Strona 72 z 299 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,196 do 3,240 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3196
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Niestety czuję ze mimo starań Piotra, zarząd się nie ugnie:/
    I chwała Bogu!!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    j-rules (17-12-2015)

  3. Powrót do góry    #3197
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    wpada kibic leszczyński do klubu:
    - jest przemek?
    - nie ma.
    - a piter?
    - nieeee maaa!
    - to co macie dla prawdziwych kibiców?
    - fogo z makiem.
    Dobre to!!!
    Naprawdę.

    Niczym tegoroczna forma Falubazu............

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (16-12-2015), tomason (16-12-2015)

  5. Powrót do góry    #3198
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    No to będzie kabaret jak kiedyś... Gdy senior najpierw zrównał klub z błotem a potem wydawał oświadczenia z przeprosinami i prośbą o szanse!!!

    Teraz mamy ta samą akcje... Pawlicki na antenie radia zapewne powie ze jest w każdej chwili gotów do rozmów i że wcale nie ma wygórowanych wymagań i ze chce tu jeździć, jest wychowankiem itp itd... Postawi na zasadzie JA CHCE I JESTEM GOTOWY A KLUB?!

    Klub się oczywiście nie ugnie i żadnych rozmów już nie będzie, ale Pawlicki już rozpoczął akcje wybielania się...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    j-rules (17-12-2015)

  7. Powrót do góry    #3199
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Zmieniając temat - szkoda, że Klub nie pomyślał o miejscach numerowanych na przeciwległej prostej...
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    FIS (16-12-2015)

  9. Powrót do góry    #3200
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Dla tych co nie mogli sluchac elki...

    Krotka wypowiedz (nieLIVE), w ktorej Piter informuje:
    - nikt z Leszna nie kontaktował się w sprawie ponowienia rozmów o kontrakcie,
    - ma sporo ofert z innych klubów,
    - gdyby Unia wyraziła chęć ponowienia rozmów, to on jest jak najbardziej "za", bo jest leszczynianinem,
    - że w mediach krąży wiele kłamstw na jego temat.

    Czyli generalnie tak jak było tu powiedziane (@Noski) - ja bym chciał, ale klub nie chce.

  10. Powrót do góry    #3201
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Rozmów nie było ale jest gotowość do ich podjęcia, tyle z Elki.

  11. Powrót do góry    #3202
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    za elka.pl
    Wczoraj pojawiły się w niektórych mediach doniesienia o powrocie do rozmów pomiędzy Fogo Unią Leszno a Piotrem Pawlickim. - Takich rozmów nie było, ale gdyby była chęć ponownego ich nawiązania, to zawsze jestem do nich gotowy - mówi żużlowiec.
    Przypomnijmy, strony jakiś czas temu rozstały się, był opublikowany przy tej okazji specjalny komunikat, z którego jasno wynikało, że ten rozwód nastąpił w zgodzie. Później gdzieś wokół wychowanka leszczyńskich Byków zrobiło się trochę zawirowań, nie tylko tych sportowych, a jeżeli chodzi o jego przynależność klubową - nastąpiła cisza. Żużlowiec przymierzany był do kilku zespołów i jak sam mówi: Mam oferty z różnych klubów, ale jeszcze na nic się nie zdecydowałem.

    We wtorek media podały o powrocie Piotra Pawlickiego do rozmów z dotychczasowym macierzystym klubem. Jak to komentuje sam zawodnik? - Niczego takiego jeszcze nie było, ale nie mówię nie leszczyńskim Bykom, bo przecież jestem leszczynianinem z krwi i kości i w sumie na stadionie Smoczyka wychowałem się – przyznaje Piotr, który nie zwracając uwagi na to, co dzieje się wokół jego osoby, intensywnie razem z bratem Przemkiem przygotowuje się do nowego sezonu.

  12. Powrót do góry    #3203
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Podobno podpisał...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  13. Powrót do góry    #3204
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Podobno podpisał...
    Gdzie?

  14. Powrót do góry    #3205
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Młody miał ugadane po pierwszym spotkaniu.
    Farmazony, gówno miał ugadane! Na pierwszym spotkaniu jak zarząd zobaczył ich żądania (m.in ponad 3bańki za pakiet) to wszyscy wstali i wyszli! Nic nie było ugadane! Do tego Przemo chciał gwarancji startów (tak sie bał Tofika i Zengiego "mistrz" ) i jak wynikało z ich chciejstwa - podwyżkę dla Przemusia! Z jakiej paki??? A Grzesiu ani Tofik nie mają gwarancji startów.

    Jak Piotr zgodzi sie na warunki klubu (stawka i zapisy anty..., plus ewentualne kary za wpadkę) to niech go biorą - no i oczywiście bez gwarancji startów!

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Martines za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (16-12-2015)

  16. Powrót do góry    #3206
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Podobno podpisał w Lesznie, ale nie mam jak teraz tego zweryfikować. Ale usłyszałem to przed chwilą od osoby, której raczej nie podejrzewam o robienie sobie jaj...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  17. Powrót do góry    #3207
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Podobno podpisał w Lesznie, ale nie mam jak teraz tego zweryfikować. Ale usłyszałem to przed chwilą od osoby, której raczej nie podejrzewam o robienie sobie jaj...
    A to co się dzieje od wczoraj w mediach to niby takie kontrolowane powolne wycieki informacji?!


    Jak na moje nie ma takiej opcji...

    Pitera nie będzie w UNII w 2016 roku i mogę się założyć o flaszkę! WELNA?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  18. Powrót do góry    #3208
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Myślę, że jesli to prawda, to wciągu kilku godzin pojawi się na pewno na "ćwierkaczu" i "twarzaku".
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  19. Powrót do góry    #3209
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Pawlicki na antenie radia zapewne powie ze jest w każdej chwili gotów do rozmów i że wcale nie ma wygórowanych wymagań i ze chce tu jeździć, jest wychowankiem itp itd... Postawi na zasadzie JA CHCE I JESTEM GOTOWY A KLUB?!

    Klub się oczywiście nie ugnie i żadnych rozmów już nie będzie, ale Pawlicki już rozpoczął akcje wybielania się...
    Może i tak jest. Jest to jedna z możliwych wersji!
    Może jednak jest i druga........

    Temat już jest zamknięty czyt. dogadany i zaczęła się właśnie akcja ,,wyjścia z twarzą'' z co by nie było niezręcznej sytuacji.
    Najpierw Piter zaczyna na antenie, że to i tamto ( powyżej cytaty)
    Chwilę później nastąpi wypowiedź przedstawiciela Klubu, że skoro Pawlicki jest chętny jeszcze raz usiąść do rozmów, to My damy Mu taką szansę, ze względu, że jest Naszym wychowankiem.
    Chwilę później obie strony na własnych profilach/stronach poinformują o umówionym spotkaniu
    Chwilę później Unia Leszno zaprezentuje dwóch Piterów

    Na pewno taka wersja zdarzeń jest rozsądniejsza, aniżeli krótka piłka z informacją, że Piotr podpisał kontrakt.
    Prawda?

    Czyja prawda będzie najprawdziwsza dowiemy się w ciągu kilku/kilkunastu dni

    ps. Noski.........nie prowokuj. To, że raz przegrałeś, a pomimo tego to Ty piłeś.......Nie znaczy, że to znów, Ja będę Gwiazdorem
    Ale jak chcesz iść o zakład to wchodzę! Powtórka z rozrywki??? (dotyczy buteleczki)

    ps. Mildura jeśli to prawda ........masz dobry alkohol od Wełny pod choinkę!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 16-12-2015 o 15:03

  20. Powrót do góry    #3210
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ale robotę pismakom robicie... Zaraz barrut coś wycedzi...

  21. Powrót do góry    #3211
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Może i tak jest. Jest to jedna z możliwych wersji!
    Może jednak jest i druga........

    Temat już jest zamknięty czyt. dogadany i zaczęła się właśnie akcja ,,wyjścia z twarzą'' z co by nie było niezręcznej sytuacji.
    Najpierw Piter zaczyna na antenie, że to i tamto ( powyżej cytaty)
    Chwilę później nastąpi wypowiedź przedstawiciela Klubu, że skoro Pawlicki jest chętny jeszcze raz usiąść do rozmów, to My damy Mu taką szansę, ze względu, że jest Naszym wychowankiem.
    Chwilę później obie strony na własnych profilach/stronach poinformują o umówionym spotkaniu
    Chwilę później Unia Leszno zaprezentuje dwóch Piterów

    Na pewno taka wersja zdarzeń jest rozsądniejsza, aniżeli krótka piłka z informacją, że Piotr podpisał kontrakt.
    Prawda?

    Czyja prawda będzie najprawdziwsza dowiemy się w ciągu kilku/kilkunastu dni

    ps. Noski.........nie prowokuj. To, że raz przegrałeś, a pomimo tego to Ty piłeś.......Nie znaczy, że to znów, Ja będę Gwiazdorem
    Ale jak chcesz iść o zakład to wchodzę! Powtórka z rozrywki??? (dotyczy buteleczki)

    ps. Mildura jeśli to prawda ........masz dobry alkohol od Wełny pod choinkę!
    c
    No cóż, to źródło zawiodło mnie tylko raz z Nickim Pedersenem, ale podobno wtedy wszyscy w klubie myśleli, że sprawa jest dograna a Nicki wylądował w Częstochowie...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  22. Powrót do góry    #3212
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    c
    No cóż, to źródło zawiodło mnie tylko raz z Nickim Pedersenem, ale podobno wtedy wszyscy w klubie myśleli, że sprawa jest dograna a Nicki wylądował w Częstochowie...
    Mildura, ty tak na poważnie, ? Dostałeś info ze Piter podpisał w Lesznie?

  23. Powrót do góry    #3213
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Mildura, ty tak na poważnie, ? Dostałeś info ze Piter podpisał w Lesznie?
    Tak, możesz otwierać CinCin ,

    Matko boska.. Co to się dzieje w tym serialu.. Ale aż strach cokolwiek napisać, jeśli faktycznie podpisał w Lesznie bo mnie tu wierni kibice zjedzą
    Byczka na forum nie ma to też znak, że już świętuje, że mistrz został!
    Ciekawe ile będzie teraz pochlebnych opinii tutaj o Piotrku w porównaniu do tych pomyj co zostały na niego wylane. Ogólnie żenada ta cała historia.
    Mi się nasuwa jeden wniosek. Jak nie w tym roku to w następnym.. Teraz się chłopak spóżnił, następnym razem dużo szybciej będzie szukał klubu i ogłosi odejście. Teraz po prostu nie ma sensownej alternatory to trzeba KSUL laskę zrobić

  24. Powrót do góry    #3214
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    ps. Noski.........nie prowokuj. To, że raz przegrałeś, a pomimo tego to Ty piłeś.......Nie znaczy, że to znów, Ja będę Gwiazdorem
    Ale jak chcesz iść o zakład to wchodzę! Powtórka z rozrywki??? (dotyczy buteleczki)
    !
    A co mi tam! Święta idą...

    Ale kumple mówią żebym się nie zakładał... Ciekawe czemu...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 16-12-2015 o 15:50
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  25. Powrót do góry    #3215
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Mi się nasuwa jeden wniosek. Jak nie w tym roku to w następnym.. Teraz się chłopak spóżnił, następnym razem dużo szybciej będzie szukał klubu i ogłosi odejście. Teraz po prostu nie ma sensownej alternatory to trzeba KSUL laskę zrobić
    Chcialbym abyśmy się mylili, ale niestety myślę identycznie jak Ty.....
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #3216
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Tak, możesz otwierać CinCin ,

    Matko boska.. Co to się dzieje w tym serialu.. Ale aż strach cokolwiek napisać, jeśli faktycznie podpisał w Lesznie bo mnie tu wierni kibice zjedzą
    Byczka na forum nie ma to też znak, że już świętuje, że mistrz został!
    Ciekawe ile będzie teraz pochlebnych opinii tutaj o Piotrku w porównaniu do tych pomyj co zostały na niego wylane. Ogólnie żenada ta cała historia.
    Mi się nasuwa jeden wniosek. Jak nie w tym roku to w następnym.. Teraz się chłopak spóżnił, następnym razem dużo szybciej będzie szukał klubu i ogłosi odejście. Teraz po prostu nie ma sensownej alternatory to trzeba KSUL laskę zrobić


    Śiętować będziemy za kilka miesięcy,obrone mistrzostwa

    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Chcialbym abyśmy się mylili, ale niestety myślę identycznie jak Ty.....


    Żaden problem w 2017 wraca parówa

  27. Powrót do góry    #3217
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    Dudek ,Zmarzlik i Przedpełski też odejdą ze swoich klubów. nie dlatego że są źli, nie szanują swoich kibiców, lub są złotówami. historia pokazuje , że zmiana otoczenia i zasmakowanie szlaki na obczyźnie jest potrzeba do tego żeby się rozwijać.
    błędem byłoby gdyby zawodnicy rozpoczynali i kończyli kariery w tych samych klubach, to tak jakby 40 letni facet mieszkał dalej ze swoją mamą.

    Kołodziej,Janowski,Protasiewicz,Walasek,Hampel,Go llob, Drabik,Kasprzak,Zengota - to są zawodnicy którym raczej nic nie ubyło przez to że poszli w świat, a kilku z nich wróciło do swoich klubów, mocniejsi,szybsi, z nowymi doświadczeniami.


    problem dla kibiców zaczyna sie, gdy z klubu odchodzi ten jedyny wychowanek, bo jeżeli na juniorce pozostają inni młodzi, perspektywiczni to jakoś łatwiej zapomnieć o tych co poszli w świat.

    Przemek już raz odszedł z Unii, może kiedyś wróci po raz drugi. tak samo może się zadziać z Piterem.

    ogólnie chyba jest tak że kibicom zbyt wiele się wydaje, tzn że wiedzą lepiej co dla każdego jednego zawodnika jest lepsze, zarówno w jego życiu jak i dla rozwoju kariery.
    Masz racje,mi bardziej chodzilo jednak o brak zrozumienia ze strony kibicow tego o czym piszesz.
    Zdaje sobie sprawe ,ze nic nie trwa wiecznie i kazdemu moga zmienic sie w zyciu priorytety.
    Przecietny kibic ktory otrzyma duzo lepsza propozycje lub w dotychczasowej pracy
    cos sie popsuje,nie bedzie sie dlugo zastanawial tylko zmieni otoczenie lub nawet forme zarobkowania.
    Zawodnikowi jednak ma sie to czesto za zle.Lekka hipokryzja.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #3218
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Na wcześniejsze plotki klub mógł przymknąć oko, ale na pojawienie się Piotrka w Elce i jasnej deklaracji, klub w najbliższych godzinach, powinien do tych słów się ustosunkować...
    Czy bierze pod uwage jeszcze Pitera w sezonie 2016 i porozmawiaja z nim czy temat zamknięty i mamy jasną sytuację. ...
    Milczenie oznacza że coś może być na rzeczy, inaczej klub by natychmiast zaprzeczył

  29. Powrót do góry    #3219
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta

    Ale kumple mówią żebym się nie zakładał... Ciekawe czemu...
    Ja Wiem, ale nie powiem.......

    Do niczego nie namawiam. Jak już jednak podejmiesz decyzje, daj znać.
    Tylko informuję - Tym razem nie będę już dobroduszny

  30. Powrót do góry    #3220
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Piotr Pawlicki zostaje w Unii na 2016

    Mefitzo czekamy na płacz

  31. Powrót do góry    #3221
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Piotr Pawlicki zostaje w Unii na 2016
    Ufff, a więc niewinny i czysty!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (16-12-2015), Nigel (16-12-2015), j-rules (17-12-2015)

  33. Powrót do góry    #3222
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Czyli dwóch Piterow w Lesznie. Brawo!!!!

  34. Powrót do góry    #3223
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ufff, a więc niewinny i czysty!

    a jutro policja umorzy wszystkie postępowania z powodu niewykrycia sprawcy.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    młody_piernik (17-12-2015)

  36. Powrót do góry    #3224
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2015
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a jutro policja umorzy wszystkie postępowania z powodu niewykrycia sprawcy.
    Mało tego,
    Rada Miasta wręczy nagrodę Piotrkowi w kwocie 100tyś zł za promocję miasta

  37. Powrót do góry    #3225
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a jutro policja umorzy wszystkie postępowania z powodu niewykrycia sprawcy.
    Napiszę więcej!

    Policja ma taśmę, na której widać, że to Pawlickiego biją........

  38. Powrót do góry    #3226
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Napiszę więcej!

    Policja ma taśmę, na której widać, że to Pawlickiego biją........
    Biją za barwy, zielonogórzanie!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  39. Powrót do góry    #3227
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    A więc z dalekiej wracamy podróży. Witaj w domu Piotrek

  40. Powrót do góry    #3228
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    [Do niczego nie namawiam. Jak już jednak podejmiesz decyzje, daj znać.
    Tylko informuję - Tym razem nie będę już dobroduszny
    A co Ci mówiłem Noski ?

  41. Powrót do góry    #3229
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach

    icon12.gif

    Piotruś 100% Leszno!
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  42. Powrót do góry    #3230
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Dopóki nie ma oficialki, dopóty nie ma 100%. Panowie spokojnie

  43. Powrót do góry    #3231
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Właśnie nie podsycać tu atmosfery, bo zaraz wleci PawlickiTeam i zaleje swoją "erekcją radości" 10 stron wątku.

  44. Powrót do góry    #3232
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Piotruś 100% Leszno!

    tak tak to jego slowa wiemy o tym .. od kilku sezonow..i co rok coraz wiekszy kabaret z kontraktem... jesli jakims cudem unia mu uratuje tylek i zostanie no to.. panowie i panie za rok rozegra to profesjonalnie. i nie bedzie zadnych rozmow a kierunek bedzie jeden .. do brata... zapamietajcie to !!! i wspomnicie moje slowa
    pyra

  45. Powrót do góry    #3233
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Właśnie nie podsycać tu atmosfery, bo zaraz wleci PawlickiTeam i zaleje swoją "erekcją radości" 10 stron wątku.
    Już jestem kolego! jak zobaczę oficjalne info to uwierzę, jestem jak ten niewiernych Tomasz. ....
    Jak będzie w Lesznie oficjalnie, lub ktoś z klubu to potwierdzi to wtedy będę szczęśliwi, narazie to tylko nieoficjalne info kibiców

  46. Powrót do góry    #3234
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2015
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    tak tak to jego slowa wiemy o tym .. od kilku sezonow..i co rok coraz wiekszy kabaret z kontraktem... jesli jakims cudem unia mu uratuje tylek i zostanie no to.. panowie i panie za rok rozegra to profesjonalnie. i nie bedzie zadnych rozmow a kierunek bedzie jeden .. do brata... zapamietajcie to !!! i wspomnicie moje slowa
    Prędzej brat będzie próbował wracać do domu,
    Po tym sezonie i tym składzie Gorzów kasą nie będzie śmierdział:/
    wspomnisz moje słowa.

  47. Powrót do góry    #3235
    Początkujący
    Dołączył
    11-02-2014
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zdaje się że scenariusz powrotu syna marnotrawnego coraz bardziej prawdopodobny. Jason w Falubazie zatem...

  48. Powrót do góry    #3236
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez roomson Zobacz posta
    Zdaje się że scenariusz powrotu syna marnotrawnego coraz bardziej prawdopodobny. Jason w Falubazie zatem...
    Czyli Falubaz już nie ma lasy na nikogo wielkiego, tym razem informacje PS się sprawdza dojdzie pewnie Karpov i Larsen

    Może się uda z Piotrkiem

  49. Powrót do góry    #3237
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Panowie, trochę oderwę się od tego tematu PP, czy jest jeszcze jakieś miejsce gdzie można dostać bodziak z tym wesołym byczkiem? Teraz niestety w sklepie są 3 z logiem, które nie mają żadnego dziecięcego obrazka. Wygląda to zbyt poważnie, jak na ciuszek dla dziecka.

  50. Powrót do góry    #3238
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez roomson Zobacz posta
    Zdaje się że scenariusz powrotu syna marnotrawnego coraz bardziej prawdopodobny. Jason w Falubazie zatem...
    Czyli Falubaz już nie ma kasy na nikogo wielkiego, tym razem informacje PS się sprawdza dojdzie pewnie Karpov i Larsen

    Może się uda z Piotrkiem

  51. Powrót do góry    #3239
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Tak z ciekawości zapytam , co powiedzą najwspanialsi działacze żużlowi w tej części świata panu Musielakowi ? . SORRY TOBIASZ TAKI MAMY KLIMAT ?

  52. Powrót do góry    #3240
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Tak z ciekawości zapytam , co powiedzą najwspanialsi działacze żużlowi w tej części świata panu Musielakowi ? . SORRY TOBIASZ TAKI MAMY KLIMAT ?
    Biorac pod uwage takie czynniki jak:
    - kontuzje w Unii w 2015 (na poczatku Emil, potem Musielak, kartka dla Nickiego
    - kontuzje ktore spotkaly w sezonie 2015 FZG
    - straszenie kartkami na sezon 2016
    - przegrzanie glowy jakiegos zawodnika
    .... to mysle, ze nawet pilska parowa, PePe i wielu innych zgodziolby sie byc w skladzie w ktorym jest 6 seniorow.

    Ja takiej glowy to statystyk nie mam, ale moze ktos z forumowiczow napisze, ile z 18 meczow jechalismy z zawodnikiem zdrowym siedzacym na lawce.


    Edycja ponizej

    W finalach nie bylo THJ,
    W gorzowie w zasadniczej chyba pauzowal/nie miescil sie w skladzie Zengota.
    Ile jeszcze bylo takich meczow ze zdrowy "grzal lawe"

    Mysle ze dla kazdego znajdzie sie wystarczajaca ilosc startow.
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 16-12-2015 o 21:52

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    welna (16-12-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •