Strona 286 z 299 PierwszyPierwszy ... 186236276284285286287288296 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,826 do 12,870 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #12826
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Z juniorami umowil bym sie na rotację, co mecz zmiana i wszyscy by byli zadowoleni.
    Taki układ byłby najlepszy, szkoda chłopaków wysyłać na tułaczkę. Już w tym sezonie miało to ręce i nogi z rotacją juniorów. Założenie było takie, żeby w każdej kolejce startowała 3 młodzieżowców. Smektała nie mógł startować jako gość, wiec zawsze był w składzie Unii. Kubera i Kaczmarek mieli w miarę możliwości jeździć jako gość w Nice PLŻ (nie wiem czy w każdej kolejce się udało), a z tego co pamiętam jak kiedyś sprawdzałem to w barwach Unii każdy dostał po 7 występów, więc są kwita.

    PS: Wie ktoś może kto dzisiaj hałasuje na Smoku?

  2. Powrót do góry    #12827
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Widac iskry?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #12828
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Widac iskry?
    Juz dawno betonu na Smoku nie było....:-P Kingpin zmieniłeś upodobania w sensie drużyny? Twój podpis zastanawia

    P.S. Iskry widać tylko przy W69

  4. Powrót do góry    #12829
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Nie zmienilem upodoban.
    Po prostu troche mnie nosilo,troche ostrych slow uzywalem ale juz mi przeszlo wiec wypada oddac Cesarzowi co cesarskie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-09-2016 o 19:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #12830
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez xaxa Zobacz posta
    Ale musi Cię piec pewna część ciała z zazdrości, współczuję...
    Z zazdrości czego? Że dream-team za 10 baniek prawie spadł z ligi?
    Że wasz wychowanek w GP stawał na podium a dzień później w lidze przegrywał z Adrianem Gałą na Smoku? (z całym szacunkiem dla Gały).
    Że w klubie rządzi kolesiostwo, i odstawiony zostaje najlepszy zawodnik drużyny żeby inny zawodnik mógł sobie pojeździć kosztem wyniku ?
    W każdym klubie menadżer musi osiągnąć wynik, ale w Lesznie wystarczy atmosfera
    To faktycznie, zazdroszczę.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 28-09-2016 o 19:22

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Bruczkow (28-09-2016), lemur6666 (28-09-2016)

  7. Powrót do góry    #12831
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Z zazdrości czego? Że dream-team za 10 baniek prawie spadł z ligi?
    Że wasz wychowanek w GP stawał na podium a dzień później w lidze przegrywał z Adrianem Gałą na Smoku? (z całym szacunkiem dla Gały).
    Że w klubie rządzi kolesiostwo, i odstawiony zostaje najlepszy zawodnik drużyny żeby inny zawodnik mógł sobie pojeździć kosztem wyniku ?
    W każdym klubie menadżer musi osiągnąć wynik, ale w Lesznie wystarczy atmosfera
    To faktycznie, zazdroszczę.
    Dobre... 10 baniek może by i wyszło gdybyśmy wszystkich rozwalali do 30... Czytaj mniej Ostafa i Ruty, bo nieźle mieszają Ci w głowie.

  8. Powrót do góry    #12832
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Dobre... 10 baniek może by i wyszło gdybyśmy wszystkich rozwalali do 30... Czytaj mniej Ostafa i Ruty, bo nieźle mieszają Ci w głowie.
    Nikt mi nie miesza 10 baniek musiało być zakładane jako budżet klubu na ten sezon, a to czy zawodnicy mają wynagrodzenia według zdobyczy punktowej, czy wynagrodzenie stałe, niezależnie od zdobyczy punktowej, to już niewiadoma.
    Skórnicki stwierdził, że Nicki powinien cieszyć się z przyjazdu na mecz, w którym nie jechał bo i tak dostał pełne wynagrodzenie za mecz.
    Jeżeli jest to prawda, to podstawa takiego wynagrodzenia powinna być gdzieś zapisana. Jeżeli on, to może też inni?
    Nie ma pewności, bo ten sezon mógł kosztować Leszno połowę zakładanego budżetu, a mógł 100 %.
    Ale fakt, że zawodnicy których wzięliście, to nie była druga linia, karze się domyślać, że nikt przy zdrowych zmysłach nie brał pod uwagę przed sezonem, że przejedziecie sezon za np. 5 baniek.

  9. Powrót do góry    #12833
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Ktoś Ci jednak namieszał... Chyba, że tak jak niektórzy na tym forum, tylko spekulujesz

    pozdr

  10. Powrót do góry    #12834
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Ja ostatnio kilka razy w Lesznie i okolicach widziałem busa Hancocka.Już zacząłem coś podejrzewać ,ale przypomniałem sobie ,że jego mechanikiem jest Wolsztyński.😉

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Edziol za jego przydatny post!

    Aussie (28-09-2016)

  12. Powrót do góry    #12835
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Edziol Zobacz posta
    Ja ostatnio kilka razy w Lesznie i okolicach widziałem busa Hancocka.Już zacząłem coś podejrzewać ,ale przypomniałem sobie ,że jego mechanikiem jest Wolsztyński.😉
    Co więcej, w Lesznie i okolicach często widuje się Krzysia Kasprzaka i Przemka Pawlickiego...

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Dominik (28-09-2016)

  14. Powrót do góry    #12836
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Gdybym ja mial decydować, to wyrzucilbym Pedersena, a w to miejsce młody gniewny. Trafimy lub nie. Jest ryzyko, jest zabawa. Z juniorami umowil bym sie na rotację, co mecz zmiana i wszyscy by byli zadowoleni.
    Z tym że w chwili obecnej z młodych gniewnych na których warto zwrócić uwagę pozostali jedynie rosjanie
    Oczywiście nie mam z tym kłopotu, ale wiem, że aborygeni Ci się marzą

    Pomysł z juniorami genialny w swej prostocie, jednakże jest kłopot: bardzo szybko menago głosem udziałowców dojdzie do wniosku, że ważniejszy od dżentelmeńskiej umowy o rotowaniu składem jest wynik sportowy.. i tyle będzie.

    pozdrawiam z Leszna

  15. Powrót do góry    #12837
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Pomysł z juniorami genialny w swej prostocie, jednakże jest kłopot: bardzo szybko menago głosem udziałowców dojdzie do wniosku, że ważniejszy od dżentelmeńskiej umowy o rotowaniu składem jest wynik sportowy.. i tyle będzie.
    Już nie wspominając o głosach z trybun czy forum

  16. Powrót do góry    #12838
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Powiem Wam Panowie, że głośno jeszcze nikt nic nie powiedział, a na mieście już taka fama poszła, że któryś już z kolei wśród moich znajomych, całkowicie nie związany z forum, ani tym bardziej nie posiadający wtyków w klubie- dzwoni/pisze do mnie i lamentuje że "Pitera w Unii nie będzie"

    Co wyście najlepszego narobili

    pozdrawiam z Leszna
    już w tym roku go nie było, a jednak...

  17. Powrót do góry    #12839
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Z zazdrości czego? Że dream-team za 10 baniek prawie spadł z ligi?
    Że wasz wychowanek w GP stawał na podium a dzień później w lidze przegrywał z Adrianem Gałą na Smoku? (z całym szacunkiem dla Gały).
    Że w klubie rządzi kolesiostwo, i odstawiony zostaje najlepszy zawodnik drużyny żeby inny zawodnik mógł sobie pojeździć kosztem wyniku ?
    W każdym klubie menadżer musi osiągnąć wynik, ale w Lesznie wystarczy atmosfera
    To faktycznie, zazdroszczę.
    Tak jeszcze odnośnie tych 10baniek. Wy chyba rozumiecie, że tyle by to kosztowało przy 18 meczach, a nie 14 i około 300 pkt biegowych więcej?

  18. Powrót do góry    #12840
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    już w tym roku go nie było, a jednak...
    Bo to człowiek bumerang- idealny sprzedawca: Drzwiami wywalą, to oknem wejdzie.
    pozdrawiam z Leszna

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Robson-Wałbrzych (28-09-2016)

  20. Powrót do góry    #12841
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Z tym że w chwili obecnej z młodych gniewnych na których warto zwrócić uwagę pozostali jedynie rosjanie
    Oczywiście nie mam z tym kłopotu, ale wiem, że aborygeni Ci się marzą

    Pomysł z juniorami genialny w swej prostocie, jednakże jest kłopot: bardzo szybko menago głosem udziałowców dojdzie do wniosku, że ważniejszy od dżentelmeńskiej umowy o rotowaniu składem jest wynik sportowy.. i tyle będzie.

    pozdrawiam z Leszna
    Dlatego napisałem, że gdybym ja miał zdecydować
    My możemy sobie dyskutować, układać i na tym można zakończyć, bo zarząd zrobi co będzie chciał...tak, jak w sytuacji z dzikiem.

    Aborygen? owszem i to nawet nie młody... Rohan Tungate. Tylko u nas nikt nie ryzykuje, nie szuka, nie analizuje. Kierunek rosyjski nie jest zły... mają towarzysze potencjał i jak unormują się stosunki z federacją, to za kilka lat mogą być bardzo mocni. Duży konkurent w DPŚ dla Polski.

  21. Powrót do góry    #12842
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Z ciekawości spytam - kto dziś jeździł na Smoku?

    Co do składu to mi by wystarczył taki:

    1.Pawlicki
    2.Musielak
    3.Kildemand
    4.Zengota
    5.Emil
    6.junior
    7.junior

    Nikogo konkretnego nie ma na rynku (no chyba że naprawdę jakaś kosmos oferta do Dudka poszła). I jazda 5tką seniorów, trzeba zbudować drużynę bo z tych rotacji nic dobrego nie wynika. Nie dość że zawodnicy dołują to mamy jeszcze jakieś spiny konflikty. Szóstym rezerwowym może być ewentualnie zawodnik typu Cook, Lambert, Thomsen - który się godzi z definitywną ławą i trzymamy go na czarną godzinę....hmmm może Piotrek Świderski?

  22. Powrót do góry    #12843
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    A ja się zdziwię jeśli zobaczę Barona w Lesznie. Może trochę mniej gdyby był w pakiecie z kimś, Drabikiem lub Milikiem. Dlaczego, ano bałbym się ładować jako trener w taki burdel jaki jest teraz w Lesznie. Nie wiem czy sam Narodowy by to ogarnął.


    Co do Pawlickiego, to takie trochę oczywiste, że będzie mocno sondował SG, trochę nie chce mi się wierzyć, żeby mógł MJJ zastąpić, więc pewnie Zagara. Wiem wiem, piszę o nim 3 raz Od razu napiszę, nie jem pieczywa, gluten mnie uczula.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 28-09-2016 o 20:50
    UNSCARED

  23. Powrót do góry    #12844
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    A ja się zdziwię jeśli zobaczę Barona w Lesznie. Może trochę mniej gdyby był w pakiecie z kimś, Drabikiem lub Milikiem. Dlaczego, ano bałbym się ładować jako trener w taki burdel jaki jest teraz w Lesznie. Nie wiem czy sam Narodowy by to ogarnął.


    Co do Pawlickiego, to takie trochę oczywiste, że będzie mocno sondował SG, trochę nie chce mi się wierzyć, żeby mógł MJJ zastąpić, więc pewnie Zagara. Wiem wiem, piszę o nim 3 raz Od razu napiszę, nie jem pieczywa, gluten mnie uczula.
    To wtedy Zmarzlik za MJJ? Czy zostawią MJJ, a wywalą KK lub Iversena, żeby zrobić miejsce dla Zmarzlika, skoro Pawlicki ma wejść za Zagara...

  24. Powrót do góry    #12845
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Z ciekawości spytam - kto dziś jeździł na Smoku?
    Jeździł? Cały czas coś słychać i to nawet jakby we trójkę lub czwórkę się ścigali, a całe hałasy zaczęły się chyba już o 13-14. Liczyłem, że może Tobie udało się o stadion zahaczyć, ale widzę że płonne były moje nadzieje.

  25. Powrót do góry    #12846
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    To wtedy Zmarzlik za MJJ? Czy zostawią MJJ, a wywalą KK lub Iversena, żeby zrobić miejsce dla Zmarzlika, skoro Pawlicki ma wejść za Zagara...
    Zmarzlik za MJJ. I mają dream tym, coś a la unia z leszna 2016. Cyfera i tak mieli ale na jego punkty nie liczą. Więc kosztować to będzie troszkę więcej ale to nawet nie na zastąpieniu Zagara Piterem. Tylko Kasperowi muszą dołożyć.
    UNSCARED

  26. Powrót do góry    #12847
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Zmarzlik za MJJ. I mają dream tym, coś a la unia z leszna 2016. Cyfera i tak mieli ale na jego punkty nie liczą. Więc kosztować to będzie troszkę więcej ale to nawet nie na zastąpieniu Zagara Piterem. Tylko Kasperowi muszą dołożyć.
    Co Ci nie wyszło w poprzednim poście... Chyba zapomniałeś, że Zmarzlik wchodzi na seniorkę. Chciałeś Piotrka wstawić za Zegara i zostawić MJJ... Przynajmniej tak to doczytałem. Choć możliwe jest, że nie zrozumiałem kontekstu

  27. Powrót do góry    #12848
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Co Ci nie wyszło w poprzednim poście... Chyba zapomniałeś, że Zmarzlik wchodzi na seniorkę. Chciałeś Piotrka wstawić za Zegara i zostawić MJJ... Przynajmniej tak to doczytałem. Choć możliwe jest, że nie zrozumiałem kontekstu
    A racja. Zmęczony Uznałem że PP za MJJ to za drogo ale słusznie zauważyłeś, że piszczała już nie jest juniorem o czym zapomniałem.
    Tak czy owak uznaję to za bardzo prawdopodobny ruch. dwaj piotrowie pawliccy w cenie jednego.
    UNSCARED

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Aussie (28-09-2016)

  29. Powrót do góry    #12849
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2016
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomo coś o Zengocie? Fajnie by było gdyby został. O ile się nie mylę to jeżeli zostanie będzie to jego 5 sezon w Unii.

  30. Powrót do góry    #12850
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Tak jeszcze odnośnie tych 10baniek. Wy chyba rozumiecie, że tyle by to kosztowało przy 18 meczach, a nie 14 i około 300 pkt biegowych więcej?
    Wiemy A tak biedny Pawlicki i Nicki zarobili po parę złotych, Emil to pewnie jeszcze dołożył bo on kontuzjowany długo, a wiadomo że jak kontuzjowany to nie zarabia

  31. Powrót do góry    #12851
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,222 w 651 postach
    Widze kolega jakis ewidenty problem ma jak chodzi o Unie Leszno...

    Spoko rozumiemy. Nie Ty pierwszy i nie ostatni...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  32. Powrót do góry    #12852
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Kto jeździł na Smoku? Pewnie Piter testował coś przed GP
    I może któryś z chłopaków przed memorialem

  33. Powrót do góry    #12853
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Widze kolega jakis ewidenty problem ma jak chodzi o Unie Leszno...

    Spoko rozumiemy. Nie Ty pierwszy i nie ostatni...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Nie mam problemu, tylko tak czytam ten wątek wpisy dotyczące transferów i ciekawie to wygląda, Dudek, Kołodziej, ten twierdzi że dogadani, drugi ma pewne info że Dzika żegnają, inny że Dzik zostaje. Śmiesznie po prostu

  34. Powrót do góry    #12854
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie mam problemu, tylko tak czytam ten wątek wpisy dotyczące transferów i ciekawie to wygląda, Dudek, Kołodziej, ten twierdzi że dogadani, drugi ma pewne info że Dzika żegnają, inny że Dzik zostaje. Śmiesznie po prostu

    Dołączył: 16-09-2016

    Widać, ze to Twój pierwszy sezon transferowy na forum Giełdę Darka znasz? Jeżeli nie to poczekaj jakie tam cuda się będą działy

  35. Powrót do góry    #12855
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie mam problemu, tylko tak czytam ten wątek wpisy dotyczące transferów i ciekawie to wygląda, Dudek, Kołodziej, ten twierdzi że dogadani, drugi ma pewne info że Dzika żegnają, inny że Dzik zostaje. Śmiesznie po prostu
    Tu jeszcze nie takie transfery będą, a na końcu okaże sie ze będzie ciężka walka z Pawlickim który jednego dnia będzie w kilku klubach

  36. Powrót do góry    #12856
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    Na Smoku jeździł Emil. Później było więcej żużloków ale nie wiem kto bo jak grzali motocykle to musiałem juz jechać.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kasyx za jego przydatny post!

    macropus (28-09-2016)

  38. Powrót do góry    #12857
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zastanawiam się dlaczego na siłę z Pitera chcecie zrobić Piotrka Świderskiego????????

    Czy naprawdę trudno to zrozumieć, że typ tak ma.
    Nie pierwszy, nie ostatni.

    Henka Gustafsson, Gary Havelock, Paul Gascoigne, Denis Rodman, John McEnroe.....
    Wymieniać dalej??????

    Między innymi właśnie przez swoje charaktery i zachowanie ww zawodnicy zostali pokochani przez cały sportowy ,,świat''.

    Miejsce Piotra jest w Lesznie, Dudka w ZG, Bartka w Gorzowie.
    Jeden jest imprezowiczem, drugi małym ,,oszustem'' a trzeci grzecznym chłopcem.
    Po co to zmieniać?

    CIESZMY SIĘ ICH JAZDĄ I PODZIWIAJMY NA TORZE.

    Resztę ,,schowajmy do szafy''...........
    Dokładnie, trochę może trafniejszą analogią będzie porównanie Jamesa Hunta z Nickim Laudą, zwłaszcza porównując Pitera z Gorzowianinem.
    Ja postrzegam to tak, że dla znacznej części tutaj sezon właściwy jest tak jakby sezonem ogórkowym, gdyż cały swój szał można wylać poczynając od października. Od 5 lat co roku taki Mefizo, Pyra, Elgato, Noski Bruczkow etc, widzą już każdego z ostatnich grudni, iż młodego już w klubie nie ma, a on dalej jak rzep, a przecież taki materialista.

    W klubie postrzeganie przez niektórych jest podobne do w/w forumowiczów, znaczy się dwuwymiarowe, dlatego tak łatwo bez konsekwencji składa się się te wirtualne składy, a co gorsza w przypadku zarządu urzeczywistnia te uproszczenia. Jednak rzeczywistość jest nie dwu, a trzy lub wielowymiarowa. Dochodzą różne aspekty, to że Dudek woli jednak ten Falubaz niż 500 zł więcej za klub, że polscy seniorze są nader rzadcy. Że Baron zrobi w Lesznie antywidowisko, Że Kaczmarek może mieć jednak większy potencjał od kolegów B&D, że Toffika robi się niepotrzebnie kapitanem zajmując głowę ogółem, a nie samym sobą, że zaciężną armię będą przychodzili ale nie najwierniejsi kibice, że w klubie Gryczka jest uważany za pożytecznego zapchajdziurę zamiast zamiast mieć kogoś ekstrawetycznego i kreatywnego, który porozpycha się łokciami, że całą albo większą częścią winy obarcza się teraz w klubie menadżera, odbierając mu zasługi nawet sprzed dwóch lat
    Że takie Emil w trzech najważniejszych meczach wyjazdowych jako najdroższy zawodnik Ekstraligi uciułał 8 (3,1,1,0,3) 3+1 (0,1*,1,1,-) 5+1 (3,1*,1,0,-) uciułał na wyjazdach, ale że gdzieś podziała charytatywnie i się nie wychyla to wszystko jest OK i nadal może być najdroższym w Unii i zapomina się, iz Józef przez niego miał prawie wylew i jak Emil obrócił się w drugą widząc Jozefa w klubie podczas swej kontuzji. Że mamy prezesa który nie ogarnia,, że przez cały sezon prócz końcówki kibicom ryczeć się chciało na nazwisko Kildemand, i że większość tychże kibiców wysłała Toffika do drugiej dywizji. Że juniorzy ogarniali ligę analogicznie do Kildemanda, czyli coś tam na koniec gdy w tym czasie brylują w imprezach juniorskich, że Piotrek ma casus Crumpiego czyli wypalenie po SGP, podobnie jak Janowski, ale tamtym jakoś to wybaczało. Że tor menago nie ogarniał i brak mu było cwaniactwa. Że o składzie decydują tylko preferencji sponsorskie zapominając, że nikt ich za głupotę i brak perspektywy nie będzie rozliczał, a oni są ulotniejsi od zawodników. i Że nawet nieskalany Zengi końcówkę spartolił, a przyszły sezon mimo profesjonalizmu może wtopić. Ze Nicki jak pisze Czekański zapodał liścia Sqrze i zasłaniał się za swym rzekomym profesjonalizmem, zamiast być z drużyną i wieledziesiąt wiele czynników mógłbym wymienić jak ich długofalowych konsekwencji.

    Konkludując, od 5 lat mimo mniejszej od tegorocznej zawieruchy i tak pali się w martwym sezonie tylko Pawlickiego/ich. Gratuluję obiektywizmu, a może zaściankowości. Życzyłbym kolegom trochę pokory przez sezon-dwa na drugim froncie, trochę nabralibyście dystansu


    Tak przy okazji SantiagoUL, projekt tablic parę lat temu promował i do teraz kontynuował Bortel z tego piętnowanego jak PiterPan PISu.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 29-09-2016 o 01:18

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mingozi za jego przydatny post!

    lemur6666 (29-09-2016)

  40. Powrót do góry    #12858
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Ja bym chciał taki skład
    1. Sajftudinow
    2. Musielak/ Lebiediew
    3. Kildemand
    4. Zengota/ Hampel
    5. Pawlicki Piotr
    6.7. Smektala/ Kubera/ Kaczmarek

  41. Powrót do góry    #12859
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,459
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Ja bym chciał taki skład
    1. Sajftudinow
    2. Musielak/ Lebiediew
    3. Kildemand
    4. Zengota/ Hampel
    5. Pawlicki Piotr
    6.7. Smektala/ Kubera/ Kaczmarek
    Napisz do Św. Mikołaja... Chociaż w tym roku sezon ogórkowy ma być wcześniej, to może lepiej do jakiegoś Andrzeja?

  42. Powrót do góry    #12860
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Napisz do Św. Mikołaja... Chociaż w tym roku sezon ogórkowy ma być wcześniej, to może lepiej do jakiegoś Andrzeja?
    np. Lebiediewa

  43. Powrót do góry    #12861
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    tak przeglądam te składy marzen i sie zastanawiam czy nie przespałem jakies zmiany regulaminu bo niektórzy zapominaja o Polakach w składzie

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi robbertinho za jego przydatny post!

    lemur6666 (29-09-2016)

  45. Powrót do góry    #12862
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Panowie zahaczę jeszcze temat Barona.
    antywidowisko itd- ja to rozumiem...
    Nie rozumiem natomiast tak negatywnego odbioru tego gościa. Sukcesy Sparty to nie tylko monotonny tor o czym świadczą ich wyniki.
    Tak wiem- "wskaż mi wygrana Sparty w tym roku na wyjeździe" .... my też nie mieliśmy.
    Spójrzcie tylko jakie wyniki na obcych torach wyciągała Sparta z kiepskim Janowskim, przeciętnym Ogórem i Szymkiem Woźniakiem w składzie.. Nawet bez Drabola mimo klepek wyglądali o niebo lepiej niż my i niejedna lepsza ekipa.

    Ja jestem ciekaw tego faceta na stołku menago- tym bardziej, że podobnie jak Cieślak ma najwidoczniej rękę do zawodników / dar przekonywania, by łowić jakichś mało znanych a rokujących.... a o to nam chyba chodzi, by w końcu zaryzykować.
    Inna sprawa, czy zarząd pozwoli Mu na taką swobodę.

    pozdrawiam z Leszna

  46. Powrót do góry    #12863
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Czy Baron dostałby swobodę w Lesznie ?

    No każdy zna odpowiedź.

    Paradoksalnie Sławomir jest dosyć spolegliwy, jak kazali uciekać to wiał.
    UNSCARED

  47. Powrót do góry    #12864
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Tak dla Barona w Lesznie, jestem przekonany ze młodzi chlopacy zaczną lepiej jechac, a tor w Lesznie będzie świetny do ścigania, Baron nie jest głupi i wie że mając w składzie Emila i Kildemanda to warto żeby zewnętrzna chodziła

    To co robił do tej pory z Wrocławiem, to musiał tak robić, bo miał kiepski skład a wyciągnął z niego maks

  48. Powrót do góry    #12865
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tak dla Barona w Lesznie, jestem przekonany ze młodzi chlopacy zaczną lepiej jechac, a tor w Lesznie będzie świetny do ścigania, Baron nie jest głupi i wie że mając w składzie Emila i Kildemanda to warto żeby zewnętrzna chodziła

    To co robił do tej pory z Wrocławiem, to musiał tak robić, bo miał kiepski skład a wyciągnął z niego maks
    A to juz mamy Emila i Kildemanda? Moze poczekajmy az bedzie oficjalnie

  49. Powrót do góry    #12866
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    A to juz mamy Emila i Kildemanda? Moze poczekajmy az bedzie oficjalnie
    Jak Ci pisze, że mamy, to znaczy że mamy
    Nie siej fermentu, bo Darkowi mętlik "ino" w głowie robisz, a On teraz wierszówkę wyrabia

    pozdrawiam z Leszna

  50. Powrót do góry    #12867
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Tak dla Barona w Lesznie, jestem przekonany ze młodzi chlopacy zaczną lepiej jechac, a tor w Lesznie będzie świetny do ścigania, Baron nie jest głupi i wie że mając w składzie Emila i Kildemanda to warto żeby zewnętrzna chodziła

    To co robił do tej pory z Wrocławiem, to musiał tak robić, bo miał kiepski skład a wyciągnął z niego maks
    a jakich to młodych Baron wyszkolił w tym Wrocławiu?

    może Drabika masz na myśli?

  51. Powrót do góry    #12868
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    A to juz mamy Emila i Kildemanda? Moze poczekajmy az bedzie oficjalnie
    Emil na 1000% Kildemand zakładam że jest, bardzo chce, więc pewnie będzie

  52. Powrót do góry    #12869
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Jak Ci pisze, że mamy, to znaczy że mamy
    Nie siej fermentu, bo Darkowi mętlik "ino" w głowie robisz, a On teraz wierszówkę wyrabia

    pozdrawiam z Leszna
    Ano fakt az dziwne ze jeszcze nic nie wspomnial o tej wizycie Tajskiego pod Lesznem Ale i tak jakos mniej poki co bajek z jego strony niz to bylo w zeszlym roku. Narazie Daniela zaczyna przypisywac do innych klubow

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Emil na 1000% Kildemand zakładam że jest, bardzo chce, więc pewnie będzie
    Rok temu Piotrek byl ma milion % poza Lesznem wiec .... Darek zamknij oczy

  53. Powrót do góry    #12870
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Czy Baron dostałby swobodę w Lesznie ?

    No każdy zna odpowiedź.

    Paradoksalnie Sławomir jest dosyć spolegliwy, jak kazali uciekać to wiał.
    Tak w ogóle to ja się cały czas zastanawiam skąd tak wysokie stawianie Sławomira. Gdzie on te taktyczne możliwości pokazał?
    Przecież on jest wiecznym komentatorem i ekspertem...

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Michal87 (29-09-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •