Strona 184 z 299 PierwszyPierwszy ... 84134174182183184185186194234284 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,236 do 8,280 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8236
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Normalnie drugi Ostaf. Masz płacone za kliknięcia?

    Toć to Sławek Kryjom przygotowuje publikę bo wraca

  2. Powrót do góry    #8237
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Toć to Sławek Kryjom przygotowuje publikę bo wraca
    To nie on, SK to cancer807 - został już namierzony, zapoznaj się z jego wpisami z lat gdy był w Toruniu , choć może lemur to jego wspólnik

  3. Powrót do góry    #8238
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    W środę Smok zazwyczaj cichy i spokojny, a dzisiaj ktoś tam kręcił kółka - orientuje się ktoś kto to był? Czyżby ES? Bo w sumie cała ekipa w rozjazdach.

  4. Powrót do góry    #8239
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Witam ,

    To co się dzieje od Września w Klubie Sportowym Unia Leszno to jeden brzydko pachnący żart...
    Śmiałem się przed sezonem ze SSKUL oraz UUL , dziś muszę im przyklasnąć! Wiedzieli już wtedy że będzie smród.

    Nasze zagraniczne gwiazdy za ponad 4 miliony są w głębokiej dupie , a nasz wczasowicz z Rosji zadowolony z rehabilitacji w cudownym nastroju(brawo Emil , tylko chwalić!) Pedersen to jak napisał jakiś czas temu Mariano ''nie dziki tylko siki'' , a pomysł z kontraktem na 2 lata to musiał prezesowi podsunąć pacan z Rawicza , Kildemanda nie skomentuję bo to żart większy od Lukasa Drymla i Jonassona razem wziętych , miał porwać tłumy.Teraz wymieniłbym go na Kościucha.
    Pogonić całe trio po sezonie!

    Kolejna kwestia juniorzy.Wyjazdowe wyczyny ''diamentów'' to nagrywam i będę sobie zimą odpalał zamiast kabaretów na TVP2.
    Smektała to niech sobie da już spokój , gościu czuje podmuch wiatru pod lewym łokciem i ucieka pod płot jakby zaraz miał tam się pojawić Rudy102, dodatkowo ma najlepszy sprzęt z całej bandy mega talentów.Kubera ostatnio więcej leży niż jedzie.
    Dajmy im czas bawiło mnie gdy mieli 16 lat , teraz gdy słyszę teksty Romana że nie patrzmy na punkty tylko na ich jazdę to ma ochotę chlasnąć go w łeb!
    Do tego dochodzi wesoły Adaś , który swoimi głupowatymi wypowiedziami jeszcze bardziej wnerwia kibiców.

    Następna rzecz to podejście zawodników do kibiców , najlepiej widać to po meczu gdy przyjdzie do podziękowania za doping.Ruszyć dupę na wyjazdach to chcę się tylko kilku osobom , szacunek do kibica to coś czego Tobiasz powinien ich tam jako kapitan szybko nauczyć... po prostu brak słów.
    W Lesznie kibice są niepotrzebni , klub da sobie radę wspaniale.Przecież Kildemand nie przywiózł na Jancarzu żadnego zera! Brawo Pająk!!!

    Ciągle płaczemy jakie to biedne Leszno jest nielubiane w lidze , przecież to my sami jesteśmy takie ciołki które daje sobie pluć w twarz.
    Dobrze że trochę radości w serducho wlewają Zengi , Piter i Tofeek chyba tylko im jeszcze tutaj zależy.
    Mam nadzieje że jednak do PO wejdzie choćby Rybnik czy inny Grudziądz , tylko upadek z naprawdę wysokiego konia może coś tutaj zmienić.Zimą musi nastąpić trzęsienie ziemi od Zarządu , przez zawodników aż na kibicach kończąc.

    To wszystko tak mnie zraziło że w tym roku pojawię się już tylko na IMP 3 Lipca.

    Pozdrawiam kolegów po szalu i życzę wielu sportowych wrażeń...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Sajgon (09-06-2016), mm_leszno (08-06-2016), santiagoUL (08-06-2016), tomason (09-06-2016)

  6. Powrót do góry    #8240
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Następna rzecz to podejście zawodników do kibiców , najlepiej widać to po meczu gdy przyjdzie do podziękowania za doping.Ruszyć dupę na wyjazdach to chcę się tylko kilku osobom , szacunek do kibica to coś czego Tobiasz powinien ich tam jako kapitan szybko nauczyć... po prostu brak słów.
    W Lesznie kibice są niepotrzebni , klub da sobie radę wspaniale.Przecież Kildemand nie przywiózł na Jancarzu żadnego zera! Brawo Pająk!!!
    Taaa żeby to "tylko" na wyjazdach. W Lesznie w tym sezonie czy to po wygranym czy to po przegranym meczu prędzej "piątkę" przybijesz z jednym bądź drugim Łagutą, bo gwiazdy od razu spieszą poklepać się ze sponsorami

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    mingozi (09-06-2016)

  8. Powrót do góry    #8241
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,560
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Witam ,

    To co się dzieje od Września w Klubie Sportowym Unia Leszno to jeden brzydko pachnący żart...
    Śmiałem się przed sezonem ze SSKUL oraz UUL , dziś muszę im przyklasnąć! Wiedzieli już wtedy że będzie smród.

    Nasze zagraniczne gwiazdy za ponad 4 miliony są w głębokiej dupie , a nasz wczasowicz z Rosji zadowolony z rehabilitacji w cudownym nastroju(brawo Emil , tylko chwalić!) Pedersen to jak napisał jakiś czas temu Mariano ''nie dziki tylko siki'' , a pomysł z kontraktem na 2 lata to musiał prezesowi podsunąć pacan z Rawicza , Kildemanda nie skomentuję bo to żart większy od Lukasa Drymla i Jonassona razem wziętych , miał porwać tłumy.Teraz wymieniłbym go na Kościucha.
    Pogonić całe trio po sezonie!

    Kolejna kwestia juniorzy.Wyjazdowe wyczyny ''diamentów'' to nagrywam i będę sobie zimą odpalał zamiast kabaretów na TVP2.
    Smektała to niech sobie da już spokój , gościu czuje podmuch wiatru pod lewym łokciem i ucieka pod płot jakby zaraz miał tam się pojawić Rudy102, dodatkowo ma najlepszy sprzęt z całej bandy mega talentów.Kubera ostatnio więcej leży niż jedzie.
    Dajmy im czas bawiło mnie gdy mieli 16 lat , teraz gdy słyszę teksty Romana że nie patrzmy na punkty tylko na ich jazdę to ma ochotę chlasnąć go w łeb!
    Do tego dochodzi wesoły Adaś , który swoimi głupowatymi wypowiedziami jeszcze bardziej wnerwia kibiców.

    Następna rzecz to podejście zawodników do kibiców , najlepiej widać to po meczu gdy przyjdzie do podziękowania za doping.Ruszyć dupę na wyjazdach to chcę się tylko kilku osobom , szacunek do kibica to coś czego Tobiasz powinien ich tam jako kapitan szybko nauczyć... po prostu brak słów.
    W Lesznie kibice są niepotrzebni , klub da sobie radę wspaniale.Przecież Kildemand nie przywiózł na Jancarzu żadnego zera! Brawo Pająk!!!

    Ciągle płaczemy jakie to biedne Leszno jest nielubiane w lidze , przecież to my sami jesteśmy takie ciołki które daje sobie pluć w twarz.
    Dobrze że trochę radości w serducho wlewają Zengi , Piter i Tofeek chyba tylko im jeszcze tutaj zależy.
    Mam nadzieje że jednak do PO wejdzie choćby Rybnik czy inny Grudziądz , tylko upadek z naprawdę wysokiego konia może coś tutaj zmienić.Zimą musi nastąpić trzęsienie ziemi od Zarządu , przez zawodników aż na kibicach kończąc.

    To wszystko tak mnie zraziło że w tym roku pojawię się już tylko na IMP 3 Lipca.

    Pozdrawiam kolegów po szalu i życzę wielu sportowych wrażeń...
    Jednak jeśli nie będzie kolejnych kontuzji to Play off będą, co nie zmienia faktu ze Emil, Kildemand ,i Pedersen won....

    Ja nadal uparcie jak osioł stawiał bym na Smektale

  9. Powrót do góry    #8242
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Witam ,

    To co się dzieje od Września w Klubie Sportowym Unia Leszno to jeden brzydko pachnący żart...
    Śmiałem się przed sezonem ze SSKUL oraz UUL , dziś muszę im przyklasnąć! Wiedzieli już wtedy że będzie smród.

    Nasze zagraniczne gwiazdy za ponad 4 miliony są w głębokiej dupie , a nasz wczasowicz z Rosji zadowolony z rehabilitacji w cudownym nastroju(brawo Emil , tylko chwalić!) Pedersen to jak napisał jakiś czas temu Mariano ''nie dziki tylko siki'' , a pomysł z kontraktem na 2 lata to musiał prezesowi podsunąć pacan z Rawicza , Kildemanda nie skomentuję bo to żart większy od Lukasa Drymla i Jonassona razem wziętych , miał porwać tłumy.Teraz wymieniłbym go na Kościucha.
    Pogonić całe trio po sezonie!

    Kolejna kwestia juniorzy.Wyjazdowe wyczyny ''diamentów'' to nagrywam i będę sobie zimą odpalał zamiast kabaretów na TVP2.
    Smektała to niech sobie da już spokój , gościu czuje podmuch wiatru pod lewym łokciem i ucieka pod płot jakby zaraz miał tam się pojawić Rudy102, dodatkowo ma najlepszy sprzęt z całej bandy mega talentów.Kubera ostatnio więcej leży niż jedzie.
    Dajmy im czas bawiło mnie gdy mieli 16 lat , teraz gdy słyszę teksty Romana że nie patrzmy na punkty tylko na ich jazdę to ma ochotę chlasnąć go w łeb!
    Do tego dochodzi wesoły Adaś , który swoimi głupowatymi wypowiedziami jeszcze bardziej wnerwia kibiców.

    Następna rzecz to podejście zawodników do kibiców , najlepiej widać to po meczu gdy przyjdzie do podziękowania za doping.Ruszyć dupę na wyjazdach to chcę się tylko kilku osobom , szacunek do kibica to coś czego Tobiasz powinien ich tam jako kapitan szybko nauczyć... po prostu brak słów.
    W Lesznie kibice są niepotrzebni , klub da sobie radę wspaniale.Przecież Kildemand nie przywiózł na Jancarzu żadnego zera! Brawo Pająk!!!

    Ciągle płaczemy jakie to biedne Leszno jest nielubiane w lidze , przecież to my sami jesteśmy takie ciołki które daje sobie pluć w twarz.
    Dobrze że trochę radości w serducho wlewają Zengi , Piter i Tofeek chyba tylko im jeszcze tutaj zależy.
    Mam nadzieje że jednak do PO wejdzie choćby Rybnik czy inny Grudziądz , tylko upadek z naprawdę wysokiego konia może coś tutaj zmienić.Zimą musi nastąpić trzęsienie ziemi od Zarządu , przez zawodników aż na kibicach kończąc.

    To wszystko tak mnie zraziło że w tym roku pojawię się już tylko na IMP 3 Lipca.

    Pozdrawiam kolegów po szalu i życzę wielu sportowych wrażeń...

    Nie zostaje Wam nic innego jak przekazanie jakiegos datku dla Ojca Rydzyka w intencji zwyciestwa
    Apatora w Rybniku a potem w Grudziadzu.

    PO rzadza sie swoimi prawami.
    Od wrzesnia nowe rozdanie,wiec nie ma co snuc jakis czarnych wizji.
    Wroci Emil i mozecie byc glownym przeciwnikiem dla Stali w walce o tytul.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #8243
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Apropos PO to trochę zapominacie o Rybniku... Nie są bez szans...

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  11. Powrót do góry    #8244
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie zostaje Wam nic innego jak przekazanie jakiegos datku dla Ojca Rydzyka w intencji zwyciestwa
    Apatora w Rybniku a potem w Grudziadzu.

    PO rzadza sie swoimi prawami.
    Od wrzesnia nowe rozdanie,wiec nie ma co snuc jakis czarnych wizji.
    Wroci Emil i mozecie byc glownym przeciwnikiem dla Stali w walce o tytul.
    Kolego nawet jeśli sprawdzi się to co piszesz, to i tak smród tego co nasi odwalają będzie się dalej za Unią ciągnął.

    W tym sezonie nie było meczu, który się odbył, wygraliśmy nie ma do czego się przyczepić. Nawet zwycięstwo z Wami, pomimo, że zdecydowane (nie istnieliście) odbył się przy skandalicznym dopuszczeniu Kildemanda do jazdy. No po prostu ciężko szukać pozytywów i czerpać z tego sezonu radość.

    A sprawa Emila to i jego wina ale też zarządu. ES to taki Zlatan torów żużlowych jeśli chodzi o poziom. Myślisz, że taki Man U sprowadzi go za kupę kasy bez wcześniejszego przeskanowania jego organizmu od A do Z? No właśnie... Amatorka i tyle w temacie, Irek powinien za to beknąć już dawno.

  12. Powrót do góry    #8245
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czasami mi się wydaje, że magia nazwisk całkowicie zaślepia możliwą rzeczywistość. Ile razy pisało się, że o podłodze Kildemanda i suficie Musielaka, wcześniej w Falubazie to samo z Jonssonem itp. Nazwiska niekoniecznie jeżdżą i pisanie o tym, że trzeba takich gości na siłę piłować, bo będą potrzebni na PO, jest wyssane z palca, bo z taką formą cienkich nazwisk zza granicy nikt tego PO nie może być pewien. Im szybciej w klubach przejrzą na oczy, tym lepiej, już nie mówiąc nawet o tym, że taniej.

  13. Powrót do góry    #8246
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Kolego nawet jeśli sprawdzi się to co piszesz, to i tak smród tego co nasi odwalają będzie się dalej za Unią ciągnął.

    czy aby na pewno? To tak jak ze slodkim pierdem ktory ciagnie sie za terminatorami rundy zasadniczej, ktorzy klada pozniej wszystko w PO. Zostaje kac i "bul" doopy. Jestes tak dobry, jak twoj ostatni mecz.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #8247
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    W Lesznie tak już chyba macie, że jak wygracie (ostatnio z Toruniem i Grudziądzem), to już komunikujecie, że kryzys zażegnany, klub działa jak należy, idziecie na mistrza. Innymi słowy pełna podjarka.
    Potem przychodzą cienkie mecze (ROW, Stal) i zaczyna się pomstowanie na wszystko i wszystkich w klubie i dookoła (złe media, spisek na wieżyczce), a i niechybnie Unię czeka ligowy niebyt czy nawet spadek.
    Rzadko kiedy pojawiają się refleksje pomiędzy.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    mhsol (10-06-2016), mingozi (09-06-2016)

  16. Powrót do góry    #8248
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    czy aby na pewno? To tak jak ze slodkim pierdem ktory ciagnie sie za terminatorami rundy zasadniczej, ktorzy klada pozniej wszystko w PO. Zostaje kac i "bul" doopy. Jestes tak dobry, jak twoj ostatni mecz.
    Przyjmując taki tok rozumowania pozbyli się Kaspera i Przemka. Analogicznie i chronologicznie z budową domu, czy murarz odpowiedzialny za fundamenty, mury i strop jest mniej istotny niż cieśla, który wieńczy dzieło?

  17. Powrót do góry    #8249
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Serio ludzicie sie, ze Rusiecki pusci Dunczykow + Emila? Ba ja nawet uwazam, ze jak odpusci dwoch z trzech tych riderow to bede zdziwiony. Nie liczylbym specjalnie na powrót Przemka, tam atmosfera po udanym pewnie sezonie.. bedzie wzorowa i mysle ze zostanie. Wiec kim byscie chcieli zajac miejsce Pajaka i np Nickiego, juz nie mowie o tym kogo byscie chcieli sprowadzic w miesjce tych 3 Panow? Wiecie jak i ja, ze Rusiecki i caly zarzad ma parcie na zloto albo chociaz na medal. I sklad znowu bedzie mocny w 2017 roku(nawet kosztem wychowankow).
    Malo tego jak wejdziecie do PO i tam medalik zrobicie(a wejdziecie) to nawet mysle, ze nie bedzie mowy o zmianach kadrowych, moze o jednej. Nawet widze ta jedna roszade ktora zwiekszy wasza sile razenia. Mianowicie Kolodziej w miejsce Pająka i tyle(gdyby Tarnów spadl, choc nie zdziwie sie jak Janusz jednak pozostanie lojalny i wtedy to juz nie mam pojecia kogo sprowadzic do Leszna nawet za Petera). Mysle, ze taki sklad i tak zaakceptujecie chocby zostal Emil i Nicki.. Nicki lepszy nie bedzie ale Emil szybko natrzepie ptk i zapomni sie to zaniedbanie z jego strony. Wiele mozna zarzucic zarzadowi w tym sezonie, ale niestety ja juz to widze, ze wynikami sie obronia i nie bedzie podstaw do roszad takich jak byscie tutaj oczekiwali.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Dominik (09-06-2016), Robson-Wałbrzych (09-06-2016)

  19. Powrót do góry    #8250
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Wystarczy jeden zawodnik za Kildemanda - Kołodziej i jednego pana Emila/Nikiego pożegnać i jazda za rok Ale to nie czas na dywagacje o składzie 2017. Mamy cel na ten rok i trzeba go zrealizować

  20. Powrót do góry    #8251
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jak Emil wróci i będzie jeździł dobrze, to myślę, że zostanie mu wybaczone. Niewątpliwie, odwalił z brakiem operacji po sezonie. Ale jednak pamiętajmy jaki był jego wkład w mistrzostwo 2015. I jakie są jego możliwości. O ile Nicki to zgrana karta, to Emil to klasowy zawodnik, który nawet robiąc karierę poniżej swojego potencjału (powinien co roku walczyć z TW o tytuł), jest po prostu kozakiem. I trudno znaleźć kogoś na podobnym poziomie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #8252
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Serio ludzicie sie, ze Rusiecki pusci Dunczykow + Emila? Ba ja nawet uwazam, ze jak odpusci dwoch z trzech tych riderow to bede zdziwiony. Nie liczylbym specjalnie na powrót Przemka, tam atmosfera po udanym pewnie sezonie.. bedzie wzorowa i mysle ze zostanie. Wiec kim byscie chcieli zajac miejsce Pajaka i np Nickiego, juz nie mowie o tym kogo byscie chcieli sprowadzic w miesjce tych 3 Panow? Wiecie jak i ja, ze Rusiecki i caly zarzad ma parcie na zloto albo chociaz na medal. I sklad znowu bedzie mocny w 2017 roku(nawet kosztem wychowankow).
    Malo tego jak wejdziecie do PO i tam medalik zrobicie(a wejdziecie) to nawet mysle, ze nie bedzie mowy o zmianach kadrowych, moze o jednej. Nawet widze ta jedna roszade ktora zwiekszy wasza sile razenia. Mianowicie Kolodziej w miejsce Pająka i tyle(gdyby Tarnów spadl, choc nie zdziwie sie jak Janusz jednak pozostanie lojalny i wtedy to juz nie mam pojecia kogo sprowadzic do Leszna nawet za Petera). Mysle, ze taki sklad i tak zaakceptujecie chocby zostal Emil i Nicki.. Nicki lepszy nie bedzie ale Emil szybko natrzepie ptk i zapomni sie to zaniedbanie z jego strony. Wiele mozna zarzucic zarzadowi w tym sezonie, ale niestety ja juz to widze, ze wynikami sie obronia i nie bedzie podstaw do roszad takich jak byscie tutaj oczekiwali.
    Mam podobne zdanie. Ewentualna zmiana za Kildemanda. Na kogo? Kołodziej, Janowski, Tajski. Ale wszyscy nie do ruszenia, chyba ze trafi sie im spadek. Mi osobiscie w tym sezonie imponuje Madsen, srednio ok 2.0 jesli dobrze pamietam. Ale to znowu dun...
    Pedersen ma jeszcze wazny kontrakt na przyszly rok, Emil uwazam ze szybko dojdzie do wlasciwej formy i to co złe przynajmniej przez zarzad bedzie mu wybaczone, zwlaszcza jak bedzie medal. Szczytem szczytów bedzie jak obronimy złoto a bohaterem PO bedzie Kildemand.... I co wtedy? Kto odwazy sie go wywalic?

  22. Powrót do góry    #8253
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Jestem pod wrażeniem pewności siebie niektórych z Was, z tym awansem do PO co nie znaczy, że w to nie wierzę . Mam tylko nadzieję, że jeden ewentualny przebłysk Kildemanda nie spowoduje automatycznego wywalenia ze składu Tobiasza.

  23. Powrót do góry    #8254
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Mam podobne zdanie. Ewentualna zmiana za Kildemanda. Na kogo? Kołodziej, Janowski, Tajski. Ale wszyscy nie do ruszenia, chyba ze trafi sie im spadek. Mi osobiscie w tym sezonie imponuje Madsen, srednio ok 2.0 jesli dobrze pamietam. Ale to znowu dun...
    Pedersen ma jeszcze wazny kontrakt na przyszly rok, Emil uwazam ze szybko dojdzie do wlasciwej formy i to co złe przynajmniej przez zarzad bedzie mu wybaczone, zwlaszcza jak bedzie medal. Szczytem szczytów bedzie jak obronimy złoto a bohaterem PO bedzie Kildemand.... I co wtedy? Kto odwazy sie go wywalic?
    Sparta nie spadnie, w watku zielono gorskim widzialem zakusy na Madsena wiec moze Wy na Jaroslawa? co na to Welna ? Dla zarzadu raczej na 100% przydatnosc bedzi wygladala tak Emil > Nicki > Peter. Wiec nie realne jest jak dla mnie rozstanie z Ruskiem. Az tak optymistycznie bym nie podchodzil do tematu obrony tytulu hehe Jednak PO dla Leszna bez Drabola we Wrocku obstawiam w ciemno

  24. Powrót do góry    #8255
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Trzeba wierzyć w te Play Offy bo co nam zostało musi ta drużyna zaskoczyć i wygrywać seryjnie nie patrząc co mówi Skóra bo on nie jezdzi.\
    A co do składu to pora pogonić Dunów zero atmosfery i brak wyniku a Nicki im starszy tym słabszy i lepszy nie będzie.

  25. Powrót do góry    #8256
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    ,,Jechanie'' po Zarządzie, że ten zatrudnił zimą Petera Kildemanda najnormalniej w świecie bawi!!!

    Akurat ten ruch na tamten czas był GENIALNYM posunięciem.
    Młody, perspektywiczny, waleczny, przyciągający tłumy
    Zimą ABSOLUTNIE WSZYSCY Nam Go zazdrościli i ABSOLUTNIE WSZYSCY uważali to za potężne wzmocnienie!!!
    Takie wzmocnienie, że co niektórym nawet nie zależało na zatrzymaniu Piotra Pawlickiego, bo przecież Duńczyk zastąpi w pojedynkę duet P&P Pawlicki ( prawda? uśmieszek kieruje do trzech przemiłych forumowiczów)

    A to, że Duńczyk nie trafił ze sprzętem?
    Sorry, ale tego to by nawet żadna wróżka nie wywróżyła
    Koleś jest kozakiem i potrafi cuda. Tylko niestety. Sprzęt dziś to podstawa. Wiecznie sztywny KK jest tego najlepszym przykładem!

    Dlatego wylewanie teraz ,,pomyj'' na Zarząd akurat w tym temacie, pokazuje po raz ,,enty'' jaki jest leszczyński kibic.......

    I to nie PK jest winny obecnej sytuacji Unii!
    Cała wina leży po stronie Emila i Zarządu!
    Emil wysadził Nas w kosmos, a Zarząd jak banda małolatów dała się w ten kosmos wysadzić!

    A układanie składu 17' zostawcie na później, bo jak nie wjedziemy do PO, to SUFITEM FINANSOWYM nie do przeskoczenia może być dla Nas............Musielak


    ps. PawlickiTeam - próbowałem się dostosować do Twoich ,,wytycznych'', ale jakoś jeszcze nie potrafię
    Ostatnio edytowane przez welna ; 09-06-2016 o 17:17

  26. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Buszmen (09-06-2016), Havel (11-06-2016), Londi (09-06-2016)

  27. Powrót do góry    #8257
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Az tak optymistycznie bym nie podchodzil do tematu obrony tytulu hehe
    Podana przeze mnie sytuacja byla czysto teoretyczna, i chodzilo mi jak szybko Kildemand moze zostac bohaterem. Poza tym jezeli ktos za wczesnie skresli Leszno to moze sie później mocno zdziwić W tej chwili najwazniejsze to dostac sie do PO a później wszystko jest mozliwe

  28. Powrót do góry    #8258
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    ,,Jechanie'' po Zarządzie, że ten zatrudnił zimą Petera Kildemanda najnormalniej w świecie bawi!!!

    Akurat ten ruch na tamten czas był GENIALNYM posunięciem.
    Młody, perspektywiczny, waleczny, przyciągający tłumy
    ależ nie sądzę, by ktoś miał o to do zarządu jakiekolwiek pretensje

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Cała wina leży po stronie Emila i Zarządu!
    Emil wysadził Nas w kosmos, a Zarząd jak banda małolatów dała się w ten kosmos wysadzić!
    ot, kwintesensja tej klubowej amatorszczyzny w zakresie kontraktowania, dlatego osoba odpowiedzialna za tę amatorkę powinna wylecieć z klubu na zbity pysk. (i to już dawno, a wiadomo o kim mowa)
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 09-06-2016 o 18:04

  29. Powrót do góry    #8259
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Zengi na fejsie rozczarowany brakiem powołania na mecz z Rosją

  30. Powrót do góry    #8260
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,560
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    ,,Jechanie'' po Zarządzie, że ten zatrudnił zimą Petera Kildemanda najnormalniej w świecie bawi!!!

    Akurat ten ruch na tamten czas był GENIALNYM posunięciem.
    Młody, perspektywiczny, waleczny, przyciągający tłumy
    Zimą ABSOLUTNIE WSZYSCY Nam Go zazdrościli i ABSOLUTNIE WSZYSCY uważali to za potężne wzmocnienie!!!
    Takie wzmocnienie, że co niektórym nawet nie zależało na zatrzymaniu Piotra Pawlickiego, bo przecież Duńczyk zastąpi w pojedynkę duet P&P Pawlicki ( prawda? uśmieszek kieruje do trzech przemiłych forumowiczów)

    A to, że Duńczyk nie trafił ze sprzętem?
    Sorry, ale tego to by nawet żadna wróżka nie wywróżyła
    Koleś jest kozakiem i potrafi cuda. Tylko niestety. Sprzęt dziś to podstawa. Wiecznie sztywny KK jest tego najlepszym przykładem!

    Dlatego wylewanie teraz ,,pomyj'' na Zarząd akurat w tym temacie, pokazuje po raz ,,enty'' jaki jest leszczyński kibic.......

    I to nie PK jest winny obecnej sytuacji Unii!
    Cała wina leży po stronie Emila i Zarządu!
    Emil wysadził Nas w kosmos, a Zarząd jak banda małolatów dała się w ten kosmos wysadzić!

    A układanie składu 17' zostawcie na później, bo jak nie wjedziemy do PO, to SUFITEM FINANSOWYM nie do przeskoczenia może być dla Nas............Musielak


    ps. PawlickiTeam - próbowałem się dostosować do Twoich ,,wytycznych'', ale jakoś jeszcze nie potrafię
    Na spokojnie, tylko z tym piwem nie przesadzaj, bo potem brakuje jak jasna chole. ... tak skrzynka na weekend musi starczyc licząc od Piątku popołudnia hehe, no chyba ze Piter w GP blysnie, to na mecz Polska Irlandia dokup czteropaczek

    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #8261
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Daniel 11 (2,2,3,3,1) i Dominik 10 (1,2,2,3,2) awansowali do finału SK

  32. Powrót do góry    #8262
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Nie pamiętam by ktoś jechał po zarządzie o zatrudnienie Kildemanda. Podobnie jak Leszczynianin myślę, że na chwilę podejmowania decyzji to był bardzo dobry ruch. Powiem więcej: cieszę się, że Przemek zmienił otoczenie. W Lesznie by się nie rozwinął, bo niestety u nas zawsze po słabym występie jest klepanie po plecach zamiast konkretnej rozmowy. Tam ma świadomość, że nikt nie będzie się z nim cetrolił. Musi zapracować, żeby zostać na kolejny sezon.
    A co do Emila to mam trochę mieszane uczucia. Z jednej strony jestem wku..ny i chciałbym, żeby go wypier..lili, a z drugiej strony skoro na naszej szkodzie ten kacap wyleczy bark, to o ile będą wyniki to może lepiej żeby został. Zwykły układ dobrze pracuje - to niech robi. Punkty takie same jak innych. Przeżyliśmy Dzika przeżyjemy i jego. Po za trzeba mieć świadomość, że kto by u nas nie jeździł to i tak będzie tylko najemnik (nie licząc może Toffika czy Baliego). Mało tego rusek raczej gwarantuje nam emocje na torze.

    Edyta:
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/607...ic-o-przelomie
    Toż to prawie jak lobbing...
    Ostatnio edytowane przez Robert_Leszno ; 09-06-2016 o 22:45
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  33. Powrót do góry    #8263
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 18 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Nosz ku.wa, jeśli wobec tego Gałandziuka wbijającego wiecznie szpile Unii , nie zostaną wyciągnięte konsekwencje w postaci zawieszenia, to ja nie mam pytań. Regulamin jest , trzeba go przestrzegać, mimo, że stworzyli go idioci.

    Nawet jeśli miał rację, wyobrażacie sobie tę nagonkę, gdy u nas doszło do takiego wyłamania? Klub minusowe punkty, zamknięty tor i Bóg wie co jeszcze. Co to ma w ogóle być? Unia nie raz obrywała za takich cymbałów jak on, gdzie jemu (i nie tylko jemu) właśnie jako komisarzowi tłumaczono w Lesznie, co będzie po jego interwencji i pomysłach na torze!! I co? mówił swoje i robił swoje , nawet gdy było wiadomo, że tor po nakazanych pracach m.in tego patałacha będzie do dupy! Jak tego frajera nie zawieszą, to będzie jawna kpina!

    Robota Gałandziuka, który teraz staje w obronie zdrowia i życia zawodników:
    http://sportowefakty.wp.pl/dyskusje/watek/4406050


    Swoją drogą, to tylko pokazuje , jak cudownym wynalazkiem jest komisarz.

    Komisarze, won z torów!!!

    ps. Gałandziuk, Rusko, Czarnecki - pamiętacie tę ekipę? znowu na topie - jedni sporcie, inny w polityce - Ci to wiedzą , jak się w życiu ustawić.

    ej czarnecki to przecież o ile się nie mylę Twój i prezesa idol

  34. Powrót do góry    #8264
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Finał IMP przeniesiony na piątek 1 lipca. I w ten oto sposób już sobie go obejrzałem. K...wa mać !

  35. Powrót do góry    #8265
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,560
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Finał IMP przeniesiony na piątek 1 lipca. I w ten oto sposób już sobie go obejrzałem. K...wa mać !
    Mi pasuje idealnie, 3 lipca by mnie nie było. ..

  36. Powrót do góry    #8266
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Finał IMP przeniesiony na piątek 1 lipca. I w ten oto sposób już sobie go obejrzałem. K...wa mać !
    Nie bój żaby.....
    jakaś transmisja będzie... jak nie, to Ci relację kamerą zrobię i wyślę pocztą
    rozumiem, że praca nie pozwoli zdążyć...

    pozdrawiam z Leszna

  37. Powrót do góry    #8267
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,560
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Co do jutrzejszego GP Piter wcale tak zle nie wylosował, na poczatku ma pola od kredy, i trudnych rywali.... w drugiej fazie pola zewnetrzne i trochę łatwiejszych rywali
    Według mojej opini realne szansę na półfinał

  38. Powrót do góry    #8268
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Nie bój żaby.....
    jakaś transmisja będzie... jak nie, to Ci relację kamerą zrobię i wyślę pocztą
    rozumiem, że praca nie pozwoli zdążyć...

    pozdrawiam z Leszna
    Niestety popołudniowka... przy rańszej jakas szansa by była a tak...zostanie mi obejrzenie powtorki w tv ale to nie to samo. Liczyłem że bede na Smoku, szkoda...

  39. Powrót do góry    #8269
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Niestety popołudniowka... przy rańszej jakas szansa by była a tak...zostanie mi obejrzenie powtorki w tv ale to nie to samo. Liczyłem że bede na Smoku, szkoda...
    Pozostaje Ci taniec deszczu, 10zł na tacę w intencji opadów , ewentualnie czysta złośliwość:" nie nie obejrzę, niech gnojki też nie widzą"

    pozdro z Leszna men!

  40. Powrót do góry    #8270
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Pozostaje Ci taniec deszczu, 10zł na tacę w intencji opadów , ewentualnie czysta złośliwość:" nie nie obejrzę, niech gnojki też nie widzą"

    pozdro z Leszna men!
    Na tace? Kaczor im daje grube miliony, ja sie nie bede dorzucał
    Jest duza szansa ze zawitam chociaz za tydzien na Tarnów. Takie małe pocieszenie

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    elgato (10-06-2016)

  42. Powrót do góry    #8271
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    490
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Finał IMP przeniesiony na piątek 1 lipca. I w ten oto sposób już sobie go obejrzałem. K...wa mać !
    Ciekawe ile osób nie przyjdzie po tej zmianie,,
    impreza nie gwarantowała pełnych trybun w niedziele ,,a w piątek zapewne 40 % mniej będzie,,

    Unia bogaty klub więc moze do tego dołożyć ,,

  43. Powrót do góry    #8272
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Ciekawe ile osób nie przyjdzie po tej zmianie,,
    impreza nie gwarantowała pełnych trybun w niedziele ,,a w piątek zapewne 40 % mniej będzie,,

    Unia bogaty klub więc moze do tego dołożyć ,,
    I jeszcze ubędzie Dudek i Zmarzlik, muszą być 1 lipca w Lonigo na wieczornym treningu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #8273
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I jeszcze ubędzie Dudek i Zmarzlik, muszą być 1 lipca w Lonigo na wieczornym treningu.
    Oczywiście, że nie muszą na nim być. Trening nie jest obowiązkowy.

  45. Powrót do góry    #8274
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Najlepiej było, jak była sztywna data finału: 15 sierpnia. Dzień wolny, łatwe do zapamiętania. A od jakiegoś czasu kombinuje się jak koń pod górkę i takie są tego konsekwencje.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    Aussie (10-06-2016)

  47. Powrót do góry    #8275
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Soon soon... Closer closer...#speedwaycomeback

    Emil na TT. Czekamy...

    Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
    It's time to ride
    ***** ***

  48. Powrót do góry    #8276
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Soon soon... Closer closer...#speedwaycomeback

    Emil na TT. Czekamy...

    Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
    Ciekawi mnie czy gdzies bez rozglosu trenuje na torze, czy tez jeszcze nie mial wogole stycznosci z torem i piszac o bliskim powrocie ma na mysli dopiero rozpoczecie treningow.

  49. Powrót do góry    #8277
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Ciekawi mnie czy gdzies bez rozglosu trenuje na torze, czy tez jeszcze nie mial wogole stycznosci z torem i piszac o bliskim powrocie ma na mysli dopiero rozpoczecie treningow.
    Jak dla mnie to nasz rosyjski oligarcha pali się nie do ligi, a do pierwszego powąchania motocykla.
    Emil to nie Osama bin Laden by się rozpłynąć w powietrzu niezauważonym podczas dosiadania motocykla żużlowego... a i torów na świecie nie ma tylu, by niepostrzeżenie hałasować do woli.

    Ciekawa sprawa.
    Swoją drogą- Panowie czy informacja o odsprzedaży silników Kildemandowi jest pewna czy wujek szwagra słyszał?
    Bo wiążąc fakty: Emil nigdy nie posiadał 10 motocykli do sezonu- raczej zamykał swój park maszyn w ok 3 gotowych jednostkach + osprzęt zapasowy... i teraz wyprzedawałby jeszcze silniki?
    Inna sprawa, że już tylko polowa sezonu do objechania pozostała...
    Tak czy siak- samotny trening nie spowoduje, że ruski zacznie nam mecze taśmowo wygrywać. Nie wiadomo, czy tak samo jak podszedł do obowiązku przygotowania się na sezon - nie podejdzie do powrotu na tor: na lajcie, oszczędnie, bez szarpaniny- przecież kaska i tak już jest, a chętnych na usługi nie zabraknie.

    pozdrawiam z Leszna

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Sajgon (11-06-2016)

  51. Powrót do góry    #8278
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Kolejkę z 10 lipca przełożyli na 3 lipca to nie można było z IMP zamienić a nie na piątek go dawać ?


    Co do Emila. Czy koniec rehabilitacji nie oznacza zdolności do podjęcia treningów ? Jeśli Rusek nie trenuje jeszcze to na razie zakończył on wczasy w Hiszpanii.

  52. Powrót do góry    #8279
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Kolejkę z 10 lipca przełożyli na 3 lipca to nie można było z IMP zamienić a nie na piątek go dawać ?


    Co do Emila. Czy koniec rehabilitacji nie oznacza zdolności do podjęcia treningów ? Jeśli Rusek nie trenuje jeszcze to na razie zakończył on wczasy w Hiszpanii.
    Wczasy zakończył 3tyg temu. BTW ktoś wie kto trenował w środę? ( wspominał wyżej strzelba). Moim zdaniem odbył już sesję treningowe gdyby nie nie pisał by na TT, że niedługo wraca.

  53. Powrót do góry    #8280
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Co do Emila. Czy koniec rehabilitacji nie oznacza zdolności do podjęcia treningów ? Jeśli Rusek nie trenuje jeszcze to na razie zakończył on wczasy w Hiszpanii.
    Koniec wczasów? Obstawiam, że do powrotu bardziej aniżeli treningi, zmusiła go mrugająca na czerwono kontrolka w mietku :"SERVICE: CHECK ENGINE"

    pozdrawiam z Leszna

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •