Strona 14 z 299 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Chwila, chwila, ale czyż to nie Ty Mariuszu jeszcze niecałe 2 tygodnie temu przekonywałeś towarzystwo że na przejście do Zielonej Góry Grzesia naciskają jego sponsorzy z zielonej góry, którzy przygotowali mu taką ofertę, że klękajcie narody, a jak nie przejdzie to go opuszczą i Grzesiu straci grubaśną kasę?? Pamiętam też że na potrzebę tej tezy ukułeś pojęcie ukryty sponsor po tym jak towarzystwo przedstawiło CI strukturę jego sponsorów.
    Nie, nie ja. Ja tylko wklejałem posty autora tych informacji. Nie mniej, jedno nie wyklucza drugiego. Naciski któregoś ze sponsorów mogły spowodować, że Grześ złożył swoją ofertę w ZG. Tego wykluczyć nie mogę.

    Struktura sponsorów na internetowej stronie www Grześka ? Nie rozśmieszaj mnie. Jaka teza ? Jaki ukryty sponsor ? Całkiem ci już rozum odjęło ? Owszem, może zaistnieć, i pewnie tak się dzieje w niektórych przypadkach, że niektórzy sponsorzy nie życzą sobie aby logo ich firmy widniało tu i ówdzie. Z różnych powodów tak się dzieje. Ale jaka to "uknuta teza" ? ogarnij się chłopaku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #587
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Myla Zobacz posta
    Kolego jak by ich miejsce było w Lesznie to było by już po temacie. Oczywiście Piotrowi należy się podwyżka ale nie tu tkwi problem. W tych negocjacjach z Pawlickimi wszystko rozbiega się o Przemka, to on chce zarobić ok 1 miliona tylko za co ? odpowiedź sobie sam. Zengi podpisał kontrakt na poziomie ok 900 tyś to Przemek ma otrzymać MILION za co, porównaj sobie co prezentował jeden i drugi i sądzie, że znajdziesz odpowiedź. Nie ważne, że Przemek jest wychowankiem te czasy minęły nie robisz wyniku a chcesz kasę niestety pomylił się w Lesznie nie otrzyma takiej kwoty. Oferta Unii za podpis dwóch PP jest w przedziale 1,6-1,8 miliona jeśli nie zejdą na ziemie to OUT i tak na chwilę obecną to wygląda. Pisałem wcześniej w moim poście, że Zengota podpiszę, Unia zwlekała z tym podpisem z prostych względów aby PP obniżyli swoje żądania nie zrobili tego dlatego Leszno ogłosiło podpisanie kontraktu z Grzesiem i tym faktem dali jasno do zrozumienia PP, że to nie do nich należy ostatnie słowo jak myśleli PP, że z klubu wyduszą to co chcą. Unia będzie miała budżet ok 8-8,5 miliona. Na chwilę obecną wydała ok 4-4,5 miliona czyli połowa Hampel tak jak pisałem wcześniej otrzymał ofertę na poziomie 1,5-1,6 miliona to zostaje jeszcze sporo na kolejne wzmocnienie.

    P.S WELNA zabierz głos bo ostatnio ucichłeś
    Kolejne wzmocnienia?
    Jakieś konkretne kandydatury w razie gdyby cos sie nie udało z braćmi?

  3. Powrót do góry    #588
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Myla Zobacz posta
    Kolego jak by ich miejsce było w Lesznie to było by już po temacie. Oczywiście Piotrowi należy się podwyżka ale nie tu tkwi problem. W tych negocjacjach z Pawlickimi wszystko rozbiega się o Przemka, to on chce zarobić ok 1 miliona tylko za co ? odpowiedź sobie sam. Zengi podpisał kontrakt na poziomie ok 900 tyś to Przemek ma otrzymać MILION za co, porównaj sobie co prezentował jeden i drugi i sądzie, że znajdziesz odpowiedź. Nie ważne, że Przemek jest wychowankiem te czasy minęły nie robisz wyniku a chcesz kasę niestety pomylił się w Lesznie nie otrzyma takiej kwoty. Oferta Unii za podpis dwóch PP jest w przedziale 1,6-1,8 miliona jeśli nie zejdą na ziemie to OUT i tak na chwilę obecną to wygląda. Pisałem wcześniej w moim poście, że Zengota podpiszę, Unia zwlekała z tym podpisem z prostych względów aby PP obniżyli swoje żądania nie zrobili tego dlatego Leszno ogłosiło podpisanie kontraktu z Grzesiem i tym faktem dali jasno do zrozumienia PP, że to nie do nich należy ostatnie słowo jak myśleli PP, że z klubu wyduszą to co chcą. Unia będzie miała budżet ok 8-8,5 miliona. Na chwilę obecną wydała ok 4-4,5 miliona czyli połowa Hampel tak jak pisałem wcześniej otrzymał ofertę na poziomie 1,5-1,6 miliona to zostaje jeszcze sporo na kolejne wzmocnienie.

    P.S WELNA zabierz głos bo ostatnio ucichłeś
    Czegoś tu nie rozumiem! ... Unia wydała 4,5 mln... a budżet ma być na poziomie 8,5 ...to na kogo szczedzimy? I po co?
    ... to co Emil 1,7 Nicki 1,6 Zengi 0,9 Kubera,+ smektala+ Kaczmarek =0,6 to wychodzi razem 4,8mln zostaje 3,7 ....
    Potrzebne 3 grajkow ...,dwóch do składu i jeden na ławkę.
    Pawliccy przykładowo 2,2 a Tobiasz nawet 0,6 ....zostaje 0,9 ... i mamy super skład!

    Za co Hampelowi 1,6? A dwójce Pawlickich 1,8???

    Skoro Emil i Nicki dostają 1,5-1,8 ...to dlaczego Piter ma nie dostać minimum powtarzam minimum 1,3-1,6. ?

    Bo co? Bo jest młody? ... na jego miejscu pokazał bym Rusieckiem środkowy palec. ..

    Dla mnie Ci chlopacy powinni być lekko bardziej doceniani niż Zengi. ..Nicki. ..Emil i dostać nawet ciut więcej niż zasługują. ..dlaczego? Bo to idole. ..żaden bieg mnie nie cieszył tak jak wygrana braci w 14 biegu. W meczu z Falubazem! ! Radość dwójki braci w których płynie jedna krew. .,bije jedno serce bezcenna. ..
    Jak ktoś woli Hampela i Kildemanda to proszę bardzo. ..ale oby frekwencja na Smoku nie zdziwiła. ...

    Kibicuję Uni od 1997 bywam niemal na każdym meczu przeżyłem odejście Adamsa .(.trzeba było się z tym liczyć. ..) odejście Damiana (dla jego dobra ,sam chciał) ...ale jak odejdą Pawliccy i to dlatego ze klub chciał im dac 1,8mln (o ile to prawdziwa kwota) to mnie I wielu moich kumpli znajomych w 2016 roku na Smoku zobaczy klub tylko wtedy jak przyjadą Bracia Z inną drużyną! I będę trzymał kciuki za nich!

    Pieprze Hampela Kildemanda Dudka Kołodzieja

    Takiej Uni nie chce.! No chyba ze kwota 1,8 to ściema. ... uczciwie Pawlickim się należy 2,2 ...PITER 1,4 PRZEMO 0,8

    Dzięki Dobranoc.. ... Trzymam kciuki za braci żeby podpisali w Lesznie i wszystko było wporzodku

  4. Powrót do góry    #589
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Myla Zobacz posta
    Kolego jak by ich miejsce było w Lesznie to było by już po temacie. Oczywiście Piotrowi należy się podwyżka ale nie tu tkwi problem. W tych negocjacjach z Pawlickimi wszystko rozbiega się o Przemka, to on chce zarobić ok 1 miliona tylko za co ? odpowiedź sobie sam. Zengi podpisał kontrakt na poziomie ok 900 tyś to Przemek ma otrzymać MILION za co, porównaj sobie co prezentował jeden i drugi i sądzie, że znajdziesz odpowiedź. Nie ważne, że Przemek jest wychowankiem te czasy minęły nie robisz wyniku a chcesz kasę niestety pomylił się w Lesznie nie otrzyma takiej kwoty. Oferta Unii za podpis dwóch PP jest w przedziale 1,6-1,8 miliona jeśli nie zejdą na ziemie to OUT i tak na chwilę obecną to wygląda. Pisałem wcześniej w moim poście, że Zengota podpiszę, Unia zwlekała z tym podpisem z prostych względów aby PP obniżyli swoje żądania nie zrobili tego dlatego Leszno ogłosiło podpisanie kontraktu z Grzesiem i tym faktem dali jasno do zrozumienia PP, że to nie do nich należy ostatnie słowo jak myśleli PP, że z klubu wyduszą to co chcą. Unia będzie miała budżet ok 8-8,5 miliona. Na chwilę obecną wydała ok 4-4,5 miliona czyli połowa Hampel tak jak pisałem wcześniej otrzymał ofertę na poziomie 1,5-1,6 miliona to zostaje jeszcze sporo na kolejne wzmocnienie.

    P.S WELNA zabierz głos bo ostatnio ucichłeś
    Czegoś nie rozumiem? Żle liczę..?

    Grzegorz Z otrzyma około 900 tys, a dwójka Pawlickich łącznie (?) około 1 milion 800 tysięcy?

    Z tego by wynikało, że Grzesiu za dużo (z całym szacunkiem i sympatią ale jednak...) albo Piotrek P. za mało...? Bo ile z tych 1,8 mln przypada na Pitera? (powiedzmy,że Przemek nieco mniej niż Zengi...), a ile Piter - 1 mln? 1,1 mln...? 1,2 mln (ale wtedy Przemek ok 600 tys.)? 1,3 mln (ale Przemek 0,5 mln)...?

    Jeżeli Zengi 0,9 mln to Piter spokojnie te 1,3 mln (jak nie więcej) powinien mieć. Ale Przemek dość słabo byłby przy takim założeniu wynagradzany...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 18-10-2015 o 23:27

  5. Powrót do góry    #590
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Śmieszne te wasze liczenia...po co one ..?skoro i tak wpierw trzeba te pieniadze wywalczyc ba torze ...rownie dobrze dla Piotra moze sie skończyc na 0.7 mln jak i 1.3 mln.Istotniejsza sprawa sa zapiski typu jto ile chce przed sezonem plus ewentualne haki typu gwarancje startow....stawiam flache ze o to bardziej sie rozchodzi niz o kwoty wartosci kontraktow.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    Mildura (18-10-2015), elgato (19-10-2015)

  7. Powrót do góry    #591
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Zastanawia mnie, skąd ludzie tak dokładnie podają te kwoty? Tego często nawet mechanicy zainteresowanych stron do końca nie wiedzą .
    Myślę, że problem z Pawlickimi to nie kasa, a tylko sposób jej dystrybucji + gwarancje startów. Przemek po takim sezonie jak ostatnio musi się pogodzić z tym, że o skład trzeba walczyć. A Piotr niech nie myśli, że klub przedłoży GP nad rozgrywki drużynowe. Pieniądze dla braci powinny być spore ale do wyszarpania na torze.

    edyta.
    Pedrosio, wyprzedziłeś mnie o trzy minuty
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    mingozi (19-10-2015)

  9. Powrót do góry    #592
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    ... uczciwie Pawlickim się należy 2,2 ...PITER 1,4 PRZEMO 0,8
    Pewnie im się należy, jeżeli uczciwie ją wywalczą na torze.
    I jak już wielu tu pisało, zapewne o to idzie cała rozgrywka.

  10. Powrót do góry    #593
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Pytanie kto tak naprawdę mocno i czy w ogóle zabiega o braci. Gorzów moim zdaniem odpada

    a) wszystko kręci się wokół Zmarzlika
    b) nie sądzę by Zmora brał 4zuzlokow z cyklu na kark

    Kto następny Toruń, tutaj rzekomo Herbi, Doyle i Holder już zaklepani jak mniemam Miedziak zostaje dodając PP Przemek i tak walczy o skład i zakładam, że takich pieniędzy jak w Lesznie nie dostanie, wszak Toruń tnie o 10% koszty , rzekomo.


    Pomijając kto nie rozumiem jak można zaoferować parowie (jeśli to prawda) 1.6 mln, za co, na jakiej podstawie? Józef chyba o czymś nie wie.......


    Reasumując nie jeśli nie podpiszą przed wylotem do Australii, mlodziency którzy rzekomo wzoruja się na naszej legendzie LEIGH LEIGH LEIGH ADAMS pójdą w sina dal.......

  11. Powrót do góry    #594
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Czegoś nie rozumiem? Żle liczę..?

    Grzegorz Z otrzyma około 900 tys, a dwójka Pawlickich łącznie (?) około 1 milion 800 tysięcy?

    Z tego by wynikało, że Grzesiu za dużo (z całym szacunkiem i sympatią ale jednak...) albo Piotrek P. za mało...? Bo ile z tych 1,8 mln przypada na Pitera? (powiedzmy,że Przemek nieco mniej niż Zengi...), a ile Piter - 1 mln? 1,1 mln...? 1,2 mln (ale wtedy Przemek ok 600 tys.)? 1,3 mln (ale Przemek 0,5 mln)...?

    Jeżeli Zengi 0,9 mln to Piter spokojnie te 1,3 mln (jak nie więcej) powinien mieć. Ale Przemek dość słabo byłby przy takim założeniu wynagradzany...

    Dokładnie chodzi o podpis pod kontraktem za Przemka nie otrzyma takich pieniędzy w Lesznie Piotr nie ma problemu niestety starszy brat nie ma takiej możliwości w jego przypadku praktycznie wszystkie pieniądze są na torze tylko boi się o rywalizacje o skład. Unia nie może im zagwarantować więcej, Piotr dobry grajek ale w tym roku jest w GP wiec jego forma także jest nie wiadoma.

  12. Powrót do góry    #595
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Zawodnik z aspiracjami na majstra globu boi się rywalizacji o skład?! Uj nie zawodnik ........ Przemo nie idź ta droga



    p.s PS sugeruje jutro boooooooom

  13. Powrót do góry    #596
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach

  14. Powrót do góry    #597
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Myla Zobacz posta

    P.S WELNA zabierz głos bo ostatnio ucichłeś
    Poucinali mi rączki, poucinali nóżki ,więc nie oczekuj aktywności z mojej strony

    Co do braci - swoje wiem, milczę i czekam.

    Przestałem się tym emocjonować
    Co ma być to będzie.

    Też chciałbym mieć tylko takie problemy

    Pzdr

  15. Powrót do góry    #598
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Wełna uważaj , to może być zmyła.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 19-10-2015 o 10:07
    UNSCARED

  16. Powrót do góry    #599
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Zen to umie zrobić show. Ciesze się ze takiego zawodnika mamy w Unii. http:// http://info.ksul.pl/artykul/3576

  17. Powrót do góry    #600
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Jako kibic spoza Waszego klubu popieram dzialania Waszego zarządu. Ja wiem , ze na wychowankow patrzy sie troche przez rozowe okulary ale zarzad klubu musi patrzec racjonalnie. Piotr jest super zawodnikiem ale potrzebuje jescze kilku lat aby udowodnic ze mozna mu placic jak najlepszym.
    Troche zbyt lekko podchodzicie do faktu nie wystapienia Piotra W meczu z Wroclawiem. Takie podejscie do swoich obowiazkow jest nie do zakceptowania. Poblazanie tego typu wystepkom i do tego kontrakt mistrzowski to moze tylko zawodnikowi zaszkodzic. Takiego Warda innego podejscia do sportu nauczyl dopiero rok zawieszenia. W sporcie zuzlowym nie ma juz Saszy i nie wiadomo czy powroci a czym jego wystepek sie roznil? Jedynie tym ze jednego zlapano a drugiego nie.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    GoTrEk (19-10-2015), j-rules (19-10-2015)

  19. Powrót do góry    #601
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Znamy nową datę rozegrania 65. Memoriału Alfreda Smoczyka - turniej odbędzie się 24 października, o godzinie 15:00.



  20. Powrót do góry    #602
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Wełna uważaj , to może być zmyła.
    No prosze, Pati zamienila wioche i Józefa w kaloszach na metropolie i gentelmena w różowym koszulu, i juz po angielsku umie pisac. To sie nam Pati rozwinęła.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #603
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Ej, Panowie. To było po kontuzji JHJ podczas SGP...Także chyba warto odpuścić...

  22. Powrót do góry    #604
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    No właśnie jak to jest panowie, kto kłamie? Igielski w wypowiedzi dla SF twierdzi, ze jest ok , żadnych spin, kontrakt niemal pewny coś słabe te piekarnie

  23. Powrót do góry    #605
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    To jest ściema niestety, jest daleko do porozumienia a rozbieżności nadal są duże!!! Oby PP przejrzeli na oczy

  24. Powrót do góry    #606
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    To jest ściema niestety, jest daleko do porozumienia a rozbieżności nadal są duże!!! Oby PP przejrzeli na oczy


    Wychodzi na to , ze dostaną tyle ile chcą bo jaki ma w tym interes klub żeby ściemniać w tej sprawie, przecież miało być tak aby papa ewentualnie nie mógł znowu płakać jak to źle ich potraktowano.

  25. Powrót do góry    #607
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Wiecie co

    Przecież od spotkania było kilka dni
    A w negocjacjach jest tak żeby były udane musi być win win
    Każda strona ma plan minimum a zaczyna z wysokiego C
    Żeby spotkać się w miejscu gdzie nikt nie przegrywa swojego minimum.
    Pewnie rozmowy i kilka wymian maili zmieniają sytuację z do D.... na OK
    A prawda jest i tak u tych co negocjują.,
    Strategia Unii od kilku lat jest moim zdaniem SUPER.

    Spotkania są tajemnicą poliszynela i tylko Zarząd i II wiedzą co się dzieje.
    Moim znaniem BRAWO ONI - ja kibicuję zarządowi i tym co chcą mieć w kontraktach .............
    Wojtek
    Fan Unii

  26. Powrót do góry    #608
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Ja też czekam z dystansem. Raz słyszę, że nie ma chemii w rozmowach, wyjazd młodego się zbliża.
    Przyznam, że taka długotrwała gra dobrego PR'u im nie przynosi i jest co najmniej wkrewiająca.
    Tak jak zachodzi za głowę Mildura, skąd te sumy? Tak i ja odczuwam pełen podziw przed tak prezycyzyjnymi źródłami informacji.

  27. Powrót do góry    #609
    Początkujący Awatar zott
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 19 w 11 postach
    Tak od kilku lat zastanawia mnie jedna kwestia, dlaczego każdy zawodnik nie ma płaconej równej kwoty za zdobyty punkt? to byłoby najbardziej sprawiedliwe. przecież do zwycięstwa w meczu potrzeba ich 46, a każdy jeden zdobyty chociażby przez Kuberę czy Smyka stanowi taki sam procent dorobku drużyny jak punkt Emila czy Nickiego. ciekawe jakby to funkcjonowało...

  28. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Ja też czekam z dystansem. Raz słyszę, że nie ma chemii w rozmowach, wyjazd młodego się zbliża.
    Dokąd ? Nikogo (poza Wami ) nie stać na ich usługi. Nawet jeśli, to menadżerowie się zniechęcą podpisywaniem kontraktu z takimi "twardymi" negocjatorami, wiedząc, że utrzymanie tego trójpaku to co rok udręka.
    Jesteście na nich skazani a oni na Was

  29. Powrót do góry    #611
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jesteście na nich skazani a oni na Was
    I w sumie... dobrze
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 19-10-2015 o 18:39

  30. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Wszędzie sprzeczne informacje... Przed chwilą Igła w elce powiedział o rozbieżnościach miedzy klubem, a braćmi. W sumie nie padło w jakiej kwestii. Chyba jutro będziemy mądrzejsi

  31. Powrót do góry    #613
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Wszędzie sprzeczne informacje... Przed chwilą Igła w elce powiedział o rozbieżnościach miedzy klubem, a braćmi. W sumie nie padło w jakiej kwestii. Chyba jutro będziemy mądrzejsi
    Nicki już dzisiaj jest w drodze do Brisbane, 20 godzin w podróży jak to sam określił na twitterze.
    nicki bagaż.jpg
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  32. Powrót do góry    #614
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Jakaś plota czy faktycznie Pawliccy zostają? Info z https://www.facebook.com/SpeedwayStudio?fref=ts

  33. Powrót do góry    #615
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Wyjaśni sie jutro lub po 19 Grudnia
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #616
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez zott Zobacz posta
    Tak od kilku lat zastanawia mnie jedna kwestia, dlaczego każdy zawodnik nie ma płaconej równej kwoty za zdobyty punkt? to byłoby najbardziej sprawiedliwe. przecież do zwycięstwa w meczu potrzeba ich 46, a każdy jeden zdobyty chociażby przez Kuberę czy Smyka stanowi taki sam procent dorobku drużyny jak punkt Emila czy Nickiego. ciekawe jakby to funkcjonowało...
    Też kiedyś nad tym myślałem, żeby ogólnie do zdobycia w meczu była jakaś pula, np. zawsze gospodarz płaci za punkty + oczywiście bonusy, żeby się nie pozabijali, Przykładowo; w rz np.2000zł/pkt w półfinałach 2500zł a o III m-ce 3500, w finale 5000.. Tylko wtedy Pawlicki bros negocjowali by pewnie o pięć biegów + ew. taktyki...

  35. Powrót do góry    #617
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Tak od kilku lat zastanawia mnie jedna kwestia, dlaczego każdy zawodnik nie ma płaconej równej kwoty za zdobyty punkt? to byłoby najbardziej sprawiedliwe.
    Ponieważ są zawodnicy od których wymaga się zdecydowanie więcej, którzy potrafią zdecydowanie więcej. Ci zawodnicy mają z reguły, mocniejszych przeciwników. Tacy zawodnicy przyciągają dodatkowych kibiców na trybuny. Dlatego mają większe zarobki. I słusznie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #618
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Skoro Emil i Nicki dostają 1,5-1,8 ...to dlaczego Piter ma nie dostać minimum powtarzam minimum 1,3-1,6. ?

    Bo co? Bo jest młody? ... na jego miejscu pokazał bym Rusieckiem środkowy palec. ..
    Ale nie jesteś na ich miejscu i dzięki Bogu....
    Poprawiłeś mi humor i to strasznie.... ba nawet poprawiłeś wizerunek chłopaków w moich oczach... bo nie sądzę, żeby byli tak dalece schamiali i nierozważni w negocjacjach, by pracodawcy pokazywać środkowy palec jak to Ty byś zrobił.
    Zapamiętaj sobie jedno: to jest biznes, a w biznesie nie ma miejsca na obrażanie się.

    Raz już pokazali przysłowiowego "fakena"... Dworakowskiemu... i jak to się skończyło?
    Więc nie bądź taki hura-bura, bo z takimi złotymi radami nie masz racji, a juz na pewno Braciom nie pomożesz.

    pozdrawiam z Leszna
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 20-10-2015 o 12:23

  37. Powrót do góry    #619
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Instytucja gościa

    Wiecie co tak tylko podrzucam, nie uważacie że dobrą rzeczą byłoby wprowadzenie instytucji gościa?
    W sytuacji takiego klubu jak nasz czy inne w Elipie każdy klub miałby rezerwowego ale jeżdżącego na co dzień.
    Czyli masz pod kontrolą obecną formę swojego rezerwowego. A tak w naszej sytuacji jeden zawodnik będzie czekał na szanse. Troche bez sensu, że taki zawodnik musi grzać ławę zamiast zdobywać punkty. Odpuściłbym wtedy zapis o ZZ lub ZZ zrobiłbym na określony czas np. 2 mecze i trzeba wprowadzić rezerwowego.
    Wojtek
    Fan Unii

  38. Powrót do góry    #620
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez whu Zobacz posta
    Wiecie co tak tylko podrzucam, nie uważacie że dobrą rzeczą byłoby wprowadzenie instytucji gościa?
    W sytuacji takiego klubu jak nasz czy inne w Elipie każdy klub miałby rezerwowego ale jeżdżącego na co dzień.
    Czyli masz pod kontrolą obecną formę swojego rezerwowego. A tak w naszej sytuacji jeden zawodnik będzie czekał na szanse. Troche bez sensu, że taki zawodnik musi grzać ławę zamiast zdobywać punkty. Odpuściłbym wtedy zapis o ZZ lub ZZ zrobiłbym na określony czas np. 2 mecze i trzeba wprowadzić rezerwowego.
    - Zdecydowanie instytucja gościa dla seniorów powinna istnieć.
    - Rozważyłbym też 8-osobowe teamy, gdzie w meczu 8 zawodnik może w dowolnym momencie wystartować, choć wtedy zapewne brałoby się 9 do składu jako rezerwę i znów problem by powrócił.
    - ZZ w obecnej formie do likwidacji. ZZ powinien obowiązywać dopiero wtedy m gdy na ławie nie ma już totalnie nikogo i klub nie miałby Kogo wystawić do składu.. Wówczas zezwolić na Z. A tak?

    pozdrawiam z leszna

  39. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Instytucja gościa tak. Do tego mniej obco w I i II lidze. To skandal, żeby np. Grzegorz Zengota (nie mam nic do niego, bardzo go lubię) był 5 seniorem polskim Ekstraligi. Naprawdę nie ma lepszych? Przecież ten sport zdechnie. A Przemek 7. Więc tak nie narzekajmy, bo prostu lepszych w tym zaściankowym sporcie nie ma.

  40. Powrót do góry    #622
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Czyli proponujecie opcję, która sprawi, że już w ogóle nie będziemy mieli przywiązania do barw klubowych? Tylko potem nie piszcie, że kiedyś to ten i ten jeździli całą karierę w klubie bo mieli go w sercu...

    Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

  41. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Nie widzę jakichś symboli drużyn w I czy II lidze.

  42. Powrót do góry    #624
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Czytaj ze zrozumieniem

    [QUOTE=xaxa;1719339]Czyli proponujecie opcję, która sprawi, że już w ogóle nie będziemy mieli przywiązania do barw klubowych? Tylko potem nie piszcie, że kiedyś to ten i ten jeździli całą karierę w klubie bo mieli go w sercu...

    A co mają barwy z jazdą w Szwecji, Anglii?
    Ale są kluby w potrzebie dlaczego cały czas NASZ zawodnik siedzący w domu nie może pojechać?
    Noli cię jazda w innym klubie a nie boli jazda w innym kraju. No proszę cie chodzi tylko o większą liczbę starów.
    No ale brednie wypowiada się co dziennie to i na forum się znajdą.
    Wojtek
    Fan Unii

  43. Powrót do góry    #625
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Memoriał w niedziele, a połowa z memoriału na liście w Ostrowie.

  44. Powrót do góry    #626
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    Memoriał w niedziele, a połowa z memoriału na liście w Ostrowie.
    Memorial napewno jest w niedziele?

  45. Powrót do góry    #627
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    24.10 ktoś gdzieś zapisał taka date

  46. Powrót do góry    #628
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    Memoriał w niedziele, a połowa z memoriału na liście w Ostrowie.
    a nie w sobotę 24 tego ,,,


    To na ile Zengi podpisał ten kontrakt ,,,
    bo rózne chodzą wersje ???

  47. Powrót do góry    #629
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 26 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta

    To na ile Zengi podpisał ten kontrakt ,,,
    bo rózne chodzą wersje ???
    Zengi podpisał kontrakt na 2 lata.
    Pozdrawiam

  48. Powrót do góry    #630
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomi2311 Zobacz posta
    Zengi podpisał kontrakt na 2 lata.
    Pozdrawiam



    A Pawliccy?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •