Strona 292 z 299 PierwszyPierwszy ... 192242282290291292293294 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,096 do 13,140 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #13096
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Za twoje wali w beret? Ty ewentualnie przyjmiesz gonga jak będzie dymil? NIE. Ładnie wybiórczo wybrałeś sobie słabszy sezon. Bądź człowiek ocen za pozostałe.......
    Ale przecież za pozostałe zawsze go chwaliłem i uważałem za mega talent. I uważam, że jeżeli jego walenie w beret i luzackie podejście do sportu nie przekładało by się na wyniki, to niech sobie wali. Ale jeżeli okazuje się, że w sezonie w meczu zastępuje go młodzieżowiec, bo Piotr ma tak "dobre" serce że oddaje pewne pieniążki, a dziwne choroby, udary i przegrzania nie pozwalają mu jezdzić w innych ligach i się rozwijać, a pomimo tego w sezonie ogórkowym żąda pieniędzy niczym wielokrotny mistrz świata, i stroi fochy to chyba mam prawo wyrazić swoje niezadowolenie?
    Tym bardziej, że jednak to całe jego zachowanie przekłada się na wyniki sportowe (30 śr. w e-lipie).

    Ps
    Tak, za moje wali w beret, bo jakby nie patrzeć płacę za bilet z którego jakaś część idzie do niego. A co do gonga to raczej ja bym nie przyjął, bo takich chłopców jak on to wciągam noskiem. Co najwyżej jakby dymił to dostałby wychowawczego plaskacza..... Z tym że pózniej znów byście płakali, ze chłopcu zmarnowałem pół sezonu


    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Uwielbiam te wasze wojenki ��
    Tylko, że ja nie jestem anty Pawlicki. Jestem jednym z niewielu gości, którzy w składzie chcieli by mieć samych wychowanków... Tylko z tego co widać to mi i mi podobnym bardziej na tym zależy niż samym wychowankom....
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 04-10-2016 o 09:49
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  2. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Bruczkow (04-10-2016), Martines (04-10-2016), Uniafan (04-10-2016), santiagoUL (04-10-2016)

  3. Powrót do góry    #13097
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Ale przecież za pozostałe zawsze go chwaliłem i uważałem za mega talent. I uważam, że jeżeli jego walenie w beret i luzackie podejście do sportu nie przekładało by się na wyniki, to niech sobie wali. Ale jeżeli okazuje się, że w sezonie w meczu zastępuje go młodzieżowiec, bo Piotr ma tak "dobre" serce że oddaje pewne pieniążki, a dziwne choroby, udary i przegrzania nie pozwalają mu jezdzić w innych ligach, a pomimo tego w sezonie ogórkowym żąda pieniędzy niczym wielokrotny mistrz świata, i stroi fochy to chyba mam prawo wyrazić swoje niezadowolenie?
    Tym bardziej, że jednak to całe jego zachowanie przekłada się na wyniki sportowe (30 śr. w e-lipie).

    Ps
    Tak, za moje wali w beret, bo jakby nie patrzeć płacę za bilet z którego jakaś część idzie do niego. A co do gonga to raczej ja bym nie przyjął, bo takich chłopców jak on to wciągam noskiem. Co najwyżej jakby dymił to dostałby wychowawczego plaskacza..... Z tym że pózniej znów byście płakali, ze chłopcu zmarnowałem pół sezonu




    Tylko, że ja nie jestem anty Pawlicki. Jestem jednym z niewielu gości, którzy w składzie chcieli by mieć samych wychowanków... Tylko z tego co widać to mi i mi podobnym bardziej na tym zależy niż samym wychowankom....
    Ja uważam, że trafił swój na swego w kwestii rozmów kontraktowych. Wybuchowsc Jozina + porywczosc Pitera = rozpierducha. Zen dogada się od razu bo to grzeczny chłopiec


    p.s jak to jest, że u nas się go wypie*dala, a inni wiedząc o jego wybrykach wzieliby z pocalowaniem rączki?
    Ostatnio edytowane przez Dominik ; 04-10-2016 o 10:05 Powód: poprawka

  4. Powrót do góry    #13098
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,182
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 502 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ja uważam, że trafił swój na swego w kwestii rozmów kontraktowych. Wybuchowsc Jozina + porywczosc Pitera = rozpierducha. Zen dogada się od razu bo to grzeczny chłopiec


    p.s jak to jest, że u nas się go wypie*dala, a inni wiedząc o jego wybrykach wzieliby z pocalowaniem rączki?
    Bo jeszcze nie znają na tyle Piotra na ile zna go Jozin?
    Ja jestem osoba która zawsze stanie murem za Dworakowskim z prostej przyczyny. Gdyby nie ten facet to nie wiadomo czy byśmy dzisiaj mogli sie żużlem w Lesznie emocjonować. Nie podoba mi sie podejście Jozina do paru kwestii,ale jestem zdania,ze każdy kibic leszczynski powinien odbierać jako taki wspólny leszczynski mianownik wlasnie osobe Józefa.
    Co do Piotra?
    Ja jestem zdania,ze mała łyżeczką człowiek tez jest wstanie sie najeść. Tylko tyle powiem.
    Kasprzak sobie polepszył jak odszedł , to i Piotrowi może sie powiedzie. Może jak trafi na Ruskę z Wrocławia to zatęskni za tym okropnym Jozefem.

  5. Powrót do góry    #13099
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta


    p.s jak to jest, że u nas się go wypie*dala, a inni wiedząc o jego wybrykach wzieliby z pocalowaniem rączki?
    Jakoś nikt w 2015 po tym jak ogłosili rozstanie nie garnął się do zakontraktowania Pawlickiego, a to, że jest na wylocie pewnie już wiedział grubo miesiąc wcześniej. Także Twój tok myślenia coś nie idzie w parze z rzeczywistością.

    To, że miał dobry 2014 i bardzo dobry 2015 nie znaczy jeszcze, że to pewniak ala Emil, Tai czy nawet Nicki. Też pisałem, że skoro daje w beret i dobrze jedzie to niech ciągnie dalej tak, ale jednak organizm ma jakieś granice i po prostu chłopak się wypala. Masa upadków też pewnie daje o sobie znać do tego lata lecą bardzo szybko. Jak tak dalej będzie ciągnął, to nie wróżę mu przyszłości i byś się dziwił, ale podobne zdanie ma bardzo bliska osoba z jego otoczenia.

  6. Powrót do góry    #13100
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...az-pod-sciana/

    Piekarnia Darka mówi tak, a co mówią piekarnie forumowych kolegów? I co z tym Woffindenem :o

  7. Powrót do góry    #13101
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,235
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filipek Zobacz posta
    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...az-pod-sciana/

    Piekarnia Darka mówi tak, a co mówią piekarnie forumowych kolegów? I co z tym Woffindenem :o

    Spokojnie... "Będzie Pan zadowolony!"
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  8. Powrót do góry    #13102
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Jakoś nikt w 2015 po tym jak ogłosili rozstanie nie garnął się do zakontraktowania Pawlickiego, a to, że jest na wylocie pewnie już wiedział grubo miesiąc wcześniej. Także Twój tok myślenia coś nie idzie w parze z rzeczywistością.

    To, że miał dobry 2014 i bardzo dobry 2015 nie znaczy jeszcze, że to pewniak ala Emil, Tai czy nawet Nicki. Też pisałem, że skoro daje w beret i dobrze jedzie to niech ciągnie dalej tak, ale jednak organizm ma jakieś granice i po prostu chłopak się wypala. Masa upadków też pewnie daje o sobie znać do tego lata lecą bardzo szybko. Jak tak dalej będzie ciągnął, to nie wróżę mu przyszłości i byś się dziwił, ale podobne zdanie ma bardzo bliska osoba z jego otoczenia.

    Zapomniałeś o 2013 Co do alko to ktoś naprawdę znakomicie to wszystko tuszuje...... Jak spier*oli sobie karierę to będzie tyło i wyłącznie jego problem

  9. Powrót do góry    #13103
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Lebiediew wybrał klub w Ekstralidze! Może u was?

  10. Powrót do góry    #13104
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,182
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 502 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Spokojnie... "Będzie Pan zadowolony!"
    To kuzwa sa podchody pod tego Taia czy nie? Halo piekarnie?
    😎

  11. Powrót do góry    #13105
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    To kuzwa sa podchody pod tego Taia czy nie? Halo piekarnie?
    😎
    Kogo byś w Lesznie z środowiska żużlowego zapytał to odpowie Ci, że tak, ale wszyscy dziennikarze twardo twierdzą, że Woffinden nie do wyciągnięcia. Coś tu jest nie tak

  12. Powrót do góry    #13106
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    A po co nam Tai?

  13. Powrót do góry    #13107
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A po co nam Tai?
    Tai za Pedersena, Dudek za Pawlickiego.

  14. Powrót do góry    #13108
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,548
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filipek Zobacz posta
    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...az-pod-sciana/

    Piekarnia Darka mówi tak, a co mówią piekarnie forumowych kolegów? I co z tym Woffindenem :o
    Darek ma piekarnie z wysokiej półki, to że propozycja jest dla Dudka już nikt nie ukryje...
    Pytanie co zrobi Dudek?

  15. Powrót do góry    #13109
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filipek Zobacz posta
    Tai za Pedersena, Dudek za Pawlickiego.
    Tai, Dudek, Emil, Kildemand wow. Chyba klub przejął jakiś milioner

  16. Powrót do góry    #13110
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Darek ma piekarnie z wysokiej półki, to że propozycja jest dla Dudka już nikt nie ukryje...
    Pytanie co zrobi Dudek?
    Zostanie w falubazie, tak jak Tai we wrocku. Predzej spodziewalbym sie Hampela

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tai, Dudek, Emil, Kildemand wow. Chyba klub przejął jakiś milioner
    Szejki z Kataru. Na jednej z miejscowych stacji paliw widziano wielbłądy

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Dominik (04-10-2016)

  18. Powrót do góry    #13111
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ale fajnie się sezon transferowy zaczął

    wszędzie piekarnie drukują strzelby... tylko nie ma tyle strzelb na rynku...

  19. Powrót do góry    #13112
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,182
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 502 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Lebiediew wybrał klub w Ekstralidze! Może u was?
    Wątpię. Gdyby o nim chociaz trochę myśleli zaprosili by go na ten nieszczęsny memoriał.
    Lebiediew raczej moim zdaniem postawił na klub w którym bedzie miał w miarę pewne miejsce w składzie. U nas zaczynał by raczej jako rezerwowy.
    Może Wrocław? Trafili z MIlikiem i szukają dalej?
    Czestochowa jeszcze nie przeszła wszystkich formalności.
    Może Grudziądz? Na Łotwie miał twardo to i w Grudziądzu by sie odnalazł.
    Zobaczymy.

  20. Powrót do góry    #13113
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Szejki z Kataru. Na jednej z miejscowych stacji paliw widziano wielbłądy
    hahhahahahhahahhahahahhahhahahahhahahahahahhahahah hahahahahahahahah pozdro z podłogi hahahhahahahhaha

  21. Powrót do góry    #13114
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ale fajnie się sezon transferowy zaczął

    wszędzie piekarnie drukują strzelby... tylko nie ma tyle strzelb na rynku...
    STRZELBA jest jeden ale za to POWER

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Dominik (04-10-2016)

  23. Powrót do góry    #13115
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Dajcie spokój z tym Dudkiem, owszem chłopak jest naprawdę dobrym zawodnikiem, jednak dochodzi mu GP, a jak wiadomo zderzenie z GP powoduje u wielu zawodników spadek formy, jak dla mnie bardzo ryzykowny transfer. Przerabialiśmy to z Kildemandem i PPJ w 2016r., jeszcze Emil niech dostanie dziką kartę ( bo też o tym zaczynają przebąkiwać) to Baron będzie oglądał zawody GP w WC

  24. Powrót do góry    #13116
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Spokojnie... "Będzie Pan zadowolony!"
    To dokładnie jak po zeszłym roku

  25. Powrót do góry    #13117
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Jakoś nikt w 2015 po tym jak ogłosili rozstanie nie garnął się do zakontraktowania Pawlickiego, a to, że jest na wylocie pewnie już wiedział grubo miesiąc wcześniej. Także Twój tok myślenia coś nie idzie w parze z rzeczywistością.
    I tu jest sedno sprawy. Po tej właśnie akcji Pawlickiego widać jaki z niego byk z krwi i kości i jaki to z niego łakomy kąsek dla innych klubów.....
    Strzelając focha na zarząd Unii za to, że nie dostał tego czego chciał, powysyłał swoją ofertę pracy do innych klubów w SE. Jak się okazało odzewu nie było żadnego, nawet po tym jak zszedł znacznie ze swoimi żądaniami, względem tego czego oczekiwał od Unii.

    Czyli:
    1. Według Pitera Unię można doić,
    2. W innym klubie można jezdzić za 3/4 tego czego się oczekiwało od Unii
    3. Nie ważne jest dla niego to, że w Lesznie jest gwiazdą, że mógłby zostać ikoną jak Jankes, czy jego ojciec,
    4 Nie liczy się dla niego to, że tor ma 5 min od domu, że trening może mieć na zawołanie........

    Ważne, że się nie dostało tych parę srebrników więcej..... Przykre, ale prawdziwe

    Co do Dudka niech zostaje w ZG, tam jest jego miejsce. Tak jak miejscem Zmarzlika jest Gorzów, a Pitera Leszno.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Martines (04-10-2016), Uniafan (04-10-2016)

  27. Powrót do góry    #13118
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Lebiediew do czewy na bank.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #13119
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,632
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Lebiediew do czewy na bank.
    Tak napewno, będzie chciał 1 sezon w ekstralidze jeździć za darmo.

  29. Powrót do góry    #13120
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Lebiediew do czewy na bank.
    Czewa na 100 % odpada. Podobnie jak Gorzów. Analizując kadry raczej nie będzie jeździł w Zielonej, Lesznie i Toruniu. Zostaje, wiec Rybnik, Wrocław lub Grudziądz. Największe szanse daję ROW-owi, który podziekuje Jonssonowi. Osoba Griszy Laguty też mogła pomóc przy negocjacjach.

  30. Powrót do góry    #13121
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,465
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    A mi się marzy skład, w którym nie będzie żadnej z panienek biorących udział w piątkowej szopce.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    santiagoUL (04-10-2016)

  32. Powrót do góry    #13122
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    A wiec najnowsze informacje z mojej piekarni sa nastepujace. Wyleciec z Unii ma Prosiak i Piotrek ( niestety). Kontrakt Dzika ma dostac Dudek , za Pitera ma byc Janek od Kolodziejow.
    Dudkowi zostały przedstawione warunki i dano czas do namysłu. Co sie tyczy Janka to przed chwilą wyjeżdżał ze Strzeleckiej.....
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #13123
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,182
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 502 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    A wiec najnowsze informacje z mojej piekarni sa nastepujace. Wyleciec z Unii ma Prosiak i Piotrek ( niestety). Kontrakt Dzika ma dostac Dudek , za Pitera ma byc Janek od Kolodziejow.
    Dudkowi zostały przedstawione warunki i dano czas do namysłu. Co sie tyczy Janka to przed chwilą wyjeżdżał ze Strzeleckiej.....
    Ja pierdziu 😳
    A coś z Emiliano i Kildemandem wiecej wiadomo? Rzeczywiście bliżej niż dalej?
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 04-10-2016 o 16:31

  34. Powrót do góry    #13124
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,235
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Z kiepskiej piekarni to info jak na moje...

    Dudka nie bedzie i Kolodzieja tez... a Piotrek zostanie...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  35. Powrót do góry    #13125
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Czyli, że:
    Sajfutdinow, Kildemand, Zengota, Kołodziej?, ???, juniorzy...

    Przynajmniej mi tak wychodzi...

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 04-10-2016 o 16:44

  36. Powrót do góry    #13126
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Z kiepskiej piekarni to info jak na moje...

    Dudka nie bedzie i Kolodzieja tez... a Piotrek zostanie...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Kolodzieja osobiście widzialem niedawno wyjeżdżającego ze Strzeleckiej więc..... Cos musi byc na rzeczy.
    Co do Piotra i Dudka to mimo wszystko chcialym, zeby kazdy z nich zostal w swoim klubie.

    Tylko słyszałem o tych dwóch zmianach, reszta raczej zostaję.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #13127
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,548
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Powoli można być pewnym że to wszystko rozegra się w kręgu 5 zawodników
    Pawlicki, Pedersen, Dudek, Kołodziej i myślę że Hampel

    I tylko pytanie kto trafi na strzelecką? Myślę że 1 zawodnik z trójki Dudek Kołodziej Hampel będzie na pewno
    I wtedy wyleci Pedersen, a jeśli 2 zawodników przyjmie warunki kontraktu to wyleci też Pawlicki

    Chociaż tak jak Mariano widział bym tu Janka i to wszystko resztę zostawić i Dzika pożegnać

  38. Powrót do góry    #13128
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,182
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 502 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Powoli można być pewnym że to wszystko rozegra się w kręgu 5 zawodników
    Pawlicki, Pedersen, Dudek, Kołodziej i myślę że Hampel

    I tylko pytanie kto trafi na strzelecką? Myślę że 1 zawodnik z trójki Dudek Kołodziej Hampel będzie na pewno
    I wtedy wyleci Pedersen, a jeśli 2 zawodników przyjmie warunki kontraktu to wyleci też Pawlicki

    Chociaż tak jak Mariano widział bym tu Janka i to wszystko resztę zostawić i Dzika pożegnać
    Po co nam Kołodziej ktory pojeździ u nas sezon? Nie ma to sensu.

  39. Powrót do góry    #13129
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/g...213,1,985.html

    Tak wiem, to tylko Ruta.... ale zastanawia mnie zdanie, ze to Hampel a nie Unia, zaczął rozmowy

  40. Powrót do góry    #13130
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/g...213,1,985.html

    Tak wiem, to tylko Ruta.... ale zastanawia mnie zdanie, ze to Hampel a nie Unia, zaczął rozmowy
    Przecież wełna ostatnio dał do zrozumienia że ''pi...li nie robi '' czyli Hampel na legalu mógł wjechać do Leszna

  41. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Aussie (04-10-2016), Dominik (04-10-2016), Robson-Wałbrzych (04-10-2016), welna (04-10-2016)

  42. Powrót do góry    #13131
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Jesli przyjdzie jakis Polak Dudek/Hampel/Kolodziej to Pawlicki wylatuje w piereszej kolejnosci :thumbup::thumbup:

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2

  43. Powrót do góry    #13132
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Bartłomiej Ruta @barrut85 3 min.3 minuty temu
    Wracam z Leszna z kilku rozmów. Janusz Kołodziej na 99% zawodnikiem Fogo Unii 2017. Jego przyjście nie wyklucza Dudka.

    Bartłomiej Ruta @barrut85 2 min.2 minuty temu
    @barrut85 Leszczynianie bardzo możliwie w przyszłym sezonie pojadą składem bez wychowanka na seniorce.

    Pawlicki papa

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Filipek za jego przydatny post!

    Uniafan (04-10-2016)

  45. Powrót do góry    #13133
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Emil, Peter, juniorzy, Janusz, Grzegorz.
    Jedno miejsce: Patryk? Piotr? Jarosław?

    Hmmm bez wychowanka na seniorce (chyba, że Piotr lub Jarosław ), 5 Polaków w składzie...

    pozdr

  46. Powrót do góry    #13134
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Kolodziej z Dudkiem? Was posralo? Mecze 65-25 u siebie, niewazne kto przyjedzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #13135
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,182
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 502 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kolodziej z Dudkiem? Was posralo? Mecze 65-25 u siebie, niewazne kto przyjedzie.
    Miało nie być dream teamu,a bedzie.
    Uwielbiam Janusza,ale nie jest nam potrzebny zawodnik ktory po roku wróci do domu.
    W Patryka nie wierze. To było by za dużo.

  48. Powrót do góry    #13136
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kolodziej z Dudkiem? Was posralo? Mecze 65-25 u siebie, niewazne kto przyjedzie.
    Jak sie bawic to z przytupem

  49. Powrót do góry    #13137
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kolodziej z Dudkiem? Was posralo? Mecze 65-25 u siebie, niewazne kto przyjedzie.
    Czy Ty chcesz powiedzieć że skoro Dudek wirtualnie już nie Falubaz to nagle fajny z niego zawodnik ?

  50. Powrót do góry    #13138
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Miało nie być dream teamu,a bedzie.
    Uwielbiam Janusza,ale nie jest nam potrzebny zawodnik ktory po roku wróci do domu.
    W Patryka nie wierze. To było by za dużo.
    Kazdy zawodnik moze po roku zmienic otoczenie. KAZDY.

    A jak sie zuzel w Tarnowie posypie to Koldek nie bedzie mial gdzie wracac. Szlajac sie po swiecie nie lubi wiec...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Powrót do góry    #13139
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kolodziej z Dudkiem? Was posralo? Mecze 65-25 u siebie, niewazne kto przyjedzie.

    W tym miało być tylko trochę mniej.
    Ale też wszystko tak mniej więcej 58:32
    A jak się skończyło chyba jeszcze pamiętasz........

  52. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Aussie (04-10-2016), GoTrEk (04-10-2016), marass (04-10-2016)

  53. Powrót do góry    #13140
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Czy Ty chcesz powiedzieć że skoro Dudek wirtualnie już nie Falubaz to nagle fajny z niego zawodnik ?
    Wyczuwam wysokoalkoholowe wnioski wyciagniete po menelskiej mysli logicznej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •