Strona 174 z 299 PierwszyPierwszy ... 74124164172173174175176184224274 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,786 do 7,830 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7786
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Rusiecki weź Ty ku*wa przed szereg nie wychodź!!!

    Słusznie nas teraz oskarżają o granie terminami i wykorzystywanie takiej tragedii.

    Wg mnie jedynymi podmiotami, które powinny się w tym temacie wypowiadać to Zarząd Ekstraligi, Metanol, Unia Tarnow, rodzice Krystiana... (kolejnosc przypadkowa).

    Masakra, szkoda chłopaka. Ale świat się buja dalej...

  2. Powrót do góry    #7787
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dokładnie, bardzo słabe to granie na uczuciach Rusieckiego. Decyzja należy do zarządu E-ligi. I tak będą jeździli i dziś w Gorican i w tygodniu na całym świecie i niestety nic to nie zmieni
    A jak się przełoży kolejkę i potem Unia pojedzie do Poznania z Emilem i wygra, to dopiero będzie kwas...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #7788
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Kto jak kto ale Rusiecki nie powinien wychodzić z takim apelem. Nawet jeżeli miał szczere chęci.

    Przecież od tego jest SE, poza tym uważam, że cześć zmarłemu zawodnikowi trzeba oddać na stadionach żużlowych własnie, w obecności tysięcy kibiców. Moim zdaniem tak będzie najlepiej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #7789
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Też jestem zdania, że Rusiecki nie powinien wychodzić przed szereg, jednak argument, że w tygodniu jechali do mnie nie przemawia. W tygodniu nie było żadnych informacji o Krystianie.

    Z drugiej strony weźcie pod uwagę, że zmarł syn zawodnika który jeździł w Lesznie 6 sezonów. Wiele osób w tym Rusiecki, Dworakowski bardzo dobrze Jacka znają. Kibice którzy nie są z nimi związani żadnymi więzami emocjonalnymi są zszokowani, to oni nie są?

  5. Powrót do góry    #7790
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Myślicie, że jest on aż tak cyniczny?
    !Adrian walcz!

  6. Powrót do góry    #7791
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Myślicie, że jest on aż tak cyniczny?
    Masz jakieś wątpliwości?
    Co zmieni odwołanie kolejki? Spowolni motocykle, zwiększy bezpieczeństwo na torze itp.?
    Minuta ciszy na stadionach to najlepszy sposób uczczenia pamięci Krystiana.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 28-05-2016 o 19:25

  7. Powrót do góry    #7792
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Krystian zginął robiąc to co kochał, jeżdżąc na żużlu i w taki sposób powinno mu się oddać cześć. Stworzyć jutro genialne widowiska które Krystian będzie podziwiał z góry.

  8. Powrót do góry    #7793
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    K...a a liczyłem, że z tego wyjdzie. Aż łezka sie w oku zakręciła
    Przy takich zdarzeniach to sie ciesze że u mnie w miescie nie ma klubu żużlowego, bo mam dwóch synów....

  9. Powrót do góry    #7794
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    A Rusiecki już kombinuje i chce wykorzystać sytuacje aby przełożyć kolejkę i abyśmy jechali z Emilem z Wrockiem. W sumie który prezes by zrobił inaczej na jego miejscu.

  10. Powrót do góry    #7795
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Kolejka odwolana

    Masz czego chciales Rusiecki

    Niech dzwoni do Pawlickiego zeby sie natychmiast wycofal z zawodow w Gorican

  11. Powrót do góry    #7796
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Każdy człowiek ma inną granicę wrażliwości, inne doświadczenia, opinie itd. Nie rzecz w licytacji, bo to, co dla jednego jest zasadne i słuszne, drugi uzna za
    niepotrzebne czy głupie. Oboje zaś mogą mieć rację. Tak to już jest na tym Świecie.
    Ja akurat byłbym za odwołaniem kolejki, i nie ma to nic wspólnego z kalkulacjami dot. siły drużyn, korzyści...
    Myślę, że podobnie myśli pan Rusiecki, także doświadczony ciężko przez los, do tego znający Krystiana i rodzinę Rempałów od lat.

    Dajmy sobie spokój z oceną ludzi w tak delikatnej materii. Nie przystoi.

  12. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    FIS (28-05-2016), Londi (28-05-2016), Martines (28-05-2016), Mileeek (29-05-2016), Molineux (28-05-2016), damianos81 (28-05-2016), welna (28-05-2016)

  13. Powrót do góry    #7797
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    A Rusiecki już kombinuje i chce wykorzystać sytuacje aby przełożyć kolejkę i abyśmy jechali z Emilem z Wrockiem. W sumie który prezes by zrobił inaczej na jego miejscu.
    Moim zdaniem znalezli by się tacy. Chociażby Józef.
    !Adrian walcz!

  14. Powrót do góry    #7798
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    A Rusiecki już kombinuje i chce wykorzystać sytuacje aby przełożyć kolejkę i abyśmy jechali z Emilem z Wrockiem. W sumie który prezes by zrobił inaczej na jego miejscu.
    Czy jakiegokolwiek prawdziwego kibica obchodzi teraz czy Emil pojedzie z Wrocławiem?
    Nie wydaje mi się.

    Jeśli Rusiecki faktycznie lobbował odwołanie kolejki (co Ekstraliga przed chwilą oficjalnie ogłosiła) mając taki zamysł chociażby "z tyłu głowy" to nie jest wart złamanego centa jako człowiek. Mam nadzieję, że kierował się tymi samymi przemyśleniami co ci, którzy myślą teraz o rodzinie Krystiana.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    welna (28-05-2016)

  16. Powrót do góry    #7799
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Dajmy sobie spokój z oceną ludzi w tak delikatnej materii. Nie przystoi.
    Nie napisałem że to źle albo dobrze więc gdzie tu jest ocena to tylko Twój umysł chyba wie który został chwilowo zaćmiony.

    Fakt jest taki, że przełożona kolejka jest na rękę Unii.

    Czy jakiegokolwiek prawdziwego kibica obchodzi teraz czy Emil pojedzie z Wrocławiem?
    Nie wydaje mi się.
    Kolejny zaćmiony. Gdzie napisałem coś o kibicach? Po prostu stwierdziłem fakt człowieku. Rozumiem tragedię ale to nie zwalnia od myślenia.

  17. Powrót do góry    #7800
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Co prawda Rusiecki to nie cała Unia ale taką zagrywką ten chłopek sprawił, że zamiast byka symbolem klubu przez, powiedzmy, tydzień powinna być raczej ... hiena.

  18. Powrót do góry    #7801
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Każdy człowiek ma inną granicę wrażliwości, inne doświadczenia, opinie itd. Nie rzecz w licytacji, bo to, co dla jednego jest zasadne i słuszne, drugi uzna za
    niepotrzebne czy głupie. Oboje zaś mogą mieć rację. Tak to już jest na tym Świecie.
    Ja akurat byłbym za odwołaniem kolejki, i nie ma to nic wspólnego z kalkulacjami dot. siły drużyn, korzyści...
    Myślę, że podobnie myśli pan Rusiecki, także doświadczony ciężko przez los, do tego znający Krystiana i rodzinę Rempałów od lat.

    Dajmy sobie spokój z oceną ludzi w tak delikatnej materii. Nie przystoi.

    Głos rozsądku. Osoby wieszające psy na Rusieckim nie mają pojęcia, jak jego los 6 lat temu doświadczył oraz jaki jest jego stopień wrażliwości na ludzką tragedie.

    No ale lepiej klikać na forum jak debil.

  19. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi marass za jego przydatny post!

    Londi (28-05-2016), Martines (28-05-2016), Mileeek (29-05-2016), damianos81 (28-05-2016), Michal87 (28-05-2016), wojciech.k (28-05-2016), xaxa (29-05-2016)

  20. Powrót do góry    #7802
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Nie napisałem że to źle albo dobrze więc gdzie tu jest ocena to tylko Twój umysł chyba wie który został chwilowo zaćmiony.

    Fakt jest taki, że przełożona kolejka jest na rękę Unii.



    Kolejny zaćmiony. Gdzie napisałem coś o kibicach? Po prostu stwierdziłem fakt człowieku. Rozumiem tragedię ale to nie zwalnia od myślenia.

    Kolego, zaćmionych poszukaj w swoim pobliżu, lub w odbiciu lustra. Wyrazilem, zdaje się kulturalnie, swoje zdanie i tyle.
    Poćwicz w domu wyrażanie własnej opinii bez obrażania.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Mefitzo (28-05-2016)

  22. Powrót do góry    #7803
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Głos rozsądku. Osoby wieszające psy na Rusieckim nie mają pojęcia, jak jego los 6 lat temu doświadczył oraz jaki jest jego stopień wrażliwości na ludzką tragedie.

    No ale lepiej klikać na forum jak debil.
    Więc niech Rusiecki przeleży plackiem tydzień w kościele a nie nakazuje innym, jak maja reagować na taką tragedię.
    Dodatkowo sprawę potęguje zbliżający się termin powrotu Emila na tor. Kilka dni temu czytałem wywiad, w którym Rusiecki wprost stwierdza: "Unia musi wygrać na wyjeździe".
    Ale ten apel jest oczywiście związany z wysoka wrażliwością Rusieckiego na tragedie. W garbate aniołki przestałem wierzyć dawno temu...
    I odpuść sobie te inwektywy. W swoim domu możesz sobie ich używać do woli.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    miki1970 (28-05-2016)

  24. Powrót do góry    #7804
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Poćwicz w domu wyrażanie własnej opinii bez obrażania.
    Właśnie sam to zrobiłeś i do tego "obraziłeś" moje otoczenie, także kto tu jest kulturalny to wiesz tylko Ty. Tyle w temacie.
    Głos rozsądku. Osoby wieszające psy na Rusieckim nie mają pojęcia, jak jego los 6 lat temu doświadczył oraz jaki jest jego stopień wrażliwości na ludzką tragedie.
    A teraz powiedz mi kto tutaj wiesza psy na nim? Bo ja jakoś tego nie widzę.

  25. Powrót do góry    #7805
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Więc niech Rusiecki przeleży plackiem tydzień w kościele a nie nakazuje innym, jak maja reagować na taką tragedię.
    Dodatkowo sprawę potęguje zbliżający się termin powrotu Emila na tor. Kilka dni temu czytałem wywiad, w którym Rusiecki wprost stwierdza: "Unia musi wygrać na wyjeździe".
    Ale ten apel jest oczywiście związany z wysoka wrażliwością Rusieckiego na tragedie. W garbate aniołki przestałem wierzyć dawno temu...
    I odpuść sobie te inwektywy. W swoim domu możesz sobie ich używać do woli.
    Mam nadzieję, że ten mecz pojedziemy bez Emila. Co do pouczania to sprawdź kto pierwszy rzucił inwektywą. Ciao panie moralizujący

  26. Powrót do góry    #7806
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    A czy prezes nie ma prawa być człowiekiem i mieć uczucia? Czy tylko musi się kierować własnym interesem? Ludzie dajcie spokój. Zbieg okoliczności sprawił że mamy mecz wyjazdowy ale sądzę że gdyby mecz był u nas to sytuacja by się powtórzyła. Jechaliśmy tyle meczy mecz bez Emila nawet ze Stalą wystartowaliśmy bez treningów więc nie przesadzajmy że Unia musi odwoływać bo się kogoś boi. Wg mnie kolejka nie powinna być odwołana i szkoda że kolejna niedziela bez speedwaya ale niestety nie mamy na to wpływu.

    PS Czy był w ogóle dziś ten trening na Smoku? Bo do 18,15 na pewno nic nie jeździli

  27. Powrót do góry    #7807
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Jechaliśmy tyle meczy mecz bez Emila nawet ze Stalą wystartowaliśmy bez treningów więc nie przesadzajmy że Unia musi odwoływać bo się kogoś boi.
    Jechaliśmy i pozycję w tabeli widać. Z Gorzowem to był 1 mecz i wtedy nie wiedział nikt że Peter będzie jechał taka padakę. Wiadomo, że mecze z Wrocekiem będą ważne i jeśli je przegramy to play-off oddala się a za tym idzie kasa i to nie mała. Rusiecki ma gorąco i sam wie, że play-off musi być przy takim składzie. Teraz kibice mówią o tragedii a później jak Unia nie wejdzie to będą właśnie psy wieszali na nim. Ciekawe który był by taki mądry mając takie presję z tyłu głowy i taką kasę do stracenia. Łatwo się piszę z klawiatury a trudniej zarządzać spółką. W biznesie nie ma emocji, tam się liczy kasa i słupki.

  28. Powrót do góry    #7808
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Jechaliśmy i pozycję w tabeli widać. Z Gorzowem to był 1 mecz i wtedy nie wiedział nikt że Peter będzie jechał taka padakę. Wiadomo, że mecze z Wrocekiem będą ważne i jeśli je przegramy to play-off oddala się a za tym idzie kasa i to nie mała. Rusiecki ma gorąco i sam wie, że play-off musi być przy takim składzie. Teraz kibice mówią o tragedii a później jak Unia nie wejdzie to będą właśnie psy wieszali na nim. Ciekawe który był by taki mądry mając takie presję z tyłu głowy i taką kasę do stracenia. Łatwo się piszę z klawiatury a trudniej zarządzać spółką. W biznesie nie ma emocji, tam się liczy kasa i słupki.
    Czyli co ? Twoim zdaniem Rusiecki wykorzystał tą sytuację do swoich partykularnych celów ? A Ty go tłumaczysz jeszcze ?

    Tak to należało zrozumieć ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #7809
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Moim zdaniem Rusiecki wykorzystuje sytuację do swoich celów.

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  30. Powrót do góry    #7810
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Skończcie juz tą jałową dyskusje co Rusiecki naprawde miał czy nie miał na myśli. Co to zmieni? I tak prawdy sie nie dowiecie. Nie żyje młody chłopak, który stracił życie na torze a wy sie k...a zastanawiacie czy Rusiecki to człowiek z uczuciami czy je...ny materialista. Uszanujcie ten tragiczny dzień i nie plujcie jadem w różne strony.

    Ps. Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób by logicznie i delikatnie wytłumaczyć 5-latkowi że żużlowiec zginął na torze? Bo jak uslyszał w wiadomościach to zalał sie łzami. Ja pier...le nie mam słów. Spoczywaj w pokoju Krystian

  31. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Bruczkow (28-05-2016), GoTrEk (29-05-2016), Marsh (28-05-2016), RJG_11 (28-05-2016), guard6 (28-05-2016)

  32. Powrót do góry    #7811
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Pozwolę sobie w tym wątku podzielić się czymś, może pod rozwagę.

    Kolegowałem się kiedyś z pewnym zapalonym bardzo kibicem. Był nawet tu i ówdzie znany. Mógłby być moim ojcem, ale że trochę już się znaliśmy, byliśmy na Ty. Przez pewien okres był On nawet związany z jednym z klubów, ale nie był osobą z pierwszych stron gazet. Raczej skromny, gdzieś tam w cieniu zawsze. Kiedy ja srałem w pieluchy, on miał już okazję na żywo oglądać złoto B.Penhalla w Londynie.
    No i kiedyś po mało prestiżowych zawodach, kiedy już żużlowcy pakowali swój sprzęt do busów, zasłabł i przy upadku uderzył się w głowę. Natychmiast wezwałem pomoc, karetkę (ambulansu już na stadionie nie było), pomocy tej natychmiastowej podjął się również ojciec jednego znanego dziś żużlowca. Niestety jakiś niedługi czas później w szpitalu ten kibic zmarł.

    Nie wyciągnąłem z tamtej tragedii żadnych wniosków. Oskarżałem słownie i na forum wielu ludzi wtedy tam obecnych, że jak mogli dopuścić do takiej tragedii, że oprócz jednego, nikt nie zainteresował się tą sytuacją, rzucałem mięsem we wszystkich jak popadnie.
    Dlaczego? Bo byłem potwornym egoistą. Przede wszystkim chciałem pokazać, że to JA podjąłem się akcji ratunkowej, że to JA jestem pomocny, a wszyscy INNI są źli. Ot, taki dobry JA i cały zły świat.
    Prawdopodobnie wtedy bym myślał, że p.Rusiecki w celu własnych celów doprowadza do odwołania kolejki, BO INNYCH MIERZYŁEM SWOJĄ MIARĄ.

    Minęło kilka lat i niemal równe 3 lata temu w moim życiu osobistym doszło do tragicznych zdarzeń (zawiesiłem wtedy na sportsboard prowadzenie Typera na stronie PSŻ). Zobaczyłem jak cienka granica jest między życiem a śmiercią. Bywają chwile uśmiechu w życiu, ale równie nagle mogą zgasnąć... na szczęście w tym wypadku skończyło się dla mnie (i nie tylko dla mnie) szczęśliwie.
    Tym razem wyciągnąłem wnioski, przedtem było mnie pełno wszędzie, musiałem wszystko skomentować, wyrazić własne zdanie w przekonaniu że to JA mam jedyną słuszną rację i recepte na wszystko.
    Tym razem nie miałbym odwagi insynuować czegokolwiek p.Rusieckiemu. Nie miałbym odwagi oskarżyć kogokolwiek o cokolwiek.
    Nabrałem trochę pokory do życia, dziś już nie muszę mieć ZAWSZE JEDYNEJ racji "bezapelacyjnie, do samego końca, mojej lub jej".
    Dziś raczej wyznaje zasadę, że jeśli czegoś nie potrafiłbym drugiemu człowiekowi powiedzieć prosto w oczy, to lepiej żebym nic nie mówił. Dla dobra wszystkich.

    Uważam, że decyzja o odwołaniu kolejki, jest dobrą decyzją.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  33. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi Molineux za jego przydatny post!

    Ali_G (29-05-2016), Bruczkow (28-05-2016), GoTrEk (29-05-2016), Hulc (28-05-2016), Martines (28-05-2016), Mildura (01-06-2016), _jaskolka_ (28-05-2016), bally (29-05-2016), lemur6666 (28-05-2016), pakosik (02-06-2016)

  34. Powrót do góry    #7812
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Czyli co ? Twoim zdaniem Rusiecki wykorzystał tą sytuację do swoich partykularnych celów ? A Ty go tłumaczysz jeszcze ?

    Tak to należało zrozumieć ?
    Jak zrozumiesz umysł człowieka który większość życia spędził w biznesie to przestaniesz zadawać durne pytania i sam będziesz znał odpowiedź.

  35. Powrót do góry    #7813
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kto jak kto ale Rusiecki nie powinien wychodzić z takim apelem. Nawet jeżeli miał szczere chęci.

    Przecież od tego jest SE, poza tym uważam, że cześć zmarłemu zawodnikowi trzeba oddać na stadionach żużlowych własnie, w obecności tysięcy kibiców. Moim zdaniem tak będzie najlepiej.
    Chętnie bym coś napisał, ale z uwagi na to ze Ty to Mariusz to chyba lepiej przemilczeć ten temat.

  36. Powrót do góry    #7814
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Moim zdaniem Rusiecki wykorzystuje sytuację do swoich celów.

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    A myślisz że Unia chętnie by jutro nie zlala cienkiego na te chwilę WTS? Później może być trudniej.

  37. Powrót do góry    #7815
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    PS Czy był w ogóle dziś ten trening na Smoku? Bo do 18,15 na pewno nic nie jeździli
    Trening był. Jeździli Musielak, Zengota, Kildemand, Smektala, Kaczmarek i Balinski. Na początek luźne jazdy w pojedynkę. Potem spod taśmy ścigali się Zengi i Kildemand. Zengi wszystkie pojedynki wygrał. Choć na koniec Kildemand był już w miarę szybki. Tylko oni śmigali spod taśmy. Potem Jankes krzyknął że kolejka odwolana, Zengi z Pajakiem odjechali jeszcze jeden bieg i trening się skończył. Ogólnie Kildemand był najbardziej zaangażowany i najwięcej jeździł.

  38. Powrót do góry    #7816
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Trening był. Jeździli Musielak, Zengota, Kildemand, Smektala, Kaczmarek i Balinski. Na początek luźne jazdy w pojedynkę. Potem spod taśmy ścigali się Zengi i Kildemand. Zengi wszystkie pojedynki wygrał. Choć na koniec Kildemand był już w miarę szybki. Tylko oni śmigali spod taśmy. Potem Jankes krzyknął że kolejka odwolana, Zengi z Pajakiem odjechali jeszcze jeden bieg i trening się skończył. Ogólnie Kildemand był najbardziej zaangażowany i najwięcej jeździł.
    Plus dla niego że chociaż sie stara. W miedzyczasie Piotr z kompletem wygrywa półfinał w Gorican

  39. Powrót do góry    #7817
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    A myślisz że Unia chętnie by jutro nie zlala cienkiego na te chwilę WTS? Później może być trudniej.
    A kto tam wygrał u nich?

  40. Powrót do góry    #7818
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Jak zrozumiesz umysł człowieka który większość życia spędził w biznesie to przestaniesz zadawać durne pytania i sam będziesz znał odpowiedź.

    Chezik, kolego drogi. Miałem nigdy nie pisać ( tutaj ) o polityce i ( w ogóle w necie ) o osobistych przeżyciach.
    Cóż, złamię w tej chwili przyrzeczenie.
    Piszesz o umyśle innego człowieka, pewnie na podstwie doświadczeń i obserwacji, ale... możesz się przecież mylić, niechcący wyrządzić krzywdę
    swoją oceną. Autorytatywne sądy. Popatrz, moi przyjaciele z pewnego forum, po wielu, wielu latach wspólnego pisania, gdy dowiedzieli się jaki
    zawód wykonuję, uznali że absolutnie nie może być to prawdą, że nijak nie wpisuję się w charakterystykę specjalności, która tkwiła w ich percepcji.
    Przecież, takim, jak cię znamy, nie dałbyś rady.
    Wniosek? Nie możes wiedzieć o czym myśli, co czuje, inny człowiek. Czy to będzie lekarz, prawnik, biznesmen.

    Decyzję o odwołaniu kolejki podjęto wspólnie. Raczej zakończmy już te niepotrzebne dyskusje, ten dramat i bez tego jest potwornie ciężki.

  41. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Bruczkow (28-05-2016), GoTrEk (29-05-2016), Mildura (01-06-2016), Molineux (28-05-2016)

  42. Powrót do góry    #7819
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    hezik, kolego drogi. Miałem nigdy nie pisać ( tutaj ) o polityce i ( w ogóle w necie ) o osobistych przeżyciach.
    Cóż, złamię w tej chwili przyrzeczenie.
    Piszesz o umyśle innego człowieka, pewnie na podstwie doświadczeń i obserwacji, ale... możesz się przecież mylić, niechcący wyrządzić krzywdę
    swoją oceną. Autorytatywne sądy. Popatrz, moi przyjaciele z pewnego forum, po wielu, wielu latach wspólnego pisania, gdy dowiedzieli się jakizawód wykonuję, uznali że absolutnie nie może być to prawdą, że nijak nie wpisuję się w charakterystykę specjalności, która tkwiła w ich percepcji.
    Przecież, takim, jak cię znamy, nie dałbyś rady.
    Wniosek? Nie możes wiedzieć o czym myśli, co czuje, inny człowiek. Czy to będzie lekarz, prawnik, biznesmen.

    Decyzję o odwołaniu kolejki podjęto wspólnie. Raczej zakończmy już te niepotrzebne dyskusje, ten dramat i bez tego jest potwornie ciężki.
    Dokładnie, po wielu latach, Rusiecki do nich nie należy. Józef tak ale Rusiecki nie.
    Decyzję o odwołaniu kolejki podjęto wspólnie. Raczej zakończmy już te niepotrzebne dyskusje, ten dramat i bez tego jest potwornie ciężki.
    Decyzje jak najbardziej rozumiem ale nie potrzebnie się tego Rusiecki domagał. Jego błąd bo i tak by to odwołali. Dziwi mnie, że on jako pierwszy się odezwał.
    Ostatnio edytowane przez chezik ; 28-05-2016 o 22:04

  43. Powrót do góry    #7820
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Ponowie powtórzę apel m in. Robsona i innych PRZESTAŃMY!!!

    Zginął jeden z nas - jeśli przyjąć, że jesteśmy żużlową rodziną - a jesteśmy!!!
    Nie wyobrażam sobie teraz poczciwego Jacka, w ogóle całej rodziny, to co tak bardzo ukochali, czemu poświęcili życie, zabrało im tego, którego tak pokochali, któremu dali życie...

  44. Powrót do góry    #7821
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Istne bydło. Gn*je wszędzie weszła spisek nawet na śmierci Krystiana. Ustawić takich pod ścianą i lac po mordzie ile wlezie. G*idy.

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Martines (28-05-2016), Mileeek (29-05-2016), bally (29-05-2016)

  46. Powrót do góry    #7822
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Dla tych co mają mało lat powinni wiedzieć, że Jacek Rempała to ikona w Lesznie porównywalna z Damianem. Jeździł w latach 2000-2005, 6 sezonów.
    Był swój, dawał z siebie więcej niż wychowankowie. Mieszkał przez cały okres w Lesznie w dzielnicy Gronowo skąd pochodzi obecny Prezes Piotr.
    Do dziś pamiętamy jak samolotem przyleciał na mecz w dniu komunii córki.
    Jacek do dziś utrzymuje nie TYLKO przyjacielskie kontakty ale prawie rodzinne z wieloma osobami z Leszna (nie pisze o nich bo nie wiem czy sobie życzą).
    Jakie są relacje na linii Dworakowski - J.Rempała wszyscy wiedzą, nie chcę używać tu pompatycznych słów.
    Zatem uważam że kto jak kto ale to właśnie KSUL miał prawa wnosić o przełożenie kolejki.

    Tak jak piszecie zginął nie ON ale jeden z NAS!
    I NALEŻY MU SIĘ OKAZANIE SZACUNKU!
    PROPONUJE MILCZENIE W WĄTKU DO PONIEDZIAŁKU... JUTRO DZIEŃ ZADUMY DLA KRYSTIANA!

    PS.Patrząc na piach ujechany przez WTS w Toruniu i ich obecną formę to Wrockowi powinno bardziej zależeć niż nam na przełożeniu.
    Milik na pół żywy, Ogór po Olimpiadzie w Olching i Toruniu... A nie jest powiedziane, że Emil pojedzie bo miejsca w składzie za darmo nikt mu nie da.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 28-05-2016 o 23:40

  47. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi unia1938 za jego przydatny post!

    Martines (28-05-2016), Mildura (01-06-2016), Mileeek (29-05-2016), Patrol91 (29-05-2016), Peter Kildemand (28-05-2016), _jaskolka_ (28-05-2016), bally (28-05-2016), pyra (28-05-2016), zolnierz (28-05-2016)

  48. Powrót do góry    #7823
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Dokładnie! Józef był z Jackiem blisko od lat! Tak samo Rusiecki! K..wa oni nie mysleli o tym żeby tylko wygrać w Poznaniu! Mysleli tylko o tej tragedii i o Jacku i jego rodzinie!!! Ludziska dajcie na luz!!! Ja dzis nie mogę sie skupic na niczym innym! RIP Krystian

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Martines za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-05-2016)

  50. Powrót do góry    #7824
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    A pomyślcie sobie że na forum wchodzi teraz Jacek, albo jego żona, albo Tomek Rempała.
    I co przeczytają?
    Żal i wspomnienie po śmierci syna, bratanka?

    Brak słów na was. BRAK SŁÓW!!

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-05-2016), _jaskolka_ (28-05-2016)

  52. Powrót do góry    #7825
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    To dobrze dla tego świata że są jeszcze ludzie na tym świecie, którzy mają SERCE.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Martines (29-05-2016)

  54. Powrót do góry    #7826
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Jak zwykle najwięcej do powiedzenia miały niektóre toruńskie trole w tym temacie a nie kibice wts-u.
    Brak słów.
    Szacun dla normalnych kibiców.
    Jak wogóle do głowy mogło komuś przyjść wykorzystywanie tego dramatu, tragedii?
    Dla mnie nie pojęte.
    R.I.P Krystian!
    Ostatnio edytowane przez bally ; 29-05-2016 o 00:05

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi bally za jego przydatny post!

    Martines (29-05-2016), Peter Kildemand (29-05-2016)

  56. Powrót do góry    #7827
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Jak zwykle najwięcej do powiedzenia miały k....y toruńskie w tym temacie.
    Brak słów.
    Szacun dla normalnych kibiców.
    Jak wogóle do głowy mogło komuś przyjść wykorzystywanie tego dramatu, tragedii?
    Dla mnie nie pojęte.
    R.I.P Krystian!
    Bo Ty wiesz co komu przyszło do głowy...i nie obrażaj bo sam pokazujesz jakim jesteś małomiasteczkowym wieśniakiem.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  57. Powrót do góry    #7828
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Podziękowania dla Rusieckiego, ze wyszedł z tym apelem przełożenia kolejki, warto dodać, ze to była reakcja na info z SE z Warszawy!
    Bo pierwsza decyzja Stępniewskiego o minucie ciszy na stadionach to byłby mega skandal roku, dobrze że zarząd SE, PZM i inni jednak pomyśleli ....

  58. Powrót do góry    #7829
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Ja mam problem z tą całą żałobą i odwołaniem kolejki nice i ekstra. Bo niby w czym to pomoże? Potrafię sobie wyobrazić transparenty na stadionie, ciszę, brak muzyki, dopingu i reklam. Potrafię sobie wyobrazić żużlowców jadących z czarnymi opaskami, wymieszanych kibiców GKM i Apatora skandujacych Krystian Rempała. To jest chyba lepszy sposób pożegnania niż siedzenie na forum i kłócenie się co Rusiecki miał na myśli?

    Nie wiem, może brakuje mi empatii, ale dla mnie odwołanie tej kolejki to totalna głupota.

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    mszat (29-05-2016)

  60. Powrót do góry    #7830
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Że też wam się chce użerać ze sobą w obliczu takiej tragedii. Jakże polskie.

    Wielka tragedia, cholerny smutek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •