Tobiasz się zbyt mocno spina

    Piotr ma luz ma charakter, ma jaja, ma mega talent i potrafi bawić publikę, po prostu robi Show!

    Jeden z nie licznych wychowanków który może zostać IMS

    Tak już mam ze lubię gościa i tyle,
    Do dziś jestem wielkim kibicem Tomka Golloba, dużo bardziej kibicowalem Gollobowi ,a nie Hampelowi kiedy walczyli o tytuł....
    A jak wszyscy wiedzą Tomek też łatwy nie jest dla nie których buffon dla mnie Wielki Mistrz

    Po prostu lubię takie trudne charaktery które chodzą własnymi ścieżkami
    Ok, rozumiem tylko proszę, nie broń go w każdej sytuacji, bo mam wrażenie, że gdyby napluł Ci w twarz to udawałbyś, że deszcz pada. Pozdrawiam

  55. Powrót do góry    #12101
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Panowie, ale co my w gestii skłądu na nowy sezon możemy zrobić? (tylko mi tu mingozi nie wyskakuj z efektem motyla)
    ANo jedno wielkie g. Jeden sponsor chce tego, drugi sponsor tamtego, a Miasto chce jeszcze innego.
    Słowo kibica nic nie znaczy, bo w chwili obecnej dochody z biletów nie stanowią już tak ważnej części RZiS klubu.

    Moje pytanie na początek mówienia o skłądzie na przyszły zeson i naszego gdybania jest takie: "KTO ma kontrakt z klubem Unia Leszno na sezon 2017 już podpisany.
    A teraz możemy se gdybać kto będzie, komu kontrakt się skończył, a kogo trzeba będzie zwolnić i wywalić. Dziękuję za uwagę

  56. Powrót do góry    #12102
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta

    Moje pytanie na początek mówienia o skłądzie na przyszły zeson i naszego gdybania jest takie: "KTO ma kontrakt z klubem Unia Leszno na sezon 2017 już podpisany.
    A teraz możemy se gdybać kto będzie, komu kontrakt się skończył, a kogo trzeba będzie zwolnić i wywalić. Dziękuję za uwagę
    Chyba tylko Nicki ma kontrakt na 2017

  57. Powrót do góry    #12103
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez xaxa Zobacz posta
    Ok, rozumiem tylko proszę, nie broń go w każdej sytuacji, bo mam wrażenie, że gdyby napluł Ci w twarz to udawałbyś, że deszcz pada. Pozdrawiam
    Spokojnie, nie znam chłopaka prywatnie
    Jego życie prywatne jego sprawa 😉

    Oceniam go za jazdę na torze, a w tym roku W lidze pojechał słabo, jak na swoje możliwości nawet bardzo słabo, i za to klub powinien odpowiednio, obniżyć kontrakt. ..ale z głową, Należy też pamiętać ile punktów w ostatnich sezonach zrobił dla Uni ...więc dlatego uważam że kontrakt powinien być mniejszy ale żeby też te pieniądze były obciete z głową, bo ten chłopak wiele zrobił w ostatnich sezonach dla Uni na torze, więc po 1 słabym sezonie nie możemy go potraktować jak najemnika

  58. Powrót do góry    #12104
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    xaxa



    Wszystko ładnie pięknie wręcz wzruszające. Odpowiedź mi tylko czym różni się moja obrona względem hejtera PPj.
    Jak znajdziesz odpowiedź możemy wrócić do rozmowy gdyż w tym momencie cuchnie twój wywód hipokryzja. Tyle ode mnie.

  59. Powrót do góry    #12105
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    xaxa



    Wszystko ładnie pięknie wręcz wzruszające. Odpowiedź mi tylko czym różni się moja obrona względem hejtera PPj.
    Jak znajdziesz odpowiedź możemy wrócić do rozmowy gdyż w tym momencie cuchnie twój wywód hipokryzja. Tyle ode mnie.
    Możesz jaśniej opisać o co Ci chodzi? Nie chodzi mi o Twoje/Wasze potyczki z Uniafan tylko o słodkie pierdzenie na wszystko co zrobi Piotrek. Jaka hipokryzja? Ja nikogo nie popieram w Waszych utarczkach tylko się nie dziwcie, że ktoś hejtuje PPj bo równie zasługuje na to jak Nicki. Rzekłbym, że to nawet Piotrek zaje#ał sezon bardziej, ale Wy nie dacie sobie tego wmówić. Nie potrafisz pogodzić się z faktem, że temu jest winny tylko i wyłącznie Piotrek. Szukacie winy we wszystkim innym tylko nie w nim samym. Zrozumiałbym, gdybyś go bronił w sytuacji, gdzie jest niewinny. A tak robisz z siebie obrońcę biednego Piotrusia, który sam sobie spieprzył sezon i wystawił laurkę przed sezonem(przypominam, że wtedy byłem pierwszym, który bronił go za sytuację z raca) przy podpisywaniu kontraktu.

  60. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xaxa za jego przydatny post!

    Uniafan (08-09-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •