Strona 61 z 299 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,745 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2701
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Ja tam się zgadzam z Czekańskim w jednej myśli.

    Jak te problemy wychowawcze były cały czas to trzeba było Piterowi sprzedać "liścia" w postaci odstawienia na mecz lub dwa. Unia już praktycznie po połowie sezonu miała wygraną RZ w kieszeni. To był dobry okres dla metod wychowawczych.

  2. Powrót do góry    #2702
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Ja tam się zgadzam z Czekańskim w jednej myśli.

    Jak te problemy wychowawcze były cały czas to trzeba było Piterowi sprzedać "liścia" w postaci odstawienia na mecz lub dwa. Unia już praktycznie po połowie sezonu miała wygraną RZ w kieszeni. To był dobry okres dla metod wychowawczych.
    Skoro nie pomogły rozmowy, ani inne metody to odstawienie od składu mogłoby zostać odebrane przez Piotra jako próba zamachu na jego pieniądze. Trzeba chcieć dać sobie pomóc.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Dominik (07-12-2015), leszczynianin (07-12-2015)

  4. Powrót do góry    #2703
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Kunszt dziennikarski pana Czekańskiego oraz swobodna wymiana myśli sięgnęły dna

    Otóż po dodaniu wpisu [ zapewniam, że kulturalnego i z fasonem ] Pan Bartłomiej zablokował mi możliwość dalszego komentowania jego wpisów
    Nie wiem, czy zabolało go to, ze zbyt wiele osób zgadzało się z tym co napisałem.... cóż, prasa obiektywna ponad wszystko

    pozdrawiam z Leszna

  5. Powrót do góry    #2704
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 7 postach
    Ja mam nadzieję, że Zarząd Unii Leszno zareaguje odpowiednio na wpis tego pseudo dziennikarza (czyt. B. Czekański).
    Nie podał żadnego źródła informacji bo takowego nie ma.
    Wypowiedź wyssana z palca!!!
    "Pełny profesjonalizm". Z resztą nie pierwszy raz.
    UNIA LESZNO Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #2705
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Ja tam się zgadzam z Czekańskim w jednej myśli.

    Jak te problemy wychowawcze były cały czas to trzeba było Piterowi sprzedać "liścia" w postaci odstawienia na mecz lub dwa. Unia już praktycznie po połowie sezonu miała wygraną RZ w kieszeni. To był dobry okres dla metod wychowawczych.
    Wiesz co to wtedy by byla za wojna? Juz to widze jak stary by latal.

  7. Powrót do góry    #2706
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Elgato, po prostu prawda w oczy kole. Zaczyna jak Pis wsprowadzać cenzurę.

    Kto się ze mną nie zgadza, wyjazd. Liczy się tylko moja prawda, mimo że ch**j wiem co tam sie stało i o co chodziło, ale jam jest najmądrzejszy!

    Szcczerze dawno go nie czytałem (nie wiem gdzie pisuje), więc chciał się znowu chłop pokazać. No i się pokazał!

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    elgato (07-12-2015)

  9. Powrót do góry    #2707
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Ja tam się zgadzam z Czekańskim w jednej myśli.

    Jak te problemy wychowawcze były cały czas to trzeba było Piterowi sprzedać "liścia" w postaci odstawienia na mecz lub dwa. Unia już praktycznie po połowie sezonu miała wygraną RZ w kieszeni. To był dobry okres dla metod wychowawczych.
    To byś dopiero wpienił Piotra Seniora.

  10. Powrót do góry    #2708
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Lewandowski nie popierdziela 100km/h po owalnym
    torze, z trzema przeciwnikami, nie mając hamulców.
    I to jest argument aby żużlowiec mógł nadużywać kiedy mu się podoba zwłaszcza przed meczem ?????
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  11. Powrót do góry    #2709
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Również się troszkę na profilu bARTKA b rozpisałem. Ciekaw jestem jak długo tam ,,przetrwam''
    Oczywiście również bardzo kulturalnie!

    edit. przetrwałem 4 minuty
    Ostatnio edytowane przez welna ; 07-12-2015 o 19:15

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    lemur6666 (07-12-2015)

  13. Powrót do góry    #2710
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Witam, odbiegajac od Tematu, po ukazaniu się cen karnetów ,pozostaly bez zmian, wychodzi na to że bilety będą z tą samą ceną.... o co mi chodzi Pozbywajac się Braci Pawlickich zaoszczedzilismy grube pieniądze tak przecież mówił Jozef Dworakowski ze chodziło o grube pieniądze, więc jeśli ceny pozostały bez zmian to i skład musi być bardzo wzmocniony sam Kildemand, czy Laguta to nic, musi dojść jeszcze jedną strzelba przy tej cenie karnetów i biletów, a żeby wyrównać siłę Braci Pawlickich do składu jaki szykują działacze. .... bo jeśli dojdzie tylko jeden zawodnik to zarząd powinien obniżyć bilety, ponieważ siła zespołu i pieniądze wydane na drużynę spadną i to znacząco skoro Bracia byli tacy drodzy. ..a Emil i Nicki zgodzili się na 5%obniżki. ..

    Przecież Józef, mówił ze Braci zgubiła pycha i głód pieniędzy. ..a co robi zarząd? Skoro skład będzie pewnie słabszy (chyba ze się myle) to i bilety powinny pójść w dół. .. Józef to też złotówka niestety. ..
    I nikt tu nie myśli o nas kibicach, wystarczyło pójść w dobrą stronę i obniżyć te 5 zł i jaką bylalby radość, kontrakty w dół. Sponsorzy są a my nadal grube pieniądze płacimy. ...

  14. Powrót do góry    #2711
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    [QUOTE=welna;1727966]Również się troszkę na profilu bARTKA b rozpisałem. Ciekaw jestem jak długo tam ,,przetrwam''
    Oczywiście również bardzo kulturalnie!

    edit. przetrwałem 4 minuty [/QU

    Czekański faktycznie po was jedzie bez trzymanki,skończony kretyn do tego Pis-owiec ale z tym że jest stwierdzone naukowo
    " Bartłomiej Czekański
    Bartłomiej Czekański Tak było, ale nigdy chemii między nimi już nie było. Nie ma jednak większych chorągiewek od kibiców Unii Leszno (Baliński, Hampel, Pedersen, Pawliccy). To jest udowodnione naukowo. Ciekawe jaki to naukowiec stwierdził??

  15. Powrót do góry    #2712
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Również się troszkę na profilu bARTKA b rozpisałem. Ciekaw jestem jak długo tam ,,przetrwam''
    Oczywiście również bardzo kulturalnie!

    edit. przetrwałem 4 minuty
    Juz impotent intelektualny usunął swój wpis na FB.

    Edyta.
    Nadal widnieje bełkot tego pseudodziennikarzyny. Gdzies mi na chwile zniknął.
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 07-12-2015 o 20:01
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #2713
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Jozek zlotowa? Sie uśmiałem. Z Lesznem mam tyle wspólnego co nic,ale to co wypisujesz kolego to jest jawne bluźnierstwo. Ością te słowa powinny Ci stanąć w gardle. Zdaj sobie tylko sprawę z tego, ze ta zlotowa swoje prywatne pieniądze pompuje w ten folwark. Pieniądze których nikt nigdy mu nie zwróci. Przyjdą lata chude bo przyjść musza i wtedy zaplaczesz za Jozkowymi rządami i byc może docenisz to co robił, robi i miejmy nadzieje, ze przez długi czas jeszcze bedzie dla Was robił. Takiego Jozina szczerze życzę każdemu ośrodkowi w kraju.

  17. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jonjo Belfast za jego przydatny post!

    BEZA (07-12-2015), Bruczkow (07-12-2015), Havel (07-12-2015), Jap (07-12-2015), Martines (07-12-2015), Mildura (07-12-2015), marass (07-12-2015)

  18. Powrót do góry    #2714
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    jeśli dojdzie tylko jeden zawodnik to zarząd powinien obniżyć bilety, ponieważ siła zespołu i pieniądze wydane na drużynę spadną i to znacząco skoro Bracia byli tacy drodzy. .
    Ile mają obniżyć... 1zł? Przecież wiesz doskonale, że nie ma co liczyć na obniżkę rzędu 5-10zł.. to nierealne. Takie bilety miała Częstochowa... chcesz chodzić na II ligę po roku karencji?
    Tak Cię ratuje ten zybeliusz? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca - podaj nr konta a przeleję Ci 1zł za każdy mecz RZ na jakim się pojawisz, a na PO szarpnę się i na 2zł...
    Drużyna kosztuje i zaoszczędzone pieniądze nie muszą być przejadane od razu... Czasami warto zostawić coś na czarną godzinę. Ale moja oferta dla Ciebie jak najbardziej aktualna.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Przecież Józef, mówił ze Braci zgubiła pycha i głód pieniędzy. ..a co robi zarząd? Skoro skład będzie pewnie słabszy (chyba ze się myle) to i bilety powinny pójść w dół. .. Józef to też złotówka niestety. ..
    I nikt tu nie myśli o nas kibicach, wystarczyło pójść w dobrą stronę i obniżyć te 5 zł i jaką bylalby radość, kontrakty w dół. Sponsorzy są a my nadal grube pieniądze płacimy. ...
    Dobra stary, powiedz to otwarcie, że żal Ci końcowy odcinek jelita grubego ściska, że bracia dostali kopa w tyłek.
    Jakie 5zł???
    Wedle SF na stadionie przy Strzeleckiej w sezonie 2015r na 9 meczach obecnych było 102 488 kibiców.
    każdemu [bez względu na fazę sezonu] zdejmijmy 5zł z wejściówki, co daje nam kwotę 512 440.... pół bańki... naprawdę chcesz, żeby takie pieniądze trafiły na powrót w rynek, zamiast zostać w klubie?
    Ponadto nie wiem czy czytałeś, ale nadwyżka zaoszczędzona na Pawlickich ma zostać wpompowana w juniorkę.
    Nie chcesz by dosprzętowili nam Kuberę, Smyka, Kaczmarka i Trofimova? Wolisz by te pieniądze były wpompowane w piwsko pod stadionem? ... i jeszcze sprzątać będzie trzeba, za co też komuś zapłacić należy

    Wiem , że Ci ciężko i nie możesz odnaleźć się w nowej rzeczywistości... ale postaraj się i przede wszystkim skup

    pozdrawiam z Leszna

  19. Powrót do góry    #2715
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Również się troszkę na profilu bARTKA b rozpisałem. Ciekaw jestem jak długo tam ,,przetrwam''
    Oczywiście również bardzo kulturalnie!

    edit. przetrwałem 4 minuty
    Mój wisi już 4 minuty. Chyba przetrwa bo z buźką jest

  20. Powrót do góry    #2716
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Mój wisi już 4 minuty. Chyba przetrwa bo z buźką jest
    To Ty Dawid Przemysław Pieprz
    Dawid Przemysław Pieprz Mam nadzieje ze klub zareaguje na ten buraczany wpis nie podparty zadnymi faktami! Wszystko wyssał z palca...bo tak mu wygodnie! A teraz mnie zablokuj i usuń post panie "dziennikarzu"

  21. Powrót do góry    #2717
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Ile mają obniżyć... 1zł? Przecież wiesz doskonale, że nie ma co liczyć na obniżkę rzędu 5-10zł.. to nierealne. Takie bilety miała Częstochowa... chcesz chodzić na II ligę po roku karencji?
    Tak Cię ratuje ten zybeliusz? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca - podaj nr konta a przeleję Ci 1zł za każdy mecz RZ na jakim się pojawisz, a na PO szarpnę się i na 2zł...
    Drużyna kosztuje i zaoszczędzone pieniądze nie muszą być przejadane od razu... Czasami warto zostawić coś na czarną godzinę. Ale moja oferta dla Ciebie jak najbardziej aktualna.



    Dobra stary, powiedz to otwarcie, że żal Ci końcowy odcinek jelita grubego ściska, że bracia dostali kopa w tyłek.
    Jakie 5zł???
    Wedle SF na stadionie przy Strzeleckiej w sezonie 2015r na 9 meczach obecnych było 102 488 kibiców.
    każdemu [bez względu na fazę sezonu] zdejmijmy 5zł z wejściówki, co daje nam kwotę 512 440.... pół bańki... naprawdę chcesz, żeby takie pieniądze trafiły na powrót w rynek, zamiast zostać w klubie?
    Ponadto nie wiem czy czytałeś, ale nadwyżka zaoszczędzona na Pawlickich ma zostać wpompowana w juniorkę.
    Nie chcesz by dosprzętowili nam Kuberę, Smyka, Kaczmarka i Trofimova? Wolisz by te pieniądze były wpompowane w piwsko pod stadionem? ... i jeszcze sprzątać będzie trzeba, za co też komuś zapłacić należy

    Wiem , że Ci ciężko i nie możesz odnaleźć się w nowej rzeczywistości... ale postaraj się i przede wszystkim skup

    pozdrawiam z Leszna
    Po Falubazie jesteśmy drudzy co do biletów. ... nie zgodzę się z Tobą, na prawdę jest drogo, a skład tańszy. ... nie wierze

    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Ile mają obniżyć... 1zł? Przecież wiesz doskonale, że nie ma co liczyć na obniżkę rzędu 5-10zł.. to nierealne. Takie bilety miała Częstochowa... chcesz chodzić na II ligę po roku karencji?
    Tak Cię ratuje ten zybeliusz? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca - podaj nr konta a przeleję Ci 1zł za każdy mecz RZ na jakim się pojawisz, a na PO szarpnę się i na 2zł...
    Drużyna kosztuje i zaoszczędzone pieniądze nie muszą być przejadane od razu... Czasami warto zostawić coś na czarną godzinę. Ale moja oferta dla Ciebie jak najbardziej aktualna.



    Dobra stary, powiedz to otwarcie, że żal Ci końcowy odcinek jelita grubego ściska, że bracia dostali kopa w tyłek.
    Jakie 5zł???
    Wedle SF na stadionie przy Strzeleckiej w sezonie 2015r na 9 meczach obecnych było 102 488 kibiców.
    każdemu [bez względu na fazę sezonu] zdejmijmy 5zł z wejściówki, co daje nam kwotę 512 440.... pół bańki... naprawdę chcesz, żeby takie pieniądze trafiły na powrót w rynek, zamiast zostać w klubie?
    Ponadto nie wiem czy czytałeś, ale nadwyżka zaoszczędzona na Pawlickich ma zostać wpompowana w juniorkę.
    Nie chcesz by dosprzętowili nam Kuberę, Smyka, Kaczmarka i Trofimova? Wolisz by te pieniądze były wpompowane w piwsko pod stadionem? ... i jeszcze sprzątać będzie trzeba, za co też komuś zapłacić należy

    Wiem , że Ci ciężko i nie możesz odnaleźć się w nowej rzeczywistości... ale postaraj się i przede wszystkim skup

    pozdrawiam z Leszna
    Po Falubazie jesteśmy drudzy co do biletów. ... nie zgodzę się z Tobą, na prawdę jest drogo, a skład tańszy. ... nie wierze że zarząd wpompuje takie duże pieniądze w.juniorke, tym bardziej że nie ma pewności na ile.się ta inwestycja zwruci, ok coś zainwestują ale nie tyle kasy. .. skoro ty uważasz że ja mam kaca po odejściu Pawlickich to ty za to jesteś ślepo zakochany w zarządzie i bronisz każdy jeden ruch. .

  22. Powrót do góry    #2718
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    I to jest argument aby żużlowiec mógł nadużywać kiedy mu się podoba zwłaszcza przed meczem ?????
    Nie jest, zwracam jednak uwagę na fakt, że nie można
    PiPa i Skóry porównywać do Guardioli i Lewandowskiego.
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #2719
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    To Ty Dawid Przemysław Pieprz
    Dawid Przemysław Pieprz Mam nadzieje ze klub zareaguje na ten buraczany wpis nie podparty zadnymi faktami! Wszystko wyssał z palca...bo tak mu wygodnie! A teraz mnie zablokuj i usuń post panie "dziennikarzu"
    Pudło!!

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nie jest, zwracam jednak uwagę na fakt, że nie można
    PiPa i Skóry porównywać do Guardioli i Lewandowskiego.
    Skóra to nie Guardiola. Bardzije taki... hm.....Luis Enrique
    A Piter to nie Lewandowski, tylko ew.... hm.... Milik?

    A tak przeglądając profil Czekana, nie wiedziałem że z niego taki Pisior. NIe dziwię się zatem że bzdury plecie. A w poopie Czarneckiego siedzi chyba tak głęboko jak PAD u Jarosława
    Ostatnio edytowane przez Bruczkow ; 07-12-2015 o 20:29

  24. Powrót do góry    #2720
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Czekanski pewno maści teraz używa to i wszystkie wpisy na drugim planie. Żałosny człowieczek.

  25. Powrót do góry    #2721
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    skoro ty uważasz że ja mam kaca po odejściu Pawlickich to ty za to jesteś ślepo zakochany w zarządzie i bronisz każdy jeden ruch. .
    I zonk
    Pierwszy jestem do objechania. Klub już swoje dostał i jescze dostanie... na Twoje nieszczęście- ulubieńcy z Zaborowa pobili sterników ze Strzeleckiej swoimi grzechami na najbliższą 10ciolatkę
    Jak chcesz wiedzieć jakie mam zastrzeżenia do klubu- zapraszam na priv- nie będę robił wewnętrznych wynurzeń na forum.

    pozdrawiam z Leszna

  26. Powrót do góry    #2722
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Czekański mnie nie obchodzi tylko KSUL. To nie KSUL się ośmiesza a autor.

    Co z KSUL? Wejdziemy do PO 2016?

    Czwórka: Zielona, Gorzów, Wrocław, Toruń - każdy z nich ma dobrego juniora i dobry skład seniorski.

    A my? Na razie mamy trochę dziur. Jak dojdzie pająk to mamy 4 grajków, toffika i nieopierzoną juniorkę. Będzie trzeba mocno powalczyć o awans do play-offów. Pierwotne założenie (o ile takie było) Pająk za Przemka, mielibyśmy 5 armat na seniorce i Toffika w rezerwie. Nawet jakby któryś z seniorów miał słabszy dzień kolejni by go uzupełnili, a tak w przypadku wpadki któregoś z 4 seniorów, może być bardzo różnie. Nie mówiąc o ewentualnej kontuzji któregoś z nich. Zanosi się na ciężki sezon.

    Chyba, że Piotr jednak ..... wróci ...... do rozmów. Lepiej przyznać się do błędu niż go pogłębiać albo tkwić w nim dalej.

    ps.
    Na koniec bardzo dobra decyzja z sektorem rodzinnym i likwidacją sektora fan! Gratulacje za to dla Zarządu. Dyskusja o cenach biletów czy karnetów żenująca. Chcemy E-lig, chcemy medali? To kosztuje!

    Z drugiej strony karnet na PP 240 zł - rok na 365 dni, zatem jeśli każdy dziennie odłoży 66 groszy - ze spokojem kupi karnet! Do tego memoriał i sparingi w gratisie.
    Ostatnio edytowane przez bally ; 07-12-2015 o 22:05

  27. Powrót do góry    #2723
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Kto jest tym dobrym juniorem w ZG?

  28. Powrót do góry    #2724
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Kto jest tym dobrym juniorem w ZG?
    Skoro jest w ZG tzn. że musi być dobry.
    Nazwisko nie ma znaczenia


  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (07-12-2015), JaacPoz (07-12-2015), never_mind (08-12-2015)

  30. Powrót do góry    #2725
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Kto jest tym dobrym juniorem w ZG?
    Przypomnę wynik Pieszczka w Toruniu. A dwa to Cieślak zrobi z niego grajka, jestem tego pewien.

  31. Powrót do góry    #2726
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ja tam nie mowie, ze w ZG mamy dobrych juniorow, ale w Lesznie na przyszły sezon też pewniaków nie ma.

  32. Powrót do góry    #2727
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Czekański mnie nie obchodzi tylko KSUL. To nie KSUL się ośmiesza a autor.

    Co z KSUL? Wejdziemy do PO 2016?

    Czwórka: Zielona, Gorzów, Wrocław, Toruń - każdy z nich ma dobrego juniora i dobry skład seniorski.

    A my? Na razie mamy trochę dziur. Jak dojdzie pająk to mamy 4 grajków, toffika i nieopierzoną juniorkę. Będzie trzeba mocno powalczyć o awans do play-offów. Pierwotne założenie (o ile takie było) Pająk za Przemka, mielibyśmy 5 armat na seniorce i Toffika w rezerwie. Nawet jakby któryś z seniorów miał słabszy dzień kolejni by go uzupełnili, a tak w przypadku wpadki któregoś z 4 seniorów, może być bardzo różnie. Nie mówiąc o ewentualnej kontuzji któregoś z nich. Zanosi się na ciężki sezon.

    Chyba, że Piotr jednak ..... wróci ...... do rozmów. Lepiej przyznać się do błędu niż go pogłębiać albo tkwić w nim dalej.

    ps.
    Na koniec bardzo dobra decyzja z sektorem rodzinnym i likwidacją sektora fan! Gratulacje za to dla Zarządu. Dyskusja o cenach biletów czy karnetów żenująca. Chcemy E-lig, chcemy medali? To kosztuje!

    Z drugiej strony karnet na PP 240 zł - rok na 365 dni, zatem jeśli każdy dziennie odłoży 66 groszy - ze spokojem kupi karnet! Do tego memoriał i sparingi w gratisie.
    Olbrzymie rezerwy w Emilu , dużo lepszy sezon Tobiasza , utrzymanie poziomu Dzika i Zengiego + ciągle rozwijająca się juniorka... Jestem spokojny

    Na Papierze tylko ZG i Gorzów wydają się silniejsze (pytanie co wybierze Hancock?)

    PS.To jak zdecydowani na tego Kildemanda?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2728
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    1,18 na bieg. 21 lat na karku.

  34. Powrót do góry    #2729
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2015
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 3 postach
    A pro po juniorów w Zielonej Górze proponuje oglądnąć kulisy meczu z nami i pytanie. Kto objedzie Smyka? Czy coś takiego. zgłosił się Zgardziński (Pieszczek nie był pewny) i jak się skończyło.

  35. Powrót do góry    #2730
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja tam nie mowie, ze w ZG mamy dobrych juniorow, ale w Lesznie na przyszły sezon też pewniaków nie ma.
    A tego nie neguję, nie zgadzam się natomiast z tezą że ZG ma na przyszły rok dobrego juniora, akurat w przeciwieństwie do również wymienionych Gorzowa, Wrocławia i Torunia.

  36. Powrót do góry    #2731
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 19 w 7 postach

    Don bartolo dzisiaj taki mĄdry a co byŁo z ŁabĘdzkim?

    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    i w ten sposób własnie sieje się ferment, a żmijami są przede wszystkim dziennikarze , przecież to takie oczywiste, zerwali negocjacje i nagły wyciek brudów. A może to po prostu ciąg zdarzeń, na które klub nie ma najmniejszego wpływu wrocławski pacanie? (czyt. Czekański)



    no cóż, to jednak jest debil,

    "Zamiast chłopaka oddać na terapię i się nim zaopiekować" - a co ten kretyn o tym wie? ale przecież napisze! przypomina mi się kolejny dureń Wardzała, który oceniał nasz tor z odległości 400km
    Starsi kibice pamiętają jak Don Bartolo pomógłswego czasu Adamowi Łabędzkiemu zaznaczam, że w tamtym czasie nie mniejszy talent jak dzisiaj Piotrek.
    Uważam, że najlepiej jakby chociaż milczał i posypał głowę popiołem.
    Ostatnio edytowane przez FRANCISZEK ; 07-12-2015 o 22:35 Powód: ed

  37. Powrót do góry    #2732
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Nie wiem skąd u was taka panika, że będziemy tacy słabi na juniorce. Na 7 drużyn czyli 14 młodzieżowców jest 3 juniorów którzy na dzień dzisiejszy teoretycznie są dużo lepsi od naszych ( no moooże 4 ale to zależy czy Pieszczkowi mecz wyjdzie ). Pozostali w bezpośrednich pojedynkach z naszymi zawodnikami czy to na turniejach zaplecza kadry, ligi juniorów itp. mają gorszy bilans.
    Do tego jeśli zarząd naprawdę zainwestuje mocno w młodych to nie powinniśmy się tak obawiać.

  38. Powrót do góry    #2733
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    A tego nie neguję, nie zgadzam się natomiast z tezą że ZG ma na przyszły rok dobrego juniora, akurat w przeciwieństwie do również wymienionych Gorzowa, Wrocławia i Torunia.

    No ja chyba jako jeden z nielicznych od samego poczatku nie bylem zwolennikiem Krystiana i w ogole zeszłym sezonem mnie nie przekonał. Zgardzinski jaki jest, taki jest..też żaden wymiatacz. To z tym się też nei zgadzam.

  39. Powrót do góry    #2734
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    panowie i panie prosze nie panikowac!!! raz ze nie znamy ostatecznych skladow ... dwa ze mimo odejscia ppp swiat sie nie wali... trzy nie wiey jaki ostateczny bedzie sklad jedynej. cztery juniorzy ? mlodzi nie okrzesani i kazdy z nich i prosze sie niesmiac w przciagu calego sez0onu moze wyskoczyc ala drabik... i po piec kto powiedzial ze musi byc mistrz polski w 2016 ?
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 07-12-2015 o 23:14
    pyra

  40. Powrót do góry    #2735
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Franciszek napisał:
    (Łabędzki) zaznaczam, że w tamtym czasie nie mniejszy talent jak dzisiaj Piotrek.
    chyba żartujesz
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #2736
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Czytajcie Czekańskiego, czytajcie... to taki sam poziom, jak DO, czy Tomasz Lis. POwska gnida, nic więcej.

  42. Powrót do góry    #2737
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Szczekanski peowcem, dobre
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Falubaz (08-12-2015)

  44. Powrót do góry    #2738
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Porównując Dworakowskiego, Rusieckiego, ludzi, którzy od ponad 10 lat wykładają z własnej kieszeni pieniądze, tylko po to, aby to wszystko ,,kupy się trzymało'', do ludzi pokroju Dowhan, Terminski, którzy swoje funkcje w klubach piastują, tylko do realizacji swoich prywatnych ambicji, i pięcia się w górę w szczebelkach politycznej kariery, eliminuje Cię z dalszej dyskusji..........
    Doskonaly argument na to czy ktos jest prawdomowny.Mnie przekonales!
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-12-2015 o 08:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #2739
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Taka mała myśl. Skoro według plotek dziennikarskich nikt Piotrowi nie da więcej niż dawała Unia oraz w obliczu pojawiających się nowych ciekawostek z życia Piotra Juniora Pawlickiego to pewnie nikt nie zechce z nim podpisać takowego kontraktu bez odpowiednich "paragrafów". I jestem ciekaw czy w takim wypadku Piotr zdecydowałby się podpisać za mniejsze pieniądze w innym klubie czy może uderzyłby się w pierś i podpisałby by w Lesznie.

  46. Powrót do góry    #2740
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Taka mała myśl. Skoro według plotek dziennikarskich nikt Piotrowi nie da więcej niż dawała Unia oraz w obliczu pojawiających się nowych ciekawostek z życia Piotra Juniora Pawlickiego to pewnie nikt nie zechce z nim podpisać takowego kontraktu bez odpowiednich "paragrafów". I jestem ciekaw czy w takim wypadku Piotr zdecydowałby się podpisać za mniejsze pieniądze w innym klubie czy może uderzyłby się w pierś i podpisałby by w Lesznie.
    Jeżeli to prawda...?

    I jeżeli nie uniesie się chorą ambicją ("na złość innym odmrożę sobie uszy...")? ... To byłoby jakieś rozwiązanie...

    Jednak nie spodziewam się. :/

  47. Powrót do góry    #2741
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przecież decyzja już podjęta, to i nie ma do czego wracać.
    Jak potrafili przejeździć sezon w Pile, to teraz będzie jeszcze prościej gdzieś indziej w SE.

    Tak sobie czytam pochwały dotyczące przenajświętszego Dworakowskiego i co widzę?
    Teraz pisze się o zerwaniu rozmów z powodów pozasportowych, podczas gdy w swojej nieskazitelności Pan Józef raczył przyznać, że zaważyły względy finansowe pt. 30% podwyżki.
    Także zdecydujcie się, którą wersję wybrać, bo póki co śmierdzi z każdej strony.

    Choć z pewnością mniej, niż w klubach zarządzanych przez ludzi, "którzy swoje funkcje w klubach piastują, tylko do realizacji swoich prywatnych ambicji, i pięcia się w górę w szczebelkach politycznej kariery".
    Z definicji, jak mniemam.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kingpin (08-12-2015)

  49. Powrót do góry    #2742
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Także zdecydujcie się, którą wersję wybrać, bo póki co śmierdziz każdej strony.

    Nie chuchaj sobie pod nos, nie będzie smierdzialo.

  50. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    JaacPoz (08-12-2015), Malin017 (08-12-2015), Martines (08-12-2015), Pelini (08-12-2015), alan1990 (08-12-2015), never_mind (08-12-2015)

  51. Powrót do góry    #2743
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Na moje to wygląda to tak, że to wspólne oświadczenie to była próba przypudrowania tego syfu, co mógł wyjść.
    Ale nie wyszło. Zwyciężyła wnikliwość i chęć szukania sensacji.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    campkilla (08-12-2015)

  53. Powrót do góry    #2744
    Początkujący
    Dołączył
    11-02-2014
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Teraz pisze się o zerwaniu rozmów z powodów pozasportowych, podczas gdy w swojej nieskazitelności Pan Józef raczył przyznać, że zaważyły względy finansowe pt. 30% podwyżki.
    Gdzie Pan Józef przyznał wprost ze chodzi o 30% podwyżki? Mówił jedynie o nierealnych oczekiwaniach, "głodzie i pysze". O ile nawiązujesz do art na SF to tam ten dopisek popłynal od dziennikarza a nie z ust Dworakowskiego.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi roomson za jego przydatny post!

    Martines (08-12-2015)

  55. Powrót do góry    #2745
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie chuchaj sobie pod nos, nie będzie smierdzialo.
    Odpowiedź całkowicie godna mieszkańca leszczyńskich okolic Ale rozumiem żal spowodowany sytuacją, zatem łaskawie nie będę się pastwił

    Cytat Zamieszczone przez roomson Zobacz posta
    Gdzie Pan Józef przyznał wprost ze chodzi o 30% podwyżki? Mówił jedynie o nierealnych oczekiwaniach, "głodzie i pysze". O ile nawiązujesz do art na SF to tam ten dopisek popłynal od dziennikarza a nie z ust Dworakowskiego.
    W sumie racja, cyferek nie przedstawiono, mea culpa. Mimo to, ciągle jest to temat o pieniądzach.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 08-12-2015 o 10:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •