Strona 77 z 299 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127177 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,421 do 3,465 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3421
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    Nie ma co się martwić na zapas. Może Piotrek jeszcze będzie w UL na 2016.
    A poza tym za rok wraca Jarek. No chyba że Józefowi coś się nie będzie znowu zgadzać.

    A propo Piotra jakieś info? Mówiło się o Wrocławiu. Zielona ma już pełny skład. A Rybnik? Mają kogoś na oku?
    a za kogo wraca Jarek? komu już wiadomo, że podziękujemy w 2017 roku?

  2. Powrót do góry    #3422
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Błagam was... Nie wierzcie w żadne dyrdymały od wełny czy innego Metfizo, że Piotrek we Wrocławiu. Za dwa dni przyjdą i napiszą, że jednak nie, bo to, bo tamto.

    Pożyjemy, zobaczymy, ale nie wierzcie w te ich wymyślane brednie.
    No właśnie nie wierzcie!

    Poza tym proszę Yahoo zacytuj mnie! Zacytuj wełnę, który pisze o Piotrze i Wrocławiu!!! Czekam!!! Nawet do przyszłorocznej Gwiazdki poczekam, tylko proszę zacytuj!!!!

    Poza tym!
    Wymyślane brednie??? Proszę dowody!!!
    Nie jest prawdą, że temat Piotra na początku tygodnia wrócił do Leszna???
    Nie jest prawdą, że w piątek temat Piotra w UL16 był już nieaktualny???
    Nie jest prawdą, że dziś nadal jest nieaktualny???

    Ale to jest dziś.
    A co będzie, jeśli do końca okresu transferowego pozostanie 5 godzin, a Piter nadal będzie bez klubu?
    I wtedy zajedzie na Strzelecką z prośbą, a Zarząd jednak się zgodzi???
    Napiszesz, że wełna pisał dyrdymały???

    Piszę co jest w danym momencie. I tak jest.
    Piszę, że sytuacja jest dynamiczna. I tak jest.
    Piotr ma coraz mniej opcji.
    Być może Rybnik, może Wrocław, może jednak ZG, a może w ostatnim dniu przygarną go w Lesznie.


    Jedno jest pewne.
    Najlepszy zawodnik DMP, Najlepszy zawodnik Ekstraligi na wyjazdach, stały uczestnik GP, jest bez wątpienia największym przegranym tej zimy.
    I jeśli faktycznie Rybnik Go nie chce. ZG i Wrocław mają skład zamknięty. Leszno nie ma zamiaru wracać z Nim do rozmów, to za chwilę się okaże, że jeden z największych talentów ostatnich lat w tym sporcie, zakończy/zawiesi karierę.......
    Tego chcemy???
    Będzie wtedy Józef i cała UL usatysfakcjonowana, że postawiła na swoim i pokazała ,,gówniarzowi'' miejsce w szeregu????
    Tak właśnie to ma wyglądać?

    Skoro jesteś mądrzejszy i starszy to zachowaj to dla siebie, bo o tym wiesz. Jeśli jednak jesteś mądrzejszy i starszy, i zachowujesz się tak samo jak ,,gówniarz'', to na pewno nie jesteś już mądrzejszy. Jesteś tylko starszy. A głupi jesteś tak samo jak ten gówniarz.

    Piotr Pawlicki na dzień dzisiejszy nie ma szans na starty w Unii. Nie ma - bo nie chce Go zarząd.
    Czy jeśli jednak nie znajdzie pracodawcy, co jest bardzo możliwe, nadal drzwi do Unii będą dla Niego zamknięte???
    Tego nie wiem yahooo.
    I mam nadzieję, że na to pytanie nie zna dziś odpowiedzi nawet sam Józef D!

  3. Powrót do góry    #3423
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Wydaje mi się, że yahooo chodzi o to, że w sytuacji Pitera najbardziej wiarygodnym info jest brak info Realnie patrząc kadrę uzupełnić mogą już tylko Rybnik i Leszno, bo nie chce mi się wierzyć, że Wrocław weźmie siódmego seniora.

    Wytyka innym nie rzetelność samemu pisząc niedawno "info 100%" więc?? Zresztą faktycznie lepiej poczekać na info z czyjegoś klubu, ufam KSUL

    Ostafa w jednym ma rację, KSUL może stracić potężny słup reklamowy. Zaraz powiecie gowniarz dostanie co chciał nie, nie cały czas mam na myśli 100% na zasadach klubu, oby.

  4. Powrót do góry    #3424
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Leszno nie ma zamiaru wracać z Nim do rozmów, to za chwilę się okaże, że jeden z największych talentów ostatnich lat w tym sporcie, zakończy/zawiesi karierę.......
    Tego chcemy???


    O w morde... ja rozumiem, ze brakuje zuzla w niedziele, ale zeby od razu isc w strone kabaretu?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Bruczkow (20-12-2015)

  6. Powrót do góry    #3425
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    O w morde... ja rozumiem, ze brakuje zuzla w niedziele, ale zeby od razu isc w strone kabaretu?[/COLOR]
    ,,Pijesz'' do talentów, czy zakończenia/zawieszenia kariery?

    Jeśli do tego pierwszego, to czekam na 5 nazwisk.

    Dobra - niech będą 3 nazwiska!!!
    Ale konkrety j-rules, konkrety!!
    A nie kabaret

  7. Powrót do góry    #3426
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Pije tylko do zakonczenia/zawieszenia kariery oraz pytania czy tego chcemy.

    Nie jest wazne co ja, ty czy my wszyscy chcemy, a czego chce sam zainteresowany. Jesli chce jezdzic to bedzie jezdizl nawet w 1 lidze. Dudek wrocil po roku banicji, to rok jazdy w lidze nizszej nie jest zadna tragedia. Nie trawie takiej propagadny jaka uprawiasz, pod tytulem "pomozmy mu bo on sobie sam nie da rady".

    Mi tam generalnie glupich ludzi nie zal, a Piter jest chyba bardzo glupi, zwazywszy na to jak prowadzi swoja kariere i jak wiele rzeczy w niej juz zyebau
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Falubaz (20-12-2015)

  9. Powrót do góry    #3427
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Najwiekszy talent nie moze znalezc klubu? Rybnik go nie chce?a kogo oni maja ze gardza takim prezentem?! Rozowy na pewno go przytuli tyle ze za male pieniadze. To samo Rusko. Jak widzisz mlodemu we lbie sie poprzewracalo. Kokosow nie zarobi i dlatego nigdzie nie zlozyl jeszcze podpisu. Teraz probuje cos ugrac w swoim macierzystym klubie ktory wczesniej chcial wydymac na niemala kase.

    I jesli faktycznie za 5 dwunasta Piotrek bedzie bez klubu to okazmy milosierdzie. Podpiszmy kontrakt i oglosmy urbi et orbi ze dla dobra polskiego speedwaya i kariery pawlickiego umozliwiamy mu starty w najlepszej lidze swiata aby sie chlopak nie zmarnowal. Tyle ze wowczas to Panowie Piotrusiowie powinni zaplacic Unii za mozliwosc startow a nie odwrotnie.

    A tak powaznie to podpisac z mlodym 3 letni kontrakt na promocyjnych dla klubu warunkach bez mozliwosci jego renegocjacji w gore, ale z wszelkimi obwarowaniami i ewentualnymi sankcjami dla zawodnika. Mysle ze 200 tys. za podpis plus 3tys za pkt to dobra opcja dla klubu jak i w obecnej sytuacji dla pawlickiego. Jak malo to pokazac drzwi po raz ostatni i tyle.

    Jozef po raz 3 rozegral team z Zaborowa. Z drugiej strony Pawliccy oleju w glowie nie maja za grosz.

    P.s
    Welna strasznie pobudzony jestes. Odloz te dropsy ktore dostales od Piotrka☺

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (21-12-2015)

  11. Powrót do góry    #3428
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Sytuacja Piotra to taka podobna do De Gei z Man Utd. Tam właśnie rozegrano to na zasadzie kilkuletniego kontraktu.
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 20-12-2015 o 15:01

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Bruczkow (20-12-2015)

  13. Powrót do góry    #3429
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Dość komiczna jest już ta maskarada. PP sobie doskonale poradzi bez Unii Leszno. Ona do niczego już mu nie jest potrzebna.Ktoś tu pisze że PP skończy kariere ? Ludzie opanujcie się. Jeżeli sytuacja będzie podbramkowa to podpisze warszawski z Wanda Kraków a przy pierwszym dzwonie w ekstralidze ustawi się do niego kolejka chętnych, którzy go będą wypatrywać niczym dziwki swoich klientów deszczową porą na autostradzie.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Penhall (20-12-2015), j-rules (20-12-2015)

  15. Powrót do góry    #3430
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Otóż to. Ciekawe, dlaczego nie popadli w totalną degrengoladę startując w Pile.
    Tu też jest niezła propaganda

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-12-2015)

  17. Powrót do góry    #3431
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Dlaczego w tych rozważaniach na temat PPJ w ogóle nie bierze się pod uwagę Unii Tarnów?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #3432
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dlaczego w tych rozważaniach na temat PPJ w ogóle nie bierze się pod uwagę Unii Tarnów?
    Dlatego bo to jest tak jakbyś nie miał na osiedlową lodziare a chciałbyś sobie zakupić mega sucz z Dubaju. Ledwo co starczyło sałaty na MM.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 20-12-2015 o 13:53

  19. Powrót do góry    #3433
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    No ale moga znalezc dla niego indywidualnego sponsora przeciez, np Azoty
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #3434
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No ale moga znalezc dla niego indywidualnego sponsora przeciez, np Azoty
    Uwierz mi że nie mogą.

  21. Powrót do góry    #3435
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Jakby Unia Tarnów miała kasę na dobrego żużlowca, to zatrzymałaby Vaculika.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    j-rules (20-12-2015)

  23. Powrót do góry    #3436
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Odniosę sie do wcześniejszych wpisów.

    Prawda Panowie jest taka że im wcześniej uwierzymy i pogodzimy się z tym że czasy wychowanków , miłości do klubów i temu podobnych głupot wygadywanych przez obecne pokolenia ( nie mam na myśli tylko klubu z Leszna ) się zakończyły tym lepiej dla wszystkich .

    Zawodnicy Ci zdają sobie sprawę że są magnesem marketingowym i wykorzystują to z premedytacją .
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  24. Powrót do góry    #3437
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dość komiczna jest już ta maskarada. PP sobie doskonale poradzi bez Unii Leszno. Ona do niczego już mu nie jest potrzebna.Ktoś tu pisze że PP skończy kariere ? Ludzie opanujcie się. Jeżeli sytuacja będzie podbramkowa to podpisze warszawski z Wanda Kraków a przy pierwszym dzwonie w ekstralidze ustawi się do niego kolejka chętnych, którzy go będą wypatrywać niczym dziwki swoich klientów deszczową porą na autostradzie.


    Albo w KST prawda? W zamian za Holdera, zgadlem?

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No ale moga znalezc dla niego indywidualnego sponsora przeciez, np Azoty


    Dlatego wypuścili Vacula, bosheeeee

  25. Powrót do góry    #3438
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    W Tarnowie jest tylko dwoch sponsorow, Azoty, ktore juz kase rzucily oraz kibice i tu niewiadomo ile rzuca, ale na Pitera to moze byc za malo
    Chociaz w sponsoringu jest AlCapone, sklep z asortymentem, ktory juniora moglby zachecic do jazdy w Tarnowie

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No ale moga znalezc dla niego indywidualnego sponsora przeciez, np Azoty
    Azoty nie chcialy brac nikogo pod swoje skrzydla. Ani Vacula, ani nawet Hancocka - a obaj sa profesjonalistami pelna geba, zwlaszcza z Grega powinni miec dobre wspomnienia bo logo bylo widoczne wszedzie.

    Teoretycznie, mogliby po promocji teraz Pitera wziac, ale kase na zuzel juz ustalili i Sady ma sie utrzymac tym co jest.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dość komiczna jest już ta maskarada. PP sobie doskonale poradzi bez Unii Leszno. Ona do niczego już mu nie jest potrzebna.Ktoś tu pisze że PP skończy kariere ? Ludzie opanujcie się. Jeżeli sytuacja będzie podbramkowa to podpisze warszawski z Wanda Kraków a przy pierwszym dzwonie w ekstralidze ustawi się do niego kolejka chętnych, którzy go będą wypatrywać niczym dziwki swoich klientów deszczową porą na autostradzie.
    Znajaz negocjacje teamu z zaborowa to pewnie i za podpis pod warszawskim beda chcieli od Wandy ze sto tysi
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #3439
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Welna strasznie pobudzony jestes.
    Bo juz sobie wyobrażam, jak przed każdym biegiem Kapitana spoglądasz na mnie i mówisz: ,, Zobaczysz teraz będzie trójka'', a 63 sekundy później tłumaczysz, że to przez pole startowe i dodatkowo na drugim łuku zablokował Go nie fair Niedźwiedź ...........
    No, i że trzeba Mu dać kolejną szansę.........

    No. Właśnie mniej więcej dlatego już jestem taki pobudzony

  27. Powrót do góry    #3440
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Bo juz sobie wyobrażam, jak przed każdym biegiem Kapitana spoglądasz na mnie i mówisz: ,, Zobaczysz teraz będzie trójka'', a 63 sekundy później tłumaczysz, że to przez pole startowe i dodatkowo na drugim łuku zablokował Go nie fair Niedźwiedź ...........
    No, i że trzeba Mu dać kolejną szansę.........

    No. Właśnie mniej więcej dlatego już jestem taki pobudzony
    Hahaha no niestety. ... tak to będzie wygladac, na Musielaku większa presja niż w tym sezonie, wtedy nie musiał, miał alternatywe, teraz musi nie ma rezerwy. Wszyscy będą patrzeli na niego przez pryzmat Pitera. ...

  28. Powrót do góry    #3441
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Hahaha no niestety. ... tak to będzie wygladac, na Musielaku większa presja niż w tym sezonie, wtedy nie musiał, miał alternatywe, teraz musi nie ma rezerwy. Wszyscy będą patrzeli na niego przez pryzmat Pitera. ...

    a moze wlasnie odwrotnie? moze wyjdzie z cienia pitera .. nie ma rezerw moze glowa spokojniejsza mniej nerwowosci... pozyjemy zobaczymy...mam nadzieje ze swiat sie niekonczy na sezonie 2016
    pyra

  29. Powrót do góry    #3442
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    a moze wlasnie odwrotnie? moze wyjdzie z cienia pitera .. nie ma rezerw moze glowa spokojniejsza mniej nerwowosci... pozyjemy zobaczymy...mam nadzieje ze swiat sie niekonczy na sezonie 2016
    Tobiasz to na pewno może być dobrym ligowcem zgodzę się(choć wątpię) , ale sory może się mylę
    ale nie ma tego czegoś co ma Piotr tej smykalki i co by nie zrobił to poziom Pitera i średnia ponad 2.1 na sezon (z dużym zapasem) dla Tobiasza nie osiagalna. ..

  30. Powrót do góry    #3443
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tobiasz to na pewno może być dobrym ligowcem zgodzę się(choć wątpię) , ale sory może się mylę
    ale nie ma tego czegoś co ma Piotr tej smykalki i co by nie zrobił to poziom Pitera i średnia ponad 2.1 na sezon (z dużym zapasem) dla Tobiasza nie osiagalna. ..
    a czy ja mowie ze ma byc liderem!! czy ja mowie ze to poziom pitera.. kto ci to nawtykal do glowki .. ja wiem ze masz w pokoju plakaty obrazki pitera pana ale wybacz swiat sie na nim nie konczy.... srednia 2.1 to juz bylo to przeszlosc zobaczymy ile w tym sezonie wykreci. i zeby nie bylo ze mu zle zycze
    pyra

  31. Powrót do góry    #3444
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    a czy ja mowie ze ma byc liderem!! czy ja mowie ze to poziom pitera.. kto ci to nawtykal do glowki .. ja wiem ze masz w pokoju plakaty obrazki pitera pana ale wybacz swiat sie na nim nie konczy.... srednia 2.1 to juz bylo to przeszlosc zobaczymy ile w tym sezonie wykreci. i zeby nie bylo ze mu zle zycze


    Ciekawy jestem reakcji jak jednak zostanie. Czekaj nie przyjdziesz na Smoka?

  32. Powrót do góry    #3445
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tobiasz to na pewno może być dobrym ligowcem zgodzę się(choć wątpię) , ale sory może się mylę
    ale nie ma tego czegoś co ma Piotr tej smykalki i co by nie zrobił to poziom Pitera i średnia ponad 2.1 na sezon (z dużym zapasem) dla Tobiasza nie osiagalna. ..
    Nie porównuj Tobiasza do Piotra, nie ta pułka. Na dzień dzisiejszy Tofik to pułka: Lamparta, Jabłoński, Miśkowiaka itp. Powiedziałbym że trochę mu jeszcze brakuje do poziomu takich grajków jak: Mroczka, Gomulski, Gapiński itp
    Ostatnio edytowane przez damianos81 ; 20-12-2015 o 20:27

  33. Powrót do góry    #3446
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ciekawy jestem reakcji jak jednak zostanie. Czekaj nie przyjdziesz na Smoka?

    na smoka kolego chodze nieprzerwanie wiecej czasu niz ty moze masz lat. i to nie zaleznie jaki byl sklad kto w nim czy w jechali o zloto czy baraze czy lali wszystkich w 2 lidze do 75.. wiec luz masz prawo nie wiedziec wiec to dla twojej wiedzy na przyszlosc zebys mi tu z takimi tekstami nie wylatal znowu.. a jak zostanie to bedzie .a za rok o tej porze kolejne story i walkowanie tematu pawlickich
    pyra

  34. Powrót do góry    #3447
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    na smoka kolego chodze nieprzerwanie wiecej czasu niz ty moze masz lat. i to nie zaleznie jaki byl sklad kto w nim czy w jechali o zloto czy baraze czy lali wszystkich w 2 lidze do 75.. wiec luz masz prawo nie wiedziec wiec to dla twojej wiedzy na przyszlosc zebys mi tu z takimi tekstami nie wylatal znowu.. a jak zostanie to bedzie .a za rok o tej porze kolejne story i walkowanie tematu pawlickich


    Staż nie ma tutaj znaczenia aczkolwiek twój jest ogromny za co szacun. Co nie zmienia faktu, ze Piotr jest rozliczany za prywatne a nie za wyniki a te od 2 lat ma najlepsze w zespole.

  35. Powrót do góry    #3448
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    na smoka kolego chodze nieprzerwanie wiecej czasu niz ty moze masz lat. i to nie zaleznie jaki byl sklad kto w nim czy w jechali o zloto czy baraze czy lali wszystkich w 2 lidze do 75.. wiec luz masz prawo nie wiedziec wiec to dla twojej wiedzy na przyszlosc zebys mi tu z takimi tekstami nie wylatal znowu.. a jak zostanie to bedzie .a za rok o tej porze kolejne story i walkowanie tematu pawlickich
    Chyba do 15 bądź 14, jak swego czasu Krosno w 1995...

  36. Powrót do góry    #3449
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Staż nie ma tutaj znaczenia aczkolwiek twój jest ogromny za co szacun. Co nie zmienia faktu, ze Piotr jest rozliczany za prywatne a nie za wyniki a te od 2 lat ma najlepsze w zespole.
    za wyniki mam do niego szacunek . ale wyniki to nie wszystko kolego.. przynajmniej nie dla mnie . a staz na stadionie mimo wszystko tez sie liczy. wtedy wlasnie widac wiecej niz tylko wyniki...

    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Chyba do 15 bądź 14, jak swego czasu Krosno w 1995...
    dokladnie do 14...ale rok chyba 1996 ... moze mi sie mylic to juz 20 lat !!!! ja pier..... jak ten czas leci
    pyra

  37. Powrót do góry    #3450
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Aussie (20-12-2015)

  39. Powrót do góry    #3451
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    spoko dzieki welna ... jednak po takim czasie pamiec jest zawodna
    pyra

  40. Powrót do góry    #3452
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Bo juz sobie wyobrażam, jak przed każdym biegiem Kapitana spoglądasz na mnie i mówisz: ,, Zobaczysz teraz będzie trójka'', a 63 sekundy później tłumaczysz, że to przez pole startowe i dodatkowo na drugim łuku zablokował Go nie fair Niedźwiedź ...........
    No, i że trzeba Mu dać kolejną szansę.........

    No. Właśnie mniej więcej dlatego już jestem taki pobudzony
    Nie mniej pobudzony byles jak Musielak nas do finalu wprowadzal w 2014. Wtedy ze szczescia uszami klaskales Tofikowi.

    Tobiasz w przyszlym roku zaskoczy. Ja w chlolaka wierze i na moje wykreci lepsza srednia niz starszy zaborowski braciak, ktory caly 2014 rok jechal padline i nikt nawet nie odstawil go na 1 mecz.

    Welna pewnie gdybys mogl to bys zastapil Kapitana Thj albo Michelsenem

    Milo bedzie patrzec na Ciebie oklaskunacego kapitana po wygranych biegach na Smoku i krzyczacego "Musielak". Tak samo jak kiedys Damian wprawil Cie w ekstaze pkkonujac parowke gdzie caly sezon wysylales go do II ligi.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Mefitzo (20-12-2015), xaxa (21-12-2015)

  42. Powrót do góry    #3453
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Chyba do 15 bądź 14, jak swego czasu Krosno w 1995...
    Byłem na tym meczu... Emocji co niemiara...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 20-12-2015 o 22:46

  43. Powrót do góry    #3454
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dość komiczna jest już ta maskarada. PP sobie doskonale poradzi bez Unii Leszno. Ona do niczego już mu nie jest potrzebna.Ktoś tu pisze że PP skończy kariere ? Ludzie opanujcie się. Jeżeli sytuacja będzie podbramkowa to podpisze warszawski z Wanda Kraków a przy pierwszym dzwonie w ekstralidze ustawi się do niego kolejka chętnych, którzy go będą wypatrywać niczym dziwki swoich klientów deszczową porą na autostradzie.
    Z tą kolejką to kolega się trochę rozpędził. Chętny się ktoś znajdzie, ale też mam nadzieję, że nie wywali (tak jak różowy) więcej niż "ma mieć".

    Załóżmy, że dzwona przywali np. Woffinden. Kto będzie stał w tej kolejce? Kloc, ok. A za nią Zmora, Dowhan, Gajewski, Rusiecki, Sady etc? Bez jaj.

  44. Powrót do góry    #3455
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Pawlicki.. wybacz, ale nie patrząc na nicki, po pierwszym zdaniu, przypadkowo patrze w lewo i wiem ze widze tam twój nick.
    Co by nie było, w pierwszym zdaniu hymny pochwalne na cześć pitera, albo bluzgi na Józefa.

    Wełna, fajnie piszesz. Lubię to. Ale twoja niechęć do pilskiej parówy = miłość do Pitera. Co by piter bardziej chamskiego ne zrobił, bardziej nienawidzisz Hampela.

    uwierz mi, też nie lubie JHJ, ale zachowanie pitera dla mnie = odwrotnie proporcjonalnie miłość do JHJ.
    po prostu. JHJ wygra dla mnie im więcej PPJ będzie się głupio i chamsko zachowywał.

    Coś jak PO o PiS. Pisiory wygrały bo ludzie mieli dosyć PO. I w stronę PO dąży Piter. Co może wykorzystać pilska parówa.
    Ludzie zapomnieli co 10 lat termu robił PiS, i co kilka lat temu parówa. Czas leczy rany....

    Żeby nie było. Ani tego nie chcę, ani tego. Ale wybierając, wolę mniejsze zło, czyli JHJ. A czemu? Bo się nauczył, bo zrozumiał swój błąd...

  45. Powrót do góry    #3456
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mam wciąż w domu program z tego meczu, dokładnie 75-14

    Generalnie od dłuższego czasu rzadko tu(sportsboard) zaglądam i czytając ten temat, widzę że nie mam czego żałować...
    Kiedyś na prawdę można było się czegoś wcześniej dowiedzieć i często informacje się sprawdzały a teraz tylko czyste dywagacje i przepychanki słowne.

    W temacie Piotra Pawlickiego: dziwi brak ostatecznej decyzji przez tak długi czas, czyżby kwestie problemów z prawem były aż tak poważne? Bo nie wierzę, że nawet po obniżeniu żądań nie znalazł się nikt chętny na takiego zawodnika.
    Ostatnio edytowane przez wiksa12 ; 21-12-2015 o 00:26

  46. Powrót do góry    #3457
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez wiksa12 Zobacz posta
    Mam wciąż w domu program z tego meczu, dokładnie 75-14

    Generalnie od dłuższego czasu rzadko tu(sportsboard) zaglądam i czytając ten temat, widzę że nie mam czego żałować...
    Kiedyś na prawdę można było się czegoś wcześniej dowiedzieć i często informacje się sprawdzały a teraz tylko czyste dywagacje i przepychanki słowne.

    W temacie Piotra Pawlickiego: dziwi brak ostatecznej decyzji przez tak długi czas, czyżby kwestie problemów z prawem były aż tak poważne? Bo nie wierzę, że nawet po obniżeniu żądań nie znalazł się nikt chętny na takiego zawodnika.
    Pewnie dlatego że kiedyś wszyscy w klubie kłapali jęzorem na lewo i prawo! Dziś sytuacja jest taka że wszystkie negocjacje są strzeżone jak plany budowy Gwiazdy Śmierci Pozostałe kluby latają ze wszystkim do PS czy SF , a niektórzy Senatorzy tfuu honorowi prezesi to na facebooku opisują wszystko ... komedia.
    Dzisiaj w Lesznie jakąś informacje możesz tylko wyciągnąć od samych zawodników(choć i tutaj nie masz pewności czy nie ściemniają , pozdrowienia Przemek )
    Zarząd , sponsorzy , pracownicy klubu nie puszczą pary z ust aż do oficjalnego komunikatu , taką strategie przyjęto wraz z objęciem funkcji prezesa przez Rusieckiego.
    Niektórzy już tutaj Wełnę od kłamców wyzywają ... a co ma chłop zrobić jak każdego dnia osoby pracujące naprawdę blisko klubu zmieniają wersje zdarzeń co 2 godziny? poprostu cyrk na kółkach , ja naprawdę już nic nie wiem
    Dziś na 100% wiemy że podpisano kontrakty z Emilem , Nickim , Zengotą i juniorami.

    Przed nami czas Świąt , więc apeluję o więcej miłości koledzy Wierzę że do Końca roku poznamy plany Klubu i Piotra.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #3458
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W sumie jeśli jest tak jak piszesz (a jest to bardzo logiczne) to tylko dobrze świadczy o klubie i potwierdza, że Unia jest w dobrych rękach i niegroźny nam jest scenariusz Włókniarza czy Falubazu.

    Piotra Pawlickiego bardzo lubiłem, widząc jak wchodził do "klatki" po meczach by bawić się z kibicami na prawdę upatrywałem w nim kolejnej leszczyńskiej legendy na miarę Balińskiego czy Adamsa, a nawet Jankowskiego. No cóż, sytuacja jest jasna- w Lesznie znów zawinił klan.
    Ostatnio edytowane przez wiksa12 ; 21-12-2015 o 01:34

  48. Powrót do góry    #3459
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Bruczków



    Chyba zapomnIes w jaki sposób parowa nas wystawiła. Przyjechał bezczelnie z drużyną za co skasował kasę po czym przytulil myszkę miki. Teraz kiedy okazało się, ze vanish nie jest taki fajny nagle mu się o macierzy przypomniało........ Taki uj.

    Piter się pogubił, kasa go zgubiła, tatuś, tryb życia. Sytuacja jednak pokazuje, ze on nie chciał odchodzic. Osobiście mam ogromną nadzieję, ze zostanie

  49. Powrót do góry    #3460
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Bruczków



    Chyba zapomnIes w jaki sposób parowa nas wystawiła. Przyjechał bezczelnie z drużyną za co skasował kasę po czym przytulil myszkę miki. Teraz kiedy okazało się, ze vanish nie jest taki fajny nagle mu się o macierzy przypomniało........ Taki uj.

    Piter się pogubił, kasa go zgubiła, tatuś, tryb życia. Sytuacja jednak pokazuje, ze on nie chciał odchodzic. Osobiście mam ogromną nadzieję, ze zostanie
    Też na to liczę, z Piotrkiem pojedziemy o złoto...
    Może Józef tak po ludzku chociaż raz zaprzeczy swoim zasadą i pokaże ludzką twarz i da mu szansę. ... ostatnią
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 21-12-2015 o 09:40

  50. Powrót do góry    #3461
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2013
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Bruczków



    Chyba zapomnIes w jaki sposób parowa nas wystawiła. Przyjechał bezczelnie z drużyną za co skasował kasę po czym przytulil myszkę miki. Teraz kiedy okazało się, ze vanish nie jest taki fajny nagle mu się o macierzy przypomniało........ Taki uj.

    Piter się pogubił, kasa go zgubiła, tatuś, tryb życia. Sytuacja jednak pokazuje, ze on nie chciał odchodzic. Osobiście mam ogromną nadzieję, ze zostanie
    Nie chciał odchodzić, bo się okazało, że są problemy z uzyskaniem tego co mógł mieć w Lesznie. Negocjacje z Pawlickimi co roku są delikatnie mówiąc utrudnione. Co roku to samo. Rozumiem, że oni dla siebie chcą jak najlepiej i jak najwięcej wyciągnąć. Myślę jednak, że w trudniejszych chwilach dla klubu byliby pierwszymi, którzy od tego klubu by się odwrócili. Nie przemawia do mnie ich zapewnienie, że do końca chcieli tu zostać. Przemek szybko po zakończonym sezonie zapewnił sobie miejsce w Gorzowie i liczyli, że Piotrek też tam wyląduje. Zostawienie Piotra na sezon 2016 byłoby dużym błędem i krzywdzące dla pozostałych.

  51. Powrót do góry    #3462
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez zbn Zobacz posta
    Nie chciał odchodzić, bo się okazało, że są problemy z uzyskaniem tego co mógł mieć w Lesznie. Negocjacje z Pawlickimi co roku są delikatnie mówiąc utrudnione. Co roku to samo. Rozumiem, że oni dla siebie chcą jak najlepiej i jak najwięcej wyciągnąć. Myślę jednak, że w trudniejszych chwilach dla klubu byliby pierwszymi, którzy od tego klubu by się odwrócili. Nie przemawia do mnie ich zapewnienie, że do końca chcieli tu zostać. Przemek szybko po zakończonym sezonie zapewnił sobie miejsce w Gorzowie i liczyli, że Piotrek też tam wyląduje. Zostawienie Piotra na sezon 2016 byłoby dużym błędem i krzywdzące dla pozostałych.


    Krzywdzące?! W jaki sposób, bo ktoś sobie ubzdural, ze Tobik będzie grzal ławę?

    Jeśli zostanie i za rok ponownie cyrki znaczy się nic już się nie da z tym zrobić i należy definitywnie pogonić.

  52. Powrót do góry    #3463
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Mnie tam tylko zastanawia czemu zwlekają z tym ogłoszeniem Kildemanda???

    Na co czekają niby? Na pierwszy śnieg?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  53. Powrót do góry    #3464
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Mnie tam tylko zastanawia czemu zwlekają z tym ogłoszeniem Kildemanda???

    Na co czekają niby? Na pierwszy śnieg?


    Wełna był na kubusiu u Dżosefa Stąd brak info ....

  54. Powrót do góry    #3465
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Mnie tam tylko zastanawia czemu zwlekają z tym ogłoszeniem Kildemanda???

    Na co czekają niby? Na pierwszy śnieg?
    Coś tu Nie pasuje, mi to wygląda tak.
    Kildemand jest już zaklepany i prędzej czy później się o tym dowiemy, a być może nie do końca jest wyjaśniona sprawa Piotra, i część udziałowców razem z Piotrkiem nadal walczą o pozostanie Pawlickiego w Uni, a jeśli tak by się jakimś cudem stało to pewnie ogłoszą 2 Piterow razem i to by było wielkie. BOOMM! Pewnie dosłownie na dniach się wyjaśni myślę że do świat dowiemy się wszystko

    P.S A może Unia romansuje z kimś jeszcze i nie jest to Piotr. ...? ,gdyby było wszystko jasne to znalibysmy już skład, bo przeciąganie tego wszystkiego niczemu dobremu nie służy, między innymi sprzedaży karnetów na sezon 2016.... I nie wieże w to że Unia nie zabezpieczy się na wypadek kontuzji i Tobiasz będzie miał miejsce bez walki o skład....
    Nie wierzę też w to że działacze odpuscili by obronę tytułu, bo nie oszukujmy się oddanie Pawlickich i przyjęcie Kildemanda to oslabienie. ..a mieliśmy się wzmocnić. ..Unia miała ruszyć na polowanie. ... tak sam Rusiecki twierdził. ..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •