Strona 263 z 299 PierwszyPierwszy ... 163213253261262263264265273 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,791 do 11,835 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #11791
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/p...150,1,984.html

    ��

    Rozbiór Unii Leszno ����❗
    No i ja zasadniczo w tej kwestii
    Przeczytałem na fonie wyżej przytoczony artykuł ... usiałem aż odpalić kompa

    Rozbiór to chyba najlepsze słowo:
    - Dziku won
    - nad Ruskiem się zastanawiamy
    - Musielak jest za słaby wiec do pierwszej ligi
    - Zengotę podkupią nam zieloni "Va banque" .. a czy to z rybnika czy z Falubazu, ważne że kolor się zgadza i że Mariusz ma rację
    - A Kildemand... On to do Rzeszowa chciałby wrócić

    No Panowie stratedzy- czas ustalić skład bo zostaliśmy jedynie z juniorami...2.. bo Kaczmarka już sprzedaliśmy do Gorzowa chyba z 7 razy
    Swoją drogą- Ci eksperci to szczwane lisy: Wiedzą jaki kontrakt ma Zengota, widzą, jak w Lesznie Go nie doceniają.... nagle postęp czyniony przez zawodnika nie gra roli... jakie to zaskakujące...
    Przecież kto by się sugerował, że klimat klubu sluży zawodnikowi ....i nikomu nie idzie o pieniądze w pierwszej kolejności ... ponoć
    A teraz "nie doceniają".
    Bardzo podoba mi się akapit, gdzie piszą jednocześnie, że przedłużenie kontaktu z Fricke to tylko kwestia czasu.... ten Rybnik to super klub musi być gdzie wszystkich doceniają i nikt uciekać stamtąd nie chce
    Co za "szoł"......shock, shock, shock


    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Mam nadzieję że zarząd skleci jakiś fajny skład, by godnie w przyszłym sezonie przegrywać z Falubazem.
    Żart..? Taki żart?
    Ja to od urodzenia nie mam poczucia humoru więc wolę się upewnić
    A więc żart?

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Zawodnik majacy wiecej punktow wybiera pole startowe. Tak jest zazwyczaj wszedzie lacznie z GP. Kumasz ?
    Ale GP to zawody indywidualne, w lidze liczy się drużyna... Od zawodnika mającego więcej punktów, a więc lepszego / w lepszej dyspozycji oczekuję poświęcenia dla drużyny, a więc nawet oddanie koledze korzystniejszego pola by ten nie przepadł już ze startu... Kumasz?

    Nie kumasz.... to popatrz jak robią to prawdziwi liderzy jak Hancock, jak Protas czy Kołodziej....nadal nie kumasz.
    Adams zawsze dawał pierwszeństwo młodym bo "On sobie poradzi"... kumasz? No nie kumasz... kurdę, powiedz , że kumasz

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Piszesz ze nikt nie przepada za jazda z nikim OPROCZ 3/4 druzyny z wyjatkiem pawlickiego ktoremu tylko to przeszkadza. No przeciez co zdanie sam sobie zaprzeczasz.
    Jakkolwiek Kolega się nie zamotał- każdy z naszego teamu miał zatarczki podczas jazdy z Dzikiem w parze. Daj każdemu wybór: Jazda w parze z Dzikiem, a z Adrianem Ojczenasz... sądzę, że wybór będzie oczywisty.... Najlepiej o tym wie Grześ Walasek gdy w 15 biegu w Bydzi walczyż z Dzikiem o ekstraligę dla Rzeszowa... przez 3 okrążenia pewnego 5:1 byli w ekstralidze...
    Pedersen nie nadaje się do jazdy parą, wszyscy o tym wiedzą od czasów Chrystusa, nawet Ty.. tylko nie wiem dlaczego próbujesz udowodnić nam, że nagle wszyscy cenią sobie jazdę z Nim w parze...

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Kto jest faworyzowany przez rusieckiego ??
    Dziku.. co głupio pytasz jak wiesz Co Ty gazet nie czytasz i telewizora nie włączasz?

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    a moze zapytam cie kto pozegnal sie z druzyna a potem jak sie okazalo ze nie dostanie nigdzie wiecej kasy to wrocil z podkulonym ogonem ? kto plakal borowiakowi i obdzwanial innych udzialowcow ? nie znam drugiego zawodnika ktory by zrobil podobnie i by go przyjeli z powrotem ! Nigdy nawet w naszej chorej ekstralipie takich szopek nikt nie robil.
    A potem przychodzi sezon i znowu to samo. Znowu pawlicki ma sie za bog wie kogo, a jedzie MIZERIE.
    Mimo iż wygląda to na rozdwojenie jaźni to: YES YES YES... ja będę ten numer tej gadzinie z Zaborowa pamiętał do końca życia.. Mistrz transferów z dychę..
    nawet pałpa się szybciej uczy.. tylko Pawlicki wniosków nie wyciągnął żadnych.

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    PS. Moge nawet przyznac racje tym, którzy twierdza ze w przyszłym sezonie piter może odpalić ! PRAWDA ! Ale takiego gościa ktory psuje atmosfere w druzynie i robi innym kolo dupy nam na prawdę nie potrzeba.
    No i dlatego właśnie wypierdzielimy Pedersena. Przecież to oczywiste. Cieszę się, że tu prezentujemy to samo stanowisko
    pozdrawiam z Leszna

  2. Powrót do góry    #11792
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    [QUOTE=elgato;1784455]

    Żart..? Taki żart?
    Ja to od urodzenia nie mam poczucia humoru więc wolę się upewnić
    A więc żart?

    pozdrawiam z Leszna


    Prócz ostatniego zdania to żart na ten moment. Bez paniki, Leszno nie upadnie, ma możnych i niegłupich sponsorów. Mam nadzieję że przez długie lata będziemy toczyć te klasyki na Smoku i na W69.

  3. Powrót do góry    #11793
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Swoją drogą- Ci eksperci to szczwane lisy: Wiedzą jaki kontrakt ma Zengota, widzą, jak w Lesznie Go nie doceniają.... nagle postęp czyniony przez zawodnika nie gra roli... jakie to zaskakujące...
    Przecież kto by się sugerował, że klimat klubu sluży zawodnikowi ....i nikomu nie idzie o pieniądze w pierwszej kolejności ... ponoć
    A teraz "nie doceniają".
    Bardzo podoba mi się akapit, gdzie piszą jednocześnie, że przedłużenie kontaktu z Fricke to tylko kwestia czasu.... ten Rybnik to super klub musi być gdzie wszystkich doceniają i nikt uciekać stamtąd nie chce
    Co za "szoł"......shock, shock, shock
    Nic to nowego, że media (a w szczególności PS) nie przepadają za Unią, w zeszłym roku było to samo. Przed finałowym dwumeczem z Wrocławiem cała seria artykułów o zadyszkach naszych zawodnikach i potencjalnych transferach do innych klubów, a we Wrocławiu był książę częstochowskiego toru Drabik oraz wizjoner Rusko. Napisałem nawet post o tym, można go odszukać.

    Ciekawe ile Szczakieli zgarniemy na tegorocznej gali Ekstraligi? W zeszłym roku taka dominacja w lidze, a nie mieliśmy najlepszego polaka, stranieri, juniora, ani też największego odkrycia ligi

    PS: A co odnalazłem tego posta PS chyba klepie te newsy z szablonu
    Ostatnio edytowane przez macropus ; 29-08-2016 o 21:36

  4. Powrót do góry    #11794
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Zengota niedoceniany?!

    Nosz karwa jasno ty my go drugim Adamsem chrzcimy , nawet jego święty numer na Smoku '13' dajemy!
    A Pudelek mi z takim newsem wylatuje? dobrze że późna godzina bo już widły w ręce brałem...


    Ps.Panowie nie licytujcie się Składami bo to nie ma najmniejszego sensu.Najpierw niech w klubie ograną zarząd , relacje z kibicami i sztab szkoleniowy.
    Później możemy myśleć o zbudowaniu ciekawego składu.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #11795
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Prócz ostatniego zdania to żart na ten moment. Bez paniki, Leszno nie upadnie, ma możnych i niegłupich sponsorów. Mam nadzieję że przez długie lata będziemy toczyć te klasyki na Smoku i na W69.
    To dobrze.. tak też przeczuwałem, że medycyna sportu daje nam jeszcze jakieś szanse
    W naszych potyczkach ostatnimi laty to takie 2-3 letnie prawa serii dla jednej ze stron...chwilowo Wasze na górze
    pozdrawiam z Leszna

  6. Powrót do góry    #11796
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Nic to nowego, że media (a w szczególności PS) nie przepadają za Unią, w zeszłym roku było to samo. Przed finałowym dwumeczem z Wrocławiem cała seria artykułów o zadyszkach naszych zawodnikach i potencjalnych transferach do innych klubów, a we Wrocławiu był książę częstochowskiego toru Drabik oraz wizjoner Rusko. Napisałem nawet post o tym, można go odszukać.

    Ciekawe ile Szczakieli zgarniemy na tegorocznej gali Ekstraligi? W zeszłym roku taka dominacja w lidze, a nie mieliśmy najlepszego polaka, stranieri, juniora, ani też największego odkrycia ligi

    PS: A co odnalazłem tego posta PS chyba klepie te newsy z szablonu
    w tym roku zagraniemy statuetki w 3 kategoriach :

    - wczasowicz sezonu

    - Zawodnik Roku Monaco

    - Odkrycie Sezonu
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #11797
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Ps.Panowie nie licytujcie się Składami bo to nie ma najmniejszego sensu.Najpierw niech w klubie ograną zarząd , relacje z kibicami i sztab szkoleniowy.
    Później możemy myśleć o zbudowaniu ciekawego składu.
    Czyli powrót do ligowego ścigania w 2033?

    pozdrawiam z Leszna

  8. Powrót do góry    #11798
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Czyli powrót do ligowego ścigania w 2033?

    pozdrawiam z Leszna
    A gdzie ci się cholera śpieszy? do tego czasu Młodzi nabiorą doświadczenia , Pedersen zostanie oficjalnie zaprzysiężony na Księcia Monaco ,a Skórze odrosną pióra... same korzyści!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #11799
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    PS: A co odnalazłem tego posta PS chyba klepie te newsy z szablonu
    Ja to nawet teraz kliknąłem lubię pod tamtym postem
    pozdro z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    A gdzie ci się cholera śpieszy? do tego czasu Młodzi nabiorą doświadczenia , Pedersen zostanie oficjalnie zaprzysiężony na Księcia Monaco ,a Skórze odrosną pióra... same korzyści!
    Gdzie mi się spieszy?
    Kiedyś powiedziałem Żonie, że jak po 40stce całkowicie wyłysieję, albo przestanę mieć erekcję to ma mnie zastrzelić..... wiesz- czas mi się w takim układzie kończy a jeszcze jakiś mecz na Smoku bym chętnie obejrzał

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Mefitzo (29-08-2016)

  11. Powrót do góry    #11800
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ps i jego redaktorzy na zmiane przrzucaja sie na wzajem w swe spekulacjach ... niczym mariusz ...w kocu ktos cos trafia a wtedy hero
    pyra

  12. Powrót do góry    #11801
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Ja to nawet teraz kliknąłem lubię pod tamtym postem
    pozdro z Leszna



    Gdzie mi się spieszy?
    Kiedyś powiedziałem Żonie, że jak po 40stce całkowicie wyłysieję, albo przestanę mieć erekcję to ma mnie zastrzelić..... wiesz- czas mi się w takim układzie kończy a jeszcze jakiś mecz na Smoku bym chętnie obejrzał
    Faktem jest, że wiele pisało się wtedy, by osłabić morale Leszna, ale to wynikało z tego, że Leszno gromiło wszystkich i wszędzie. Trzeba było chociaż poudawać, że Wrocław ma szanse w finale. Dla dobra dyscypliny.
    Pytanie tylko czy atmosfera już faktycznie wtedy nie psuła się w Lesznie, bo zadyszka była faktem.
    Niemniej rozbioru Leszna w zimę nie było, ale za to królowa rozbierała się sama do rosołu przez cały sezon, ośmieszana w niemal każdym ośrodku żużlowym w Polsce, nawet na Smoku.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    lemur6666 (29-08-2016)

  14. Powrót do góry    #11802
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    ps i jego redaktorzy na zmiane przrzucaja sie na wzajem w swe spekulacjach ... niczym mariusz ...w kocu ktos cos trafia a wtedy hero
    A co, trafili ?

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...271,1,984.html
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #11803
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    no co trafili ?
    pyra

  16. Powrót do góry    #11804
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/p...150,1,984.html

    😄

    Rozbiór Unii Leszno 😀🙊❗
    Widać Dariusz już powoli zaczyna sage pt. "Polowanie na busy"
    Nikiego widuje się dość często w Monaco. Ponoć jedną nogą jest już w Formule1.
    Pewnie dlatego ma już gdzieś speedway.
    Info pewne 100% KMO.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #11805
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Miałem sen. A raczej lśnienie.

    Mianowicie, do KSUL nie pasuje Zengota i to on psuje atmosferę. Uśmiecha się, ba wygląda, że mu tu u nas pasuje. Cała reszta niezadowolona łącznie z menadżerem na czele.
    Co zatem należy zrobić, no wiadomo.
    Idealnie za Zengotę pasuje Kasprzak. No idealny dla nas. Ale wówczas musimy oddać Pawlickiego. Trudno.

    A za Zengotę pewno Janek, choć też nie pasuje, choć z dala od domu by posmutniał. Wychodzi na to, że Zagar się nada. I do pary z Dzikiem.

    Drużyna profesjonalistów żaden tam team-spirit.
    UNSCARED

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    sobotch (30-08-2016)

  19. Powrót do góry    #11806
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Pawlicki, Pawlicki, Kasprzak, Pedersen, Zagar - to byłby team Miejsca blisko parkingu byłyby oblegane każdy chciałby z jak najlepszego miejsca oglądać te pojedynki MMA po biegach

    Dobra, my tu gadu gadu a tu Ostaf już rozpoczyna sezon transferowy

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    lemur6666 (30-08-2016)

  21. Powrót do góry    #11807
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Pawlicki, Pawlicki, Kasprzak, Pedersen, Zagar - to byłby team Miejsca blisko parkingu byłyby oblegane każdy chciałby z jak najlepszego miejsca oglądać te pojedynki MMA po biegach
    Swoja drogą do 11. biegu ten skład dałoby się w miarę sensownie ustawić Pawliccy razem, KK z Zagarem (tu byłoby wesoło ) i Pedersen z juniorami, czyli Dzik rura do przodu (?), a młodzi jak coś wywalczą to super ok, ja to aprobuje, ale za nominowane nie ręczę

  22. Powrót do góry    #11808
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    No i ja zasadniczo w tej kwestii
    Przeczytałem na fonie wyżej przytoczony artykuł ... usiałem aż odpalić kompa

    Rozbiór to chyba najlepsze słowo:
    - Dziku won
    - nad Ruskiem się zastanawiamy
    - Musielak jest za słaby wiec do pierwszej ligi
    - Zengotę podkupią nam zieloni "Va banque" .. a czy to z rybnika czy z Falubazu, ważne że kolor się zgadza i że Mariusz ma rację
    - A Kildemand... On to do Rzeszowa chciałby wrócić

    No Panowie stratedzy- czas ustalić skład bo zostaliśmy jedynie z juniorami...2.. bo Kaczmarka już sprzedaliśmy do Gorzowa chyba z 7 razy
    Swoją drogą- Ci eksperci to szczwane lisy: Wiedzą jaki kontrakt ma Zengota, widzą, jak w Lesznie Go nie doceniają.... nagle postęp czyniony przez zawodnika nie gra roli... jakie to zaskakujące...
    Przecież kto by się sugerował, że klimat klubu sluży zawodnikowi ....i nikomu nie idzie o pieniądze w pierwszej kolejności ... ponoć
    A teraz "nie doceniają".
    Bardzo podoba mi się akapit, gdzie piszą jednocześnie, że przedłużenie kontaktu z Fricke to tylko kwestia czasu.... ten Rybnik to super klub musi być gdzie wszystkich doceniają i nikt uciekać stamtąd nie chce
    Co za "szoł"......shock, shock, shock


    pozdrawiam z Leszna



    Żart..? Taki żart?
    Ja to od urodzenia nie mam poczucia humoru więc wolę się upewnić
    A więc żart?

    pozdrawiam z Leszna



    Ale GP to zawody indywidualne, w lidze liczy się drużyna... Od zawodnika mającego więcej punktów, a więc lepszego / w lepszej dyspozycji oczekuję poświęcenia dla drużyny, a więc nawet oddanie koledze korzystniejszego pola by ten nie przepadł już ze startu... Kumasz?

    Nie kumasz.... to popatrz jak robią to prawdziwi liderzy jak Hancock, jak Protas czy Kołodziej....nadal nie kumasz.
    Adams zawsze dawał pierwszeństwo młodym bo "On sobie poradzi"... kumasz? No nie kumasz... kurdę, powiedz , że kumasz



    Jakkolwiek Kolega się nie zamotał- każdy z naszego teamu miał zatarczki podczas jazdy z Dzikiem w parze. Daj każdemu wybór: Jazda w parze z Dzikiem, a z Adrianem Ojczenasz... sądzę, że wybór będzie oczywisty.... Najlepiej o tym wie Grześ Walasek gdy w 15 biegu w Bydzi walczyż z Dzikiem o ekstraligę dla Rzeszowa... przez 3 okrążenia pewnego 5:1 byli w ekstralidze...
    Pedersen nie nadaje się do jazdy parą, wszyscy o tym wiedzą od czasów Chrystusa, nawet Ty.. tylko nie wiem dlaczego próbujesz udowodnić nam, że nagle wszyscy cenią sobie jazdę z Nim w parze...


    Dziku.. co głupio pytasz jak wiesz Co Ty gazet nie czytasz i telewizora nie włączasz?



    Mimo iż wygląda to na rozdwojenie jaźni to: YES YES YES... ja będę ten numer tej gadzinie z Zaborowa pamiętał do końca życia.. Mistrz transferów z dychę..
    nawet pałpa się szybciej uczy.. tylko Pawlicki wniosków nie wyciągnął żadnych.



    No i dlatego właśnie wypierdzielimy Pedersena. Przecież to oczywiste. Cieszę się, że tu prezentujemy to samo stanowisko
    pozdrawiam z Leszna

    Szansa jest tylko jedna. Zaproponujemy warunki Nickiego Pedersena MARIUSZOWI❗😎
    Mam nadzieje prezes Pudelka to słyszy!
    Kibice w Lesznie chcą Mariusza w składzie❗❗👍
    Będziemy jeszcze mu wszyscy śpiewać :
    JESTES BYKIEM❗❗

    I kontakt odrazu do 2025❗
    To jest nasza nadzieje.🙏🙏🙏

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Dominik (30-08-2016), elgato (30-08-2016)

  24. Powrót do góry    #11809
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Ogólnie zaczyna się jak zawsze. Każdy próbuje rozmawiać z wieloma. My nawet robimy podchody po PePe, któremu logistycznie przejście do Leszna coraz bardziej pasuje.
    I tak już swój majątek inwestuje głównie z powiecie leszczyńskim. Z Myszkolandią łączy go coraz mniej....

  25. Powrót do góry    #11810
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Ogólnie zaczyna się jak zawsze. Każdy próbuje rozmawiać z wieloma. My nawet robimy podchody po PePe, któremu logistycznie przejście do Leszna coraz bardziej pasuje.
    I tak już swój majątek inwestuje głównie z powiecie leszczyńskim. Z Myszkolandią łączy go coraz mniej....
    3....2.....1......

  26. Powrót do góry    #11811
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Scroll, masz rację. Pewnie przegląd forum do kawy to dziennikarska jazda obowiązkowa
    Niech sobie piszą co chcą, ja piszę to co wiem.

    Tajemnicą poliszynela jest, że PePe z żoną inwestują grubo w Brennie, a pomoc prezydenta Leszna w rozwinięciu i tak już solidnego biznesu może być "języczkiem uwagi".
    Chociaż niech już może prezydent nie miesza się w sprawy transferów w Unii (przy Piotrze interweniował..no i...hmmm).

    Więcej nie mogę napisać, ale to byłby gruby projekt sportowo-biznesowy.

  27. Powrót do góry    #11812
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Ogólnie jesteśmy w pupie

    Rozwój wyopadków przewiduje tak ...

    Stal G zagnie parol na Piotra Pawlickiego i Kaczmarka..uda im się w obu przypadkach .Z Gorzowa zostanie trzeci raz w życiu usuniety z klubu Krzysztof Kasprzak po namowach Zmarzlika .

    Zengoty już nie utrzymamy ...gdyż nikt w Lesznie nie będzie skory przepłacac zawodnika ,który drugą cześc sezonu miał mierną.Nie dostanie u nas tyle ile może wywalczyć w innym klubie .Skusi się

    Odejdzie Pedersen..trzeba będzie rzucic kasa dla Emila żeby został bo beda na niego chętni.Przepłacimy ale się opłaci .Emil powróci w wielkim stylu.

    Do Leszna spróbuje wrócić Kasprzak i może mu się udać bo na rynku bedzie posucha...ale chyba ostatecznie wyląduje w Rybniku.Jeżeli będzie w Lesznie to powróci do sredniej formy jak to w Lesznie bywało ,a smrodu wokół co niemiara(choć bardziej śmierdziec niż teraz chyba juz nie może)

    Musielak zostanie bo nie będzie innej opcji ...odrodzi się w przyszłym roku .Srednia pójdzie w góre

    Unia będzie w takiej sytuacji ,że trzeba będzie brac to co jest i być może nawet coś ale Madsen do nas trafi.Niewykluczony Bjerre czy Lindgren

    Cięzko będzie kogoś namówić na Unie bo klub od sztabu trenerskiego w górę jest tylko,, teoretyczny,,

    Nie będzie chetnych na fotel prezesa tego aktualnego syfu,znów bedzie musiał przejąc stery Józef .który i tak musi się zdecydowac czy je ciastko czy je ma ,bo robic smród z tylnego fotela każdy potrafi.

    Nie bedzie chętnych na stanowisko menagera z oczywistych względów


    I jeszcze jedno .Brak minuty ciszy na ostatnim meczu ligowym ku pamięci Józefa Rzepki to skandal i obraz rządów tego klubu w tym sezonie.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    Ali_G (30-08-2016), Kuba_88 (30-08-2016)

  29. Powrót do góry    #11813
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach

  30. Powrót do góry    #11814
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Szansa jest tylko jedna. Zaproponujemy warunki Nickiego Pedersena MARIUSZOWI❗😎
    Mam nadzieje prezes Pudelka to słyszy!
    Kibice w Lesznie chcą Mariusza w składzie❗❗👍
    Będziemy jeszcze mu wszyscy śpiewać :
    JESTES BYKIEM❗❗

    I kontakt odrazu do 2025❗
    To jest nasza nadzieje.🙏🙏🙏
    Ja bym Go bardziej widział w roli jeżdżącego prezesa z kompetencjami menedżerskimi.
    Taki człowiek to skarb: Mielibyśmy wreszcie lidera całkowicie utożsamiającego się z klubem, który nigdy nie narzeka na pracodawcę i finanse gdyż da świetnie nimi zarządza... Czyli w zasadzie Mariusz żywcem z forum zdjęty: Sam wysnuwa śmiałe tezy, ktore zawsze obroni, a w razie konieczności i obali... W jednym zdaniu ... Taki to złoty człowiek dla klubu będzie

    Pozdrawiam z Leszna

  31. Powrót do góry    #11815
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Tniemy koszty tak?

    Już widzę jak Sajfutdinov z pięknym menagerem podpisują kontrakt w Lesznie...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #11816
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Tniemy koszty tak?

    Już widzę jak Sajfutdinov z pięknym menagerem podpisują kontrakt w Lesznie...
    Oj, tam, oj tam.

    Emil z Susim, zaplanują jakiś krótki urlop w I części sezonu i podpiszą za polowe tego co w tym sezonie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #11817
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Tniemy koszty tak?

    Już widzę jak Sajfutdinov z pięknym menagerem podpisują kontrakt w Lesznie...

    Nikt im nie da więcej o dobrze o tym wiedzą. Pytanie czy po ekscesach czestochowskich nabrał oglady i pojedzie za mniej ale pewne pieniądze czy pójdzie w świat. Nikt na siłę nie będzie go zatrzymywał. Jednocześnie mimo wszystko szkoda by go było.

    Nie spodziewam się też radykalnych cięć.

    - zakładam, że sponsorzy zostają wszyscy, a ci jak wiadomo zadają wyniku
    - ufam, że kasa nawet 1.7 do zrobienia to mrzonki

    Idąc dalej jeśli chciałoby się rewolucji proponuje zostawić Piotrka wracają Przemo i DJ zostaje Pedersen of course dołożył bym zagara i rewolucja stanie się faktem

  34. Powrót do góry    #11818
    Użytkownik Awatar lakov
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Od DJ chyba bym Baliego zdecydowanie wolal 😀

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    LaKoV

    UNIA Leszno 4ever !

  35. Powrót do góry    #11819
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez lakov Zobacz posta
    Od DJ chyba bym Baliego zdecydowanie wolal 😀

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    To był oczywiście ponury żart. Żadnych kasprzakow, zegarów, madsenow, Bjerre, lindgrenow i UJ wie kogo jeszcze.

  36. Powrót do góry    #11820
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    To był oczywiście ponury żart. Żadnych kasprzakow, zegarów, madsenow, Bjerre, lindgrenow i UJ wie kogo jeszcze.
    Nie zdziwilbym sie jakby ktos z tej listy trafil do Leszna. No moze poza KK bo nie sadze zeby opuscil Gorzow. Ale Bjerre czy Madsen? Zwlaszcza ze nie wiadomo co dalej z Tarnowem

  37. Powrót do góry    #11821
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    To był oczywiście ponury żart. Żadnych kasprzakow, zegarów, madsenow, Bjerre, lindgrenow i UJ wie kogo jeszcze.
    To kim chcesz jechać? Pawlicki tez już był w Lesznie... Czyli na amen zamykamy Mu możliwość powrotu?

    Pozdrawiam z Leszna

  38. Powrót do góry    #11822
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    To kim chcesz jechać? Pawlicki tez już był w Lesznie... Czyli na amen zamykamy Mu możliwość powrotu?

    Pozdrawiam z Leszna
    Nie no Przemysław oczywiście ma możliwość powrotu Generalnie zakładam, i obym się nie mylił opcję z dunczykami nie wchodzą w grę ( chyba, ze zatrzymanie Pająka) Gdyby ten jednak zdecydował się na powrót do Rzeszowa o którym wspominał, Zen wrócił do macierzy zrobiłbym tak:


    1. Piotrek
    2. Musielak
    3. Lambert/Friecke
    4. Łaguta. G/Emil
    5. Emil/ Kolodziej
    6. Kubera
    7. Smektala


    A najlepiej jakby zen został wówczas poświęcił bym dunow kosztem rzekomo stosunkowo niedrogiego trajektoriu.

  39. Powrót do góry    #11823
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Jak już tak wypisujemy składy to ja bym chętnie Madsena w naszych barwach oglądał w miejsce Pedersena i Janka za Zengiego. Zdecydowanie tańszy skład od tegorocznego i taki, z którym chciałbym się identyfikować.
    9. Kołodziej
    10.Musielak
    11.Emil Sajfutdinow
    12. Leon Madsen
    13. Pi. Pawlicki
    14. Kubera
    15. Smektała
    Rez. J. Thorsell / R. Lambert

  40. Powrót do góry    #11824
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Szansa jest tylko jedna. Zaproponujemy warunki Nickiego Pedersena MARIUSZOWI❗😎
    Mam nadzieje prezes Pudelka to słyszy!
    Kibice w Lesznie chcą Mariusza w składzie❗❗👍
    Będziemy jeszcze mu wszyscy śpiewać :
    JESTES BYKIEM❗❗

    I kontakt odrazu do 2025❗
    To jest nasza nadzieje.🙏🙏🙏
    Nie stać was.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  41. Powrót do góry    #11825
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    wy poważnie widzicie musielaka w podstawowym składzie ? czy ten sezon nie był ostatecznym dowodem, że to nie jest zawodnik na ekstralige. w ostateczności mógłby zostać jako rezerwowy, ale pewne miejsce w składzie dla Tobiasza to nieporozumienie.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ford za jego przydatny post!

    Donpedini (30-08-2016)

  43. Powrót do góry    #11826
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    skoro Musielak to moze i Bali, ktorego ROW nie chce? Porzadnie przepracowana zima, inwestycje w sprzet, kontakt motywacyjny (kasa na torze za punkty), to zawsze dziala cuda
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  44. Powrót do góry    #11827
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    skoro Musielak to moze i Bali, ktorego ROW nie chce? Porzadnie przepracowana zima, inwestycje w sprzet, kontakt motywacyjny (kasa na torze za punkty), to zawsze dziala cuda
    Po barażach ma dojść w Unii do spotkania udziałowców. I tam zapadną ważne decyzje. Wtedy się okaże czy ktoś obraził się na kogoś, czy któryś z udziałowców odejdzie, itd. A najważniejszą decyzją dla Unii, jaka ma zapaść to kto dalej będzie sterował tym okrętem. I dopiero wtedy będzie wiadomo czy Unia idzie w tym kierunku aby dalej być w czubie SE i walczyć o medale, czy może cele postawi sobie trochę niższe. W sytuacji kiedy ubyłby któryś udziałowiec.

    Jeśli Unia dalej będzie walczyła o medale to według mnie takie nazwiska w Unii jak Musielak czy Baliński, nie mają racji bytu. Jeśli jednak będzie bryndza finansowa to wtedy trzeba będzie sklecić jakiś skład, na wzór Grudziądza czy Rybnika, i walczyć o miejsca 5-6 w SE. Może się uda to zrobić w składzie z Musielakiem czy Balińskim. Pod warunkiem, że zatrudnicie toromistrza z prawdziwego zdarzenia
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #11828
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Nono wszystko jasne na UJ się denerwować.......

  46. Powrót do góry    #11829
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dobrze Mariusz ,ze jestes.
    Przynajmniej chlopaki z Leszna wiedza co sie u nich w klubie dzieje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Już 11 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Aussie (30-08-2016), CarlitosFalubaz (30-08-2016), Dominik (30-08-2016), Jacazg (30-08-2016), Martines (30-08-2016), Noski (30-08-2016), j-rules (30-08-2016), lemur6666 (30-08-2016), macropus (30-08-2016), spitt22 (30-08-2016), vicar (30-08-2016)

  48. Powrót do góry    #11830
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dobrze Mariusz ,ze jestes.
    Przynajmniej chlopaki z Leszna wiedza co sie u nich w klubie dzieje.
    No, fakt. Welna się ostatnio trochę zaniedbuje. Więc ktoś musi trochę uporządkować ich sprawy.

    No przecież oni tutaj, już po kilak razy, wyrzucali i przyjmowali tych samych zawodników. Już sami nie wiedzą kim i czy w ogóle, będą jechać w sezonie 2017
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    JaacPoz (30-08-2016)

  50. Powrót do góry    #11831
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    bo welna w przeciwienstwie do ciebie robi pewnie cos pozytecznego.
    Nie wiem, kosi trawe albo zamiata liscie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    lemur6666 (30-08-2016)

  52. Powrót do góry    #11832
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Panowie... Rufin Sokołowski przemówił na sportowychfakach...
    Tak, jak nie lubię gdy wypowiada się o "naszym" klubie, tak w przytoczonym wątku dał do pieca... wytknął paluchem i dobrze...nie interesuje mnie czy sam popełniał takie błędy, ale wreszcie ktoś z Leszna stojący 2cm wyżej od szarego kibic powiedział jak jest

    Zdaniem naszego rozmówcy wiele czynników wpłynęło na to, że tegoroczny sezon ekstraligowy kończy się dla Fogo Unii zupełnym niepowodzeniem. Sokołowski wskazuje na błędy w polityce i funkcjonowaniu klubu. - Żużel można podzielić na dwa aspekty. Pierwszy z nich jest dobór zawodników, czyli żołnierzy. Pozostała część to pole walki. Unia za mojej kadencji nie miała wielu żołnierzy z najwyższej półki. Za takich uznać można było jedynie Jankowskiego, Kasprzaka czy Adamsa. By osiągnąć dobry wynik sportowy, trzeba było przywiązywać dużą wagę do pozostałych aspektów, które pomagają w osiągnięciu dobrego wyniku. Mam wrażenie, że w ostatnim dziesięcioleciu dokonano spustoszenia w otoczeniu klubu. Nie ma toromistrza i paru innych osób funkcyjnych z prawdziwego zdarzenia. W Lesznie nie są w stanie zrobić nawet pod siebie toru. Nawierzchnia od dawna nie jest atutem tej drużyny. Zwróćmy też uwagę na to, co działo się na wiosnę. Unia nie odjechała u siebie ani jednego sparingu. Można tłumaczyć się pogodą, ale inne kluby tak tego tematu nie zaniedbały. To też mogło mieć wpływ na to, jak drużyna weszła w sezon. Mam poza tym wrażenie, że komunikacja na wielu szczeblach zawodzi. Byłem na meczu z Falubazem i uderzyło mnie to, że przed biegiem Grzegorza Zengoty, polewaczka lała wodę na jego pole startowe. Wątpię, by zawodnikowi gospodarzy to pomogło. To drobne zaniedbania, ale gdy w końcu się kumulują, drużyna traci na tym w meczu parę punktów - dodaje Sokołowski.

    pozdrawiam z Leszna

  53. Powrót do góry    #11833
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Panowie... Rufin Sokołowski przemówił na sportowychfakach...
    Tak, jak nie lubię gdy wypowiada się o "naszym" klubie, tak w przytoczonym wątku dał do pieca... wytknął paluchem i dobrze...nie interesuje mnie czy sam popełniał takie błędy, ale wreszcie ktoś z Leszna stojący 2cm wyżej od szarego kibic powiedział jak jest

    Zdaniem naszego rozmówcy wiele czynników wpłynęło na to, że tegoroczny sezon ekstraligowy kończy się dla Fogo Unii zupełnym niepowodzeniem. Sokołowski wskazuje na błędy w polityce i funkcjonowaniu klubu. - Żużel można podzielić na dwa aspekty. Pierwszy z nich jest dobór zawodników, czyli żołnierzy. Pozostała część to pole walki. Unia za mojej kadencji nie miała wielu żołnierzy z najwyższej półki. Za takich uznać można było jedynie Jankowskiego, Kasprzaka czy Adamsa. By osiągnąć dobry wynik sportowy, trzeba było przywiązywać dużą wagę do pozostałych aspektów, które pomagają w osiągnięciu dobrego wyniku. Mam wrażenie, że w ostatnim dziesięcioleciu dokonano spustoszenia w otoczeniu klubu. Nie ma toromistrza i paru innych osób funkcyjnych z prawdziwego zdarzenia. W Lesznie nie są w stanie zrobić nawet pod siebie toru. Nawierzchnia od dawna nie jest atutem tej drużyny. Zwróćmy też uwagę na to, co działo się na wiosnę. Unia nie odjechała u siebie ani jednego sparingu. Można tłumaczyć się pogodą, ale inne kluby tak tego tematu nie zaniedbały. To też mogło mieć wpływ na to, jak drużyna weszła w sezon. Mam poza tym wrażenie, że komunikacja na wielu szczeblach zawodzi. Byłem na meczu z Falubazem i uderzyło mnie to, że przed biegiem Grzegorza Zengoty, polewaczka lała wodę na jego pole startowe. Wątpię, by zawodnikowi gospodarzy to pomogło. To drobne zaniedbania, ale gdy w końcu się kumulują, drużyna traci na tym w meczu parę punktów - dodaje Sokołowski.

    pozdrawiam z Leszna
    Rufin powiedział coś co tak naprawdę wie każdy. Problem nasz główny to taki,ze nie mamy atutu własnego toru. Kiedyś jak to Rufin powiedział trzeba było szukać gdzie indziej swoich mocnych stron jeżeli w składzie nie było mocnych nazwisk. Dobitnie to pokazuje sytuacje w Grudziądzu.
    Atut toru dzisiaj to mus !!!! Trzeba coś z tym torem zrobic. I to nie mogą być kosmetyczne zmiany ,a dość drastyczne. Nie możemy bawić sie w akcje typu: dosypywanie trochę nawierzchni, robieniu toru twardszego raz,innego razu trochę pod koło delikatnie. Na chwile obecna tor leszczynski jest dla nas jak wyjazdowy. Tor robi nam ktoś,a bardziej nam to nakazują osoby trzecie...
    Zle to wyglada.
    Rufin trochę wspomina o takim jakby " podejściu Cieslaka" do sprawy. Mowię tu o sytuacji poruszonej z Zengota i jego polu startowym. Takie detale budują cała układankę.
    Miejmy nadzieje coś z tym zrobimy.

  54. Powrót do góry    #11834
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Rufin powiedział coś co tak naprawdę wie każdy.
    Tak, zgadza się.... tylko dopóki mówią o tym kibice, to jest wymądrzanie się , które Skórnicki w radio skwituje "W Lesznie mamy samych menedżerów i znawców żużla" po czym pobiegnie robić kolejną odmianę toru na Smoku.
    Rufin to już mimo wszystko jakieś nazwisko... nie wiem tylko czy nadal coś znaczy w tym sporcie.

    pozdrawiam z leszna

  55. Powrót do góry    #11835
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    W procesie komercjalizacji żużla w Lesznie doszło do całkowitego ,,zlaicyzowania,, druzyny .Ten zbiór nazwisk nie ma żadnego ducha związanego z Unią Leszno.Popatrzmy co się dzieje....w miastach gdzie Unia była swego czasu znienawidzona(Toruń,Zielona ,Cżestochowa...)podczas prezentacji lał się na nas żar nienawiści ...teraz w zasadzie ten sklad jest wszedzie przyjmowany z ,,,totalnym wywaleniem,, na niego.Możemy psioczyć ale Kasprzaki ,Baliński ...tworzyli ,,leszczyńskość ,,tej ekipy ..Bala się nie ********* w tańcu a Kasper nie zwykł przybijać z wszystkimi piątki po biegu ...ba nawet potrafił Jagusia poturbowac .Teraz leszczyńskość tworzy wyrachowany Piter i infantylny Musielak.Ja wiem ,że to problem ogólnopolski ,ale w Lesznie chyba jesteśmy trochę tego ofiarą w tym roku.Ostatnio słyszałem ciekawe spostrzeżenie ,że Piter dlatego słabo wypada w Polsce gdyż przed meczami właśnie w Polsce ma najwięcej czasu na balety.Do Szwecji jedzie czysty w poniedzialek a GP to dwudniówka więc na drugi dzień te często udaje mu się być nówka...no i dochodzą jeszcze hece z seniorem

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    santiagoUL (30-08-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •