Strona 244 z 299 PierwszyPierwszy ... 144194234242243244245246254294 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,936 do 10,980 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10936
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Elgato, Elgato, Elgato...QUO VADIS?

    Rozpocznę od tego, że jest mi OGROMNIE PRZYKRO po tym jak na profilu TOBIASZA MUSIELAKA opublikowano ten post. Na 100% nie wiem kto jest jego autorem, ale to Mikołaj Zgaiński, jego menago prowadzi ten fanpage. To m.in. na tym profilu możemy być świadkiem postów ala "już wiem gdzie popełniam błędy", "następnym razem się to nie powtórzy" itd itp. Chciałbym Panowie Wam zakomunikować tylko dla kronikarskiego obowiązku, że Pan Mikołaj WYWODZI SIĘ Z SSKUL!! Tak tak, kiedyś działał a teraz pluje w twarz osobą, z którymi kiedyś się przyjaźnił i dzięki którym jest teraz gdzie jest. Brawo Ty Mikołaj!

    Wracając do Tobiasza.... No po prostu brak słów... Zawodnik, który, na wyjazdach ma średnią gorszą od Roberta Chmiela, Bartosza Smektały!! Damiana Balińskiego!!!!! i Szymona Woźniaka ma czelność w ogóle bronić się po takim sezonie jest po prostu NIEPOWAŻNY!! Rok temu wyszły mu dosłownie DWA mecze (głównie w Częstochowie), dostał duży kredyt zaufania a teraz, kiedy miał pół sezonu luzu z powodu kontuzji Emila jedzie po prostu słabo...

    I teraz uwaga...zaatakował m.in. mnie zawodnik, który wsparcie miał ZAWSZE I WSZĘDZIE!

    To wsparcie miał cały sezon 2015.

    To wsparcie miał, kiedy go wydymali i podpisali kontrakt z Piotrem PAwlickim a jemu mówili, że go nie będzie i że ma spokojny 1-wszy skład.

    To wsparcie miał nawet niedawno, po meczu w Rybniku, gdzie nie zdobył punktu i go wywalono ze składu na Falubaz dostał SMSa od osoby decyzyjnej w grupach kibicowskich, że JESTEŚMY Z NIM!

    Ładnie się odpłacił chłopak, bardzo ładnie...

    Co do Ciebie Elgato bo znowu atakujesz m.in. mnie. Oświadczenie powstało tylko i wyłącznie jako odpowiedź na ten śmieszny post żużloków bo wywołał u wielu niemałe ciśnienie, ale też i WIELKI ŻAL.

    Nikt sobie nie daje przyzwolenia na JE**NIE. Nikt w tym roku nie J.... juniorów, Musielaka i Zengoty. Emilowi też się mało dostało. Głównie pretensje są do PP i Nickiego. Dostało się parę razy Skórze, Gryczce i wiadomo ogólnie rozumianemu zarządowi.

    I teraz sobie odpowiedz...CZY NIE MAMY RACJI??????? Jakie masz argumenty na obronę wyżej wymienionych jegomości, no powiedz JAKIE?? Mamy siedzieć cicho tak? Bo gwiazdeczki sie oburzą i będą miały nieprzyjemny dzień wolny w Monako tak?

    Tyle w temacie ode mnie. Nie jesteśmy idealnie swoje jako grupy kibicowskie mamy za uszami. Ale to co się aktualnie dzieje to zakrawa o skandal i działanie na szkodę klubowi. Widziałeś aby oni w jakikolwiek sposób przyznali się do winy, mocno przeprosili, wzięli na siebie porażkę? NIEE!! Lepiej pojechać kibiców, którzy po takich blamażach pojechali do Grudziądza. No Dramat!

    A co do sytuacji klub-kibice przytoczę fragment rozmowy między mną a kumplem ostatnio.

    Można to porównać do takiej historyjki.
    Budujesz dom. Pewnego dnia przychodzi do Ciebie grupa studentów budownictwa, architektury itd. Proponują Tobie totalnie za friko POMOC przy budowie domu. Oferują swoje usługi totalnie za friko (no dobra może za kawkę i ciastko w przerwie pracy)! Są to pasjonaci, którzy kochają budowanie i chcą się przysłużyć i zrobić coś dobrego. BA! Dodatkowo mówią, że raz na 2 tygodnie jeszcze temu budującemu zapłacą!!!
    Co robi budujący...? Odmawia...
    Tak to aktualnie wygląda w naszym klubie. Nie jesteśmy pierwsi i nie ostatni przez nich olani.

  2. Powrót do góry    #10937
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    A co takiego Musielak napisał ?! Że to lipa, kiedy podchodzisz do sektora, a jacyś troglodyci wrzucają na Ciebie: "Ty ku*wo ? ". Weźcie ludzie trochę obiektywizmu włączcie. To, że jeden z drugim płaci za bilet i wcześniej schodzi z pola, aby zdążyć na żużel nie daje mu prawa do wyzywania kogokolwiek, a szczególnie chłopaków, którzy ryzykują życie m.in. dla Waszej rozrywki.

    Ja rozumiem, że jest histeria teraz w Lesznie, bo sezon był słaby. Popatrzcie na Gorzów sezon po mistrzostwie i teraz - wielkiej rewolucji nie było. Trochę spokoju życzę, bo najchętniej wypier*olilibyście wszystkich na zbity pysk, nie myśląc nawet jakie macie alternatywy. Popatrzcie jeden z drugim na chłodno: kogo możecie sobie kupić w następnym sezonie za tego ćpuna Pawlickiego, słabego Pedersena, chorowitego Emila i cienkiego Kildemanda ?! Patrząc na spadkowicza: Kołodzieja, Bjerre, Madsena. Kogo jeszcze ? Może kogoś z Rybnika (Łaguta / Holta / Fricke). Z PLŻ ? Lebiediev, Hougaard, Lindgren, Kylmeakorpi, Andersen ? No istny dream team by się szykował... Szczególnie, że Kołodziej już zapowiedział, że chce jeździć w Tarnowie bez względu na ligę, Bjerre podobnie.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  3. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (17-08-2016), Dominik (17-08-2016), Lafan (17-08-2016), Mariusz (17-08-2016), Yozayan (17-08-2016), istanbul (17-08-2016), kingpin (17-08-2016)

  4. Powrót do góry    #10938
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Elgato, Elgato, Elgato...QUO VADIS?

    Rozpocznę od tego, że jest mi OGROMNIE PRZYKRO po tym jak na profilu TOBIASZA MUSIELAKA opublikowano ten post. Na 100% nie wiem kto jest jego autorem, ale to Mikołaj Zgaiński, jego menago prowadzi ten fanpage. To m.in. na tym profilu możemy być świadkiem postów ala "już wiem gdzie popełniam błędy", "następnym razem się to nie powtórzy" itd itp. Chciałbym Panowie Wam zakomunikować tylko dla kronikarskiego obowiązku, że Pan Mikołaj WYWODZI SIĘ Z SSKUL!! Tak tak, kiedyś działał a teraz pluje w twarz osobą, z którymi kiedyś się przyjaźnił i dzięki którym jest teraz gdzie jest. Brawo Ty Mikołaj!

    Wracając do Tobiasza.... No po prostu brak słów... Zawodnik, który, na wyjazdach ma średnią gorszą od Roberta Chmiela, Bartosza Smektały!! Damiana Balińskiego!!!!! i Szymona Woźniaka ma czelność w ogóle bronić się po takim sezonie jest po prostu NIEPOWAŻNY!! Rok temu wyszły mu dosłownie DWA mecze (głównie w Częstochowie), dostał duży kredyt zaufania a teraz, kiedy miał pół sezonu luzu z powodu kontuzji Emila jedzie po prostu słabo...

    I teraz uwaga...zaatakował m.in. mnie zawodnik, który wsparcie miał ZAWSZE I WSZĘDZIE!

    To wsparcie miał cały sezon 2015.

    To wsparcie miał, kiedy go wydymali i podpisali kontrakt z Piotrem PAwlickim a jemu mówili, że go nie będzie i że ma spokojny 1-wszy skład.

    To wsparcie miał nawet niedawno, po meczu w Rybniku, gdzie nie zdobył punktu i go wywalono ze składu na Falubaz dostał SMSa od osoby decyzyjnej w grupach kibicowskich, że JESTEŚMY Z NIM!

    Ładnie się odpłacił chłopak, bardzo ładnie...

    Co do Ciebie Elgato bo znowu atakujesz m.in. mnie. Oświadczenie powstało tylko i wyłącznie jako odpowiedź na ten śmieszny post żużloków bo wywołał u wielu niemałe ciśnienie, ale też i WIELKI ŻAL.

    Nikt sobie nie daje przyzwolenia na JE**NIE. Nikt w tym roku nie J.... juniorów, Musielaka i Zengoty. Emilowi też się mało dostało. Głównie pretensje są do PP i Nickiego. Dostało się parę razy Skórze, Gryczce i wiadomo ogólnie rozumianemu zarządowi.

    I teraz sobie odpowiedz...CZY NIE MAMY RACJI??????? Jakie masz argumenty na obronę wyżej wymienionych jegomości, no powiedz JAKIE?? Mamy siedzieć cicho tak? Bo gwiazdeczki sie oburzą i będą miały nieprzyjemny dzień wolny w Monako tak?

    Tyle w temacie ode mnie. Nie jesteśmy idealnie swoje jako grupy kibicowskie mamy za uszami. Ale to co się aktualnie dzieje to zakrawa o skandal i działanie na szkodę klubowi. Widziałeś aby oni w jakikolwiek sposób przyznali się do winy, mocno przeprosili, wzięli na siebie porażkę? NIEE!! Lepiej pojechać kibiców, którzy po takich blamażach pojechali do Grudziądza. No Dramat!

    A co do sytuacji klub-kibice przytoczę fragment rozmowy między mną a kumplem ostatnio.

    Można to porównać do takiej historyjki.
    Budujesz dom. Pewnego dnia przychodzi do Ciebie grupa studentów budownictwa, architektury itd. Proponują Tobie totalnie za friko POMOC przy budowie domu. Oferują swoje usługi totalnie za friko (no dobra może za kawkę i ciastko w przerwie pracy)! Są to pasjonaci, którzy kochają budowanie i chcą się przysłużyć i zrobić coś dobrego. BA! Dodatkowo mówią, że raz na 2 tygodnie jeszcze temu budującemu zapłacą!!!
    Co robi budujący...? Odmawia...
    Tak to aktualnie wygląda w naszym klubie. Nie jesteśmy pierwsi i nie ostatni przez nich olani.
    Santiago- krótko: nie dogadamy się. Nie widzę takiej możliwości, żaden z nas nie zmieni zdania, nie tu na forum, aczkolwiek podoba mi się, że wreszcie zauważyłeś "nie jesteśmy idealni".. to już coś.

    Przypowiastkę o domu już słyszałem- fajna, lecz nieadekwatna do sytuacji.
    Nie ma sensu bym odpowiadał Ci elaboratem bo to będzie niekończąca się opowieść [przepraszam więc , że Cie rozczaruję]. I nie zrozum mnie źle:
    Nie uciekam od dyskusji. Dlatego proponuje byś zgadał się kiedyś z Ali_G - wpadnijcie kiedyś na przysłowiową "wódkę". Może w dialogu "live" jeden łatwiej zrozumie drugiego.
    Wpadnij z Alanem gdyż prezentujecie podobne stanowisko, ja wytargam za uszy np Byczka...Podejmujemy temat?
    O ile się nie mylę też masz jeżdżącą pracę więc jakby co- zapraszam w weekend - zima jest długa. Jak Alan będzie, to może się nie pozabijamy. Tyle w temacie

    pozdrawiam z Leszna

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Dominik (17-08-2016)

  6. Powrót do góry    #10939
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    https://youtu.be/B-9pF7yG5JM
    Jeszcze słówko w temacie bycia kapitanem.

    Można tak jak Musielak szukać wszędzie winnych, tyko nie u ,,siebie"
    Można też tak jak na filmiku powyżej
    Szczerze, bez ogródek, bez żalu do całego świata.......
    Ostatnio edytowane przez welna ; 17-08-2016 o 11:08

  7. Powrót do góry    #10940
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Panowie zluzujcie trochę, grubo przesadzacie z tym jechaniem po zawodnikach. Musielak nie napisał nic złego.

  8. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Dominik (17-08-2016), elgato (17-08-2016), kingpin (17-08-2016), savage (17-08-2016)

  9. Powrót do góry    #10941
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    https://youtu.be/B-9pF7yG5JM
    Jeszcze słówko w temacie bycia kapitanem.

    Można tak jak Musielak szukać wszędzie winnych, tyko nie u ,,siebie"
    Można też tak jak na filmiku powyżej
    Szczerze, bez ogródek, bez żalu do całego świata.......
    Wełna ktoś ci na konto wbił? Musielakowi najzwyczajniej w świecie puściły nerwy tak jak puszczają tym wszystkim po choćby najmniejszym niepowodZeniu. Jakoś nie zauważyłem aby Musielak zrzucal winę na wszystko i wszystkich. To co wyszło musiało się stać i oby było przelamaniem.

  10. Powrót do góry    #10942
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    https://youtu.be/B-9pF7yG5JM
    Jeszcze słówko w temacie bycia kapitanem.

    Można tak jak Musielak szukać wszędzie winnych, tyko nie u ,,siebie"
    Można też tak jak na filmiku powyżej
    Szczerze, bez ogródek, bez żalu do całego świata.......
    Welna daj żyć... chłopak w klubie swoja pozycją jest poniżej Pani od biletów. zrobili Go kapitanem z definicji, doświadczenia brak, charyzma nie ta... wiem, że to nie szkółka, ale wszystkiego trzeba się nauczyć.

    Nie wymagaj od Niego bycia wyjadaczem 1 sortu już na początku.
    Może inaczej: czy kiedykolwiek widziałeś by jakiś kapitan Unii Leszno albo innego klubu żużlowego zachował się tak jak na tym filmiku czego oczekujesz?

    pozdrawiam z Leszna

  11. Powrót do góry    #10943
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Welna daj żyć... chłopak w klubie swoja pozycją jest poniżej Pani od biletów. zrobili Go kapitanem z definicji, doświadczenia brak, charyzma nie ta... wiem, że to nie szkółka, ale wszystkiego trzeba się nauczyć.

    Nie wymagaj od Niego bycia wyjadaczem 1 sortu już na początku.
    Może inaczej: czy kiedykolwiek widziałeś by jakiś kapitan Unii Leszno albo innego klubu żużlowego zachował się tak jak na tym filmiku czego oczekujesz?

    pozdrawiam z Leszna
    Sorki, że tak za Welne odpowiem (na pewno sam też się wypowie), ale nic by się nie stało, gdyby Musielak (czy ktokolwiek inny z Unii) wyszedł przed szereg tego słodko pierdzącego towarzystwa i rzucił mięsem do mikrofonu np. takiego Zborowskiego. Wtedy widziałbym, że komuś w tym Lesznie zależy na wynikach, ale tak naprawdę zależy, bo teksty w stylu "pracujemy dalej" czy "walczymy, trenujemy" to mnie nie przekonują. W zamian za to żużlowcy Unii częściej urządzali sobie podśmiechujki z reporterami po przegranych meczach

  12. Powrót do góry    #10944
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    https://youtu.be/B-9pF7yG5JM
    Jeszcze słówko w temacie bycia kapitanem.

    Można tak jak Musielak szukać wszędzie winnych, tyko nie u ,,siebie"
    Można też tak jak na filmiku powyżej
    Szczerze, bez ogródek, bez żalu do całego świata.......
    dla mnie lepiej że np Pedersen nie ma nic sobie do zarzucenia przynajmniej nie będzie chciał zostac na nastepny sezon żeby zrehabilitować sie za kiepskie wyniki

    jednak w tym sporze każdy ma swoje racje... wiec wszyscy troche lodu na głowe

    edit:
    santiago, Noski czy ktoś inny pewnie wiecie wiecej w tym temacie wiec zapytam

    w oswiadczeniu SSKUL jest cos takiego:
    "...nigdy nie popieraliśmy i nie popieramy obrzucania bluzgami i wyzwiskami Naszego Klubu, jego działaczy jak i samych zawodników..." (akurat działaczy byście mogli )

    np po meczu w Rybniku leciały teksty "Kapitan ch...chodz tu k...." czy ktoś zareagował do tej osoby? nie... dlaczego? bo za oprawy i doping odpowiada UUL wiec SSKUL jest czyste? czy dlatego że miał takie prawo bo przyjechał za swoje do Rybnika?

    pokazcie mi inne grupy kibicowskie co rzucaja sie oswiadczeniami ze swoja drużyna? zamiast spotkać sie na treningu z drużyna albo chociaż z kapitanem (trenują z Zengim i juniorami wiecej niż cała reszta) i wyjaśnic sobie pare spraw to smarujecie sie w mediach i to ma byc dla dobra NASZEJ JEDYNEJ? jesteście tak samo słabi jak postawa naszej drużyny


  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi robbertinho za jego przydatny post!

    elgato (17-08-2016)

  14. Powrót do góry    #10945
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Oświadczenie Tobiasza czy kibiców chyba najlepiej podsumowuje tegoroczny sezon. Wydaje się że wszystko zaczęło się psuć od zimy (a może jeszcze wcześniej?). W tej chwili chyba wszyscy zabrnęli w tym ciut za daleko. Teraz brakuje jeszcze tylko oświadczenia klubu na temat tej sytuacji. Kurczę ile można. Ja w tej chwili mam głęboko gdzieś różne oświadczenia,listy itp itd. Chcą się przerzucać oświadczeniami to niech się przerzucają. Tylko nikomu to nie służy. Ani klubowi, ani zawodnikom ani kibicom.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gumis-pl za jego przydatny post!

    robbertinho (17-08-2016)

  16. Powrót do góry    #10946
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    bo teksty w stylu "pracujemy dalej" czy "walczymy, trenujemy" to mnie nie przekonują. W zamian za to żużlowcy Unii częściej urządzali sobie podśmiechujki z reporterami po przegranych meczach
    Umówmy się: każdy kto sledzi ten sport od kilku sezonów, albo dostaje padaczki na dźwięk tych słów, bądź już przynajmniej raz zeżarł program / uszkodził telewizor w afekcie

    pozdrawiam z leszna

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Edziol (17-08-2016), alan1990 (17-08-2016)

  18. Powrót do góry    #10947
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    A co takiego Musielak napisał ?! Że to lipa, kiedy podchodzisz do sektora, a jacyś troglodyci wrzucają na Ciebie: "Ty ku*wo ? ". Weźcie ludzie trochę obiektywizmu włączcie. To, że jeden z drugim płaci za bilet i wcześniej schodzi z pola, aby zdążyć na żużel nie daje mu prawa do wyzywania kogokolwiek, a szczególnie chłopaków, którzy ryzykują życie m.in. dla Waszej rozrywki.
    Pozdrawiam
    NIGDY NA MUSIELAKA NIE PADŁA ŻADNA KU**A! Skończcie roznosić głupoty wreszcie! To samo się tyczy Zengoty i juniorki.

    Wracając do tematu. Dostaliśmy w pipę w ZG, wyszła większość, przybiliśmy piątki!! Czemu? Bo była walka!

    W Toruniu chłopaki obronili bonusa..i też nikt ich nie jechał bo ZROBILI SWOJE! Czyli pokazali jaja na torze i sportowe zacięcie!

    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Santiago- krótko: nie dogadamy się. Nie widzę takiej możliwości, żaden z nas nie zmieni zdania, nie tu na forum, aczkolwiek podoba mi się, że wreszcie zauważyłeś "nie jesteśmy idealni".. to już coś.
    Zawsze tak pisałem

    Przy wódce niejeden interes się przyklepało, niejeden transfer pewnie został przyklepany i pewnie nie jedna wojna się zaczęła, wchodzisz w to ryzyko?

  19. Powrót do góry    #10948
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    NIGDY NA MUSIELAKA NIE PADŁA ŻADNA KU**A! Skończcie roznosić głupoty wreszcie! To samo się tyczy Zengoty i juniorki.
    Ale padały w stronę zawodników, a Musielak jest kapitanem i zachował się tak, jak powinien. Podobnie było w Tarnowie, kiedy podczas prezentacji wyzywano Lamparta, a Kołodziej się za nim wstawił. Drużyna, to drużyna i tyle. Dzisiaj Pedersen to frajer, a "Pawlicki na taczki", a za rok o tej porze przynajmniej ten drugi może być bohaterem nr 1 miasta Leszna.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Havel (17-08-2016)

  21. Powrót do góry    #10949
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    uwazam ze Musielak jest zbyt wrazliwy.
    laska kibica na pstrym koniu jezdzi.
    dzis cie kochaja,jutro nienawidza.
    zawsze tak bylo i tak bedzie.

    oswiedczenie jakby zaczynal kariere i nie wiedzial jak jest w zyciu.

  22. Powrót do góry    #10950
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Proponuję skład na Wrocław:

    1. Kaczmarek.
    2. Musielak.
    3. Pawlicki.
    4. Kildemand.
    5. Zengota.
    6. Kubera.
    7. Smektała.

    Jak Unia pojedzie w takim składzie to może mi się będzie chciało iść na mecz. Po meczu w Rybniku powiedziałem sobie, że dopóki Panowie Pedersen i Sajfutdinov będą w składzie to ja się na mecz nie wybieram.

    Minusem jest to, że jednak tego Emila na baraż potrzebujemy, co by nie było sraczki, a po takim odstawieniu może się urlopowicz znowu rozchorować.

  23. Powrót do góry    #10951
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Przy wódce niejeden interes się przyklepało, niejeden transfer pewnie został przyklepany i pewnie nie jedna wojna się zaczęła, wchodzisz w to ryzyko?
    Zrobimy kilka transferów, ustalimy taktykę na najbliższe sezony, rozpiszemy bieg po biegu wszystkie mecze do 2020 włącznie- wojny nie będzie, chyba że przy Byczku powiesz coś niestosownego o Pawlicki- ten to jest wariat

    Nie bijąc piany- propozycję podtrzymuję- jak pisałem zima długa i z pewnością termin znajdziemy.

    pozdrawiam z Leszna

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    santiagoUL (17-08-2016)

  25. Powrót do góry    #10952
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    A mogliście zakończyć sezon tak:

    IMG_3379.jpg

  26. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi istanbul za jego przydatny post!

    Londi (17-08-2016), j-rules (17-08-2016), savage (17-08-2016), Michal87 (17-08-2016), welna (17-08-2016)

  27. Powrót do góry    #10953
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Jak na to wszystko patrzę to mi się śmiać chce.
    Po pierwsze faktem jest że to co Unia Leszno pokazuje na torze to jest żenada, maja problemy z wygraniem meczu u siebie, a na wyjazdach są beznadziejnie bezbarwni, i styl porażek zakrawa o kpinę. Faktycznie aż żal na nich patrzeć. Po części rozumiem wasze rozżalenie, bo część z Was była zaślepiona nazwiskami jakie zafundował nam wielki łowczy sezonu transferowego 2015/2016, i do końca wierzyło że odpalą i rozgromią wszystkich. Generalnie obserwując przygotowania do sezonu, doszedłem do wniosku iż nie jest za dobrze, ale rozmiar upadku przekroczył nawet moje wyobrażenia. (i żeby nie było że teraz się wymądrzam po wszystkim, odsyłam do moich wypowiedzi sprzed startu ligi, gdzie pisałem że po pierwszych 4 kolejkach możemy mieć 0 pkt., fakt faktem pomyliłem się, mieliśmy 2 )

    Po drugie czepiacie się Tobiasza że zachował się jak kapitan i wziął w obronę zawodników z swojej drużyny, bierzecie to jako osobisty atak personalny. Ale prawda jest taka że jako jedyny z strony klubu miał odwagę w ogóle się odezwać. Ja się pytam gdzie jest wielki łowczy?? Czemu nikt nie jedzie po prezesie, że w ogóle brak mu odwagi wziąć odpowiedzialność za burdel który nam zafundował?? Że chciał zostać prezesem tysiąclecia a organizacja w klubie leży i kwiczy. Kto bierze odpowiedzialność za nieprzygotowanie klubu/drużyny do startu w lidze?? Gdzie i kiedy były treningi?? Gdzie i kiedy były sparingi?? Ile lat prosicie się o punkty partnerskie?? Sami wiecie że marketing w tym klubie nie istnieje. Dalej gdzie jest jakaś osoba która potrafiła by przeciwstawić się gościowi który lata nam po torze i mówi co mamy zrobić?? Co robi w klubie Igielski?? Od czego on tam jest. Tu jest największy problem tego klubu. Totalny brak zarządzania, wszystko pozostawione przypadkowi. Może czas na prezesa na etacie, który będzie za to odpowiadał swoim stołkiem, ( tak jak zmora w Gorzowie).

    Kolejna sprawa jedziecie teraz po Tobiaszu, wielu z Was najchętniej wywaliłaby go z składu, bo za słaby na ekstraligę i ogólnie. Ale kuźwa to jest chyba ostatni Byk z krwi i kości, śmiem twierdzić że jak nie wyjdą nam baraże to jako jedyny zostanie, a gdzie będzie w tym czasie dwóch zawodników których przyczynili się najbardziej do położenia sezonu 2016r?? Jeden w Monaco na duńskiej Joli Rutowicz, drugi w Barcelonie, i anie Nickie "sory pomyliłem sie" Pedersen i anie Emil "bark mi wylata" ruska torpeda nie będzie czytał naszych ujadań na forum, ba pewnie nawet żaden z nich nie wie że takie forum istnieje.

    Trzecia sprawa Stowarzyszenie Kibiców - Najwierniejsi Fani
    Może teraz mnie zjadą, ale od pewnego czasu bodajże 4 lat przyglądam się ich poczynaniom, i co mi sie nie podoba. Czerwiec 2013r. leszczyński kibic gwiżdże na Pedersena i Martę. Zima 2013/2014 przychodzi prezes który Was potrzebuje, raz by przyciągnąć kibiców na stadion dwa byście mu autoryzowali Pedersena w składzie, niby coś tam mówicie że Wam się nie podoba, ale dostajecie sektor FAN i protest milknie, raz mówicie o honorze i czymś więcej niż pieniądze, a za chwile sprzedajecie się za sektor - TAK prezes kupił Was sektorem FAN. Sezon mecze 2014r. problemy z wniesieniem sektorówki, pojawia się pierwsza rysa na stosunkach fan - prezes, lżycie go publicznie na meczu, a 2-3 dni później padacie praktycznie na kolana i go przepraszacie za to. Zima 2015/2016 Pedersen został już przetrawiony przez leszczyńskiego kibica, prezes odbiera Wam sektor, wydajecie oświadczenie w którym obrażacie się na klub, wzywacie do bojkotu, padają nawet stwierdzenia, że część kibiców chodzi tylko na te oprawy. Niestety zwykły kibic zaślepiony nazwiskami w składzie Was wyśmiewa.

    Kolejna sprawa wyjazdy i konieczność oglądania blamaży
    Część z Was przypisuje sobie niejako "heroizm" wyjazdowy. Ileż to ja muszę cierpieć za naszą Unię jeżdżąc za nią po Polsce, ta pewnie. To jest po prostu Was sposób na spędzanie wolnego, jedni chodzą na ryby, drugi siedzi przed komputerem a wy jeździcie na mecze. I nie ważny jest z kim i gdzie jedzie, nie ważne jaką prezentują formę, najważniejsze to jest to by spotkać znajomych, pojechać na wycieczkę, wypić co nie co %%%%. Więc ja Was proszę nie róbcie z siebie ofiar i pokrzywdzonych.

    A na sam koniec w tej całej ciemnej du... w której się znajdujemy ostatnie co jest nam potrzebne to otwarty konflikt Klub - zawodnicy - kibice. Jak mówi stare powiedzenie: "zgoda buduje niezgoda rujnuje".

  28. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Dominik (17-08-2016), Falubaz (17-08-2016), Havel (17-08-2016), Londi (17-08-2016), RJG_11 (19-08-2016), elgato (17-08-2016), windykator (17-08-2016)

  29. Powrót do góry    #10954
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    NIGDY NA MUSIELAKA NIE PADŁA ŻADNA KU**A!
    a w Rybniku jak to było? "Kapitan Ty ch... chodz tu kur...a" nie było tak?

    tak jak nie doceniam Skóry jako managera to wtedy nie dziwie się że sie wkurzył na takie traktowanie Kapitana i kazał juniorom nie podchodzić do klatki

    macie odpowiedz Musielaka spotkajcie sie i wszystko wyjaśnijcie bo media maja dobra beke z naszego klubu

  30. Powrót do góry    #10955
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    a w Rybniku jak to było? "Kapitan Ty ch... chodz tu kur...a" nie było tak?

    tak jak nie doceniam Skóry jako managera to wtedy nie dziwie się że sie wkurzył na takie traktowanie Kapitana i kazał juniorom nie podchodzić do klatki

    macie odpowiedz Musielaka spotkajcie sie i wszystko wyjaśnijcie bo media maja dobra beke z naszego klubu
    Z tego co wiem od jednego z zawodników to w Rybniku po meczu, oprócz k..w, poleciało tez kilka ładnej wielkości kamieni od penerów z klatki w stronę zawodników.

  31. Powrót do góry    #10956
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Tofik, cz. II

    Przepraszam wszystkich wiernych kibiców, którzy mogli poczuć urażeni się moim wczorajszym postem. Ale chamstwu, czy bluzgom w stosunku do zarządu, klubu, do członków drużyny, czy do mnie musimy powiedzieć WSPÓLNIE NIE!!! Cholernie zależy mi na tym klubie, stąd taki ani inny emocjonalny wpis. Zawsze byłem, jestem i będę otwarty na dialog z wszystkimi kibicami, którzy mają na sercu dobro #KSUL . Nie przez internet, ale na spotkaniu oko w oko jako KAPITAN chciałbym porozmawiać z przedstawicielami grup kibicowskich. Proszę o kontakt na pw.
    Burza nikomu nie jest potrzebna, a teraz i na początku października będziemy potrzebować Waszego wsparcia!
    NA ZAWSZE UNIA LESZNO!!!

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Tomaszw1994 (17-08-2016)

  33. Powrót do góry    #10957
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    a w Rybniku jak to było? "Kapitan Ty ch... chodz tu kur...a" nie było tak?

    tak jak nie doceniam Skóry jako managera to wtedy nie dziwie się że sie wkurzył na takie traktowanie Kapitana i kazał juniorom nie podchodzić do klatki

    macie odpowiedz Musielaka spotkajcie sie i wszystko wyjaśnijcie bo media maja dobra beke z naszego klubu
    I po co ściemniasz!! OD NIKOGO Z GRUP ZORGANIZOWANYCH NIE PADŁY TAKIE SŁOWA DO TOBIASZA!!! Pomyliła Ci się chyba kolejność kolego i nie puszczaj niepotrzebnie w eter takich bzdur! Inaczej brzmi "Tobiasz chodź tu K....a" od tego co napisałeś.

    Tobiasz wszedł na płot odbyła się rozmowa i tyle w temacie. Jedynie za co został doceniony to to, że w ogóle podszedł i miał jaja. Kropka w tym temacie.

    Skóra przechodził z Kuberą obok klatki i udawał, że nas tam nie ma. Po drodze usłyszał co nie co to fakt, ale nie różni się to dużo ze słowami jakie pod jego adresem padają tutaj.

    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Z tego co wiem od jednego z zawodników to w Rybniku po meczu, oprócz k..w, poleciało tez kilka ładnej wielkości kamieni od penerów z klatki w stronę zawodników.
    Taaaa, co jeszcze, może granaty? Może zanim napiszesz takie rzeczy porozmawiasz z kimś kto faktycznie na tym wyjeździe był w klatce?? Ja żadnego kamienia latającego nie widziałem. Było wołanie do parkingu, uderzanie w plandekę i tyle. Wkurzenie sięgało zenitu i niektórzy nie wytrzymali ale historia o kamieniach to gruba przesada.

  34. Powrót do góry    #10958
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Tymczasem mamy już awizowany skład na niedzielę.

    9. Piotr Pawlicki
    10. Tobiasz Musielak
    11. Grzegorz Zengota
    12. Emil Sajfutdinow
    13. Peter Kildemand
    14.
    15. Bartosz Smektała

    Aaa i tak pół żartem, pół serio, to Nicki do obrażalskich nie należy i nadal chce jeździć w Unii.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/623...je-i-dementuje

  35. Powrót do góry    #10959
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    I po co ściemniasz!! OD NIKOGO Z GRUP ZORGANIZOWANYCH NIE PADŁY TAKIE SŁOWA DO TOBIASZA!!! Pomyliła Ci się chyba kolejność kolego i nie puszczaj niepotrzebnie w eter takich bzdur! Inaczej brzmi "Tobiasz chodź tu K....a" od tego co napisałeś.
    ok kropka nie będe rozkminiał bo ani Ty ani ja nic nie udowodnimy ale zapytajcie Kapitana co usłyszał

  36. Powrót do góry    #10960
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Tymczasem mamy już awizowany skład na niedzielę.

    9. Piotr Pawlicki
    10. Tobiasz Musielak
    11. Grzegorz Zengota
    12. Emil Sajfutdinow
    13. Peter Kildemand
    14.
    15. Bartosz Smektała

    Aaa i tak pół żartem, pół serio, to Nicki do obrażalskich nie należy i nadal chce jeździć w Unii.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/623...je-i-dementuje
    Pamiętajmy, że w sobotę jest SEC w Togliatti.
    Mam nadzieję, że KSUL zastrzegł, że jak nie będzie Pedersena to nie jadą (Jeśli zawodnik SEC ma 1 średnią to można przełożyć mecz
    gdyby SEC jechał w niedzielę).
    Możliwe są 2 zmiany. W przypadku nie dojechania na czas, wówczas Kaczmarek za Emila i jedziemy dalej.
    A może być opcja, że Pedersen pojedzie za "pisarza".
    I ostania możliwość jedziemy tym co podali.

  37. Powrót do góry    #10961
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Pytanie. Czy można sobie zastrzec skoro zawodnik nie jest w awizowanym składzie?

    A poza tym, ten mecz jest kompletnie o nic, więc moim zdaniem bez sensu.

  38. Powrót do góry    #10962
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Raczej musialby sie znalezc w awizowanym.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #10963
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Pytanie. Czy można sobie zastrzec skoro zawodnik nie jest w awizowanym składzie?

    A poza tym, ten mecz jest kompletnie o nic, więc moim zdaniem bez sensu.

    Ale w takim razie po co Emil S w składzie?


  40. Powrót do góry    #10964
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Za mecz z Falubazem miejsce w składzie Emilowi się jednak należy, bo to był on w całej swojej okazałości.
    Na wyjazdach mu z różnych przyczyn nie idzie, ale w Lesznie to pewniak.

  41. Powrót do góry    #10965
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ale w takim razie po co Emil S w składzie?

    pewnie żeby na baraże dupa nie rzucił

  42. Powrót do góry    #10966
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Za mecz z Falubazem miejsce w składzie Emilowi się jednak należy, bo to był on w całej swojej okazałości.
    Na wyjazdach mu z różnych przyczyn nie idzie, ale w Lesznie to pewniak.
    No nie wiem czy pewniak. Z Tarnowem na takiego nie wyglądał, a jeden udany występ to nie pewnik, vide Emil z Torunia.

  43. Powrót do góry    #10967
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Oświadczenie Tobiasza czy kibiców chyba najlepiej podsumowuje tegoroczny sezon. Wydaje się że wszystko zaczęło się psuć od zimy (a może jeszcze wcześniej?).
    Dokładnie tak. Tez tak myślę że brzydko pachnieć zaczęło od pożegnania Przemka a szybkim podpisaniem kontraktów przez obcokrajowców. Potem telenowela z Piotrem, wydymanie Tobiasza z pewnego składu i tak każdemu z zawodników (chyba tylko poza Falubazem i juniorami) nie zależało na umieraniu za Unię. A bo stranieri i Piter dostali kupę kasy, a to zostali odstawieni na boczny tor. I tak ciągnęło się to ciagnęło i zdechło.

  44. Powrót do góry    #10968
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Nikuś cwaniak chce zostać bo gdzie mu będzie lepiej ambicji na dobry wynik to on nie ma wcale a kasa za skromne punkciki na koncie jest nara

  45. Powrót do góry    #10969
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Nikuś cwaniak chce zostać bo gdzie mu będzie lepiej ambicji na dobry wynik to on nie ma wcale a kasa za skromne punkciki na koncie jest nara
    A kto w Unii ma lepszy "wynik" w lidze? Pomijam Grzesia Tobiasza i juniorów.. Ale pozostali? Nic lepsi od Nickiego...

    "Ambicja"? Piter i Emil pokazali swoją ambicję w lidze w tym roku...?

    "Kasa"? Ciekawe czyj punkt był droższy: Nickiego czy Emila?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 17-08-2016 o 17:40

  46. Powrót do góry    #10970
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A kto w Unii ma lepszy "wynik" w lidze? Pomijam Grzesia Tobiasza i juniorów.. Ale pozostali? Nic lepsi od Nickiego...

    "Ambicja"? Piter i Emil pokazali swoją ambicję w lidze w tym roku...?

    "Kasa"? Ciekawe czyj punkt był droższy: Nickiego czy Emila?
    Sorrki ale mnie statystyki nie interesują ,tylko jak Dziki podchodzi do swoich startów wożenie po płocie juniorów ,olewanie treningów przyjeżdza w dzień meczu i tylko ma próbę toru na spasowanie motoru a potem wynik widoczny w programie.Jeżeli chcesz mu dać kontrakt na przyszły sezon za to że ma najwyższą średnią w drużynie to powodzenia.

    Natomiast ambicji to cała drużyna nie ma i nie miała w tym roku

  47. Powrót do góry    #10971
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Jaki tu spokój dla podgrzania atmosfery wrzucam śr z nominowanych



    received_844152345715970.jpeg

  48. Powrót do góry    #10972
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ie musisz nic pogrzewac byczek za chwile bedzie tu goraco tak czy siak
    pyra

  49. Powrót do góry    #10973
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Zasłyszane ze Strzeleckiej, informatora nie mogę niestety zdradzić, ale serdecznie go pozdrawiam:
    nasi odpuścili play-off, bo chcą skupić się na październikowej lidze mistrzów. Drużynowy mistrz świata > drużynowy mistrz Polski
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    Jacazg (18-08-2016), Noski (17-08-2016), kingpin (18-08-2016)

  51. Powrót do góry    #10974
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Zasłyszane ze Strzeleckiej, informatora nie mogę niestety zdradzić, ale serdecznie go pozdrawiam:
    nasi odpuścili play-off, bo chcą skupić się na październikowej lidze mistrzów. Drużynowy mistrz świata > drużynowy mistrz Polski
    a wiesz gdzie i kiedy bedą te mistrzostwa ,,
    trzeba bilet rezerwować bo to może być jedyna okazja zobaczyć Drużynowych Mistrzów Świata //

  52. Powrót do góry    #10975
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    a wiesz gdzie i kiedy bedą te mistrzostwa ,,
    trzeba bilet rezerwować bo to może być jedyna okazja zobaczyć Drużynowych Mistrzów Świata //
    Nie ma oficjalnej daty i miejsca - na razie organizatorzy potwierdzili, że w tym roku to odjadą.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    JODA (18-08-2016)

  54. Powrót do góry    #10976
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Nie ma oficjalnej daty i miejsca - na razie organizatorzy potwierdzili, że w tym roku to odjadą.
    Unia pojedzie z Nicki'm czy bez?

  55. Powrót do góry    #10977
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Unia pojedzie z Nicki'm czy bez?
    Oczywiście że bez.
    Wiele wskazuje na to że turniej odbędzie się jesienią a wtedy jest duża wilgotność powietrza co może mieć spory wpływ na stan torebki panny Nickiego.
    Może nie być miejsca na stadionie aby bezpiecznie ją ukryć

  56. Powrót do góry    #10978
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    Oczywiście że bez.
    Wiele wskazuje na to że turniej odbędzie się jesienią a wtedy jest duża wilgotność powietrza co może mieć spory wpływ na stan torebki panny Nickiego.
    Może nie być miejsca na stadionie aby bezpiecznie ją ukryć
    Torebkę, czy...?

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Phenomenon (18-08-2016)

  58. Powrót do góry    #10979
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Zasłyszane ze Strzeleckiej, informatora nie mogę niestety zdradzić, ale serdecznie go pozdrawiam:
    nasi odpuścili play-off, bo chcą skupić się na październikowej lidze mistrzów. Drużynowy mistrz świata > drużynowy mistrz Polski
    Hmm to ciekawe.... a kiedy odpuscili? W lipcu czy moze juz w kwietniu?

  59. Powrót do góry    #10980
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Rolnik 30+ , traktor na raty ale nowe gumiaki , trochę zagnojone ale taka praca . Parę świnek w obórce , kilka kur i kaczek w kuchni baba z wąsem . Niedziela w kur wie nie bo przyjeżdża spełniony mistrz świata , milioner z nadmuchaną blondi . Trzaska kilka punkcików po 1500 eurasów za sztukę i z uśmiechem opuszcza stadion . Kierunek Monte Carlo , jacht , szampan relax . Rolnik po rozrzuceniu obornika dalej nabuzowany bo to za jego pieniądze .
    Facet dyma od kilku lat wszystkie kluby jak leci , ale chętni wciąż są więc po co ten żal ? Odpuście już , za rok będzie męczył innych , pozdro .

    ps. kupię świeże jaja

  60. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    sobotch (18-08-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •