Strona 254 z 299 PierwszyPierwszy ... 154204244252253254255256264 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,386 do 11,430 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #11386
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No widzisz, to że Tobie podnieśli o dwa złote bilet, zlikwidowali sektor i postanowiłeś zaprotestować nie znaczy od razu, że Ja idąc na stadion muszę być przez kogoś ,,podkupiony''???

    Naprawdę Ty i inni chcecie rozmawiać o leszczyńskim kibicu????

    O Kibicu, który tak naprawdę jest kibicem dwa razy w roku?
    Raz na meczu z Falubazem i raz na finale ligi.
    Gdzie jest ten kibic na meczach z GKM, Tarnowem, nawet Toruniem czy Gorzowem???
    Mam Wam przypominać jak się kibic leszczyński zachowuje na stadionie, kiedy bieg jest w ,plecy''?
    Mam Wam przypominać, ile to razy kibic leszczyński w sezonie zwalnia trenera, zawodnika jednego, drugiego, trzeciego?
    Kibic leszczyński jest w tym najlepszy na świecie!

    Oczywiście grzechy klubu w tym roku są ogromne.
    Każdy to widzi. I Ja to widzę.
    Amatorka pełną gębą. Zgadza się!
    Nie bronię nikogo!
    Też mnie to wszystko jako kibica irytuje i bardzo mi się nie podoba!
    Potrzebna jest rewolucja, potrzebne są zmiany.
    To nie podlega żadnej dyskusji!

    Ale czy to jest powód, aby się dupą do Unii Leszno odwracać???
    I nie mówię to o kibicach ,,przyjezdnych'' (BRUCZKOW, ROBSON, MILDURA i inni), tylko o miejscowych.
    Chodzę prawie 40 lat na żużel.
    Chodziłem i chodzić będę zawsze na Unię.
    Nie na zawodników, prezesów, trenerów, dyrektorów
    Tylko na Unię!


    No tu to popłynąłeś maksymalnie!
    Rozumiem, że wystarczy PRZYNAJMNIEJ się starać, aby mieć miejsce w podstawowym składzie?
    Musielak wczoraj 147 raz w swojej karierze udowodnił, że Ekstraliga to za wysokie progi dla Niego.
    Niestety.

    Choć i tak Ja Go widzę za rok z bykiem na piersi.
    Naprawdę marzy mi się 1 liga z Musielakiem, trzema juniorami, być może Zenem i tą garstką prawdziwych kibiców.
    Wczoraj był naprawdę fajny klimat na Smoku.
    Były brawa dla rywali, ciekawe rozmówki między kibicami.
    Zero spiny, przekleństw, wylewania żółci.
    Cieszyliśmy się żużlem.
    Trochę taka ,,Szwecja''.
    Po zawodach foty z żużlowcami dla najmłodszych!

    Właśnie taki speedway mi się ,,marzy''.
    Trzeba trochę ostudzić głowy od medali, sukcesów i pieniędzy.
    Więcej luzu, więcej pikniku, więcej kiełbasy
    Co do meritum się z Tobą zgadzam - więcej luzu wszystkim się przyda... Ale, odnoszę wrażenie, że gdyby wczoraj na meczu było z 10 -12 tys. widzów to nie dotarłoby do niektórych, że jest problem który narasta od dobrych kilku lat.
    Chodziłem na drugą ligę i pamiętam, jak się cieszyłem z juniorskich wyników Damiana czy Skóry. Pamiętam debiut Leigh, właśnie w drugiej lidze (choć ten faktyczny z Gdańska wolałbym pominąć ). Może trzeba zrobić krok wstecz by iść dalej naprzód?
    Budując tegoroczny skład musiano zakładać dobre wyniki drużyny. Boję się, że finansowo wcale nie jesteśmy tak mocni, jak się niektórym wydaje i tej dziury z wpływów biletów nie załatamy wpłatami od sponsorów. Warto się zastanowić, czego oczekuje kibic, by dopasować do niego swój produkt. Czy jedne z najdroższych biletów w elipie są warte tego, co otrzymuje się w zamian na stadionie? Bo z trybun nie widać tej walki, ba, nie widać nawet sportowej złości. To nie jest przegrany sezon po walce i plagach kontuzji. Ba - odnoszę wrażenie, że bez Emila mobilizacja była większa, choć nie wszystko wychodziło. W trakcie sezonu ze wszystkich zeszło powietrze.
    Może warto zainwestować w chłopaków - juniorów, dokoptować do nich Emila, Zengiego, Tobiasza, Piotra, jeśli nadal zależy mu by tu jeździć i walczyć o utrzymanie? Zastanowić się co można zrobić, by wzorem wielu, wielu lat to w Lesznie przygotowania do sezonu zaczynały się najszybciej w kraju. Plan działania musi być gotowy w październiku, a nie improwizacja w kwietniu.

    Wełna - masz rację, ale nie obrażaj się na kibiców których nie było wczoraj na stadionie - ostatnie kilka lat byli traktowani jak dojne krowy... Wczoraj pogoda sprawiła, że same zawody były bardzo zagrożone, a ile maratonów na stadionie już spędziliśmy w ciągu ostatnich kilku lat? Jak wygląda zwrot biletów w przypadku odwołanych/ przełożonych zawodów? Czy zrobiono wystarczająco dużo, by był łatwy także dla kogoś spoza Leszna? Czy zwrot od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania klubu jest ułatwieniem dla przyjezdnych?

    Byłem raz z dzieciakami w sektorze rodzinnym - ciężko mi teraz kogokolwiek w domu namówić na żużel na żywo , tak tam wygląda kibicowanie. Przecież te miejsca na stadionie nie zapełniały się niemal nigdy - nie bez przyczyny. Dlatego sprzedaż tam tańszych biletów to nie żadna łaska klubu, wręcz strzał w kolano, bo tam zakochać się do żużla po prostu jest bardzo trudno. Ja za dzieciaka najbardziej ubiłem okolicę parkingu, podpatrywać swoich idoli. A nie siedzieć gdzieś na szarym końcu za klatką dla przyjezdnych. Czy naprawdę nikt nie robi badań, jak to wygląda na przestrzeni lat? Jeśli zabraknie rodzin z dzieciakami, to w naturalny sposób klub pozbywa się ciągłego narybku nowych kibiców.

    Szkoda, że dyskusje na te tematy zaczynamy tak wyjątkowo wcześnie - bo już we wrześniu, ale ja już od meczu w Poznaniu czułem, że tak to się skończy... Że ten remis z Rybnikiem u siebie nie był tylko jednorazową wpadką.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Michal87 (22-08-2016)

  3. Powrót do góry    #11387
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Obiektywnie patrząc na to z boku, konsekwentne niewystawianie Pedersena jest strasznie dziwne. Jak dla mnie mogło być tak, że Pedersen jakiś czas temu musiał coś wypalić do Sqóry/zespołu. Ten mógł focha strzelić, drużyna też(wstawienie się wczoraj zespołu za Sqórą który chciał Musielaka zamiast Pedersena też coś sugerować może). Sądzę, że nie o wszystkich sprawach kibice są poinformowani a klubowi najwidoczniej nie zależy na rozgłosie wszystkiego co tam się dzieje.
    Co niby w tym dziwnego.Może i sportowo nie najgorszy ale z tym gościem nigdy nie zbudujesz atmosfery w druzynie.Nie jedna ekipa juz sie o tym przekonala.Pokazal to chociazby wczoraj jakie ma podejscie do pracodawcy.Okazalo sie ze nie jedzie to sie spakowal i wyjechal.Jakos Kildemand czy Emil potrafili byc z zespolem mimo ze nie jechali. Przestalbym chyba kibicowac swojemu zespolowi gdyby takiego buraka zakontraktowali.

  4. Powrót do góry    #11388
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Obiektywnie patrząc na to z boku, konsekwentne niewystawianie Pedersena jest strasznie dziwne. Jak dla mnie mogło być tak, że Pedersen jakiś czas temu musiał coś wypalić do Sqóry/zespołu. Ten mógł focha strzelić, drużyna też(wstawienie się wczoraj zespołu za Sqórą który chciał Musielaka zamiast Pedersena też coś sugerować może). Sądzę, że nie o wszystkich sprawach kibice są poinformowani a klubowi najwidoczniej nie zależy na rozgłosie wszystkiego co tam się dzieje.
    Tylko ten foch Skóry kosztuje Unie baraże. Jak dla mnie leszczyński menago działał na niekorzyść własnej drużyny .Bo tylko idiota może wstawić na wyjazd do Grudziądza Musielaka, najsłabszego w lidze wyjazdowicza kosztem Pedersena. Nicki na 100% zrobiłby z 2 pkt więcej od Musielaka, a to dałoby bonus , to samo w wczorajszym mecz, Nicki w składzie dałby Unii zwycięstwo i ominęlibyśmy baraże . Mało tego, Ja jestem pewien, że gdyby zarząd nie wymusił na Skórnickim wstawienie Kildemanda na Falubaz (bo Adaś chciał Musielaka, tak się żalił w TV, że nie na wszystko ma wpływ ), to do dzisiaj Kildemand nie pojechałby w żadnym meczu. Niestety dla Skóry Kildemand pojechał dobrze i Adasio musiał coś wykombinować by Musielaka wcisnąć do składy, no i padło na Pedersena. Szkoda, że tym razem zarząd nie wymusił na menago wstawienie Pedersena .
    Ostatnio edytowane przez Donpedini ; 22-08-2016 o 11:44

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donpedini za jego przydatny post!

    Uniafan (22-08-2016)

  6. Powrót do góry    #11389
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Tyle że rok temu wszyscy Pedersena nosili na rękach, a dziś jest już burakiem z którym atmosfery i wyniku nie zrobisz. Trochę to śmieszne

  7. Powrót do góry    #11390
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Tylko ten foch Skóry kosztuje Unie baraże. Jak dla mnie leszczyński menago działał na niekorzyść własnej drużyny .Bo tylko idiota może wstawić na wyjazd do Grudziądza Musielaka najsłabszego w lidze wyjazdowicza kosztem Pedersena. Nicki na 100% zrobiłby z 2 pkt więcej od Musielaka, a to dałoby bonus , to samo w wczorajszym mecz, Nicki w składzie dałby Unii zwycięstwo i ominelibyśmy baraże . Mało tego, Ja jestem pewien, że gdyby zarząd nie wymusił na Skórnickim wstawienie Kildemanda na Falubaz (bo Adaś chciał Musielaka, tak się żalił w TV, że nie na wszystko ma wpływ ), to do dzisiaj Kildemand nie pojechałby w żadnym meczu. Niestety dla Skóry Kildemand pojechał dobrze i Adasio musiał coś wykombinować by Musielaka wcisnąć do składy, no i padło na Pedersena. Szkoda, że tym razem zarząd nie wymusił na menago wstawienie Pedersena .
    Jestem niemal pewny, że o braku jazdy Pedersena w Lesznie zadecydował fakt niewywiązania się z umowy F2F i jazda Nickiego dla klubu jest po prostu bardzo droga... Ciekawy tylko jestem, kto do Dzika dzwonił, żeby przyjeżdżał. No i zastanawiająca cisza ze strony Nikodema w mediach społecznościowych, normalnie na "ćwierkaczu" czy "twarzaku" juz by była burza...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  8. Powrót do góry    #11391
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Świetnie prezentuje się w roli przepytującego światek żuzlowy Sergiusz Ryczel, facet sprawia wrażenie osoby wyrwanej z trochę innego światka ale pytania, przygotowanie, merytoryka rozmowy na bardzo wysokim poziomie. Przede wszystkim nie czuć u niego respektu przed żuzoowcami/trenerami i strachu przed zadawaniem niewygodnych pytań, - strzela pytaniami z grubej rury jak do Skórnickiego czy Rusieckiego, kompletnie nie wiedzieli co zrobić.

    Jakby tacy ludzie jak Ryczel zastąpili obecny, lubujący się w idiotycznych komentarzach skład NC+ (Dryła, Łopaciński) byłbym w niebo wzięty + powrót Olko. Waliszko może zostać, nawet Durdę mogę przełknąć.

  9. Powrót do góry    #11392
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Jestem niemal pewny, że o braku jazdy Pedersena w Lesznie zadecydował fakt niewywiązania się z umowy F2F i jazda Nickiego dla klubu jest po prostu bardzo droga... Ciekawy tylko jestem, kto do Dzika dzwonił, żeby przyjeżdżał. No i zastanawiająca cisza ze strony Nikodema w mediach społecznościowych, normalnie na "ćwierkaczu" czy "twarzaku" juz by była burza...
    dostał kasę za przyjazd ale też zakaz wypowiadania się i komentowania no to cicho siedzi. przytulił kasę to co ma się drzeć.

  10. Powrót do góry    #11393
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Co niby w tym dziwnego.Może i sportowo nie najgorszy ale z tym gościem nigdy nie zbudujesz atmosfery w druzynie.Nie jedna ekipa juz sie o tym przekonala.Pokazal to chociazby wczoraj jakie ma podejscie do pracodawcy.Okazalo sie ze nie jedzie to sie spakowal i wyjechal.Jakos Kildemand czy Emil potrafili byc z zespolem mimo ze nie jechali. Przestalbym chyba kibicowac swojemu zespolowi gdyby takiego buraka zakontraktowali.
    Jak to nie zbudujesz ? Przypomnij sobie obiegły sezon, po sezonie to nawet kolędy z chłopakami śpiewał.

    Wracając do problemów Unii. A mi się coś zdaje, ze główny problem to nie sami zawodnicy Byków a jednak działacze z udziałowcami i menagerem w rolach głównych. I tu chyba leży źródło problemu. Wczoraj to było aż nazbyt widoczne. Wczoraj Rusiecki chciał jechać najmocniejszym składem, Skóra chciał Musielaka w składzie. Posżło ostro na noże. Mogę się tylko domyslac, ze Józef trzymał po cichu stronę Skóry. Jak doszło do ostrej konfrontacji na linii Skóra - Rusiecki i Rusek nie chciał odpuścić (wykreślenie Skóry jako menago z protokołu sędziowskiego) to Józef musiał niechybnie walnąć pięścią w stół jako większościowy udziałowiec. Inaczej Rusiecki by nie odpuścił. Nikt mi nie powie, ze Rusiecki wystraszył się zawodników i Skóry. Jedynym który mógł zmienić decyzję Rusieckiego był Józef własnie. I tu leży problem Unii. Zbyt wiele osób tam chce rządzić. Józef niby odpuścił stołek prezesa ale dalej swoje wizje tam roztacza. Rusiecki jako prezes, nie może przebić się ze swoimi pomysłami. Ta zabawa z Pedersenem przypomina mi sytuację z PPJ w okresie transferowym. Jedni chcieli go w Unii, inni nie widzieli go w Unii. Cała ta sytuacja przypomina mi wojsko bez dowódcy. Gdzie żołnierze robią sobie co tylko chcą. I nie ma kto nad tym zapanować, bowiem ośrodki decyzyjne są co najmniej dwa. W takiej sytuacji w żadnym klubie ie byłoby dobrze. Według mnie, Unia musi najpierw porządki zacząć od struktury dowodzenia. Bo ta się całkiem posypała. Naprawę Unii trzeba zacząć od góry. Tylko tutaj widzę duży problem. Bo któryś z udziałowców będzie musiał wziąć swoje zabawki i iść do domu. A to się wiąże w wymiernymi stratami finansowymi które będą musiały odbić się na kondycji finansowej klubu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11394
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Jestem niemal pewny, że o braku jazdy Pedersena w Lesznie zadecydował fakt niewywiązania się z umowy F2F i jazda Nickiego dla klubu jest po prostu bardzo droga... Ciekawy tylko jestem, kto do Dzika dzwonił, żeby przyjeżdżał. No i zastanawiająca cisza ze strony Nikodema w mediach społecznościowych, normalnie na "ćwierkaczu" czy "twarzaku" juz by była burza...
    Powiedział...http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/624...rawda-klamiesz

  12. Powrót do góry    #11395
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    No i slusznie zrobil.
    Skora swoimi prywatnymi wojenkami zapewnil nam baraze. Cala rewolucja powinna sie zaczac od wywiezienia kudlatego na taczce.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2

  13. Powrót do góry    #11396
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Czyli AS to taki mały kłamczuszek...?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 22-08-2016 o 14:03

  14. Powrót do góry    #11397
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach

    ...

    Zostawcie juz tego Adama. Jak wystawiał Nickiego w składzie ktory zawodził rownież (bo 6 pkt trzykrotnego mistrza świata w meczu dla mnie to jakiś żart) wieszali wszyscy na nim psy, mógł dać Kaczmarka itd. Teraz dał Tobiasza , jest odwrotnie. Mógł dać Nickiego tak ważny mecz...

    Może i słabszy Nicki jest lepszy niż nie jeden z reszty zespołu - zgoda . Ale co innego jest ważne? Próbowaliśmy Nickiego zmienić, nie udało sie. Jeżeli jeździł w składzie to mieliśmy drużyne + Nickiego.
    Dlaczego najcześciej Nicki jeździł w próbach toru przed meczem? dlaczego często on pierwszy decydował z jakiego pola pojedzie w nominowach?
    Nie jesteśmy wstanie zbudować z nim drużyny, tym bardziej jak tych wyników nie ma. Tak jak były te wyniki jak w zeszłym roku to pasowało. Tutaj ,właśnie w tym momencie powinien ta drużyne ciagnąć , nie zrobił tego w tym roku. Niestety.
    Nie stałem sie jego fanem, ale szanuje za wkład ktory włożył w te lata i punkt zdobyte dla Unii.
    Swoim podejściem tegorocznym do speedwaya stracił w moich oczach to juz nie materiał na lidera. Przeceniony.
    Dzięki Nicki za wszystko. Ale ja osobiście jako 0,000001 tysięczny sponsor tego klubu, nie chce Cie w drużynie za rok. I po młodym Gryczce , jestes drugim do odstrzału.
    Live is brutal.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 22-08-2016 o 12:55

  15. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Dominik (22-08-2016), Falubaz (22-08-2016), Lucson (22-08-2016), spitt22 (22-08-2016)

  16. Powrót do góry    #11398
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak to nie zbudujesz ? Przypomnij sobie obiegły sezon, po sezonie to nawet kolędy z chłopakami śpiewał.
    Teraz, kiedy nie idzie, to większość po nim jedzie i odnoszę wrażenie, że nikt już nie pamięta jak w pierwszym finałowym meczu ze Spartą hamował nogą, żeby Musielak jakimś cudem wyszedł na drugie miejsce, a później holował go do samej mety. Zresztą w rewanżu, jak Wrocław zaczął się rozpędzać i robił się smród, to też Nicki stanął na wysokości zadania i tak wywiózł pod bandę Jensena na drugim łuku, że Musielak mógł na tym skorzystać i dojechali na 5:1. W 2015 nikt nie narzekał na atmosferę, bo były wyniki całej drużyny. Wówczas można było dostrzec Pedersena ściskającego się po wygranym biegu z Musielakiem, Pawlickim czy Smektałą. Ja rozumiem, że nie można żyć przeszłością, ale nie chciałbym, żeby doszło do sytuacja, że Nicki przyjedzie do Leszna z inną drużyną i cały stadion będzie na niego gwizdał. Czy się to komuś podoba czy nie, był on jednym z ojców sukcesu sprzed roku i warto o tym pamiętać.

    Inna sprawa, że Pedersen rzeczywiście zmienił się w tym roku jeśli chodzi o zachowanie. Nawet po udanych dla niego meczach z Gorzowem i Toruniem nie potrafił wsiąść do tego sławnego już melexa. Nie mówiąc już o meczach z Rybnikiem i Falubazem...Jest to takie przesadne olewactwo z jego strony i brak szacunku do kibica. Już nie mówię o dorosłych, ale dla dzieci zdjęcie czy autograf od Nickiego to jest wielka atrakcja i często czekały właśnie na niego a tu zonk, wychodzi tylko Musielak, z którym mają już po 10 zdjęć i 5 autografów na wszystkich możliwych gadżetach.
    Ostatnio edytowane przez alan1990 ; 22-08-2016 o 13:35

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    lemur6666 (22-08-2016)

  18. Powrót do góry    #11399
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    No i slusznie zrobil.
    Skora swoimi prywatnymi wojenkami zapewnil nam baraze. Cala rewolucja powinna sie zaczac od wywiezienia kudlatego na taczce.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Umówmy. Skóra zapewne o przyjeździe Pedersena dowiedział się jak przyjechał. Stąd ta zawierucha. Moim zdaniem winny ten, kto ściągnął Pedersena i nie powiedział o tym Skórze.
    Nie żebym go bronił, ale tak mi się to układa.

    Natomiast o przydatności Skórnickiego dla Unii niech świadczy Tobiasz w biegu 14.

  19. Powrót do góry    #11400
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini
    to samo w wczorajszym mecz, Nicki w składzie dałby Unii zwycięstwo i ominęlibyśmy baraże .
    Nie. Aby ominąć baraże musielibyście wygrać ze Spartą z bonusem, a na to nie było żadnych szans. Zakładając nawet komplet Dzika (baaardzo mało realny, biorąc pod uwagę jego obecną dyspozycję), wygralibyście co najwyżej kilkunastoma oczkami, bo oprócz dwóch pkt. Musielaka trzeba by odjąć trójkę Emila z RT. Pomijam już fakt, że Baron też pewnie skorzystałby z rezerw taktycznych i ostateczny rezultat spłaszczyłby się jeszcze bardziej. Baraże były przesądzone już przed rozpoczęciem wczorajszego spotkania.

    A tak swoją drogą to nie rozumiem tego świętego oburzenia. Najpierw zgodny chór żądający odsunięcia Pedersena od składu, a najlepiej jazdy w krajowym składzie, żeby "dać szansę młodym", a teraz szok. Nickiego nie było w awizowanym, Skóra potwierdził jeszcze później jego nieobecność, więc skąd zdziwienie? Miał Adam robić z gęby cholewę? Gdyby Dzik jednak wystąpił i odnieślibyście pozbawione realnego znaczenia zwycięstwo za dwa punkty, to pewnie podniósłby się raban, że klub marnuje kasę na stranieri, a wychowankowie grzeją ławę w meczu o nic, który był przecież idealnym momentem, by mogli się sprawdzić; że menago postępuje niehonorowo; że nie takiej Unii chcecie itp.itd.

    Wełna ma chyba rację - kibic leszczyński jest dość trudny...
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  20. Powrót do góry    #11401
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    Gdyby Dzik jednak wystąpił i odnieślibyście pozbawione realnego znaczenia zwycięstwo za dwa punkty, to pewnie podniósłby się raban, że klub marnuje kasę na stranieri,
    A sądzisz, że przyjechał za darmo?

  21. Powrót do góry    #11402
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Nie, nie sądzę. Jestem za to pewien, że na punkty poszłoby jeszcze więcej kasy.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  22. Powrót do góry    #11403
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A sądzisz, że przyjechał za darmo?
    Pytanie kto płaci za punkty, a kto za sam przyjazd...

    Jak dla mnie szkoda, że nie dano szansy Kaczmarkowi...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  23. Powrót do góry    #11404
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach

    Zawodnicy z GP!!!!

    Nauczka na przyszłość!!!!!
    Nie należy budować zespołu opartego w dużej mierze na zawodnikach z Grand Prix.

    Zawodnik GP= rozjazdy=brak treningów.
    Wiem zaraz ktoś powie,ze Kildemand i Piotr mieli okazje trenować przed Sparta,a tego nie zrobili. To takze o czymś świadczy , nie jest to dobre dla klubu, a potem dzieją sie szopki.
    Dwoch zawodników z GP w składzie to max.

  24. Powrót do góry    #11405
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ale o czym wy mowicie, ludzie? To jest ekstraliga i gra sie toczy o wjescie do PO a wy Kaczmarka chcecie wpuszczac? Przeciez to jest wypaczenie ligi w decydujacej fazie.
    Nalezalo wygrac ten mecz z Nickim w skladzie. Albo bez Nickiego, ale wygrac. A tak to wyglada na celowe oslabienie sie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (22-08-2016), CarlitosFalubaz (22-08-2016)

  26. Powrót do góry    #11406
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Wczoraj pogoda sprawiła, że same zawody były bardzo zagrożone, a ile maratonów na stadionie już spędziliśmy w ciągu ostatnich kilku lat? Jak wygląda zwrot biletów w przypadku odwołanych/ przełożonych zawodów? Czy zrobiono wystarczająco dużo, by był łatwy także dla kogoś spoza Leszna? Czy zwrot od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania klubu jest ułatwieniem .
    Niewiem jak ta kwestia wygladala w Twoim przypadku ani w jaki sposob robiles zwrot. Ja juz o tym pisalem ale moge przypomniec: zwrot kasy mozna zrobic na konto, bez koniecznosci pojawiania sie w Lesznie. Wysyarczy napisac maila do klubu ( do glownej ksiegowej) i podac w nim numer zamowienia ( rezerwacji ). Zwrot nastepuje na konto z ktorego dokonano platnosci za bilet. Robilem tak zwrot za mecz z Tarnowem, troche to trwalo bo chyba ok 2 tygodni ale kase zwrocili wraz z przeprosinami. Szkoda ze za paliwo nikt nie chce oddac bo to duzo wiecej niz sam bilet

  27. Powrót do góry    #11407
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    No to pierwsze zmiany za nami. Adam Skórnicki rozstaje się z klubem.

  28. Powrót do góry    #11408
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    No to pierwsze zmiany za nami. Adam Skórnicki rozstaje się z klubem.
    Czyli wprost można powiedzieć, ze jest mocny konflikt na linii Rusiecki - Dworakowski. Wczoraj Skóra z Józefem mocno pojechali z Rusieckim. Dzisiaj są tego pierwsze skutki. Rusiecki pewnie doszedł do wniosku, że nawet jak Unia pojedzie w barażach to wystarczy Jankes czy młody Gryczka aby poprowadzić drużynę. No chyba, że jest już szykowany angaż dla Kryjoma. Wtedy to ma nawet logiczne uzasadnienie. Kryjom dokończy ten sezon i zacznie przemeblowanie w Unii już pod kątem sezonu 2017.

    Mnie natomiast ciekawi czy któryś z tych udziałowców nie opuści czasami Unii Leszno. Wtedy będzie to wymierna strata finansowa dla klubu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #11409
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Mnie natomiast ciekawi czy któryś z tych udziałowców nie opuści czasami Unii Leszno. Wtedy będzie to wymierna strata finansowa dla klubu.
    Powtarzasz się, i odnoszę wrażenie, że cała ta sytuacja sprawia ci radość. Poza tym, nie jest powiedziane, że za odchodzącego nie wskoczy następny, choćby FOGO. Oczywiście tylko gdybam.

  30. Powrót do góry    #11410
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Przede wszystkim chyba faktycznie dobrze, że sezon się skończył i będziemy mieli ,,tu'' trochę więcej czasu na rozmówki.
    Jest tylko jedna rzecz.
    Jestem nauczony dialogu i to dialogu rzeczowego, konkretnego i przede wszystkim niearoganckiego.
    Jeśli te warunki będą spełnione z miłą chęcią będę uczestniczył w dyskusji i odpowiadał zainteresowanym.
    Innych tak jak do tej pory po prostu omijam.

    A teraz do konkretów.

    Na samym początku napiszę tylko, że i tak nie napiszę wszystkiego co chcę, bo jest tego zbyt dużo.
    Jednak nie znaczy to, że jeśli coś pominę, to to akceptuję i toleruję.

    SantiagoUL

    1. Piotr Pawlicki. Wiadomym nie od dziś, że jestem fanem Piotra. Nie wiem dlaczego. Pisałem to już wiele razy, ale lubię takich sportowców. Tych nietuzinkowych, tych tzw. ,,złych chłopców''. Być może dlatego, że są przeciwieństwem mojej osoby. Lubię być poukładany, zorganizowany i przede wszystkim pozytywnie nastawiony do ludzi i świata.
    I jeśli chodzi o Piotra napiszę Ci jedną rzecz:
    Masz absolutną rację!
    To tu chyba się wszystko zaczęło psuć.
    Ten podpisany na siłę kontrakt był początkiem tego co dziś mamy.
    Sam widzę, że Piter od kilku kolejek po prostu się ,,odwdzięcza'' za to jak zimą potraktowali Jego i Przemka.
    Metoda typowego gówniarza, który w życiu się nie narobił a już zarobił i się ,,wozi''
    Przykre to, zwłaszcza dla mnie, bo lubię szczeniaka.
    Jednak ponad moją sympatię do Piotra cenię wyżej przywiązanie do mojego klubu!

    2. Wasza grupa - Zawsze byłem i zawsze będę za grupami zorganizowanymi na stadionie. Choć nigdy do takiej nie należałem, i ze względu na wiek już nigdy należeć nie będę , to jednak zawsze Wam kibicowałem. Jestem typem, którego też kręcą oprawy, kręci pozytywny doping, akcje promujące klub poza stadionem! Znam osobiście kilku z Was. I zawsze jestem na tak, jeśli chodzi o ,,dobre pomysły i akcje'' z Waszej strony. Jednak wiesz, że grupa, każda grupa ma to do siebie, że ma w swych szeregach tych ,,lepszych'' i ,,gorszych''. Czasami Wasze wybryki i zachowania powodują, że chciałoby się tam wejść i powiedzieć, że to stadion a nie zoo i pewnych rzeczy nie przystoi. Oczywiście w trosce o swoje zdrowie, nigdy na taki ruch się nie zdecyduje.
    Poza tym doskonale wiesz, że kibic leszczyński jest specyficzny. Nie może być tak, że Wy swoje, reszta stadionu swoje. Jeśli chcecie być akceptowani przez resztę, musicie znaleźć złoty środek. Tak, aby to co było robione przez Was, podobało się pozostałym. Wówczas na stadionie może panować harmonia, wspólny doping i pozytywna energia, którą odczują sami zawodnicy.
    Jednak, aby tak się stało musi się wydarzyć jedna rzecz! - musicie wrócić na stadion!

    3. Tobiasz - ciężki temat. Fajny, sympatyczny, ,,niby'' Nasz. Balinski też był Nasz. Był Nasz do momentu, kiedy mu powiedziano, że będzie rezerwowym....... Dlatego za stary jestem, aby w dzisiejszym świecie wierzyć w przywiązanie. Zwłaszcza w przywiązanie do barw klubowych. Dla Nich to tylko praca. Nic więcej...........

    4. Zmiany - muszą nastąpić na każdym szczeblu. Zaczynając od spikera na murawie, kończąc na prezesie! W klubie jest źle. I tak jest od stycznia.
    Brak przygotowania toru, brak sparingów, brak informacji o powrocie Emila na tor, brak reakcji i ruchów personalnych po druzgocącej porażce w Poznaniu, brak grupy zorganizowanej i dopingu, brak punktów partnerskich itd.itd.itd.......
    To tylko pierwiastek błędów. Tak jak pisałem na początku. Nie sposób wymienić wszystkich.
    Wczorajsza ,,akcja'' i późniejsze występienie prezesa potwierdzają , że obecnie nikt już nad tym nie panuje!
    Jak to się wszystko skończy?
    Nie wiem.
    Tak jak pisałem w poprzednim jakimś poście.
    Marzy mi się 1 liga.
    Na rok, góra dwa.
    Z juniorami, z Musielakiem, z Zengotą.
    Klimat w parkingu, klimat na trybunach. Wczoraj było naprawdę mega klimatycznie!

    Podejrzewam jednak, że pójdzie to w innym kierunku. Jakim?
    Wymiana Dzika na kogoś innego, wymiana Skóry na Kryjoma i ,,wszyscy będą zadowoleni''
    Wszyscy tylko nie leszczyński kibic

    Gdybym Ja był prezesem ,udziałowcem zrobiłbym jedną rzecz. Absolutnie jedną!

    1grudnia zaczyna się okres transferowy.
    Dać chłopakom propozycję kontraktów (obniżonych rzecz jasna) tak gdzieś 20 listopada, z informacją, że od 1 do 10 grudnia są do dyspozycji w klubie między 8.00 a 16.00. Zawodnicy mogą przyjeżdżać, rozmawiać, szukać wspólnego mianownika. Kto do 10 grudnia nie zaakceptuje warunków klubu, 11 grudnia nie jest już zawodnikiem Unii Leszno.
    Następnie zrobić konferencję prasową, przedstawić faktyczną sytuację i poinformować czarno na białym jak jest.
    Każdy rozsądny kibic zrozumie i zaakceptuje kolejną koncepcję budowania drużyny.
    Nawet drużyny, która będzie walczyła o ligowy byt. Żaden problem!
    Ale musi być jasny i klarowny obraz sytuacji.
    Koniec kropka!


    Kończąc ten wywód. Długie jesienno-zimowe dni przed Nami. Dyskutujmy.
    Oni Nas czytają, to też wiemy, może coś wezmą z mądrych i rozsądnych podpowiedzi.


    ps. Tak teraz pisząc ten ostatni akapit pomyślałem o drużynie AD 2017

    A może by tak spróbować:
    1. Zen
    2. Daniel
    3. Emil
    4. Tobiasz
    5. Jarosław
    6. Dominik
    7. Bartek

    Wiem wiem. Jakoś ten numer ,,5'' i Ja nie pasują do siebie, ale tu nie chodzi o moje ,,widzimisie'', tylko o Nasz klub
    Założyć sobie utrzymanie w lidze i na luzie przejechać sezon. Z czystą głową, atmosferą i dobrym klimatem w parkingu???

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez welna ; 22-08-2016 o 15:48

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Lucson (25-08-2016)

  32. Powrót do góry    #11411
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    welna, po pierwsze potrzeba skonsolidowanych wobec jednego celu udziałówców/sponsorów. I kogoś za obecnego Członka Zarządu.
    Tu i na tym poziomie potrzeba szybkich i jasnych decyzji. Skład się zbuduje. Zresztą, pewnie już i tak się "robi" jak co roku. Rozmowy zaawansowane/wstępne porozumienia.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Noski (22-08-2016)

  34. Powrót do góry    #11412
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Uwaga wełnie ewidentnie ktoś wbił na konto. Pomyślcie wyrzuca jednego z ulubieńców kosztem parowy, szok 😂😛😁

  35. Powrót do góry    #11413
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    To akurat rzadka cecha kibica. I to bardzo pozytywna (o welnie).

    A Piter to taki Skóra z młodych lat. Razy pięć Niech się nauczy żużla z dala od domu.

  36. Powrót do góry    #11414
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    To akurat rzadka cecha kibica. I to bardzo pozytywna (o welnie).

    A Piter to taki Skóra z młodych lat. Razy pięć Niech się nauczy żużla z dala od domu.
    Zgoda, ale już wrzucenie Daniela do składu seniorskiego to zabicie jego kariery, i jeśli zmiany mają być tak drastyczne weźmy Maxa Friecke

  37. Powrót do góry    #11415
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    Nie. Aby ominąć baraże musielibyście wygrać ze Spartą z bonusem, a na to nie było żadnych szans. Zakładając nawet komplet Dzika (baaardzo mało realny, biorąc pod uwagę jego obecną dyspozycję), wygralibyście co najwyżej kilkunastoma oczkami, bo oprócz dwóch pkt. Musielaka trzeba by odjąć trójkę Emila z RT. Pomijam już fakt, że Baron też pewnie skorzystałby z rezerw taktycznych i ostateczny rezultat spłaszczyłby się jeszcze bardziej. Baraże były przesądzone już przed rozpoczęciem wczorajszego spotkania.

    A tak swoją drogą to nie rozumiem tego świętego oburzenia. Najpierw zgodny chór żądający odsunięcia Pedersena od składu, a najlepiej jazdy w krajowym składzie, żeby "dać szansę młodym", a teraz szok. Nickiego nie było w awizowanym, Skóra potwierdził jeszcze później jego nieobecność, więc skąd zdziwienie? Miał Adam robić z gęby cholewę? Gdyby Dzik jednak wystąpił i odnieślibyście pozbawione realnego znaczenia zwycięstwo za dwa punkty, to pewnie podniósłby się raban, że klub marnuje kasę na stranieri, a wychowankowie grzeją ławę w meczu o nic, który był przecież idealnym momentem, by mogli się sprawdzić; że menago postępuje niehonorowo; że nie takiej Unii chcecie itp.itd.

    Wełna ma chyba rację - kibic leszczyński jest dość trudny...
    Pisałem także o meczu w Grudziądzu, tam przegraliśmy bonus dwoma punktami, Musielak jechał za Pedersena i z rywali pokonał tylko Nowaka, więc chyba rozumiesz sens ?
    Miałem namyśli 2 mecze w których straciliśmy 3 pkt przez amatorstwo Skórnickiego, który nie wiadomo dlaczego faworyzował najsłabszego w drużynie

    PS Radzę czytać całość, a nie wybierać sobie fragmenty

  38. Powrót do góry    #11416
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zgoda, ale już wrzucenie Daniela do składu seniorskiego to zabicie jego kariery, i jeśli zmiany mają być tak drastyczne weźmy Maxa Friecke
    Zgoda. Daniel nie może być wrzucony na taką wodę. Spróbujmy rozpisać "dwójki" po przejściu kilku juniorów na miejsca seniorskie. Kilka teamów zbuduje składy bez dziur. A dziury muszą jakieś finalnie w punktacji powstać

  39. Powrót do góry    #11417
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zgoda, ale już wrzucenie Daniela do składu seniorskiego to zabicie jego kariery, i jeśli zmiany mają być tak drastyczne weźmy Maxa Friecke

    Byczek
    To ciągle Ja.

    Oczywiście, że chciałbym aby Piter został. Boję się jednak, że to nie ,,odświeży'' atmosfery....

    Co do Kaczmarka? Być może racja. Boję się tylko, że ktoś Go za chwilę skrobnie, bo juniorów jak na lekarstwo się szykuje w 17'
    A jeśli celem będzie tylko i wyłącznie byt to dlaczego nie ma sobie z ,,czystą'' głową jeździć i zdobywać doświadczenia.
    Emil, Jarek, Zen i najlepsza w przyszłym roku formacja juniorska to gwarantuje. Przynajmniej na papierze

    A jak już chcemy kogoś na siłę pod ,,2'', to po co drogi Fricke, o którego licytowała się będzie cała liga.
    Zostawmy w takim układzie ,,taniego jak barszcz'' Kildemanda!

  40. Powrót do góry    #11418
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Nie śledziłem wojny secesyjnej w Unii, ale tak szczerze to włodarze/trener robili wszystko, aby załapać się na baraże.
    Można nie lubić Nickiego, ale wiara, że Musielak zrobi więcej od Nickiego, musiała być silniejsza niż wiara Mariusza do Falubaz.

    Tak sobie myślę, że zrobicie wietrzenie magazynów i w następnym sezonie wrócicie silniejsi.
    Nie takie burze Unia przeżyła w prawie 80 letniej historii ...
    Tylko Falubaz

  41. Powrót do góry    #11419
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Winne są debile z ekstraligi. Gdyby w meczu mogło jeździć 8 zawodników z danego klubu jak w normalnych czasach to nie byłoby problemu. Skórnicki miałby pole manewru i mógłby sobie wybierać kto ma jechać w danym biegu.
    Ostatnio edytowane przez Ostatni ; 22-08-2016 o 17:00

  42. Powrót do góry    #11420
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Welna dzis bedac na grzybach pomyslalem dokladnie o tym samym co napisales w sprawie kontraktow! To trzeba zrobic i jak to tam czytacie sieroty w tym klubie to ZROBCIE!

    Ale zacznijcie od innej jakze waznej decyzji! Wypier****** tego pozoranta z Rawicza wkoncu z tego klubu!!!

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 22-08-2016 o 17:03
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    robbertinho (22-08-2016)

  44. Powrót do góry    #11421
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Wełna oszalałeś? Po co dzieciakom na forum robisz wodę z mózgu? To już było i nie wróci więcej...
    To co było wczoraj to już przeszłość.
    Okno transferowe będzie bardzo krótkie.
    Do 15 października składy będą podomykane!
    Dlatego szkoda, że jedziemy baraże bo już dziś można by większości podziękować, a tak strach że nas te "...." spuszczą!
    Skład po wypocinach w Poznaniu i Rybniku już powinien być dopięty od miesiąca na 2017!
    Albo bawimy się dalej w ten cyrk, albo zamykamy burdel i tyle. Jeśli udziałowców stać na dokładkę to bawmy się w to dalej!
    Na żaden romantyczny żużel w Nice lidze nikt w Lesznie nie przyjdzie! Uwierz mi.
    Gdyby nie karnetowcy wczoraj nie byłoby na Smoku nikogo!

    Mój typ składu: menager Kryjom, albo duet Dobrucki (manager) - Kryjom (dyr. sportowy lub kierownik drużyny)

    dalej...
    1.Hampel (Koldi raczej nie do wyrwania)
    2.Przemek (lub Fricke)
    3.Piotr (lub KK)
    4.Peter
    5.Emil
    6-7 Juniorka

    rez. trzeci junior lub TB

    Hampel zawsze imponował braciom z Zaborowa, byłyby 4 redbulle! JHJ to jednak magnes, klasa i tyle!
    Piotr drugi sezon w SGP i jako senior da radę i pójdzie w górę.
    Przemo po powrocie będzie miał coś do udowodnienia, ale wolałbym za niego młodego kangura (tańszy chyba i ma pokorę)
    Emil i Peter mają też coś do udowodnienia.
    Do tego Hampel i Peter poza SGP! Będzie czas na przygotowanie meczowe.
    Przemo dopilnuje logistyki Piotra.
    Hampel będzie liderem w KSUL a nie doparowym w Zielonej.

    Zatem żadnych rewolucji tylko wymiana Dzik-Jaro i Zengi (Toffik) na Przema albo Fricka.

    O atmosferę w tym team jestem spokojny.

    Ten skład może rządzić i dzielić!
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 22-08-2016 o 18:22

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zolnierz za jego przydatny post!

    Dominik (22-08-2016)

  46. Powrót do góry    #11422
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A stać was bedzie na taki team? Bo to jest ekipa chyba nawet droższa niż to co macie teraz.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Powrót do góry    #11423
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    ps. Tak teraz pisząc ten ostatni akapit pomyślałem o drużynie AD 2017

    A może by tak spróbować:
    1. Zen
    2. Daniel
    3. Emil
    4. Tobiasz
    5. Jarosław
    6. Dominik
    7. Bartek
    Jak ma być wychowanek to nie lepiej zaryzykować i pod 2 ściągnąć Damiana lub Norberta ?

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wokie za jego przydatny post!

    welna (22-08-2016)

  49. Powrót do góry    #11424
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A stać was bedzie na taki team? Bo to jest ekipa chyba nawet droższa niż to co macie teraz.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Emil, Piotr, Peter minus 20% w dół po tym sezonie. Jarkowi nikt nic nie da przed sezonem oprócz pkt (kasy) do zarobienia na torze!
    A Fricke tańszy niż Zengi.
    Zatem gdzie tu ma być drożej?

  50. Powrót do góry    #11425
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Emil, Piotr, Peter minus 20% w dół po tym sezonie. Jarkowi nikt nic nie da przed sezonem oprócz pkt (kasy) do zarobienia na torze!
    A Fricke tańszy niż Zengi.
    Zatem gdzie tu ma być drożej?
    ta oczywiście, bo tylko UL będzie na rynku transferowym

  51. Powrót do góry    #11426
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Emil, Piotr, Peter minus 20% w dół po tym sezonie. Jarkowi nikt nic nie da przed sezonem oprócz pkt (kasy) do zarobienia na torze!
    A Fricke tańszy niż Zengi.
    Zatem gdzie tu ma być drożej?
    Aha. To ja już nie mam więcej pytań.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    welna (22-08-2016)

  53. Powrót do góry    #11427
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A stać was bedzie na taki team? Bo to jest ekipa chyba nawet droższa niż to co macie teraz.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nic im z tego nie wyjdzie. W Lesznie musi się coś zmienić najpierw na szczytach władzy. Taki JH, o ile odejdzie, szybciej pójdzie do takiego Wrocka niż do Leszna. On już miał do czynienia z Józefem i spółką i wiem czym to grozi. Poza tym najciekawsze to jest to, że kibice leszczyńscy tak szybko wyrzucają Pedersena i chcą powrotu JH jako lidera zespołu. I zaś będzie płacz w trakcie sezonu jeśli JH będzie robił średnio 2 pkt na bieg, niczym Nicki. Bo dzisiaj pewności żadnej nie ma, że zrobi więcej.

    Następna sprawa Kildemand. Nie wiem czemu, wielu tutaj sądzi, że on zgodzi się na jakąś radykalną obniżkę kontraktu i zostanie w Lesznie. Po co miałby to robić ? Skoro kilka klubów pewnie złoży mu zaraz lepsze oferty. Większość prezesów będzie liczyła na to, że drugi raz tak kiepskiego sezonu gość mieć nie będzie. Z góry można przewidzieć, ze jak Józef będzie chciał radykalnie przyciąć mu kontrakt to on powie adios

    I jeszcze jedna kwestia. Może się mylę, ale tą maniane jaka odwaliła Unia z Pedersenem wczorajszego dnia, może się okazać, że działacze Unii zrażą do siebie większość znaczących zawodników których ewentualnie chcieliby zakontraktować na sezon 2017.

    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Emil, Piotr, Peter minus 20% w dół po tym sezonie. Jarkowi nikt nic nie da przed sezonem oprócz pkt (kasy) do zarobienia na torze!
    A Fricke tańszy niż Zengi.
    Zatem gdzie tu ma być drożej?
    He, he. Powodzenia życzę. Już widzę jak JH jest zadowolony, pewnie już dzwoni do Józefa
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lego (22-08-2016)

  55. Powrót do góry    #11428
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    1. Zen
    2. Daniel
    3. Emil
    4. Tobiasz
    5. Jarosław
    6. Dominik
    7. Bartek
    Widze, ze za rok robicie mocny atak na 8 miejsce.

  56. Powrót do góry    #11429
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Ciekawie Skora sie wypowiada na PS

    "Natomiast nie wiem o co ten płacz Pedersena. Powinien być zadowolony, bo nie jechał, a i tak skasował całą pulę – powiedział nam Skórnicki."

    Co to znaczy cała pula ktoś wie? Jak za komplet 15 pkt bo chyba nie za sam dojazd....

  57. Powrót do góry    #11430
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ciekawie Skora sie wypowiada na PS

    "Natomiast nie wiem o co ten płacz Pedersena. Powinien być zadowolony, bo nie jechał, a i tak skasował całą pulę – powiedział nam Skórnicki."

    Co to znaczy cała pula ktoś wie? Jak za komplet 15 pkt bo chyba nie za sam dojazd....
    Całą pulę, to znaczy, że pewnie miał płacone ryczałtem za mecz. Pewnie Rusiecki, aby dalej nie potęgować konfliktu, powiedział mu, ze dostanie swoją kasę ale ma już spadać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •