Strona 118 z 299 PierwszyPierwszy ... 1868108116117118119120128168218 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,266 do 5,310 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5266
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Bedzie troche gul skakal jak w niedziele i poniedzialek bedzie po 17 stopni i sloneczko, a tu ze szlaką dupa.. no ale nic nie poradzimy. Troche mnie martwi ze do ligi 2 tygodnie , a my nawet jednego treningu na torze nie mielismy, nie mowiac o sparingach. Niby wszystko pod kontrola bo nasi rajderzy to pro od stop do glow😋, ale moze byc niezly shitstorm w razie wtopy ze stala na inauguracje..

  2. Powrót do góry    #5267
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez MarQes Zobacz posta
    Bedzie troche gul skakal jak w niedziele i poniedzialek bedzie po 17 stopni i sloneczko, a tu ze szlaką dupa.. no ale nic nie poradzimy. Troche mnie martwi ze do ligi 2 tygodnie , a my nawet jednego treningu na torze nie mielismy, nie mowiac o sparingach. Niby wszystko pod kontrola bo nasi rajderzy to pro od stop do glow😋, ale moze byc niezly shitstorm w razie wtopy ze stala na inauguracje..




    Słuszna decyzja moim zdaniem. Dni o których mówisz oby rzeczywiście się zdarzyły wszak tor trza przygotować Zamiast poniedziałkowego memoriału można pojeździć treningowo we wtorek kto wie może i sparing dojedziemy. Także bez śliny Panowie i niech aura w końcu nam sprzyja

  3. Powrót do góry    #5268
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 79 w 43 postach
    Nie wiem czy juz ktoś o tym pisał, ale Smektała "załapał" się do ósemki juniorów, która nie może występować w roli gościa w Nice PLŻ. Teraz nie ma wyjścia - musi wywalczyc miejsce w składzie

  4. Powrót do góry    #5269
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,633
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Ktoś pytał o mecze z sezonu 2015. Wrzuciłem na chomika mecz finałowy z Częstochowy. Plik w formacie .ts zgrany bezpośrednio z przekazu satelitarnego, dwie ścieżki dźwiękowe do wyboru, jedna z komentarzem, druga tylko dźwięk ze stadionu.

    vlcsnap-2016-03-25-22h08m32s387.jpg

    http://chomikuj.pl/donvito_/PGE+Ekst...aw-Unia+Leszno

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Dominik (26-03-2016), Mefitzo (26-03-2016), marass (26-03-2016)

  6. Powrót do góry    #5270
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Przed nami pierwszy z 3 ciepłych i dość slonecznych dni, zobaczymy jak to wpłynie na nasz tor może we wtorek uda się przeprowadzić trening, a w środę może sparing

  7. Powrót do góry    #5271
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Tak dla Waszej informacji: Piter trenował wczoraj w Częstochowie. Widać było jakby lekko zmienioną sylwetkę, a może to jeszcze brak luzu? złudzenie? Albo efekt tego odchudzania?

  8. Powrót do góry    #5272
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Tak dla Waszej informacji: Piter trenował wczoraj w Częstochowie. Widać było jakby lekko zmienioną sylwetkę, a może to jeszcze brak luzu? złudzenie? Albo efekt tego odchudzania?
    Inna sylwetka czyli mniej bojowa? Mniej agresywna? Pewnie ostrożnie wchodzi w sezon, bo tory nie ciekawe

  9. Powrót do góry    #5273
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Inna sylwetka czyli mniej bojowa? Mniej agresywna? Pewnie ostrożnie wchodzi w sezon, bo tory nie ciekawe
    Chwilami bardziej jechał nad kierownicą niż wyginał się chowając się za nią. Tak to widziałem.

  10. Powrót do góry    #5274
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Chwilami bardziej jechał nad kierownicą niż wyginał się chowając się za nią. Tak to widziałem.
    Pewnie dość asekuracyjnie, i dobrze

  11. Powrót do góry    #5275
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Widze że kapitan swietnie psychicznie przygotowany do sezonu....
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  12. Powrót do góry    #5276
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Widze że kapitan swietnie psychicznie przygotowany do sezonu....
    Presja od 1 treningu niesamowita, Kamil Nowacki objeżdża go na wymagającym torze gdzie, przecież Tobiasz radzi sobie bardzo dobrze.

    to tylko sparing

  13. Powrót do góry    #5277
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Poczekajmy z oceną naszych do memoriału. Czy Tobiasz do dzisiaj startował w ogóle spod taśmy? Fakt faktem, porażka z Nowackim (znane nazwisko ) chluby mu nie przynosi.

    A ja właśnie oglądam sobie sparing z Zielonej na żywo w necie. Fajne ściganie. Tylko pytanie gdzie jest nasz marketing?? Falubaz potrafi poprowadzić na żywo transmisję z komentarzem i wynikami a nasi nie potrafią loga sponsorów na stronie zmienić. Pan Igielski do dymisji albo niech się zajmuje tylko zawodnikami bo klub stoi w miejscu i gdyby nie jego koleżanka z klubu to marketingu nie byłoby w ogóle!

  14. Powrót do góry    #5278
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    A teraz bez problemów ograł Wielkiego Przemysława...

    luzuj galoty to jest sparing! dodatkowo pierwszy.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #5279
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    A teraz bez problemów ograł Wielkiego Przemysława...

    luzuj galoty to jest sparing! dodatkowo pierwszy.
    Ja się nie spinam, tylko sam wiesz że Tobiasz musi od poczatku być w mega formie, bo inaczej skończy się ławka

  16. Powrót do góry    #5280
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ja się nie spinam, tylko sam wiesz że Tobiasz musi od poczatku być w mega formie, bo inaczej skończy się ławka
    W 4 biegu Toffik stracił panowanie nad motocyklem. Co się z nim dzieje? Dwie taśmy, jakieś flesze, potem kradniecie startu a teraz to?
    Ostatnio edytowane przez bally ; 26-03-2016 o 16:36

  17. Powrót do góry    #5281
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    W 4 biegu Toffik stracił panowanie nad motocyklem. Co się z nim dzieje? Dwie taśmy, jakieś flesze, potem kradniecie startu a teraz to?
    Nerwy, zostało 2 tygodnie do ligi może 1 sparing i memoriał, Tobiasz aby wywalczyć miejsce w składzie musiał by być w mega gazie

  18. Powrót do góry    #5282
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    5 biegów, 3 taśmy, jeden lotny. Gość zawsze był cienki psychicznie, a ten mały przykład to kolejny, że z tego zawodnika nic nie będzie.

  19. Powrót do góry    #5283
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    5 biegów, 3 taśmy, jeden lotny. Gość zawsze był cienki psychicznie, a ten mały przykład to kolejny, że z tego zawodnika nic nie będzie.
    A ja w niego wierzyłem, zabrales mi resztę nadziei, ale zgodzisz się ze mną ze rezerwowy z niego dobry

  20. Powrót do góry    #5284
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    5 biegów, 3 taśmy, jeden lotny. Gość zawsze był cienki psychicznie, a ten mały przykład to kolejny, że z tego zawodnika nic nie będzie.
    Zapamiętam sobie to zdanie i mam nadzieję, że się mylisz i będę Ci to wytykał

    Ponawiam pytanie, czy Tobiasz coś wcześniej startował spod taśmy i w kontakcie?

    EDIT.

    "Jestem bardzo zawiedziony swoją postawą w dzisiejszym sparingu. Każdy chyba widzi dlaczego...
    W tym sezonie nie miałem okazji ani razu wystartować z taśmy więc cały czas odczuwałem niepewność na starcie. Ciśnienie zeszło i jedziemy dalej!
    Dobrze, że furmanki są szybkie bo to mnie uratowało przed totalną porażką"

    Tak jak myślałem. Spokojnie to pierwsze jazdy skończcie z tymi ocenami na tym etapie przy takiej liczbie jazdy.
    Ostatnio edytowane przez santiagoUL ; 26-03-2016 o 18:26

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    Mefitzo (26-03-2016)

  22. Powrót do góry    #5285
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Po sparingu w Gorzowie widać, że Przemo może mieć spore kłopoty o miejsce w wyjściowym składzie.

  23. Powrót do góry    #5286
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Zapamiętam sobie to zdanie i mam nadzieję, że się mylisz i będę Ci to wytykał

    Ponawiam pytanie, czy Tobiasz coś wcześniej startował spod taśmy i w kontakcie?

    EDIT.

    "Jestem bardzo zawiedziony swoją postawą w dzisiejszym sparingu. Każdy chyba widzi dlaczego...
    W tym sezonie nie miałem okazji ani razu wystartować z taśmy więc cały czas odczuwałem niepewność na starcie. Ciśnienie zeszło i jedziemy dalej!
    Dobrze, że furmanki są szybkie bo to mnie uratowało przed totalną porażką"

    Tak jak myślałem. Spokojnie to pierwsze jazdy skończcie z tymi ocenami na tym etapie przy takiej liczbie jazdy.
    Pytanie brzmi czego oczekujesz od Tobiasza? Bo jeśli widzisz w nim zawodnika na 6-9 pkt to się rozczarujesz, bo to bardzo waleczny ale niestety sredniaczek, czym prędzej sobie to uswiadomisz tym lepiej dla Ciebie. ...
    Tobiasz to chlopak na 2-5pkt w ekstralidze, oczywiście zdarza się wyjątki gdzie zdobędzie około 8pkt, ale też mecze gdzie tych punktów będzie 1-2.
    To dobry chłopak na 2 linie ,problem w tym że w Lesznie mamy 5 zawodników z pierwszej lini. ...

  24. Powrót do góry    #5287
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Pytanie brzmi czego oczekujesz od Tobiasza? Bo jeśli widzisz w nim zawodnika na 6-9 pkt to się rozczarujesz, bo to bardzo waleczny ale niestety sredniaczek, czym prędzej sobie to uswiadomisz tym lepiej dla Ciebie. ...
    Tobiasz to chlopak na 2-5pkt w ekstralidze, oczywiście zdarza się wyjątki gdzie zdobędzie około 8pkt, ale też mecze gdzie tych punktów będzie 1-2.
    To dobry chłopak na 2 linie ,problem w tym że w Lesznie mamy 5 zawodników z pierwszej lini. ...
    Ciekaw jestem czego Ty oczekujesz od Zengoty, nazywając go 1-szą linią? I co o nim myślałeś jakieś 2 lata temu? I zrób sobie rachunek sumienia i powiedz mi po czym stwierdzasz, że Tobiasz się nie nadaje? Po JEDNYM złym sezonie, gdzie złapał może nie ciężką ale ciągnącą się kontuzję i gdzie reszta drużyny a przede wszystkim największy krajowy rywal Zengota jechał sezon życia, a Przemek był nietykalny? Do tego pierwszy sezon po juniorce. Ogarnij się i przestań prorokować bo nie jeden (pewnie i ja też) prorokował tutaj i pewnie się nie raz pali ze wstydu.

    Ja mam swoje proroctwo dotyczące Przemka ale tego nie ujawniam

    A poza tym Wesołych Świąt wszystkim !

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (28-03-2016)

  26. Powrót do góry    #5288
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Ciekaw jestem czego Ty oczekujesz od Zengoty, nazywając go 1-szą linią? I co o nim myślałeś jakieś 2 lata temu? I zrób sobie rachunek sumienia i powiedz mi po czym stwierdzasz, że Tobiasz się nie nadaje? Po JEDNYM złym sezonie, gdzie złapał może nie ciężką ale ciągnącą się kontuzję i gdzie reszta drużyny a przede wszystkim największy krajowy rywal Zengota jechał sezon życia, a Przemek był nietykalny? Do tego pierwszy sezon po juniorce. Ogarnij się i przestań prorokować bo nie jeden (pewnie i ja też) prorokował tutaj i pewnie się nie raz pali ze wstydu.

    Ja mam swoje proroctwo dotyczące Przemka ale tego nie ujawniam

    A poza tym Wesołych Świąt wszystkim !
    Zacznę od Tobiasza, ty uważasz że sezon 2015 to jest pierwszy nie udany sezon Tobiasza. ... a ja uważam że to dwa sezony temu Tobiasz odjechał sezon życia ( powyżej swoich możliwości, tak jak Kasprzak) ,a jako junior nie licząc sezonu 2014 był po prostu średnim mlodziezowcem, solidny junior tyle.
    Tobiasz bardzo dużo zyskuje walecznoscia i pozytywnym podejściem ,ambicją i dobre relacje z kibicami (skromny, sympatyczny chłopak)
    Zengota jako junior był bardzo dobry, zdecydowanie lepszy od Tobiasza , doznał ciężkiej kontuzji po której miał blokadę w głowie, lecz powoli zaczął jeździć co raz lepiej (nie zła jazda w Częstochowie) ,przyszedł do Leszna tutaj mu zaufano, Zengi z każdym sezonem robi progres, mimo że na motocyklu jest sztywny niczym Pedersen, ale fury pod tylkiem bardzo dobre, czego nie ma u Tobiasza.....

    Tobiasz to był by lider pierwszoligowy, ale na ekstralige to uzupełnienie składu Uni lub 2 linia słabszej drużyny. ...

    Co do Przemka "wiem ale nie powiem " jest śmieszne, ja mogę się z Tobą założyć niczym Fratczak z Kryjomem ze Przemek odjedzie lepszy sezon w Gorzowie niż w Lesznie w sezonie 2015

    Wesołych

    P.S Teoretycznie Tobiasz ma szansę wygrysc ze składu każdego zawodnika Uni Leszno, w praktyce tylko Grześka...i taka jest prawda nie oszukujmy się
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 26-03-2016 o 22:04

  27. Powrót do góry    #5289
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    to kazdego !! czy tylko grzeska!!dziewczyno zdecyduj sie.. a narazie to przemo 7 i tobiasz 7 .. z tym ze przmo u siebie. i po przynajmniej jednym treningu. tobiasz? a pewie wskoczysz z bonusami...
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 26-03-2016 o 22:40
    pyra

  28. Powrót do góry    #5290
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach

  29. Powrót do góry    #5291
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    To co wydarza się tam powyżej to jest sen? no kaaarwa nie wierzę po prostu ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #5292
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Pewnie zabrakło jednego dnia słonecznego więcej, I jutro byśmy oklaskiwali zawodników na Smoczyku. ...

  31. Powrót do góry    #5293
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Wiadomo nie ma co panikować czy wyciągać daleko idących wniosków ale 3 taśmy już doświadczonego zawodnika nawet w pierwszym poważnym starcie po zimie budzą spore obawy... Musielak spisał się wczoraj tragicznie i tyle...

    Spacerkiem po śniadanku wybrałem się na stadion jednak wszystko pozamykane. Tyle co widać zza płotu przy tunelu tor wygląda dobrze i na moje spokojnie jutro by można było jechać przy takiej pogoidzie...

    Ogólnie jak na moje jesteśmy trochę w tyle nie tylko przez pogodę ale przez głupotę Romana i Skóry... Brak zaplanowanych sparingów teraz wychodzi. Wystarczyło sensowniej to po planować (mecz z GKM, Apatorem, może coś w Gnieznie czyli tam gdzie wiadomo ze zawsze jest największa szansa na starty bo betonowe areny to są),ale dobrać sparingpartnerów z różnych stron Polski bo zawsze szansa że gdzieś pogoda dopisze to oni zaplanowali raptem jeden dwumecz...

    Jutro może trening powinni zorganizować, a we Wtorek rano trening po południu sparing z Rybnikiem? Od środy znów złe prognozy i deszcz wiec o Memoriale można zapomnieć... NA ostatni tydzień przed ligą nie mamy zaplanowanego żadnego sparingu wiec kiepsko to wygląda. Emil, Nicki, Peter coś pojeździli i jeszcze maja Jancarza czy Best Pairs, ale z krajowymi zawodnikami a zwłaszcza juniorką wygląda to dramatycznie jak chodzi o jazdę...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 27-03-2016 o 15:23
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  32. Powrót do góry    #5294
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Panowie Wasza dyskusja nt formy Tobiasza, tego jak Go objechał Nowacki jest tragiczna.

    Ale ta rozmowa jest tak dramatyczna jak zachwyty kibiców Torunia nad "Pulczas objeżdża Adamsa na MA"
    Ja pierdzielę- kibicom z jakimś stażem na szlace nie wypada- zwyczajnie.

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    P.S Teoretycznie Tobiasz ma szansę wygrysc ze składu każdego zawodnika Uni Leszno, w praktyce tylko Grześka...i taka jest prawda nie oszukujmy się
    Nie oszukujmy się: Tobiasz to super zawodnik, materiał na mistrza.
    Rider, który zakładając kask wciela się w demona i wciąga nosem wszystkie talenty żużlowe- nawet te największe i najczystszej wody.
    Nie możesz zaprzeczyć, gdyż z faktami się nie polemizuje.. a fakty są takie , że wygryzł ze składu Przemysława Pawlickiego: świetnego zawodnika, talent juniorski, świetny senior, genialny technicznie i super waleczny.
    Gość który wygryza takich mistrzów musi być dobry .. i to jest fakt

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ogólnie jak na moje jesteśmy trochę w tyle nie tylko przez pogodę ale przez głupotę Romana i Skóry... Brak zaplanowanych sparingów teraz wychodzi. Wystarczyło sensowniej to po planować (mecz z GKM, Apatorem, może coś w Gnieznie czyli tam gdzie wiadomo ze zawsze jest największa szansa na starty bo betonowe areny to są),ale dobrać sparingpartnerów z różnych stron Polski bo zawsze szansa że gdzieś pogoda dopisze to oni zaplanowali raptem jeden dwumecz...

    Zaplanowaliśmy 2 dwumecze, czyli 4 spotkania.
    Nie odbyło się żadne, czyli także 2 mecze na torze rywala [Kraków, Rybnik]. Chcesz mi powiedzieć, że to także wina Jankowskiego i Skórnickiego?
    pozdrawiam z Leszna

  33. Powrót do góry    #5295
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Panowie Wasza dyskusja nt formy Tobiasza, tego jak Go objechał Nowacki jest tragiczna.

    Ale ta rozmowa jest tak dramatyczna jak zachwyty kibiców Torunia nad "Pulczas objeżdża Adamsa na MA"
    Ja pierdzielę- kibicom z jakimś stażem na szlace nie wypada- zwyczajnie.

    pozdrawiam z Leszna



    Nie oszukujmy się: Tobiasz to super zawodnik, materiał na mistrza.
    Rider, który zakładając kask wciela się w demona i wciąga nosem wszystkie talenty żużlowe- nawet te największe i najczystszej wody.
    Nie możesz zaprzeczyć, gdyż z faktami się nie polemizuje.. a fakty są takie , że wygryzł ze składu Przemysława Pawlickiego: świetnego zawodnika, talent juniorski, świetny senior, genialny technicznie i super waleczny.
    Gość który wygryza takich mistrzów musi być dobry .. i to jest fakt

    pozdrawiam z Leszna




    Zaplanowaliśmy 2 dwumecze, czyli 4 spotkania.
    Nie odbyło się żadne, czyli także 2 mecze na torze rywala [Kraków, Rybnik]. Chcesz mi powiedzieć, że to także wina Jankowskiego i Skórnickiego?
    pozdrawiam z Leszna
    Jak nie rozegramy w wtorek jakiegoś sparingu to dramat, jutro powinien być trening obowiązkowo, i zapierdzielac ile się da nawet o 8 rano, bo jak tak dalej pójdzie to z Gorzowem wpada będzie na maksa, nasi są za pewni siebie i tyle

  34. Powrót do góry    #5296
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Jak nie rozegramy w wtorek jakiegoś sparingu to dramat, jutro powinien być trening obowiązkowo, i zapierdzielac ile się da nawet o 8 rano, bo jak tak dalej pójdzie to z Gorzowem wpada będzie na maksa, nasi są za pewni siebie i tyle
    Wydaje mi się, że aż tak źle nie będzie. Zagraniczni pojadą swoje, ale polska formacja może faktycznie polec.
    Mecz będzie wyrównany, nie zobaczymy supremacji Byków na torze
    A nawet jeśli przegramy... cóż począć. Nie takie rzeczy musieliśmy przyjmować na klatę
    Gorzów to ekstremalnie mocna drużyna, bez łaski powinni wygrać ligę [tak mówi Władek ] .. także, przegrana z Nimi to nie wstyd

    pozdrawiam z Leszna

  35. Powrót do góry    #5297
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Jeśli ktoś uważnie oglądał dzisiejszy/wczorajszy odcinek Czarnego Charakteru z m.in Zengim to mógł przez chwilę dostrzec projekt nowego kombinezonu.
    Tak więc w 2016 jeszcze trochę miejsca na Byka się znalazło ...


    Ps.Co do Gorzowa to oczywiście są poza zasięgiem całej ligi , ale tego można było być pewnym po tym jak wyrwali lidera Mistrzowskiej Drużyny.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #5298
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Odwołali memorial a do sparingu został jeden dzień. Mam wrażenie ze w marketingu robią bezmozgowcy. W dzisiejszych czasach wypadałoby podać do publicznej informacji co dalej z tym sparingiem, ale nasi widzę dalej "przysypani śniegiem".

  37. Powrót do góry    #5299
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Zaplanowaliśmy 2 dwumecze, czyli 4 spotkania.
    Nie odbyło się żadne, czyli także 2 mecze na torze rywala [Kraków, Rybnik]. Chcesz mi powiedzieć, że to także wina Jankowskiego i Skórnickiego?
    pozdrawiam z Leszna
    Planować sparing na 12 marca w Krakowie to chyba tylko głupi mógł... Wystarczy zapytać Kaczmarka jaki tor jest w Krakowie na co dzień by wiedzieć że nie ma tam żadnych szans na żużel 12 marca! Dwumecz z Rybnikiem ma dopiero być w tym tygodniu ale czy będzie to cholera wie bo jak CHRIS słusznie zauważył nasz dział marketingu ma święta(szkoda ze cały rok)...

    Za chwile się okaże ze Memoriału nie będzie, Jancarza w Gorzowie 3 kwietnia też całkiem możliwe że nie i nasi zostaną na lodzie praktycznie... T
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  38. Powrót do góry    #5300
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Może ktoś udowodnić że mimo 3 bezchmurnych dni i 15 stopni , nie było szans na rozegranie dzisiejszych zawodów ?

  39. Powrót do góry    #5301
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Może ktoś udowodnić że mimo 3 bezchmurnych dni i 15 stopni , nie było szans na rozegranie dzisiejszych zawodów ?
    Takie rzeczy to tylko w Lesznie planować coś jak pada deszcz. I odwoływać zawody jak święci słońce
    Myślę że dziś by odjechali te zawody, Ale niestety decyzja taka a nie inna, a ciekawe co jutro z sparingiem

  40. Powrót do góry    #5302
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Takie rzeczy to tylko w Lesznie planować coś jak pada deszcz. I odwoływać zawody jak święci słońce
    Myślę że dziś by odjechali te zawody, Ale niestety decyzja taka a nie inna, a ciekawe co jutro z sparingiem
    Czyli równie dobrze można odwołać wasz pierwszy mecz ze Stalą bo przyjedzie Przemek i będzie chciał coś udowodnić a to może grozić jakąś kontuzją

  41. Powrót do góry    #5303
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Czyli równie dobrze można odwołać wasz pierwszy mecz ze Stalą bo przyjedzie Przemek i będzie chciał coś udowodnić a to może grozić jakąś kontuzją
    Kto wie, może nasz klub raczy nas o tym poinformować, bo z informacjami w Lesznie ciężko, sam widzisz nikt nie wie czy jutro będzie sparing, w jakim stanie znajduje się tor, i czy wogule coś się dzieje

  42. Powrót do góry    #5304
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Decyzja jak najbardziej słuszna i już przestance zrzedzic. Jeszcze w sobotę siapilo ( od rana) raptem dwa dni na ogarnięcia toru. Pewnie dałoby się coś zrobic, ale nic na siłę. Łatka, która mamy przypieta powoduje ostrożność pomysleliscie w ogóle o tym? Zawodnicy to placzki jednemu się coś nie spodoba poplacze gdzie trzeba i stan toru w Lesznie znowu idzie w świat. Do ligi tydzień można na spokojnie kilka sesji treningowych odjechac.

  43. Powrót do góry    #5305
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Mogliby chociaż jakiś trening dziś zorganizować, bo serce się kraje jak oczy widzą taką pogodę za oknem. Wczoraj byłem chwilę na stadionie i mimo zamkniętych bram można było dostrzec jeżdżący po torze ciągnik, więc jedyny pozytyw jest taki, że coś się dzieje. A co do jutrzejszego sparingu, to jakieś info faktycznie by się przydało...

  44. Powrót do góry    #5306
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Mogliby chociaż jakiś trening dziś zorganizować, bo serce się kraje jak oczy widzą taką pogodę za oknem. Wczoraj byłem chwilę na stadionie i mimo zamkniętych bram można było dostrzec jeżdżący po torze ciągnik, więc jedyny pozytyw jest taki, że coś się dzieje. A co do jutrzejszego sparingu, to jakieś info faktycznie by się przydało...
    Bylem przed momentem na stadionie i tor jest właśnie ubijany. Myślę, ze nic nie stoi na przeszkodzie żeby po południo zorganizować trening. Ale jaka jest decyzja tego nie wiem.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bullfan za jego przydatny post!

    Dominik (28-03-2016)

  46. Powrót do góry    #5307
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Bylem przed momentem na stadionie i tor jest właśnie ubijany. Myślę, ze nic nie stoi na przeszkodzie żeby po południo zorganizować trening. Ale jaka jest decyzja tego nie wiem.
    To niemal pewne ze po południu będzie jakiś trening, bo po co by ubijali, skoro dziś ładny dzień ma być

  47. Powrót do góry    #5308
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Jutro 16:30 sparing z ROW Rybnik , maruderom wstęp zabroniony

  48. Powrót do góry    #5309
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    To niemal pewne ze po południu będzie jakiś trening, bo po co by ubijali, skoro dziś ładny dzień ma być
    Mogli by podac jakies oficjalne info a nie ze trzeba sie domyslac.

  49. Powrót do góry    #5310
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jutro 16:30 sparing z ROW Rybnik , maruderom wstęp zabroniony
    Odnośnie maruderów



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •