Strona 206 z 299 PierwszyPierwszy ... 106156196204205206207208216256 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,226 do 9,270 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9226
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Najwygodniejszym rywalem? Nie sądzę, że warto nas łatwo wpuścić do walki o medale... Jakimś cudem odpalą Emil czy Nikodem i można sobie zrobić krzywdę. Lepiej mieć takiego rywala z głowy...


    Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
    A ja bym bardzo chciał zobaczyć Leszno w play offs na 4 miejscu. Jest spora szansa, że wówczas wyeliminujecie Gorzów w półfinale. Jeśli my poradzimy sobie z Toruniem to mamy wspólny finał. I co tu dużo gadać, Falubazowi łatwiej byłoby rywalizować z Wami niż z Gorzowem.

  2. Powrót do góry    #9227
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    wielka filozofia ustawić tak i jechać? :
    1.Emil
    2.Zenota
    3.Kildemand
    4.Piter
    5.Nicki
    6-7juniorzy

    widać że u Was zawodnicy i sponsorzy maja glos przy ustalaniu skladu i potem g.wno wychodzi.
    za duży balagan przez wiare w *****istosc Unii.

  3. Powrót do góry    #9228
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Carlitos - Leszno wyeliminuje Gorzów ? Serio w to wierzysz ? Już ostatnio pisałem, by nie demonizować tej drużyny i dzisiaj wyszła prawdziwa wartość tej ekipy. Prawda jest taka, że Leszno cieniuje cały sezon, a jedyny naprawdę dobry mecz tego teamu to ten z Toruniem u siebie. Ja wiem, że nazwiska mają mocne, ale co z tego ? To trochę taka historia jak z zeszłorocznym Gorzowem albo Falubazem 2010. Potencjał kadrowy to jedno, a forma zawodników to drugie. Nie ma absolutnie żadnych przesłanek na odrodzenie Pedersena czy Kildemanda. Pawlicki też raczej ten sezon będzie miał po prostu średni. Dodatkowo Unia wyraźnie odstaje na pozycjach juniorskich. Dla mnie Leszno jest słabsze zarówno od Torunia jak i Zielonej Góry, nie wspominając o Gorzowie. Piszę to wszystko bez złośliwości żeby nie było. Po prostu luźne obserwacje formy tej drużyny i poszczególnych zawodników. Powrót Emila wiele tutaj nie zmieni.
    TeamLindgren

  4. Powrót do góry    #9229
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Carlitos - Leszno wyeliminuje Gorzów ? Serio w to wierzysz ? Już ostatnio pisałem, by nie demonizować tej drużyny i dzisiaj wyszła prawdziwa wartość tej ekipy. Prawda jest taka, że Leszno cieniuje cały sezon, a jedyny naprawdę dobry mecz tego teamu to ten z Toruniem u siebie. Ja wiem, że nazwiska mają mocne, ale co z tego ? To trochę taka historia jak z zeszłorocznym Gorzowem albo Falubazem 2010. Potencjał kadrowy to jedno, a forma zawodników to drugie. Nie ma absolutnie żadnych przesłanek na odrodzenie Pedersena czy Kildemanda. Pawlicki też raczej ten sezon będzie miał po prostu średni. Dodatkowo Unia wyraźnie odstaje na pozycjach juniorskich. Dla mnie Leszno jest słabsze zarówno od Torunia jak i Zielonej Góry, nie wspominając o Gorzowie. Piszę to wszystko bez złośliwości żeby nie było. Po prostu luźne obserwacje formy tej drużyny i poszczególnych zawodników. Powrót Emila wiele tutaj nie zmieni.
    Ja wiem, że oni są w dołku i że nie radzą sobie na takich torach jak baronowe gówno, ale na Zawarciu powitałby ich tor jaki dobrze znają i lubią na nim jeździć. Zobacz jaki wynik zrobiło Leszno w Gorzowie jadąc bez Emila.

    1. Piotr Pawlicki - 8 (0,1,3,1,3)
    2. Tobiasz Musielak - 4 (2,w,1,0,1)
    3. Nicki Pedersen - 9 (2,0,3,1,3)
    4. Peter Kildemand - 3+1 (1*,1,-,1)
    5. Grzegorz Zengota - 11+1 (2,3,2*,3,0,1)
    6. Bartosz Smektała - 2 (2,0,0,0)
    7. Daniel Kaczmarek - 0 (0,d,-)

    Teraz wyobraźmy sobie że zamiast Kildemanda jedzie Emil a za Smektałę Kubera. Czy wygrają ? Raczej nie, ale mogą takim składem spokojnie zakręcić się w okolicach 43 pkt a to już jest wynik, który może dać awans do finału.
    Zobaczymy jak nasze gwiazdeczki wykażą się na Zawarciu, ale szczerze większe szanse w play offach daje tam Unii a nie nam.

  5. Powrót do góry    #9230
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    boze chopaku mecz o po byl dzis i to przegrany za 3 minium
    Oczywiście ze był i oczywiście ze go przegraliśmy z kretesem.
    Teraz mamy dwa wyjscia:
    1. Usiąść, ryczeć i mysleć o nowym sezonie.
    2. Zebrać ekipę do kupy, zrobić małe trzesienie ziemi, zmienić przygotowanie toru, poświęcić srode i czwartek na obowiązkowe treningi, pojechać i zobaczyć w niedziele co z tego wyjdzie. Jak sie nie uda to się nie uda, ale przynajmniej sprobowali. Mamy 5 spotkań w których tak faktycznie mozna zdobyć 14 punktów. Ile z tego zdobędziemy? Nie wiadomo. Może 5, może 10 a może 14?

    Zdaję sobie sprawe ze to co piszę to abstrakcja na dzisiaj i pewnie sezon zakonczymy na 6/7 miejscu, ale wolę myśleć tak niż poddać się na pięć kolejek przed koncem sezonu.
    Inna sprawa to taka czy podobnie myslą w tym klubie...

  6. Powrót do góry    #9231
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    11 punktów Zengoty na Zawarciu jest raczej nie do powtórzenia, a jakiekolwiek roszady na juniorce też są bez znaczenia.
    Nie zmienia to faktu, że Leszno mimo wszystko w każdym dwumeczu byłoby rywalem, z którym każdy musi się liczyć. Ale w tym roku ta maszyna już chyba nie odpali. Za dużo chaosu, złej energii, braku formy. Obecnie zaczął dołować Zengota. Jako tako swoje jedzie Piter. Emil też swoje pojedzie, zwłaszcza u siebie. Musielak niby te 6 dziś zrobił, ale sorry, to było w słabym stylu. W 14 miał fuksa, bo start fatalny, ale Jędrzejak pojechał z Zengotą. I zamiast 0, było 2. Kildemand porażka, w Polsce już w tym roku chyba się nie odnajdzie, zresztą nie będzie okazji.

    Mimo wszystko, do tego PO wystarczy wygrać w Rybniku najprawdopodobniej...
    Bo GKM wypuścił te dwa mecze, podobnie Wrocław dwa mecze z Falubazem, z których wyszedł z 0.

    1. Nicki
    2. Musielak
    3. Piter
    4. Zengota
    5. Emil

    I tak jechać do końca. Jedyne sensowne, zbilansowane ustawienie na ten moment.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-07-2016)

  8. Powrót do góry    #9232
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Ale z wami jest dziwna sytuacja. Kiedy wy te punkty pogubiliście, że o PO się musicie martwić?
    Już sprawdziłem. U siebie remis z Rybnikiem. No toć to jest jakaś komedia. Taki skład, taka ekipa. Gdzie ten Piotrek co z seniorami brał się za bary, ratował mecze i komplety trzaskał? I jak można było mieć takie zapędy mocarstwowe, żeby odpulić Damiana B. i Przemka? To macie teraz swoje gwiazdy, zamiast wyżej wymienionych swojaków.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  9. Powrót do góry    #9233
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A ja bym bardzo chciał zobaczyć Leszno w play offs na 4 miejscu. Jest spora szansa, że wówczas wyeliminujecie Gorzów w półfinale. .
    To chyba był żenujący żart piszącego...
    Leszno w obecnej dyspozycji to może toczyć wyrównane boje z Bydgoszczą a nie z Gorzowem czy innymi zespołami z e-ligi...

  10. Powrót do góry    #9234
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Ale z wami jest dziwna sytuacja. Kiedy wy te punkty pogubiliście, że o PO się musicie martwić?
    Już sprawdziłem. U siebie remis z Rybnikiem. No toć to jest jakaś komedia. Taki skład, taka ekipa. Gdzie ten Piotrek co z seniorami brał się za bary, ratował mecze i komplety trzaskał? I jak można było mieć takie zapędy mocarstwowe, żeby odpulić Damiana B. i Przemka? To macie teraz swoje gwiazdy, zamiast wyżej wymienionych swojaków.
    Ale o czym Ty teraz rozmawiasz? Przeciez zmiany kadrowe w porownaniu z ubieglym rokiem sa raczej kosmetyczne. Peter za Przema i koniec roszad. Piotrek przeszedl na seniora i to by bylo na tyle. Wiec o jakich zapedach mocarstwowych mowisz? Skoro Ptzemowi przejscie do Gorzowa mialo pomoc, a wielu tak twierdzi, to dobrze ze zmienil otoczenie. Niech sie chlopak rozwija zamiast stac w miejscu.
    W poprzednim sezonie noemalze wszystko nam wychodzilo. Teraz jest odwrotnie. Poczatek do dolowania Piotrka. Jak sie ogarnal to Peter sie zgubil i do tej pory odnalezc sie nie moze. Do tego doszedl Nicki a teraz zaczyna dolowac Zengi. Kazdy po koleji ma jakies problemy. Ani jednego meczu w tym roku nie pojechalismy optymalnie. ANI JEDNEGO. Zawsze ktos zawodzil. W dodatku w tym roku wychodzi nieudolnosc Skory, przebil juz nawet Gajewskiego.

  11. Powrót do góry    #9235
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    46 punktów tarnowian na Smoku to nie jest science-fiction.
    Zengi i Tofeek w piątek nie istnieli.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  12. Powrót do góry    #9236
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Potrzebna zmiana w parkingu. Zawodników już nie zmienimy. Ze Skórą Prezes nie chce się pożegnać to chociaż wsparcie w postaci Sławka Kryjoma za młodego Gryczkę. Czas wprowadzić obowiązkowe analizy każdego meczu. Co mecz robimy szkolne błędy w I łuku! Nie patrzymy na siebie w I łuku! Wczoraj Emil powiózł Petera i młody Drózdź ich obskoczył!!! Potem Peter przewróciłby Emila! Co to k...a jest? Zawody indywidualne? Smyk nie czekał na Kuberę!!! Podnoszenie koło na wyjściu przez Piotra, Toffika, Petera przez co tracimy pozycje i przeszkadzamy niejednokrotnie koledze z pary. Próba toru nic nie daje. Obchód toru nic nie daje. Roman co zęby zjadł na speedwayu może buty czyścić Gale i Dróżdżowi! Jak młodych przełożył? Smyk co mecz manetkę ze strachu urywa. Gdzie psycholog w parkingu co był rok temu? Ktoś pisał że w Toruniu! Prezes obowiązkowo na trybuny.

    Obyśmy w niedzielę nie obudzili się w Nice... lidze.

    To co było wczoraj to wstyd. Nikt nie wiedział jaki tor będzie w Poznaniu? Nie było na smoku żadnego treningu na podobnej nawierzchni. Nikt nie wyciągnął wniosków z porażki we Wrocku rok temu?!
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 04-07-2016 o 12:19

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zolnierz za jego przydatny post!

    Megan (04-07-2016), Mileeek (04-07-2016), Raymond (04-07-2016)

  14. Powrót do góry    #9237
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Skora na nosie mial dzisiaj Ray Bany.

    Hahah rozbawil mnie ten argument. Na aliexpress masz raybany za 2,99 dol i przesyłka z chin do pl gratis tak szacunkowo na moje oko to z 60-70 % ( moze lepiej ) raybanow w PL pochodzi wlasnie z ali

  15. Powrót do góry    #9238
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    To co było wczoraj to wstyd i hańba! Nikt nie widział jaki tor będzie w Poznaniu? Nie było na smoku żadnego treningu na podobnej nawierzchni. Nikt nie wyciągnął wniosków z porażki we Wrocku rok temu?!
    Spodziewać się mogli wszyscy i pewno wiedzieli, dokąd jadą. Tyle że skoro w zeszłym roku nie przełożyli się do końca zawodów, to tak naprawdę wczoraj byli w takiej samej dupie. Może do trzech razów sztuka...?

  16. Powrót do góry    #9239
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Po powrocie wczoraj z Poznania wszedłem na lapka, dalej na SB i patrze 3 strony do czytania. Mówię, ojj widzę że będzie grubo

    Nie chce mi się rozpisywać meczu cząstkowo, kto widział to w TV czy na żywo tak jak ja nie potrzebuje jakiś analiz itd. Nawet z Pedersenem byśmy dostali w plecy taka jest prawda.

    Chcę tylko poruszyć jeden bardzo ważny temat, ale to bardzo bardzo ważny i mam komunikat i prośbę.

    WSZYSCY WY CO KRYTYKOWALIŚCIE TYCH "PATOLOGICZNYCH DZIECIAKÓW Z FANA" ZA DECYZJĘ O OLANIU TEGO CYRKU NA SMOKU PRZEPROŚCIE I UDERZCIE SIĘ W PIERŚ!


    Jak widać jest to chyba jedyna trzeźwo myśląca grupa na stadionie, która ogłoszeniem bojkotu chciała wylać kubeł zimnej wody na zarząd. Ten ich (w sumie nas bo też bojkotuję) olał ciepłym moczem i powiem tak...KARMA WRACA. Los bywa jednak przewrotny w życiu bym nie powiedział, że będziemy w takim miejscu 4 lipca 2016r. nawet wiedząc, że 3 miechy będziemy bez Emila.

    Przed meczem w Toruniu napisałem, że jak Kildemand da ciała, a dał to Skóra powinien podać się do dymisji. Teraz kolejny KATASTROFALNY BŁĄD! JA nawet będąc na stadionie dalej miałem nadzieję, że zaraz spiker (który miał ładną sieczkę w głowie swoją drogą) poda info, że w składzie będzie zmiana... O Gryczkach szkoda pisać...bo mi się podnosi na samą myśl...

    I co teraz wszyscy nagle BOJKOT tak? Ładne jaja

    WSZYSCY DO RYBNIKA! UNIA TO MY!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    Mileeek (04-07-2016)

  18. Powrót do góry    #9240
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Osobiście na następny mecz o ile bedzie im się chciało jechać odstawiłbym Smektałe. Nie wiem jak wygląda sprawa z Heleną yyyy Dzikiem, ale musi wrócić do skladu odwrotnie Kildemand mam nadzieje opuścił już boks i narawdę życze mu kompletów, ale gdzie indziej
    Ostatnio edytowane przez Dominik ; 04-07-2016 o 10:58

  19. Powrót do góry    #9241
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Po powrocie wczoraj z Poznania wszedłem na lapka, dalej na SB i patrze 3 strony do czytania. Mówię, ojj widzę że będzie grubo

    Nie chce mi się rozpisywać meczu cząstkowo, kto widział to w TV czy na żywo tak jak ja nie potrzebuje jakiś analiz itd. Nawet z Pedersenem byśmy dostali w plecy taka jest prawda.

    Chcę tylko poruszyć jeden bardzo ważny temat, ale to bardzo bardzo ważny i mam komunikat i prośbę.

    WSZYSCY WY CO KRYTYKOWALIŚCIE TYCH "PATOLOGICZNYCH DZIECIAKÓW Z FANA" ZA DECYZJĘ O OLANIU TEGO CYRKU NA SMOKU PRZEPROŚCIE I UDERZCIE SIĘ W PIERŚ!


    Jak widać jest to chyba jedyna trzeźwo myśląca grupa na stadionie, która ogłoszeniem bojkotu chciała wylać kubeł zimnej wody na zarząd. Ten ich (w sumie nas bo też bojkotuję) olał ciepłym moczem i powiem tak...KARMA WRACA. Los bywa jednak przewrotny w życiu bym nie powiedział, że będziemy w takim miejscu 4 lipca 2016r. nawet wiedząc, że 3 miechy będziemy bez Emila.

    Przed meczem w Toruniu napisałem, że jak Kildemand da ciała, a dał to Skóra powinien podać się do dymisji. Teraz kolejny KATASTROFALNY BŁĄD! JA nawet będąc na stadionie dalej miałem nadzieję, że zaraz spiker (który miał ładną sieczkę w głowie swoją drogą) poda info, że w składzie będzie zmiana... O Gryczkach szkoda pisać...bo mi się podnosi na samą myśl...

    I co teraz wszyscy nagle BOJKOT tak? Ładne jaja

    WSZYSCY DO RYBNIKA! UNIA TO MY!
    Spiker swoją drogą to miał naprawdę "niezłe" odjazdy - nikt mu nie powiedział, że nawet połowa Skorpionów kibicuję Unii? W ogóle na trybunach dziwne klimaty.

    A tak co do sedna sprawy - Santiago, nie byliście jedyną grupą która krytykowała postawę zarządu wobec kibiców, powiem więcej, niektórzy wspominali już o tym problemie dużo wcześniej niż w ostatniej przerwie zimowej. Jakbym był złośliwy, to bym napisał, że jak to napisałeś grupa "PATOLOGICZNYCH DZIECIAKÓW Z FANA" dopóki miała po drodze z zarządem to wręcz stawała w jego obronie. Piszę to bez satysfakcji
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  20. Powrót do góry    #9242
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta

    Jak widać jest to chyba jedyna trzeźwo myśląca grupa na stadionie, która ogłoszeniem bojkotu chciała wylać kubeł zimnej wody na zarząd. [/SIZE][/B][/U]
    Przypomnial mi sie transparent jaki Gorzow wywiesil u nas na inauguracje : SZANUJ KIBICA SWEGO BO NIE BEDZIESZ MIEC ZADNEGO

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    santiagoUL (04-07-2016)

  22. Powrót do góry    #9243
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Spiker swoją drogą to miał naprawdę "niezłe" odjazdy - nikt mu nie powiedział, że nawet połowa Skorpionów kibicuję Unii? W ogóle na trybunach dziwne klimaty.

    A tak co do sedna sprawy - Santiago, nie byliście jedyną grupą która krytykowała postawę zarządu wobec kibiców, powiem więcej, niektórzy wspominali już o tym problemie dużo wcześniej niż w ostatniej przerwie zimowej. Jakbym był złośliwy, to bym napisał, że jak to napisałeś grupa "PATOLOGICZNYCH DZIECIAKÓW Z FANA" dopóki miała po drodze z zarządem to wręcz stawała w jego obronie. Piszę to bez satysfakcji
    Oczywiście, że nie byliśmy jedynymi, którzy krytykowali klub nawet przy paśmie sukcesów nie mam zamiaru tego negować. Ale jako jedyni JASNO I KLAROWNIE przekazaliśmy do opinii publicznej swoje "żale". Wiele rzeczy i tak nie wyszło jeszcze na światło dzienne, ale czuję, że to tylko kwestia czasu podobnie jak było z PAwlickim, kiedy po ogłoszeniu, że odchodzi zaczęły wychodzić kwiatki i skończyła się tzw. "ochronka".

    Z zarządem mieliśmy po drodze dość krótko. Było spotkanie, każdy powiedział swoje zdanie i wszyscy się rozeszli w dobrych nastrojach. Jednak z miesiąca na miesiąc dogadanie się z klubem z szczególnie z Panem Igielskim stawało się wręcz niemożliwe. Przecież pokój wisiał już na krawędzi 2014 kiedy to na meczu z Apatorem ochrona nie chciała wpuszczać ludzi na FANA razem z oprawą i zaczęła ostro gazować po czym poszła kamionka. Kiedy wołaliśmy prezesa w czasie akcji od osób funkcyjnych usłyszeliśmy, że NIE MA CZASU!

    Zeszły rok to mała kumulacja wszystkiego a głownie to olanie wyjazdowiczów, niewpuszczona oprawa na Falubaz pomimo ustaleń z klubem grubo przed meczem i likwidacja fana na play offy.

    Wszystko było git jak to się ROZWIJAŁO. Sprzedaż internetowa, zniżki na karnety i trochę świeżości w marketingu.

    Niestety niektóre osoby, które pracują w klubie obrosły przez dobre wyniki obrosły w piórka i zamknęły się w swoim małym budynku na Strzeleckiej. Zamknęli się na jakiekolwiek rady, bo przecież jak wy możecie krytykować klub z takimi sukcesami!?


    Tak to jest, jak się myśli nad tym co jest TERAZ a się nie myśli o przyszłości. Dzisiaj mamy przysłowiowy początek rozpadu. Uwierzcie mi, na jesień się szykują zmiany i nie mówię tu o składzie.

  23. Powrót do góry    #9244
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Nie lamac sie. Rok temu zrobiliscie tam w silniejszym skladzie tyle samo pkt. Jakis progres jest.

  24. Powrót do góry    #9245
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No z taką jazdą to sorry ale ciężko będzie odnosić sukcesy. Ogólnie źle się dzieje w klubie, skład przed sezonem wydawałoby się gwarantował miejsce w play off a tymczasem bliżej nam do strefy spadkowej niż medalowej. Do tego dziwne decyzje Skóry, Pedersen out, Kildemand w składzie. Dzik jak focha strzeli to będzie po zawodniku a on sam dobrze wie, że ktoś inny w lidze znów go przytuli. Ogólnie tegoroczna liga jest mega ciężka do obstawiania, niespodzianka goni niespodziankę, własny tor już nie jest takim atutem jak w latach poprzednich, ale to akurat dobrze bo jest bezpieczniej http://www.interbookie.pl/tutoriale/...bstawiac-zuzel .Prezesi muszą pójść po rozum do głowy i zacząć tnąć koszty bo się to wszystko rozwali naprawdę soon.

  25. Powrót do góry    #9246
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    12 w poludnie a na stadionie slychac ze ktos jezdzi

  26. Powrót do góry    #9247
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    12 w poludnie a na stadionie slychac ze ktos jezdzi
    Pewnie Kildemand piłuje swoj 18 motor z 46 silnikiem, ktory napewno jest dobry (ba! wrecz kosmiczny! ) ale akurat nie bedzie mozliwosci pojechac nim w meczu Akurat w tym biegu Skora zrobi za niego zmiane
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 04-07-2016 o 12:43

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Dominik (04-07-2016), Phenomenon (04-07-2016)

  28. Powrót do góry    #9248
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Byczek wez nie *******... chocby zdobyl 18 nie ma prawa siee cieszyc przy takim wyniku druzyny i udawac ze jest mu fajnie..chyba ze ma ja w dupie...zreszta tez jeedzie wieelkie nic wiec go tak.nie bron... przy stole negocjacyjnym jest wieekszy kozak niz wymeczoone 9 oczek... to ze jedzie lepiej niz duny w niczyym go nie usprawieedlliwia...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

    Oczywiście, że nic go nie usprawiedliwia wszak to Pawlicki, i nie wspominaj o negocjacjach bo te nie mają nic wspólnego z pkt, a te pokazują kto ma wy******. Na koniec rzekome cieszenie się Piotrka to nic innego jak otwarcie przyznanie faktycznego stanu rzeczy.


    p.s szkoda, że Kildemand nie potrafi wymęczyć chociażby 4pkt

  29. Powrót do góry    #9249
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta

    WSZYSCY WY CO KRYTYKOWALIŚCIE TYCH "PATOLOGICZNYCH DZIECIAKÓW Z FANA" ZA DECYZJĘ O OLANIU TEGO CYRKU NA SMOKU PRZEPROŚCIE I UDERZCIE SIĘ W PIERŚ!


    Jak widać jest to chyba jedyna trzeźwo myśląca grupa na stadionie, która ogłoszeniem bojkotu chciała wylać kubeł zimnej wody na zarząd.
    Wybacz, ale bzdura taka, że aż żal ogarnia, gdy pomyślę, że Ty mogłeś to napisać.
    Wasz pożal się Boże bojkot nie miał NIC WSPÓLNEGO Z WYNIKAMI DRUZYNY, co jest głównym, omawianym tu problemem.
    Wyglądasz teraz na gościa, który siedział i kampił tylko aż sie wszystko wysypie by wyskoczyć niczym diabeł z pudełka krzycząc:
    "A NIE MÓWIŁEM!" ... i tak tez robisz...

    Wasz pożal się Boże bojkot [ prawdziwi kibice, Unia to My ] to żaden manifest odnośnie traktowania kibiców przez zarząd, tylko skowyt grupy ludzi, którym ktoś pokazał środkowy palec i uświadomił, że nie jesteście grupą uprzywilejowana na stadionie.

    Wasz pożal się Boże protest / bojkot to nic innego jak płacz, że Wasze postulaty nie zostały spełnione, a wręcz przeciwnie- spuszczone na buty.

    Nie występowaliście nigdy w imieniu wszystkich kibiców, bo nikt Was o to nie prosił.
    Nigdy nie reprezentowaliście interesów ogółu, tylko swój własny związany z oprawami, wydzieleniem miejsca do kibicowania, kiedyś tańszych biletów [bo kibicujecie] ... nas pikników mieliście i macie w DU.PIE.

    Pozdrawiam z Leszna

    pozdrawiam z Leszna

  30. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Dominik (04-07-2016), Phenomenon (04-07-2016), Robert_Leszno (04-07-2016), Scroll (04-07-2016)

  31. Powrót do góry    #9250
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Wybacz, ale bzdura taka, że aż żal ogarnia, gdy pomyślę, że Ty mogłeś to napisać.
    Wasz pożal się Boże bojkot nie miał NIC WSPÓLNEGO Z WYNIKAMI DRUZYNY, co jest głównym, omawianym tu problemem.
    Wyglądasz teraz na gościa, który siedział i kampił tylko aż sie wszystko wysypie by wyskoczyć niczym diabeł z pudełka krzycząc:
    "A NIE MÓWIŁEM!" ... i tak tez robisz...

    Wasz pożal się Boże bojkot [ prawdziwi kibice, Unia to My ] to żaden manifest odnośnie traktowania kibiców przez zarząd, tylko skowyt grupy ludzi, którym ktoś pokazał środkowy palec i uświadomił, że nie jesteście grupą uprzywilejowana na stadionie.

    Wasz pożal się Boże protest / bojkot to nic innego jak płacz, że Wasze postulaty nie zostały spełnione, a wręcz przeciwnie- spuszczone na buty.

    Nie występowaliście nigdy w imieniu wszystkich kibiców, bo nikt Was o to nie prosił.
    Nigdy nie reprezentowaliście interesów ogółu, tylko swój własny związany z oprawami, wydzieleniem miejsca do kibicowania, kiedyś tańszych biletów [bo kibicujecie] ... nas pikników mieliście i macie w DU.PIE.

    Pozdrawiam z Leszna

    pozdrawiam z Leszna
    Elgato i vice versa, po Tobie też się nie spodziewałem takiego postu w stylu "Nie byłem,Gówno wiem, gówno powiem".

    Po pierwsze, jaki WASZ? Nie mam nic wspólnego z grupa UUL na tą chwilę, która ten protest rozpoczęła i jakbyś się cofnął do dyskusji z ogłoszenia bojkotu to byłem jemu przeciwny, głównie temu, że nawoływali do nie chodzenia na stadion więc na cholerę wciskasz mi i innym, że to niby ja to organizuję!!??

    Po drugie, to że bojkot się zaczął w czasie fetowania Mistrza Polski nie znaczy, że nie mieliśmy zdania na temat składu przed zarządem. Kiedy się pytaliśmy w 2013 o wzmocnienia czy ten Pedersen to tak na serio??!! to jasno mówiliśmy, że to się wielu nie spodoba i takimi ruchami Unia traci swoją wyjątkowość, jeśli wiesz co mam na myśli. Były obawy o atmosfere w parkingu i dzisiaj chyba jednak możesz potwierdzić, że z Nickim ZAWSZE było i BĘDZIE nie tak.

    Po trzecie, za przeproszeniem, TO MY POKAZALIŚMY IM RACZEJ ŚRODKOWY PALEC a nie oni nam. Chciałbym Ci przypomnieć, że to my jesteśmy klientami i to my płacimy za bilety i to oni powinni o nas zabiegać a nie odwrotnie! Myślisz, że nie wiemy co oni mówią i mówili na nasz temat? Miarka się przebrała i poszło. OD finału 2015 Pan Prezes nie miał czasu się z nami spotkać, a po ogłoszeniu bojkotu był bardzo zdziwiony faktem. Niech się wali teraz on i jego cały złom, KARMA WRACA i akurat do niego już wróciła o czym niedługo się wszyscy przekonacie.

    Po czwarte, nigdy nie prezentowaliśmy interesów ogółu?? Kolejna bzdura i kłamstwo! Kto kupę lat temu robił UNIJNE MIKOŁAJKI corocznie DLA OGÓŁU?, kto organizował wyjazdy DLA OGÓŁU?, kto sprzedawał bilety wyjazdowe DLA OGÓŁU? Kto robił oprawy na cały stadion? Kto był inicjatorem niezliczonych akcji promocyjnych, dystrybucji gadżetów akcji charytatywnych itd? No pytam się kto? Może Ty ?? buhehehe hejt czystej postaci w Twoim wykonaniu.

    Szkalujesz imię i czyny ludzi, którzy od lat do dzisiaj się temu poświęcają i wiele zdrowia i czasu za damski C**j.

    Myślisz, że sektor rodzinny to kogo inicjatywa wałkowana od lat wprowadzona dopiero w 2014r? Brawo Ty hejterze

    Pokazałeś ładne buractwo pisząc ten post. Jakość dopingu i opraw była dla nas zawsze równie ważna jak ilość ludzi na stadionie i takie cele towarzyszyły grupą zorganizowanym na Unii Leszno. Zawsze walczyliśmy o tańsze bilety, o pełnego Smoka, o problemy przy wejściach i z kolejkami po bilety i Twoje mierne wypociny nic tego nie zmienią. W dalszym ciągu żyj sobie z myślą, że zamknięcie sektora fan było jedynym powodem bojkotu

    A to w jaki sposób jest prowadzony bojkot to inna kwestia. Ja na Smoczyka w tym roku nie chodzę i jest to moja osobista decyzja. Może się zdziwisz, ale wielu ludzi działających przy grupach dalej chodzi na mecze i są to również i moi przyjaciele ale to jest ich wybór w który nie wnikam.
    Ostatnio edytowane przez santiagoUL ; 04-07-2016 o 14:47

  32. Powrót do góry    #9251
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Santiago tak jak sie znamy tak skoncz, bo ********** glupoty...

    Dobrze wiesz zze bojkot nie mial zwiazku z wynikiem, malo mial wspolnego z cala otoczka w okolo klubu a wlasnie z zamknieciem sektora najwiecej i nie mow ze nie, a teraz chcesz powiiedziec ze on sie udaje bo druzyna gowno jedzie i jest ogolnie mowiac nie wesolo...

    Wszscy maja ten bojkot gdzies tak naprawde, gdyby druzyna jechala to co kazdy zakadal przed sezonem to nawet ty nie mogl bys o nim tutaj wspomniec...

    Po drugie sie zdecyduj bo raz piszesz ze w grupie nie jestes, a za chwile ze walczylismy itp itd... i Ludzi w blad wprowadzasz!

    Patrzac na zdjecia z wczoraj to ten bojkot jest jeszcze mniej udany niz sezon w wykonaniu Unii...

    Wszyscy do Rybnika? Wyjazdy priorytetem? Wez mnie nie rozsmieszaj...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 04-07-2016 o 16:28
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  33. Powrót do góry    #9252
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Santiago tak jak sie znamy tak skoncz, bo ********** glupoty...

    Dobrze wiesz zze bojkot nie mial zwiazku z wynikiem, a teraz chcesz powiiedziec ze on sie udaje bo druzyna gowno jedzie i jest ogolnie mowiac nie wesolo...

    Patrzac na zdjecia z wczoraj to ten bojkot jest jeszcze mniej udany niz sezon w wykonaniu Unii...

    Wszyscy do Rybnika? Wyjazdy priorytetem? Wez mnie nie rozsmieszaj...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Pokażcie mi zdanie gdzie na napisałem, że BOJKOT MA WPŁYW NA WYNIKI LUB MIAŁ Z NIMI ZWIĄZEK lub to zasugerowałem.

    Chyba logiczne, że jak był ogłoszony w mistrzowskim sezonie (czyli był wynik) to nie miał nic z nim wspólnego.

    Nagle wszyscy zaczęli jechać klub jak przegrywa, ale jak pisało się tutaj o wszystkich grzeszkach klubu i ogólnym bałaganie to każdy się pukał w czoło bo "dobrze jest bo wygrywamy". Teraz nagle hejt jacy to wszyscy BE i w ogóle. O to mi chodzi. Sam też się nie spodziewałem takiego słabego wyniku w tym roku na torze ale nie powiecie mi, że to nie ma nic wspólnego z saga transferową z Pawlickimi, słabym sztabem szkoleniowym, miernym zarządem który się ma za alfa i omegę. To jest wszystko pokłosie KATASTROFALNEJ zimy i taka jest prawda.

    Dobrze wiesz Noski, że hejtuję w to w jaki sposób jest bojkot prowadzony i dobrze wiesz, że masz w niego wy****** od samego początku więc też nie p*****l, że Cie irytuje sposób jego prowadzenia, skoro od razu byłeś na NIE.

  34. Powrót do góry    #9253
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Dobrze... jadę po kolei, aczkolwiek na wstępie napiszę, że okropnie łamiesz mi serce tak wybiórczo traktując moje stanowisko w sprawie grupy kibicowskiej, gdyż niejednokrotnie TU NA FORUM rozmawiałem z Tobą podkreślając, ze nie śmiem ujmować Waszych zasług w tworzenie unijnych Mikołajek, czy działalności poza stadionowej, a zastrzeżenia jakie do Was kieruje ograniczam stricte do Waszej JAKOŚCI KIBICOWANIA i otoczki która temu towarzyszy. Wiec nie wciskaj mi dziecka w brzuch do czego przejdę w dalszej części naszego jakże burzliwego dialogu.

    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Po pierwsze, jaki WASZ? Nie mam nic wspólnego z grupa UUL na tą chwilę, która ten protest rozpoczęła i jakbyś się cofnął do dyskusji z ogłoszenia bojkotu to byłem jemu przeciwny, głównie temu, że nawoływali do nie chodzenia na stadion więc na cholerę wciskasz mi i innym, że to niby ja to organizuję!!??
    No wybacz, jeżeli wyskakujesz niczym bohater 3 akcji, sugerujesz mi konieczność przepraszania ....a teraz masz pretensje, że Ciebie z tym kojarzę? Nie baw się w czyjegoś orędownika jeżeli Cie o to nie proszono , bo to nie Twoje podwórko i po kłopocie. Skoro nie Twój- to WASZ zamień na ICH... i tyle w temacie.

    Natomiast zdecyduj się w końcu: Bo na początku mnie opierniczyłeś, że coś Ci przypisuję, wielki żal masz o to.. tym czasem poniżej sadzisz:
    -TO MY POKAZALIŚMY
    - nie znaczy, że nie mieliśmy zdania na temat składu
    - nigdy nie prezentowaliśmy interesów ogółu??
    Wygląda to trochę tak jakbyś MY pisał wtedy kiedy wygodnie:


    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Po drugie, to że bojkot się zaczął w czasie fetowania Mistrza Polski nie znaczy, że nie mieliśmy zdania na temat składu przed zarządem. Kiedy się pytaliśmy w 2013 o wzmocnienia czy ten Pedersen to tak na serio??!! to jasno mówiliśmy, że to się wielu nie spodoba i takimi ruchami Unia traci swoją wyjątkowość, jeśli wiesz co mam na myśli. Były obawy o atmosfere w parkingu i dzisiaj chyba jednak możesz potwierdzić, że z Nickim ZAWSZE było i BĘDZIE nie tak.
    Na litość Boska.... Mieliscie wizje składu, zarząd miał wizje składu... ja tez ją miałem, podobnie jak Byczek, Pyra, Pan Kaziu spod budki z piwem- WSZYSCY MIELI. Ale "Prawdziwi kibice nawołujący do olania swojej drużyny" są oczywiście tą jedna jedyną jednostką, której akurat zdanie powinno być brane podczas budowania składu.
    Paluchy wtykać w czyjeś kompetencje NIE BIORĄC CAŁKOWICIE ZA TO ODPOWIEDZIALNOŚCI... to takie męskie: Zasugerować komuś pewne rozwiązanie [ by nie użyć słowa NARZUCIĆ] ,a następnie nie brać za to całkowicie odpowiedzialności... bo jak się sprawa wysypie to klub i zarząd będą zbierali cięgi... a nie "Prawdziwi kibice".
    Ale dobrze - zróbmy tak- jeżeli uważacie, że Wasze zdanie powinno być brane pod uwagę przy budowaniu składu- liczę, że bierzecie za niego częściową odpowiedzialność.

    Tak, masz rację- Pedersen jest trudny w obejściu... zastanawiam się tylko gdzie były te zarzuty gdy wygrywaliśmy sezon 2015 a wszystko układało się jak w pięknej bajce?
    Czy przypadkiem nie było tak, że w 2014 wszyscy na Niego wsiedliśmy bo była kiszka, później nagle lud o tym zapomniał bo wszystko szło zgodnie z planem wiec i "Prawdziwi kibice" po meczu przybijali piąteczki z tym złym dzikiem.. a teraz na powrót duch rozsądku w Nich/Was wstąpił?
    Reasumując- Dzik daje teraz "D" .... ale pozwól że poczekam na opinie odn. atmosfery od zawodników, a nie kibiców, którzy zdecydowali się nie prowadzic dopingu

    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Po trzecie, za przeproszeniem, TO MY POKAZALIŚMY IM RACZEJ ŚRODKOWY PALEC a nie oni nam. Chciałbym Ci przypomnieć, że to my jesteśmy klientami i to my płacimy za bilety i to oni powinni o nas zabiegać a nie odwrotnie! Myślisz, że nie wiemy co oni mówią i mówili na nasz temat? Miarka się przebrała i poszło. OD finału 2015 Pan Prezes nie miał czasu się z nami spotkać, a po ogłoszeniu bojkotu był bardzo zdziwiony faktem. Niech się wali teraz on i jego cały złom, KARMA WRACA i akurat do niego już wróciła o czym niedługo się wszyscy przekonacie.
    Chyba Ci chronologia siadła i to doszczętnie. WY NIKOMU NIE POKAZALIŚCIE ŚRODKOWEGO PALCA.
    W odpowiedzi na to co klub zrobił z Waszymi postulatami i roszczeniami OBRAZILIŚCIE SIĘ JAK BABA NA MĘŻA, ŻE NA NOWĄ KIECKĘ NIE DOSTAŁA.
    Klub odarł Was z tego co oczekiwaliście [ słusznie, czy nie - nie oceniam teraz] więc nie mając nic więcej do ugrania, bo nawet dialogu z Wami nikt nie chciał podejmować- desperacko obraziliście się.....

    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Po czwarte, nigdy nie prezentowaliśmy interesów ogółu?? Kolejna bzdura i kłamstwo! Kto kupę lat temu robił UNIJNE MIKOŁAJKI corocznie DLA OGÓŁU?, kto organizował wyjazdy DLA OGÓŁU?, kto sprzedawał bilety wyjazdowe DLA OGÓŁU? Kto robił oprawy na cały stadion? Kto był inicjatorem niezliczonych akcji promocyjnych, dystrybucji gadżetów akcji charytatywnych itd? No pytam się kto?
    Santiago- nie rozpędzaj się.
    Pisałem na początku i niejednokrotnie na forum: Piszę jedynie o postawie na stadionie, formie kibicowania i sposobie prowadzenia dialogu z klubem, który sukcesywnie przez żenujące wyskoki "prawdziwi kibice" niszczą.

    Bezapelacyjnej chwały za organizowanie Mikołajek nikt Wam mnie odmawia- to piękna inicjatywa, którą mam nadzieję klub kiedyś doceni.... Tylko aż dziw mnie bierze, że tak piękną inicjatywę organizują ludzie, którzy tak bez poszanowania i po chamsku potrafią publicznie nazwymyslać Prezesa....a przepraszam- to pewnie Ci "przypadkowi".

    A te wyjazdy dla ogółu... po co strzelasz sobie gola... znowu Ci zarzucę żenujące zachowanie podczas dopingu, a Ty tradycyjnie mi odpiszesz, ze to "przypadkowe" osobie nie majace nic wspólnego ze środowiskiem. To takie etatowe tłumaczenie?

    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Może Ty ?? buhehehe hejt czystej postaci w Twoim wykonaniu.
    Rozumiem, że skoro głupio pytasz to nie masz pojęcia.. trochę to przykre.
    Nie widzę tu żadnego hejtu w moim wykonaniu, bo każdy swój zarzut argumentuję, czego Ty nie przyjmujesz do wiadomości.
    Martwi mnie jedynie fakt, że gdy w dialogu zaczynasz już posługiwać się wstawkami pokroju "buhehehe" to koniec rzeczowej dyskusji już blisko.


    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Myślisz, że sektor rodzinny to kogo inicjatywa wałkowana od lat wprowadzona dopiero w 2014r? Brawo Ty hejterze
    Jestem Ci dozgonnie wdzięczny. Poczułeś się lepiej? Nie wiem co jeszcze mógłbym dla Ciebie zrobić

    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    W dalszym ciągu żyj sobie z myślą, że zamknięcie sektora fan było jedynym powodem bojkotu
    A teraz zapytaj każdego na forum co o tym sądzi... Co mam myśleć ja / inni nt tego bojkotu, skoro jedynie o tym sektorze pierdzielicie?
    teraz wszystko jasne: ludzie Was nie rozumieją, ja także, gdyż widocznie jesteście bardzo obraniczeni w wyrażaniu swoich myśli.
    Kwestię buracta pozostawię bez osobnego akapitu- bo w te konwenanse elegancko się z tymi głupimi uśmieszkami wpisujesz.

    Nie mniej pozdrawiam Cię serdecznie.. tradycyjnie z Leszna
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 04-07-2016 o 16:58

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Dominik (04-07-2016)

  36. Powrót do góry    #9254
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Jezeli teraz w klubie dyskusja wyglada podobnoe jak tu na forum to napewno mamy sezon z glowy

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    elgato (04-07-2016)

  38. Powrót do góry    #9255
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Jezeli teraz w klubie dyskusja wyglada podobnoe jak tu na forum to napewno mamy sezon z glowy
    To, że sezon mamy z głowy to chyba już ustaliliśmy (poza małymi wyjątkami)...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  39. Powrót do góry    #9256
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Sezon wcale nie jest jeszcze z glowy, tylko wy znowu jak te baby placzecie i placzecie... zacznijcie plakac jak juz naprawde nie bedzie szans na play-off... co roku to samo...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  40. Powrót do góry    #9257
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    To, że sezon mamy z głowy to chyba już ustaliliśmy (poza małymi wyjątkami)...
    Czasami tak bywa, ze czlowiek wierzy w cuda

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Sezon wcale nie jest jeszcze z glowy, tylko wy znowu jak te baby placzecie i placzecie... zacznijcie plakac jak juz naprawde nie bedzie szans na play-off... co roku to samo...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Tylko pozytywow nie widac. A pewnie w niedziele w skladzie bedzie Pedersen. O czym to bedzie swiadczyc, jak myslisz?

  41. Powrót do góry    #9258
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Elgato Ty grafomanie !

    A mi się podoba to jak sektor fan stawia sprawę - to przez to, że nas nie ma jest jak jest. I mniejsza już czy to prawda.
    Ale żarty się skończyły, chodzi już nie o medal ale o utrzymanie.

    Mam nadzieję, że nie będziemy świadkami dawno nie widzianego podstawiania maszyn przez Leigh dla Balińskiego, Łukaszewicza itd.
    UNSCARED

  42. Powrót do góry    #9259
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Sezon wcale nie jest jeszcze z glowy, tylko wy znowu jak te baby placzecie i placzecie... zacznijcie plakac jak juz naprawde nie bedzie szans na play-off... co roku to samo...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Tylko, że ja wcale nie płaczę. Wynik jaki by nie był zaakceptuję (trochę żal będzie ale trudno). Widzisz ja mam tyle lat, że w wykonaniu Unii widziałem już chyba wszystko, i dobrze wiem że słabszy rok (lata) się zdarzają niezależnie od apetytu i składu jaki się posiada.
    Nie rozumiem tylko tych nie przychodzących na mecze Unii szumnie nazywając to bojkotem (z Santiago czy bez ). Widzisz wg mnie im chodzi o to, że chcą bojkotować zarząd (tak myślę), a w gruncie rzeczy bojkotują naszą kochaną Unię. I o ile na początku sezonu może bym nawet to próbował zrozumieć, bo Unia miała wygrywać mecz za meczem, to na chwilę obecną myślę, że to jest zwykłe szczeniactwo. W sytuacji, gdzie klub (zawodnicy) potrzebują wsparcia, opuszczanie meczy Unii to wygląda jak płacz obrażonego dzieciaka, a nie kogoś kto szumnie nazywa się kibicem.
    I żeby nie było, mimo, że myślę, iż pogrzebaliśmy nasze szanse na PO - mnie na Smoku w niedzielę nie zabraknie.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  43. Powrót do góry    #9260
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Elgato Ty grafomanie !

    A mi się podoba to jak sektor fan stawia sprawę - to przez to, że nas nie ma jest jak jest. I mniejsza już czy to prawda.
    Ale żarty się skończyły, chodzi już nie o medal ale o utrzymanie.

    Mam nadzieję, że nie będziemy świadkami dawno nie widzianego podstawiania maszyn przez Leigh dla Balińskiego, Łukaszewicza itd.
    Lemur- gdy tak ryknąłeś, poczułem się jakby mnie Ojciec opierniczył . Ciarki po plecach przeszły i tylko kabla od odkurzacza na tyłku zabrakło
    Postaram się ograniczyć posty do ok 2000 znaków- nie wymagaj ode mnie więcej na początek

    Ja niezmiennie stawiam na baraże [ w kwestii mojego chciejstwa ] gdyż uważam, że Łódź wygra ligę , a tylko Oni chcą awansować. Stąd moje mniemanie, że jazda w barażach to taki bezpieczny dla nas wstyd, który jest najwidoczniej niezbędny do trzęsienia w klubie.
    jeżeli to się nie stanie- dalej będzie wzajemne poklepywanie po plecach.

    Ponadto... nie przeszedłbyś się na taki baraż? Takich emocji t nawet w Canal+ nie serwują
    pozdrawiam z Leszna

  44. Powrót do góry    #9261
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Lemur- gdy tak ryknąłeś, poczułem się jakby mnie Ojciec opierniczył . Ciarki po plecach przeszły i tylko kabla od odkurzacza na tyłku zabrakło
    Postaram się ograniczyć posty do ok 2000 znaków- nie wymagaj ode mnie więcej na początek

    Ja niezmiennie stawiam na baraże [ w kwestii mojego chciejstwa ] gdyż uważam, że Łódź wygra ligę , a tylko Oni chcą awansować. Stąd moje mniemanie, że jazda w barażach to taki bezpieczny dla nas wstyd, który jest najwidoczniej niezbędny do trzęsienia w klubie.
    jeżeli to się nie stanie- dalej będzie wzajemne poklepywanie po plecach.

    Ponadto... nie przeszedłbyś się na taki baraż? Takich emocji t nawet w Canal+ nie serwują
    pozdrawiam z Leszna
    Baraż to żadna przyjemność. Baraż oznacza, że jesteś w ciemnej du.. , czytaj jedzie 3 z 6. Dochodzi presja na zawodnikach i naprawdę może być różnie.

    Poza tym nawet wygrana Orła nie oznacza, że on przystąpi vide casus Ostrowa. Zatem teoretycznie spaść nie jest prosto. Ale w obecnej formie tej -szumnie nazywanej - drużyny mnie już nic nie zdziwi, nawet bezpośredni spadek.
    UNSCARED

  45. Powrót do góry    #9262
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Baraż to żadna przyjemność. Baraż oznacza, że jesteś w ciemnej du.. , czytaj jedzie 3 z 6. Dochodzi presja na zawodnikach i naprawdę może być różnie.

    Poza tym nawet wygrana Orła nie oznacza, że on przystąpi vide casus Ostrowa. Zatem teoretycznie spaść nie jest prosto. Ale w obecnej formie tej -szumnie nazywanej - drużyny mnie już nic nie zdziwi, nawet bezpośredni spadek.

    Ok Sławek masz wybaczone, a teraz bez kurtuazji kiedy wracasz? drużyną cię potrzebuję

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    lemur6666 (04-07-2016)

  47. Powrót do góry    #9263
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/d...847,1,983.html

    A moze by tak to u nas wyprobowac?


    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/p...734,1,984.html

    Czyli wszystko jasne? Gdzie tu sens a gdzie logika?. Kildemand mial ostatnia szanse w Poznaniu? Czy ktos w tym sztabie ma troche mozgu? Jak chcieli dac mu konkretna szanse to trzrba bylo wystawic go na Tarnow, Pedersen stracilby teoretycznie latwa kase. W Poznaniu bardziej przydatny bylby Nicki. Mecz oczywiscie i tak bysmy przegrali ale przeciez nikt raczej nie zakladal takiego lania.
    Podsumowujac, jak dla mnie kompletnie glupie decyzje. Albo nikt tam nie mysli albo jest to szukanie rozwiazan po omacku. Pytanie, kto tak naprawde podejmuje decyzje...
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 04-07-2016 o 20:27

  48. Powrót do góry    #9264
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/d...847,1,983.html

    A moze by tak to u nas wyprobowac?
    U was i tak jest to stosowane. Taki Kildemand to jeździ za darmo.

  49. Powrót do góry    #9265
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ok Sławek masz wybaczone, a teraz bez kurtuazji kiedy wracasz? drużyną cię potrzebuję
    Miał być już na meczu z wrockiem.
    Niestety z Prezesem się nie dogadali- ten ostatni nie chciał całować w pierścień.

    pozdro z Leszna

  50. Powrót do góry    #9266
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    U was i tak jest to stosowane. Taki Kildemand to jeździ za darmo.
    "Jezdzi" to zbyt mocno powiedziane. Bardziej odpowiednie to "jest wpisany do skladu i bierze udzial w meczu"

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    elgato (04-07-2016)

  52. Powrót do góry    #9267
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Nie panikujmy, wyluzujmy, poczekajmy
    Za chwilę może się okazać ze będziemy w Play off. ... i co wtedy?
    A Panika tutaj taką jak byśmy jechali o życie, i wszystko musieli wygrać bo inaczej to spadek

  53. Powrót do góry    #9268
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Emocje opadły nerwy też i zaczyna się nowy tydzień nam pozostaje nie patrzeć na innych i jechać dla siebie musimy zaskoczyć ułożyć stałe pary i jazda ja bym dał

    Pedersen
    Zengota
    Pawlicki
    Musielak
    Sajftudinov
    Smektała
    Kaczmarek(Kubera)

  54. Powrót do góry    #9269
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Emocje opadły nerwy też i zaczyna się nowy tydzień nam pozostaje nie patrzeć na innych i jechać dla siebie musimy zaskoczyć ułożyć stałe pary i jazda ja bym dał

    Pedersen
    Zengota
    Pawlicki
    Musielak
    Sajftudinov
    Smektała
    Kaczmarek(Kubera)
    Wszyscy kibice ten skład proponowali do Torunia do Poznania, może byłoby więcej pkt a tak jest dno totalne!
    Skóra za brak tego składu w tych meczach powinien beknąć stołkiem!
    Apel o powrót na stanowisko kierownika drużyny Sławka Kryjoma. Wszystkie ręce na pokład. W parkingu jesteśmy bezradni, a widok załamanego Prezesa w parkingu nie pomaga ...
    Nie można pozwolić aby w obliczu 80 urodzin KSUL spaść z e-ligi!
    W środę na smoku powinien być obowiązkowy trening dla zawodników z SGP, reszta dodatkowo w piątek. Kildemand musi być przygotowany w razie jakiegoś dzwona kogokolwiek.
    Z juniorów mimo wszystko największy potencjał ma Kubera, czas zrobić przerwę Smykowi ... aby przemyślał kilka spraw.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 04-07-2016 o 21:08

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unia1938 za jego przydatny post!

    Dominik (04-07-2016)

  56. Powrót do góry    #9270
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Wszyscy kibice ten skład proponowali do Torunia do Poznania, może byłoby więcej pkt a tak jest dno totalne!
    Skóra za brak tego składu w tych meczach powinien beknąć stołkiem!
    Apel o powrót na stanowisko kierownika drużyny Sławka Kryjoma. Wszystkie ręce na pokład. W parkingu jesteśmy bezradni, a widok załamanego Prezesa w parkingu nie pomaga ...
    Nie można pozwolić aby w obliczu 80 urodzin KSUL spaść z e-ligi!
    W środę na smoku powinien być obowiązkowy trening dla zawodników z SGP, reszta dodatkowo w piątek. Kildemand musi być przygotowany w razie jakiegoś dzwona kogokolwiek.
    Z juniorów mimo wszystko największy potencjał ma Kubera, czas zrobić przerwę Smykowi ... aby przemyślał kilka spraw.
    Zadnego bekania ani chrumkania nie bedzie. Juz w trakcie mecxu mowil o tym Kryjom a pozniej potwierdzil Rusiecki. Sonczy sie po raz kolejny na klepaniu po plecach i czekaniu az PO same do nas przyjada. Kildemand odstawiony. Pytanie na jak dlugo?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •