Strona 235 z 299 PierwszyPierwszy ... 135185225233234235236237245285 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,531 do 10,575 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10531
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Dajcie spokój Piotrowi gdyby nie przedłużył kontraktu to byśmy zamykali ligową tabelę

  2. Powrót do góry    #10532
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Noski wszyscy są świadomi słabego występu Piotra, ale mimo perturbacji z wielu powodów i tak jedzie nieźle. Zresztą co ja go bronię skoro był gnojony w roku poprzednim gdzie wygrał nam sezon.
    Nicki też jedzie nieźle bo ma nawet wyższa średnia o Piotrka przecież...

    Jak chcemy oceniać to wszystkich moze równo co? Jeden i drugi nie ROBI TEGO CZEGO SIĘ OD NIEGO OCZEKUJE i tego na ile się WYCENIA on SAM! Czyli jeden i drugi *****UJE! I nie ma znaczenia czy nazywa się PEDERSEN CZY PAWLICKI dla Mnie... Piotrek przegrywa wszystko tym że sam sie lansuje na lidera, zwłaszcza zima przy stole negocjacyjnym... Jakbym podchodził do tematu jak Zengota to nawet po cienkim sezonie by pretensji nikt nie miał...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  3. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (13-08-2016), Martines (12-08-2016), Uniafan (11-08-2016), elgato (11-08-2016)

  4. Powrót do góry    #10533
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta

    Nie wiem czy juz było mówione ale Toffik zrezygnował z kapitana po tym jak go odstawili od składu. Mimo wszystko Skóra z tej decycji może być dumny bo Pająk Pojechał bardzo dobrze szkoda tylko tego *****ania z W...
    To nie była decyzja Skóry tylko PANA RUSIECKIEGO KTÓRY JEDNAK ŻYJE! A już chciałem dzwonić do odpowiednich służb i uruchomić Child Alert.

    Musielak o tym, że nie jedzie dowiedział się o godz. 17!!!!! Chłopak był załamany...łzy w oczach.

    O Nickim piszę od wielu tygodni, że stracił zęby...koniec zawodnika. Dzięki Dziku za 2 mega sezony ale ten to totalna padaka i brak perspektyw na przyszły sezon. Za duże ryzyko.

    Tych broniących Piotrka polecam oglądnąć powtórkę z meczu i jego zachowanie po tym "upadku". Facet się zachowywał jakby był na treningu albo na jakimś kacu. ZERO jakiegokolwiek zacięcia. Rok temu i dalej wstecz nawet z ogromnym bólem latałby dyskutował itp itd a tutaj mina jakby mu rodzinę zamordowali. W mojej opinii jemu już nie zależy na niczym w lidze co potwierdził na torze.

    Pozdrawiam wierzących matematyków hahaha

    UNIA TO MY!

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    Ali_G (11-08-2016), Peter Kildemand (11-08-2016)

  6. Powrót do góry    #10534
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nicki też jedzie nieźle bo ma nawet wyższa średnia o Piotrka przecież...

    Jak chcemy oceniać to wszystkich moze równo co? Jeden i drugi nie ROBI TEGO CZEGO SIĘ OD NIEGO OCZEKUJE i tego na ile się WYCENIA on SAM! Czyli jeden i drugi *****UJE! I nie ma znaczenia czy nazywa się PEDERSEN CZY PAWLICKI dla Mnie... Piotrek przegrywa wszystko tym że sam sie lansuje na lidera, zwłaszcza zima przy stole negocjacyjnym... Jakbym podchodził do tematu jak Zengota to nawet po cienkim sezonie by pretensji nikt nie miał...
    Kolegow z klasy pawlickiego nie przekonasz ... Nawet jakbys pisal im 100 razy to samo. Oni dalej beda twierdzic ze czarne jest biale, a biale czarne




    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2

  7. Powrót do góry    #10535
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Pawlickiego już praktycznie w Unii nie ma. Zostały do odjechania dwa mecz plus ewentualny baraż.

    Nicki zostanie jeśli klub zechce. Na chwilę obecną nie chce. Tutaj może się to zmienić.

  8. Powrót do góry    #10536
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Santiago nie chrzan. Jakby latał jak opisales napisałabyś, że jest naćpany, że znowu sie rzuca i tak dalij.....

  9. Powrót do góry    #10537
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Pawlickiego już praktycznie w Unii nie ma. Zostały do odjechania dwa mecz plus ewentualny baraż.

    Nicki zostanie jeśli klub zechce. Na chwilę obecną nie chce. Tutaj może się to zmienić.
    Coś więcej? rozwiniesz wątek, bo to chyba ciekawe może być
    pozdro z Leszna

  10. Powrót do góry    #10538
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Ocho zaczyna się

  11. Powrót do góry    #10539
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez re-ankho Zobacz posta
    Drodzy koledzy z Leszna, tak się czasem w życiu zdarza, ale nie traćcie fasonu. Historia zobowiązuje, za dużo w dorobku, za dużo na półce. Po prostu, jest czas na prace i jest czas na zabawę. Dziś targają Wami emocje, ale jutro też jest dzień. Nie poszło w tym sezonie, ale to jeszcze nie powód żeby rozpoczynać rewolucję. Spokojnie róbcie dalej swoje, bo za dużo znaczycie dla żużla, żeby tak stawiać sprawę. Macie ogromny potencjał, środowisko i co najfajniejsze jesteście mega wkręceni. Z takim kapitałem nie zginiecie. Razem z kilkoma fanami żużla z Winnego Grodu trzymamy z Was kciuki. Wierzę, że szybko wrócicie na należne Wam miejsce. Dzięki za super zawody!

    A i jeszcze jedno. Pi....cie Mariusza.
    Z pierwszym akapitem się zgodzę.

    Ale ten drugi to już przesada. Szanujmy się.

    Nie na nienawiści do innych zbijesz zaufanie i poważanie u innych.
    To nie może być light motiv Twoich postów.

  12. Powrót do góry    #10540
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Chyba ślepy nie zauważył, że Pawlicki jeździ w tym roku w barwach Leszna, jakby za karę to robił, co nie zmienia faktu, że koniecznie trzeba go zatrzymać na następny sezon.

  13. Powrót do góry    #10541
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    3 wygrane w sezonie - to jest kur... jakiś dramat. W 77-letniej historii naszego klubu to jest jeden z najgorszych sezonów. Zdecydowanie najgorszy to rok 1970 i jedno zwycięstwo w całym sezonie. Obecny sezon i te 3 zwycięstwa mogą konkurować o miano drugiej pozycji w klasyfikacji najgorszych sezonów z latami 1955-1956 gdzie też wygrywaliśmy po 2-3 mecze w sezonie. Nawet w 1991 i 1994 roku gdy spadaliśmy z ligii to na własnym torze potrafiliśmy urywać punkty faworyzowanym ekipom i kończyliśmy sezon z większą ilością zwycięstw na koncie. I mamy chyba najdroższy skład w historii. Ktoś musi za to beknąć. Gdyby ten Tarnów jakimś cudem nas pokonał (ładnie się trzymali przez 3 serie) to po zwycięstwie Tarnowa u siebie z Rybnikniem w poniedziałek witalibyśmy już 1 lige. Co za masakra.......

  14. Powrót do góry    #10542
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Uważam że błąd już był na początku sezonu brak sparingów objeżdzenia każdy gdzieś osobno szukał jazdy ,problemy z torem nawet przy dobrej pogodzie tor był nie do jazdy my 0 sparingów inne drużyny po 3-4 i poszło dalej brak Emila słaba forma Piotra w papę od Gorzowa i jesteśmy gdzie jesteśmy na szarym końcu

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tomason za jego przydatny post!

    lemur6666 (12-08-2016)

  16. Powrót do góry    #10543
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2005
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 47 w 20 postach
    mariozg, przy całym szacunku, ale w żużlu nie chodzi o to żeby się zachowywać jak Grzegorz wobec Jasona. Czasem trzeba być jak Jason wobec Grzegorza.

  17. Powrót do góry    #10544
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Jak Piotrek jeździ na punktowej stawce Jeleniewskiego to się nie dziwcie, że nie oddaje życia za Leszno w tym roku.

  18. Powrót do góry    #10545
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Do Domu niecałe 3km a dotarłem dopiero chwilę temu ...

    Serce krwawi mocno.Już nie chodzi o sam wynik bo to sport i wszystko się może zdarzyć , ale zachowanie zawodników , zarządu , trenerów.
    Plują na nas i tylko ślepy tego nie zauważy.Mam wrażenie że oni wszyscy są tu za karę , naprawdę.
    O zgrozo jedyny gość który przejawiał jakieś emocje na torze i w parkingu to...Kildemand.

    Wiem że w dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego jak szacunek do kibica czy jakieś przywiązanie (nie mogę się z tym pogodzić i pewnie dlatego tak boli mnie to co teraz widzę).Można wymienić połowę składu ... tylko po co? i tak będą mieli wszystko w dupie.Chyba dopiero dziś zrozumiałem hasło ''UNIA TO MY!'' chyba zbyt późno.Zaraz usłyszę ''rozliczajmy ich tylko za jazdę'' sorry ale ja nie potrafię.

    Znikający Byk z kevlaru , szarpanina o złotówki z wychowankami , wojny z kibicami , tor przygotowywany pod przyjezdnych to wszystko składa się w piękną całość.

    Piotr Pawlicki - Z gościa który jeszcze kilka miesięcy temu wyglądał jak Byk z krwi i kości teraz stał się polskim odpowiednikiem G.Laguty...Obrażony na Leszno? Tak to niestety wygląda.Czas aby Piotr podjął męską decyzje i przestał męczyć siebie oraz kibiców.Niech ruszy w Kraj , zarabia wielkie pieniądze i cieszy się jazdą.
    Ja absolutnie nie będę miał żalu , po co się męczyć?

    Peter Kildemand - Ja chłopakowi bym zaufał w kolejnym sezonie.Koszmarny obecny sezon i trochę siano w głowie ale wie o co biega w tym sporcie i może wozić naprawdę fajne punkty w kolejnym sezonie.No chyba że sam nie chcę tu jezdzić? Trafił do klubu gdzie kibic wymaga bardzo wiele , tu już nie było takiego lajciku jak w Łodzi czy Rzeszowie...

    Grzegorz Zengota - Dziś pojechał najsłabszy mecz na Smoku od ... od dawna.Ale czuje ogromną sympatie do gości.Bardzo pracowity i skromny.
    Pewniak do składu na przyszły sezon.Oby szybko się dogadali.

    Emil Sajfutdinow - Chyba najbardziej mieszane uczucia po tym sezonie.Widziałem w nim następce Adams choćby pod względem profesjonalizmu.Ale sprowadził mnie szybko na ziemię.Zero kontaktu z kibicem...Taki Jarek Hampel 2.0.
    Nie zdziwię się jeśli już szukają ciepłego miejsca w Toruniu.

    Nicki Pedersen - Dzięki za fajne mecze w barwach Unii ale czas się pożegnać.To już cień zawodnika i powinien chyba zakończyć karierę , ma inne priorytety a żeby w tym sporcie coś znaczyć to trzeba go żreć i nim srać!

    Tobiasz Musielak - Ostatni prawdziwy BYK...ale niestety za słaby na Ekstraligę na ten moment(a może na zawsze?) Chciałbym aby w Lesznie jeździł całą karierę , ale on sam wie że trzeba pojechać kolejny sezon szczebel niżej.

    Młodzi - Ostro na nich postawić , w szczególności na Dominika!

    Na koniec chciałem napisać UNIA LESZNO BYŁA , JEST I BĘDZIE.MY KIBICE Z UNIĄ WSZĘDZIE!


    Ps.Gratulacje dla Falubazu , a w szczególności dla Patryka Dudka - KOZAK!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Falubaz7 (12-08-2016), santiagoUL (12-08-2016)

  20. Powrót do góry    #10546
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Tobiasz nie marnuj czasu, bo jak widać wielu kibiców w Ciebie nie wierzy i nie warto "bawić się " w tym.towarzystwie. Wracaj za jakiś czas i pokaż tym niedowiarkom na co Cię stać.

    Przypomnijcie sobie, jaki poziom prezentował Zengota, jak do nas przychodził. Tymczasem byka z krwi i kości w pierwszym sezonie seniorskim spisujecie na straty. Brawo!

    Powiem tak...wstyd mi za takich kibiców Unii!

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    elgato (12-08-2016)

  22. Powrót do góry    #10547
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Zart ?

    Przeciez nicki zrobil ponad dwa razy tyle punktow co gwiazda pawlicki. Kolejny mecz nam przegral.
    To powinien byc ostatni mecz pawlickiego w unii nie tylko w tym sezonie ale przez kolejne pare ladnych lat !!!

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    To Ciebie ten Piotrek pobił zimą? Co sprawa miała być o pobicie? Ze go tak nie lubisz

    Będą zmiany i dobrze wywala Piotra? Dzika? Kto jeszcze?

    Szykuje się ciekawa zima oj bardzo ciekawa!

    Największe jaja będą jak Piter za rok zyciowke odjedzie, a to możliwe
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 12-08-2016 o 02:08

  23. Powrót do góry    #10548
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    3 wygrane w sezonie - to jest kur... jakiś dramat. W 77-letniej historii naszego klubu to jest jeden z najgorszych sezonów. Zdecydowanie najgorszy to rok 1970 i jedno zwycięstwo w całym sezonie. Obecny sezon i te 3 zwycięstwa mogą konkurować o miano drugiej pozycji w klasyfikacji najgorszych sezonów z latami 1955-1956 gdzie też wygrywaliśmy po 2-3 mecze w sezonie. Nawet w 1991 i 1994 roku gdy spadaliśmy z ligii to na własnym torze potrafiliśmy urywać punkty faworyzowanym ekipom i kończyliśmy sezon z większą ilością zwycięstw na koncie. I mamy chyba najdroższy skład w historii. Ktoś musi za to beknąć. Gdyby ten Tarnów jakimś cudem nas pokonał (ładnie się trzymali przez 3 serie) to po zwycięstwie Tarnowa u siebie z Rybnikniem w poniedziałek witalibyśmy już 1 lige. Co za masakra.......
    Bo kolejny artykuł do PS sprowokujesz...

  24. Powrót do góry    #10549
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Los bywa przewrotny i wcale nie skreślałbym szans Unii na PO.

    Panowie, nadal jesteście kibicami najmocniejszego klubu w historii polskiego żużla, w tym sezonie najsilniejszego personalnie.
    O ile nie ma problemu z płatnościami, to jeszcze dużo się może zdarzyć.

    Nikt nie lubi być opyerdalany na własnej zagrodzie ale u Was droga od histerii do euforii jest chyba najkrótsza w kraju. Od miłosci do nienawiści w dwa dni. Dotyczy to wczesnej młodzieży jak i tatuśków po czterdziestce.

    Przykro się czyta takie teksty o Waszym klubie i zawodnikach z Waszych ust.

    Zgadzam się że Unia to nie Oni, ale po tym co czytam mam tez nadzieję, że Unia to nie Wy.

    Unia to Unia-wartość sama w sobie.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  25. Powrót do góry    #10550
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Santiago nie chrzan. Jakby latał jak opisales napisałabyś, że jest naćpany, że znowu sie rzuca i tak dalij.....
    Obejrzyj sobie powtórkę i ten moment po upadku to zrozumiesz o co mi chodzi. NA IMP ledwo co chodził ale widać było to zacięcie i chęci, tutaj nic, null, zero.

    Nie są to tylko moje przemyślenia, bo nawet w nsport komentatorzy zauważyli, że po upadku przy motorze Piotra nikt nie pomagał, tylko Skóra i się dziwili, że nikt z innych teamów nie pomagał mu ogarnąć brykę.

    W tym zespole coś pękło i tyle w temacie. Nicki pretensje do całego świata tylko nie do siebie, kosa z całym zespołem pewnie. Piotrek obrażony na...no właśnie na co? Emil to jak ktoś wspomniał taki Hampel. No tylko Zengota i juniorka trzymie OGÓLNY poziom.

    Mam nadzieję, że zmiany w Unii rozpoczną się od góry. Popełniono mega błędy zimą i nie mówię tu o przyjściu Kildemanda i odejściu Przemka.

    Oby plotki się potwierdziły...OBY! Niech wreszcie Unia zacznie być UNIĄ!!! Nawet kosztem wielkich gwiazd i mega wyniku chociaż z tym też jak widać bywa różnie. Póki co to tylko stadion nam został...

  26. Powrót do góry    #10551
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Mam nadzieję, że to było pożegnalny występ prosiaka w KSUL. Sam nie wiem czy wjechanie w krawężnik na 4 okrążeniu
    w 15 biegu nie było specjalnie aby nas z PO wyrzucić.... Dla mnie trzeba być kompletnym kretynem aby tak pojechać,
    zwykłym odpuszczeniem. Zaproszeniem Dudka do wyprzedzenia, wjechałby prosiak na okrągło i byłoby po meczu.

    Szkoda, że Emil nie zaatakował Doyla po zewnętrznej w 15 bo był szybszy i dziś byłby inny nastój... nie wiem co myślał
    przez 4 okrążenia, że Doyle zrobi mu miejsce przy krawężniku? Wszyscy boja się wjechać za Doyla jak kiedyś za Dzika.

    I na koniec mam pytanie: Podprowadzający skąd był z Zielonej? Szkoda, że Jóżef nie wyrzucił go ze startu po 11 biegu!
    Jego g...nym obowiązkiem jest pokazać zegar naszemu zawodnikowi! A nie k...a przestawiać go minutę!

    Ten sezon już skończony. Dobrze, że młodzież zaczyna coś jechać bo w 2017 będzie to kluczowe. Co do składu to jak
    Koldi nie zasili KSUL (a to cel nr 1 transferowy na 2017) to postawiłbym na JHJ. Powinien być "tani" a może być bombą!
    Kto mógłby przyjść za prosiaka: Fricke, Doyle,Iversen, Vacul, Woffinden - dla mnie na dziś są raczej nie dowyrwania.

    ps.
    Mimo wszystko Adama Skórę zostawiłbym ale dałby, do duetu Sławka Kryjoma. To może być najsilniejszy tandem e-ligi.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 12-08-2016 o 08:59

  27. Powrót do góry    #10552
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    to co się teraz dzieje w UL jest typowym przykładem tego co się dzieje gdy dream team nie robi tego co powinien czyli nie wygrywa meczy.

    najwięcej pretensji chyba można mieć do działaczy a nie do zawodników.

    1. Emil - operacja na początku sezonu. to jak oni go kontraktowali i badali.
    2. Piotr P. - no jak można tak negocjować. zamiast się w spokoju przygotowywać cyrk i szopa przez cały okres transferowy.
    3. Menago Kumpel ver. twarde charaktery. Jak ma się w składzie Emila (Susi) + Nicki + Kildemand + PPJ + Zengi no to nie może być menago kumplem. niestety zbyt dużo twardych charakterów zbyt mało drużyny.
    4. w sezonie wyszło że Musielak ma zmieniać Emila, Nickiego i Petera - naprawdę to taka petarda? Wg mnie tym wachlowaniem Skóra rozpier..lił drużynę. Najważniejsze jest doczołganie się do PO a co mecz wywalenia Kildemanda to Nickiego to jedzie jednak ktoś tam... nic nie dało a atmosfera w dół.

    co zmienić? ciężko powiedzieć. wg. mnie za Nickiego - Kołodziej o ile będzie do wyjęcia. i za rok przy spokojnym przygotowaniu jedziecie o mistrza.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Ali_G (12-08-2016)

  29. Powrót do góry    #10553
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Wywalać,wywalać,wywalać
    Czy to metoda na poprawę samopoczucia przecież w tym sezonie to jedynie Zengi nie poleciał.Co mecz to to kto inny leciał.To jest tylko sport i to są tylko ludzie Musielak swojak który na torze domowym jedzie swoje wyjazdy jeszcze mu nie wychodzą ale jest młody i się uczy.To samo P.P swojak i młody nie zawsze się wygrywa za dużo wymagacie.Mlodzi znakomici do tego Zengi i już macie wspaniałe poł drużyny.

  30. Powrót do góry    #10554
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta

    Zengi dziś bez błysku ale też mocno pechowo. 1 bieg szczepienie z Doylem, potem przerwany bieg gdy jechał po pewne 3... W powtórce Pieszczek z lotnego nie poszedł? Z korony tak to wyglądało.
    Tak jak pisalem moim zdaniem decyzje sedziowskie sluszne. Peter nie byl gotowy w ciagu dwoch minut, nawet komentatorzy sugerowali ze powinien byc wykluczony zanim sedzia podjal taka decyzje. Lotnego Pieszczka tez nie bylo, wyszedl duzo lepiej od naszych. Oczywiscie przy okazji przyjrze sie tym sytuacja jeszcze raz bo moze jednak czegos nie zauwazylem
    Napewno nie mozna powiedziec ze sedzia drukowal i to przez niego nie wygralismy. Jak to jest juz norma w tym sezonie, zawsze w meczu ktos daje du.py i tak bylo tym razem. Jest to kolejny taki mecz. W tym sezonie noe bylo meczu zeby wszyscy pojechali optymalnie

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    BFM (13-08-2016)

  32. Powrót do góry    #10555
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Do Grudziądza Unia bez Nickiego za to z Tobiaszem. Wgląda na to, że postanowiono odpuścić ten mecz.

    Myślę, że będą baraże. To żałosne z tym składem. Ale zawsze to dodatkowe mecze i punktówka dla zawodników (przecież na 1/4 już nie ma szans)...

    Piotrek,Emil i spółka natrzaskają trochę kasy dodatkowo. Nickiego pewnie odsuną mimo, że ma on lepszą średnią...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 12-08-2016 o 09:35

  33. Powrót do góry    #10556
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Mam nadzieję ze wczorajszy mecz Pedersena był ostatnim w barwach Unii. Ten gościu ma wyj***** na żużel. To juz nie jest ten Nicki, zadziorny faulujacy rzucający wszystkim co popadnie.....zrobił sie potulny jak baranek i cala energie pewnie skupia na Plastikowa Helenke.

  34. Powrót do góry    #10557
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Mam nadzieję ze wczorajszy mecz Pedersena był ostatnim w barwach Unii. Ten gościu ma wyj***** na żużel. To juz nie jest ten Nicki, zadziorny faulujacy rzucający wszystkim co popadnie.....zrobił sie potulny jak baranek i cala energie pewnie skupia na Plastikowa Helenke.
    Rozumiem,że jadący spokojnie kilka metrów z tyłu Piotruś nie ma "wyj*****" na żużel i Unię?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 12-08-2016 o 10:21

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Uniafan (12-08-2016)

  36. Powrót do góry    #10558
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Myślę, że polegliście na takiej samej zasadzie jak wiele innych dream teamów. Dobre kontrakty, które pewnie nie stawiały na zdobycze punktowe. Zawodnicy znali się nawzajem. Jeden z drugim mógł liczyć, że jeśli będą się ślizgać, to reszta zespołu i tak bez problemu wygra mecz.
    Sęk w tym, że jeśli już zaczęli tak myśleć wszyscy, to zrobił się z tego bajzel. W rezultacie Unia zamieniła się w zespół indywidualistów, niewspółpracujących ze sobą, do tego doszły ogromne wymagania, trochę pecha i machina zaczęła się zapychać. Przeżywaliśmy to w Toruniu w swoim czasie, przeżywały i inne kluby.

    Niech się działacze w Lesznie ogarną, bo przypuszczam, że i tam jest bajzel na zasadzie ryba psuje się od głowy, a potem posprzątają boksy zawodników i powinniście wyjść na prostą w kolejnym sezonie.
    Macie moc w juniorach i swojakami za parę lat możecie zwojować wiele.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    lemur6666 (12-08-2016)

  38. Powrót do góry    #10559
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Panowie chill out. To tylko sport. Raz na wozie, raz w nawozie. Za rok się odkujecie. My sie tutaj wszyscy podniecamy, wypier****my połowę składu po niepowodzeniach, a na szczeblu wyżej troche inaczej to wszystko wygląda. Ochłońcie, bo takie pisanie nic nie zmieni. Przezywalismy to rok temu po meczu z Wami.

    Druga sprawa to jaki to dream team, jak niektorzy tutaj pisza ? Bo sa 2 mocne nazwiska w składzie ? Dla mnie tym tokiem rozumowania to o wiele wiekszym dream teamem jest Torun .
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 12-08-2016 o 10:04

  39. Powrót do góry    #10560
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach

  40. Powrót do góry    #10561
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Mam nadzieję, że to było pożegnalny występ prosiaka w KSUL. Sam nie wiem czy wjechanie w krawężnik na 4 okrążeniu
    w 15 biegu nie było specjalnie aby nas z PO wyrzucić.... Dla mnie trzeba być kompletnym kretynem aby tak pojechać,
    zwykłym odpuszczeniem. Zaproszeniem Dudka do wyprzedzenia, wjechałby prosiak na okrągło i byłoby po meczu.
    Wsiądż na motor i pokaż jak się jeżdzi. Na pewno zrobisz to lepiej.


    "Prosiaka" rozumiem, że o tobie także można pisać w sposób obraźliwy?

    Działanie "specjalne aby nas z PO wyrzucić" jeżeli już, to było np. odstawienie Nickiego od meczu we Wrocławiu (praktycznie straciliśmy szansę na bonus), a teraz odsunięcie od wyjazdu do Grudziądza.

    Jeżeli szukasz "kretynów", to poszukaj ich wśród decydujących o taktyce (zmiany itd) i składzie Unii w tym sezonie..
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 12-08-2016 o 10:29

  41. Powrót do góry    #10562
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez amann77 Zobacz posta
    Powiem Ci, że to wszystko jest realne. Tyle, że nawet jeśli rywale pomogą to i tak nasza siódemka tego nie wykorzysta. Najpierw to my musimy pomóc sobie, a później liczyć na pomoc innych.

  42. Powrót do góry    #10563
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Głowa do góry. Zespołowo Unia Leszno ma najlepszych juniorów w Polsce. A to dla mnie więcej znaczy niż jakikolwiek medal zdobyty najemnikami. Praktycznie chyba jako jedyny klub w Polsce moglibyście zbudować skład na Esktraligę złożony z samych wychowanków. Może warto byłoby pójść tą drogą. Przyszłość do Was należy, na jednym słabszym sezonie świat się nie kończy, zresztą ten jeszcze trwa.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  43. Powrót do góry    #10564
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Chyba dopiero dziś zrozumiałem hasło ''UNIA TO MY!'' chyba zbyt późno.
    Z kolei ja pojmuje to tak, że wczoraj w pełni szczerze napisałem na Twitterze do naszego szanownego klubu "Mój klub, moja drużyna - hasło tylko na plakat"... bo nawet zasranej odpowiedzi na jedno durne pytanie się człowiek nie doczeka- zarobieni wszyscy po same łokcie....
    Dochodzę do wniosku, że polityka klubu jest właściwa: mieć wszystko w du.pie i chyba tak należy uczynić.


    pozdrawiam z Leszna

  44. Powrót do góry    #10565
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Leszno nie wygra w Grudziądzu, a już zwłaszcza wstawiając Musielaka za Pedersena. Nie widzę Unii na tym betonisku już pomijając fakt, że Grudziądz jest w tym roku twierdzą.
    TeamLindgren

  45. Powrót do góry    #10566
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jak Piotrek jeździ na punktowej stawce Jeleniewskiego to się nie dziwcie, że nie oddaje życia za Leszno w tym roku.
    Nie wiem ile PP zarabia, jaką ma biegopunktówkę, ale... Ktoś go zmusza do jazdy w Unii?

    Zarabia na pewno przywoicie, więc niech tak wykonuje swoją pracę i nie stroi fochów

  46. Powrót do góry    #10567
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Tak jeszcze a propo kto bardziej *****ał bede się ZDECYDOWANIE upierał ze WCZORAJ to ELALKOHOLO!

    Nicki na 5 swoich biegów jechal 4x z Doylem i 3 x z DUDKIEM! W tym 3 razy miał ich obu i jechał sam przeciwko nim... (Smyka nie wliczam). Oczywiście *****ał to bo u siebie powinnien cos wyszarpać ale ekstremalnei miał trudne zadanie...

    Natomiast Piter miał 1x Doyla 1X Dudka a głownie jeździł ze słabym Protasem, Pieszczkiem, Karpovem i Loktajevem i uwaga pokonał tylko tego OSTATNIEGO i Pieszczka... ŻENADA...

    Wczorajszy mecz *****AŁ PITER KONIEC KROPKA!

    Nicki za całokształt w tym sezonie do *********!

    Co do składu na 2017 ja bym nie kombinował:

    1.Emil
    2.Tobiasz
    3.Zengi
    4.Pajak
    5.Piter
    6.Smyk/Kaczmarek
    7.Kubera/Kaczmarek

    Rez. North, Kurtz ktoś w tym klimacie...

    Menago Skóra i Fratczak to by był dobry duet choc oczywiscie dość kontrowersyjny...

    Bez przepłacania, z dobra atmosferą...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 12-08-2016 o 10:54
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    lemur6666 (12-08-2016)

  48. Powrót do góry    #10568
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    Druga sprawa to jaki to dream team, jak niektorzy tutaj pisza ? Bo sa 2 mocne nazwiska w składzie ? Dla mnie tym tokiem rozumowania to o wiele wiekszym dream teamem jest Torun .
    Te dwa nazwiska to które? Przytaczam zeszłoroczne średnie biegowe. Do tego dodaj dwóch juniorów, którzy w tym roku niemal wszędzie leją swoich rówieśników (poza Zmarzlikiem, Przedpełskim i Pieszczkiem - choć z nim wczoraj wygrali 4:2).

    9 Piotr Pawlicki 2,192
    10 Nicki Pedersen 2,171
    12 Emil Sajfutdinow 2,141
    15 Peter Kildemand 2,000
    22 Grzegorz Zengota 1,842

    I w rezerwie dobry na swym torze 44 Tobiasz Musielak 1,211

    Ta drużyna na papierze nie powinna schodzić poniżej 50 punktów na wyjazdach, a u siebie powinna minimum 55 punktów.
    To nie jest Dream Team?
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  49. Powrót do góry    #10569
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez amann77 Zobacz posta
    Jeżeli na Strzeleckiej to przeczytają, to czeka nas znowu zmiana w awizowanym składzie , a Tobiasza znów czeka rozczarowanie..

    pozdrawiam z Leszna

  50. Powrót do góry    #10570
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Takie liczenie punktów to już nie optymizm, to szaleństwo. Unię do baraży wysłał już dawno Rybnik, następny mecz dobije gwóźdź do trumny. Wygrana Byków w Grudziądzu teoretycznie jest możliwa ale praktycznie na tym betonie nie ma szans. Niepotrzebnie kibice się łudzą. A jeszcze bonus ze Spartą, o tym nawet optymiści nie powinni marzyć. Sezon praktycznie skończony, pozostało przygotowywać się do baraży.

  51. Powrót do góry    #10571
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Wsiądż na motor i pokaż jak się jeżdzi. Na pewno zrobisz to lepiej.


    "Prosiaka" rozumiem, że o tobie także można pisać w sposób obraźliwy?

    Działanie "specjalne aby nas z PO wyrzucić" jeżeli już, to było np. odstawienie Nickiego od meczu we Wrocławiu (praktycznie straciliśmy szansę na bonus), a teraz odsunięcie od wyjazdu do Grudziądza.

    Jeżeli szukasz "kretynów", to poszukaj ich wśród decydujących o taktyce (zmiany itd) i składzie Unii w tym sezonie..
    Od kiedy prosiak to obraźliwe?
    Ale Dzika to on na dziś nie przypomina!
    Zamiast Prosika może być jak wielu go w tym sezonie nazywa Popierdółką!

    A co do trenejro i ustalania składu to zgadzam się z Tobą.
    Od początku sezonu piszę, że jedynym dobrym rozwiązaniem do dołączeniu Sławka Kryjoma do Adama
    i za brak Pedersena w Poznaniu (przegrany bonus) zapłacimy brakiem w PO.
    Poza tym ani razu Skóra nie potrafił wystawić optymalnego ustawienia składu KSUL!
    Pisano na forum wiele razy, że pod Nr 1 lub 9 powinien jechać Prosiak (sprawdziło się to w 2015)
    Piotr nie wytrzymywał ciśnienia w I biegu! Piter powinien jechać z 13 lub 5, tak jak w Szwecji.
    Tam rozpoczyna w 4 biegu gdzie ciśnienie meczowe jest już spuszczone i wychodzi to znakomicie!
    Postawiłbym w 2017 na duet Kryjom ze Skórą lub Dobrucem.

    A co transferów to wchodzą w grę; Kołodziej, Hampel, Fricke, Iversen - reszta jest raczej nie do wyjęcia.
    I wpisać do kontraktów - zakaz przyprowadzania do parkingu dmuchanych lal.
    Co do juniorów to Kubera pokazał, że ma największy potencjał i ma jaja.
    Kaczmarek w 2017 rezerwowy, a w 2018 sprzedać do ZG jak Adamczewskiego i dobrze zarobić.


    Przy negocjacjach na 2017 wszyscy nasi seniorzy powinni mieć głowy nisko spuszczone!
    A jak Pawlicki chce szumieć to trzeba od razu pokazać mu mecz z Gorzowem i Falubazem w Lesznie.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 12-08-2016 o 11:03

  52. Powrót do góry    #10572
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Te dwa nazwiska to które? Przytaczam zeszłoroczne średnie biegowe. Do tego dodaj dwóch juniorów, którzy w tym roku niemal wszędzie leją swoich rówieśników (poza Zmarzlikiem, Przedpełskim i Pieszczkiem - choć z nim wczoraj wygrali 4:2).

    9 Piotr Pawlicki 2,192
    10 Nicki Pedersen 2,171
    12 Emil Sajfutdinow 2,141
    15 Peter Kildemand 2,000
    22 Grzegorz Zengota 1,842

    I w rezerwie dobry na swym torze 44 Tobiasz Musielak 1,211

    Ta drużyna na papierze nie powinna schodzić poniżej 50 punktów na wyjazdach, a u siebie powinna minimum 55 punktów.
    To nie jest Dream Team?
    Średnie Średnimi, ale tak naprawde tylko Emil i Nicki to jest ten poziom topu. Nawet patrzac na zeszly sezon, nie powiesz mi, ze Kildemand ( nawet patrzac tylko na srednia biegowa 15 zawodnik SE ) czy Zengota, to sa nazwiska na ktorych mozna budowac Dream Team ? Czy nawet Piotr Pawlicki ktory jezdzil w zeszlym sezonie rownież bardzo nierowno. Juniorzy praktycznie swiezo po licencji, ktorzy w sumie za wiele do tej pory nie pokazywali. To już formacja juniorska Gorzowa jest o wiele mocniejsza. Takie jest akurat moje zdanie. Na papierze w mojej opinii to wiekszym dream teamem jest już Torun, ktory poza Gomólskim ma w składzie praktycznie same duże nazwiska - nawet Miedziak. Plus juniora z najwyzszej polki.

    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Ta drużyna na papierze nie powinna schodzić poniżej 50 punktów na wyjazdach, a u siebie powinna minimum 55 punktów.
    To nie jest Dream Team?
    Wg mnie to tak nie działa. W innych druzynach też zawsze są przecież żużlowcy posiadający podobne średnie biegowe. Średnie nie jezdza, co najlepiej pokazuje 2,000 Larsena z zeszlego sezonu. Dla mnie to byl poroniony pomysł zatrudniać go w Falubazie, bo dla mnei gość totalnie nic nie gwarantował, no ale średnia na papierze wygląda.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 12-08-2016 o 10:59

  53. Powrót do góry    #10573
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Tak jeszcze a propo kto bardziej *****ał bede się ZDECYDOWANIE upierał ze WCZORAJ to ELALKOHOLO!

    Nicki na 5 swoich biegów jechal 4x z Doylem i 3 x z DUDKIEM! W tym 3 razy miał ich obu i jechał sam przeciwko nim... (Smyka nie wliczam). Oczywiście *****ał to bo u siebie powinnien cos wyszarpać ale ekstremalnei miał trudne zadanie...

    Natomiast Piter miał 1x Doyla 1X Dudka a głownie jeździł ze słabym Protasem, Pieszczkiem, Karpovem i Loktajevem i uwaga pokonał tylko tego OSTATNIEGO i Pieszczka... ŻENADA...

    Wczorajszy mecz *****AŁ PITER KONIEC KROPKA!

    Nicki za całokształt w tym sezonie do *********!
    Noski, ale jak Nicki jechał z Dudkiem i Doylem to ścigał się nie z nimi, ale ze swoim kolegą z pary, raz był to junior. Dlatego słusznie jedzie się po nim bardziej. On po dwóch wygranych biegach uznał że wszystko cacy i nie zauważył, że goście się przełożyli i mu spieprzają już na starcie. Z Karpovem i Pieszczkiem też by w dupę dostał gdyby z nimi jechał. Także bez przesady z tą obroną

  54. Powrót do góry    #10574
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Noski, ale jak Nicki jechał z Dudkiem i Doylem to ścigał się nie z nimi, ale ze swoim kolegą z pary, raz był to junior. Dlatego słusznie jedzie się po nim bardziej. On po dwóch wygranych biegach uznał że wszystko cacy i nie zauważył, że goście się przełożyli i mu spieprzają już na starcie. Z Karpovem i Pieszczkiem też by w dupę dostał gdyby z nimi jechał. Także bez przesady z tą obroną

    Od morza po samiutkie góry wszyscy wiedzą że w tym sezonie Doyle i Dudek są nie łapalni

  55. Powrót do góry    #10575
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Takie liczenie punktów to już nie optymizm, to szaleństwo. Unię do baraży wysłał już dawno Rybnik, następny mecz dobije gwóźdź do trumny. Wygrana Byków w Grudziądzu teoretycznie jest możliwa ale praktycznie na tym betonie nie ma szans. .
    Zwłaszcza, gdy na beton bierze się takiego startowca jak Pająk. Kłania się błąd z Poznania.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •