Strona 274 z 299 PierwszyPierwszy ... 174224264272273274275276284 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,286 do 12,330 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #12286
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A możesz wyjaśnić na czym polega to :"przeinaczanie faktów" , "naginanie prawdy", "burzenie chronologii wydarzeń" i "pomijanie istotnych rzeczy"

    Czy tak ci się napisało tylko by go bronić (Kryjom to twój znajomy?)?

    Ja go nie obrażam , opisuję tylko pewne fakty... Dla mnie wystarczające by w Unii był persona non grata.

    Przypomnij sobie (już zapomniałeś?), a tego jest więcej w internecie:

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/241...c-na-lamach-po

    Przykładowa wypowiedź Kryjoma (patrz link wyżej), cytuję:

    "Chciałem pogratulować gospodarzom przygotowania toru. Nie dziwię się, że mieli problem z kontuzjami przez cały rok. Mam nadzieję, że będą to kontynuować i będzie dłuższy szpital w Lesznie w przyszłym sezonie"

    Chcesz w Unii człowieka, którzy życzył leszczyńskim zawodnikom "dłuższego szpitala"...?

    I jeszcze pozwalasz sobie na jakąś głupawą ocenę (bez jakiejkolwiek merytoryki) mojego posta... Żałosne...

    NIE DLA KRYJOMA W UNII!
    Z Tobą to akurat można zakończyć rozmowę już po tym jak zapytałeś, czy Kryjom to mój znajomy.
    Przymiotnik "żałosny" którego używasz pasuje jak ulał do Twojej merytoryki.

    1. Zacznij od tego co nastąpiło jako pierwsze: ch.uje, ku.rwy kibiców, czy gesty Kryjoma. Siedziałeś zapewne z tym warcholstwem rzucającym butelki na tor i uskuteczniającym łacinę i pewnie piwsko Ci rozum przesłoniło to nawet nie zauważyłeś.
    Każdy normalny człowiek jak Mu bydło do kubła wrzuca gotuje się w środku. Chłop nie wytrzymał i pękł.
    Jednakże to warcholstwo z trybuny zaczęło popisywać się bezkarnością.

    2. Wstydzi się Leszna: Owszem powiedział, nie wybroni się.. jednakże jak łatwo szafować zdaniami wyrwanymi z kontekstu prawda? Tą wypowiedź słyszałeś, ale reszty to już nie ? Znowu piwsko na uszy padło, proces trzeźwienia się wydłużył, to zatrzymałeś się na tym jednym zdaniu które będziesz teraz klepał do usranej śmierci. W tej wypowiedzi chodziło [ jak twierdzi sam zainteresowany ] o praktyki z torem, co jak pokazały późniejsze wydarzenia- nie były to wyrzuty bezpodstawne. Dostaliśmy łatkę kombinatorów i teraz mamy to co mamy. A na torze z półfinału 2011 nawet ryż by nie wyrósł , bo gleba przemoczona... Taka prawda.

    3. "zafirmował ucieczkę Torunia z finału w Zielonej kpiąć sobie kibiców"
    Wbij sobie do głowy elemencie aspołeczny, że Kryjom nie miał z tym nic wspólnego. Był tak samo winny jak Ty w sytuacji gdy kobieta Pyta Cię czy ładnie wygląda. Nie masz nic do powiedzenia, a łeb i tak Ci zetnie.
    Kryjom był marionetką LOJALNĄ WOBEC PRACODAWCY , która zapłaciła cenę za wykonywanie obowiązków tak, jak pracodawca Mu nakazał. Nic nie zafirmował- w tym przypadku zwyczajnie zrobili z Niego kozła ofiarnego.

    Można zarzucić Gadowi, że łgał w żywe oczy iż idzie pracować w ubezpieczeniach,a dał dyla do Unibaxu. Można Mu zarzucić, te życzenia szpitala dla Leszna.... ale nie te pierdoły , których się naczytałeś, teraz klepiesz siepiąc na oślep: prawo, lewo...
    Także Panie "żałosny" fakty w Twoim pojmowaniu to taka gazeta. Na część swoich zarzutów odpowiedziałeś sobie sam, a mi dupsko zawracasz.

    Czy chcę Kryjoma w Lesznie? "Jeżeli nie możesz pokonać wroga- zaprzyjaźnij się z Nim"... Pytasz czy chcę w Unii człowieka, który życzył naszym riderom szpitala...
    A ja pytam: Dlaczego tolerujesz w Unii człowieka który ten szpital z premedytacją przygotował? Ba... Nasz obecny menago startujący w tamtym meczu jako zawodnik dobitnie wypowiedział się o torze... mało pochlebnie. Tego Twoje fakty już nie obejmują?

    Masz ocenę swojego posta... żałosnego, jak Twoja odpowiedź... dobrze , że warczeć nie zacząłeś jak pies, któremu się miskę z zupą zabiera.
    Zanim zaczniesz pyskować zastanów się.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    kingpin (15-09-2016)

  3. Powrót do góry    #12287
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Podanie Unii a w zasadzie Jozina do sądu o odszkodowanie za prace w niedziele to też przez złych kibiców?

  4. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi darsen za jego przydatny post!

    JaacPoz (15-09-2016), Martines (15-09-2016), Michal87 (15-09-2016)

  5. Powrót do góry    #12288
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Podanie Unii a w zasadzie Jozina do sądu o odszkodowanie za prace w niedziele to też przez złych kibiców?
    W żadnym wypadku. To już gówniarskie szarpanie się po rękawach. Swoją drogą- Jozin zaskakująco szybko odpuścił.
    Karćmy za to za co się należy.. ale nie naginajmy prawdy.

    I powiem raz jeszcze: idźmy dalej tą drogą koledzy, a za jakiś czas nie znajdziecie ani jednego nazwiska godnego reprezentować nasz klub.
    Kogo więc widzicie na stanowisku menago?

    pozdrawiam z Leszna bez zbędnych emocji.

  6. Powrót do góry    #12289
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Elgato trochę sam się zagubiłeś bo skoro twierdzisz ze ktoś akceptuje Romana za syf na torze, a niechce Kryjoma za wypowiedzi to przypomnę tylko że Kryjom również brał udział w organizowaniu takiego a nie innego Toru...

    Albo się szanujemy albo nie! DLA KRYJOMA NIE MA W UNII MIEJSCA!!! I choćbyśmy mieli nie znaleźć lepszego lub nikogo bo każdy ma coś za uszami to trudno..
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  7. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    JaacPoz (15-09-2016), Martines (15-09-2016), Uniafan (15-09-2016), Michal87 (15-09-2016)

  8. Powrót do góry    #12290
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,364
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,205 w 924 postach
    QUOTE=elgato;1789966]Z Tobą to akurat można zakończyć rozmowę już po tym jak zapytałeś, czy Kryjom to mój znajomy.
    [/QUOTE]

    Hm, obraźliwe pytanie? Przy takim zaczepnym tekście jaki Ty zasadziłeś do mnie, to było z mojej strony bardzo miłe i grzeczne. Pytanie , jak wiele innych.. Byłem ciekaw...




    Przymiotnik "żałosny" którego używasz pasuje jak ulał do Twojej merytoryki.

    Bardzo „mądra” wypowiedź. Długo nad tym „myślałeś”? Pokaż rodzinie, będziesz wielki.


    1. Zacznij od tego co nastąpiło jako pierwsze: ch.uje, ku.rwy kibiców, czy gesty Kryjoma. Siedziałeś zapewne z tym warcholstwem rzucającym butelki na tor i uskuteczniającym łacinę i pewnie piwsko Ci rozum przesłoniło to nawet nie zauważyłeś.

    Nie wiem , czy ktoś w niego czymś rzucał. Ale pamiętam jak z głupawym uśmiechem prowokował kibiców.
    Nie siedziałem z żadnym „warcholstwem”, i nie piłem piwa na tym meczu. I „żadne piwsko mi rozumu nie przysłoniło”…Zdziwiony? Nie oceniaj innych po sobie i twoim towarzystwie. Pewnie pomyliłeś ,mnie z kimś ze swojego otoczenia… Uwierz , że nie wszyscy to pijusy… Zdziwiony? Runął Twój świat…?



    Każdy normalny człowiek jak Mu bydło do kubła wrzuca gotuje się w środku. Chłop nie wytrzymał i pękł.
    Jednakże to warcholstwo z trybuny zaczęło popisywać się bezkarnością.



    Taa, jasne…Ta rozbawiona mordka Kryjoma. I pokazywanie gestu a la M. Jackson do kibiców… Wszyscy to pamiętamy. Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to być doczytał , ze został za to ukarany. Zdaniem komisji prowokował kibiców... Ponadto, jako osoba publiczna, nie powinien tak łatwo ulegać emocjom.


    2. Wstydzi się Leszna: Owszem powiedział, nie wybroni się.. jednakże jak łatwo szafować zdaniami wyrwanymi z kontekstu prawda? Tą wypowiedź słyszałeś, ale reszty to już nie ? Znowu piwsko na uszy padło, proces trzeźwienia się wydłużył, to zatrzymałeś się na tym jednym zdaniu które będziesz teraz klepał do usranej śmierci. W tej wypowiedzi chodziło [ jak twierdzi sam zainteresowany ] o praktyki z torem, co jak pokazały późniejsze wydarzenia- nie były to wyrzuty bezpodstawne. Dostaliśmy łatkę kombinatorów i teraz mamy to co mamy. A na torze z półfinału 2011 nawet ryż by nie wyrósł , bo gleba przemoczona... Taka prawda.

    O, mamy tzw „pożytecznego idiotę” na forum. Kryjom na tydzień przed meczem wiedział, że tor będzie w Lesznie nieregulaminowy.. Wszyscy pamiętają jak to z tym było . Kazali Unii poprawiać w jednym miejscu, później w drugim… I.. tor nie mógł być po tym równy…

    I odpuść sobie te teksty o „piwsku”. Wyjdź przed dom, rozejrzyj się, nie wszyscy ludzie to patologia. Może masz złe wzorce w domu?. Wciąż to piwo i chlanie. Rozumiem, że to ważna część Twojego życia..? Uwierz, świat nie tylko tak wygląda. Może zmień środowisko. Czasami trzeba podjąć ten krok… Tylko piwo, i piwo.. Wodę mineralną sobie strzel… Może być gazowana ..


    3. "zafirmował ucieczkę Torunia z finału w Zielonej kpiąć sobie kibiców"
    Wbij sobie do głowy elemencie aspołeczny, że Kryjom nie miał z tym nic wspólnego. Był tak samo winny jak Ty w sytuacji gdy kobieta Pyta Cię czy ładnie wygląda. Nie masz nic do powiedzenia, a łeb i tak Ci zetnie.


    Byłem już pijanicą teraz jestem elementem „aspołecznym”, skąd Ty się urwałeś. ? Musisz mieć trudne życie.

    Ad rem, SK, jak piszesz nie miał „z tym nic wspólnego”
    Buhaha .. Zupełnie „NIC”’

    To znów – dlaczego został ukarany.? Tak, wiem, za niewinność. Tysiące kibiców na stadionie , olbrzymia rzesza przed telewizorami a pan Kryjom daje sygnał do ucieczki „bo mu kazali”, ale on „nic , zupełnie nic, nie ma z tym wspólnego” Przypadek, że tam był.. Kabaret...


    Kryjom był marionetką LOJALNĄ WOBEC PRACODAWCY , która zapłaciła cenę za wykonywanie obowiązków tak, jak pracodawca Mu nakazał. Nic nie zafirmował- w tym przypadku zwyczajnie zrobili z Niego kozła ofiarnego.


    Są rzeczy, których nie robi się, nawet gdy pracodawca daje polecenie… Naprawdę.. Ale nie będę Cię przekonywał. Masz prawo do swojego zdania…


    Można zarzucić Gadowi, że łgał w żywe oczy iż idzie pracować w ubezpieczeniach,a dał dyla do Unibaxu.

    To akurat niewiele osób w Lesznie by ruszyło. Raczej zrobił z siebie błazna. Przy reszcie - drobiazg...

    Można Mu zarzucić, te życzenia szpitala dla Leszna....


    To jest bardzo poważny zarzut. I moim zdaniem wystarcza by nigdy nie podjąć z nim współpracy. Granica została przekroczona (!)


    ale nie te pierdoły , których się naczytałeś, teraz klepiesz siepiąc na oślep: prawo, lewo...


    Jakie „pierdoły” konkretnie?

    Także Panie "żałosny" fakty w Twoim pojmowaniu to taka gazeta. Na część swoich zarzutów odpowiedziałeś sobie sam, a mi dupsko zawracasz.

    Ty naprawdę masz taki poziom, czy sobie żarty robisz? Ludzie chyba rzadko są tak nielogiczni jak Ty…


    Czy chcę Kryjoma w Lesznie? "Jeżeli nie możesz pokonać wroga- zaprzyjaźnij się z Nim"...

    Ja nie przyjaźnię się z ludźmi , którzy na mnie plują. Ty masz prawo do innego zachowania. Ale mimo wszystko, zdumiewa mnie to.


    Pytasz czy chcę w Unii człowieka, który życzył naszym riderom szpitala...
    A ja pytam: Dlaczego tolerujesz w Unii człowieka który ten szpital z premedytacją przygotował? Ba... Nasz obecny menago startujący w tamtym meczu jako zawodnik dobitnie wypowiedział się o torze... mało pochlebnie. Tego Twoje fakty już nie obejmują?



    A jaki to „szpital” i kto przygotował? Wyjaśnij…


    Masz ocenę swojego posta... żałosnego, jak Twoja odpowiedź... dobrze , że warczeć nie zacząłeś jak pies, któremu się miskę z zupą zabiera.
    Zanim zaczniesz pyskować zastanów się.


    Napisz coś jeszcze... Błaznujesz, ale przydajesz kolorytu temu forum., Gdybyś tyle o "piwsku" nie pisał...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 15-09-2016 o 00:57

  9. Powrót do góry    #12291
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,204
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 508 w 323 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    QUOTE=elgato;1789966]Z Tobą to akurat można zakończyć rozmowę już po tym jak zapytałeś, czy Kryjom to mój znajomy.
    Chłopaki na spokojnie , nie ma co tutaj sobie do gardeł skakać. Nie nadajecie na tych samych falach, jesteście jak wiadomości w TVP i TVN-ie tego samego dnia czyli kompletnie inni (przynajmniej w kwestii Pana SK).
    To taki drażliwy temat. Sam Sławkowi wtedy na tym stadionie bym nogi z d*py powyrywał,ale prawda jest taka,ze facet dostał z nawiązka. Byłem świadkiem jak musiał uciekać z jednego lokalu,bo paru krewkich kibiców UL akurat tam było, nie mówiąc juz o takich akcjach lekkiego gatunku w kategorii wulgaryzmów w twarz pod jego adresem. Życie... Do swojego gniazda narobił i musiał odcierpieć swoje. A odcierpiał uwierzcie.
    Każdy z was ma racje tak na prawdę. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
    Nie pochwalam wogole jego zachowania, ale tutaj zgodzę sie z Elgato , ze wina lezy po obu stronach i SK i kibiców. Pokazywał i zachowywał sie każdy widział jak , ale te kilka tysi ludu co wtedy było na stadionie robiło nie lepsze rzeczy. I stało sie jak sie stało. Emocje swoje zrobiły. Oczywiście go nie bronię.
    Ale wcześniej pisaliśmy tutaj o relacjach klub-zawodnik, gdzie tak na prawdę wina leży przeważnie każdy myśli po jednej ze stron,a tak na prawdę winę ponoszą obie strony. Jestem zdania, ze nie ma skutku bez przyczyny i w tym naszym biało/niebieskim świecie jest podobnie jak w życiu.
    Wielu nie mogło strawić Nickiego w Lesznie, gdzie po blamażu z Tarnowem legendarnym jeden z najbardziej krewkich kibiców mu walnął w czapę po meczu. Jakos strawili ludzie Nickiego. Czy jestem za Kryjomem? Jestem za Frątczakiem,ale twierdze,ze SK za swoje oberwał i na bank jeszcze teraz odłamkami dostaje i nie ma co żywic do siebie nienawiści. Bo zuzel to nie piłka nożna czy siatkówka gdzie trenerów jest mega dużo i jest w czym przebierać. Bo zostaniemy z jednym wielkim gówn*m na każdej pozycji.
    P.S
    Dajcie mi czlowieka,a paragraf sie znajdzie.

    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    ojj kolego grubo przesadziłeś z tym Skórnickim jako "dobry psycholog". Uwierz mi jest dużo gorzej niż myślisz/myślicie z tym Skórą jako psycholog. Nie napiszę dlaczego bo aż takich brudów nie należy wyciągac na wierzch.
    Osobiście styczności z Adamem nie miałem,ale z tego co sie słyszało piąte przez dziesiąte jest to wporzadku facet.
    Sezon w którym nas wyciągnął z wielkiego gówn*a potwierdza to,ze coś w tym jest. Może przesadnie określiłem go jako "dobry psycholog" , ale jest to osoba która potrafi przeczyścić klimat, jakos dotrzeć do zawodnika. Każdy mu zarzucał kumpelstwo i może te ostatnie decyzje w tym sezonie (odsuwanie Nickiego od składu) było takim swoistym zagraniem na przekór , nie potrzebnie. Starego drzewa sie nie przesadza. Chociaz jak na każdym kroku słyszał,ze jest taktycznym laikiem to trochę zmienił nastawienie do tego wszystkiego. Ile z drugiej strony można?
    Dobra nie ważne. Prawda jest taka,ze 2 lata temu wyciągnął nas z totalnego dna. A co było tego powodem poprostu jego osoba. Adam jesli chodzi o charakter jest bardzo lubiana osoba i coś w tym jest. Psycholog nie skoro tak mówisz,taktyk nie jak wszyscy twierdzimy,ale jakos nam pomógł. Jak? To świadczy wynik - skutecznie.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 15-09-2016 o 02:20

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Ali_G (15-09-2016)

  11. Powrót do góry    #12292
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Z Tobą to akurat można zakończyć rozmowę już po tym jak zapytałeś, czy Kryjom to mój znajomy.
    Przymiotnik "żałosny" którego używasz pasuje jak ulał do Twojej merytoryki.

    1. Zacznij od tego co nastąpiło jako pierwsze: ch.uje, ku.rwy kibiców, czy gesty Kryjoma. Siedziałeś zapewne z tym warcholstwem rzucającym butelki na tor i uskuteczniającym łacinę i pewnie piwsko Ci rozum przesłoniło to nawet nie zauważyłeś.
    Każdy normalny człowiek jak Mu bydło do kubła wrzuca gotuje się w środku. Chłop nie wytrzymał i pękł.
    Jednakże to warcholstwo z trybuny zaczęło popisywać się bezkarnością.

    2. Wstydzi się Leszna: Owszem powiedział, nie wybroni się.. jednakże jak łatwo szafować zdaniami wyrwanymi z kontekstu prawda? Tą wypowiedź słyszałeś, ale reszty to już nie ? Znowu piwsko na uszy padło, proces trzeźwienia się wydłużył, to zatrzymałeś się na tym jednym zdaniu które będziesz teraz klepał do usranej śmierci. W tej wypowiedzi chodziło [ jak twierdzi sam zainteresowany ] o praktyki z torem, co jak pokazały późniejsze wydarzenia- nie były to wyrzuty bezpodstawne. Dostaliśmy łatkę kombinatorów i teraz mamy to co mamy. A na torze z półfinału 2011 nawet ryż by nie wyrósł , bo gleba przemoczona... Taka prawda.

    3. "zafirmował ucieczkę Torunia z finału w Zielonej kpiąć sobie kibiców"
    Wbij sobie do głowy elemencie aspołeczny, że Kryjom nie miał z tym nic wspólnego. Był tak samo winny jak Ty w sytuacji gdy kobieta Pyta Cię czy ładnie wygląda. Nie masz nic do powiedzenia, a łeb i tak Ci zetnie.
    Kryjom był marionetką LOJALNĄ WOBEC PRACODAWCY , która zapłaciła cenę za wykonywanie obowiązków tak, jak pracodawca Mu nakazał. Nic nie zafirmował- w tym przypadku zwyczajnie zrobili z Niego kozła ofiarnego.

    Można zarzucić Gadowi, że łgał w żywe oczy iż idzie pracować w ubezpieczeniach,a dał dyla do Unibaxu. Można Mu zarzucić, te życzenia szpitala dla Leszna.... ale nie te pierdoły , których się naczytałeś, teraz klepiesz siepiąc na oślep: prawo, lewo...
    Także Panie "żałosny" fakty w Twoim pojmowaniu to taka gazeta. Na część swoich zarzutów odpowiedziałeś sobie sam, a mi dupsko zawracasz.

    Czy chcę Kryjoma w Lesznie? "Jeżeli nie możesz pokonać wroga- zaprzyjaźnij się z Nim"... Pytasz czy chcę w Unii człowieka, który życzył naszym riderom szpitala...
    A ja pytam: Dlaczego tolerujesz w Unii człowieka który ten szpital z premedytacją przygotował? Ba... Nasz obecny menago startujący w tamtym meczu jako zawodnik dobitnie wypowiedział się o torze... mało pochlebnie. Tego Twoje fakty już nie obejmują?

    Masz ocenę swojego posta... żałosnego, jak Twoja odpowiedź... dobrze , że warczeć nie zacząłeś jak pies, któremu się miskę z zupą zabiera.
    Zanim zaczniesz pyskować zastanów się.

    JA PIER********

    Ty chyba masz nierowno pod sufitem.
    Tym swoim wywodem pobiles nawet byczka i jego absurdalna obrone pawlickich.
    Pojawil nam sie kolejny fanatyk. Tym razem s....... k.........


    Kibice na niego zaczeli gwiazdac i obluzgac BO PRZECIEZ TEN GOSC PRZYJECHAL I OD RANA ROBIL SZOPKI Z TOREM !!!
    Czy ty tego nie pamietasz czy nie chcesz pamietac ?

    Czules sie tak samo jak Nicki przyszedl do Unii ? Niby czemu ? Pokazal ci fucka ? Drapal sie po jajach ? czy co ?
    To zawodnik jak kazdy inny, a to ze nie chcial kiedys jechac na przyczepnym torze .... No to chyba musisz wygwizdac 3/4 zawodnikow startujacych w lidze bo na pewno zdazyl im sie kiedys taki przypadek ze nie chcieli wyjechac na tor...

    Kolejna rzecz. Uwazasz ze s.......... k.......... niczemu nie zawinil gdy uciekali z finalu z ZG ??? hahaha
    Nawet w studiu n sportu (nie pamietam kto dokladnie tam byl ale jakis menedzer/byly menedzer) wypowiadal sie ze nawet jakby wlasciciel klubu kazal mu uciekac ze stadionu to by zostal i zglosil druzyne do meczu bo ma swoj honor.

    O szpitalach i tym ze wstydzi sie Leszna to nawet nie bede juz pisal bo szkoda klawiatury.

    Zwolennicy pawlickich a zarazem powrotu s........ k.......... maja jedna bardzo paskudna ceche. Jak pluja im w twarz to udaja ze deszcz pada.
    Smutne to.
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 15-09-2016 o 07:25

  12. Powrót do góry    #12293
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2016
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kryjom jest tak samo odpowiedzialny za to co się dzieje na torze. Dla mnie to już jest koniec w Unii.
    Nie ma dla niego miejsca, koniec kropka.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tomek78 za jego przydatny post!

    Uniafan (15-09-2016)

  14. Powrót do góry    #12294
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    JA PIER********

    Ty chyba masz nierowno pod sufitem.
    Tym swoim wywodem pobilesz nawet byczka.
    Pojawil nam sie kolejny fanatyk. Tym razem s....... k.........


    Kibice na niego zaczeli gwiazdac i obluzgac BO PRZECIEZ TEN GOSC PRZYJECHAL I OD RANA ROBIL SZOPKI Z TOREM !!!
    Czy ty tego nie pamietasz czy nie chcesz pamietac ?

    Czules sie tak samo jak Nicki przyszedl do Unii ? Niby czemu ? Pokazal ci fucka ? Drapal sie po jajach ? czy co ?
    To zawodnik jak kazdy inny, a to ze nie chcial kiedys jechac na przyczepnym torze .... No to chyba musisz wygwizdac 3/4 zawodnikow startujacych w lidze bo na pewno zdazyl im sie kiedys taki przypadek ze nie chcieli wyjechac na tor...

    Kolejna rzecz. Uwazasz ze s.......... k.......... niczemu nie zawinil gdy uciekali z finalu z ZG ??? hahaha
    Nawet w studiu n sportu (nie pamietam kto dokladnie tam byl ale jakis menedzer/byly menedzer) wypowiadal sie ze nawet jakby wlasciciel klubu kazal mu uciekac ze stadionu to by zostal i zglosil druzyne do meczu bo ma swoj honor.

    O szpitalach i tym ze wstydzi sie Leszna to nawet nie bede juz pisal bo szkoda klawiatury.

    Zwolennicy pawlickich a zarazem powrotu s........ k.......... maja jedna bardzo paskudna ceche. Jak pluja im w twarz to udaja ze deszcz pada.
    Smutne to.
    Spojrzałem na nick .... I z tego powodu zaprzestałem dalszej lektury ��
    O czym ja mam z Tobą pisać skoro rozmowę ze mną zaczynasz od "ja pierd******"?
    Dno dna i 2m mułu.
    Dla Ciebie przejawem fanatyzmu jest spojrzenie na jakakolwiek kwestię z obu stron.
    Nie widzę możliwości dalszej dyskusji co Ty odbierzesz jako brak argumentu
    Ale powiedzmy sobie szczerze: Czy w rozmowie z Tobą ktokolwiek miał argumenty? Chyba tylko Mariusz... Ale do Niego jeszcze lata świetlne nie doskoczysz.

    Pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Kolejna rzecz. Uwazasz ze s.......... k.......... niczemu nie zawinil gdy uciekali z finalu z ZG ??? hahaha
    Nawet w studiu n sportu (nie pamietam kto dokladnie tam byl ale jakis menedzer/byly menedzer) wypowiadal sie ze nawet jakby wlasciciel klubu kazal mu uciekac ze stadionu to by zostal i zglosil druzyne do meczu bo ma swoj honor.
    A wiesz dlaczego tak powiedział? BO SIEDZIAŁ W STUDIO TELEWIZYJNYM. To tak jak z Tobą: Jesteś świetnym menedżerem, sponsorem, taktykiem i trenerem... Ale tylko przy komputerze bo to nie na Tobie ciąży odpowiedzialność

    Trochę mi Was szkoda chłopaki którzy sadzicie, iż jakikolwiek przejaw spojrzenia na daną sprawę z drugiej strony powoduje, że staje się fanatykiem.

    W zeszlym roku CAŁĄ ZIMĘ tempilem Piotra... Byłem największą łazją na forum. W tym roku wystarczył JEDEN neutralny post by stał się. Jego fanatykie. Teraz to samo z Kryjomem... Z kim ja rozmawiam??

    Kogo więc proponujesz na stanowisko menago klubu? Bo Skórze kazaliście wpieprzać wiec Jego nie liczymy
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 15-09-2016 o 07:41

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Dominik (15-09-2016), PW81 (15-09-2016), mingozi (18-09-2016)

  16. Powrót do góry    #12295
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    To że byczek po chwili zalajkowal twojego posta niech będzie odpowiednia "rekomendacja" i potwierdzeniem tego że swój ciągnie do swego.

    Napisałeś że ty spoglądasz z drugiej strony na sytuację z s....... k....... ?
    Sory to nie jest żadną druga strona tylko kreowanie wirtualnej rzeczywistości.

    Przytoczylismy ci z JaacPoz parę faktów do których w ogóle się nie odniosłes i na tym polega "polemika" z tobą ... lol

    Piszesz że każdy w studiu tv powiedziałby że przystąpiły do meczu.
    Sądzisz ze nie ma w Polsce ludzi honoru ??
    No tak jak to mówi stare przysłowie każdy sądzi po sobie.

    Kto byłby obecnie najlepszym kandydatem na menedżera KSUL ?

    Z propozycji nierealnych - jakiś wybitny zagraniczny jeździec który skończył kariere i zna się na rzeczy. Najlepszy kandydat - Leigh Adams

    Z propozycji realnych - CzeCze albo ktoś równie bezstronny, niezwiązany z klubem i leszczynsk grajdolkiem np. Fratczak.

    Kto byłby lepszy od skóry i s...... k...... ?
    Każdy kto ma za grosz honoru i zdrowego rozsądku.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 15-09-2016 o 08:23

  17. Powrót do góry    #12296
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,832
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Po1 odpier*ol się ode mnie
    Po2 idź jeszcze raz do weterynarza może tym razem się uda
    Po3 Czecze
    Po4 warto mieć przyjaciół patrząc na twoje wywody nie masz ich.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    PW81 (15-09-2016)

  19. Powrót do góry    #12297
    Początkujący
    Dołączył
    28-11-2015
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 7 w 4 postach

    Dramat

    Od lat śledzę to forum z mniejszą lub większą intensywnością na tyle rzadko że nawet musiałem zakładać nowe konta bo zapominałem loginów.
    I za każdym razem gdy tu wracam przypominam sobie dlaczego robię takie przerwy, przecież tutaj odbywają się dyskusje na temat mojego ukochanego sportu.
    Ale wtedy gdy wracam i czytam posty ludzi pokroju "Uniafan" to szybko przypominam sobie dlaczego znikam na tak dłuuugo....

    Ten gość chyba został kiedyś mocno przez kogoś pokrzywdzony.......
    Może to on od Pitera zebrał w Papę (należało by się)
    A może to fan Unii Tarnów chociaż poziom bliżej Unii Janikowo.

    Pozdrawiam normalnych, merytorycznych i bez jadu.

    Ps. Adams managerem ? On już zapomniał gdzie Leszno leży. Po kontuzji nigdy tu nawet nie zawitał.
    To jest ikona naszego zespołu i niech tak zostanie.
    Nie ruszajmy jego tematu bo obalimy jego wieloletnią bezgraniczną miłość do (kasy) naszej Unii Leszno.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PW81 za jego przydatny post!

    mingozi (18-09-2016)

  21. Powrót do góry    #12298
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,201
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,882 w 4,885 postach
    Biorac pod uwage,ze wiekszosc nad zakontraktowaniem Pedersena w Unii przeszla do porzadku dziennego a nawet byla za,szanownie sie traktujecie dosc wybiorczo.
    Moim zdaniem niepotrzebnie wypinacie klate z tym szacunkiem,bo jak juz sami zauwazyliscie,niedlugo godnego pracowac dla Unii bedziecie szukac na ksiezycu.
    Nie ma ludzi idealnych,wielu cos powie czy zrobi glupio ale niekoniecznie trzeba od razu do tego podchodzic jak Stalin.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #12299
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    To że byczek po chwili zalajkowal twojego posta niech będzie odpowiednia "rekomendacja" i potwierdzeniem tego że swój ciągnie do swego.
    Posłuchaj Kolego, bo cały czas jesteś nieuprzejmy... Rekomendacje, sympatie forumowe nie maja tu nic do rzeczy Za chwile odbiję piłeczkę w Twoją stronę z kolegą "JaacPoz" i jak się poczujesz? Znajomych na forum będziemy sobie wypominać? Bądź poważny, bardzo Cię proszę.

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Napisałeś że ty spoglądasz z drugiej strony na sytuację z s....... k....... ?
    Sory to nie jest żadną druga strona tylko kreowanie wirtualnej rzeczywistości.
    Nazywaj to jak chcesz- mi nic do tego. Jeżeli jednak uwazasz, że rozważanie ZA i PRZECIW danego tematu to nie jest spojrzenie z 2 stron, to mimo wszystko pokusze się o stwierdzenie że wirtualną rzeczywistość Ty kreujesz... w świecie dialogu.

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Przytoczylismy ci z JaacPoz parę faktów do których w ogóle się nie odniosłes i na tym polega "polemika" z tobą ... lol
    Ależ odniosłem- PUNKT PO PUNKCIE... może przeoczyłem wypowiedź któregoś z Was koledzy, ale rozumiesz, że przy takim ślinotoku jaki prezentujecie trudno odnieść się do wszystkiego. Ty chyba także nie odpisujesz każdemu bo jak mniemam, Twoje życie wokół sportsboard tylko się nie kręci.. czy kręci?
    A co do faktów.... ja nazwałbym je raczej wyrwanymi z kontekstu epizodami.

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Piszesz że każdy w studiu tv powiedziałby że przystąpiły do meczu.
    Sądzisz ze nie ma w Polsce ludzi honoru ??
    No tak jak to mówi stare przysłowie każdy sądzi po sobie.
    Nie rozumiesz, co się do Ciebie pisze.
    Napisałem, że zza telewizora łatwo mówić "ja zrobiłbym tak"... Ale dop. Ciebie ten dylemat nie dotyczy- nie wiesz jak byś postąpił.
    W Polsce nie ma ludzi bez honoru? Są- zdecydowana większość- tak dumnym jesteśmy narodem.
    Ale pamiętaj"bliższa ciału koszula"... i czasami w życiu każdego człowieka są sytuacje, gdzie swój honor musi schować do kieszeni. Co powodowało Kryjomem? On tyko wie.

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Kto byłby obecnie najlepszym kandydatem na menedżera KSUL ?

    Z propozycji nierealnych - jakiś wybitny zagraniczny jeździec który skończył kariere i zna się na rzeczy. Najlepszy kandydat - Leigh Adams

    Z propozycji realnych - CzeCze albo ktoś równie bezstronny, niezwiązany z klubem i leszczynsk grajdolkiem np. Fratczak.

    Kto byłby lepszy od skóry i s...... k...... ?
    Każdy kto ma za grosz honoru i zdrowego rozsądku.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Tu dałeś do pieca.
    Wiesz ilu jest zuzlowcó którzy nie znaja się na menedżerce i taktyce? Daleko szukać nie trzeba: Jankes super rider, a na menedżera się nie nadaje. To samo może być z Adamsem... Swoją drogą proponujesz gościa na wózku inwalidzkim, który nie może podróżować samolotem... co Ty robisz??

    Czecze? Wypadł z obiegu, przypadłość ta sama co Skóra.... NIE BĘDZIE ATUTU WŁASNEGO TORU.
    Każdy z honorem i rozsądkiem? Mamy takiego: Gryczka, który honorowo na kazdym meczu powie :" oczywiście poprawimy tor tak by goście w równej walce ścigali się po nawierzchni jaką preferują"
    Zrozum to: My potrzebujemy "CH**ja" który jest cwaniakiem jak Cieślak i nikt Mu nie podskoczy. To jest żużel: sport, wielka kasa i brak sentymentów!

    Na zakończenie Ci powiem: podzielam Twoje zdanie- TAKŻE NIE CHCIAŁBYM KRYJOMA W LESZNIE aczkolwiek rozważam tą opcję. Rozważam ją, bo nardziej od wzajemnych animozji na sercu leżą mi potrzeby klubu. A te są obecnie takie, że potrzebujemy "CH**ja" na stanowisku menago, bo na tym polu przegrywamy mecze.
    Tylko Ty jesteś tak ograniczony, że nawet tego nie zauważyłeś zanim wyjąłeś excalibura i rozpieprzyłeś wszystko. Idź wojować dalej.
    NIE LINCZOWANIE KOGOŚ ORAZ NIE PRZYPISYWANIE MU WSZYSTKICH GRZECHÓW NIE OZNACZA APROBATY JEGO ZACHOWANIA.

    pozdrawiam z Leszna

  23. Powrót do góry    #12300
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,567
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Posłuchaj Kolego, bo cały czas jesteś nieuprzejmy... Rekomendacje, sympatie forumowe nie maja tu nic do rzeczy Za chwile odbiję piłeczkę w Twoją stronę z kolegą "JaacPoz" i jak się poczujesz? Znajomych na forum będziemy sobie wypominać? Bądź poważny, bardzo Cię proszę.



    Nazywaj to jak chcesz- mi nic do tego. Jeżeli jednak uwazasz, że rozważanie ZA i PRZECIW danego tematu to nie jest spojrzenie z 2 stron, to mimo wszystko pokusze się o stwierdzenie że wirtualną rzeczywistość Ty kreujesz... w świecie dialogu.


    Ależ odniosłem- PUNKT PO PUNKCIE... może przeoczyłem wypowiedź któregoś z Was koledzy, ale rozumiesz, że przy takim ślinotoku jaki prezentujecie trudno odnieść się do wszystkiego. Ty chyba także nie odpisujesz każdemu bo jak mniemam, Twoje życie wokół sportsboard tylko się nie kręci.. czy kręci?
    A co do faktów.... ja nazwałbym je raczej wyrwanymi z kontekstu epizodami.



    Nie rozumiesz, co się do Ciebie pisze.
    Napisałem, że zza telewizora łatwo mówić "ja zrobiłbym tak"... Ale dop. Ciebie ten dylemat nie dotyczy- nie wiesz jak byś postąpił.
    W Polsce nie ma ludzi bez honoru? Są- zdecydowana większość- tak dumnym jesteśmy narodem.
    Ale pamiętaj"bliższa ciału koszula"... i czasami w życiu każdego człowieka są sytuacje, gdzie swój honor musi schować do kieszeni. Co powodowało Kryjomem? On tyko wie.



    Tu dałeś do pieca.
    Wiesz ilu jest zuzlowcó którzy nie znaja się na menedżerce i taktyce? Daleko szukać nie trzeba: Jankes super rider, a na menedżera się nie nadaje. To samo może być z Adamsem... Swoją drogą proponujesz gościa na wózku inwalidzkim, który nie może podróżować samolotem... co Ty robisz??

    Czecze? Wypadł z obiegu, przypadłość ta sama co Skóra.... NIE BĘDZIE ATUTU WŁASNEGO TORU.
    Każdy z honorem i rozsądkiem? Mamy takiego: Gryczka, który honorowo na kazdym meczu powie :" oczywiście poprawimy tor tak by goście w równej walce ścigali się po nawierzchni jaką preferują"
    Zrozum to: My potrzebujemy "CH**ja" który jest cwaniakiem jak Cieślak i nikt Mu nie podskoczy. To jest żużel: sport, wielka kasa i brak sentymentów!

    Na zakończenie Ci powiem: podzielam Twoje zdanie- TAKŻE NIE CHCIAŁBYM KRYJOMA W LESZNIE aczkolwiek rozważam tą opcję. Rozważam ją, bo nardziej od wzajemnych animozji na sercu leżą mi potrzeby klubu. A te są obecnie takie, że potrzebujemy "CH**ja" na stanowisku menago, bo na tym polu przegrywamy mecze.
    Tylko Ty jesteś tak ograniczony, że nawet tego nie zauważyłeś zanim wyjąłeś excalibura i rozpieprzyłeś wszystko. Idź wojować dalej.
    NIE LINCZOWANIE KOGOŚ ORAZ NIE PRZYPISYWANIE MU WSZYSTKICH GRZECHÓW NIE OZNACZA APROBATY JEGO ZACHOWANIA.

    pozdrawiam z Leszna
    Również się zgadzam, nikt tutaj nie jest fanem Kryjoma, ale każdy kto.interesuje się tym sportem od kilku- kilkunastu lat wie że Ten gość zna się na tym sporcie, jest cwany, bezczelny, i skuteczny, u Kryjoma nasz tor był by naszym atutem!
    Mecz był by rozegrany taktycznie bardzo dobrze

    Więc kto jak woli ....ja wolę Unię z Kryjomem i walkę o Złoto, w tym sporcie liczy się złoto, wystarczy 2,3 sezony po za Play off i będzie bieda z kasą

  24. Powrót do góry    #12301
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,710
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,395 w 4,359 postach
    Jesli ktos sobie zyczy Adamsa jako managera UL... to to jest dopiero wirtualna rzeczywistosc.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    elgato (15-09-2016)

  26. Powrót do góry    #12302
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Elgato i PawlickiTeam typowi z
    was kibice sukcesu niestety...

    **** niech bedzie Kryjom bylebysmy o medal walczyli...

    Najlepszy teoretycznie bylby Fratczak ale to rączej inna bajka, zeeszta z nim na koncu by moglo byc jak z Gajewskim gdy go.kazdy chcial 3 lata temu a potem po meczu w Toruniu i sytuacji z Nickim kazdy go jechal i zresztta Pan plecaczek tez pokazal ze taktycznie jest slaby a wyszedll mu raptem jeden ostatni mecz...

    Opcja wedlug mnie jest Dobrucki bo ma jakies doswiadczenie, jest taki swoj, byly zawodnik jednak nie az taki kumpel wszystkicch jak Skora...

    Czernickiego bym sobie darowal bo to juz innee czasy sa...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  27. Powrót do góry    #12303
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Odbiegając od kłótni ktoś ostatnio pytał o młodych byczków to na stronie naszej Unii jest info właśnie o tych najmłodszych
    http://info.ksul.pl/artykul/4478

  28. Powrót do góry    #12304
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Elgato i PawlickiTeam typowi z
    was kibice sukcesu niestety...
    Najchętniej to bym Cie nazwymyślał tak, że JaacPoz i Uniafan nawet do tego poziomu nie doskoczą.
    Ale nie zniżę się do tego poziomu.
    Kim Ty do cholery jesteś by mnie od kibiców sukcesu wyzywać?
    W życiu na oczy mnie nie widziałeś, nie poszliśmy razem na ani jeden mecz i ani jednego nie omówiliśmy "na gorąco".
    Nie wiesz jak kibicuje, w jaki sposób kibicuję, ile nerwów, emocji i wysiłku w to wkładam, jak przeżywam każdą porażkę "mojej" drużyny.
    Ja pod terminarz meczy "mojej Unienki" ustaliłem datę ślubu by mi nie kolidowało, a własne poprawiny przestawiłem na inny dzień bo był mecz z Unibaxem.
    Mało to poważne, ale Żona rozumiała i rozumie moja pasję... nawet to, że z Wami takie durnoty tu wypisuję.
    A jak uważasz , ze blefuję to sprawdź mnie.

    Gdybyś Ty i wielu Tobie podobnych wkładał w kibicowanie temu klubowi połowę tej energii co ja- to dziś sprzedawalibyśmy 4x więcej karnetów niż Gorzów "prawdziwy kibicu".

    Przychodzę na każdy mecz, nawet na ten najbardziej dupowaty jak z Wybrzeżem. W moim terminarzu rozrywek czasu wolnego żużel jest na pierwszym miejscu bez względu na dodatkowe okoliczności.
    Ale dla Ciebie jestem kibicem sukcesu, bo w obecnej sytuacji przedkładam potrzeby klubu [ ze sportowego punktu widzenia] nad prywatne przekonania co do osoby Sławomira Kryjoma.
    W tyłek mnie pocałuj Posejdonie kibicowania.

    Dziękuję Ci bardzo i pozdrawiam z Leszna

    EDIT: Od kibiców sukcesu to sobie wyzywaj tych z młyna co się na klub poobrażali bo sektor, bo cena biletów, bo oprawa, bo prezes do Nich nie wyszedł. Tam idź i ich sobie wyzywaj- ode mnie się "odpimpaj"
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 15-09-2016 o 11:55

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    lemur6666 (15-09-2016)

  30. Powrót do góry    #12305
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,567
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Elgato i PawlickiTeam typowi z
    was kibice sukcesu niestety...

    **** niech bedzie Kryjom bylebysmy o medal walczyli...

    Najlepszy teoretycznie bylby Fratczak ale to rączej inna bajka, zeeszta z nim na koncu by moglo byc jak z Gajewskim gdy go.kazdy chcial 3 lata temu a potem po meczu w Toruniu i sytuacji z Nickim kazdy go jechal i zresztta Pan plecaczek tez pokazal ze taktycznie jest slaby a wyszedll mu raptem jeden ostatni mecz...

    Opcja wedlug mnie jest Dobrucki bo ma jakies doswiadczenie, jest taki swoj, byly zawodnik jednak nie az taki kumpel wszystkicch jak Skora...

    Czernickiego bym sobie darowal bo to juz innee czasy sa...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Elgato Pięknie Ci napisał. ...
    Ciekawe ile Ty możesz dla tej drużyny poświęcić?
    To że chce sukcesu drużyny to zle? To znaczy się ze jestem kibicem sukcesu bo cieszą mnie medale, zwyciestwa?
    To Ty wolisz jechać o 5 miejsce z jakimiś "lajzami" zamiast menagera w parkingu?

    Dobrucki? Z Szalikiem Falubazu biegał ,a Ty to tak cenisz?
    W Falubazie nie byli z niego zadowoleni, szalu nie robił, o oczywiście kilka meczów taktycznie nie zle rozegrał. ... Ale Skóra to w 3 lata zdobył srebro i złoto. ... więc nie ma o czym gadać

    Jak chcemy medali to musi być fachowiec którego celem jest złoto i odda się tej drużynie jako trener i wykona swoją pracę najlepiej jak umie, i pieniądze jakie zarobi mnie nie interesują, bo w porównaniu z kwotami zawodników to grosze. .no chyba ze Cieslaka weźmiemy

    P.S podobnie jak Elgato swoje wakacje i wszystkie plany weekendowe ustalam po ukazaniu się terminarza ekstraligi. ...mało tego w ostatnich 10 latach opuscilem może z 6 meczykow na Smoku, więc nie jestem żadnym kibicem sukcesu. ...

    U mnie to jeszcze GP dochodzi więc żona nie ma lekko, nie wiem jak u kolegi "Elgato"

  31. Powrót do góry    #12306
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,364
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,205 w 924 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Najchętniej to bym Cie nazwymyślał tak, że JaacPoz i Uniafan nawet do tego poziomu nie doskoczą.
    Ale nie zniżę się do tego poziomu.

    Mój poziom to dla ciebie sufit, którego nigdy nie osiągniesz.

    Doprawdy trudno znaleźć na tym forum ludzi , którzy w tak prostacki sposób atakują adwersarzy jak Ty.
    (te Twoje wywody o moim rzekomym zamroczeniu alkoholowym i piwie, są tego dobitnym wyrazem- być może pochodzisz z patologii i nie robi ci różnicy, ja jednak nie życzę sobie takiego chamstwa).

    Nie znasz mnie, nie przypisuj mi więc takich zachowań (możliwe, że popularnych wśród Twoich najbliższych, stąd przypisywanie takich zachowań osobom trzecim...? ).

    Po prostu: daruj sobie wycieranie pyska moim nickiem.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 15-09-2016 o 13:22

  32. Powrót do góry    #12307
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Mój poziom to dla ciebie sufit, którego nigdy nie osiągniesz.

    Doprawdy trudno znaleźć na tym forum ludzi , którzy w tak prostacki sposób atakują adwersarzy jak Ty.
    Zawsze staram się dopasować poziomem do rozmówcy.. inaczej ni diabła nie idzie się porozumieć.
    Niestety: W Twoim przypadku z niewiadomych mi względów ta zasada nie zadziałała... i jeszcze się obrażasz, że ktoś prostactwem odpowiedział na Twoje prostactwo.
    Gdzie popełniłem błąd....?
    Wiem: Zacząłem kopać się z koniem.

    pozdrawiam z Leszna

  33. Powrót do góry    #12308
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,364
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,205 w 924 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Zawsze staram się dopasować poziomem do rozmówcy.. inaczej ni diabła nie idzie się porozumieć.
    Niestety: W Twoim przypadku z niewiadomych mi względów ta zasada nie zadziałała... i jeszcze się obrażasz, że ktoś prostactwem odpowiedział na Twoje prostactwo.
    Gdzie popełniłem błąd....?
    Wiem: Zacząłem kopać się z koniem.

    pozdrawiam z Leszna
    A na czym to moje rzekome "prostactwo" polegało?

    Ty zacząłeś od jakichś prymitywnych przymiotników odnośnie mojego posta - by tylko obronić Kryjoma .

    Gdzie znajdujesz uzasadnienie by imputować mi chlanie na meczach...?

    Jesteś zwykłym prostakiem o niewyparzonym pysku, który pomawia innych..

    Cóż, doprowadziłeś rozmowę do swojego poziomu, a tutaj faktycznie górujesz doświadczeniem... Pozostaje pogratulować... W chamstwie trudno będzie cię doścignąć...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 15-09-2016 o 13:53

  34. Powrót do góry    #12309
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Elgato, z całym szacunkiem dla ciebie i twojej żony, odpowiedz mi na jedno pytanie
    Czy jeżeli bedziemy siedzeć w szerokim gronie w knajpie, a ja nagle wstanę i się nadrę na cały Bar że towja żona to K*rwa, a potem za to przeproszę, to uważasz że nic się nie stało i wszystko jest OK?
    Ostatnio edytowane przez Bruczkow ; 15-09-2016 o 14:01

  35. Powrót do góry    #12310
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Elgato, z całym szacunkiem dla ciebie i twojej żony, odpowiedz mi na jedno pytanie
    Czy jeżeli bedziemy siedzeć w szerokim gronie w knajpie, a ja nagle wstanę i się nadrę na cały Bar że towja żona to K*rwa, a potem za to przeproszę, to uważasz że nic się nie stało i wszystko jest OK?
    Ależ oczywiście że się stało i przepraszam nie załatwia sprawy.
    Do czego zmierzasz?
    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A na czym to moje rzekome "prostactwo" polegało?

    Ty zacząłeś od jakichś prymitywnych przymiotników odnośnie mojego posta - by tylko obronić Kryjoma .

    Gdzie znajdujesz uzasadnienie by imputować mi chlanie na meczach...?

    Jesteś zwykłym prostakiem o niewyparzonym pysku, który pomawia innych..

    Cóż, doprowadziłeś rozmowę do swojego poziomu, a tutaj faktycznie górujesz doświadczeniem... Pozostaje pogratulować... W chamstwie trudno będzie cię doścignąć...
    Prostackie było pisanie, że moja ocena jest głupawa i żałosna zanim jeszcze zaczęliśmy rozmawiać.
    Wystarczyło zapytać , czy mogę rozwinąć temat... nie obraziłbym się...
    Ale nie moja ocena od razu była głupawa i żałosna...Czego oczekujesz po takim początku, jak ze startu walisz ogniem?
    pozdrawiam z Leszna

  36. Powrót do góry    #12311
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Ołołoł szeroko Was tu wyniosło......

    Dzieje się tu przez ostatnie kilka godzin więcej niż przez cały sezon na Smoczyku

    Mimo wszystko proponuję zachować większy dystans 😉

    Nie warte to wszystko tych epitetów.......

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Mariusz (15-09-2016)

  38. Powrót do góry    #12312
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,364
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,205 w 924 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Ależ oczywiście że się stało i przepraszam nie załatwia sprawy.
    Do czego zmierzasz?
    pozdrawiam z Leszna



    Prostackie było pisanie, że moja ocena jest głupawa i żałosna zanim jeszcze zaczęliśmy rozmawiać.
    Wystarczyło zapytać , czy mogę rozwinąć temat... nie obraziłbym się...
    Ale nie moja ocena od razu była głupawa i żałosna...Czego oczekujesz po takim początku, jak ze startu walisz ogniem?
    pozdrawiam z Leszna

    Cytuję Twoją wypowiedź, w całości (podkreślenie moje):

    .......................
    "Pomimo nie najlepszej prasy Kryjoma wśród kibiców do których także się zaliczam... Chciałbym zapytać : Dlaczego przeinaczasz fakty, naginasz prawdę, burzysz chronologię wydarzeń i pomijasz istotne rzeczy?

    Jednym słowem: Dlaczego pierzesz ludziom mózgi?"

    ...................
    No to chyba nie ma wątpliwości, że ten tekst był głupawy. Bez żadnej merytoryki.

    Gdy zapytałem o powód tych epitetów , rozpisałeś się jak bardzo musiałem być zamroczony piwskiem, podczas słynnych wydarzeń w meczu z Toruniem...

    Więc teraz nie przekręcaj faktów. Ty pierwszy napisałeś obraźliwie i do tego .. zwyczajnie głupio.

  39. Powrót do góry    #12313
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Cytuję Twoją wypowiedź, w całości (podkreślenie moje):

    .......................
    "Pomimo nie najlepszej prasy Kryjoma wśród kibiców do których także się zaliczam... Chciałbym zapytać : Dlaczego przeinaczasz fakty, naginasz prawdę, burzysz chronologię wydarzeń i pomijasz istotne rzeczy?

    Jednym słowem: Dlaczego pierzesz ludziom mózgi?"

    ...................
    No to chyba nie ma wątpliwości, że ten tekst był głupawy. Bez żadnej merytoryki.

    Gdy zapytałem o powód tych epitetów , rozpisałeś się jak bardzo musiałem być zamroczony piwskiem, podczas słynnych wydarzeń w meczu z Toruniem...

    Więc teraz nie przekręcaj faktów. Ty pierwszy napisałeś obraźliwie i do tego .. zwyczajnie głupio.
    PW czy robimy śmietnik dalej?
    Bo jestem szalenie ciekaw co Cię tak uraziło? Pytanie? Pytanie Cię uraziło?
    Utarty zwrot "prać mózgi" Cię uraził??... Nie wiedziałem, że Ty z takich delikatnych.
    Pozwól wiec , że naprawie naszą rozmowę:

    "Dlaczego narzucasz innym kibicom swoje zdanie oparte na nie do końca prawdziwych informacjach" ?


    Czy teraz lepiej?
    pozdrawiam z Leszna
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 15-09-2016 o 14:33

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    JaacPoz (15-09-2016)

  41. Powrót do góry    #12314
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,364
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,205 w 924 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    PW czy robimy śmietnik dalej?
    pozdrawiam z Leszna
    Ok, proponuję zamknąć tę dyskusję ...

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    elgato (15-09-2016)

  43. Powrót do góry    #12315
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,710
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,395 w 4,359 postach
    Czytam i pytam: Gdzie te rzekome epitety?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #12316
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Ależ oczywiście że się stało i przepraszam nie załatwia sprawy.
    Do czego zmierzasz?
    pozdrawiam z Leszna
    Ano właśnie. Stało się i żadne przeprosiny tego nie zmienią.

    Dla wielu kibiców, Unia jest jak twoja żona. Na I-wszym miejscu. Nie wolno jej obrażać (ani żony, ani Unii). To że przeprosisz potem niczego nie zmieni. Smród po akcji Sławomira pozostał.
    Kryjom zachował się jak gówniarz, mimo ze pełnoletni. Obraził coś, co jest dla wielu z nas święte. Nie można szargać dobrego imienia klubu.

    Przecież nie chciałbyś abym został twoim zięciem, skoro obrażam ci żonę. Dlatego tez nie chcę widzieć człowieka który obrażał święty dla mnie klub z Leszna, kłócił się o srebrniki z Józefem który dał mu pracę i pozwolił wypłynąć na szerokie wody.
    A o akcji kiedy powiedział że odchodzi z Unii bo idzie sprzedawać polisy nad morze też zapomnieliśmy? Gość kłamie i kłamać będzie. Nie ufam mu że bdzie chciał zrobić dla unii dobrze. Przyjdzie tylko po to, aby mieć dobry stołek, a potem zostanie jakimś członkiem GKSŻ czy PZMot. Po to jest mu Unia potrzebna, po nic innego.
    A pozatym, przecież nie musiał uciekać z Torunia. I tak go wy**ali z Unibaxu po kolejnym sezonie. Nikt go teraz nie chce, a my jako Unia mamy być dla tego marnotrawnego syna kochającym i wybaczającym ojcem? Spytaj się Józefa co na to powie.
    Jeżeli byśmy go zatrudnili z powrotem, to byłoby zwycięstwo tylko Kryjoma, a nasza Unia z Królowej stałaby się zwykła Ku**ą.
    I tak coraz mniej szacunku mamy wśród innych klubów, zawodników, sędziów i jeszcze kolejnego plaskacza mamy przyjąć? Dlatego tez mówię nie dla Kryjoma w Unii!!

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    JaacPoz (15-09-2016), Uniafan (15-09-2016)

  46. Powrót do góry    #12317
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Ano właśnie. Stało się i żadne przeprosiny tego nie zmienią.

    Dla wielu kibiców, Unia jest jak twoja żona. Na I-wszym miejscu. Nie wolno jej obrażać (ani żony, ani Unii). To że przeprosisz potem niczego nie zmieni. Smród po akcji Sławomira pozostał.
    Kryjom zachował się jak gówniarz, mimo ze pełnoletni. Obraził coś, co jest dla wielu z nas święte. Nie można szargać dobrego imienia klubu.

    Przecież nie chciałbyś abym został twoim zięciem, skoro obrażam ci żonę. Dlatego tez nie chcę widzieć człowieka który obrażał święty dla mnie klub z Leszna, kłócił się o srebrniki z Józefem który dał mu pracę i pozwolił wypłynąć na szerokie wody.
    A o akcji kiedy powiedział że odchodzi z Unii bo idzie sprzedawać polisy nad morze też zapomnieliśmy? Gość kłamie i kłamać będzie. Nie ufam mu że bdzie chciał zrobić dla unii dobrze. Przyjdzie tylko po to, aby mieć dobry stołek, a potem zostanie jakimś członkiem GKSŻ czy PZMot. Po to jest mu Unia potrzebna, po nic innego.
    A pozatym, przecież nie musiał uciekać z Torunia. I tak go wy**ali z Unibaxu po kolejnym sezonie. Nikt go teraz nie chce, a my jako Unia mamy być dla tego marnotrawnego syna kochającym i wybaczającym ojcem? Spytaj się Józefa co na to powie.
    Jeżeli byśmy go zatrudnili z powrotem, to byłoby zwycięstwo tylko Kryjoma, a nasza Unia z Królowej stałaby się zwykła Ku**ą.
    I tak coraz mniej szacunku mamy wśród innych klubów, zawodników, sędziów i jeszcze kolejnego plaskacza mamy przyjąć? Dlatego tez mówię nie dla Kryjoma w Unii!!
    Doskonale rozumiem Twoje stanowisko.
    Rozumiem, szanuję i akceptuję.

    W całej mojej dyskusji z JaacPoz poszło o fakt, iż zarzuciłem Mu szafowanie faktami nie do końca zgodnymi z prawdą [ w mojej opinii ].
    Ja naprawdę podzielam Wasze zdanie, że lepiej aby Kryjoma w Lesznie nie było.
    Numer z ubezpieczeniami pamiętam
    Szpital pamiętam
    Te wszystkie "przykrości" wypowiedziane na gorąco- pamiętam.

    Analogia do żony i zycia codziennego - w sumie trafiona, aczkolwiek skoro tak to wiesz doskonale, ze w każdej, nawet najlepszej rodzinie zdarzają się zgrzyty i tylko głupiec nie potrafi przebaczać.
    TAK WIEM- w tym przypadku ciężko to uczynić... tylko widzisz, mimo wszystko to jest sport, a raczej biznes.
    Moje ulubione powiedzenie: " W biznesie nie ma miejsca na obrażanie się"
    I tu bedę podtrzymywał, że jest słuszne. Dla nas kibiców to jest coś więcej, tylko aby ten stan rzeczy utrzymywać [ a wiec klub, który będziemy mogli szanować, ubóstwiać , stawiać przed innymi ].. to cyferki muszą się zgadzać.
    Na razie się zgadzają, ale przestana, jeżeli nie będziemy mieli dobrego menago.
    Jest ktoś lepszy, kto nie da sobie w kaszę dmuchać? OK- bierzmy gościa i niech będzie jak bulterier.
    Nie ma nikogo lepszego? w takim układzie rozpatrzyłbym tego nieszczęsnego kryjoma. To wszystko.

    Nadal uważam, że nie możemy się tak bezwzględnie obrażać na wszystkich grajków tego sportu. Jak wykosimy już całą konkurencje i niewiernych- to kto nam zostanie do roboty? Gryczka. Tego chcecie?

    Chętnie pociągnałbym ten wątek, ale boję sie rozpętać kolejną wojnę- to chyba moja specjalność

    owtórzę raz jeszcze: wolałbym Kryjoma w Lesznie nie widzieć, tak jak swego czasu Piotrka Pawlickiego. Ale tak jak naszemu małemu "ochlejowi" nie mogę odmówić klasy sportowej, tak Kryjomowi nie można odmówić zmysłu taktycznego.
    I o ten zmysł jedynie mi chodzi: by był po naszej stronie.

    Zacząłem też wtykać "palec pod żebro" zwane "Kryjom" z tego względu na fakt, że wielu z Was koledzy :
    - wypierdzieliło już Skórę
    - Wywaliliście jankesa
    - zapakowaliscie w pakiecie Pawlickiego i Tobiasza
    ...ale nie dajecie NIKOGO konkretnego w zamian. Wywalić ale co potem?

    Frątczak? fajna opcja- tylko wyobraźcie sobie, ze tak jak dla Was Kryjom jest ostatnia łajzą nie do zaakceptowania... tak Falubaz u steru Unii dla wielu innych / starszych kibiców nie będzie mieścił się w głowie.
    A wyobrażasz sobie co będzie, gdy z Frątczakiem w obozie przegramy na Smoku mecz z Falubazem?
    Będzie zdrada, hańba, podłożenie meczu i NIE DLA FRATCZAKA W LESZNIE. Tak to się zakończy

  47. Powrót do góry    #12318
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Elgato Pięknie Ci napisał. ...
    Ciekawe ile Ty możesz dla tej drużyny poświęcić?
    To że chce sukcesu drużyny to zle? To znaczy się ze jestem kibicem sukcesu bo cieszą mnie medale, zwyciestwa?
    To Ty wolisz jechać o 5 miejsce z jakimiś "lajzami" zamiast menagera w parkingu?

    Dobrucki? Z Szalikiem Falubazu biegał ,a Ty to tak cenisz?
    W Falubazie nie byli z niego zadowoleni, szalu nie robił, o oczywiście kilka meczów taktycznie nie zle rozegrał. ... Ale Skóra to w 3 lata zdobył srebro i złoto. ... więc nie ma o czym gadać

    Jak chcemy medali to musi być fachowiec którego celem jest złoto i odda się tej drużynie jako trener i wykona swoją pracę najlepiej jak umie, i pieniądze jakie zarobi mnie nie interesują, bo w porównaniu z kwotami zawodników to grosze. .no chyba ze Cieslaka weźmiemy

    P.S podobnie jak Elgato swoje wakacje i wszystkie plany weekendowe ustalam po ukazaniu się terminarza ekstraligi. ...mało tego w ostatnich 10 latach opuscilem może z 6 meczykow na Smoku, więc nie jestem żadnym kibicem sukcesu. ...

    U mnie to jeszcze GP dochodzi więc żona nie ma lekko, nie wiem jak u kolegi "Elgato"
    kurcze nie wiedzialem ze z kolegi taki kibic..... bo kurcze gdzies tam na przelomie grudnia stycznia to wlasnie kolega nie rzucal karta kibica czy tez karnetem i nie oswiadczal ze go na stadionie nie zobaczymy bo... mialo nie byc kolegi ulubiencow .... tak ze kolego jak dla mnie twoj wpis a zwlaszcza to p.s ... zajezdza hipokryzja i wlasnie kibicem sukcesu
    pyra

  48. Powrót do góry    #12319
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    A tymczasem na Smoku trwa trening szkółki, dobrze że chociaż w tym temacie się coś dzieje. Byłem tylko chwilę i załapałem się na kilka kółek Skóry i polewanie. Ale podobno chwilę wcześniej jeździł jeszcze Falubaz - Hampel, Protasiewicz i Karpov. Ktoś może to potwierdzić?

  49. Powrót do góry    #12320
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    gdyby nie Pawliccy,Kryjom i wychowankowie wg Mario..forum można by zamknąć.. ale jedząc odgrzewane kotlety co jakiś czas głodnym się nie chodzi...

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RJG_11 za jego przydatny post!

    elgato (15-09-2016)

  51. Powrót do góry    #12321
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,567
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    kurcze nie wiedzialem ze z kolegi taki kibic..... bo kurcze gdzies tam na przelomie grudnia stycznia to wlasnie kolega nie rzucal karta kibica czy tez karnetem i nie oswiadczal ze go na stadionie nie zobaczymy bo... mialo nie byc kolegi ulubiencow .... tak ze kolego jak dla mnie twoj wpis a zwlaszcza to p.s ... zajezdza hipokryzja i wlasnie kibicem sukcesu
    A no widzisz, nie raz dużo gadam, a przyjdzie sezon I tak na Unię pojadę, dlaczego? Bo to klub któremu kibicuję i innemu nie da rady. ... a że chce Pawlickich to mam pelnie sukcesu, Mój zawodnik ktoremu kibicuję jeździ w drużynie z która jestem od zawsze na zawsze
    Pewnie gdyby Pitera nie było, dużo bym pokrzyczal ,a przyszedł by sezon I obrażony pojechał bym na Unie. ..z czasem by mi przeszło...
    Nie zawsze jest tak jak chcemy
    Ale Unia to Mój Klub!
    A Pawlicki to mój Idol

  52. Powrót do góry    #12322
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    A tymczasem na Smoku trwa trening szkółki, dobrze że chociaż w tym temacie się coś dzieje. Byłem tylko chwilę i załapałem się na kilka kółek Skóry i polewanie. Ale podobno chwilę wcześniej jeździł jeszcze Falubaz - Hampel, Protasiewicz i Karpov. Ktoś może to potwierdzić?
    Mogę potwierdzić tylko tyle, że jedna taka łajza forumowa nasza dał info, jakoby Hampel był na Strzeleckiej. Ale Protas i Karpov?
    Czy przy takim transferze to my będziemy musieli tego "ekantora" wciągnąć do nazwy klubu?

    pozdrawiam z Leszna

  53. Powrót do góry    #12323
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Doskonale rozumiem Twoje stanowisko.
    Rozumiem, szanuję i akceptuję.

    TAK WIEM- w tym przypadku ciężko to uczynić... tylko widzisz, mimo wszystko to jest sport, a raczej biznes.
    Moje ulubione powiedzenie: " W biznesie nie ma miejsca na obrażanie się"
    I tu bedę podtrzymywał, że jest słuszne. Dla nas kibiców to jest coś więcej, tylko aby ten stan rzeczy utrzymywać [ a wiec klub, który będziemy mogli szanować, ubóstwiać , stawiać przed innymi ].. to cyferki muszą się zgadzać.
    Na razie się zgadzają, ale przestana, jeżeli nie będziemy mieli dobrego menago.
    Jest ktoś lepszy, kto nie da sobie w kaszę dmuchać? OK- bierzmy gościa i niech będzie jak bulterier.
    Nie ma nikogo lepszego? w takim układzie rozpatrzyłbym tego nieszczęsnego kryjoma. To wszystko.
    Wielkie dzięki za zrozumienie. Nie chcę się rozwodzić na ten temat więcej, ale wybierając pomiędzy Pawlickim Piotrem a Kryjomem w 99 przypadkach wybieram Pawlickiego.
    Bo on mimo że wyrachowany i ciężki w negocjacjach, to jakoś nie obraził nigdy Unii. Nie szkalował w mediach, nie życzył źle innym zawodnikom, taki trochę (bez obrazy) prosty głupek.
    A Kryjom to taki prawdziwy duży penis. Wyrachowany, cwany lis.
    Dlatego lepszy ten co ci w twarz powie prosto z mostu co myśli, niż ten który komplementy prawi. Boże strzeż mnie przed przyjaciółmi, z wrogami sobie sam poradzę. Prawdziwe aż nadto.

    A ja pozdrawiam z Legnicy

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    elgato (15-09-2016)

  55. Powrót do góry    #12324
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Czytajac Wasza dyskusje wniosek nasuwa sie jwden: nie ma ani jednego kandydata na menago gdzie nie byloby zadnego "ale". Prawdopodobnie ktos jednak z tych wymienionych bedIe w parkingu i bedzie trzrba sie z tym pogodzic czy to komus pasuje czy nie. Jest jeszcze wyjscie strzelic focha i nie chodzic na mecze. Kazdy bedzie mial wybor. Wiec wyfaje mi sie ze te spiny sa nikomu niepotrzebne. Kazdy widzi swoje racje i tyle.
    Znowu pojawil sie temat Musielaka, chyba elgato cos wspomnial. Ja powiem tak: moim zdaniem jesli liczycie ze chlopak pojdzie sam ze swojej woli gdzie indziej to sie raczej mylicie. Dzisiaj obejrzalem Czarny Charakter z Tobiaszem. I wyraznie powiedzial ze nie chcialby nigdzie odchodzic. Na pytanie Darii gdzie by sie widzial za 15 lat, odpowiedzial krotko: "mam nadzieje ze dalej bede w Unii". Komentarz zbedny.

  56. Powrót do góry    #12325
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Czytajac Wasza dyskusje wniosek nasuwa sie jwden: nie ma ani jednego kandydata na menago gdzie nie byloby zadnego "ale".
    Mo a Mariusz?
    pozdro z Leszna

  57. Powrót do góry    #12326
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Dzisiaj obejrzalem Czarny Charakter z Tobiaszem. I wyraznie powiedzial ze nie chcialby nigdzie odchodzic. Na pytanie Darii gdzie by sie widzial za 15 lat, odpowiedzial krotko: "mam nadzieje ze dalej bede w Unii". Komentarz zbedny.
    Mysle ze gdybys 5 lat temu zapytal Damian Balinskiego "gdzie widzi siebie za 10 lat" to tez powiedzialby ze w Unii Leszno.

    Niestety checi to jedno, mozliwosci to drugie, a i tak o Twoim losie w klubie decyduje ten trzeci.

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    lemur6666 (16-09-2016)

  59. Powrót do góry    #12327
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Mysle ze gdybys 5 lat temu zapytal Damian Balinskiego "gdzie widzi siebie za 10 lat" to tez powiedzialby ze w Unii Leszno.

    Niestety checi to jedno, mozliwosci to drugie, a i tak o Twoim losie w klubie decyduje ten trzeci.
    Chodzilo mi o to ze Tofik raczej sam nigdzie nie pojdzie. Inna sprawa jak Unia go nie zechce i sie pozbedzie lub wypozyczy

    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Mo a Mariusz?
    pozdro z Leszna
    No wlasnie co z nim? Jeszcze sie nie otrzasnal ?

  60. Powrót do góry    #12328
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,015
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Dzisiaj dwaj wychowankowie Falubazu zdawali licencje w Rybniku...może siedzi teraz nad postem, który spowoduje większy pożar, niż Wasza dyskusja na forum...

    P.S. Panowie zluzujcie łydki, bo kibicujemy temu samemu klubowi, a że każdy ma inne spojrzenie na pewne sprawy? Takie życie....

    Pozdrawiam z Zielonej Góry

  61. Powrót do góry    #12329
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    ali.jpg

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Panowie zluzujcie łydki, bo kibicujemy temu samemu klubowi
    Kolego mijasz się w zeznaniach... bo jak lampką biurkową po oczach zaświecę...

    pozdrawiam z Leszna

  62. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Ali_G (16-09-2016), Mefitzo (16-09-2016)

  63. Powrót do góry    #12330
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Jeśli chodzi o Kryjoma w Unii, to nie ma w ogóle takiego tematu. Pracujemy razem w MOSiRze, niedawno został oficjalnie dyrektorem i nie jest zainteresowany powrotem piętro niżej (mamy biura nad Unią). Tym bardziej, że w klubie cały czas jest Igielski.
    P.S. Krążą plotki po Czarnym Budynku,że trenerem Unii może zostać Dobrucki
    Ostatnio edytowane przez lefi ; 16-09-2016 o 10:15
    Beton Squad '05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •