Strona 257 z 299 PierwszyPierwszy ... 157207247255256257258259267 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,521 do 11,565 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #11521
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta


    Tak- propozycja bycia kapitanem jest dla Tobiasza tak samo kuriozalna jak dla Przemka gdy był naszym zawodnikiem.
    Gomólski jest od Tobiasza lepszy bo.... bo jeździ i się rozwija u obcych podczas gdy Tobiasz u swoich nie ma na to szans.
    Jensen tak dużo lepszy- pewnie jak spojrzysz w tabele.. a na torze już 3 sezon popelinę robi, a mimo to znajdują się chętni na tak cienkiego obcokrajowca. Musielak to Polak, a tych mamy deficyt, dlatego pomimo faktu iż "pewne niedociągnięcia są"... raczej powinien jeździć w ekstra... bo inaczej nie będzie komu... jacyś polacy muszą jeździć... Kto więc za cienkiego Musielaka? Baliński, Mroczka a może ułamek? Mamy jeszcze Miśkowiaka czy Kościucha... Naprawdę Ci nadają się na EE dużo bardziej od Tobiasza?
    Sorry, ale od razu mi się to skojarzyło ze Stefanem

    https://www.youtube.com/watch?v=CvarySY_6Ic

  2. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    Buszmen (23-08-2016), Peter Kildemand (23-08-2016), Phenomenon (23-08-2016), Raymond (23-08-2016), j-rules (23-08-2016)

  3. Powrót do góry    #11522
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A nie wiem, to już musisz spytać Pitera. Jakie miał oferty i co do wyboru.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Powrót do góry    #11523
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Nie mogl bo w Lesznie jadac nawet taka padake i tak ma wiecej niz punktujac bardzo dobrze we Wrocku... Wrocek chcial wykorzystac moment i dawal mu ochlapy...

    O strachu przed utrata sponsorow indywidualnych nie wspominajac...

    Proste...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  5. Powrót do góry    #11524
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nie mogl bo w Lesznie jadac nawet taka padake i tak ma wiecej niz punktujac bardzo dobrze we Wrocku... Wrocek chcial wykorzystac moment i dawal mu ochlapy...

    O strachu przed utrata sponsorow indywidualnych nie wspominajac...

    Proste...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Czyli ma jakieś uczucia

  6. Powrót do góry    #11525
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ja bym niczego nie zmieniał w Lesznie. Jedynie menadżera na kogoś kto nie jest kolegą Pawlickiego czy Musielaka. Idealny typ to Jacek Frątczak. Dać im 7 k za punkt i niech zapierd__alają. Na torze. Żadych ryczałtów i milionów przed sezonem.

    Ten skład 2016 + najlepsi juniorzy w lidze (2017) wygra wszystko w cuglach.

  7. Powrót do góry    #11526
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No może nie miał racji, co to zmienia? Piszę o czymś innym. O tym, że Piter jeździł słabo w Lesznie, nie dlatego, że był nieudolny. Tylko dlatego, że tak mu pasowało. Trudne do skumania? Mieszasz wątki. Był urażony/dotknięty, a czy słusznie czy nie, to w zasadzie nie ma znaczenia.

    Może i nie jestem obiektywny, ale chciałbym, żeby było standardem, że "fanboy" nazywa jazdę swojego ulubieńca DNEM, wprost pisze o tym, że zawalił sezon, czy to, że oddał mecz w Szwecji kumplowi Dudkowi i Dackarnie.
    Zagram troche role adwokata, no ale odpalilem sie z tym fanboyem w odpowiedzi na nazwanie elgato hejterem.
    To, ze komus nie pasuje czyjes zachowanie i czesto je krytykuje to nie oznacza, ze jest hejterem.
    Zwlaszcza, ze nie spotkalem sie u wyzej wymienionego jakichs obelg, czy bezpodstawnych argumentow.

    edit. I oczywiscie, ze ma znaczenie. Bo jesli byl urazony/dotkniety to znaczy, ze jest zwyklym bachorem, ktorego nie wolno traktowac powaznie.

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nie mogl bo w Lesznie jadac nawet taka padake i tak ma wiecej niz punktujac bardzo dobrze we Wrocku... Wrocek chcial wykorzystac moment i dawal mu ochlapy...

    O strachu przed utrata sponsorow indywidualnych nie wspominajac...

    Proste...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Zawsze mogl isc do Tarnowa i wziac to co Sady proponowal Vaculikowi
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 23-08-2016 o 16:06
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #11527
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nie mogl bo w Lesznie jadac nawet taka padake i tak ma wiecej niz punktujac bardzo dobrze we Wrocku... Wrocek chcial wykorzystac moment i dawal mu ochlapy...

    O strachu przed utrata sponsorow indywidualnych nie wspominajac...

    Proste...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    A po tym sezonie sytuacja może się zmienić, bo Sparta chyba będzie miała inne cele dzięki Panu Rusko. Z drugiej strony Piotrek będzie dla większości łakomym kąskiem.

    Jakoś nie chce mi się wierzyć, że świadomie mógł odpuszczać. Z drugiej strony parę postów wyżej kolega napisał, że tak naprawdę mało wiemy co się dzieje w klubie, tak od kuchni i w jaki sposób zapadają decyzję. Dla większości żużlowców to tylko praca i nic więcej.

    Piotrek, to trudny charakter i nie do końca znamy wszystkie fakty z okresu zimowego, bo skąd można mieć pewność, że klub wobec niego był ok? Każdy kij ma dwa końce. Byczek wspomniałeś o tym wywiadzie...w tym samym Piotrek wspomina o problemie spasowania się z leszczyńskim torem. Gdzie był dzień wcześniej? Z kibicami też nie miał odwagi się spotkać w piątek- takie sprawy mocno zastanawiają. Zmienił się w tym sezonie nie do poznania i już nie mówię tutaj o skakaniu przez płot

  9. Powrót do góry    #11528
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Problemow ze spasowaniem toru nie obronie ogólnie to słabe jest. Brak spotkania z kibicami do wygrania. Qrwia na niego niemiłosiernie może się po prostu bal

  10. Powrót do góry    #11529
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    nie wiem czy mnie dobrze zrozumiales.... nie mysle tu o kontrakcie w lesznie



    niby dobrze prawicie z byczkiem ale.... team z zaborowa juz nie raz pokazywal ze lubi i umie strzelic sobie w kolano ba nawet oba... tak ze mnie juz nic nie zdziwi
    Dokładnie. Byczek, Pawlicki, elgato. Zapomnieliście już jak bracia focha rzucili i w mistrzowskim sezonie 2010 jeździli w II lidzie w Pile?

  11. Powrót do góry    #11530
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Dokładnie. Byczek, Pawlicki, elgato. Zapomnieliście już jak bracia focha rzucili i w mistrzowskim sezonie 2010 jeździli w II lidzie w Pile?
    Mając na uwadze ostatnie wyczyny prezesa jestem skłonny uwierzyć, że nie zawsze wina leżała po stronie Pawlickich, Kasprzakow, Hampela, Okoniweskiego.....

  12. Powrót do góry    #11531
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Miałem nie pisać,bo to są sprawy Unii Leszno.
    Jednak po przeczytaniu komentarzy,postanowiłem coś dodać od siebie.Przede wszystkim nie wierzę w żadne historie spiskowe z odpuszczeniem meczu przez zawodników z Leszna.Stawki za punkt są tak wysokie,że nikt na fuszerkę sobie nie będzie pozwalał.Sprawa Pedersena też jest dziwna.Obwinia się Skórę,a okazuje się,że cała(!) drużyna stała murem za decyzją odsunięcia Nickiego od składu.Czyli zawodnicy nie chcą go teamie.Jego jazda "parą" pewnie przyczyniła się do tego.Na słaby wynik Mistrzów Polski złożyły się:
    1.Brak Emila w pierwszej części sezonu
    2.Kicha jaką prezentował cały czas Kildemand
    Teraz został Wam baraż,ale o jego wynik jestem spokojny.Byle nie było tarć w klubie.Przystąpić do meczu skonsolidowani i zmobilizowani,a rozjedziecie i reprezentację pierwszej ligi.
    Powodzenia.
    Psy szczekają,karawana jedzie dalej...

  13. Powrót do góry    #11532
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mając na uwadze ostatnie wyczyny prezesa jestem skłonny uwierzyć, że nie zawsze wina leżała po stronie Pawlickich, Kasprzakow, Hampela, Okoniweskiego.....
    A co ma Prezes Rusiecki do trzech ostatnich?

    doom

    1. zgoda.
    2. zgoda.
    3. forma Piotra Pawlickiego.

    dopiero później jest gdzieś Nicki.

  14. Powrót do góry    #11533
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    4. forma Pedersena
    5. forma Emila po powrocie (dno)
    6. forma Zengoty
    7. forma Musielaka
    8. dysproporcja wyników Smektały w lidze i w zawodach juniorskich
    9. forowanie Musielaka

    Wychodzi na to, że jedynie do Kubery nie można się przyczepić.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-08-2016)

  16. Powrót do góry    #11534
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    W Grudziadzu juz podpisali pierwszy kontrakt. Serial pomalu sie zaczyna

  17. Powrót do góry    #11535
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    W Grudziadzu juz podpisali pierwszy kontrakt. Serial pomalu sie zaczyna
    Nic dziwnego wszak zmiany w tym roku. Licencje bodaj do końca pazdziernika na kontrakty 2tyg czy cos w tym stylu

  18. Powrót do góry    #11536
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nic dziwnego wszak zmiany w tym roku. Licencje bodaj do końca pazdziernika na kontrakty 2tyg czy cos w tym stylu
    No to czekamy na pierwsze BOOOOMMM !

    A tu pierwszy podpisze Pawlicki i wszystkie teorie szlag trafi

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Dominik (23-08-2016)

  20. Powrót do góry    #11537
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    No to czekamy na pierwsze BOOOOMMM !
    Tak jest

  21. Powrót do góry    #11538
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    4. forma Pedersena
    5. forma Emila po powrocie (dno)
    6. forma Zengoty
    7. forma Musielaka
    8. dysproporcja wyników Smektały w lidze i w zawodach juniorskich
    9. forowanie Musielaka

    Wychodzi na to, że jedynie do Kubery nie można się przyczepić.
    Nie o to chodzi. Te składowe nie były tak istotne.

  22. Powrót do góry    #11539
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Zatem wiemy już kto jest winien.

    Rzecz w tym, żeby winowajcy rozumieli, że dali plamę i jakieś konsekwencje muszą ponieść, ale także chcieć rehabilitacji, którą osiągną w 2017 tylko w barwach KSUL. Ale do tego konieczna jest złość sportowa, a tej nie widzę.

    Co do Menadżera - zmiana jest konieczna. Najpierw po przedłużającej się zimie 1 sparring. Potem sytuacja z Emilem sprawiła, że każdy miał dobrą wymówkę a i miejsce w składzie pewne. Jak wrócił Emil nie wiadomo było, kto ma jechać. Oczywiście tak się ułożyła tabela , że do końca można się było łudzić, stąd coraz głupsze decyzje aż po kumulację w ostatnim meczu.

    Tego nie da się poprawić, zawodnicy mieli za lekko i się rozbestwili, a i mieli prawo decyzji nie rozumieć.
    UNSCARED

  23. Powrót do góry    #11540
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nic dziwnego wszak zmiany w tym roku. Licencje bodaj do końca pazdziernika na kontrakty 2tyg czy cos w tym stylu
    No właśnie, jak to będzie w tym roku? Również kojarzę, że okres transferowy ma być okrojony, ale byłbym wdzięczny, jeśli koś podałby konkretne daty.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  24. Powrót do góry    #11541
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    No to czekamy na pierwsze BOOOOMMM !

    A tu pierwszy podpisze Pawlicki i wszystkie teorie szlag trafi
    jak podpisze pierwszy suru nawet ostani .. ale na przelomie wrzesnia pazdziernika to ja powiem laaaaaaallllll ... i wtedy uwierze ze cos u tego chlopaka czy w teame pawlickich sie zmienilo ... ze cos zrozumieli
    pyra

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Aussie (23-08-2016), Dominik (23-08-2016), welna (23-08-2016)

  26. Powrót do góry    #11542
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Sorry, ale od razu mi się to skojarzyło ze Stefanem

    https://www.youtube.com/watch?v=CvarySY_6Ic
    No bo to jest Stefan
    Scena GE NIA LNA

    Pozdrawiam z Leszna

  27. Powrót do góry    #11543
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    No właśnie, jak to będzie w tym roku? Również kojarzę, że okres transferowy ma być okrojony, ale byłbym wdzięczny, jeśli koś podałby konkretne daty.
    Regulaminów na kolejny sezon(w tym regulaminu przyznawania licencji) jeszcze nie ma. Ale wrzuć w gogle: Stępniewski: Dwa tygodnie na transfery

  28. Powrót do góry    #11544
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dupa tam pazerny. To twoja teoria, jako hejtera Pawlickich. Moim zdaniem nie chodziło tam wcale o ilość zer, czy jedynek. Tylko o kwestie ambicjonalne. Piter został potraktowany gorzej od Nickiego i Emila. I to go uwierało i pewnie dalej uwiera. W kolano sobie nie strzela, bo w innych rozgrywkach pokazuje na co go stać i każdy zna jego wartość sportową. Dziwne, że na Smoku robił dobre wyniki, w IMP był bliski ogrania Dudka, a nagle zawala mecze seryjnie (gdzie równolegle staje na podium SGP, jedzie świetnie SWC i konsekwentnie punktuje w SWE). Do tego po meczach full zadowolenia. Dla mnie to jest włoski strajk. Ale być może się mylę.
    Żadna moja teoria... ByczekNZUL aktualnie największy fan pisał słusznie, że niegdyś zarzucano Piotrowi fakt bycia złotówą, a teraz dla odmiany w imię olania własnych pieniędzy Piotr miałby nam mecze kłaść... ja to tylko powtórzyłem gdyż pomimo niechęci do Piotra uważam to za daleko idące wnioski
    Twoja teoria miałaby sens gdyby nie fakt, że w takiej samej sytuacji jest Kildenamd czy omawiany niżej Musielak. Oni wszyscy jeżdżą dobrze tylko nie w Polsce... więc co- wszystkich coś uwiera i na złość robią?
    Nie popadajmy w teorie spiskowe, aczkolwiek to byłoby najłatwiejsze, gdyż wytłumaczyłoby wiele spraw, a kozioł ofiarny zostałby w mig odnaleziony

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jensen a Musielak, to niebo i ziemia. Nawet mimo tegorocznych mizernych wyników Duńczyka. Zamiast Musielaka macie Pawlickich, Kołodzieja, Zengotę. Kilku Polaków do wyboru jest. A ten niech pójdzie do I ligi i tam się odbuduje. Na E-ligę jest za słaby i to nie jest przypadek. Jest totalnie beznadziejny w polu. To już lepiej puszczać Kaczmarka. A już bycie kapitanem przy takim star powerze, to jest zwyczajnie żart. Nie wiem, czemu Piter nie mógł być kapitanem. W kadrze Polski mógł, a w Unii Leszno, nie?
    Tylko że Kołodziej w Lesznie jest od co najmniej 3 sezonów.
    Tyle samo Falubaz zaprasza do siebie swojego Grzegorza.
    Przemek w Gorzowie, a Piotrek sam wyżej piszesz na złość mecze nam kładzie więc pewniejsze jest to że odejdzie niż zostanie [to ostatnie sam dodałem jako wniosek].

    Więc jeżeli powyższe zbiegną się w czasie... to jesteśmy w czarnej D... i kim pojedziemy?
    Zdaję sobie sprawę , że to moje gdybania ale bardzo realne.
    Jednakże masz rację- rok poza Lesznem dobrze by Tobiaszowi zrobił...

    pozdrawiam z Leszna

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Dominik (23-08-2016)

  30. Powrót do góry    #11545
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Żadna moja teoria... ByczekNZUL aktualnie największy fan pisał słusznie, że niegdyś zarzucano Piotrowi fakt bycia złotówą, a teraz dla odmiany w imię olania własnych pieniędzy Piotr miałby nam mecze kłaść... ja to tylko powtórzyłem gdyż pomimo niechęci do Piotra uważam to za daleko idące wnioski
    Twoja teoria miałaby sens gdyby nie fakt, że w takiej samej sytuacji jest Kildenamd czy omawiany niżej Musielak. Oni wszyscy jeżdżą dobrze tylko nie w Polsce... więc co- wszystkich coś uwiera i na złość robią?
    Nie popadajmy w teorie spiskowe, aczkolwiek to byłoby najłatwiejsze, gdyż wytłumaczyłoby wiele spraw, a kozioł ofiarny zostałby w mig odnaleziony


    Tylko że Kołodziej w Lesznie jest od co najmniej 3 sezonów.
    Tyle samo Falubaz zaprasza do siebie swojego Grzegorza.
    Przemek w Gorzowie, a Piotrek sam wyżej piszesz na złość mecze nam kładzie więc pewniejsze jest to że odejdzie niż zostanie [to ostatnie sam dodałem jako wniosek].

    Więc jeżeli powyższe zbiegną się w czasie... to jesteśmy w czarnej D... i kim pojedziemy?
    Zdaję sobie sprawę , że to moje gdybania ale bardzo realne.
    Jednakże masz rację- rok poza Lesznem dobrze by Tobiaszowi zrobił...

    pozdrawiam z Leszna
    i tu sie do pierwszej czesci ie zgadzam ... pewnie jesli mialby zbierac to z toru ok ...a co jesli jest cos co palnal skora o nikim ... ze byc moze ryczalt.. jakis czy cos... jak ktos tu dopowieidzial dasz glowe ze wlasni niki emili i piter nie mieli ryczaltow? oczywiscie nie rowne kwoty ... a pamietasz kasprzoka kurcze ... rok 2008/9w kazdym razie w czestochowie ostani mecz unii zreszta jego tez ale w unii ....widzisz podobienstwo?
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 23-08-2016 o 21:55
    pyra

  31. Powrót do góry    #11546
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    i tu sie do pierwszej czesci ie zgadzam ... pewnie jesli mialby zbierac to z toru ok ...a co jesli jest cos co palnal skora o nikim ... ze byc moze ryczalt.. jakis czy cos... jak ktos tu dopowieidzial dasz glowe ze wlasni niki emili i piter nie mieli ryczaltow? oczywiscie nie rowne kwoty ... a pamietasz kasprzoka kurcze ... rok 2008/9w kazdym razie w czestochowie ostani mecz unii zreszta jego tez ale w unii ....
    Kurna pyra myślisz Ty? Piter po takich akcjach dostaje jeszcze ryczałt. No to juz jest szukanie sensacji na siłę.

  32. Powrót do góry    #11547
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Pawlickki zlotowa byl, jest i pewnie bedzie! Nie wierze ze cokolwiek z podpisaniem kontraktu sie zmieni...

    I zacznijciie myslec! Wy myslicie ze on jak mogl zarobic powiedzmy 1.2 mln, a przy tej padace zggarnie z 800 tys to nie jest w stanie tego zrobic po zlosci? By pokazac focha za to ze brata niee chcieli...

    Oni nie zarabiaja 2 tys zlotych ze jak im zabierzesz polowe to nie maja z czego zyc!

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Bruczkow (23-08-2016), Uniafan (23-08-2016)

  34. Powrót do góry    #11548
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kurna pyra myślisz Ty? Piter po takich akcjach dostaje jeszcze ryczałt. No to juz jest szukanie sensacji na siłę.
    nie szukam sensacji gdybam w tej chwili jak wszyscy ... bo w tej chwili ani ty ani ja... nie wiemy jak kontarkty byly skonstruowane to raz a dwa a skad wiesz ze np niki 50 tysi emil 40 tysi piter ze na koncu z musu 30 tysi .. to tez tlumaczy dlaczego mieli maja wyje.... ... odrazu mowie to tylko moje dywagacje ... czy realne tak samo jak twoje i elgato... i tu nie chodzi ze tylko czepaim sie pitera ... caloksztalt tej druzyny... realne?
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 23-08-2016 o 22:15
    pyra

  35. Powrót do góry    #11549
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/6...jest-zagrozone

    Soryy ze tak nie w temacie...i ze sie wcinam

  36. Powrót do góry    #11550
    Początkujący Awatar Lukas_Scorpio
    Dołączył
    16-12-2009
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Panowie: jaki ryczałt?! Przecież od tego sezonu jest to zakazane!

    Jeden z artykułów [a właściwie jego fragment] Regulaminu Przynależności Klubowej w Sporcie Żużlowej brzmi następująco:

    "Art. 226.1. W kontraktach ustanawia się zakaz wprowadzania do kontraktu klauzul:
    1) ustanawiających w jakiejkolwiek postaci gwarancje wypłat określonych środków finansowych lub świadczeń niepieniężnych za gotowość zawodnika do startu w meczu,
    2) gwarantujących zawodnikowi wystawienie do składu lub startu w określonej
    liczbie meczów,
    3) określających wynagradzanie zawodnika za mecz w postaci kwoty ryczałtowej niezależnej od liczby zdobytych punktów w meczu."
    ŻUŻEL JEST SPOKO! Ukryta zawartość




  37. Powrót do góry    #11551
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lukas_Scorpio Zobacz posta
    Panowie: jaki ryczałt?! Przecież od tego sezonu jest to zakazane!

    Jeden z artykułów [a właściwie jego fragment] Regulaminu Przynależności Klubowej w Sporcie Żużlowej brzmi następująco:

    "Art. 226.1. W kontraktach ustanawia się zakaz wprowadzania do kontraktu klauzul:
    1) ustanawiających w jakiejkolwiek postaci gwarancje wypłat określonych środków finansowych lub świadczeń niepieniężnych za gotowość zawodnika do startu w meczu,
    2) gwarantujących zawodnikowi wystawienie do składu lub startu w określonej
    liczbie meczów,
    3) określających wynagradzanie zawodnika za mecz w postaci kwoty ryczałtowej niezależnej od liczby zdobytych punktów w meczu."
    no i..... a pod" stolem " tez zakazane? ty myslisz ze wszystko jest w ramach regulaminu ? to cofnij sie sezon do tylu i greg i rzeszow ?
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 23-08-2016 o 22:36
    pyra

  38. Powrót do góry    #11552
    Początkujący Awatar Lukas_Scorpio
    Dołączył
    16-12-2009
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    no i..... a pod" stolem " tez zakazane? ty myslisz ze wszystko jest w ramach regulaminu ? to cofnij sie sezon do tylu i greg i rzeszow ?

    Nie wykluczam opcji "stołu". Niektórzy mawiają, że regulamin jest po to, aby go łamać Tylko później niech prezesi nie płaczą, że ich kluby są zadłużone po uszy. Krótko mówiąc: sami siebie karzą.
    ŻUŻEL JEST SPOKO! Ukryta zawartość




  39. Powrót do góry    #11553
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lukas_Scorpio Zobacz posta
    Nie wykluczam opcji "stołu". Niektórzy mawiają, że regulamin jest po to, aby go łamać Tylko później niech prezesi nie płaczą, że ich kluby są zadłużone po uszy. Krótko mówiąc: sami siebie karzą.
    jakby to powiedziec zawodicy tez
    pyra

  40. Powrót do góry    #11554
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/6...jest-zagrozone

    Soryy ze tak nie w temacie...i ze sie wcinam

    Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia ..
    tegoroczna tragedia wystarczy na długo !

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JODA za jego przydatny post!

    Arm (23-08-2016), pyra (23-08-2016)

  42. Powrót do góry    #11555
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zagram troche role adwokata, no ale odpalilem sie z tym fanboyem w odpowiedzi na nazwanie elgato hejterem.
    To, ze komus nie pasuje czyjes zachowanie i czesto je krytykuje to nie oznacza, ze jest hejterem.
    Zwlaszcza, ze nie spotkalem sie u wyzej wymienionego jakichs obelg, czy bezpodstawnych argumentow.

    edit. I oczywiscie, ze ma znaczenie. Bo jesli byl urazony/dotkniety to znaczy, ze jest zwyklym bachorem, ktorego nie wolno traktowac powaznie.
    Przejaskrawiając, tzn jeśli określę cię jako imbecyla, to twoje oburzenie z tego powodu będzie świadczyło o infantylności? A może 100 wpisów ujmujących ocenę twoich wypowiedzi jako niepoważne będzie
    a Elgato w sezonie zimowym, był nie do prześcignięcia w sezonie zimowym.
    Permanentnie wyrażasz niechęć do PP, co oczywiście przybiera w całokształcie formy hejtu.

    Pyra
    Nie bierzmy patologii zdegradowanego klubu jako normy, pod stołem zdarza się może nawet w NBA, ale koniec końców trzeba się z fiskusem rozliczać.

  43. Powrót do góry    #11556
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Wez chlopie sie przeczytaj i zaplacz nad soba i swoim stanem umyslu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #11557
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    4. forma Pedersena
    5. forma Emila po powrocie (dno)
    6. forma Zengoty
    7. forma Musielaka
    8. dysproporcja wyników Smektały w lidze i w zawodach juniorskich
    9. forowanie Musielaka

    Wychodzi na to, że jedynie do Kubery nie można się przyczepić.
    To ze nie ma PO to wina całej drużyny która w kluczowym momencie sezonu jechała dramat.

    Natomiast to ze są baraże to wina Duńczyków którzy położyli po całości mecz z Rybnikiem. Byliśmy jedyna drużyna w elidze która nie poradziła sobie u siebie z ROWem.

    Co do Musielaka to moim zdaniem siadla tutaj psychika. Gdy nie było Emila i miał pewny skład to jechał naprawdę niezle. Problemy się zaczynały kiedy wrócił Emil. Z resztą już w pierwszym meczu po powrocie Emila Skornicki w Toruniu posadził Tobiasza na ławę i to był mega strzał w psychikę. Tobiaszowi niewątpliwie zależy na tym klubie, ale niestety jeżeli chcę się rozwijać to musi zmienic klub na taki który mu da pewne miejsce w składzie, bo w Lesznie to będzie tylko popychadlem i zapchaj dziurę. Kiedyś Jabłoński dobrze powiedział że Musielak w walce o skład musi być 2 kroki przed innymi by w składzie być, bo jeśli jest z innymi na równi to jest tak naprawdę z tyłu i ląduje na ławce.

  45. Powrót do góry    #11558
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Przede wszystkim chyba faktycznie dobrze, że sezon się skończył i będziemy mieli ,,tu'' trochę więcej czasu na rozmówki.
    Jest tylko jedna rzecz.
    Jestem nauczony dialogu i to dialogu rzeczowego, konkretnego i przede wszystkim niearoganckiego.
    Jeśli te warunki będą spełnione z miłą chęcią będę uczestniczył w dyskusji i odpowiadał zainteresowanym.
    Innych tak jak do tej pory po prostu omijam.

    A teraz do konkretów.

    Na samym początku napiszę tylko, że i tak nie napiszę wszystkiego co chcę, bo jest tego zbyt dużo.
    Jednak nie znaczy to, że jeśli coś pominę, to to akceptuję i toleruję.

    SantiagoUL

    1. Piotr Pawlicki. Wiadomym nie od dziś, że jestem fanem Piotra. Nie wiem dlaczego. Pisałem to już wiele razy, ale lubię takich sportowców. Tych nietuzinkowych, tych tzw. ,,złych chłopców''. Być może dlatego, że są przeciwieństwem mojej osoby. Lubię być poukładany, zorganizowany i przede wszystkim pozytywnie nastawiony do ludzi i świata.
    I jeśli chodzi o Piotra napiszę Ci jedną rzecz:
    Masz absolutną rację!
    To tu chyba się wszystko zaczęło psuć.
    Ten podpisany na siłę kontrakt był początkiem tego co dziś mamy.
    Sam widzę, że Piter od kilku kolejek po prostu się ,,odwdzięcza'' za to jak zimą potraktowali Jego i Przemka.
    Metoda typowego gówniarza, który w życiu się nie narobił a już zarobił i się ,,wozi''
    Przykre to, zwłaszcza dla mnie, bo lubię szczeniaka.
    Jednak ponad moją sympatię do Piotra cenię wyżej przywiązanie do mojego klubu!

    2. Wasza grupa - Zawsze byłem i zawsze będę za grupami zorganizowanymi na stadionie. Choć nigdy do takiej nie należałem, i ze względu na wiek już nigdy należeć nie będę , to jednak zawsze Wam kibicowałem. Jestem typem, którego też kręcą oprawy, kręci pozytywny doping, akcje promujące klub poza stadionem! Znam osobiście kilku z Was. I zawsze jestem na tak, jeśli chodzi o ,,dobre pomysły i akcje'' z Waszej strony. Jednak wiesz, że grupa, każda grupa ma to do siebie, że ma w swych szeregach tych ,,lepszych'' i ,,gorszych''. Czasami Wasze wybryki i zachowania powodują, że chciałoby się tam wejść i powiedzieć, że to stadion a nie zoo i pewnych rzeczy nie przystoi. Oczywiście w trosce o swoje zdrowie, nigdy na taki ruch się nie zdecyduje.
    Poza tym doskonale wiesz, że kibic leszczyński jest specyficzny. Nie może być tak, że Wy swoje, reszta stadionu swoje. Jeśli chcecie być akceptowani przez resztę, musicie znaleźć złoty środek. Tak, aby to co było robione przez Was, podobało się pozostałym. Wówczas na stadionie może panować harmonia, wspólny doping i pozytywna energia, którą odczują sami zawodnicy.
    Jednak, aby tak się stało musi się wydarzyć jedna rzecz! - musicie wrócić na stadion!

    3. Tobiasz - ciężki temat. Fajny, sympatyczny, ,,niby'' Nasz. Balinski też był Nasz. Był Nasz do momentu, kiedy mu powiedziano, że będzie rezerwowym....... Dlatego za stary jestem, aby w dzisiejszym świecie wierzyć w przywiązanie. Zwłaszcza w przywiązanie do barw klubowych. Dla Nich to tylko praca. Nic więcej...........

    4. Zmiany - muszą nastąpić na każdym szczeblu. Zaczynając od spikera na murawie, kończąc na prezesie! W klubie jest źle. I tak jest od stycznia.
    Brak przygotowania toru, brak sparingów, brak informacji o powrocie Emila na tor, brak reakcji i ruchów personalnych po druzgocącej porażce w Poznaniu, brak grupy zorganizowanej i dopingu, brak punktów partnerskich itd.itd.itd.......
    To tylko pierwiastek błędów. Tak jak pisałem na początku. Nie sposób wymienić wszystkich.
    Wczorajsza ,,akcja'' i późniejsze występienie prezesa potwierdzają , że obecnie nikt już nad tym nie panuje!
    Jak to się wszystko skończy?
    Nie wiem.
    Tak jak pisałem w poprzednim jakimś poście.
    Marzy mi się 1 liga.
    Na rok, góra dwa.
    Z juniorami, z Musielakiem, z Zengotą.
    Klimat w parkingu, klimat na trybunach. Wczoraj było naprawdę mega klimatycznie!

    Podejrzewam jednak, że pójdzie to w innym kierunku. Jakim?
    Wymiana Dzika na kogoś innego, wymiana Skóry na Kryjoma i ,,wszyscy będą zadowoleni''
    Wszyscy tylko nie leszczyński kibic

    Gdybym Ja był prezesem ,udziałowcem zrobiłbym jedną rzecz. Absolutnie jedną!

    1grudnia zaczyna się okres transferowy.
    Dać chłopakom propozycję kontraktów (obniżonych rzecz jasna) tak gdzieś 20 listopada, z informacją, że od 1 do 10 grudnia są do dyspozycji w klubie między 8.00 a 16.00. Zawodnicy mogą przyjeżdżać, rozmawiać, szukać wspólnego mianownika. Kto do 10 grudnia nie zaakceptuje warunków klubu, 11 grudnia nie jest już zawodnikiem Unii Leszno.
    Następnie zrobić konferencję prasową, przedstawić faktyczną sytuację i poinformować czarno na białym jak jest.
    Każdy rozsądny kibic zrozumie i zaakceptuje kolejną koncepcję budowania drużyny.
    Nawet drużyny, która będzie walczyła o ligowy byt. Żaden problem!
    Ale musi być jasny i klarowny obraz sytuacji.
    Koniec kropka!


    Kończąc ten wywód. Długie jesienno-zimowe dni przed Nami. Dyskutujmy.
    Oni Nas czytają, to też wiemy, może coś wezmą z mądrych i rozsądnych podpowiedzi.


    ps. Tak teraz pisząc ten ostatni akapit pomyślałem o drużynie AD 2017

    A może by tak spróbować:
    1. Zen
    2. Daniel
    3. Emil
    4. Tobiasz
    5. Jarosław
    6. Dominik
    7. Bartek

    Wiem wiem. Jakoś ten numer ,,5'' i Ja nie pasują do siebie, ale tu nie chodzi o moje ,,widzimisie'', tylko o Nasz klub
    Założyć sobie utrzymanie w lidze i na luzie przejechać sezon. Z czystą głową, atmosferą i dobrym klimatem w parkingu???

    Pozdrawiam
    No to skoro mi odpisałeś tzn. że dialog ze mną jest rzeczowy, dziękuję Po wpisach niektórych zacząłem mieć wątpliwości

    Piotruś Piotruś, również STARAM się być jego fanem od jakiegoś 1,5 roku, ale im bardziej z czasem tym ciężej... Fakty jakie dochodzą do mnie na jego temat oraz ta BEZRADNOŚĆ klubu co do jego osoby są po prostu SZOKUJĄCE. Na tą chwilę na tym skończę, bo Byczkowi jeszcze piana z ust poleci.

    Możesz mi wierzyć czy nie ZAWSZE jako jeden z nielicznych byłem za dialogiem z resztą stadionu. Obecna sytuacja jak nigdy sprzyja tej przysłowiowej zgody i WSPÓLNYM przeciwstawieniu się "ciemnej stronie mocy", czy. zarządowi. Uwierz mi każdy z nas jest tak spragniony powrotu na stadion jak żołnierz do domu po wojnie. Życzyłbym sobie aby atmosfera chociażby z meczu z Apatorem 2015 wróciła bo to był na prawdę dobry doping całego stadionu.

    Tobiasz swoim "oświadczeniem" strzelił sobie w stopę i zrozumiał to dopiero dnia następnego. Narobił sobie dużego minusa nie tylko u nas, ale jak widać nawet po elka.pl u wszystkich. Zawodnik, który od 2 lat jedzie poniżej oczekiwanego poziomu powinien czasami ugryźć się w jęzor. Fakt, klub w ostanim roku, szczególnie w styczniu (podpisanie z PPJ) postąpił i dalej postępuje z nim podle, ale to nie tłumaczy go z jego szczególnie wyjazdowych popisów. Ciężki temat, czy ma zostać czy przysłowiowy "Rawicz". Ciężko mi go obronić poza tym, że jest mega sympatyczny i "NASZ".

    Spiker, głośna muzyka...preses. Wszystko do wymiany... Nie wiem czy to możliwe, ale byłoby pięknie

    Trudno mi sobie w ogóle wyobrażać skład na 2017, bo w klubie może się DUŻO ZMIENIĆ i to nie są tylko dywagacje ale dość głośno różne teorie krążą po mieście. Ostaf ma na prawdę dobrą wtykę w klubie, bo o Dudzie to już miesiąc przed słyszałem, ale reszta nazwisk to niespodzianka. Nie mówię o Sławku K chociaż on z czego wiem bardzo dobrze się czuje w MOSiRze. Ale pewnie ciągnie wilka do lasu

    Wełna i reszta możecie mi wierzyć czy nie, ale przed Twoim postem miałem podobne rozkminy i doszedłem do wniosku, że mając do wyboru "pilską parówę" a "el alkohollo" wybrałbym na tą chwilę tego pierwszego (oczywiście jeśli nie zapomniał jak się jeździ, a o tym się przekonamy już w czwartek). Piotrek to duży indywidualista, przypomina bardzo Pedersena stąd ich niechęć wobec siebie i to ma wpływ na atmosferę w szatni. Prawda jest taka, że obaj to złotówy, ale po zrobieniu bilansu więcej plusów zebrał u mnie Hampel, O ZGROZO !!

  46. Powrót do góry    #11559
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Możesz mi wierzyć czy nie ZAWSZE jako jeden z nielicznych byłem za dialogiem z resztą stadionu. Obecna sytuacja jak nigdy sprzyja tej przysłowiowej zgody i WSPÓLNYM przeciwstawieniu się "ciemnej stronie mocy", czy. zarządowi. Uwierz mi każdy z nas jest tak spragniony powrotu na stadion jak żołnierz do domu po wojnie. Życzyłbym sobie aby atmosfera chociażby z meczu z Apatorem 2015 wróciła bo to był na prawdę dobry doping całego stadionu.
    Mam nadzieję, że to spotkanie przy butelce faktycznie dojdzie do skutku. gdyż tu jest tyle tematów do obgadania na żywo, że aż na samą myśl się cieszę
    Ale Santiago.... jaki dialog z resztą stadionu?
    Nie bardzo rozumiem gdyż najogólniej rzecz ujmując jako stowarzyszeniowcy raczej zawsze resztę stadionu mieliście w poważaniu- już śpieszę wyjaśnić więc się nie denerwuj

    Pamiętasz ile toczyliśmy forumowych "dyskusji" na linii piknik[elgato] - kibic zrzeszony[SantiagoUL] ?
    Popatrz proszę:
    - przeciętny kibic nawet nie wie czym Wy się tam zajmujecie.
    - Przeciętny kibic nawet nie wie o co macie pretensje do klubu i w jaki sposób wyglądają Wasze spotkania.
    - Przeciętny kibic nawet nie m pojęcia , że mamy w Lesznie kilka ugrupowań kibicowskich.
    - Jakiś czas temu dowiedziałem się że stowarzyszenie podejmując rozmowy z klubem chciałoby W IMIENIU WSZYSTKICH KIBICÓW...... No jak w imieniu - wszystkich kibiców jak ze mną nigdy nikt o niczym nie gadał? Nigdy za pośrednictwem jakiegokolwiek medium nie zapytał " czy Ty pikniku pomożesz / chciałbyś"...
    - teraz było spotkanie z zarządem: myślisz, że przeciętny kibic nie chciałby być bliżej wydarzeń tego spotkania? A tu nic: Piknik elgato, Byczek, pyra i inni nic nie wiedzą bo nie mają prawa.

    A Ty teraz piszesz o jakimś dialogu z resztą kibiców.
    Jak ma wyglądać to wspólne przeciwstawienie się? Stowarzyszenie powie "poprzyjcie nas w ciemno a my wszystko załatwimy" po czym słuch o Was zaginie bo wszystko rozegra się w zaciszu klubowych gabinetów podczas "tajnych" rozmów, o których my potrzebni tylko jako "figuranci" nic nie będziemy wiedzieli, bez wpływu na przebieg, na cokolwiek?

    SantagoUL... chcecie mieć poparcie reszty.. ba co ja mówię "większości" kibiców, bo na razie to Wy jesteście w mniejszości... to zacznijcie z Nimi rozmawiać, a nie działać niczym szpiedzy z krainy deszczowców..
    Od razu zaznaczę: zostaw Wasz wolontariat poza-stadionowy w spokoju, bo nie o nim mowa: ten aspekt szanuję, doceniam i pochwalam.
    Mówmy o kibicowaniu, o stadionie...

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Dokładnie. Byczek, Pawlicki, elgato. Zapomnieliście już jak bracia focha rzucili i w mistrzowskim sezonie 2010 jeździli w II lidzie w Pile?
    Nie rozumiem tylko dlaczego mnie stawiasz w tym szacownym towarzystwie [z czego się cieszę bo chłopaki zacne ] bo jak wiadomo jestem zaraz po Mefitzo największym hejterem Pawlickich...
    Swoją drogą popatrz: kilka wyważonych zdań gdzie stara się człowiek nawet w największej kanalii jaką jest Pawlicki znaleźć kilka pozytywów i od razu fana numer 3 ze mnie uczyniono
    Aż strach pomyśleć co będzie, gdy napisze, że chciałbym by Piotr został w Lesznie

    Swojego zdania o Piotrze nie zmieniam, jednakże gdy czytam jak Jego grudniowi najwięksi fani robią z Niego "szmatę" bo jedyne co się w chłopaku zmieniło to wyniki niestety na gorsze.. to gdy to widzę, aż człowieka krew zalewa

    pozdrawiam z Leszna

  47. Powrót do góry    #11560
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Santiago szokujące fakty nt Piotrka czytam od 2l co jest dla was swoista pozywka. I uwierz mi jeśli jeśli jest coś czym znowu sobie zaszkodzi to nie targne się na swoje życie bo mam dla kogo żyć szok co nie.
    A propo piany to wiadomo komu poleci jak ten nicpon zostanie


    Jeszcze jedno osobiście Tobiasz zaimponować mi swoją reakcja, a już wasza totalnie z piaskownicy i do przewidzenia. Nie jesteś z nami jesteś przeciwko nam i tak zapewne jest w rozmowach z klubem. Oczywiście niebuwazam, że klub ma wszystkim rację, ale jak widać lepsi nie jesteście.
    Ostatnio edytowane przez Dominik ; 24-08-2016 o 12:33

  48. Powrót do góry    #11561
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    A ja mam nadzieje ze jakk juz niee zostanie to odejdziesz razem z nim bo czytac sie Ciebie nie daje...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Uniafan (24-08-2016)

  50. Powrót do góry    #11562
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    To nie czytaj, i przestań w końcu beczeć co czynisz od kilku postów.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    mingozi (25-08-2016)

  52. Powrót do góry    #11563
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta

    Natomiast to ze są baraże to wina Duńczyków którzy położyli po całości mecz z Rybnikiem. Byliśmy jedyna drużyna w elidze która nie poradziła sobie u siebie z ROWem.
    Równie dobrze można powiedzieć, iż baraż jest dlatego, że jednego z Duńczyków nie było w Grudziądzu i u siebie ze Spartą. O wiele większe szanse na bonus w Grudziądzu byłyby z Pedersenem i na zwycięstwo z WTS także - to by dało nam 3 punkty i utrzymanie.
    Jakby nie było GKM zrobił bonus tylko na nas i na Tarnowie, a Sparta wygrała jedynie dwa wyjazdy: z nami i w Tarnowie

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    Donpedini (24-08-2016)

  54. Powrót do góry    #11564
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Równie dobrze można powiedzieć, iż baraż jest dlatego, że jednego z Duńczyków nie było w Grudziądzu i u siebie ze Spartą. O wiele większe szanse na bonus w Grudziądzu byłyby z Pedersenem i na zwycięstwo z WTS także - to by dało nam 3 punkty i utrzymanie.
    Jakby nie było GKM zrobił bonus tylko na nas i na Tarnowie, a Sparta wygrała jedynie dwa wyjazdy: z nami i w Tarnowie
    Pełna zgoda, nie ma co się cofać tak daleko w tył (do meczu z Rybnikiem), z baraży można było się "wymiksować" w ostatnich dwóch kolejkach , w tych których nasz menago celowo osłabił drużynę,nie powołując Pedersena. Dodam tylko, że winny tutaj nie jest Pedersen tylko Adam Skórnicki, koniec kropka.

  55. Powrót do góry    #11565
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    To nie czytaj, i przestań w końcu beczeć co czynisz od kilku postów.
    Jedynym ktory tu placze jestes Ty! Caly czas placzesz ze wszyscy sie uwzieli na Twojego idola...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •