Strona 29 z 299 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,305 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1261
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    A Pawliccy kiedy tak w ogóle wracają z tej Australii? Bo na forum gorzowskim wyczytałem że Przemek rzekomo pospisał już list intencyjny w Stalii wraz z MJJ. Ktoś potwierdzi, ktoś zaprzeczy? Prawda to czy bzdury?

    Po drugie nie wierzę że jak odejdzie Przemek to nikt nie dojdzie a Unia pojedzie z Musielakiem i THJ. Na bank ktoś dojdzie. Pytanie jak wygląda sprawa Hampela bo kontrakt ma ważny jeszcze na 2016 rok w Falubazie. Czy za zerwanie nie ma jakieś kary?

  2. Powrót do góry    #1262
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Przeczytalem swietny artykuł o Piotrku Pawlickim w magazynie "super speedweay "

    Jeszcze bardziej lubię tego chłopaka. ..... dla mnie wart każdych pieniędzy "kowboj z Zaborowa " jeśli go nie zatrzymamy to stracimy kogoś naprawdę wielkiego. ...prędzej czy później Mistrza Świata

    a teraz możecie mnie zlinczowac

  3. Powrót do góry    #1263
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Przeczytalem swietny artykuł o Piotrku Pawlickim w magazynie "super speedweay "

    Jeszcze bardziej lubię tego chłopaka. ..... dla mnie wart każdych pieniędzy "kowboj z Zaborowa " jeśli go nie zatrzymamy to stracimy kogoś naprawdę wielkiego. ...prędzej czy później Mistrza Świata

    a teraz możecie mnie zlinczowac
    "Na pieszczotę to trzeba zasłużyć"
    UNSCARED

  4. Powrót do góry    #1264
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Przeczytalem swietny artykuł o Piotrku Pawlickim w magazynie "super speedweay "

    Jeszcze bardziej lubię tego chłopaka. ..... dla mnie wart każdych pieniędzy "kowboj z Zaborowa " jeśli go nie zatrzymamy to stracimy kogoś naprawdę wielkiego. ...prędzej czy później Mistrza Świata

    a teraz możecie mnie zlinczowac
    Nie wierzę w to.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  5. Powrót do góry    #1265
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Kwestia wiary to indywidualna sprawa. Pawlicki nie czuje strachu i jak dla mnie opcje są tylko dwie na jego przyszłą karierę. Opcja nr 1. Zostaje wielokrotnym IMŚ na żużlu. Opcja nr 2. Kończy przygodę z żużlem przez groźną kontuzję. Głęboko wierzę w ten pierwszy scenariusz.

  6. Powrót do góry    #1266
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Tu nie chodzi o wiare, pekniety zdazyl zmienic wpis. Przedtem bylo krotkie "Bez jaj."
    PK, dobrze ci radze, omijaj typa

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Kwestia wiary to indywidualna sprawa. Pawlicki nie czuje strachu i jak dla mnie opcje są tylko dwie na jego przyszłą karierę. Opcja nr 1. Zostaje wielokrotnym IMŚ na żużlu. Opcja nr 2. Kończy przygodę z żużlem przez groźną kontuzję. Głęboko wierzę w ten pierwszy scenariusz.
    BTW.
    Nie przypomina to wszystko Gollobow?
    Dwoch braci, mlodszy znacznie bardziej uzdolniony i z wielkimi jajami. Papa, ktory tak manewruje, ze nic dobrego z tego moze nie wyjsc.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #1267
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    BTW.
    Nie przypomina to wszystko Gollobow?
    Dwoch braci, mlodszy znacznie bardziej uzdolniony i z wielkimi jajami. Papa, ktory tak manewruje, ze nic dobrego z tego moze nie wyjsc.
    Jak Piter pójdzie śladem Tomka to Ja w ciemno biorę ,,powtórkę z rozrywki'' !

  8. Powrót do góry    #1268
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    BTW.
    Nie przypomina to wszystko Gollobow?
    Dwoch braci, mlodszy znacznie bardziej uzdolniony i z wielkimi jajami. Papa, ktory tak manewruje, ze nic dobrego z tego moze nie wyjsc.
    I w przyszłości PaPa dostanie misję utopienia Unii?
    Oby nie...
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #1269
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Jak Piter pójdzie śladem Tomka to Ja w ciemno biorę ,,powtórkę z rozrywki'' !
    To zycze milych 20 lat walki z sekta antypawlicką
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #1270
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Kwestia wiary to indywidualna sprawa. Pawlicki nie czuje strachu i jak dla mnie opcje są tylko dwie na jego przyszłą karierę. Opcja nr 1. Zostaje wielokrotnym IMŚ na żużlu. Opcja nr 2. Kończy przygodę z żużlem przez groźną kontuzję. Głęboko wierzę w ten pierwszy scenariusz.
    Jest jeszcze opcja nr3.
    Może rozmienić swoją kariere na drobne, poprzez niesportowy tryb życia.
    Czego oczywiście nikt mu nie życzy, bo Piter to materiał na klasowego grajka z topu światowego.

    Miejmy nadzieje, że ten kowboj nie pobłądzi i bedzie się trzymał swojej odpowiedniej ścieżki, która może go doprowadzić na sam szczyt.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 11-11-2015 o 12:32
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #1271
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Kwestia wiary to indywidualna sprawa. Pawlicki nie czuje strachu i jak dla mnie opcje są tylko dwie na jego przyszłą karierę. Opcja nr 1. Zostaje wielokrotnym IMŚ na żużlu. Opcja nr 2. Kończy przygodę z żużlem przez groźną kontuzję. Głęboko wierzę w ten pierwszy scenariusz.
    Coraz bardziej szalejecie ...
    Piotr może bardzo daleko zajść, ale niektóre wypowiedzi, jakby już zaraz miał on świat żużlowy podbić mnie po prostu śmieszą.
    Wystarczy jedna bardzo poważna kontuzja, czego nie życzę nikomu(mimo, że młodego Pawlickiego delikatnie mówiąc nie lubię), aby wszystko zmieniło się o 180 stopni. Pażyjom, uwidim.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  12. Powrót do góry    #1272
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    [QUOTE=unimil_to_run;1723227]Coraz bardziej szalejecie ...
    Piotr może bardzo daleko zajść, ale niektóre wypowiedzi, jakby już zaraz miał on świat żużlowy podbić mnie po prostu śmieszą.
    Wystarczy jedna bardzo poważna kontuzja, czego nie życzę nikomu(mimo, że młodego Pawlickiego delikatnie mówiąc nie lubię), aby wszystko zmieniło się o 180 stopni. Pażyjom, uwidim.[/]


    Zarówno Piotrek jak i Zmarzlik w niedalekiej przyszłości mogą wiele zwojowac ba już to zrobili. To, ze nie jeżdżą 10,15 lat nie ma żadnego znaczenia. To są wojownicy z wytatuowanym sukcesem na czole więc co najwyżej twoja wypowiedź jest smieszna.

  13. Powrót do góry    #1273
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach

    UL 2016

    My tu gadu gadu, a inni sie zbroja
    Martin potwierdzona Toruń...
    A my co? Mielismy wzmocnic seniorke, a nie ja oslabic. Wszystkie znaki na niebie swiadcza, ze sklad taki sam pozostanie, ale bez Przemka.
    Ehhh..

  14. Powrót do góry    #1274
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Nie płacz , w 2016 planowo obronimy tytuł.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1275
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    My tu gadu gadu, a inni sie zbroja
    Martin potwierdzona Toruń...
    A my co? Mielismy wzmocnic seniorke, a nie ja oslabic. Wszystkie znaki na niebie swiadcza, ze sklad taki sam pozostanie, ale bez Przemka.
    Ehhh..
    Lepiej objechać sezon na spokojnie nie obciążając budżetu. Mecze też będą bardziej wyrównane a mi osobiście bardziej smakuje tytuł lub dobry wynik słabszym składem na papierze niż dream teamem któremu się wiesza medal w grudniu. Nie mówię, że w 2015 byliśmy dream teamem (dla mnie był nim Falubaz) ale v-ce mistrz z 2014 smakował niesamowicie! W tym, jakoś ten finał przeszedł obok mnie...fajnie fajnie ale CZEGOŚ zabrakło. Może tej spontaniczności? Dla mnie meczem kulminacyjnym, z którego wyszedłem MEGA dumny i szczęśliwy z przysłowiowym błyskiem w oku był półfinał z Toruniem u nas. Walka na maxa do końca mega emocje i super atmosfera na stadionie!

  16. Powrót do góry    #1276
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Lepiej objechać sezon na spokojnie nie obciążając budżetu!
    Wytłumaczysz to grupie jakieś 6-8 tys. kibiców?


    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  17. Powrót do góry    #1277
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    [QUOTE=Byczek NZUL;1723231]
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Coraz bardziej szalejecie ...
    Piotr może bardzo daleko zajść, ale niektóre wypowiedzi, jakby już zaraz miał on świat żużlowy podbić mnie po prostu śmieszą.
    Wystarczy jedna bardzo poważna kontuzja, czego nie życzę nikomu(mimo, że młodego Pawlickiego delikatnie mówiąc nie lubię), aby wszystko zmieniło się o 180 stopni. Pażyjom, uwidim.[/]


    Zarówno Piotrek jak i Zmarzlik w niedalekiej przyszłości mogą wiele zwojowac ba już to zrobili. To, ze nie jeżdżą 10,15 lat nie ma żadnego znaczenia. To są wojownicy z wytatuowanym sukcesem na czole więc co najwyżej twoja wypowiedź jest smieszna.
    Ward, Dados, Cegła czy Kurmanek też mieli "sukces wytatuowany na czole", tyle że jakoś z pewnych smutnych powodów go nie odnieśli.
    Tyle w temacie waszej perełki i mądrości wypisywanych przez Leszczyński Ruch Oburzonych, polegających w głównej mierze na zawieszaniu mu na szyje niezdobytych jeszcze medali IMŚ.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  18. Powrót do góry    #1278
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Tomek H ‏@HeisenbergPL 24 min.24 minuty temu

    @lukasz_borowiak @mmmaciekk @gabwaliszko no właśnie, co z @PawliccyRacing ?
    0 podanych dalej 0 polubionych
    Łukasz Borowiak ‏@lukasz_borowiak 18 min.18 minut temu Leszno, Wielkopolskie

    @HeisenbergPL @mmmaciekk @gabwaliszko @PawliccyRacing Koniec, tygodnia -bedzie rozwiązanie sprawy

    [QUOTE=unimil_to_run;1723265]
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta

    Ward, Dados, Cegła czy Kurmanek też mieli "sukces wytatuowany na czole", tyle że jakoś z pewnych smutnych powodów go nie odnieśli.
    Tyle w temacie waszej perełki i mądrości wypisywanych przez Leszczyński Ruch Oburzonych, polegających w głównej mierze na zawieszaniu mu na szyje niezdobytych jeszcze medali IMŚ.



    Precyzując zakładam, że nic nadzwyczajnego ( paskudna kontuzja, wpadka etc) się nie zdarzy. W/W drugi rok z rzędu są liderami swoich drużyn mając naście lat.

  19. Powrót do góry    #1279
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, ze będzie tak:

    1. Nicki
    2. Tobiasz/thj
    3. Piotr
    4. Zengota
    5. Emil
    6. Smektala
    7. Kubera/Kaczmarek

    Myślę ze tragedii nie ma a walka o playoff będzie bardzo zacięta. Na pewno będziemy słabsi na juniorce i nie wiadomo jak Piotr poradzi sobie z GP. Ważne ze klub będzie dalej stabilny i wypłacalny.

  20. Powrót do góry    #1280
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, ze będzie tak:

    1. Nicki
    2. Tobiasz/thj
    3. Piotr
    4. Zengota
    5. Emil
    6. Smektala
    7. Kubera/Kaczmarek

    Myślę ze tragedii nie ma a walka o playoff będzie bardzo zacięta. Na pewno będziemy słabsi na juniorce i nie wiadomo jak Piotr poradzi sobie z GP. Ważne ze klub będzie dalej stabilny i wypłacalny.

    Wszystko fajnie ale jednak mi to jakoś nie pasuje... Po pierwsze mamy wtedy słabszy skład, po drugie chcemy obronić mistrzostwo, a nie walczyć o play-off, po trzecie jak oddajemy Przemka, a zostawiamy resztę to dużo zaoszczędzamy w budżecie(nawet przy Podwyżkach dla Pitera i Zengiego)W tym roku było nas spokojnie stać na skład ten sam plus Przemek, zdobyliśmy mistrza rozbiliśmy bank na play-offach dodatkowe gaże od sponsorów i tak dali i nagle nas nie stać?

    To wszystko mi się nie składa w jedną całość i nie pasuje do ambicji Rusieckiego... Wiec na moje jak nie będzie Przemka to...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  21. Powrót do góry    #1281
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, ze będzie tak:

    1. Nicki
    2. Tobiasz/thj
    3. Piotr
    4. Zengota
    5. Emil
    6. Smektala
    7. Kubera/Kaczmarek

    Myślę ze tragedii nie ma a walka o playoff będzie bardzo zacięta. Na pewno będziemy słabsi na juniorce i nie wiadomo jak Piotr poradzi sobie z GP. Ważne ze klub będzie dalej stabilny i wypłacalny.
    Rusiecki przeczytał i krzyknął na cały pokój "Nie znasz moich potrzeb chłopie!"
    Piotr to nie Józef , wiec jeśli z Pawlickimi sie nie dogada to bedzie napewno ktoś nowy.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #1282
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Wszystko fajnie ale jednak mi to jakoś nie pasuje... Po pierwsze mamy wtedy słabszy skład, po drugie chcemy obronić mistrzostwo, a nie walczyć o play-off, po trzecie jak oddajemy Przemka, a zostawiamy resztę to dużo zaoszczędzamy w budżecie(nawet przy Podwyżkach dla Pitera i Zengiego)W tym roku było nas spokojnie stać na skład ten sam plus Przemek, zdobyliśmy mistrza rozbiliśmy bank na play-offach dodatkowe gaże od sponsorów i tak dali i nagle nas nie stać?

    To wszystko mi się nie składa w jedną całość i nie pasuje do ambicji Rusieckiego... Wiec na moje jak nie będzie Przemka to...



    Mam podobne odczucia o których zresztą już pisałem Prezydent Borowiak pisze o zakonczeniu sprawy do konca tyg, Jozin wspominał w wywiadzie coś o 12.11 zatem jutro można się czegoś spodziewać. Co do wykropkowanej części stawiam Kildemand/Dudek

  23. Powrót do góry    #1283
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Wiec na moje jak nie będzie Przemka to...
    To co?????

    Zimno, wietrznie, mokro, ale bramy miasta są strzeżone!!!

    Więc proszę mi tu póki co nie imputować

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (11-11-2015), GoTrEk (12-11-2015)

  25. Powrót do góry    #1284
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Rusiecki przeczytał i krzyknął na cały pokój "Nie znasz moich potrzeb chłopie!"
    Piotr to nie Józef , wiec jeśli z Pawlickimi sie nie dogada to bedzie napewno ktoś nowy.


    Sugerujesz, że pozostali udziałowcy nie mają nic do powiedzenia?! Nie sądze aby tak to wyglądało

  26. Powrót do góry    #1285
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    To co?????

    Zimno, wietrznie, mokro, ale bramy miasta są strzeżone!!!

    Więc proszę mi tu póki co nie imputować
    Dobrze że tego chudzielca z kargulowej krainy przepuściłeś ... Trzeba mieć jakaś alternatywę


    PS.w przypadku Pawlickich nie wierze w rozdzielenie , albo obaj zostaną albo ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1286
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    To co?????

    Zimno, wietrznie, mokro, ale bramy miasta są strzeżone!!!

    Więc proszę mi tu póki co nie imputować
    Wiem wiem, że bramy miasta obstawione i sam chętnie się podłącze i nawet coś na rozgrzewkę w te zimne dni mogę przynieść...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  28. Powrót do góry    #1287
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Wytłumaczysz to grupie jakieś 6-8 tys. kibiców?


    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
    Uważasz, że skład jaki wyżej wypisują koledzy jest słaby dla połowy ludzi będących na finale? Dla mnie osobiśccie jest spoko. Tobiasz czy THJ spokojnie mogą utrzymać poziom Przemka. Pokażą się ładnie na początku sezonu i o frekwencję jestem spokojny. Może dobry klimat wokół żużla się utrzyma na następny sezon.

  29. Powrót do góry    #1288
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Też czuję ze będzie jeszcze się działo wokół naszej Uni. ... jeśli Przema wypuszcza to ktoś przyjdzie. ...,

  30. Powrót do góry    #1289
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, ze będzie tak:

    1. Nicki
    2. Tobiasz/thj
    3. Piotr
    4. Zengota
    5. Emil
    6. Smektala
    7. Kubera/Kaczmarek

    Myślę ze tragedii nie ma a walka o playoff będzie bardzo zacięta. Na pewno będziemy słabsi na juniorce i nie wiadomo jak Piotr poradzi sobie z GP. Ważne ze klub będzie dalej stabilny i wypłacalny.
    Nie ma takiej opcji i nie wierzę że Unia pojedzie takim składem. Nie wiem ile zarabiają poszczególni zawodnicy ale na chłopski rozum:
    - Nicki i Emil mają 10%-15% mniej niż w 2015
    - odchodzi Przemek
    - odchodzi THJ
    z tych 3 źródeł jest kasa żeby za Przemka kupić naprawdę fajnego zawodnika i jeszcze coś zostanie.

    Natomiast co do Musielaka to uważam że jeżeli jako senior będzie mógł w 1 lidze jeździć jako gość na 99% zostanie w Lesznie. A może nagle wystrzeli jak Batchelor przed sezonem 2010 gdy był szykowany już do wypożyczenia i wywalczy sobie skład.

  31. Powrót do góry    #1290
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    a czemu niby mają po 10-15 procent mniej?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  32. Powrót do góry    #1291
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Bo wróżka im powiedziała, że więcej i tak nigdzie nie dostaną.

  33. Powrót do góry    #1292
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    przecież w wielu klubach sytuacja nie była jasna, gdy obaj podpisywali, nie róbcie z waszych włodarzy mistrzów negocjacji, bo ze spustów niektórych wynika, że u was co roku Pedersenowi kontrakt obniżają, a on z każdym rokiem bardziej uśmiechnięty
    jestem przekonany, że co najmniej 100 procent dostali
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    vicar (12-11-2015)

  35. Powrót do góry    #1293
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Nicki ma kontrakt o 5% mniejszy niż w zeszłym roku. Nie dorabiajcie sobie do tego ideologii, na tyle się dogadali, bo Nicki chciał zostać, wyniki go broniły, nikt mu więcej zabierać nie miał zamiaru. Jego punkty nadjrożej kosztowały w 2014, przy tym 2015 i 2016 to pikuś.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1294
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Też coś mi się tu nie zgadza, zarobilismy krocie na Play off, do tego drużyna wygrywala mecze wcale nie duża ilością punktów, dobra frekwencja, sponsorzy i to nie mali, do tego kontrakty Emila i Dzika bez podwyżek nawet delikatnie w dół, mała podwyżka dla Zengoty (zaslozona) i nie ma kasy na Pawlickich? ,...
    To nie o to chodzi, ewidentnie zarząd nie chce Przemka, ale ma plan na zastapienie go innym zawodnikiem, bo pieniądze na pewno są. ..albo jesteśmy z kimś dogadani, albo czekamy na okazję last minute,

    P.S Jesli jest ktoś za Przemka to pewnie ktoś lepszy bo po co nam ktoś słabszy?
    Albo to wszystko sciema i dziś bracia podpiszą i będzie super

  37. Powrót do góry    #1295
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Więcej gadania niż rzeczywistych ruchów. Tyle.

  38. Powrót do góry    #1296
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Też coś mi się tu nie zgadza, zarobilismy krocie na Play off, do tego drużyna wygrywala mecze wcale nie duża ilością punktów, dobra frekwencja, sponsorzy i to nie mali, do tego kontrakty Emila i Dzika bez podwyżek nawet delikatnie w dół, mała podwyżka dla Zengoty (zaslozona) i nie ma kasy na Pawlickich? ,...
    To nie o to chodzi, ewidentnie zarząd nie chce Przemka, ale ma plan na zastapienie go innym zawodnikiem, bo pieniądze na pewno są. ..albo jesteśmy z kimś dogadani, albo czekamy na okazję last minute,

    P.S Jesli jest ktoś za Przemka to pewnie ktoś lepszy bo po co nam ktoś słabszy?
    Albo to wszystko sciema i dziś bracia podpiszą i będzie super
    http://www.espeedway.pl/news,michels...,79660,12.html

    Gdyby jednak z jakichś względów bracia nam uciekli, lub też zostałby tylko Piotrek to myślę, że pójdziemy w kierunku kogoś z dwójki Tomas H. Jonasson, Mikkel Michelsen. Tomasa ludzie oceniają słabo, ale on na to nie zasłużył. Za mało jeździł, żeby mu tak ostre cenzurki wystawiać. A Michelsen to duży talent. On był w Lesznie, ale trafił tutaj za wcześnie. Gdyby zjawił się teraz to korzyści z niego byłyby większe.

    No jak Skóra miałby decydować kto za Przema, to już wiesz.

    Na żadną "petarde" w Unii bym nie liczył, bo chyba nie chcecie wygrywać wszystkich meczy do 30?! Nudno by było.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 12-11-2015 o 12:37
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  39. Powrót do góry    #1297
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    http://www.espeedway.pl/news,michels...,79660,12.html




    No jak Skóra miałby decydować kto za Przema, to już wiesz.

    Na żadną "petarde" w Unii bym nie liczył, bo chyba nie chcecie wygrywać wszystkich meczy do 30?! Nudno by było.



    Jeśli to faktycznie słowa Sqry to musiał jointa EWIDENTNIE z Piotrkiem wypalić

  40. Powrót do góry    #1298
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Michelsen nie będzie mógł zrobić nawet 50% punktow, , które robił Przemek. Jeśli klub myśli o mistrzostwie w 2016 na serio, to Przemek lub ktoś dobry za niego inaczej walka o play-off.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jeśli to faktycznie słowa Sqry to musiał jointa EWIDENTNIE z Piotrkiem wypalić
    Chyba ze 4 bo po jednym nie przyszło by mu to do głowy

  41. Powrót do góry    #1299
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Piotrek ze skórą za dużo spalili w Australii I głupoty gadają

    A tak poważnie to Skóra blefuje, jak nie będzie Pawlickich to klub stanie pod ścianą i będzie musiał wziąść jakąś gwiazdę typu Hancock, Dudek, nie ma wyjścia chyba ze obniża bilety do 30zl i jedziemy z Tobiaszem i THJ ale o medalu zapomnijmy, może fuksem Play off

  42. Powrót do góry    #1300
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Piotrek ze skórą za dużo spalili w Australii I głupoty gadają

    A tak poważnie to Skóra blefuje, jak nie będzie Pawlickich to klub stanie pod ścianą i będzie musiał wziąść jakąś gwiazdę typu Hancock, Dudek, nie ma wyjścia chyba ze obniża bilety do 30zl i jedziemy z Tobiaszem i THJ ale o medalu zapomnijmy, może fuksem Play off
    W pełni się z tobą zgadzam. Zatrudnienie teoretycznie słabszego zawodnika może odbić się na liczbie sprzedanych biletów i klub może tak naprawde stracić. Leszno pragnie kolejnego mistrzostwa a na rynku wbref pozorą mamy jeszcze kilku dobrych żużlowców. Nie wiadomo co z zieloną, jak kontrakty w toruniu i jeszcze łakome kąski z rzeszowa. Nie chce mi sie wierzyć w michelsana w lesznie na 2016. Zwłaszcza że formacja juniorska będzie słabsza niż w 2015.

    Oj oj ktoś tu kręci...
    Jeszcze nie dawno była gadka że nie zmienimy zwycięskiego składu a jeśli nawet to będzie taki że znów powalczymy o DMP mówili zadowoleni działacze. A teraz michelsen i thj za pawlickich? Albo działacze ,, nimeli sie z prawda,, albo to poprostu ściema lub tzw. zasłona dymna.

  43. Powrót do góry    #1301
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Piotrek ze skórą za dużo spalili w Australii I głupoty gadają

    A tak poważnie to Skóra blefuje, jak nie będzie Pawlickich to klub stanie pod ścianą i będzie musiał wziąść jakąś gwiazdę typu Hancock, Dudek, nie ma wyjścia chyba ze obniża bilety do 30zl i jedziemy z Tobiaszem i THJ ale o medalu zapomnijmy, może fuksem Play off
    Dudek już jest zaklepany w Toruniu. Razem z babcią i mamą
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #1302
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Nie sugerowałbym się za bardzo tą wypowiedzią. Ewidentnie była bowiem udzielana "na przegrzaniu". Wczytajcie się w to dokładnie. Czysty chaos praktycznie w każdym zdaniu. Ciężko się spodziewać, że ktoś mógł na trzeźwo składać słowa w ten sposób. A już to jest prawdziwą perełką: "Jeśli fakt faktem, w tym kraju utworzył się ten speedway i to Australijczycy można powiedzieć, że zaczęli to wszystko, tą naszą zabawę z tym żużlem, to wrócił on w jak najlepsze strony." Nie mam zielonego pojęcia jak on to wystrugał ;
    Normalna wypowiedz zuzlowca. Sek w tym ze kolega Staszek nie zrobil obrobki i nie zamienil slowa mowionego na slowo pisane.

    W tej wypowiedzi jest cale clou. Piotrek chce tyle co Emil, a dla Przemka nie mniej co Zengota, czyli minimum 2,5 mln. Na plecach Piotrka probuja ugrac calość. Ja te informacje mialem juz w dniu finalu i o tym pisalem.

  45. Powrót do góry    #1303
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Jestem niesamowicie ciekawy jak ta sprawa się potoczy. Jeżeli pawliccy sami chcą powiedzmy 2,5 mln. to klub nie zaryzykuje tylko podpisze umowę z piterem za 1,5 a reszta moze pójść na b.dobrego zawodnika. Zakladamy że niki i emil nie mają podwyżki a zengi dostał wiecej. Odejscie thj powinno dać kasy na ten ruch i jeszcze zostanie dla pitera. Za tę samo kase co teraz możemy miec naprawde super skład tylko pozostaje pytanie czy klub chce utrzymać budrzet czy moze go pomniejszyć. ..

    Słuchałem w radiu w magazynje żużlowym wypowiedź prezesa igielskiego, który mówił leszno jest wyplacalne i mamy sporo telefonów e maili i faxów od dobrych zawodników. Dziennikarz pyta jakich. A on: jeszcze nie mogę powiedzieć ale jest 2-3 nazwiska że przecierałem oczy ze zdumienia.... moze niedlugo sie dowiemy.

    CIEKAWE O KOGO MOŻE CHODZIĆ PREZESOWI A RACZEJ NIE O MICHELSANA

    Chyba że przecierał oczy że jest słaby a chce być w klubie, który celuje w mistrza.

  46. Powrót do góry    #1304
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Prezes Igielski? Ile w tym klubie jest prezesów?

  47. Powrót do góry    #1305
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    Prezes Igielski? Ile w tym klubie jest prezesów?
    Tak. Też mnie to dziwi ale tak to już w tym naszym pięknym kraju jest, sami prezesi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •