Strona 281 z 299 PierwszyPierwszy ... 181231271279280281282283291 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,601 do 12,645 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #12601
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,550
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Co do Barona, to wcale nie taki zły pomysł, dość dobry poukladany trener, i wcale bym nie twierdził że w Lesznie też będzie nudny tor....dlaczego? ....
    Bo do tej pory osiągnął duży sukces ze Spartą w przeciętnym składzie, i jedyna receptą na ten sukces był tor, trudny ciężki, I on zrobil wynik
    Jak Baron dostanie dobry ofensywny skład a na to się zanosi w Lesznie ,to możemy mieć wielkie ściganie w Lesznie

  2. Powrót do góry    #12602
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Jak wy to robicie, że na telefonie w tapatalk wyświetla mi się zdjęcie prosiaka w waszym wątku? Można to jakoś wyłączyć?
    Również jestem ciekaw odpowiedzi

  3. Powrót do góry    #12603
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ustawienia -------> podgląd zdjęć "odptaszkowac"

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  4. Powrót do góry    #12604
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Co do Barona, to wcale nie taki zły pomysł, dość dobry poukladany trener, i wcale bym nie twierdził że w Lesznie też będzie nudny tor....dlaczego? ....
    Bo do tej pory osiągnął duży sukces ze Spartą w przeciętnym składzie, i jedyna receptą na ten sukces był tor, trudny ciężki, I on zrobil wynik
    Jak Baron dostanie dobry ofensywny skład a na to się zanosi w Lesznie ,to możemy mieć wielkie ściganie w Lesznie
    Prosze.... bez bajek mi tutaj...

    Tai zdaje sie ma wazny kontrakt ze Sparta.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Tomaszw1994 (24-09-2016), Michal87 (25-09-2016)

  6. Powrót do góry    #12605
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,550
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Prosze.... bez bajek mi tutaj...

    Tai zdaje sie ma wazny kontrakt ze Sparta.
    Ale Tai nie potrzebny, zostawmy Emila, Kildemanda i Piotra. ... mało ofensywnie? A jeszcze kogoś pewnie.dołożymy

  7. Powrót do góry    #12606
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Do przemyślenia, dla palantow zarządzających UL. Dwa pierwsze miejsca w gp zajmują Australijczyczy....
    Dalej inwestujcie w Dynów......
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #12607
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,185
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 505 w 320 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ale Tai nie potrzebny, zostawmy Emila, Kildemanda i Piotra. ... mało ofensywnie? A jeszcze kogoś pewnie.dołożymy
    Dochodzą słuchy coraz bardziej wyraźnie, ze pare osób decyzyjnych w klubie nie chce Pitera juz w Lesznie.
    Wielu (w tym i ja) wywalało Pedersena,a zaraz sie okaże ,ze odejdzie Piter, albo odejdą razem w pakiecie.

    I ten Baron... 😫 ?
    Nie wiem,nie wiem.

  9. Powrót do góry    #12608
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,550
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dochodzą słuchy coraz bardziej wyraźnie, ze pare osób decyzyjnych w klubie nie chce Pitera juz w Lesznie.
    Wielu (w tym i ja) wywalało Pedersena,a zaraz sie okaże ,ze odejdzie Piter, albo odejdą razem w pakiecie.

    I ten Baron... 😫 ?
    Nie wiem,nie wiem.
    Szkoda oddać takiego Pitera, no ale to zarząd zdecyduje
    Oby nie pozalowali, Oddać Fightera, no ale zobaczymy

  10. Powrót do góry    #12609
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Szkoda oddać takiego Pitera, no ale to zarząd zdecyduje
    Oby nie pozalowali, Oddać Fightera, no ale zobaczymy
    1 zaleta ma przechylić jego 35 wad? Ale okej

    Ps.W Lesznie jak zwykle wszystko od dupy strony , najpierw skład , później trener ,a na końcu prezes ... Jak u Monty Pythona.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #12610
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Woffinden i Baron za Skórę i Pawlickiego ?
    Czy ja mam dziś urodziny albo niedługo przychodzi gwiazdor ?
    Biorę ta opcje w ciemno!

    Żeby ich przekonać to można dorzucić jeszcze wszystkich fanatyków "lokalnej gwiazdy" w pakiecie

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2

  12. Powrót do góry    #12611
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Woffinden i Baron za Skórę i Pawlickiego ?
    Czy ja mam dziś urodziny albo niedługo przychodzi gwiazdor ?
    Biorę ta opcje w ciemno!

    Żeby ich przekonać to można dorzucić jeszcze wszystkich fanatyków "lokalnej gwiazdy" w pakiecie

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Woffi ma jeszcze ważny kontrakt we Wrocku i musiałoby pójść grubo, żeby Tajski postanowił się z niego nie wywiązać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #12612
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,550
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    1 zaleta ma przechylić jego 35 wad? Ale okej

    Ps.W Lesznie jak zwykle wszystko od dupy strony , najpierw skład , później trener ,a na końcu prezes ... Jak u Monty Pythona.
    Zmiany muszą być, zgadzam się, ale mam wrażenie że wywalenie Piotra, cały czas wiąże się z zeszloroczna zimą, po prostu kilku udziałowców nie może do dziś przebolec ze Piotr został w Lesznie. ..
    I teraz chcą się odegrać wykorzystując słabe wyniki Pitera w lidze w tym sezonie, oczywiście takie ich prawo. ...
    Ale czy to dobra droga?
    Każdy wie jaki potencjał ma Piotr, on gorzej jechać nie może, szybko podpisany kontrakt może mu dac tylko duży spokój i dobre przygotowanie do kolejnego sezonu, za rok jestem pewien ze będzie o wiele lepiej

    Rezygnując z Piotra stracimy ostatniego wychowanka który może coś znaczyć w Polskim żużlu. ..ba, światowym żużlu. ..

    Ja wiem że to wyniki robią atmosferę i frekwencję,
    Ale mimo wszystko uważam że kibicować swoim chłopakom to coś pieknego, zdobyć złoto tak jak w 2015 z Pawlickimi, Musielakiem, Kubera, smykiem, to coś czym moglismy się szczycić. ... a teraz to z czego slyniemy, czyli stawianie na swoich pójdZie w zapomnienie, po prostu staniemy się drużyna najemników, takim drugim Falubazem czy Wrocławiem

    P.S no właśnie dlaczego nie zaczną od prezesa potem trener, i niech on zdecyduje kim chce jechać
    Niech to będzie decyzja trenera

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    mingozi (25-09-2016)

  15. Powrót do góry    #12613
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Woffi ma jeszcze ważny kontrakt we Wrocku i musiałoby pójść grubo, żeby Tajski postanowił się z niego nie wywiązać.
    Od kiedy to pomarzyć nie można ?

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2

  16. Powrót do góry    #12614
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,550
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Woffinden i Baron za Skórę i Pawlickiego ?
    Czy ja mam dziś urodziny albo niedługo przychodzi gwiazdor ?
    Biorę ta opcje w ciemno!

    Żeby ich przekonać to można dorzucić jeszcze wszystkich fanatyków "lokalnej gwiazdy" w pakiecie

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Zgodził bym się z Tobą w 100% gdyby ta dwójka przyszła za Dzika i Skórę, bardzo bardzo bardzo lubię Taia!

  17. Powrót do góry    #12615
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Zmiany muszą być, zgadzam się, ale mam wrażenie że wywalenie Piotra, cały czas wiąże się z zeszloroczna zimą, po prostu kilku udziałowców nie może do dziś przebolec ze Piotr został w Lesznie. ..
    I teraz chcą się odegrać wykorzystując słabe wyniki Pitera w lidze w tym sezonie, oczywiście takie ich prawo. ...
    Ale czy to dobra droga?
    Każdy wie jaki potencjał ma Piotr, on gorzej jechać nie może, szybko podpisany kontrakt może mu dac tylko duży spokój i dobre przygotowanie do kolejnego sezonu, za rok jestem pewien ze będzie o wiele lepiej

    Rezygnując z Piotra stracimy ostatniego wychowanka który może coś znaczyć w Polskim żużlu. ..ba, światowym żużlu. ..

    Ja wiem że to wyniki robią atmosferę i frekwencję,
    Ale mimo wszystko uważam że kibicować swoim chłopakom to coś pieknego, zdobyć złoto tak jak w 2015 z Pawlickimi, Musielakiem, Kubera, smykiem, to coś czym moglismy się szczycić. ... a teraz to z czego slyniemy, czyli stawianie na swoich pójdZie w zapomnienie, po prostu staniemy się drużyna najemników, takim drugim Falubazem czy Wrocławiem

    P.S no właśnie dlaczego nie zaczną od prezesa potem trener, i niech on zdecyduje kim chce jechać
    Niech to będzie decyzja trenera
    Obudź sie chłopie. Jakie staniecie się ? Już dawno staliście się.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #12616
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Co wy z tym prezesem...

    A po **** majaa od tego zaczynac jak wiadoomo ze bedzie jeden z.udzialowcow... oni tym kreca i im wszystko jedno kto teraz na papierku...a wy znowu problem z dupy macie...


    Co do skladu piekarnie roznie donosza a jeest i taka ktora twierdzi ze Piotrek zarzadal podwyzki za jazde w GP...

    Ile w tym prawdy ciezko stwierdzic ale jesli zaznaczam JESLI by tak bylo nie rozmawial bym i nie zastanawial sie nawet 5 sekund co z tym zrobic...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  19. Powrót do góry    #12617
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Obudź sie chłopie. Jakie staniecie się ? Już dawno staliście się.
    Ale my przynajmniej jedziemy juniorami ze swojego chowu !!!!!!!

  20. Powrót do góry    #12618
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,822
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta

    Co do skladu piekarnie roznie donosza a jeest i taka ktora twierdzi ze Piotrek zarzadal podwyzki za jazde w GP...

    Ile w tym prawdy ciezko stwierdzic ale jesli zaznaczam JESLI by tak bylo nie rozmawial bym i nie zastanawial sie nawet 5 sekund co z tym zrobic...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Jeśli to prawda to kop w tyłeczek i papa.

  21. Powrót do góry    #12619
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    wywalają Balińskiego do niższej ligi
    każą Tobiaszowi walczyć o skład
    "uwaga bo staniemy się drużyną najemników"

    xD
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    mingozi (26-09-2016)

  23. Powrót do góry    #12620
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Nie będzie u nas żadnego Dudka i Woffindena. Już bardziej prawdopodobny jest Kołodziej - chociaż moim zdaniem zostanie on w Tarnowie. Ale najbardziej jestem skłonny uwierzyć w powrót Hampela. W Pitera we Wrocku też jakoś nie wierzę, prędzej typowałbym Gorzów. Najbardziej realistyczny wydaje się być ten Baron. Jeśli zrobi nam tutaj tor po swojemu, który będzie naszym atutem i będą nasi wygrywać no to kibice to jakoś zaakceptują, gorzej gdy będzie porażka za porażką wtedy go spotka to co co Skórę. Do Leszna przyjdzie jeden zawodnik za Nickiego/Pitera lub za obu. Rewolucji w składzie nie będzie, bo i moim zdaniem nie ma takiej potrzeby. Podpisać z Emilem, Pająkiem, Zengim i Musielakiem i czekać co się będzie działo. Żeby wyciągnąć Dudka z ZG lub Woffindena z Wrocka to musiałałaby pójść jakaś gigantyczna kasa. Ale takiego Janowskiego to bym już chętnie widział - tor mu pasuje i co ważne nie łapie kontuzji (ale on ma chyba na 2 lata ze Spartą?). Drugiego takiego sezonu miał nie będzie. Ogólnie te transfery w dzisiejszych czasach to loteria, w 2016 tym składem zrobiliśmy 7 miejsce, w 2017 możemy w cuglach wygrać ligę. Wszystko zależy kto jak trafi z formą. Doyle i Laguta rok temu połozyli sezon Toruniowi a teraz ciągną wynik ZG i Rybnika. Byle żeby ich nic nie podkusiło by startować do Vaculika, bo on z tym GP to może być dramat.

  24. Powrót do góry    #12621
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    W klubie są Ci sami ludzie. Większość z nich nie chciała Piotra w Lesznie w zeszłym roku. Zadecydowała interwencja prezydenta i chyba uparcie się Almara (? - nie pamiętam który ze sponsorów).
    Ba, jest sponsor, który chciał to wszystko rzucić w pieruny z powodu "prowadzenia się" Pitera.

    Kto ma rację? Może to nawet i Piotr. Ja już dawno wypadłem z podwórka leszczyńskiego i nie mam innych info niż z drugiej ręki. Ale Piter dla uspokojenia sytuacji, w tym swojej - niestety chyba powinien odejść.

    Janowski zostanie we Wrocławiu na bank. Jest ambasadorem tej dużej imprezy na Olimpijskim. Miasto postawiło na reklamę z jego podobizną. Rok jeszcze tam przepyka.

    P.S. "Piotr podwyżka za SGP? Ok. Masz. Tyle. Nie więcej. Ale jedziesz z logo Unii Leszno na kevlarze. Oraz z nazwami dwóch wybranych fundacji z regionu, które pomagają chorym dzieciom. Tak. Nie masz miejsca na własnych sponsorów.
    Musisz to mieć, to miejsce dla siebie? No to klubu o podwyżkę nie proś" ------------------ tak bym ja zrobił.
    Ostatnio edytowane przez There_is_no_spoon ; 25-09-2016 o 08:12

  25. Powrót do góry    #12622
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Zagar mógł poczekać z tym odpaleniem do 2017. Czuję, że będzie ostro negocjował dzisiaj w Gorzowie. Co de Lidgrena, to oczywiście trudno oczekiwać przełożenia SGP na EE, ale jest to jakaś opcja za PP.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 25-09-2016 o 09:53
    UNSCARED

  26. Powrót do góry    #12623
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,550
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Zagar mógł poczekać z tym odpaleniem do 2017. Czuję, że będzie ostro negocjował dzisiaj w Gorzowie. Co de Lidgrena, to oczywiście trudno oczekiwać przełożenia SGP na EE, ale jest to jakaś opcja za PP.
    Chyba zartujesz hahaha, Lindgren w najlepszym sezonie w ekstralidze jechał na poziomie tegorocznego Pitera, A to był.jego sezon życia. ...
    Lindgren to 2 linia....

    Jak odejdzie Pedersen i Pawlicki, to musi być ktoś typu Woffinden, Kołodziej, Hampel

  27. Powrót do góry    #12624
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    W klubie są Ci sami ludzie. Większość z nich nie chciała Piotra w Lesznie w zeszłym roku. Zadecydowała interwencja prezydenta i chyba uparcie się Almara (? - nie pamiętam który ze sponsorów).
    Nie Almara czyli Stajera a Duda, który bardzo namawiał Ruska i Józefa o jeszcze jedną szanse dla Młodego...

    Piotrek wynikiem w tym sezonie się nie obronił absolutnie a jego Szczęściem w nieszczęściu(dla całego klubu, kibiców, sponsorów i jego samego) , że cały zespół się nie obronił wynikiem w tym sezonie...


    Natomiast jeśli Piotr znów podejdzie do rozmów w sposób roszczeniowy to piłka będzie bardzo szybka tym razem...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 25-09-2016 o 10:27
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  28. Powrót do góry    #12625
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,550
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nie Almara czyli Stajera a Duda, który bardzo namawiał Ruska i Józefa o jeszcze jedną szanse dla Młodego...

    Piotrek wynikiem w tym sezonie się nie obronił absolutnie a jego Szczęściem w nieszczęściu(dla całego klubu, kibiców, sponsorów i jego samego) , że cały zespół się nie obronił wynikiem w tym sezonie...


    Natomiast jeśli Piotr znów podejdzie do rozmów w sposób roszczeniowy to piłka będzie bardzo szybka tym razem...
    I tak powinno być, w tym sezonie bez zabawy, rozsądna propozycja, motywacyjny kontrakt, i albo podpisuje albo się będzie trzeba rozstać na jakiś czas. ..

    Ale jeśli odejdzie Piter i Dzik my potrzebujemy dwójkę mocnych zawodników albo jednego mega mocnego,
    Bo Kildemand nie pewny, i na razie nie wierzę w jego przelamanie....

  29. Powrót do góry    #12626
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Pozbywania się Pawlickiego, Pedersen (to akurat do zaakceptowania), a stawianie, zapewnianie miejsca w składzie Musielakaowi, haha nieźle. Czyli na przyszły rok cel to dostanie się do baraży? Ludzie bez jaj, jeżeli mamy o coś jechać to żegnamy trzech kolesi. Skórnickiego, bo przez niego dostaliśmy się do baraży, Pedersen, bo żużel zszedł u niego na drugi plan i jest drogi, no i żegnamy Musielaka, bo miejsce jego jest w pierwszej lidze. W miejsce Skóry Dobrucki, lub dyrektor z MOSIR-u. Za Dzika ktoś pokroju Madsena lubi twarde tory, a za Toffik który i tak byłby rezerwowym, będzie jeden z juniorów oczekującym.

  30. Powrót do góry    #12627
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,550
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Pozbywania się Pawlickiego, Pedersen (to akurat do zaakceptowania), a stawianie, zapewnianie miejsca w składzie Musielakaowi, haha nieźle. Czyli na przyszły rok cel to dostanie się do baraży? Ludzie bez jaj, jeżeli mamy o coś jechać to żegnamy trzech kolesi. Skórnickiego, bo przez niego dostaliśmy się do baraży, Pedersen, bo żużel zszedł u niego na drugi plan i jest drogi, no i żegnamy Musielaka, bo miejsce jego jest w pierwszej lidze. W miejsce Skóry Dobrucki, lub dyrektor z MOSIR-u. Za Dzika ktoś pokroju Madsena lubi twarde tory, a za Toffik który i tak byłby rezerwowym, będzie jeden z juniorów oczekującym.
    Też bym był tego zdania, ale tutaj dla nie których Pawlicki to przecietniak, i trzeba go wywalić

    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Pozbywania się Pawlickiego, Pedersen (to akurat do zaakceptowania), a stawianie, zapewnianie miejsca w składzie Musielakaowi, haha nieźle. Czyli na przyszły rok cel to dostanie się do baraży? Ludzie bez jaj, jeżeli mamy o coś jechać to żegnamy trzech kolesi. Skórnickiego, bo przez niego dostaliśmy się do baraży, Pedersen, bo żużel zszedł u niego na drugi plan i jest drogi, no i żegnamy Musielaka, bo miejsce jego jest w pierwszej lidze. W miejsce Skóry Dobrucki, lub dyrektor z MOSIR-u. Za Dzika ktoś pokroju Madsena lubi twarde tory, a za Toffik który i tak byłby rezerwowym, będzie jeden z juniorów oczekującym.
    Też bym był tego zdania, ale tutaj dla nie których Pawlicki to przecietniak, i trzeba go wywalić

  31. Powrót do góry    #12628
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2015
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    A może zamiast walczyć o Fricke'a, lepiej powalczyć o innego "młodego-gniewnego"? Tym zawodnikiem jest bez wątpienia Andrzej Lebiediew i to co "Barney" dzisiaj pokazał w Łodzi, to aż się prosi, żeby któryś z klubów ekstraligowych zakontraktował go. A najlepiej, jakby to UNIA LESZNO zrobiła!


    A swoją drogą: Loko = SZACUNEK!!! Szkoda, że niestety w polskim żużlu "beton" ma się dobrze
    Ostatnio edytowane przez Wirażowy ; 25-09-2016 o 16:41

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Wirażowy za jego przydatny post!

    RJG_11 (25-09-2016), darsen (25-09-2016)

  33. Powrót do góry    #12629
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nie Almara czyli Stajera a Duda, który bardzo namawiał Ruska i Józefa o jeszcze jedną szanse dla Młodego...

    Piotrek wynikiem w tym sezonie się nie obronił absolutnie a jego Szczęściem w nieszczęściu(dla całego klubu, kibiców, sponsorów i jego samego) , że cały zespół się nie obronił wynikiem w tym sezonie...


    Natomiast jeśli Piotr znów podejdzie do rozmów w sposób roszczeniowy to piłka będzie bardzo szybka tym razem...
    noski jak almar to napewno nie stajer bo nie jest ani tej firmy wlascielem a co za tym idzie ta firma nie jest udzialowcem unii... chyba ze chodzilo ci o almark

    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Pozbywania się Pawlickiego, Pedersen (to akurat do zaakceptowania), a stawianie, zapewnianie miejsca w składzie Musielakaowi, haha nieźle. Czyli na przyszły rok cel to dostanie się do baraży? Ludzie bez jaj, jeżeli mamy o coś jechać to żegnamy trzech kolesi. Skórnickiego, bo przez niego dostaliśmy się do baraży, Pedersen, bo żużel zszedł u niego na drugi plan i jest drogi, no i żegnamy Musielaka, bo miejsce jego jest w pierwszej lidze. W miejsce Skóry Dobrucki, lub dyrektor z MOSIR-u. Za Dzika ktoś pokroju Madsena lubi twarde tory, a za Toffik który i tak byłby rezerwowym, będzie jeden z juniorów oczekującym.
    skora ... pedersen i zeby bylo sparweidliwie pawlicki kolejny z tych co popsuli atmosfere ... jak oczyszczac to oczywscic do konca ....
    pyra

  34. Powrót do góry    #12630
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Oczywiście mi chodziło o ALMARK... pomyłeczka mała... ALMAR nie daje nic na klub wiec nic do gadania nie ma...

    EDIT/

    Jak ktoś marzył o FRICKE to już na dwa lata może przestać...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 25-09-2016 o 18:40
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  35. Powrót do góry    #12631
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,185
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 505 w 320 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    noski jak almar to napewno nie stajer bo nie jest ani tej firmy wlascielem a co za tym idzie ta firma nie jest udzialowcem unii... chyba ze chodzilo ci o almark


    skora ... pedersen i zeby bylo sparweidliwie pawlicki kolejny z tych co popsuli atmosfere ... jak oczyszczac to oczywscic do konca ....
    Analizując wszystko od początku.


    Opcja pierwsza czyli rezygnacja z Nickiego Pedersena.
    Wtedy nie musimy zbytnio kombinować. Nawet bez wzmocnienia skład mamy przyzwoity. Trzech Polaków, rezerwa zgodnie z tym co sie słyszy ma posłużyć osoba trzeciego juniora. Tutaj ewentualnie można pozwolić sobie o wzmocnienie kimś pokroju Lambert,Lebiediew którzy byliby fajna alternatywa dla Tobiasza.
    Łódź po dzisiejszym blamażu nawet nie myśli o Ekstralidze , chca awansu sportowego. Zostaje Częstochowa jeszcze,ale tutaj wielki znak zapytania.
    W mojej opinii największe szanse ma teraz Tarnów,a co za tym idzie temat Kołodzieja wtedy bedzie nierealny. (moze i dobrze)

    Opcja druga.
    Rezygnacja z Pedersena i Pawlickiego.
    Tutaj problem jest złożony. Tracimy Polaka, zostajemy z Tobiaszem i Grzegorzem. Rezerwę w tej opcji może pełnić junior jak wcześniej wspomniałem.
    Przy takim stanie rzeczy potrzebujemy jednego mocnego zawodnika najlepiej by był to Polak, a takich na rynku brak.
    Zagraniczni?
    Woffinden ma wazy kontrakt.
    Łaguta juz podpisał w Rybniku.
    Fricke takze juz odpada.
    Doyle nierealne.

    Ogólnie kandydatów uważam brak.

    Opcja trzecia to rezygnacja z Piotra,a pozostawienie Nickiego.
    Wtedy praktycznie jedziemy tym samym skladem.

    Manager Baron....
    Tutaj naprawdę nie wiem co myśleć,ale raczej gorzej być nie może.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 25-09-2016 o 18:53

  36. Powrót do góry    #12632
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Analizując wszystko od początku.


    Opcja pierwsza czyli rezygnacja z Nickiego Pedersena.
    Wtedy nie musimy zbytnio kombinować. Nawet bez wzmocnienia skład mamy przyzwoity. Trzech Polaków, rezerwa zgodnie z tym co sie słyszy ma posłużyć osoba trzeciego juniora. Tutaj ewentualnie można pozwolić sobie o wzmocnienie kimś pokroju Lambert,Lebiediew którzy byliby fajna alternatywa dla Tobiasza.
    Łódź po dzisiejszym blamażu nawet nie myśli o Ekstralidze , chca awansu sportowego. Zostaje Częstochowa jeszcze,ale tutaj wielki znak zapytania.
    W mojej opinii największe szanse ma teraz Tarnów,a co za tym idzie temat Kołodzieja wtedy bedzie nierealny. (moze i dobrze)

    Opcja druga.
    Rezygnacja z Pedersena i Pawlickiego.
    Tutaj problem jest złożony. Tracimy Polaka, zostajemy z Tobiaszem i Grzegorzem. Rezerwę w tej opcji może pełnić junior jak wcześniej wspomniałem.
    Przy takim stanie rzeczy potrzebujemy jednego mocnego zawodnika najlepiej by był to Polak, a takich na rynku brak.
    Zagraniczni?
    Woffinden ma wazy kontrakt.
    Łaguta juz podpisał w Rybniku.
    Doyle nierealne.

    Ogólnie kandydatów uważam brak.

    Opcja trzecia to rezygnacja z Piotra,a pozostawienie Nickiego.
    Wtedy praktycznie jedziemy tym samym skladem.

    Manager Baron....
    Tutaj naprawdę nie wiem co myśleć,ale raczej gorzej być nie może.

    tak masz racje z tymi opcjami... mi chodzilo raczej o oczyszczenie stosunkow w parku maszyn... i tu trudno moja opcja a reszta ryzko i kombinowanie ... bo kogo bys z tej trojki ktora mymienilismy by nie zostal to i tak praktycznie te sam sklad ... co za tym idzie smrod
    pyra

  37. Powrót do góry    #12633
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,466
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Narazie zanosi sie na to, ze na rynku beda dostepni jedynie Zagary, Jenseny i Gomólskie...

  38. Powrót do góry    #12634
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Wywalić zawodnika/zawodników to łatwa i szybka sprawa... Gorzej ze znalezieniem sensownych następców...

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Dominik (25-09-2016)

  40. Powrót do góry    #12635
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,185
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 505 w 320 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    tak masz racje z tymi opcjami... mi chodzilo raczej o oczyszczenie stosunkow w parku maszyn... i tu trudno moja opcja a reszta ryzko i kombinowanie ... bo kogo bys z tej trojki ktora mymienilismy by nie zostal to i tak praktycznie te sam sklad ... co za tym idzie smrod
    Piotr Pawlicki w bluzie Stali Gorzów w parkingu na finale. Ja rozumiem ,ze brata chce wesprzeć,ze razem w teamie , ale bez przesady. To jest tak jakby nie wiem...
    Emil teraz wstawił selfie na Facebooka z szalikiem Falubazu.

    Żółta kartka Piotr dla Ciebie
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 25-09-2016 o 19:15

  41. Powrót do góry    #12636
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,822
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Wywalić zawodnika/zawodników to łatwa i szybka sprawa... Gorzej ze znalezieniem sensownych następców...
    Dlatego cieszę się, że żaden z forumowiczow nie ma nic do powiedzenia bo byśmy nie wyszli z otchłani 1ligowej nigdy

  42. Powrót do góry    #12637
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Niestety, ale regulamin jest tak skonstruowany ze Polacy są w cenie.
    Miejsc dla naszych seniorów jest minimum 16.
    Stąd moim zdaniem dużo ważniejszy dla naszego klubu nie jest Pedersen a Pawlicki, którego tak faktycznie nie ma kim sensownym zastąpić.
    Wg mnie optymalny skład to trzech Polaków i dwóch obco oraz kolejny obco na rezerwie.
    Ten rezerwowy to powinien być np. jakiś Anglik, któremu nie bedzie zależało na walce o skład, np. King czy Cook i bedzie wskakiwał tylko na wypadek kontuzji.
    W obecnej sytuacji skład z czteroma lub pięcioma ekstraligowymi Polakami to raczej science-fiction i nie wierze aby w najbliższym czasie się ziścił.

  43. Powrót do góry    #12638
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,822
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    [b] Piotr Pawlicki w bluzie Stali Gorzów w parkingu na finale. [b/] Ja rozumiem ,ze brata chce wesprzeć,ze razem w teamie , ale bez przesady. To jest tak jakby nie wiem...
    Emil teraz wstawił selfie na Facebooka z szalikiem Falubazu.

    Żółta kartka Piotr dla Ciebie
    Będąc w jego teamie chyba musi mieć bluzę klubu dla jakiego jeździ Przemo. Tak sądzę

  44. Powrót do góry    #12639
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    W Rybniku dzisiaj podpisywali to w Gorzowie moze tez...:-P

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  45. Powrót do góry    #12640
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Piotr Pawlicki w bluzie Stali Gorzów w parkingu na finale. Ja rozumiem ,ze brata chce wesprzeć,ze razem w teamie , ale bez przesady. To jest tak jakby nie wiem...
    Emil teraz wstawił selfie na Facebooka z szalikiem Falubazu.

    Żółta kartka Piotr dla Ciebie
    Nie przesadzasz ??

  46. Powrót do góry    #12641
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2016
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czy siak Piotra nie będzie w lesznie za rok.
    Wg mnie będzie tak:
    1.Emil
    2.Kildemand
    3.Zengota
    4.Niki
    5.Hampel/Dudek (raczej jarek)
    6/7 juniorzy

    Wolę Dudka ale jest bardzo cenny dla Fakubazu. Jarek nie ma formy ale może zejdzie z ceny dzięki temu.
    Piotrek zasówa w bluzie stali dzisiaj

  47. Powrót do góry    #12642
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Przesadza nie przesadza za to grozi mu kara finansowa i to nie mala...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Martines (25-09-2016), santiagoUL (25-09-2016)

  49. Powrót do góry    #12643
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,550
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    A co tam, przecież nikt go tutaj nie chce to się angażuje w losy Stali
    Mając takich kibiców jak połowa z forum to się wogule chłopakowi nie dziwię

    P.S on pomaga bratu! Nie dziwię się chłopakowi ze jak nie Leszno to najwazniejszy klub dla niego to Gorzów, klub Przemka

    Przemo wspiera go w GP
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 25-09-2016 o 20:04

  50. Powrót do góry    #12644
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Wiadomo Gorzow jest dla nieego mega wazny... juz niedlugo sie dowiesz jaakk bardzo beedzie tez dla Ciebie i Byczka...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Uniafan (25-09-2016)

  52. Powrót do góry    #12645
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,822
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Wiadomo Gorzow jest dla nieego mega wazny... juz niedlugo sie dowiesz jaakk bardzo beedzie tez dla Ciebie i Byczka...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Wara ode mnie jeśli możesz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •