Strona 97 z 299 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107147197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,321 do 4,365 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4321
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Mariusz

    Już to pisałem ale ostatni raz dla Ciebie

    Jarosław Hampel zaczynał karierę u boku Mariusza Okoniewskiwgo najpierw na torze w Pawlowicach później oficjalnie w szkółce Unii Leszno. Tutaj wszystkiego się nauczył i basta.


    Licencję mógł zdać na Kamczatce....

  2. Powrót do góry    #4322
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta



    Czyli wg nowej definicji to Pawliccy są już wychowankami Unii?
    Raczej nie do konca,tak w 50%,bo przeciez startowali rowniez w mlodziezowkach w barwach WTS Warszawa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #4323
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Licencję mógł zdać na Kamczatce....
    wiec jest wychowankiem Kamczatki.

    czyli jak grałem w klubie to nie jestem wychowankiem klubu X tylko wychowankiem podworka osiedlowego bo tam stawialem pierwsze kroki dryblingi gole uczylem sie grac. logika.

  4. Powrót do góry    #4324
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,558
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    wiec jest wychowankiem Kamczatki.

    czyli jak grałem w klubie to nie jestem wychowankiem klubu X tylko wychowankiem podworka osiedlowego bo tam stawialem pierwsze kroki dryblingi gole uczylem sie grac. logika.
    Momentami jesteś trudniejszy niż Mariusz

  5. Powrót do góry    #4325
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    wiec jest wychowankiem Kamczatki.

    czyli jak grałem w klubie to nie jestem wychowankiem klubu X tylko wychowankiem podworka osiedlowego bo tam stawialem pierwsze kroki dryblingi gole uczylem sie grac. logika.


    A była szkółka na tymże osiedlu? Idąc dalej po przejściu do Piły mógł tylko doskonalić tego czego nauczył się w Lesznie. Jaśniej chyba nie potrafię

  6. Powrót do góry    #4326
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    co to pierwszego meczu ligowego. no fakt ale co tam to pierwszy mecz i mysle ze o 19 30 chyba nie bedzie wiec przy dobrym wietrze moze troszku procentach i emocjach chlodu czuc sie nie bedzie ... ze w piatek no to fakt lekki problem . ale dla chcacego ... mi wpada nocka wiec jakby co juz sobie urlopik zarezerwowalem...a z mariuszem na ten temat nie ma co dyskutowac juz rok temu mi na proste pytania nie odpowiedzial ... a idac jego tokiem rozumowania to maja jednego swojego wychowanka w kadrze ..a reprezenatow unii i falubazu 2-4
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 07-01-2016 o 21:04
    pyra

  7. Powrót do góry    #4327
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Najpierw zdefiniuj status "wychowanka klubu". To może wtedy dowiem się dlaczego JH ma być wychowankiem Unii Leszno.

    Według mojej definicji JH jest wychowankiem Piły.

    Moja definicja wychowanka to: "zawodnik który zdał licencję w barwach klubu oraz regularnie startował w zawodach młodzieżowych w barwach klubu którego zdał licencję."

    I mi tu jakoś JH w żaden sposób nie podchodzi jako wychowanek Unii Leszno.

    Ale może Ty masz jakąś swoją definicję wychowanka. W takim razie dawaj ją tutaj, może wtedy zmienię zdanie
    Mariusz długo nad tym myślałem, czytam te Twoje teorie i dochodzę do wniosku, że strasznie niskiego wzrostu z Ciebie facet...

    pozdrawiam z leszna

  8. Powrót do góry    #4328
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    wiec jest wychowankiem Kamczatki.

    czyli jak grałem w klubie to nie jestem wychowankiem klubu X tylko wychowankiem podworka osiedlowego bo tam stawialem pierwsze kroki dryblingi gole uczylem sie grac. logika.
    Ja mialem koszulke Raula. Czy jestem wychowankiem Realu?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #4329
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Piterma
    No pewnie, że nikt się nie odważy. Bo niby skąd miałby wziąć definicję "wychowanka klubu" tak aby można było zaliczyć JH do grona wychowanków Unii Leszno ? Każdy wie, ze to zadanie niewykonalne, więc nikt się pewnie nie będzie próbował ośmieszyć
    1. Mariusz krótka lekcja j. polskiego czasownik ważyć wywodzi się od czasownika rozważać, i w takim sensie było użyte więc nie wiem skąd Ci się przypałętało odważy?
    2. Teraz się powtórzę ale rozmowa z Tobą o wychowankach Unii Leszno to jak gra w szachy z gołębiem, nieważne jak dobrze grasz, Gołąb przewróci figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał....
    3. I tak na koniec: Mariusz masz zawsze racje, idź więc być rudy, pfu...... zielony na wasz zielonogórski wątek.

  10. Powrót do góry    #4330
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Mariusz

    Dominik Kubera od 12 roku życia uczy się jazdy w szkółce leszczynskiej. Dwa tygodnie przed egzaminem kolega Dobrucki razem z Dowhanem dają mu sakwe ze srebrnikami i Dominik ucieka do ZG, tam zdaje licencję i jeździ w zawodach młodzieżowych.

    Jak rozumiem jest wychowankiem Falubazu?

    Nie mam więcej pytań.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    lemur6666 (08-01-2016), santiagoUL (07-01-2016)

  12. Powrót do góry    #4331
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    490
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Nowy terminarz, dla nas kibiców z Poznania ułożony super , nie będą kolidowały mecze z Unią, więc jak nie pojadę na wyjazd to przyjadę rowerem sobie
    popatrzeć na Golęciński speedway,,, no i święto będzie 29 maja

  13. Powrót do góry    #4332
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Mariusz

    Dominik Kubera od 12 roku życia uczy się jazdy w szkółce leszczynskiej. Dwa tygodnie przed egzaminem kolega Dobrucki razem z Dowhanem dają mu sakwe ze srebrnikami i Dominik ucieka do ZG, tam zdaje licencję i jeździ w zawodach młodzieżowych.

    Jak rozumiem jest wychowankiem Falubazu?

    Nie mam więcej pytań.

    ba dwa lata temu robi ten sam podchod pod smyka.. to sie nazywa myszowata szkolka
    pyra

  14. Powrót do góry    #4333
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    ba dwa lata temu robi ten sam podchod pod smyka.. to sie nazywa myszowata szkolka
    Daj spokój... ich nieudolność sięgnęła takiego stopnia, że za dziewczyny nawet płacą.... nie kop leżącego

    pozdrawiam z leszna

  15. Powrót do góry    #4334
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    ba dwa lata temu robi ten sam podchod pod smyka.. to sie nazywa myszowata szkolka
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Daj spokój... ich nieudolność sięgnęła takiego stopnia, że za dziewczyny nawet płacą.... nie kop leżącego
    nadszedł ten czas......w tym roku!!! to bedzie ten sezon....!! Zgarda opier*oli ten temat zobaczycie

  16. Powrót do góry    #4335
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Apropo sytuacji z Pawlickim i Musielakiem. To słyszałem że Pawlicki ma kontrakt na ograniczoną liczbę spotkań. Może ktoś będący bliżej klubu to zweryfikować? Coś jest na rzeczy czy to bujda? Być może dlatego Musielak taki spokojny, bo wie że swoje pojedzie w meczach z takim Tarnowem, Rybnikiem, Grudziądzem, Wrockiem.

  17. Powrót do góry    #4336
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Apropo sytuacji z Pawlickim i Musielakiem. To słyszałem że Pawlicki ma kontrakt na ograniczoną liczbę spotkań. Może ktoś będący bliżej klubu to zweryfikować? Coś jest na rzeczy czy to bujda? Być może dlatego Musielak taki spokojny, bo wie że swoje pojedzie w meczach z takim Tarnowem, Rybnikiem, Grudziądzem, Wrockiem.
    tak, ma zapis w kontrakcie, że oddaje miejsce Kapitanowi na wypadek przegrzania

  18. Powrót do góry    #4337
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    hahahaha, Mariusz jak perfidnie próbuje rozpętać bezsensowną dyskusję, oczywiście paru Leszczynianiom (Byczek, Phenomenon) korona z dupy by spadła gdyby mu nie odpisali, żenada
    brakuje mi użytkownika unimil_to_run, na jego prowokacje zawsze się ktoś łapał
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik ; 08-01-2016 o 06:10
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    pejotl3 (11-01-2016)

  20. Powrót do góry    #4338
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,558
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    hahahaha, Mariusz jak perfidnie próbuje rozpętać bezsensowną dyskusję, oczywiście paru Leszczynianiom (Byczek, Phenomenon) korona z dupy by spadła gdyby mu nie odpisali, żenada
    brakuje mi użytkownika unimil_to_run, na jego prowokacje zawsze się ktoś łapał
    Dla Mariusza nawet czarne nie jest czarnym ,ani białe białym

  21. Powrót do góry    #4339
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    hahahaha, Mariusz jak perfidnie próbuje rozpętać bezsensowną dyskusję, oczywiście paru Leszczynianiom (Byczek, Phenomenon) korona z dupy by spadła gdyby mu nie odpisali, żenada
    brakuje mi użytkownika unimil_to_run, na jego prowokacje zawsze się ktoś łapał
    Sorry, ale jeśli ktoś pisze głupoty to nie można go wyprostować? Jeden post, Mariusz zniknął, koniec tematu (jak na razie).

  22. Powrót do góry    #4340
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,891
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Jaką wartość ma porównanie, że w kadrze Polski jest trzech reprezentantów Falubazu, a dwóch Unii Leszno? Jakby Unia miała 5 reprezentantów Czech w kadrze, to byłaby lepsza od Falubazu? To co napisałeś świadczy tylko o tym, że liderzy Falubazu są Polakami. Jak spojrzymy na całość składu, to okaże się, że w kadrach narodowych są również Nicki, Emil i Pająk, czego o Larsenie powiedzieć raczej nie można, a reprezentacja w której startuje Karpov poziomem nie zachwyca. Zielonogórska logika pełną gębą...
    Co Ty za bzdury wypisujesz ? Nie chodzi o żadną ilość reprezentantów Falubazu, bo wtedy mielibyśmy w kadrze ich 4. Chodziło o ilość wychowanków w kadrze. A tych mamy tam 3.

    Czyli wg nowej definicji to Pawliccy są już wychowankami Unii? Nie ma to jak dopasowywać definicję do każdej kolejnej słownej potyczki

    Zdecyduj się, albo wybierz definicję którą podałeś teraz i wtedy Hampel wychowanek Piły, a Pawliccy wychowankowie Unii.

    Albo wróć do udowadniania, że braci wychował ojciec i wtedy Pawliccy wychowankami ojca, a Hampel wychowankiem Pawłowic, czyli de facto Unii.
    I znowu bzdury wymyślasz. Owszem, Pawliccy czy Dudek nie są "wytworem" szkółek klubowych. Jednak licencję zdobywali w tych klubach, bronili także, barw tych klubów w zawodach młodzieżowych. Więc w całości wyczerpują definicje "wychowanek klubu".

    Byczek NZUL

    Mariusz

    Już to pisałem ale ostatni raz dla Ciebie

    Jarosław Hampel zaczynał karierę u boku Mariusza Okoniewskiwgo najpierw na torze w Pawlowicach później oficjalnie w szkółce Unii Leszno. Tutaj wszystkiego się nauczył i basta.
    Czyli twierdzisz, że naukę JH zakończył na etapie Pawłowic ? Bzdura totalna.

    Własnie Piła była miejscem któremu JH najwięcej zawdzięcza. To Polonia Piła ukształtowała jego umiejętności, to w Pile nabierał dopiero doświadczenia. W Pawłowicach to on się nauczył niecałych podstaw tego rzemiosła. Pawłowice to był taki test dla młodego chłopaka. Miał on zdecydować czy dalej w życiu zajmować się żużlem czy może sobie odpuścić i poszukać innych wyzwań.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #4341
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Byczek NZUL



    Czyli twierdzisz, że naukę JH zakończył na etapie Pawłowic? Bzdura totalna.

    Nie, na etapie szkółki Unii Leszno. W Pile mógł jedynie doskonalić kunszt i tyle.

  24. Powrót do góry    #4342
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    sprawa odpalenia racy umorzona

    http://elka.pl/content/view/78118/80/

    teraz zacznie się najazd/nagonka na Leszno

  25. Powrót do góry    #4343
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Własnie Piła była miejscem któremu JH najwięcej zawdzięcza. To Polonia Piła ukształtowała jego umiejętności, to w Pile nabierał dopiero doświadczenia. W Pawłowicach to on się nauczył niecałych podstaw tego rzemiosła. Pawłowice to był taki test dla młodego chłopaka. Miał on zdecydować czy dalej w życiu zajmować się żużlem czy może sobie odpuścić i poszukać innych wyzwań.
    1. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to PePe jest wchowankiem Sparty, czy Polonii Bydgoszcz? Wszak początek kariery, to dla niego taki test
    2. Czy Ci się to podoba, czy nie JH jest wychowankiem KSUL. Basta.
    3. Wytluszczony fragment, to już kwintesencja Twojej twórczości na tym forum

    P.S. Zabrałeś mi przerwę śniadaniową...

  26. Powrót do góry    #4344
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    P.S. Zabrałeś mi przerwę śniadaniową...

    Bydlak


    p.s miałem nosa nie zmieniając avka

  27. Powrót do góry    #4345
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    http://elka.pl/content/view/78118/80/

    teraz zacznie się najazd/nagonka na Leszno
    No i dobrze że umorzona, kary za pirotechnike to ogolnie jest parodia. Jakos kiedyś było legalne i komuś to przeszkadzało na stadionach ? Żeby nie było, mówie o odpalanych normalnie, nie rzucanych w kogoś czy na murawe.

  28. Powrót do góry    #4346
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    No to teraz jeszcze niech napiszą o ugodzie za pobicie i lecimy.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4347
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 7 postach

    Odpalenie racy

    Sytuacja z Piotrem miała miejsce już PO ZAWODACH!!! Uniści fetowali mistrzostwo. Nikt nie zauważył wcześniej, że w parku maszyn nie było już motocykli!!! To oznacza, że sędzia zakończył zawody!!! Odpalenie racy nastąpiło JUŻ PO ZAWODACH.
    Dziękuję za uwagę. Pa
    UNIA LESZNO Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #4348
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To tak jak z Dudkiem na pikniku

    Oh, wait...

  31. Powrót do góry    #4349
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Agent_Cooper za jego przydatny post!

    j-rules (08-01-2016)

  33. Powrót do góry    #4350
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    umorzenie nastąpiło 22-12-2015, a nie 07-01-2016

  34. Powrót do góry    #4351
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    To prokuratura pracuje przed świętami? Teraz masowa amnezja u świadków mordobicia i jedziemy. Żałosny jest ten nasz lokalny polski grajdoł.

  35. Powrót do góry    #4352
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ania15 Zobacz posta
    Odpalenie racy nastąpiło JUŻ PO ZAWODACH.
    Feta to też impreza masowa.

  36. Powrót do góry    #4353
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,891
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    1. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to PePe jest wchowankiem Sparty, czy Polonii Bydgoszcz? Wszak początek kariery, to dla niego taki test
    2. Czy Ci się to podoba, czy nie JH jest wychowankiem KSUL. Basta.
    3. Wytluszczony fragment, to już kwintesencja Twojej twórczości na tym forum

    P.S. Zabrałeś mi przerwę śniadaniową...
    Doucz się, w temacie, w jakim klubie Pepe zdawał licencję i którego klubu barwy reprezentował w zawodach młodzieżowych, choć i również w seniorskich. A potem ciśnij dyrdymały jakieś na temat Sparty czy Bydzi.

    Do tej pory żaden z was nie przedstawił definicji wychowanka. Ale wszyscy z Leszna "wiedzą", ze JH to wychowanek Unii Leszno. Pytanie skąd to wiedzą skoro nie znają samej definicji ? Panie i Panowie, na coś się trzeba zdecydować. Problem jest tylko jeden, nikt jeszcze nie wymyślił takiej definicji wychowanka aby JH łapał się na wychowanka Unii Leszno. No ale ....uj z definicją, większość leszczynian twierdzi, że JH jest wychowankiem i tak ma być i już

    Scroll

    umorzenie nastąpiło 22-12-2015, a nie 07-01-2016
    Być może, ale wtedy nasuwa sie pytanie, dlaczego dopiero teraz podali to do wiadomości publicznej ?

    Dziwne tam u was są przypadłości. Info o wszczęciu postepowania podali zaraz po ogłoszeniu, ze PPj w Unii kontraku nie podpisze. A teraz śledztwo umorzono zaraz po informacji, ze PPj został zawodnikiem Unii
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 08-01-2016 o 15:37
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #4354
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Doucz się, w temacie, w jakim klubie Pepe zdawał licencję i którego klubu barwy reprezentował w zawodach młodzieżowych, choć i również w seniorskich. A potem ciśnij dyrdymały jakieś na temat Sparty czy Bydzi.

    Do tej pory żaden z was nie przedstawił definicji wychowanka. Ale wszyscy z Leszna "wiedzą", ze JH to wychowanek Unii Leszno. Pytanie skąd to wiedzą skoro nie znają samej definicji ? Panie i Panowie, na coś się trzeba zdecydować. Problem jest tylko jeden, nikt jeszcze nie wymyślił takiej definicji wychowanka aby JH łapał się na wychowanka Unii Leszno. No ale ....uj z definicją, większość leszczynian twierdzi, że JH jest wychowankiem i tak ma być i już

    Scroll



    Być może, ale wtedy nasuwa sie pytanie, dlaczego dopiero teraz podali to do wiadomości publicznej ?

    Dziwne tam u was są przypadłości. Info o wszczęciu postepowania podali zaraz po ogłoszeniu, ze PPj w Unii kontraku nie podpisze. A teraz śledztwo umorzono zaraz po informacji, ze PPj został zawodnikiem Unii
    to jaka mariusz jak ta definicja . mniej wiecej rok temu przekonywales midzy innymi mnie ze pawlicy to nie wychowankowie unii tylko ojca itd. wiec idac twoim tokiem myslenia to falubaz w kadrze ma jednego swojego wychowanka ponoc zengote... bo przeciez nie zaprzeczysz ze patryk to wychowanek slawka tylkow falubazie zdal licencje protasiewicza tez zaczybnal pod okiem ojca. wiec mariusz nie kompromituj sie nie kaz innym douczac . i trzymaj sie swojej teori. bo jestes jak choragiewka
    pyra

  38. Powrót do góry    #4355
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Doucz się, w temacie, w jakim klubie Pepe zdawał licencję i którego klubu barwy reprezentował w zawodach młodzieżowych, choć i również w seniorskich. A potem ciśnij dyrdymały jakieś na temat Sparty czy Bydzi.

    Do tej pory żaden z was nie przedstawił definicji wychowanka. Ale wszyscy z Leszna "wiedzą", ze JH to wychowanek Unii Leszno. Pytanie skąd to wiedzą skoro nie znają samej definicji ? Panie i Panowie, na coś się trzeba zdecydować. Problem jest tylko jeden, nikt jeszcze nie wymyślił takiej definicji wychowanka aby JH łapał się na wychowanka Unii Leszno. No ale ....uj z definicją, większość leszczynian twierdzi, że JH jest wychowankiem i tak ma być i już

    Scroll



    Być może, ale wtedy nasuwa sie pytanie, dlaczego dopiero teraz podali to do wiadomości publicznej ?

    Dziwne tam u was są przypadłości. Info o wszczęciu postepowania podali zaraz po ogłoszeniu, ze PPj w Unii kontraku nie podpisze. A teraz śledztwo umorzono zaraz po informacji, ze PPj został zawodnikiem Unii
    przestań się dalej ośmieszać z tematem kary dla PP. Już Ci wyjasnialismy jak wygląda proces postępowania, więc racz łaskawie skończyć te sugestie, jakoby Unia doniosła na Piotra, a później przekabacila prokuraturę.

    Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

  39. Powrót do góry    #4356
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    zmieniając temat, dlaczego w kadrze znajdują się Cyfer oraz Woryna? Czym sobie bardziej zasłużyli od Smektaly? Coś mnie ominęło? Smyk to brązowy medalista IMEJ. W każdym innym normalnym sporcie opieką kadry narodowej objęci są medaliści imprez rangi mistrzowskiej, więc za sam medal w tych zawodach Smyk powinien się tam znaleźć z urzędu.

    Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

  40. Powrót do góry    #4357
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Daj spokój... ich nieudolność sięgnęła takiego stopnia, że za dziewczyny nawet płacą.... nie kop leżącego

    pozdrawiam z leszna
    Nasza szkółka jest tragiczna a więc aby jakoś funkcjonować łapiemy się wszystkiego co możliwe .Ciekawsze jest to , dlaczego klub z najwspanialszą młodzieżą we wszechświecie wącha się z jakimś ukraińskim juniorem ?.Podejrzewam że te Wasze gwiazdeczki potrzebują jakiegoś chłopca do mycia sprzętu po treningach ale jeśli się mylę to daj znać

  41. Powrót do góry    #4358
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Nasza szkółka jest tragiczna a więc aby jakoś funkcjonować łapiemy się wszystkiego co możliwe .Ciekawsze jest to , dlaczego klub z najwspanialszą młodzieżą we wszechświecie wącha się z jakimś ukraińskim juniorem ?.Podejrzewam że te Wasze gwiazdeczki potrzebują jakiegoś chłopca do mycia sprzętu po treningach ale jeśli się mylę to daj znać
    a co to za różnica skąd jest junior i jakiej narodowości, skoro od kilku lat trenuje razem z leszczyńska szkółka? "Ty nie jesteś nasz, bo masz czarną skórę i skośne oczy". Tak to rozumiesz?

    Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

  42. Powrót do góry    #4359
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Finland Perkele Zobacz posta
    Człowieku, ale po co się błaźnisz? Jesteś kuzynem mariusza? Czepiasz się Unii Leszno, która nie dość, że ostatnio wypuściła w świat Musielaka, Pawlickich, Smektałę, Kuberę (że wymienię kilku), to jeszcze przygarnęła ostatniego naszego sensownego wychowanka Zengotę, bo wg biznesmenów z ZG był za słaby na ZG, a okazało się, że mieści się w mistrzowskiej Unii Leszno Po co wbijasz tak tępą szpilę, czyżby to była oznaka twojej nielotnej umysłowości?
    Jeśli ktoś tak lata jak Ty to przeważnie gaszę światło i spie....am ale zrobię wyjątek .Osobiście uważam że w Lesznie od wielu lat rodzą się największe talenty w tym sporcie i dlatego nie rozumiem po co ten Trofimow .Jak już chcesz kłamać i manipulować to na inne tematy bo sprawa pana Zengoty jest doskonale wszystkim znana a więc uspokój się i nie krzycz

  43. Powrót do góry    #4360
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Nasza szkółka jest tragiczna a więc aby jakoś funkcjonować łapiemy się wszystkiego co możliwe .Ciekawsze jest to , dlaczego klub z najwspanialszą młodzieżą we wszechświecie wącha się z jakimś ukraińskim juniorem ?.Podejrzewam że te Wasze gwiazdeczki potrzebują jakiegoś chłopca do mycia sprzętu po treningach ale jeśli się mylę to daj znać
    Jeśli miało być śmiesznie to Cię zmartwię. Było żenująco. Coś a'la Węglarczyk o Ukrainkach.
    Pytasz po co nam Trofimow? Unia po prostu przyciąga mega talenty.
    Ostatnio edytowane przez Londi ; 08-01-2016 o 17:32

  44. Powrót do góry    #4361
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Jeśli miało być śmiesznie to Cię zmartwię. Było żenująco. Coś a'la Węglarczyk o Ukrainkach.
    Patrząc na to co w ostatnich tygodniach wyrabiali działacze i kibice Unii przy wsparciu PP, to Ja też mogę być żenujący

  45. Powrót do góry    #4362
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Być może, ale wtedy nasuwa sie pytanie, dlaczego dopiero teraz podali to do wiadomości publicznej ?

    Dziwne tam u was są przypadłości. Info o wszczęciu postepowania podali zaraz po ogłoszeniu, ze PPj w Unii kontraku nie podpisze. A teraz śledztwo umorzono zaraz po informacji, ze PPj został zawodnikiem Unii


    To, dla "trzymających władzę" w naszym mieście to był Pikuś. Więcej roboty mieli gdy Emil postawił warunek, że Krym musi wrócić do Macierzy.
    Jakoś jednak nasi dali radę w temacie.... Znane jest też życzenie jednego z juniorów -" będę tu ( u nas - przypis mój ) jeździł, jeśli Komorowski przestanie być prezydentem ". Kilka telefonów - i załatwione. a junior z nami zostanie.

  46. Powrót do góry    #4363
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Do tej pory żaden z was nie przedstawił definicji wychowanka.
    Po co Ci jakas specjalna definicja?
    Wychowanek,to powinno wystarczyc.
    Znaczenie tego slowa to nie jest zagadnienie z fizyki kwantowej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #4364
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Kapitan winien spiąć poślady i pokazać charakter.

    klątwa trwa.

    unia, zanim kopnie kogoś w tyłek, to daje mu kapitana.
    baliński, przemek pawlicki, teraz musielak.

    tobiasz ma dwa wyjścia: poszukać innego klubu albo podrzucić opaskę piterowi.

  48. Powrót do góry    #4365
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ja mialem koszulke Raula. Czy jestem wychowankiem Realu?
    dlatego Ty nie jestes wychownkiem Realu (swoja droga Raul takze ) ani Ryan Giggs nie jest wychowankiem Manchesteru United ani ja nie jestem wychowankeim osiedlowej szkolki Miecia, ani Jarek Hampel nie jest wychowankiem Unii Leszno. nawet w sadzie to zasadzili ze Pila czyz nie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •