Strona 260 z 299 PierwszyPierwszy ... 160210250258259260261262270 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,656 do 11,700 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #11656
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Zmora ewidentnie puszcza oczko do Kaczmarka. Ja bym nie był taki pewien ze Daniel zostanie u nas. Pamiętajcie też ze jest jeszcze Trofimov i jak otrzyma obywatelstwo to mamy 4 dobrych juniorów a tylko 2 miejsca w składzie. Tak więc jest strasznie ciasno. A od przyszłego sezonu z tego co słyszałem to znoszą gościa w NPLZ. Ale prywatnie uważam że Gorzów pojedzie swoimi juniorami. Mają fajnych chłopaków z roczników 99-00 i dla nich to będzie inwestycja w przyszłość. Większe parcie na juniora z zewnątrz jest w Toruniu gdzie mają dramat na juniorce. Przedpelski będzie seniorem, Krzyżanowski zakończył karierę i podobne zamiary ma Krakowiak. Oni na ten moment nie mają juniorów! Postawią na Kopcia-Sobczynskiego pewnie ale kto będzie drugim juniorem to nie mam pojęcia. Podobnie jest w Grudziądzu. No i tradycyjnie jak co roku juniorów będzie podkupywal Falubaz, bo oni na ten moment mają duet Misu+Hamburger a oni niczego nie gwarantują. Nie zdziwię się jak Dowhan będzie robił podchody pod Wiktora, ma już doświadczenie z wyjazdami na Ukrainę My, Wrocek i Rybnik powinniśmy dominować na juniorce za rok .

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Penhall (27-08-2016), pyra (26-08-2016)

  3. Powrót do góry    #11657
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ba jaby co nie tylko zmora ale tez rozowy i grudziac.. z reszta tez sie zgadzam
    pyra

  4. Powrót do góry    #11658
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Zmora ewidentnie puszcza oczko do Kaczmarka. Ja bym nie był taki pewien ze Daniel zostanie u nas. Pamiętajcie też ze jest jeszcze Trofimov i jak otrzyma obywatelstwo to mamy 4 dobrych juniorów a tylko 2 miejsca w składzie. Tak więc jest strasznie ciasno. A od przyszłego sezonu z tego co słyszałem to znoszą gościa w NPLZ. Ale prywatnie uważam że Gorzów pojedzie swoimi juniorami. Mają fajnych chłopaków z roczników 99-00 i dla nich to będzie inwestycja w przyszłość. Większe parcie na juniora z zewnątrz jest w Toruniu gdzie mają dramat na juniorce. Przedpelski będzie seniorem, Krzyżanowski zakończył karierę i podobne zamiary ma Krakowiak. Oni na ten moment nie mają juniorów! Postawią na Kopcia-Sobczynskiego pewnie ale kto będzie drugim juniorem to nie mam pojęcia. Podobnie jest w Grudziądzu. No i tradycyjnie jak co roku juniorów będzie podkupywal Falubaz, bo oni na ten moment mają duet Misu+Hamburger a oni niczego nie gwarantują. Nie zdziwię się jak Dowhan będzie robił podchody pod Wiktora, ma już doświadczenie z wyjazdami na Ukrainę My, Wrocek i Rybnik powinniśmy dominować na juniorce za rok .

    Tak samo jak duet Smektała-Kubera. Też niczego nie gwarantują w lidze. W całym meczu masz jeden bieg juniorski tylko. I pewny jesteś, ze Smektała-Kubera, przywiezie Misia i Alexa na 1-5 w ZG ?

    W aktualnych realiach w SE, i przy braku konkretnych juniorów, zdecydowanie bardziej kluby będą kładły nacisk na trzech, wysokiej klasy, krajowych seniorów w składach. Bo tu jest największy ból doopy. Mając tylko dwóch krajowców, przy kontuzji jednego z nich jest duży problem. W sezonie 2017 w zasadzie to tylko Drabik będzie prezentował poziom który pozwoli na zastępowanie nim seniora. Więc ten problem jeszce bardzie nabrzmieje. Bo seniorów o odp. umiejętnościach też zaczyna brakować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #11659
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Mariusz, zgadzam się z Twoim ostatnim postem.

    A wracając znowu do potyczek ZG-Leszno. Nawet pomijając zepsutych wg Ciebie Musielakow to i tak na przestrzeni ostatnich 15 lat z Leszna pochodzi więcej klasowych zawodników, więc nie chycaj.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Falubaz7 (27-08-2016)

  7. Powrót do góry    #11660
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Mariusz, zgadzam się z Twoim ostatnim postem.

    A wracając znowu do potyczek ZG-Leszno. Nawet pomijając zepsutych wg Ciebie Musielakow to i tak na przestrzeni ostatnich 15 lat z Leszna pochodzi więcej klasowych zawodników, więc nie chycaj.
    i przez kolejne 15 lat wyjdzie nowych

  8. Powrót do góry    #11661
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Mariusz, zgadzam się z Twoim ostatnim postem.
    Jezeli to jego ostatni post o juniorach i szkoleniu ,to ja tez sie zgadzam.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    JaacPoz (27-08-2016), Phenomenon (27-08-2016), spitt22 (27-08-2016)

  10. Powrót do góry    #11662
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak samo jak duet Smektała-Kubera. Też niczego nie gwarantują w lidze. W całym meczu masz jeden bieg juniorski tylko. I pewny jesteś, ze Smektała-Kubera, przywiezie Misia i Alexa na 1-5 w ZG ?

    ......
    .
    Tu też się zgadzam ...ale jest jedno ale... Smektała lub Kubera dziabnie także któregoś z naszych seniorów (w Lesznie pewnie nie raz) a tego po naszych asach niestety spodziewać się na Leszczyńskich seniorach nie można.

  11. Powrót do góry    #11663
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez flagon Zobacz posta
    Tu też się zgadzam ...ale jest jedno ale... Smektała lub Kubera dziabnie także któregoś z naszych seniorów (w Lesznie pewnie nie raz) a tego po naszych asach niestety spodziewać się na Leszczyńskich seniorach nie można.
    To którego naszego seniora, dziabnął Kubera czy Smektała, w ostatnim meczu na Smoku ? Bo ja widzę, ze Smektała żadnego, a Kubera przywiózł dwie jedynki w biegu z seniorami, ale jedną na wykluczeniu Dudka a drugą na defekcie Karpova.

    Oczywiście, nie wykluczam, ze w przyszłym sezonie może dojść do takiej sytuacji. Ale równie dobrze Misio czy Zgarda na W69 też może wygrać z jakimś seniorem z Leszna. Nie widzę tutaj (póki co) żadnej przewagi Byków. Moim zdaniem, jedyni którzy będa mieli przewagę na pozycji juniora to tylko Sparta w osobie młodego Drabika. Reszta juniorów będzie się wozila na swoich torach.

    Przewiduję, że w sezonie 2017 będa brylowały te drużyny które dobrze zbilansują skład seniorski. A podstawą tego składu będzie przynajmniej dwóch dobrej klasy zawodników krajowych (najlepiej trzech) oraz przynajmniej jeden zagraniczny wymiatacz. To będzie głównie decydowało o sile drużyny w sezonie 2017.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #11664
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jezeli to jego ostatni post o juniorach i szkoleniu ,to ja tez sie zgadzam.
    To, ze nie lubisz jakiegos kabaretu to nie znaczy, ze mozesz odbierac go innym.
    Ja jestem na nie. Mario, wiecej o szkolce, prosimy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (27-08-2016)

  14. Powrót do góry    #11665
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Mariusz, co Ty za bzdety sadzisz? Na chwilę obecną młodzi z Leszna niszczą naszych w każdym aspekcie tego sportu. W tym roku zrobili ogromny krok do przodu, wygrali wszystko co można w juniorach (wiem nie było Zmarzlików, Pieszczków i Drabików) ale na tle pozostałych rówieśników to jest przepaść.
    Oglądałeś mecz obydwu Unii w Tarnowie? Widziałeś co te chłopaki robiły? Stanowili o sile drużyny ( i to znacząco). Oni przypominają mi trochę Kurmanka za "bardzo młodu" coś tam wygrał w młodzieżówce, w lidze też potrafił kogoś pyknać na wyjeździe (tylko proszę ich nie porównywać, nie o to mi chodzi). Mają bardzo duży potencjał (q..a tylko nie porównuj z Twoim rozumowaniem potencjału). Moim zdaniem w przyszłym roku to będą obydwoje jeździć na poziomie tegorocznego Drabika. Mają wszystko co trzeba aby to osiągnąć, trochę więcej wiary w swoje możliwości i zrobią rozpierduchę w lidze że hohoho.
    Dla naszych to jest niestety miszon impasibol, jeździć na żużlu to na pewno potrafią ale się ścigać to już nie bardzo.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi flagon za jego przydatny post!

    Dominik (27-08-2016)

  16. Powrót do góry    #11666
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Idź stąd ignorancie bo to już przesada co plodzisz.

  17. Powrót do góry    #11667
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Tetryk. Ignorant. W dodatku dobry omen dla leszczyńskiej szkółki.
    Im bardziej ją dezawuuje tym lepiej z nią.

    Lej wodę dalej. Lej, lej, lej.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Dominik (27-08-2016)

  19. Powrót do góry    #11668
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez flagon Zobacz posta
    Oglądałeś mecz obydwu Unii w Tarnowie? Widziałeś co te chłopaki robiły? Stanowili o sile drużyny ( i to znacząco).
    Leszno w Tarnowie nie mialo zadnej sily, wiec nie mogli o niej stanowic
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #11669
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    ..Moim zdaniem, jedyni którzy będa mieli przewagę na pozycji juniora to tylko Sparta w osobie młodego Drabika. Reszta juniorów będzie się wozila na swoich torach.

    Przewiduję, że ..
    Wielki znafca. Na dzisiaj najlepszy jest Drabik, to tylko on bedzie stanowil o sile polskich juniorow.

    zanim Pieszczek, Przedpelski zaczeli cos jechac, tez nikt o nich nic nie slyszal....a tu patrz jakie brylanty wystrzlily....Na szczescie Mariusz nie jest jasnowiedziem

  21. Powrót do góry    #11670
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Leszno w Tarnowie nie mialo zadnej sily, wiec nie mogli o niej stanowic
    Chodziło mu oczywiście o mecz w Rybniku , ale była tam taka skała że mógł pomylić z Tarnowem czy innym Grudziądzem.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #11671
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Przewiduję, że w sezonie 2017 będa brylowały te drużyny które dobrze zbilansują skład seniorski. A podstawą tego składu będzie przynajmniej dwóch dobrej klasy zawodników krajowych (najlepiej trzech) oraz przynajmniej jeden zagraniczny wymiatacz. To będzie głównie decydowało o sile drużyny w sezonie 2017.
    No to DMP 2017 już znamy. Biorąc pod uwagę, iż Mariusz uważa, że zostaje Doyle, Dudek i PePe, oraz pewnie kontrakt dla JH został przyklepany na rowerowym szlaku.
    Mariusz smiał się z Komarnickiego, a za chwile będzie nie dość jak on czy. honorowy Prezes, bo to przecież Dowhan to jeszcze będzie gadał jak on

  23. Powrót do góry    #11672
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Piękny pstryczek 👏👏👏👌👍


    PIOTR PAWLICKI: Oczywiście, że już mi brakuje tego. Już to odczuwam. Żałuję wyniku Unii. Daliśmy w tym roku wielką klapę jako zawodnicy, mimo że staraliśmy się z całych sił. Nie mówiłbym jednak o czymś takim, że nie ma między nami atmosfery i że nie mogliśmy się dogadać. Słyszy się dużo różnych słów na nasz temat, ale ludzie którzy siedzą na trybunach nie są w stanie ocenić w pełni nas jako drużyny. Oni są tam, a my w parkingu. Chciałbym do nich zaapelować: zdobywając mistrzostwo Polski nie byliśmy taką drużyną jaką jesteśmy teraz. Może za bardzo chcieliśmy, przedobrzyliśmy w niektórych chwilach.

    Czasami tak bywa, to jest sport. Ja to rozumiem, że mimo iż zdobyliśmy rok temu złoto to teraz los był inny. W życiu czasami potrzeba dobrego kopniaka, żeby było lepiej. Tak samo jest w sporcie i tyle. Ja myślę, że każdemu z nas mega tego brakuje, że nie będziemy jechać w play-off, bo to się nie zdarza najlepszemu klubowi w Polsce. Słabszy moment musi nadejść, żeby potem mocniej walczyć, z jeszcze większym zębem, choć jego i atmosfery już teraz nie brakowało. Byk powróci na swoje właściwe miejsce w następnym roku i będzie wszystko w porządku. Mieliśmy teraz różne spotkania i po nich mogę na temat mojego klubu mówić tylko pozytywnie. Po meczu z Wrocławiem myślałem, że to będzie jedna wielka kłótnia, gdy szedłem na górę do prezesa i udziałowców klubu. Spotkanie było jednak pozytywne, bo każdy się już pogodził z tym wynikiem i przyjął do wiadomości to, że nie może być już gorzej. Nie było krzyków i niepotrzebnych słów tylko poszukiwanie błędów z okresu zimy. Wydaje mi się, że je znaleźliśmy i tworzymy dalej świetną drużynę. Za rok możemy być już mocni tak, jak nigdy.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Robson-Wałbrzych (27-08-2016), chris8 (27-08-2016)

  25. Powrót do góry    #11673
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    1,140
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Zmora ewidentnie puszcza oczko do Kaczmarka... .
    Macie wspaniałą grupę juniorów. Seniorów polskich trzeba ostro zmotywować. I P.Pawlickiego i T.Musielaka. Taka juniorka to skarb największy w naszej Elidze. Smektała już na seniorce moim zdaniem powinien jechać. Jak wygra z pozostałymi juniorami . Ci młodzi po roku, dwóch wciągną nosem 2-gą linię każdego klubu. Po to są perełki, aby były perłami. Na zawodowe kontrakty i okażą się żużlowcami, albo z Musielakiem na sprzedaż. Tak na to patrzę.

  26. Powrót do góry    #11674
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,893
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Macie wspaniałą grupę juniorów. Seniorów polskich trzeba ostro zmotywować. I P.Pawlickiego i T.Musielaka. Taka juniorka to skarb największy w naszej Elidze. Smektała już na seniorce moim zdaniem powinien jechać. Jak wygra z pozostałymi juniorami . Ci młodzi po roku, dwóch wciągną nosem 2-gą linię każdego klubu. Po to są perełki, aby były perłami. Na zawodowe kontrakty i okażą się żużlowcami, albo z Musielakiem na sprzedaż. Tak na to patrzę.
    Rozpędziłeś się z tym Smektałą na seniorce, na razie na juniorce ledwo daje sobie radę. W biegach juniorskich wygląda to jeszcze nieźle, ale z seniorami to już klapa, raczej z rzadka pokonuje seniorów. Co z tych leszczyńskich juniorów wyrośnie, to nikt nie wie, na razie robią nadzieję na lepsze jutro. Ale czyją matką jest nadzieja, wiedzą nie tylko ci, którym się trafiła taka matka.
    Zmarzlik (z aktualnie jeżdżących juniorów) od paru lat może robić za lidera, Przedpełski, Drabik i Pieszczek za 2 linię, reszta to już nie jest poziom solidnej 2 linii. Tak wygląda prawda w tym roku. W przyszłym niekonieczne leszczynianie muszą być wybitnymi juniorami, mogą zanotować regres, kto wie. A wystrzelić może ktoś zupełnie niezauważalny do tej pory, to są jeszcze bardzo młodzi ludzie, niestabilni, może być różnie. Niech Smektała z Kuberą czy Kaczmarkiem jadą w 2017 na poziomie tegorocznego Drabika, wtedy dopiero uznam ich za talenty, perły i diamenty.
    Nie wiem skąd ten zachwyt nad leszczyńską młodzieżą, na razie to tylko nadzieja ale niespełnionych nadziei zniknęło już z różnych przyczyn mnóstwo (np. T. Musielak, Ząbik, Miedziński, R. Okoniewski, Hlib, M. Węgrzyk, Dados, Chrzanowski, Kujawa itd, itd).

  27. Powrót do góry    #11675
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Piękny pstryczek 👏👏👏👌👍


    PIOTR PAWLICKI: Oczywiście, że już mi brakuje tego. Już to odczuwam. Żałuję wyniku Unii. Daliśmy w tym roku wielką klapę jako zawodnicy, mimo że staraliśmy się z całych sił. Nie mówiłbym jednak o czymś takim, że nie ma między nami atmosfery i że nie mogliśmy się dogadać. Słyszy się dużo różnych słów na nasz temat, ale ludzie którzy siedzą na trybunach nie są w stanie ocenić w pełni nas jako drużyny. Oni są tam, a my w parkingu. Chciałbym do nich zaapelować: zdobywając mistrzostwo Polski nie byliśmy taką drużyną jaką jesteśmy teraz. Może za bardzo chcieliśmy, przedobrzyliśmy w niektórych chwilach.

    Czasami tak bywa, to jest sport. Ja to rozumiem, że mimo iż zdobyliśmy rok temu złoto to teraz los był inny. W życiu czasami potrzeba dobrego kopniaka, żeby było lepiej. Tak samo jest w sporcie i tyle. Ja myślę, że każdemu z nas mega tego brakuje, że nie będziemy jechać w play-off, bo to się nie zdarza najlepszemu klubowi w Polsce. Słabszy moment musi nadejść, żeby potem mocniej walczyć, z jeszcze większym zębem, choć jego i atmosfery już teraz nie brakowało. Byk powróci na swoje właściwe miejsce w następnym roku i będzie wszystko w porządku. Mieliśmy teraz różne spotkania i po nich mogę na temat mojego klubu mówić tylko pozytywnie. Po meczu z Wrocławiem myślałem, że to będzie jedna wielka kłótnia, gdy szedłem na górę do prezesa i udziałowców klubu. Spotkanie było jednak pozytywne, bo każdy się już pogodził z tym wynikiem i przyjął do wiadomości to, że nie może być już gorzej. Nie było krzyków i niepotrzebnych słów tylko poszukiwanie błędów z okresu zimy. Wydaje mi się, że je znaleźliśmy i tworzymy dalej świetną drużynę. Za rok możemy być już mocni tak, jak nigdy.

    Jezli te slowa sa prawdziwe i szczere to wnioskuje ze zadnych zmian w skladzie nie bedzie. No moze jakas jedna kosmetyczyna. Chyba ze ktos sam bedzie chcial odejsc. Pozyjemy zobaczymy. Sklad na papierze byl i jest mocny. Byc moze szykuje nam sie powtorka Stali Gorzow po mistrzostwie klapa by pozniej znowu walczyc o medale

  28. Powrót do góry    #11676
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A na moje to te dzieciaki z leszczyńskiej szkółki zaskoczą. Szczególnie Kubera. Będzie z niego niezły rajder. W Smektałę nie wierzę, ale tak czy siak ten duet wciągnie nosem konkurencję w przyszłym roku. Tylko Drabik będzie od nich lepszy (o ile nie złapie kabla po kontuzji).

  29. Powrót do góry    #11677
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Jezli te slowa sa prawdziwe i szczere to wnioskuje ze zadnych zmian w skladzie nie bedzie. No moze jakas jedna kosmetyczyna. Chyba ze ktos sam bedzie chcial odejsc. Pozyjemy zobaczymy. Sklad na papierze byl i jest mocny. Byc moze szykuje nam sie powtorka Stali Gorzow po mistrzostwie klapa by pozniej znowu walczyc o medale
    Myślę że zmiana będzie jedna i to za Pedersena, i nic więcej nie ruszać, za Dzika zabrać Kolodzieja lub Przemka, na spokojnie przepracować zimę, zrobić z 2 obozy integracyjne żeby chłopcy poczuli klimat i za rok smigamy po tytuł

    Peter
    Zengi
    Piotr
    Janusz (Przemek)
    Emil
    Bartek
    Domin

    Jedna z fajniejszych ekip

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Falubaz (28-08-2016)

  31. Powrót do góry    #11678
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Piękny pstryczek 👏👏👏👌👍


    PIOTR PAWLICKI: Oczywiście, że już mi brakuje tego. Już to odczuwam. Żałuję wyniku Unii. Daliśmy w tym roku wielką klapę jako zawodnicy, mimo że staraliśmy się z całych sił. Nie mówiłbym jednak o czymś takim, że nie ma między nami atmosfery i że nie mogliśmy się dogadać. Słyszy się dużo różnych słów na nasz temat, ale ludzie którzy siedzą na trybunach nie są w stanie ocenić w pełni nas jako drużyny. Oni są tam, a my w parkingu. Chciałbym do nich zaapelować: zdobywając mistrzostwo Polski nie byliśmy taką drużyną jaką jesteśmy teraz. Może za bardzo chcieliśmy, przedobrzyliśmy w niektórych chwilach.

    Czasami tak bywa, to jest sport. Ja to rozumiem, że mimo iż zdobyliśmy rok temu złoto to teraz los był inny. W życiu czasami potrzeba dobrego kopniaka, żeby było lepiej. Tak samo jest w sporcie i tyle. Ja myślę, że każdemu z nas mega tego brakuje, że nie będziemy jechać w play-off, bo to się nie zdarza najlepszemu klubowi w Polsce. Słabszy moment musi nadejść, żeby potem mocniej walczyć, z jeszcze większym zębem, choć jego i atmosfery już teraz nie brakowało. Byk powróci na swoje właściwe miejsce w następnym roku i będzie wszystko w porządku. Mieliśmy teraz różne spotkania i po nich mogę na temat mojego klubu mówić tylko pozytywnie. Po meczu z Wrocławiem myślałem, że to będzie jedna wielka kłótnia, gdy szedłem na górę do prezesa i udziałowców klubu. Spotkanie było jednak pozytywne, bo każdy się już pogodził z tym wynikiem i przyjął do wiadomości to, że nie może być już gorzej. Nie było krzyków i niepotrzebnych słów tylko poszukiwanie błędów z okresu zimy. Wydaje mi się, że je znaleźliśmy i tworzymy dalej świetną drużynę. Za rok możemy być już mocni tak, jak nigdy.
    Tymi słowami Piotr może albo sporo zyskać albo stracić w oczach kibiców. Oby tylko dotrzymał słowa bo rozumiem że ostatnim zdaniem zdeklarował się, że zostaje na kolejny sezon.

  32. Powrót do góry    #11679
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak Mariusz pare miesiecy temu pisal ze mozemy wygrac w Gorzowie, mowili ze ignorant.

    Jak pisal, ze Hampel pojedzie, to samo.

    Jak pisal, ze juniorka w Lesznie niczego jeszcze nie pokazala, jechali jak po kobyle. Potem sami pisali o Smektale ze cienias, ale to nic.

    Jak teraz pisze, ze za rok o wyniku zdecyduja seniorzy a juniorzy sa tylko zapchajdziurami, w Lesznie rowniez, to tez kazdy wie lepiej.

    Wiecie co, ja tez dziesiatki razy z Mariuszem koty darlem, ale umniejszanie mu za kazdym razem bo nie moze miec racji, to z was robi ignorantow, a nie z niego teraz.

  33. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Kian (27-08-2016), PrzemoZG (28-08-2016), chezik (28-08-2016), noc (27-08-2016)

  34. Powrót do góry    #11680
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    w przyszlym roku bedzie Drabol i Woryna ktorzy moga rywalizowac z seniorami i wygrywac

    raszta to plastrony.

    juniorzy nie beda sie liczyc tak jak dotychczas

  35. Powrót do góry    #11681
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,247
    Kliknij i podziękuj
    1,795
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak Mariusz pare miesiecy temu pisal ze mozemy wygrac w Gorzowie, mowili ze ignorant.

    Jak pisal, ze Hampel pojedzie, to samo.

    Jak pisal, ze juniorka w Lesznie niczego jeszcze nie pokazala, jechali jak po kobyle. Potem sami pisali o Smektale ze cienias, ale to nic.

    Jak teraz pisze, ze za rok o wyniku zdecyduja seniorzy a juniorzy sa tylko zapchajdziurami, w Lesznie rowniez, to tez kazdy wie lepiej.

    Wiecie co, ja tez dziesiatki razy z Mariuszem koty darlem, ale umniejszanie mu za kazdym razem bo nie moze miec racji, to z was robi ignorantow, a nie z niego teraz.
    co wy tam macie w tej ZG z wjeżdżaniem Marioli w tyłek bez wazeliny? Wczoraj jakiś obrzydliwy, lepiący się post kogoś tam o konieczności przepraszania (serio, takiego włazidupstwa jeszcze tutaj nie widziałem), dzisiaj widzę następni wpisują się w konwencję
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #11682
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,633
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez xaxa Zobacz posta
    Kaczmarek nigdzie się nie ruszy z Unii, dopóki jego mechanikiem jest Szmanda. To on stoi za wynikami Daniela w tym roku. Przypominam, że Szmanda jest pracownikiem KSUL. Przypominam też, że to on stał za wynikami Tobiasza w roku 2014. W tym roku (przejściowym dla Tobiasza) Tobiasz jest jak zagubione dziecko, które straciło swoje największe wsparcie w parkingu (identyczna sytuacja z Piotrkiem i Papa). Dlatego, jeśli odejdzie Kaczmarek, a Tobiasz dostanie Szmande i miejsce w składzie to odpali. Wątpię jednak, żeby Daniel był tak głupi i zmieniał otoczenie.
    Szmanda przechodzi do Kubery.

  37. Powrót do góry    #11683
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    co wy tam macie w tej ZG z wjeżdżaniem Marioli w tyłek bez wazeliny? Wczoraj jakiś obrzydliwy, lepiący się post kogoś tam o konieczności przepraszania (serio, takiego włazidupstwa jeszcze tutaj nie widziałem), dzisiaj widzę następni wpisują się w konwencję

    Ty tez silisz sie na eksperta co po chwila, z wiadomym skutkiem, to sie wcale nie dziwie takiej zawisci. Mariusz jest niepopularny, co nie znaczy, ze sie na niczym nie zna. Wrecz przeciwnie, czego zwykle inni ludzie nie potrafia przebolec.

  38. Powrót do góry    #11684
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    w przyszlym roku bedzie Drabol i Woryna ktorzy moga rywalizowac z seniorami i wygrywac

    raszta to plastrony.

    juniorzy nie beda sie liczyc tak jak dotychczas
    I tym wpisem się nieco pogrążyłeś zwłaszcza jeśli chodzi o Worynę, którego Smyk robi jak chce za każdym niemal razem. Przypomnę tylko, ze Drabik zaczynał ze śr 1.09 w lidzę niżej. Śmiem twierdzić, że Kubera gdyby nie nieudolność w leczeniu ( z jakichś) powodów dzisiaj legitymował by się śr całkiem pokażną ( mam tutaj na myśli 1.5)

    Sobotch

    w tym konkretnym przypadku nie wybronisz Mariusz i tyle, i wcale nie chodzi o fakt chłopaków z Leszna.

  39. Powrót do góry    #11685
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    wybacz ale woryna ma o 50% lepsza sresnia niz smyk

  40. Powrót do góry    #11686
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    I pomyśleć, że Adam Skórnicki w meczach o wszystko dla Unii stawiał na Musielaka kosztem Pedersena. no k***a mać miszcz menager
    Ostatnio edytowane przez Donpedini ; 27-08-2016 o 20:03

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donpedini za jego przydatny post!

    Uniafan (27-08-2016)

  42. Powrót do góry    #11687
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Piter Pawlicki! 😉

  43. Powrót do góry    #11688
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    I pomyśleć, że Adam Skórnicki w meczach o wszystko dla Unii stawiał na Musielaka kosztem Pedersena. no k***a mać miszcz menager


    Dzisiaj Nicki świetny w SGP... Ale w meczu ligowym raczej brodacz by go nie wystawił...

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Donpedini (27-08-2016)

  45. Powrót do góry    #11689
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Piękny pstryczek 👏👏👏👌👍


    PIOTR PAWLICKI: Oczywiście, że już mi brakuje tego. Już to odczuwam. Żałuję wyniku Unii. Daliśmy w tym roku wielką klapę jako zawodnicy, mimo że staraliśmy się z całych sił. Nie mówiłbym jednak o czymś takim, że nie ma między nami atmosfery i że nie mogliśmy się dogadać. Słyszy się dużo różnych słów na nasz temat, ale ludzie którzy siedzą na trybunach nie są w stanie ocenić w pełni nas jako drużyny. Oni są tam, a my w parkingu. Chciałbym do nich zaapelować: zdobywając mistrzostwo Polski nie byliśmy taką drużyną jaką jesteśmy teraz. Może za bardzo chcieliśmy, przedobrzyliśmy w niektórych chwilach.

    Czasami tak bywa, to jest sport. Ja to rozumiem, że mimo iż zdobyliśmy rok temu złoto to teraz los był inny. W życiu czasami potrzeba dobrego kopniaka, żeby było lepiej. Tak samo jest w sporcie i tyle. Ja myślę, że każdemu z nas mega tego brakuje, że nie będziemy jechać w play-off, bo to się nie zdarza najlepszemu klubowi w Polsce. Słabszy moment musi nadejść, żeby potem mocniej walczyć, z jeszcze większym zębem, choć jego i atmosfery już teraz nie brakowało. Byk powróci na swoje właściwe miejsce w następnym roku i będzie wszystko w porządku. Mieliśmy teraz różne spotkania i po nich mogę na temat mojego klubu mówić tylko pozytywnie. Po meczu z Wrocławiem myślałem, że to będzie jedna wielka kłótnia, gdy szedłem na górę do prezesa i udziałowców klubu. Spotkanie było jednak pozytywne, bo każdy się już pogodził z tym wynikiem i przyjął do wiadomości to, że nie może być już gorzej. Nie było krzyków i niepotrzebnych słów tylko poszukiwanie błędów z okresu zimy. Wydaje mi się, że je znaleźliśmy i tworzymy dalej świetną drużynę. Za rok możemy być już mocni tak, jak nigdy.

    Skąd ta wypowiedź?

    Ps.W GP znowu Pawlicki szaleje jak w Szwecji , tylko w Polsce zapomina
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Tomaszw1994 (27-08-2016)

  47. Powrót do góry    #11690
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach

    icon12.gif

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Skąd ta wypowiedź?

    Ps.W GP znowu Pawlicki szaleje jak w Szwecji , tylko w Polsce zapomina
    a Gorzów to za granic leży ?

  48. Powrót do góry    #11691
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    dlaczego z taka agresją i werwą nie jeździł Piotr w barwach Unii?
    Piotr w GR i Piotr w Unii to dwaj różni zawodnicy. Widać że w Unii mu się nie chciało.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Uniafan (27-08-2016)

  50. Powrót do góry    #11692
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Skąd ta wypowiedź?
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...594,1,984.html

  51. Powrót do góry    #11693
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Skąd ta wypowiedź?

    Ps.W GP znowu Pawlicki szaleje jak w Szwecji , tylko w Polsce zapomina
    W Szwecji ostatnio raczej nie szalał

    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    dlaczego z taka agresją i werwą nie jeździł Piotr w barwach Unii?
    Piotr w GR i Piotr w Unii to dwaj różni zawodnicy. Widać że w Unii mu się nie chciało.
    nie wydaje mi się, na lidze chyba zbyt bardzo mu zalezy, tak jak na pierwszych turniejach GP

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donpedini za jego przydatny post!

    Dominik (27-08-2016)

  53. Powrót do góry    #11694
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    1,140
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Rozpędziłeś się z tym Smektałą na seniorce, na razie na juniorce ledwo daje sobie radę. W biegach juniorskich wygląda to jeszcze nieźle, ale z seniorami to już klapa, raczej z rzadka pokonuje seniorów. Co z tych leszczyńskich juniorów wyrośnie, to nikt nie wie, na razie robią nadzieję na lepsze jutro. Ale czyją matką jest nadzieja, wiedzą nie tylko ci, którym się trafiła taka matka.
    Zmarzlik (z aktualnie jeżdżących juniorów) od paru lat może robić za lidera, Przedpełski, Drabik i Pieszczek za 2 linię, reszta to już nie jest poziom solidnej 2 linii. Tak wygląda prawda w tym roku. W przyszłym niekonieczne leszczynianie muszą być wybitnymi juniorami, mogą zanotować regres, kto wie. A wystrzelić może ktoś zupełnie niezauważalny do tej pory, to są jeszcze bardzo młodzi ludzie, niestabilni, może być różnie. Niech Smektała z Kuberą czy Kaczmarkiem jadą w 2017 na poziomie tegorocznego Drabika, wtedy dopiero uznam ich za talenty, perły i diamenty.
    Nie wiem skąd ten zachwyt nad leszczyńską młodzieżą, na razie to tylko nadzieja ale niespełnionych nadziei zniknęło już z różnych przyczyn mnóstwo (np. T. Musielak, Ząbik, Miedziński, R. Okoniewski, Hlib, M. Węgrzyk, Dados, Chrzanowski, Kujawa itd, itd).
    Zupełnie nie zrozumiałeś zamysłu. Napisałem wyraźnie, że najlepszy z trójki na seniorkę (n.p. Smektała). Macie najlepszą trójkę juniorów w Polsce i biadolisz o nadziei. Tyle fakty. Przypomnij, ile meczy potrafili Wam spartolić najlepsi, czołówka świata -Emil, Niki. Wychowanie mistrza, to stawianie mu stale możliwie wysokich celów. Każdy mądry, prowadzący zespół wstawia do meczu młodych, nieopierzonych. To kosztowne, ale konieczne. To zastrzyk pieniędzy tak potrzebny młodemu na sprzęt. To go często napędza. Całą trójkę zresztą. Ale to tylko moje zdanie.
    Zamartwianie się co zrobić z trzecim juniorem jest absurdalne. Niespełnioną nadzieją będzie każdy lalusiowato prowadzony po pseudo ligach juniorów.
    No chyba ,że odkryto ropę w Lesznie i szejkowie biorą Kołodzieja, Hampela i Doyla. Swoich do filii w Rawiczu. Niech się uczą od przeciętniaków. Na amatorce. Bez pieniędzy na cokolwiek.
    Ostatnio edytowane przez Jap ; 27-08-2016 o 22:47

  54. Powrót do góry    #11695
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Tymi słowami Piotr może albo sporo zyskać albo stracić w oczach kibiców. Oby tylko dotrzymał słowa bo rozumiem że ostatnim zdaniem zdeklarował się, że zostaje na kolejny sezon.
    Piotrek kibiców ma niewielu reszta nie ma się co przejmować

  55. Powrót do góry    #11696
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Piotrek kibiców ma niewielu reszta nie ma się co przejmować
    No a Ci co z Nim skakali gdy po płotach hasał?
    ... Chyba, że to Ci obrażeni... Ta sytuacja wiele wyjaśnia

    Pozdrawiam z Leszna

  56. Powrót do góry    #11697
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,893
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Zupełnie nie zrozumiałeś zamysłu. Napisałem wyraźnie, że najlepszy z trójki na seniorkę (n.p. Smektała). Macie najlepszą trójkę juniorów w Polsce i biadolisz o nadziei. Tyle fakty. Przypomnij, ile meczy potrafili Wam spartolić najlepsi, czołówka świata -Emil, Niki. Wychowanie mistrza, to stawianie mu stale możliwie wysokich celów. Każdy mądry, prowadzący zespół wstawia do meczu młodych, nieopierzonych. To kosztowne, ale konieczne. To zastrzyk pieniędzy tak potrzebny młodemu na sprzęt. To go często napędza. Całą trójkę zresztą. Ale to tylko moje zdanie.
    Zamartwianie się co zrobić z trzecim juniorem jest absurdalne. Niespełnioną nadzieją będzie każdy lalusiowato prowadzony po pseudo ligach juniorów.
    No chyba ,że odkryto ropę w Lesznie i szejkowie biorą Kołodzieja, Hampela i Doyla. Swoich do filii w Rawiczu. Niech się uczą od przeciętniaków. Na amatorce. Bez pieniędzy na cokolwiek.
    Nie jestem kibicem Unii, raczej kibicem żużla ogólnie, a szczególnie Falubazu, z racji zamieszkania. Może to trochę dziwnie wygląda, ale martwię się o cały żużel, ośrodki żużlowe i zawodników. Klubów i zawodników nie przybywa, raczej to regres, szkoda że ten sport się nie rozprzestrzenia. Byłoby przyjemniej oglądać rozgrywki europejskie czy światowe jak np. siatka czy futbol. Puchar Mistrzów, Puchar Zdobywców Pucharów, każdy zawodnik związany tylko z jednym klubem, można byłoby się z tym utożsamiać.....!
    Szkoda ale to nierealne, drogi sprzęt, mało chętnych gotowych do wariackiej jazdy na motorach bez hamulców, ryzyko kontuzji, koszty itd, itp. Szkoda!

  57. Powrót do góry    #11698
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie wiem skąd ten zachwyt nad leszczyńską młodzieżą, na razie to tylko nadzieja ale niespełnionych nadziei zniknęło już z różnych przyczyn mnóstwo (np. T. Musielak, Ząbik, Miedziński, R. Okoniewski, Hlib, M. Węgrzyk, Dados, Chrzanowski, Kujawa itd, itd).
    Skąd wy się ludzie bierzecie ? Przecież nie oczekuj że oni będą robić po 10 pkt w każdym meczu.Czy dla was wykładnikiem talentu jest tylko liga i to ekstraliga.No prosze ja Cię... skąd zachwyt a no stąd że są o level wyżej od juniorów z innych klubów w tym samym wieku (no może poza Drabikiem) i w zawodach juniorskich to udowadniają.Przyjdzie czas i na lige

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Dominik (28-08-2016)

  59. Powrót do góry    #11699
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Piotrek kibiców ma niewielu reszta nie ma się co przejmować
    Piotr ma wielu kibiców i nie tylko zapewne w Lesznie, może na forum jest inaczej, ale Piotr swoją postawą na torze udowadnia że warto na niego stawiać. Sam się dziwię że go tak bronię bo po ostatnich jego wyczynach na Smoku oj było ciężko mi to przełknąć. Mam nadzieję że chłopak odbuduje się i w przyszłym sezonie (mam na myśli polską ligę) będzie punktował jak rok temu. Widać w GP że nie zapomniał jak wygrywać biegi i być może presja wyniku w Unii nie pozwalała na to by zdobywał tyle pkt ile się od niego oczekiwało.

  60. Powrót do góry    #11700
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Wlodarze klubu maja cztery podstawowe zadania do wykonania przed przyszlym sezonem:

    1. Pozegnac sie z Pawlickim, który ewidentnie w polskiej lidze jezdzil do tylu i to prawdopodobnie specjalnie. Bo wszedzie indziej prezentowal sie co najmniej przyzwoicie.
    Nie potrzeba nam sabotazystow i osob ktore psują atmosfere w druzynie ! Slodko pierdziec w wywiadach to on potrafi, a potem i tak wszyscy wiemy jak to sie konczy gdy przychodzi czas podpisywania kontraktow. Nalezy go zastapic Kolodziejem lub ... sory ale musze wymienic to naziwsko Hampelem

    2. Razem z Pawlickim powinien jak najszybciej pozegnac sie z klubem jego pomagier w GP zwany skora/kudłaczem. Ten gosc stawia swoje prywatne wojenki wyzej niz dobro klubu dla ktorego pracuje. BEZAPELACYJNY OUT !

    3. Powaznie porozmawiac z Nickim bo jego postawa i podejscie do swojej pracy w tym sezonie pozostawia rowniez wiele do zyczenia. Jesli sie ogarnie i spusci z ceny to dac mu druga szanse.

    4. Ostatnia rzecza, ktora powinni zrobic w klubie to na juniorce dac szanse duetowi Kaczmarek-Kubera.
    Ze Smektaly NIC JUZ NIE BĘDZIE ! To jest drugi Robert Kasprzak, który w juniorskich biegach i zawodach ogrywa wszystkich, a jak jedzie z seniorem to gdy widzi ze nie jest ostatni to juz ma pelne gacie i zamyka gaz.
    Nie ma co tracic czasu na niego ! Do tego zabiera miejsce Kaczmarkowi, ktory zapewne jakby odjechal tyle meczy w ekstralipie co Smektala to juz dawno bil by go na glowe !!!
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 28-08-2016 o 11:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •