Strona 91 z 299 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101141191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,051 do 4,095 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4051
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Wełna nie mógłbym Cię nazwać choragiewka bo tys w mojej grupie Tego samego nie napiszę o Elgato, który nie kryje swojej niechęci do PP i Ja to szanuje.....

    Wielokrotnie pisałem, ze Piter nie jest oceniany za wyniki tylko za zachowanie ojca czy pobyt w XDemonie.

  2. Powrót do góry    #4052
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    W związku z tym, że jako jeden z nielicznych od samego początku stoję po stronie Piotra, i nikt mnie chorągiewką nazwać nie może, zabiorę głos w sprawie.
    Chyba po raz ostatni.....
    to nie jest takie proste, dlatego się w dyskusji nie opowiem po żadnej ze stron.
    Przykład Dudka- ok, tylko lekarz klubowy też powinien się w tej sytuacji poczuwać. Doping był, ufam że niezamierzony. to trochę co innego niż grzanie Piotra. Tu byśmy mogli się odwołać do toruńskiego Darka. Wychowywaliśmy go w Gdańsku- gówno dało. zgrzał się przed GP i fim z nim pograł, udupił... wychował się sam. wrócił pozamiatać żużlowy świat, szkoda że nie w Toruniu.
    Z Piotrem będzie pewnie podobnie. kop w dupę mu się należy, ale od życia, nie od wychowawców. człowiek ma to do siebie, że na błędach się uczy, ale tylko swoich. zmiana barw nic nie da, a szkoda. z tego względu... ja bym go zostawił w Lesznie i cichcem podpierdzielił. inaczej mu nie pomożecie.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  3. Powrót do góry    #4053
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta


    Pawlickiemu chcecie ,,urządzać'' szkołę życia, bo co????
    Bo komuś złamał nos???
    A wiecie w jakich okolicznościach to miało miejsce?
    A może bronił dziewczyny?
    A może dwóch cwaniaczków podeszło i machali rękoma przed oczyma Piotra, żeby im kolejkę postawił ???
    Akurat tutaj on był atakującym. Bójki i dymy z jego udziałem w Demonie były nie raz i nie dwa... Sam nie widziałem, bo już tak często tam nie chodzę, ale kolega był można powiedzieć w "pierwszym rzędzie". Po używkach młody jest bardzo agresywny. Włącza się nieśmiertelność.

    Ciekawe te porównanie do Dudka, warte głębszej dyskusji. Tylko, że wtedy Falubaz musiał rywalizować z Kartosikowym Toruniem i niego i musieli rzucić sianko. I tak jak tu koledzy piszecie, Patryk z Toruniem jest również związany emocjonalnie (o ile to prawda, nie znam jego początków). Falubaz wtedy też groszem nie śmierdział, więc mógł sobie pozwolić na takie koszta.

    Co do dopingu, tak jak kolega pisał, raczej to było niedopatrzenie. Chociaż niektóre przedtreningówki tzw boostery potrafią niesamowicie pobudzać. I niektóre faktycznie są na liście zabronionych, ale wątpię, że to zrobił umyślnie.

    Co do starego Pawlickiego, ostatnio go widziałem na jednej ze stacji paliw w Lesznie. Tankował po czym SAM odjechał swoim o ile dobrze pamiętam Nissanem Navarą (albo coś podobnego). Ponoć nie ma chłop prawa jazdy za %%. Powinienem wtedy zadzwonić na "pały" i zakapować? Kto wie, może był pijany i mógłby spowodować jakiś wypadek? Czy jednak dobrze zrobiłem, że go "puściłem" ze względu na to jak KIEDYŚ się poświęcał dla UNII i był (dla wielu nadal jest) legendą? Czekam na opinie

  4. Powrót do góry    #4054
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Finland Perkele Zobacz posta
    Rozumiem oczywiście, że tak cię obrzucają błotem z imienia i nazwiska na Forum Publicznym, a ty nic, niewzruszony kozak, pogodzony z losem i oddający sprawiedliwość komentującym... łżesz w żywe oczy i po co?!
    Tej, to nie ty wymyśliłeś tę "słynną" akcję z oddawaniem kart kibica?
    Większy z ciebie fanatyk jak Mingozi, Pawlickiteam, Byczek i wełna razem wzięci

  5. Powrót do góry    #4055
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No widzisz a ja sledzilem wasz watek i nawet sie wypowiadalem i uwazam, ze teraz udajesz kogos kim nie jestes.
    W malych spolecznosciach tak to bywa... w trakcie sezonu bylo w tym watku trzech uzytkownikow, ktorzy w moze i malo elegancki sposob, ale jednak przedstawiali pewne sprawy zwiazane z juniorem, problem w tym, ze cala reszta, z toba na czele udawala, ze problemu nie ma a to wszystko sa marne plotki.
    Wszystkie uwagi krytyczne co do prowadzenia sie Pitera byly gaszone przez ogolny bulwers forumowy.
    Fajnie jest za to odwracac teraz kota ogonem. Jesli chodzi o Piotra seniora to wszyscy wiedza jaki jest bo Leszno jest male, jesli chodzi o juniora to dopoki byl waszym zawodnikiem to to wszystko byly plotki i nikt go za reke nie zlapal wiec tematu nie bylo, a kazdy kto mial inne zdanie stawiany byl pod sciane z napisem "oszczerca". A jak ktos (jak ja) pisal w ogole z innego osrodka, to dostawal na wejsciu szeroko pojeta prawde: nie jestes z Leszna, nie masz pojecia, to sa pomowienia.
    Fajnie wiec teraz sobie wycierac uzytkownikami z innych miast, ze nie sledzili watkow innych klubow...
    Nie udawaj Mildura kogos kim nie jestes. A nie jestes obiektywny.[/COLOR]
    Przykro mi to napisać, ale chyba miałeś problem czytania ze zrozumieniem. Poszukaj sobie moich postów i dokładnie je przeczytaj, wierzę w Ciebie. Źle odczytałeś moje intencje - nawoływałem, żeby trochę pohamować w krytyce tak, aby nie wejść w sferę, za którą w cywilizowanym kraju można wejść w konflikt z prawem. Jeśli oskarżasz kogoś o posiadanie substancji, które są zakazane według prawa, a taką substancją są bez wątpienia narkotyki, to lepiej mieć dowody na takie twierdzenia.
    Co innego oskarżyć kogoś o niesportowe prowadzenie się, nawet o pijaństwo, a co innego o popełnianie przestępstwa. Tylko tyle i aż tyle. Gdzie tam wybielanie zawodnika? Gdzie odwracanie kota ogonem? Tak po ludzku przykro mi rules, zachowałeś się jak rasowy polityk - zapamiętałeś to co chciałeś.
    EOT
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  6. Powrót do góry    #4056
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Tej, to nie ty wymyśliłeś tę "słynną" akcję z oddawaniem kart kibica?
    Większy z ciebie fanatyk jak Mingozi, Pawlickiteam, Byczek i wełna razem wzięci


    Yebany ma rozmach

  7. Powrót do góry    #4057
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    W związku z tym, że jako jeden z nielicznych od samego początku stoję po stronie Piotra, i nikt mnie chorągiewką nazwać nie może, zabiorę głos w sprawie.
    Chyba po raz ostatni.....

    Nie chciałem wcześniej o tym pisać, ale widzę, że niektórym trzeba naprawdę pewne rzeczy uzmysłowić i podać wszystko ,,na tacy''

    Chodzicie na żużel więc chyba Patryka Dudka znacie prawda?

    Patryk Dudek, pewnego dnia ,,zburzył'' Falubazowi absolutnie wszystko!!!!
    Marzenia, play-offy, medale.
    Jednak zburzył przede wszystkim to co w dzisiejszym sporcie najważniejsze - budżet!!!
    Jak było ciężko z ,,głupoty'' Dudka Falubazowi wyjść na prostą, mieliśmy a właściwie mamy ciągle żywy obraz sytuacji z przed kilku tygodni, gdzie zielonogórski klub walczył o przetrwanie!

    I co ten Falubaz zrobił z Dudkiem???
    Gdzie Go odesłali na ,,szkołę życia''??? Do Rybnika, Łodzi czy może Rawicza??????

    Falubaz ,,trzy dni'' po ,,dudkowej akcji'' zatrudnił na stanowisku trenera..........Ojca Dudka!
    Wiecie dlaczego?
    Tylko dlatego, żeby dalej trzymać Dudków przy swoim boku!
    Bo tam wiedzieli doskonale jakim talentem jest Patryk, wiedzieli że cała trybuna K i pozostała część stadionu przychodzi na Dudka! Nie na Hampela, Jonssona, Strzelca. Tylko na Dudka! Wiedzieli, że sponsorzy będą jak będzie Dudek!
    I pomimo tego, że Patryk naprawdę wywinął numer, to i tak Falubaz był z Nim i przy Nim.

    A Wy co????
    Pawlickiemu chcecie ,,urządzać'' szkołę życia, bo co????
    Bo komuś złamał nos???
    A wiecie w jakich okolicznościach to miało miejsce?
    A może bronił dziewczyny?
    A może dwóch cwaniaczków podeszło i machali rękoma przed oczyma Piotra, żeby im kolejkę postawił ???

    A bezpośrednio Unii, co takiego ten zły Pawlicki zrobił???
    Poza tym, że najwyższą średnią wykręcił w drużynie!!!
    I co niedzielę na stadion kibiców ,,przyciąga''.
    Tak właśnie On!
    Nie Musielak, nie Zengota!
    Tylko On!

    A to, że ma swoje za uszami!
    A kto nie ma?

    Albo jesteś miły, grzeczny i jesteś ,,szarakiem''
    Albo ,,broisz, kombinujesz'' i ,,zna Cię cały świat''
    Przykładów w świecie sportu, muzyki, kina jest na pęczki!!!

    Dlatego nie wychowujcie, ani nie urządzajcie Nikomu szkoły życia!
    Od tego jest Klub, Rodzina i On sam!

    edit. No właśnie Sobotch- i pomimo tego, nikt Go w związku z tym do Rybnika na szkołę życia nie wysyła.......
    Wełna dużo racji , Piotr to typ niepokorny , i będzie kiedyś championem Globu ....żal tylko że nie ma go teraz w Lesznie , ale może chłopak trochę zrozumie i nasi działacze też , bez Piotra będzie trudno o swietny wynik .... nie będzie wyniku nie będzie kibiców

    Myślę ze 2,3 lata i zobaczymy go znów

  8. Powrót do góry    #4058
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Przykro mi to napisać, ale chyba miałeś problem czytania ze zrozumieniem. Poszukaj sobie moich postów i dokładnie je przeczytaj, wierzę w Ciebie. Źle odczytałeś moje intencje - nawoływałem, żeby trochę pohamować w krytyce tak, aby nie wejść w sferę, za którą w cywilizowanym kraju można wejść w konflikt z prawem. Jeśli oskarżasz kogoś o posiadanie substancji, które są zakazane według prawa, a taką substancją są bez wątpienia narkotyki, to lepiej mieć dowody na takie twierdzenia.
    Co innego oskarżyć kogoś o niesportowe prowadzenie się, nawet o pijaństwo, a co innego o popełnianie przestępstwa. Tylko tyle i aż tyle. Gdzie tam wybielanie zawodnika? Gdzie odwracanie kota ogonem? Tak po ludzku przykro mi rules, zachowałeś się jak rasowy polityk - zapamiętałeś to co chciałeś.
    EOT
    Co ty mi tu chlopie o jakims posiadaniu...? O tym mowy nie bylo gdy wlaczalem sie do dyskusji w waszym watku! Mydlisz oczy a mnie politykiem nazywasz?
    welna juz stracony, bo propagande uprawia niczym mario, ale ciebie mi zwyczajnie szkoda. I postaram sie wrocic do tego tematu lepiej przygotowany.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #4059
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Myślę ze 2,3 lata i zobaczymy go znów


    Owszem pytanie w jakich barwach. Jak już wyrfrunie to prędko nie wroci.

  10. Powrót do góry    #4060
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Co do starego Pawlickiego, ostatnio go widziałem na jednej ze stacji paliw w Lesznie. Tankował po czym SAM odjechał swoim o ile dobrze pamiętam Nissanem Navarą (albo coś podobnego). Ponoć nie ma chłop prawa jazdy za %%. Powinienem wtedy zadzwonić na "pały" i zakapować? Kto wie, może był pijany i mógłby spowodować jakiś wypadek?
    Mając w ogóle taki dylemat,świadczy,że jesteś tym "gorszym sortem Polaków",a w czasach II wojny pewnie donosiłbyś gestapo.
    Jak mawia pewien prezes.
    Psy szczekają,karawana jedzie dalej...

  11. Powrót do góry    #4061
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez doom Zobacz posta
    Mając w ogóle taki dylemat,świadczy,że jesteś tym "gorszym sortem Polaków",a w czasach II wojny pewnie donosiłbyś gestapo.
    Jak mawia pewien prezes.
    jesli kolego nie potrafisz rozrozniac "przyzwolenia od jezdzenia po %% bez prawka itd" a "donoszenia dla zagranicznych wladz (kiedys takie "wladze" byly w PL jak gestapo) to nie zabieraj glosu.

    jesli czuc byloby alko od tego ow Pan Twoim obowiazkiem jest zglosic na policje. co innego przyklad obywatelski co innego targowica...

    ps. gdzie ta piterowska bombka?
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 05-01-2016 o 17:35

  12. Powrót do góry    #4062
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Uwielbiam padający śnieg, uwielbiam odśnieżanie

  13. Powrót do góry    #4063
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    100% zgody z wełną.

    Piter do tego to wspaniały słup reklamowy bo budzi emocje. Duda to wie i dlatego nalega na Pitera w KSUL, a na marketingu to on się zna.
    Karwa: Pytanie do zarządu czy chce finału DMP w 2016 czy nie?
    Do tego zarząd KSUL pozbawia nas radości z kibicowania Piterowi w SGP!
    A to pierwszy wychowanek który w barwach jedynej miał śmigać w tym bajzlu!

    I na koniec mam nadzieję, że nikt z zarządu w trakcie sezonu ani słowa nie powie jak ilość publiki spadnie na smoku!

    Bo dla kogo na smoka się chodziło i kto budził emocje na torze i poza nim to wszyscy wiemy i to od września piszemy choćby ba tym forum!
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 05-01-2016 o 17:44

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unia1938 za jego przydatny post!

    Londi (05-01-2016)

  15. Powrót do góry    #4064
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Jest i oficjalnie Tobias, Wełna opowiadaj?

  16. Powrót do góry    #4065
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    znowu zaczyna padac ... ja piernicze
    pyra

  17. Powrót do góry    #4066
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    znowu zaczyna padac ... ja piernicze
    Na Twoim miejscu pyra to bym się położył na tym śniegu i czekał, aż mnie ten ,,biały puch'' całego zakryje.......tak myślę

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    lemur6666 (05-01-2016)

  19. Powrót do góry    #4067
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Na Twoim miejscu pyra to bym się położył na tym śniegu i czekał, aż mnie ten ,,biały puch'' całego zakryje.......tak myślę
    nie bardzo rozumiem dlaczego mam to zrobic
    pyra

  20. Powrót do góry    #4068
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez doom Zobacz posta
    Mając w ogóle taki dylemat,świadczy,że jesteś tym "gorszym sortem Polaków",a w czasach II wojny pewnie donosiłbyś gestapo.
    Jak mawia pewien prezes.
    Co za pajac....
    Ciekawe jak bys sral gdybys widział pijanego wsiadajacego za kółko, zlal temat a za 10min dowiedzial bys sie że ów pijaczek sprzatnal twojego dzieciaka na pasach????
    Albo pan jestes pan debilem, albo sam jezdzisz pod wpływem.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  21. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Ali_G (05-01-2016), Falubaz (05-01-2016), Martines (05-01-2016), Mildura (05-01-2016), Nestor (05-01-2016), Robert_Leszno (06-01-2016), Robi (05-01-2016), leszczynianin (05-01-2016), młody_piernik (06-01-2016), p00lie (06-01-2016)

  22. Powrót do góry    #4069
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Co za pajac....
    Ciekawe jak bys sral gdybys widział pijanego wsiadajacego za kółko, zlal temat a za 10min dowiedzial bys sie że ów pijaczek sprzatnal twojego dzieciaka na pasach????
    Albo pan jestes pan debilem, albo sam jezdzisz pod wpływem.
    Taka wioskowa solidarność, gość może kraść, bić, pić i jeździć po pijaku, najlepiej do wioski obok, ale ani słowa o tym, bo jak coś z tym zrobisz albo doniesiesz to jesteś konfident i swojego chłopaka chcesz udupić!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  23. Powrót do góry    #4070
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    nie bardzo rozumiem dlaczego mam to zrobic
    żeby nie było widać jak się rumienisz ze wstydu

    Cytat Zamieszczone przez doom Zobacz posta
    Mając w ogóle taki dylemat,świadczy,że jesteś tym "gorszym sortem Polaków",a w czasach II wojny pewnie donosiłbyś gestapo.
    Jak mawia pewien prezes.
    właśnie Mariano mnie uprzedził.... Twój wpis pożal się Boże...

  24. Powrót do góry    #4071
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Na Twoim miejscu pyra to bym się położył na tym śniegu i czekał, aż mnie ten ,,biały puch'' całego zakryje.......tak myślę
    Wełna co leżało w śniegu? pyra?

  25. Powrót do góry    #4072
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    żeby nie było widać jak się rumienisz ze wstydu



    właśnie Mariano mnie uprzedził.... Twój wpis pożal się Boże...
    Może pyra niedługo zacznie wierzyć w cuda, w mega cuda...

    pozdr

    Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  26. Powrót do góry    #4073
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Wełna co leżało w śniegu? pyra?

    smiej smiej . jak mowi przyslowie po wielkim smiechu przychodzi placz... mam nadzieje ze zapas chusteczek masz juz w domu

    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Może pyra niedługo zacznie wierzyć w cuda, w mega cuda...

    pozdr

    Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
    cuda sie zdarzaja ale zadko .. ale kto wiem nic mnie w zyciu juz nie zdziwi
    pyra

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Aussie (05-01-2016)

  28. Powrót do góry    #4074
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    smiej smiej . jak mowi przyslowie po wielkim smiechu przychodzi placz... mam nadzieje ze zapas chusteczek masz juz w domu
    Ja po odejściu Piotra płakać nie zamierzam ,jeśli tak się stanie to trudno będę trzymał kciuki za jego indiwidualne występy
    Może mu to wyjdzie na dobre kto wie
    A może coś ze śniegu się ukula jeszcze...?

  29. Powrót do góry    #4075
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A może coś ze śniegu się ukula jeszcze...?
    Ze śniegu to może się BAŁWAN ukulać, ale tak patrząc na to co tu się ostatnio dzieje i pisze to nie wiem czy kolejny jest potrzebny...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  30. Powrót do góry    #4076
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ze śniegu to może się BAŁWAN ukulać, ale tak patrząc na to co tu się ostatnio dzieje i pisze to nie wiem czy kolejny jest potrzebny...
    Nie stresuj się noski na spokojnie bez nerwów, przecież Piotra nie będzie w Lesznie

  31. Powrót do góry    #4077
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    bez nerwów, przecież Piotra nie będzie w Lesznie
    ja mam nieco inne info

  32. Powrót do góry    #4078
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filipek Zobacz posta
    ja mam nieco inne info
    Nie denerwuj Noskiego cichutkoo

  33. Powrót do góry    #4079
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Co za pajac....
    Ciekawe jak bys sral gdybys widział pijanego wsiadajacego za kółko, zlal temat a za 10min dowiedzial bys sie że ów pijaczek sprzatnal twojego dzieciaka na pasach????
    Albo pan jestes pan debilem, albo sam jezdzisz pod wpływem.
    Co za pajac...i ci co mu "dziękują".
    Przeczytaj(cie) cytowany przeze mnie fragment, i raz jeszcze,i jeszcze raz maksymalnie skupieni,może się uda zrozumieć.
    Tam są dylematy :"ponoć" i "może"
    ,a to różnica niż:
    "ma"(zabrane prawo jazdy za %) i "był"(pod wpływem alkoholu)
    Tak można donosić na wszystkich dookoła,za wszystko,a ten mi wyjeżdża z dzieckiem na pasach...ehh.








    9cytow
    Psy szczekają,karawana jedzie dalej...

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi doom za jego przydatny post!

    Londi (05-01-2016)

  35. Powrót do góry    #4080
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Zmarzłem tak, że należy mi się drink z najlepszej whisky jaką w sklepie mają !!!!!!

    Jutro wolne i w dodatku TRZECH KRÓLI.

    Lubicie to święto???

    Ja bardzo, i ta cudowna kolęda!!!!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    GUBIKZATORZE (05-01-2016)

  37. Powrót do góry    #4081
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    smiej smiej . jak mowi przyslowie po wielkim smiechu przychodzi placz... mam nadzieje ze zapas chusteczek masz juz w domu


    cuda sie zdarzaja ale zadko .. ale kto wiem nic mnie w zyciu juz nie zdziwi
    Cuda cuda Pyra możesz sobie dać juz spokój z twoimi newsami odpuść sobie forum to nie dla Ciebie

  38. Powrót do góry    #4082
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Cuda cuda Pyra możesz sobie dać juz spokój z twoimi newsami odpuść sobie forum to nie dla Ciebie
    Jadę dziś do Demona a co mi tam też sobie lykne

    Wełna jakoś taki fajny klimat wprowadziles

  39. Powrót do góry    #4083
    Użytkownik Awatar GUBIKZATORZE
    Dołączył
    16-02-2008
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ja też Wełna bardzo lubię to Święto.
    Będzie bardzo bardzo miły dzionek

  40. Powrót do góry    #4084
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Macie Pawlickiego w drużynie. Jak napisał dzisiaj ktoś na forum Sparty, miał się zjawić i podpisać ale przepadł. Po takiej akcji nikt go już tutaj nie zatrudni, tak że gratulacje.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #4085
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Welna jak my lubimy to świeto i w dodatku cuda się zdarzają te w które mało kto wierzy

  42. Powrót do góry    #4086
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Macie Pawlickiego w drużynie. Jak napisał dzisiaj ktoś na forum Sparty, miał się zjawić i podpisać ale przepadł. Po takiej akcji nikt go już tutaj nie zatrudni, tak że gratulacje.
    Co Ty gadasz!

    Ja tam dalej wierzę pyrze..........

    ps. Delfin, Gubik - ale Ja naprawdę lubię ,,Trzech Króli'' ! Bez jaj

  43. Powrót do góry    #4087
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Pyra miał rację, więc nie ma co ironizować. Nikt nie mógł przewidzieć, że Pawlicki odwali taką manianę. Dzisiaj miał podpisać umowę we Wrocławiu. Totalny amator.

    To co, teraz będzie odszczekanie pomyj rzucanych na PPJ?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #4088
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    I znowu kuwa niewinny będzie
    Cyrk tam macie, oby na dobre mu wyszło!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  45. Powrót do góry    #4089
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Będzie, będzie się działo.... Będzie zabawa Co nie Wełna i Gubik?

  46. Powrót do góry    #4090
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Na zielonogórskich przedmieściach lata info że najdłuższe podpisywanie kontraktu w historii leszczyńskiego speedwaya dobiegło końca

  47. Powrót do góry    #4091
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Jaki tu spokój...


    Który dżentelmen pierwszy wyskoczy z info na social media?
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  48. Powrót do góry    #4092
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Na miejscu Musielaka nieźle bym się wk**** Chyba, że cały sezon przejeździ jako gość w I lidze. Choć w sumie skoro dzisiaj podpisał, to pewnie wiedział na co się pisze.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #4093
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrlander Zobacz posta
    Będzie, będzie się działo.... Będzie zabawa Co nie Wełna i Gubik?
    Ja mam tylko nadzieje ze marnotrawny, niepokorny, teraz juz zrozumie ze tak dobrze jak w Lesznie to nie bedzie miał nigdzie. Mam tez nadzieje ze nasz zarząd postawil swoje twarde warunki i młody podpisal w Lesznie przynajmniej na 3 sezony. Jeżeli okaże sie ze podpisali tylko na 2016 to są frajerami, a Piotruś nowego klubu na 2017 zacznie szukac zaraz po Trzech Króli.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #4094
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Tobiasz spieeeerdalaj z tego klubu szybko!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #4095
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Ja mam tylko nadzieje ze marnotrawny, niepokorny, teraz juz zrozumie ze tak dobrze jak w Lesznie to nie bedzie miał nigdzie. Mam tez nadzieje ze nasz zarząd postawil swoje twarde warunki i młody podpisal w Lesznie przynajmniej na 3 sezony. Jeżeli okaże sie ze podpisali tylko na 2016 to są frajerami, a Piotruś nowego klubu na 2017 zacznie szukac zaraz po Trzech Króli.
    Daj Boże chociaż dwa sezony, to w końcu senior.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •