Strona 54 z 299 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,386 do 2,430 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2386
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    A ja chce Kildemanda i Łagutę.
    Emil pojedzie jako Polak i będzie paka jak trza

    A tak przy okazji gdzie jest Pawlicki Team i mingozi? By się chłopaki wypowiedzieli, bo jakoś cicho w obronie braci. Podzielili los Mariusza?

  2. Powrót do góry    #2387
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    W Lesznie raczej nie szukamy jednosezonowców, a ile ten Greg może jeszcze jeździć. Dlatego ja osobiście wolę Kildemanda.

    Nie znalem kryteriow Twojej oceny. Jeżeli chodzi o wynik to Hancock >> Kildemand. Jeżeli chodzi o przyszłość to Kildemand > Hancock. Jednak do Kildemanda też raczej zabardzo bym się nie przywiązywał.

  3. Powrót do góry    #2388
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    W życiu nie postawiłbym Hancocka nad Kildemandem.

    Słów Piotra Seniora (mojego idola) nie będę komentował, ale jeśli faktycznie Unia nie chciała Przema (nie chciała, bo nie, a nie z powodu zbyt dużej kasy) to kant dupy rozbić strategię klubu.

    Skoro Przemo jest dogadany z Gorzowem (i to od dłuższego czasu) to jaką strategię miał przyjąć klub? Miał go uwzględniać w składzie wiedząc, że on jest już w Gorzowie?! Oj, będzie jeszcze ciekawie, będzie się działo...

    pozdr

    PS. W Tarnowie dostali w końcu kasę na spłatę czy tam też jeszcze jest gorąco...?

  4. Powrót do góry    #2389
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Chciałem kiedyś kupić za 1,30zł jabłko na bazarze od handlarza. Handlarz chciał sprzedać dwa za 2zł. Ale ja od początku chciałem tylko jedno, bo chciałem jeszcze pomarańczę. Handlarz się uparł, że dwa. Jakbym chciał te dwa to może i bym coś negocjował, ale nie chciałem. No i nie kupiłem. Sałatka nie była swojska tylko jakaś taka śródziemnomorska. I tak za rok na urodziny zrobię inną.
    Ostatnio edytowane przez ndr113 ; 04-12-2015 o 15:01

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    lemur6666 (04-12-2015)

  6. Powrót do góry    #2390
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Skoro Przemo jest dogadany z Gorzowem (i to od dłuższego czasu) to jaką strategię miał przyjąć klub? Miał go uwzględniać w składzie wiedząc, że on jest już w Gorzowie?! Oj, będzie jeszcze ciekawie, będzie się działo...
    Dlatego napisałem "jeśli".

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Aussie (04-12-2015)

  8. Powrót do góry    #2391
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach

    UL 2016

    Dawać Petera do Leszna. Facet osobiście dla mnie bedzie nie gorszy od Nickiego. Gdy wynik będzie uciekał mamy 3 petardy i solidnego Grzesia ktory z roku na rok prezentuje się co raz lepiej. Jest Tobiasz który gorszego sezonu nie bedzie miał. Taki zespol ma potencjał.
    Emil Sajfudtinov byle przygotowania cało i zdrowo, a w sezon wejdzie szybciej niż w tym.
    Nicki Pedersen lata nie te, ale potencjał jest, ciągle ambitny i ciagle glodny sukcesów.
    Grzegorz Zengota typowy pracus. Walczy na kazdym torze, z drewnianego zawodnika stał jednym z liderów.
    Peter Kildemand ten facet kiedyś odpali. Poprawi starty to bedzie jednym z liderów. Słabszy nie będzie niż w tym roku, ciagle idzie się rozwija. Sezonu Kolodzieja może nie powtórzy, ale na pewno się rozwinie jeszcze bardziej.
    Toffik gorzej nie bedzie, bo nie moze juz byc. Stać go na solidne i ważne punkty z nr 2.
    Wierzę w chłopaka.
    Młodzi przy dobrym sprzęcie nie jednego zaskoczą. Lepszy gatunek zawodnika niż Kajochy i Slawki Musielaki. Dadza radę.

    Stal po mistrzostwie miała jeden problem, żaden z zawodników praktycznie nie miał możliwości by miećnastępny sezon lepszy. Wyjątkiem był piszczalka. Tak prawie każdy pokazał maxa w 2014.
    U nas są rezerwy. Każdy z zawodników moze byc lepszy niż rok wcześniej, jest potencjał.
    Oto ta różnica.

  9. Powrót do góry    #2392
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Panowie proponuję zakończyć temat braci. Nie ma ich i koniec. Kropka.

    A co do numeru ,,3''
    Idealna opcja byłaby z silnym Polakiem. Na dzień dzisiejszy takim jest tylko JH.
    I absolutnie sprawą drugoplanową w tej chwili są moje ,,zamiłowania'' do tego ,,typa''.
    Jeśli miałoby to pomóc Unii, to ........przeżyję to.
    Dla dobra Unii.


    Jeśli nie ,,sympatyczny Jarek'', to jestem za opcją z Griszą!!!

    Wiem jedno - będzie dobrze!!!

    NIECH BĘDZIE POCHWALONA TYLKO JEDYNA KRÓLOWA UNIA!!!!
    Wełna jak Ty tych rogatek pilnowałeś?
    Pilska Parówka nie wjechała, ale Pawliccy zwiali.
    Skupiłeś się na wjezdzie, a wyjazd został samopas i się nawyriabiało.

    Najpierw Balina, teraz braciaki.

    Następnym razem rób blokade całej drogi, bo się Wam nikt ze swoich nie ostanie.

    Zbiegłeś już z rogatek, że JHJ ma wolny wjazd do Leszna?!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #2393
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    No i to są generalnie słuszne obawy, tyle że kiedy w trakcie sezonu po informacjach o "przegrzaniu" np. elgato pisał o tym co faktycznie miało być przyczyną absencji, to o mały włos nie został zjedzony. Po prostu lekko zabawne jest relatywizowanie ocen tego samego zachowania w zależności od tego czy zawodnik podpisze kontrakt od razu po sezonie czy też targuje się z klubem.
    Dziękuję...miło, że ktoś to zauważył.
    2 miesiące temu to mnie sądem straszyli, że pomówienia, szkalowanie, że jestem małym zawistnym człowieczkiem, gołosłowny, łatki na forum przyklejali....
    A teraz nagle połowa ludzi z wątku leszczyńskiego wie że Piter jest taki siaki owaki, niektórzy nagle od osoby blisko klubu wiedzą, co było powodem absencji w meczu z Wrockiem....
    Nagle niesportowy tryb życia Pawlickiego jest powszechnie znany i już nikt tego nie neguje...
    nagle wszystkich olśniło- ale co ze mnie "gnoja" zrobili to zrobili... i tylko nikomu z tych wielkich kibiców forumowych słowo "przepraszam" przez gardło nie przeszło.
    Zainteresowani na pewno wiedzą, że to do nich.

    pozdrawiam z Leszna

  11. Powrót do góry    #2394
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,459
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Skoro Przemo jest dogadany z Gorzowem (i to od dłuższego czasu) to jaką strategię miał przyjąć klub? Miał go uwzględniać w składzie wiedząc, że on jest już w Gorzowie?! Oj, będzie jeszcze ciekawie, będzie się działo...

    pozdr

    PS. W Tarnowie dostali w końcu kasę na spłatę czy tam też jeszcze jest gorąco...?
    Nic sie nie bedzie dzialo. Karty zostaly rozdane...
    Przemek->Gorzow, Hancock->Falubaz, Piotr->Torun, Kildemand->Leszno. I tak to sie skonczy.

    Pytanie... Czy Emil moze startowac jako Polak? Czy musialby sie wtedy zrzec startow w reprezentacji Rosji?
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 04-12-2015 o 14:58

  12. Powrót do góry    #2395
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Nic sie nie bedzie dzialo. Karty zostaly rozdane...
    Przemek->Gorzow, Hancock->Falubaz, Piotr->Torun, Kildemand->Leszno. I tak to sie skonczy.

    Pytanie... Czy Emil moze startowac jako Polak? Czy musialby sie wtedy zrzec startow w reprezentacji Rosji?
    Tak.Musi.
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #2396
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Dziękuję...miło, że ktoś to zauważył.
    2 miesiące temu to mnie sądem straszyli, że pomówienia, szkalowanie, że jestem małym zawistnym człowieczkiem, gołosłowny, łatki na forum przyklejali....
    A teraz nagle połowa ludzi z wątku leszczyńskiego wie że Piter jest taki siaki owaki, niektórzy nagle od osoby blisko klubu wiedzą, co było powodem absencji w meczu z Wrockiem....
    Nagle niesportowy tryb życia Pawlickiego jest powszechnie znany i już nikt tego nie neguje...
    nagle wszystkich olśniło- ale co ze mnie "gnoja" zrobili to zrobili... i tylko nikomu z tych wielkich kibiców forumowych słowo "przepraszam" przez gardło nie przeszło.
    Zainteresowani na pewno wiedzą, że to do nich.

    pozdrawiam z Leszna
    Nie przesadzaj Elgato. Próbowałem zwrócić uwagę, że co innego zwracać uwagę na swoje obawy związane z niesportowym trybem życia, a co innego wprost pisać o zażywaniu narkotyków, gdzie samo ich posiadanie jest przestępstwem. Mogłeś wtedy wrzucić dowody i nie byłoby sprawy. Nikt wtedy nie próbował wmówić, że Piotr to wzór cnót.

    Ale chyba w ogóle nie czujesz tej różnicy i do dzisiaj nie załapałeś o co mi wtedy chodziło. I wołasz, że byłeś jedynym sprawiedliwym. Zgroza.

    Co do odejścia braci - tak jak pisałem wcześniej, od początku było jasne, że dla Przemka gwarancji startowych nie będzie i to w ich opinii było jednoznaczne z tym, że Przemka w klubie nie chcieli. Nie chcieli się zgodzić na walkę o miejsce w składzie. Ot profeska.
    Jeśli teraz razem nie wylądują w Gorzowie lub innym klubie to co napiszą? Że zaważyła braterska solidarność? Kupy się nie trzyma.
    Przykro jest, ale do wiosny przejdzie, PPP teamowi dopiero otworzą się oczy.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  14. Powrót do góry    #2397
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,161
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Dziękuję...miło, że ktoś to zauważył.
    2 miesiące temu to mnie sądem straszyli, że pomówienia, szkalowanie, że jestem małym zawistnym człowieczkiem, gołosłowny, łatki na forum przyklejali....
    A teraz nagle połowa ludzi z wątku leszczyńskiego wie że Piter jest taki siaki owaki, niektórzy nagle od osoby blisko klubu wiedzą, co było powodem absencji w meczu z Wrockiem....
    Nagle niesportowy tryb życia Pawlickiego jest powszechnie znany i już nikt tego nie neguje...
    nagle wszystkich olśniło- ale co ze mnie "gnoja" zrobili to zrobili... i tylko nikomu z tych wielkich kibiców forumowych słowo "przepraszam" przez gardło nie przeszło.
    Zainteresowani na pewno wiedzą, że to do nich.

    pozdrawiam z Leszna
    W torunskich piekarniach mowia,ze Piter rozpil sie z powodu oczerniania go przez kibicow.
    To byl glowny powod zrzucenia komzy i zabrania sie
    za uzywki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #2398
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Przemek w Gorzowie potwierdzone. Szukają tylko jak już oczekującego zawodnika ale nie za wszelką cenę.
    Raczej nie będzie to Piter więc obaj będą rozdzieleni.

  16. Powrót do góry    #2399
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,805
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Przemek w Gorzowie potwierdzone. Szukają tylko jak już oczekującego zawodnika ale nie za wszelką cenę.
    Raczej nie będzie to Piter więc obaj będą rozdzieleni.


    No to się pięknie skompromitowali. Brawo

  17. Powrót do góry    #2400
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    na sf piotr senior daje do zrozumienia ze beda rodzieleni ale na ..... ich zasadach .... cos czuje piter w falubazie
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/564...w-stali-gorzow
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/564505/piotr-pawlicki-prosi-o-zrozumienie-to-nie-jest-na


    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Sytuacja naszej Uni nie jest zbyt ciekawa, musimy pozyskać prawdziwą petarde (kildemand za słaby, kontuzjogenny) bo inaczej będzie średnio. ....
    Nie ma Polskiego klasowego zawodnika, bo Walasek to chyba jakiś wolny żart, a Tobiasz? Może zaskoczyć owszem ,ale może też być tak jak było w tym sezonie....
    Na Teamie Pawlickich zaoszczedzilismy grube pieniądze bo ponad 2mln. ... pozostaje nam rzucić ofertę Hencockowi. ... taka z 1,5mln która przebije wszystkich...a za resztę kasy dosprzetowic młodych, ale tak konkretnie. ... i skład
    Pedersen
    Musielak
    Sayfutdinov
    Zengota
    Greg
    Kubera (smyk)
    Kaczmarek

    Wygląda świetnie jak na ten moment, a jak juniorka pojedzie na świetnym sprzęcie to, możemy nawet pozamiatac

    ligę


    kolego prosze cie co ty masz z tym gregiem... sentymentalny cos mocno jestes.. lepiej nie kracz prosze
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 04-12-2015 o 16:33
    pyra

  18. Powrót do góry    #2401
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Jest jakiś chętny z Leszna który mi da 1000,- zł ?

    Coś czuję, że Piotrek będzie jeździł w Unii
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 04-12-2015 o 16:45

  19. Powrót do góry    #2402
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,459
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Jest jakiś chętny z Leszna który mi da 1000,- zł ?

    Coś czuję, że Piotrek będzie jeździł w Unii
    Obudź się kolego... to nie sen. Ich już w Lesznie nie ma

    Hancock w Lesznie? Dobry zart Na szczescie zarzad ma troche oleju w glowie.
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 04-12-2015 o 16:52

  20. Powrót do góry    #2403
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    mi chodziło o Unię Tarnów bo jakoś wszyscy o niej zapomnieli po odejściu Vaculika. Szkoda mi Rybnika po z Pawlickim i tak polecą i narobią sobie problemów

  21. Powrót do góry    #2404
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    mi chodziło o Unię Tarnów bo jakoś wszyscy o niej zapomnieli po odejściu Vaculika. Szkoda mi Rybnika po z Pawlickim i tak polecą i narobią sobie problemów
    Nie było Vacula a będzie na Piotra. Si, si
    Vaculik odszedł nie bo nie było kasy tylko widział co się w klubie dzieje, że jest coraz gorzej.
    Perspektywy sportowe są słabe, więc raczej Piotr tam nie pójdzie.
    Bo odejście jego w tamten rejon można porównać do przejścia do Rybnika

  22. Powrót do góry    #2405
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Czy mi się wydaję czy cały team Pawlickich i ich ojciec się skompromitowali?
    Wywiad że nie chodzi o pieniądze tylko o to żeby razem jeździli a teraz że Przemek już przed wyjazdem do Australii był w Gorzowie? Chyba bardziej nie można się ośmieszyć.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi no comment za jego przydatny post!

    Martines (04-12-2015)

  24. Powrót do góry    #2406
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie było Vacula a będzie na Piotra. Si, si
    Vaculik odszedł nie bo nie było kasy tylko widział co się w klubie dzieje, że jest coraz gorzej.
    Perspektywy sportowe są słabe, więc raczej Piotr tam nie pójdzie.
    Bo odejście jego w tamten rejon można porównać do przejścia do Rybnika
    Osobiscie nie wierze ze wyladuje w Z.G wiec zostaje Toruń lub Rybnik.

  25. Powrót do góry    #2407
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Przemek juz w sklepiku Stali. I po co bylo to gadanie ze razem chca byc w Lesznie.

  26. Powrót do góry    #2408
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Piter na moje wybierze Rybnik. Tam muszą zakontraktować lidera i Mrozek wyłoży każde pieniądze na niego kosztem innego zawodnika. Poza tym, Piotrek lubi być w centrum uwagi, być na ustach kibiców, a tam ma na to większe szanse niż w Toruniu. Zielonej nie wybierze, bo wie że byłby przegrany w Lesznie i chyba aż tak jeszcze nie ma przegrzanej głowy, wszak Falubaz to największa kosa.

    Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

  27. Powrót do góry    #2409
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez xaxa Zobacz posta
    Piter na moje wybierze Rybnik. Tam muszą zakontraktować lidera i Mrozek wyłoży każde pieniądze na niego kosztem innego zawodnika. Poza tym, Piotrek lubi być w centrum uwagi, być na ustach kibiców, a tam ma na to większe szanse niż w Toruniu. Zielonej nie wybierze, bo wie że byłby przegrany w Lesznie i chyba aż tak jeszcze nie ma przegrzanej głowy, wszak Falubaz to największa kosa.

    Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka
    Akurat tą ''kosą'' to w ogóle nie bedzie sie przejmowal jak cos. Argument o byciu na topie w Rybniku bardziej przemawia ale faktycznie szopkę odwalili niezłą z bycia ''razem' w jednym klubie.

  28. Powrót do góry    #2410
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    kosa? teraz to juz nie ma dla nich znaczenia... nowy klub nowe kosy... raczej tam gdzie wieksza kasa
    pyra

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Falubaz7 (04-12-2015)

  30. Powrót do góry    #2411
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Przemek juz w sklepiku Stali. I po co bylo to gadanie ze razem chca byc w Lesznie.
    Trzeba się cieszyć że tak szybko się podniósł.

  31. Powrót do góry    #2412
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Ale chyba w ogóle nie czujesz tej różnicy i do dzisiaj nie załapałeś o co mi wtedy chodziło. I wołasz, że byłeś jedynym sprawiedliwym. Zgroza.
    Jedynym sprawiedliwym jest wódz Jarosław K, a do Niego wiele mi brakuje.
    Doskonale wiem co masz i co miałeś na myśli- zwracam jedynie uwagę, że wówczas odezwałem się kiedy Piotrek było powszechnie akceptowany, więc niewygodna prawda była szkalowaniem.
    teraz gdy ktoś to pisze - jak widać nie budzi to już emocji. W końcu stał się wrogiem publicznym nr1 prawda?
    teraz mozna walić Mu do kubła ile wlezie. Nie wiem czy zauwazyłeś, ale nagle połowa forum ma super sprawdzone info od osób z klubu nt aspektów które wyżej poruszyłem, o których pisałem wcześn iej [tylko że dosadnie] i dziś już to szkalowaniem nie jest.

    pozdrawiam z leszna

  32. Powrót do góry    #2413
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,233
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Dzisiaj na żadnego z tych chłopaków nas nie stać - przyznał Józef Dworakowski. Ciągnięty za język przez radnych dodał - _Etykieta nam się nie podoba. Sportowiec musi mieć twarz. Stresów w 2015 roku przeżyliśmy dość.
    Także tego... Chyba mamy jasność...

    Ogólnie można też się domyślać, że nie chodzi stricte o kasę że nie stać tylko nie stać klubu na wywalanie wielkiej kwoty na niepewnego Pitera, który w każdej chwili może zakończyć swoja przygodę z żużlem i to nie przez kontuzje...

    Pawlickie nie dostaną nigdzie więcej jak w Lesznie... Problem ich jest taki, że ich cennik dla Unii zawsze jest dużo wyższy niż dla innych bo próbują jechać na tym ze są wychowankami, tu mieszkają itp itd... No i się przeliczyli bo zarząd tego nie kupił... Nie po tych cyrkach z tego roku...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    lord48 (04-12-2015)

  34. Powrót do góry    #2414
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Jedynym sprawiedliwym jest wódz Jarosław K, a do Niego wiele mi brakuje.
    Doskonale wiem co masz i co miałeś na myśli- zwracam jedynie uwagę, że wówczas odezwałem się kiedy Piotrek było powszechnie akceptowany, więc niewygodna prawda była szkalowaniem.
    teraz gdy ktoś to pisze - jak widać nie budzi to już emocji. W końcu stał się wrogiem publicznym nr1 prawda?
    teraz mozna walić Mu do kubła ile wlezie. Nie wiem czy zauwazyłeś, ale nagle połowa forum ma super sprawdzone info od osób z klubu nt aspektów które wyżej poruszyłem, o których pisałem wcześn iej [tylko że dosadnie] i dziś już to szkalowaniem nie jest.

    pozdrawiam z leszna
    Czytam od wczoraj wszystkie posty w wątku Unii i nikt jeszcze się w takim tonie jak Ty wtedy nie wypowiedział. To tak a'propos "walenia mu do kubła ile wlezie". I więcej do tego już nie wrócę.

    Większość, podobnie jak ja ma żal o to, że chcieli wierzyć w zapewnienia o przywiązaniu do klubu i chęci wzorowania się na legendzie ich dzieciństwa i początku kariery. A wyszło jak zwykle - "synowie mają swoje pięć minut i muszą to wykorzystać"... Mogli być bohaterami i biedy na pewno by nie klepali... Trochę cierpliwości i po roku dwóch na pewno mieliby więcej niż Pedersen czy Emil.
    Ale jak już na wstępie rozmów żąda się gwarancji startów dla obu, a niespełnienie tego warunku stawia się jako "brak chęci zatrzymania Przemka" w Unii to ja swoją opinię mam. Ciekawy jestem, jak się będą czuli, gdy przyjadą na Smoka w charakterze gości. Mam nadzieję, że publiczność zachowa się z klasą i powita ich ciszą. A mogli tu być bogami.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Michal87 (05-12-2015), welna (04-12-2015)

  36. Powrót do góry    #2415
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    powtórzę jeszcze raz, kto z Leszna da mi 1000,- zł ?

  37. Powrót do góry    #2416
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Ciekawy jestem, jak się będą czuli, gdy przyjadą na Smoka w charakterze gości. Mam nadzieję, że publiczność zachowa się z klasą i powita ich ciszą. A mogli tu być bogami.

    Jaką ciszą !!!!! trzeba pokazać im szacunek i klasę jaką nam pokazali tworząc Sagę ,,która wielu z nas już

    Wielkie Gwizdy - i tak powinniśmy im podziękować ..
    Ostatnio edytowane przez JODA ; 04-12-2015 o 19:00

  38. Powrót do góry    #2417
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,233
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    powtórzę jeszcze raz, kto z Leszna da mi 1000,- zł ?
    Za to żebyś już tu nie pisał czy jak??
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Phenomenon (04-12-2015)

  40. Powrót do góry    #2418
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Znalezione w sieci

    PPP.jpg

  41. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    JODA (04-12-2015), Martines (04-12-2015), ZZ (04-12-2015), lord48 (04-12-2015)

  42. Powrót do góry    #2419
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Odechciewa się wchodzić na forum, jak się czyta tą nagonkę.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi damianos81 za jego przydatny post!

    DanielM (04-12-2015)

  44. Powrót do góry    #2420
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Za to żebyś już tu nie pisał czy jak??
    bo tak samo jest z Pawlickim, dla mnie to jest naturalne że idzie się tam gdzie są większe pieniądze, czasem warunki ale nie sentyment. Baliński miał sentyment i dostał kopa w dupę. Jak czytam te brednie o noszeniu w Lesznie jego na rękach czy honorze to śmiech mnie ogarnia. Kariera samobójcy jest zawsze krótka, a psycha siada masakrycznie. Dla mnie to co robią Pawliccy jest jak najbardziej zrozumiałe, mało tego - ja popieram takich ludzi.

  45. Powrót do góry    #2421
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Generalnie w Toruniu raczej bracia byli dobrze przyjmowani. Zwykle na rundzie honorowej po ostatnich biegach Piotr był oklaskiwany. Ten kierunek więc byłby dla niego na pewno sympatyczny

  46. Powrót do góry    #2422
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,519
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,873 w 1,760 postach
    Piter już nie jest geniuszem tylko parówą. Łaska kibica na krowie w gumofilcach jeździ

  47. Powrót do góry    #2423
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Odechciewa się wchodzić na forum, jak się czyta tą nagonkę.
    Jaką nagonkę? Po za tym kto w perfidny sposób sprowokował praktycznie wszystkich kibiców Unii? Ojciec mówi że nie chodzi o pieniądze tylko żeby razem jeździli dlatego w Unii jeździć nie będą bo chcieli tylko Piotra. Po chwili Przemek w Gorzowie bo od dawna już miał podpisane papiery więc o czym ojciec mówił skoro było wiadomo że razem jeździć nie będą?

  48. Powrót do góry    #2424
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,459
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Piter już nie jest geniuszem tylko parówą. Łaska kibica na krowie w gumofilcach jeździ
    Jako rider owszem. Jako czlowiek? To on nigy geniuszem nei byl. W koncu to zwykly zuzlowiec, ktory poza jazda na motorku w zyciu nic innego nie potrafi (ewentualnie podac w palnik, co dwa razy osobiscie widzialem) .
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 04-12-2015 o 20:57

  49. Powrót do góry    #2425
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    Grisza do falubazu - Dowhan zawsze o nim marzył, Amerykanin do Torunia i mlody Pawlicki jeżeli chce jeździć w klubie , który coś może osiągnąć w ekstralipie to będzie musiał jeździć we Wrocku, a raczej w Ostrowie. Z Leszna do Ostrowa bliziutko. No i kasa duzo mniejsza. Jeszcze bedzie płakał, że nie podpisał w Lesznie.

  50. Powrót do góry    #2426
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach
    Dziwię się Przemkowi, że wybrał Gorzów. Tam po pierwszym nieudanym wyścigu już czeka Zmarzlik a nawet Cyfer, który końcówkę sezonu miał niezłą. Nie będzie patyczkowania jak w Lesznie gdzie wujek Romek i Skóra forowali Przemasa po 3 biegi....No i nieuniknione pierwsze "zwarcie" na torze z DJ KK507.
    Piotrek - dobitnie ujął tu Józef o co naprawdę chodziło. Nie mam pojęcia w jakim klubie będzie ale stawiam na Rybnik - tam będzie liderem i pierwszy w kolejce do kasy.....i tak mniejszej niż w Lesznie.

  51. Powrót do góry    #2427
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    Grisza do falubazu - Dowhan zawsze o nim marzył, Amerykanin do Torunia i mlody Pawlicki jeżeli chce jeździć w klubie , który coś może osiągnąć w ekstralipie to będzie musiał jeździć we Wrocku, a raczej w Ostrowie. Z Leszna do Ostrowa bliziutko. No i kasa duzo mniejsza. Jeszcze bedzie płakał, że nie podpisał w Lesznie.

    czy ja wiem bunio moze i marzyl o griszy... ale mariusz byl stanowczo przeciwko griszy . i wogole mial dosc ruskich w myszogrodzie... tak ze wiesz albo greg albo piter .. bo pajakowi juz podziekowali
    pyra

  52. Powrót do góry    #2428
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    A ja chce Kildemanda i Łagutę.
    Emil pojedzie jako Polak i będzie paka jak trza

    A tak przy okazji gdzie jest Pawlicki Team i mingozi? By się chłopaki wypowiedzieli, bo jakoś cicho w obronie braci. Podzielili los Mariusza?
    A co tu bronić, obydwie strony są głupie, zacietrzewione, nie patrzą holistycznie i niekalkulują i obydwie mocno stracą. Ja jestem rozgoryczony, ile to razy w latach 90-tych to przechodziliśmy, ponadto chcialem mieć wychowanka który awansuje w klubie do GP, ale chyba nie wtym życiu, bo jak już to Kubera, albo ten 12-latek, ale do tego czasu to unia będzie w niższej dywizji.

  53. Powrót do góry    #2429
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Czytam od wczoraj wszystkie posty w wątku Unii i nikt jeszcze się w takim tonie jak Ty wtedy nie wypowiedział. To tak a'propos "walenia mu do kubła ile wlezie". I więcej do tego już nie wrócę.

    Większość, podobnie jak ja ma żal o to, że chcieli wierzyć w zapewnienia o przywiązaniu do klubu i chęci wzorowania się na legendzie ich dzieciństwa i początku kariery. A wyszło jak zwykle - "synowie mają swoje pięć minut i muszą to wykorzystać"... Mogli być bohaterami i biedy na pewno by nie klepali... Trochę cierpliwości i po roku dwóch na pewno mieliby więcej niż Pedersen czy Emil.
    Ale jak już na wstępie rozmów żąda się gwarancji startów dla obu, a niespełnienie tego warunku stawia się jako "brak chęci zatrzymania Przemka" w Unii to ja swoją opinię mam. Ciekawy jestem, jak się będą czuli, gdy przyjadą na Smoka w charakterze gości. Mam nadzieję, że publiczność zachowa się z klasą i powita ich ciszą. A mogli tu być bogami.
    Na ciszę wśród kibiców na trybunach- raczej bym nie liczył. Zwróć uwagę co się działo, w pierwszym roku gdy Hampel do nas przyjechał w kewlarze z Disneyem.
    Naprawdę liczysz na wyrozumiałość kibica? W imię czego? Kultury której ktoś taki stojący na murawie nie doceni, bo jest zbyt ograniczony by to zrobić?

    Chłopaki grają pokrzywdzonych, menago pisze coś o dementowaniu kłamliwych doniesień nt ich pazerności [ czego w zasadzie nie zrobił ]... musimy czytać o Unii w sercu na zawsze... nie wiem jak Ty, ale ja czuję się jakby ktoś sobie ze mnie jaja robił [pod warunkiem że ja- tu domniemanie kibic w ogóle w tym całym kabarecie coś znaczy].
    Nie liczyłbym na ciszę, choć taka grobowa głusza- obojętność na czyjąś obecność boli bardziej niż wściekłość na twarzy.
    Mój Tata powiedział już lata wstecz, że Oni odejdą. W tej oraz wielu innych kwestiach miał rację.

    Kończąc mój wątek: Jesteś zapewne starszy niż ja i powinieneś wiedzieć, że nikt nie lubi wychodzić przed szereg. Każdy chciałby facetowi dać w mordę, ale najlepiej by ktokolwiek inny zrobił to pierwszy.
    I tak samo jest z moimi nieopatrznie wypowiedzianymi słowami: ludzi, którzy powiedzą to samo co ja jest więcej, a jeszcze więcej, którzy mogliby dosadniej powiedzieć to co przeczytałeś ode mnie, tylko albo nie odwiedzają takich forum, albo mają w poważaniu w ogóle o tym pisać. Poza internetem też są ludzie mający coś do powiedzenia i to nie koniecznie same zawistne kłamstwa

    Czy to nie Ty Mildura pisałeś o informacjach które dotarły do Ciebie nt absencji Piotrka w meczu z Wrockiem?
    Czyja prawda w tamtym momencie była bardziej "mojsza niż Twojsza?" Czym Twój kurtuazyjnie wyrażony zawód różnił się od moich słów poza tonem wypowiedzi? Prawda okazała się mniej bolesna?

    Wiedz też proszę, iż mimo różnicy zdań i tego, że na piwo raczej się wspólnie nie wybierzemy to cenię Twoje wyważone wypowiedzi i pewnie powściągliwość w sytuacjach gdzie mnie już dawno szlag trafia.

    pozdrawiam z Leszna

  54. Powrót do góry    #2430
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Jestem dumny ze swojej społeczności, że w temacie tego odejścia jest tak spójna. Naprawdę! Ludzie na ulicy, w pracy, w szkole, w necie czują się po prostu oszukani i wykorzystani, bo lokowali emocje w zawodników, którzy się wypięli, bo nie po drodze im było z Rusieckim. Dla mnie Bracia mogą do Unii wrócić, ale pokuta będzie trwała długo. Dla przykładu: JH jeszcze nie odpokutował w moim mniemaniu. Musi jeszcze te 400k stracić spred trybunału i umęczyć się minimum rok z Dowhanem.

    Najzabawniejsze są te wszystkie wrzuty przyjezdnych w tym wątku, którzy zarzucają klubowi. Zarzucacie nam brak honoru, kopanie wychowanków. Panowie - co wy wiecie? Tyle co wam Ostafiński poda na tacy z Majewskim? Nie znacie historii z miasta, otoczki, plotek etc. Więc nie będziecie mieli pełnego obrazu, wasze prawo, możecie tu wpadać i sobie wrzucać, ale nie będzie to miało wiele wspólnego z prawdą. Życzę wam, żeby bracia Pawliccy w ciągu najbliższych lat reprezentowali Wasze Kluby. Dla waszych prezesów Piotr senior nie będzie miał zmiłowania na jesień. Miejsce nie ma znaczenia, pewnych zachowań się nie zmieni.

    Po części rozumiem nawet ruch Przemka - chciał się wyrwać spod wpływu ojca. Poszedł do środowiska gdzie był dobrze wspominany i może liczyć na wsparcie. Jeżeli to był powód, to zrobił dobrze ze sportowego i osobistego punktu widzenia.

    Piotra niestety czeka ciężki okres - lokalna policja wyczekuje na smarta i panamerę. Mieszkańcy Zaborowa, strzeżcie się, przed przejazdem kolejowym radiowóz z drogówki będzie stał 24/7.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nestor za jego przydatny post!

    santiagoUL (05-12-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •