Strona 46 z 299 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Jestem jaki jestem, na spokojnie w wielu kwestiach się nie da: jestem czaro- biały... do starych kwasów nie ma co wracać...
    Ale Syn mi się urodził- jak kurz świąteczny opadnie- zapraszam na wódę.
    pozdrawiam z Leszna

    Co do potomka wytrwałości dla was Co do wódy zadzwonimy się.

  2. Powrót do góry    #2027
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    kiedy dojdzie do starcia Pitera z Pedersenem i upadku to będę trzymał kciuki za Piotra. ..a mimo wszystko w dup.. będę miał ewentualną kontuzję Pedersena. ... zawodnika Uni Leszno! .... i dlatego dla mnie odejście braci jest tak trudne!
    ..ot cała różnica.. zastanów się komu kibicujesz: zawodnikom rozsianym po świecie, czy Klubowi z Twojego regionu.
    Wolisz patriotyzm w wydaniu lokalnym czy globalnym i czy milsza ciału koszula...
    Wolisz zjeść G**o samemu czy tort w dziesięciu.. ot egzystencjalne rozterki.

    pozdrawiam z Leszna

  3. Powrót do góry    #2028
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    ..ot cała różnica.. zastanów się komu kibicujesz: zawodnikom rozsianym po świecie, czy Klubowi z Twojego regionu.
    Wolisz patriotyzm w wydaniu lokalnym czy globalnym i czy milsza ciału koszula...
    Wolisz zjeść G**o samemu czy tort w dziesięciu.. ot egzystencjalne rozterki.

    pozdrawiam z Leszna
    Posłucham serca. ..Nie odwroce się od Uni ale nie przestane kibicować Braciom indiwidualnie!

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    kingpin (01-12-2015)

  5. Powrót do góry    #2029
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Posłucham serca. ..Nie odwroce się od Uni ale nie przestane kibicować Braciom indiwidualnie!
    które piwo?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  6. Powrót do góry    #2030
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    które piwo?
    Wcale, nie potrzebne mi piwo, poznałem kiedyś chłopaków, to tyle w tym temacie

  7. Powrót do góry    #2031
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mnie Piter zawiódł, a jego zagrania były pod publiczkę (nie przyznawać się, że ktoś w to uwierzył*
    Oczekujesz, że połowa forum, nagle zamilknie? "imposibilanto"
    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Wcale, nie potrzebne mi piwo, poznałem kiedyś chłopaków, to tyle w tym temacie
    Ale poznałeś, czy widziałeś się z Nimi przez 30min?
    Bo na takiej zasadzie, to wiece wyborcze się odbywają... a i Szydło / Kopacz to całkiem równe babki w sam raz do ożenku.
    pozdrawiam z Leszna

  8. Powrót do góry    #2032
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    JH miał kontrakt trzyletni, podpisywany na starych zasadach. Maks mógł zarobić np. 2 mln. Odejmij od tego te 600 tys. startowego i masz jeszcze ok. 1.4 mln. Dzisiaj za 0.8 mln - 1 mln. możesz mieć niezłej klasy zawodnika typu Kildemand czy Łaguta. I jesteś jeszcze ok. 0.6 mln do przodu. Herbi zadowoli się sumą ok. 1.1 - 1.3 mln. I tu jesteś ok 0.3 mln do przodu z Herbim w składzie i JH na ławie.

    Jeszcze coś Ci wytłumaczyć ?
    Chyba tylko Ty wierzysz w takie bzdury.
    Juz widze jak Szrek odstawia Jarka a potem powoluje go do repry.
    Predzej Tobie Bunio przestanie placic niz Hampel na lawie wyladuje.
    Teoretyzowac to sobie mozesz z Sasha Grey.
    Moze nawet wyjdzie ci to na zdrowie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-12-2015 o 06:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #2033
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Szczerze wam powiem panowie! Mam to gdzieś kto będzie w składzie! NAJWAŻNIEJSZE jest to aby klub walczył o wysokie cele i był w miarę stabilny finansowo. Choć patrząc na ligę to jesteśmy nieliczni co jako tako przędą bez potężnego sponsora.
    Bracia są z Leszna ale nie umrą za unię! Będę im kibicował indywidualnie np. w GP Piotrowi.
    Unia miała już takich co mówili że zakończą tu karierę i co? Jarek ściskał prezesa na murawie stadionu, powiedział że unia to naj klub i odszedł za rok. Ale w kadrze i GP a zwłaszcza w kadrze trzymam za niego kciuki. (Nie koniecznie w falubazie)

    Aha! I mam pytanko co z falubazem bo mieli bankrutować a zaraz jeszcze herbi i kildemand u nich wylądują. W co oni grają? Czy nie jest tak że za rok ,,przyjdzie komorniczek i zabierze telewizorek?,,
    Mają prawdziwą kasę czy kredyt?

  10. Powrót do góry    #2034
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    Aha! I mam pytanko co z falubazem bo mieli bankrutować a zaraz jeszcze herbi i kildemand u nich wylądują. W co oni grają? Czy nie jest tak że za rok ,,przyjdzie komorniczek i zabierze telewizorek?,,
    Mają prawdziwą kasę czy kredyt?
    Prawdziwa kasa to taka znana przed inauguracją. Efekt końcowy poprzedniego sezonu w Falubazie pokazuje, że ta kasa albo nie była prawdziwa, albo tej kasy nie było.

    Oczywiście tym razem może być inaczej.
    Ba musi być inaczej, bo w razie kolejnej wtopy wątpię czy znajdą się kolejni chętni do wyłożenia kolejnych 2 mln.
    UNSCARED

  11. Powrót do góry    #2035
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    Szczerze wam powiem panowie! Mam to gdzieś kto będzie w składzie! NAJWAŻNIEJSZE jest to aby klub walczył o wysokie cele i był w miarę stabilny finansowo. Choć patrząc na ligę to jesteśmy nieliczni co jako tako przędą bez potężnego sponsora.
    Bracia są z Leszna ale nie umrą za unię! Będę im kibicował indywidualnie np. w GP Piotrowi.
    Unia miała już takich co mówili że zakończą tu karierę i co? Jarek ściskał prezesa na murawie stadionu, powiedział że unia to naj klub i odszedł za rok. Ale w kadrze i GP a zwłaszcza w kadrze trzymam za niego kciuki. (Nie koniecznie w falubazie)

    Aha! I mam pytanko co z falubazem bo mieli bankrutować a zaraz jeszcze herbi i kildemand u nich wylądują. W co oni grają? Czy nie jest tak że za rok ,,przyjdzie komorniczek i zabierze telewizorek?,,
    Mają prawdziwą kasę czy kredyt?
    Uważam że Falubaz zagrał i wygrał dużo. ... miał długi ale miał też pomysł jak je spłacić, tylko woleli poudawac biednych i obciąć kontrakty Hampelowi Dudkowi i Protasowi, i z tego co mówią udało się zaoszczędzić jakieś 600-800tys, do tego dołoży dużo miasto w styczniu, i z bankruta robi nam się solidny finansowo klub i znalazły się pieniądze na jednego silnego zawodnika typu Greg, Kildemand, ... tylko sprawa jest prosta Falubaz musi jechać o medale w tym składzie jeśli tego nie zrobią może być bieda. ...a drugi raz wyciągnąć klub z długów może być trudno.. ..

  12. Powrót do góry    #2036
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Aha! I mam pytanko co z falubazem bo mieli bankrutować a zaraz jeszcze herbi i kildemand u nich wylądują. W co oni grają? Czy nie jest tak że za rok ,,przyjdzie komorniczek i zabierze telewizorek?,,
    Mają prawdziwą kasę czy kredyt?
    No jeszcze trochę musicie poczekać na to bankructwo.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #2037
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No jeszcze trochę musicie poczekać na to bankructwo.
    Nie życzę wam źle. Ba dobrze że daliście radę, bo z kim byśmy jeździli! Ale cała akcja jest dla mnie niezrozumiała. Niedawno płacz że nie ma kasy a teraz Grega chcecie. Ale ok wolny rynek!
    Masz jakieś konkretne info co z tą kasą u was się w falubazie dzieje? O co chodzi itp?
    PS jak wyjmiecie grega lub pająka chociażby to macie mega ekipę.
    Pozdrowienia w Leszna!

  14. Powrót do góry    #2038
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    Nie życzę wam źle. Ba dobrze że daliście radę, bo z kim byśmy jeździli! Ale cała akcja jest dla mnie niezrozumiała. Niedawno płacz że nie ma kasy a teraz Grega chcecie. Ale ok wolny rynek!
    Masz jakieś konkretne info co z tą kasą u was się w falubazie dzieje? O co chodzi itp?
    PS jak wyjmiecie grega lub pająka chociażby to macie mega ekipę.
    Pozdrowienia w Leszna!
    Struktura klubu się zmieniła. Teraz właścicielem klub nie jest już stowarzyszenie ale trzy firmy prywatne. Stelmet, Intra oraz Dowhan SA. Te firmy zasypały dziurę budżetową (1. 95 mln) oraz wyasygnowały pewne kwoty na sezon 2016. Miasto dorzuca 1.5 mln. Na dniach mają podpisac umowe z nowym sponsorem tytularnym.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #2039
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No jeszcze trochę musicie poczekać na to bankructwo.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Struktura klubu się zmieniła. Teraz właścicielem klub nie jest już stowarzyszenie ale trzy firmy prywatne. Stelmet, Intra oraz Dowhan SA. Te firmy zasypały dziurę budżetową (1. 95 mln) oraz wyasygnowały pewne kwoty na sezon 2016. Miasto dorzuca 1.5 mln. Na dniach mają podpisac umowe z nowym sponsorem tytularnym.
    Ok. Dzięki za info. Miom zdaniem poszliście w słusznym kierunku. Oj jeszcze sponsor tytularny....
    Wyczuwam pakę w zg na 2016

    Misato wie że żużel jest ważny. Chyba dali wam więcek niż urząd m leszno ale nie mam pewności.

  16. Powrót do góry    #2040
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    Misato wie że żużel jest ważny. Chyba dali wam więcek niż urząd m leszno ale nie mam pewności.

    1 500 000 zł.

  17. Powrót do góry    #2041
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Wie ktoś o której jest spotkanie z Piotrem? Bo przemo raczej u władzinka w gorzowie z jego kumplem dj kk507 będzie śmigał. a P senior mówił w elce że dzisiaj się wyjaśni.
    W piekarniach już słyszałem takie wymysły że wolę żeby już było oficjalne info.

  18. Powrót do góry    #2042
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Struktura klubu się zmieniła. Teraz właścicielem klub nie jest już stowarzyszenie ale trzy firmy prywatne. Stelmet, Intra oraz Dowhan SA. Te firmy zasypały dziurę budżetową (1. 95 mln) oraz wyasygnowały pewne kwoty na sezon 2016. Miasto dorzuca 1.5 mln. Na dniach mają podpisac umowe z nowym sponsorem tytularnym.
    A Ty myślisz. że oni tak co najmniej 1 mln rocznie Falubazowi dają sobie o tak i nigdy się o to nie upomną? I to wszystko uważasz jest w robione ku chwale przenaświętszego ukochanego Falubazu? Ojj Mariusz Mariusz

  19. Powrót do góry    #2043
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    Wie ktoś o której jest spotkanie z Piotrem? Bo przemo raczej u władzinka w gorzowie z jego kumplem dj kk507 będzie śmigał. a P senior mówił w elce że dzisiaj się wyjaśni.
    W piekarniach już słyszałem takie wymysły że wolę żeby już było oficjalne info.
    No właśnie o której spotkanie z Piotrem?

    Jeśli zostanie Piotrek i dojdzie Kildemand mamy skład który pozwoli nam powalczyć o złoto jak nie to będzie trudno

  20. Powrót do góry    #2044
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    A Ty myślisz. że oni tak co najmniej 1 mln rocznie Falubazowi dają sobie o tak i nigdy się o to nie upomną? I to wszystko uważasz jest w robione ku chwale przenaświętszego ukochanego Falubazu? Ojj Mariusz Mariusz
    A te cztery firmy, które są właścicielami Unii Leszno, to się upominają o to co włożyli w Unię ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #2045
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No właśnie o której spotkanie z Piotrem?

    Jeśli zostanie Piotrek i dojdzie Kildemand mamy skład który pozwoli nam powalczyć o złoto jak nie to będzie trudno
    Bedzie albo PP albo PK. Tak to widze.

  22. Powrót do góry    #2046
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    Bedzie albo PP albo PK. Tak to widze.
    Jeśli zatrzymamy Piotra to musiałby dojść jeszcze ktoś w stylu kildemanda, bo inaczej jesteśmy skazani na grajka typu: góra 5 pkt. na mecz. I wtedy to możemy o mistrzu tylko pomarzyć!
    Smutne ale prawdziwe.
    I jeszcze jak to będzie z rezerwą bo nie daj Boże jak trzeci junior będzie musiał zastąpić np zengiego to się robi kibel i mamy out z playy-off. Więc Tobuasz by musiał być na rezerwie bo on w razie W idzie i robi swoje.

    No panowie! Herbi w KST!
    Teraz kto chwyci kildemanda my czy zg? Bo jak ktoś inny to będą mieli apator pakę niemożliwą!
    Może się okazać że kildemand to klucz do złota. Nas lub zielonej.... tylko poczekajmy co z Piotrem P.

  23. Powrót do góry    #2047
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Kildemand i Pi Pawlicki w ZG. Zostaje Wam Grisza.

  24. Powrót do góry    #2048
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A te cztery firmy, które są właścicielami Unii Leszno, to się upominają o to co włożyli w Unię ?
    Oczywiście, że tak Tylko, że po Twoich wypowiedziach można wywnioskować, że Ty już widzisz Falubaz jako stabilny finansowo klub, a tutaj tak na prawdę do takiego stwierdzenia daleka droga. Unia miała kupę szczęścia, wysokie ceny biletów plus dobra frekwencja (rewelacyjna na finałach w ostatnich latach) to tak na prawdę udziałowcy rok może 2 się dorzucali do budżetu. Po tym roku na bank zabrali co swoje.

  25. Powrót do góry    #2049
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Kildemand i Pi Pawlicki w ZG. Zostaje Wam Grisza.
    Bułahahahahaha

    Taķ:
    1. Hampel
    2. P. Protasiewicz
    3. Dudek
    4.Kildemand
    5.Piotr Pawlicki
    6.Pieszczek
    7.
    Weście jeszcze Łagutę na ławę! Przyda się! A jutro wam stadion zlicytują!

    W to nie uwierzę bo nie mam 7lat panie!
    Wczoraj płacz że nie ma kasy a dzisaj fantazja ponosi bo jednak wystartujecie!?

    Ale żarcik przedni. W sam raz na taką pogodę! Dowcipniś z pana, oj mało takich już zostało.

    Bułahahahahahaha no nie mogę..... zaraz popuszczę ze śmiechu!

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Xavi6262 za jego przydatny post!

    lemur6666 (01-12-2015), tazer1980 (01-12-2015)

  27. Powrót do góry    #2050
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Zostaje Wam Grisza.
    gdyby tak było to bym wolał Walaska albo Ułamka... nawet powrót Jacka Rempały lepiej bym zniósł

  28. Powrót do góry    #2051
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    Bułahahahahaha

    Taķ:
    1. Hampel
    2. P. Protasiewicz
    3. Dudek
    4.Kildemand
    5.Piotr Pawlicki
    6.Pieszczek
    7.
    Weście jeszcze Łagutę na ławę! Przyda się! A jutro wam stadion zlicytują!

    W to nie uwierzę bo nie mam 7lat panie!
    Wczoraj płacz że nie ma kasy a dzisaj fantazja ponosi bo jednak wystartujecie!?

    Ale żarcik przedni. W sam raz na taką pogodę! Dowcipniś z pana, oj mało takich już zostało.

    Bułahahahahahaha no nie mogę..... zaraz popuszczę ze śmiechu!
    Nie jestem żartownisiem. Klub wyszedł na totalne zero, bez zadnego rolowania długów itd. Oczywiście po ogromnych problemach. W przyszłym sezonie Falubaz dostaje z miasta pieniadze, o ktorych większość klubów z PL może pomarzyć ( 1,5mln zł ) Klub ma 3 bardzo możnych członków zarządu i w najbliższym czasie poznasz bardzo bogatego sponsora tyularnego klubu, ktory też nie szczędzi na reklamę w PL i Europie. Podstawowi zawodnicy zjechali ostro z konktraktami, co pozwala mi myslec, ze Falubaz będzie stać na taki skład spokojnie i ze ten skład z widowiskowo jezdzacymi zawodnikami przyciągnie odpowiednia ilosc ludzi na trybuny oraz pozwoli realnie myslec o dobrej pozycji na koneic sezonu ( nie wieszam juz medali, zebys nie pomyslal ). Mozesz popuszczac, ja w tym problemu nie widze. Bedziesz musial po prostu po sobie posprzatac.

    P.S. czemu mają nam stadion zlicytować? Stadion jest własnością miasta.

  29. Powrót do góry    #2052
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    gdyby tak było to bym wolał Walaska albo Ułamka... nawet powrót Jacka Rempały lepiej bym zniósł
    Kolego po szalu!
    W co ty wierzysz? Skład za 10 baniek? Bez jaj! To żart jest i to w dodatku niesmaczny...

    Ale jak by tak miało być ( choć nie będzie) to się zgadzam z tobą...

  30. Powrót do góry    #2053
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Xavi6262 Ty tak na serio? Przeczytaj sobie tego gniota a nie patrz tylko na nagłówki! Nic konkretnego tam nie ma. Póki Hancock nie zabierze głosu, póki nie podpisze papieru to może koniec końców wyładować w Zakach Taczanow. Takie pier£@£;nie kotka...napisać cos byle było i liczba odsłon sie zgadzała. Michael Jordan w Zastalu!!

  31. Powrót do góry    #2054
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    Kolego po szalu!
    W co ty wierzysz? Skład za 10 baniek? Bez jaj! To żart jest i to w dodatku niesmaczny...

    Ale jak by tak miało być ( choć nie będzie) to się zgadzam z tobą...
    Kontrakty za 2mln ( i to przy odpowiednio wysokiej zdobyczy punktowej ) to już dawno przeżytek. Nie wiem skad ty wziales kwote 10 mln. Taki skład jak wymeiniłeś wyzej to plus minus 6mln wg mnie. Zakladajac, ze każdy by pojechał tak na 90% swoich możliwości.

  32. Powrót do góry    #2055
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    ,, Klub wyszedł na totalne zero, bez zadnego rolowania długów itd. Oczywiście po ogromnych problemach. W przyszłym sezonie Falubaz dostaje z miasta pieniadze, o ktorych większość klubów z PL może pomarzyć ( 1,5mln zł ) Klub ma 3 bardzo możnych członków zarządu i w najbliższym czasie poznasz bardzo bogatego sponsora tyularnego klubu, ktory też nie szczędzi na reklamę w PL i Europie. Podstawowi zawodnicy zjechali ostro z konktraktami, co pozwala mi myslec, ze Falubaz będzie stać na taki skład spokojnie i ze ten skład z widowiskowo jezdzacymi zawodnikami przyciągnie odpowiednia ilosc ludzi na trybuny oraz pozwoli realnie myslec o dobrej pozycji na koneic sezonu,,


    ...


    ...Kolego. Zgadzam się z tobą ale nie zdajesz sobie sprawy jakie to koszty. Nie chodzi o kontrakt ale o resztę, kasę za punkty itp. Podpisać to Leszno też by mogło, ale co dalej? Biegać z Jarkiem po sądach znowu chcecie? Nic was ten rok nie nauczył?

    JEŚLI TO PRAWDA TO Z TEGO MIEJSCA PANA PRZEPRASZAM ALE NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ PUKI NIE ZOBACZĘ! ...taki tomasz jestem...


  33. Powrót do góry    #2056
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    T_zg nie Ty czasem wyliczałeś budżet Falubazu na 2015 ?

    Znowu macie najlepszy skład, najtańszy, utalentowany, a jeszcze 2 tygodnie temu byliście w ciemnej du.. Rzecz jasna tak to było tylko prezentowane, ale na tyle skutecznie, że nawet my kibice Jedynej byliśmy gotowi się wam zrzucić na tę magiczną dziurę.
    UNSCARED

  34. Powrót do góry    #2057
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    ...Kolego. Zgadzam się z tobą ale nie zdajesz sobie sprawy jakie to koszty. Nie chodzi o kontrakt ale o resztę, kasę za punkty itp. Podpisać to Leszno też by mogło, ale co dalej? Biegać z Jarkiem po sądach znowu chcecie? Nic was ten rok nie nauczył?

    JEŚLI TO PRAWDA TO Z TEGO MIEJSCA PANA PRZEPRASZAM ALE NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ PUKI NIE ZOBACZĘ! ...taki tomasz jestem...

    Nie zrozumiales mnie chyba. Klub podpisuje z zawodnikiem kontrakt przykładowo na 1,4 mln zł. 1,4 mln zł jest to kwota jaka zawodnik MOŻE zarobić przy jakimś tam pułapie punktów. Zazwyczaj zawodnicy i tak zarabiają mniej niż mogą. Najlepszym przykładem jest chociażby Walasek z zeszłego sezonu w Falubazie. Załóżmy, że podpisał kontrakt na 900 tyś zł. Nie wycisnął punktami tych 900 tyś na 100%. Może zarobił z 70% tej sumy, może mniej ( tego nie wiem ). Dla mnie ten mocny na papierze skład to w moich szacunkach ok 6mln zł przy, tak jak napisałem wcześniej, przy ok 90% swoich możliwości na torze, ale pewnie ta kwota wyniesie jeszcze mniej.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 01-12-2015 o 13:45

  35. Powrót do góry    #2058
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Trochę luzu, takie mamy forum Propagandą trochę pachnie ostatnia twórczość forumowicza t_zg, ale do poziomu Mariusza jeszcze daleko

    Meritum pozostaje, że Pająk i Piotrek w FZG. A jeśli nie, to ktoś zrobi tu z siebie pośmiewisko. I tyle
    Jedziemy dalej

    P.S. A przy okazji, ludzie! Kontrakty/punktówka to nie jest całość budżetu. Ciągle ten błąd się tu powtarza
    Ostatnio edytowane przez There_is_no_spoon ; 01-12-2015 o 13:44

  36. Powrót do góry    #2059
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Kontrakty za 2mln ( i to przy odpowiednio wysokiej zdobyczy punktowej ) to już dawno przeżytek. Nie wiem skad ty wziales kwote 10 mln. Taki skład jak wymeiniłeś wyzej to plus minus 6mln wg mnie. Zakladajac, ze każdy by pojechał tak na 90% swoich możliwości.
    6mln? Człowieku! Sam Pawlicki z Kildemandem 3 wezmą!(razem nie każdy osobno) A co hampel dudek i protas? Mimo tego ze jarowi obniżyli to i tak swoje weźmie a jeszcze wordowi musieliście oddać kase.
    Razem się zbierze.... jak nie 10 to 9mil.... i tak.

  37. Powrót do góry    #2060
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie zrozumiales mnie chyba. Klub podpisuje z zawodnikiem kontrakt przykładowo na 1,4 mln zł. 1,4 mln zł jest to kwota jaka zawodnik MOŻE zarobić przy jakimś tam pułapie punktów. Zazwyczaj zawodnicy i tak zarabiają mniej niż mogą. Najlepszym przykładem jest chociażby Walasek z zeszłego sezonu w Falubazie. Załóżmy, że podpisał kontrakt na 900 tyś zł. Nie wycisnął punktami tych 900 tyś na 100%. Może zarobił z 70% tej sumy, może mniej ( tego nie wiem ). Dla mnie ten mocny na papierze skład to w moich szacunkach ok 6mln zł przy, tak jak napisałem wcześniej, przy ok 90% swoich możliwości na torze, ale pewnie ta kwota wyniesie jeszcze mniej.


    Ok, wszystko się zgadza. Tylko pozostaje pytanie, skąd w takim razie problemy Falubazu?



    pozdr

  38. Powrót do góry    #2061
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Trochę luzu, takie mamy forum Propagandą trochę pachnie ostatnia twórczość forumowicza t_zg, ale do poziomu Mariusza jeszcze daleko

    Meritum pozostaje, że Pająk i Piotrek w FZG. A jeśli nie, to ktoś zrobi tu z siebie pośmiewisko. I tyle
    Jedziemy dalej

    P.S. A przy okazji, ludzie! Kontrakty/punktówka to nie jest całość budżetu. Ciągle ten błąd się tu powtarza
    O widzę , zdrowo pan myślisz!
    Ps co się składa na budrzet jeszcze tak dokładnie? Ale napewno nie same punkty...
    ...tak jakby chciał dorównć mariuszowi to by musiał powiedzieć że taki skład widzi w rawiczu a nie zg

  39. Powrót do góry    #2062
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Ok, wszystko się zgadza. Tylko pozostaje pytanie, skąd w takim razie problemy Falubazu?



    pozdr

    Już kiedyś pisałem za Jankowskiego o dosyc sporym długu Falubazu. Wtedy jeszcze konktrakty zawodników były odpowiednio wyższe i wszystko musiało grać jak w zegarku, a tak nei było, bo np dosyc mocno spadała frekwencja. Falubaz przed poprzednim sezonem chciał wyjść z tego długu zakładając finał na koniec sezonu i zagrali pokerowo, jednak jak wszyscy wiemy nie wyszlo i problemy się nawarstwiły. Na szczescie znalezli sie dobrzy ludzie, ktorzy ogarneli ten syf.

    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    6mln? Człowieku! Sam Pawlicki z Kildemandem 3 wezmą!
    W ciekawym świecie zyjesz Zejdz na ziemie.

    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    T_zg nie Ty czasem wyliczałeś budżet Falubazu na 2015 ?

    Znowu macie najlepszy skład, najtańszy, utalentowany, a jeszcze 2 tygodnie temu byliście w ciemnej du.. Rzecz jasna tak to było tylko prezentowane, ale na tyle skutecznie, że nawet my kibice Jedynej byliśmy gotowi się wam zrzucić na tę magiczną dziurę.
    Ja nigdzie nie twierdze, ze jest to najlepszy skład, tylko skład dający realne szanse na dobry wynik na koniec sezonu ( nie mowie o złotym medalu, ale o wejściu do PO ). I wcale nie jest to najtanszy skład. Do tych wymienionych przeze mnie 6mln na skład dodaj 0,5 mln opłat do miasta za stadion ( taka kwote podal klub na spotkaniu z radnymi ), wypłąty dla pracowników, inne opłaty itd itd i robi się budżet ok 7,5 mln. Klub juz zapowiedzial ze na ten sezon budzet będzie dużo nizszy niz 10mln zł.

    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Meritum pozostaje, że Pająk i Piotrek w FZG. A jeśli nie, to ktoś zrobi tu z siebie pośmiewisko. I tyle

    Posmiewisko to mam jak narazie z oburzenia niektorych tutaj. Bo w takim celu napisalem to "info". Aczkolwiek nie ukrywam, ze z takiego rozdania dla Falubazu Pajak/PP albo Grisza/PP ucieszyłbym się bardzo.

  40. Powrót do góry    #2063
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    T zg...

    Mówisz mi że ma zejść na ziemię! Sam sobie zejdź a najlepiej spadnij i walnij łbem o ziemię i może ci się poprawi. Jakby byli tacy tani jak mówisz to Piotrek już by u nas był podpisany w lesznie!

    Myśle że każdy na forum się ze mną zgodzi że siejesz propagande o gruszkach na wierzbie i to płaczącej na dodatek...

    Wszyscy gadają na leszno że nie ceni wychowanków! Przypomnij sobie o Zengim. U was dołował i dostał kopa a tera żal d... ściska że my go przygarnęliśmy co?
    Tak samo jest z transwerami...

  41. Powrót do góry    #2064
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    6mln? Człowieku! Sam Pawlicki z Kildemandem 3 wezmą!(razem nie każdy osobno) A co hampel dudek i protas? Mimo tego ze jarowi obniżyli to i tak swoje weźmie a jeszcze wordowi musieliście oddać kase.
    Razem się zbierze.... jak nie 10 to 9mil.... i tak.
    Nie wiem czy KIldemand i PP będa w Falubazie. Ale wiem, ze po aktualnych cenach skład podany przez T_zg nie przekroczył by budżetu 6 -7 mln. I zapominasz kolego, ze Warda spłacili z tegorocznego budżetu. Po to właśnie min. zasypywali nowi własciciele tą dziurę budżetową.

    Wszyscy gadają na leszno że nie ceni wychowanków! Przypomnij sobie o Zengim. U was dołował i dostał kopa a tera żal d... ściska że my go przygarnęliśmy co?
    Tutaj bzdurzysz kolego okrutnie, nie znasz tematu po prostu. U nas miał walczyć o skład, wybrał Czewę bo tam miał miejsce w składzie. Dopeiro potem przeszedł do Leszna. Z ZG Zengi odchodził w przyjaznej atmosferze. Do teraz ma bardzo dobre kontakty z Dowhanem.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-12-2015 o 14:05
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    t_zg (01-12-2015)

  43. Powrót do góry    #2065
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    i jak pilnujecie tych rogatek koledzy po szalu? Jarosław nadjeżdża ...

    Kildemand to tylko ściema

  44. Powrót do góry    #2066
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    T zg...

    Mówisz mi że ma zejść na ziemię! Sam sobie zejdź a najlepiej spadnij i walnij łbem o ziemię i może ci się poprawi. Jakby byli tacy tani jak mówisz to Piotrek już by u nas był podpisany w lesznie!

    Myśle że każdy na forum się ze mną zgodzi że siejesz propagande o gruszkach na wierzbie i to płaczącej na dodatek...

    Wszyscy gadają na leszno że nie ceni wychowanków! Przypomnij sobie o Zengim. U was dołował i dostał kopa a tera żal d... ściska że my go przygarnęliśmy co?
    Tak samo jest z transwerami...
    Naprawde zejdz na ziemie, bo zatrzymałeś się z zarobkami gdzieś w 2012r.

    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    Wszyscy gadają na leszno że nie ceni wychowanków! Przypomnij sobie o Zengim. U was dołował i dostał kopa a tera żal d... ściska że my go przygarnęliśmy co?
    Tak samo jest z transwerami...
    Zengiego nikt nie kopnął w dupe, tylko sam odszedł bo nei chciał walczyć o skład. Mi żal dupy akurat o Zengiego nie sciska. Spoko, jakby jezdzil w ZG, ale cisnienia nie ma. Sa lepsi zawodnicy od Zengiego na rynku.

  45. Powrót do góry    #2067
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem czy KIldemand i PP będa w Falubazie. Ale wiem, ze po aktualnych cenach skład podany przez T_zg nie przekroczył by budżetu 6 -7 mln. I zapominasz kolego, ze Warda spłacili z tegorocznego budżetu. Po to właśnie min. zasypywali nowi własciciele tą dziurę budżetową.
    Jeśli masz takie info lub jesteś związany z klubem to zwracam honor. Ale to nie do uwierzenia 7,5 to bym pomyślał że prawda ale 6... nie da rady.
    Jak spłacacie warda?

    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    i jak pilnujecie tych rogatek koledzy po szalu? Jarosław nadjeżdża ...

    Kildemand to tylko ściema
    Oj oj pilnujemy rogatek bo z zachodu idą!

    Jarek nie podpisał już zgody na obniżkę?

  46. Powrót do góry    #2068
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    Jeśli masz takie info lub jesteś związany z klubem to zwracam honor. Ale to nie do uwierzenia 7,5 to bym pomyślał że prawda ale 6... nie da rady.
    Jak spłacacie warda?

    Już widze zmieniasz zdanie co do rzuconych wcześniej 10 mln zł 2,5 mln zł to w żużlu taka rożnica aktualnie, ze kupisz za to 2 zawodnikow ze swiatowej czołówki.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 01-12-2015 o 14:12

  47. Powrót do góry    #2069
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2015
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Już widze zmieniasz zdanie co do rzuconych wcześniej 10 mln zł 2,5 mln zł to w żużlu taka rożnica aktualnie, ze kupisz za to 2 zawodnikow ze swiatowej czołówki .
    Kogo? Chyba o czołwkę z gp to dla was jedynie widzę Charrisa ; p
    ...Podpiszesz umowę, a to jest różnica....

    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    Kogo? Chyba o czołwkę z gp to dla was jedynie widzę Charrisa ; p
    ...Podpiszesz umowę, a to jest różnica....
    No michelsen jest u was z tego co wiem...

  48. Powrót do góry    #2070
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xavi6262 Zobacz posta
    Kogo? Chyba o czołwkę z gp to dla was jedynie widzę Charrisa ; p
    ...Podpiszesz umowę, a to jest różnica....


    No michelsen jest u was z tego co wiem...

    Za 2,5 mln zł mysle ze spokojnie możesz myslec o takim Iversenie plus Piotrze Pawlickim ( tylko przykład dałem ). Rownie dobrze może to być Hampel i Kildemand ( podejrzewam, ze bys sie zamknal w 2,5 mln zł na koniec sezonu ).

    Widze ze rowniez lubisz cytowac sam siebie i dyskutowac z soba

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •