Strona 55 z 299 PierwszyPierwszy ... 545535455565765105155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,431 do 2,475 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2431
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    Grisza do falubazu - Dowhan zawsze o nim marzył, Amerykanin do Torunia i mlody Pawlicki jeżeli chce jeździć w klubie , który coś może osiągnąć w ekstralipie to będzie musiał jeździć we Wrocku, a raczej w Ostrowie. Z Leszna do Ostrowa bliziutko. No i kasa duzo mniejsza. Jeszcze bedzie płakał, że nie podpisał w Lesznie.
    za wcześnie na Wrocław

  2. Powrót do góry    #2432
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,192
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach

    Porozmawiamy może o KS UL?

    Bracia to, bracia tamto. Ich już nie ma,halo!
    Chcieli tak bardzo jezdzic razem, ze dzień po oswiadczeniu ogłoszono Przema w Gorzowie. Parodia, żart z nas kibiców. Szkoda nerwów.
    Porozmawiajmy konstruktywnie o naszym klubie co? Bo tu forum zrobilo się iscie Pawlickie z domieszką Fajudasow.
    Bracia już nie są czescia naszej rodziny, a tworzymy ja m.in właśnie my. Więc co tam piekarnie niosa?
    PS.
    Oglądałem dziś po raz n-ty filmik Czarnego podsumowujacy sezon i zrobiło sie mi się trochę żal. Ale zaraz na YouTubie wpisałem "Peter Kildemand " i mi przeszło

  3. Powrót do góry    #2433
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Bracia to, bracia tamto. Ich już nie ma,halo!
    Chcieli tak bardzo jezdzic razem, ze dzień po oswiadczeniu ogłoszono Przema w Gorzowie. Parodia, żart z nas kibiców. Szkoda nerwów.
    Porozmawiajmy konstruktywnie o naszym klubie co? Bo tu forum zrobilo się iscie Pawlickie z domieszką Fajudasow.
    Bracia już nie są czescia naszej rodziny, a tworzymy ja m.in właśnie my. Więc co tam piekarnie niosa?
    PS.
    Oglądałem dziś po raz n-ty filmik Czarnego podsumowujacy sezon i zrobiło sie mi się trochę żal. Ale zaraz na YouTubie wpisałem "Peter Kildemand " i mi przeszło

    fuck zrobilem to samo
    pyra

  4. Powrót do góry    #2434
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,192
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    fuck zrobilem to samo
    Jak odpaliles filmik Czarnego, popraw filmikami Kildemanda to Ci przejdzie
    Inna ta nasza Unia bedzie, ale jestem dobrej myśli.

  5. Powrót do góry    #2435
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    niestety ale "Zaborowo Łojciec Szmal Team" nie potrafi nawetdyplomatycznie wytłumaczyć się ze swoich krętactw. już lepiej byłoby gdyby wogóle milczeli a nam kibicom musiałoby starczyć to oficjalne, wspólne zprezesem, stanowisko wyrażone na piśmie. te tłumaczenia to jeszczewiększa kompromitacja. Łojciec nagle zapomniał o tym, że starszy syn jużo wiele wcześniej dał sobie założyć smycz w Gorzowie, smycz o wartości 200 tys.to miało zadziałać jak sprężyna dla psa przy budzie czyli albo przyjdziesz samalbo zabijesz się o budę. No i zadziałało, przyszedł, bo w Lesznie musiałbywynegocjować o 200 kawałków więcej aby być bez strat. To był błąd a za błędy się płaci. Przemek trafił do klubu zcienkim trenerem, gdzie najpierw jest niejaki Piszczała, później Niels, Zegar,KK507 i dopiero teraz On. Stajnie Piszczałów, Mokrych Zenków i ZŁST raczej będą się zwalczać niż sobiepomagać. Zegar też nie zamierza dać sobie skakać po głowie i nie raz jużudowodnił… A po sezonie, cóż refleksja i po kasę do Trybunału – oczywiście PZMOT,bo nie stanu (tego już może nie być, bo zastąpi go KC PIS), bo kontrakt będzietrzeba renegocjować w dół oczywiście. A Piter– szkoda. Z Przemkiem i tak razem nie będą a więc podstawowe założenie poszłosię pie….. .pozna smak chleba poza Lesznem, pozna ceny kancelarii adwokackich,które będą odzyskiwać kasę z jego wysokiego kontraktu. Jak dla mnie przedpierwszym sezonem w GP za dużo zmian i za dużo niewiadomych. Głowa nie maspokoju i jak tu się przygotować. Nie można jednak nikogo uszczęśliwiać nasiłę.
    A Unia? jeśli dojdzie PK to zluzuje Nikodema na pozycji „wariata”.To już nie 3 a 4 karetki by się przydały i szpital polowy w odwodzie.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi WielkiGonzo za jego przydatny post!

    Martines (04-12-2015), lemur6666 (04-12-2015)

  7. Powrót do góry    #2436
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    fuck zrobilem to samo
    Może być

    https://www.youtube.com/watch?v=wGk3rj3ACiw

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Martines (04-12-2015)

  9. Powrót do góry    #2437
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Czy to nie Ty Mildura pisałeś o informacjach które dotarły do Ciebie nt absencji Piotrka w meczu z Wrockiem?
    Czyja prawda w tamtym momencie była bardziej "mojsza niż Twojsza?" Czym Twój kurtuazyjnie wyrażony zawód różnił się od moich słów poza tonem wypowiedzi? Prawda okazała się mniej bolesna?

    Wiedz też proszę, iż mimo różnicy zdań i tego, że na piwo raczej się wspólnie nie wybierzemy to cenię Twoje wyważone wypowiedzi i pewnie powściągliwość w sytuacjach gdzie mnie już dawno szlag trafia.

    pozdrawiam z Leszna
    Elgato, jak dobrze piszesz, rozchodzi się o sposób wypowiedzi. Śmierdzi i brzydko pachnie to to samo, ale inaczej brzmi.
    Dobry dyplomata to ktoś taki co ci spi****alaj powie w taki sposób, że poczujesz narastające podniecenie przed zbliżającą się podróżą.

    A co do braci. Ogólnie byłem średnio do sytuacji nastawiony (bez chamstwa), ale skoro Przemo dogadany był już prawie 1,5 miesiąca temu, to po kiego grzyba na spotkania przychodził? No robił nas kibiców i zarząd w ciula. I to mnie mocno wqrwilo. Będzie foch!!

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Martines (04-12-2015), elgato (04-12-2015)

  11. Powrót do góry    #2438
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    po kiego grzyba na spotkania przychodził? !
    Darmowa kawka, ciasteczko...

  12. Powrót do góry    #2439
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jak odpaliles filmik Czarnego, popraw filmikami Kildemanda to Ci przejdzie
    Inna ta nasza Unia bedzie, ale jestem dobrej myśli.
    pewnie ze inna!!!!!!!!!! ale czy to pierwszy raz?! glowa do gory i do przodu .. byl pawlicki senior jankes adams hampele kolodziej bally czy tez byli pawlicy ... byluy medale i beda znowu. czy to za rok ... dwa !!!! UNIA TO MY !!!!!!!!!!!!!
    pyra

  13. Powrót do góry    #2440
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Elgato, jak dobrze piszesz, rozchodzi się o sposób wypowiedzi. Śmierdzi i brzydko pachnie to to samo, ale inaczej brzmi.
    Dobry dyplomata to ktoś taki co ci spi****alaj powie w taki sposób, że poczujesz narastające podniecenie przed zbliżającą się podróżą.

    A co do braci. Ogólnie byłem średnio do sytuacji nastawiony (bez chamstwa), ale skoro Przemo dogadany był już prawie 1,5 miesiąca temu, to po kiego grzyba na spotkania przychodził? No robił nas kibiców i zarząd w ciula. I to mnie mocno wqrwilo. Będzie foch!!
    W tej sytuacji chciałbym jedynie, by mieli na tyle cywilnej odwagi pożegnać się z kibicami choćby w sposób jak to uczynił Janusz Kołodziej opuszczając nasze miasto.
    Nie był wychowankiem Leszna, a mimo to potrafił przyjść do lokalnego radio i podziękować za spędzony czas.
    Czy Pawlickich na to stać? Mam nadzieję, aczkolwiek w sytuacji gdyby takiego gestu zabrakło... nie będę wcale zdziwiony.

    A w GP kibicuję ZAWSZE UNII LESZNO. Jestem patriotą lokalnym, nie narodowym, więc na mój głos Piotr Pawlicki nie ma co liczyć.... podobnie jak Hampel od kilku lat...

    pozdrawiam z Leszna
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 04-12-2015 o 22:33

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Martines (04-12-2015)

  15. Powrót do góry    #2441
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    nawet jarek byl w radio z tego co pamietam sie pozegnac
    pyra

  16. Powrót do góry    #2442
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Sezon 2016

    15 bieg Leszno - Zielona
    Nicki i Zengi konta Hampel-Piter Pawlicki

    Dla mnie wypuszczenie Piotra z Leszna to debilizm wysokich lotów. To, że idzie do Falubazu boli podówjnie. Kolejny po Okoniu, Dobruckim, Hampelu. Choć każdy z nich coś łamał, jak nie uda to kręgosłup. Gość ma papiery na IMŚ. Trzeba było mu pomóc a nie pokazywać mu drzwi. Ogromny błąd. Na trybunach będzie zdecydowanie mniej kibiców. Ja chodziłem tylko dla niego a wiem, że nie byłem osamotniony! On był nadzieją na SGP, że w końcu zawodnik byków zostanie IMŚ! A że miał rogatą duszę, IMŚ nie zostają panienki.

    Odejście Piotra to porażka wszystkich, działaczy, sponsorów, kibiców i samego Piotra.

    ps.
    Do czego to doszło, że człowiek podczas SGP będzie trzymał kciuki aby Nicki woził Piotra po płotach, to chore ale tak chciał klan i nasi włodarze. Ale tak jak wielu jestem patriotą lokalnym!
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 04-12-2015 o 22:41

  17. Powrót do góry    #2443
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,192
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach

    Porozmawiamy może o KS UL?

    https://m.youtube.com/watch?v=TPG-IimpZxk

    Kildemand jak poprawi starty, będzie petarda. Facet gwarantuje emocje, a jestem przekonany, że jeśli trafi do Leszna kroku w tył nie zrobi.

    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Sezon 2016

    15 bieg Leszno - Zielona
    Nicki i Zengi konta Hampel-Piter Pawlicki

    Dla mnie wypuszczenie Piotra z Leszna to debilizm wysokich lotów. To, że idzie do Falubazu boli podówjnie. Kolejny po Okoniu, Dobruckim, Hampelu. Choć każdy z nich coś łamał, jak nie uda to kręgosłup. Gość ma papiery na IMŚ. Trzeba było mu pomóc a nie pokazywać mu drzwi. Ogromny błąd. Na trybunach będzie zdecydowanie mniej kibiców. Ja chodziłem tylko dla niego a wiem, że nie byłem osamotniony! On był nadzieją na SGP, że w końcu zawodnik byków zostanie IMŚ! A że miał rogatą duszę, IMŚ nie zostają panienki.

    Odejście Piotra to porażka wszystkich, działaczy, sponsorów, kibiców i samego Piotra.
    Dziękujemy, że byłeś na stadionie dotychczas. i liczymy, że slowa dotrzymasz i nie zawitasz na stadion w 2016
    Teraz kibicuj Fajudasa czy Piernikom, gdzie tam Piter trafi.

  18. Powrót do góry    #2444
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Sezon 2016

    15 bieg Leszno - Zielona
    Nicki i Zengi konta Hampel-Piter Pawlicki

    Dla mnie wypuszczenie Piotra z Leszna to debilizm wysokich lotów. .Odejście Piotra to porażka wszystkich, działaczy, sponsorów, kibiców i samego Piotra.
    Dobrze: Co więc proponujesz?
    A może zagrajmy w teatrzyk? Ja będę Piotrkiem, a Ty działaczem Unii Leszno.
    Twoje zadanie: przekonać mnie do pozostania w klubie: zagramy w grę?

    pozdrawiam z Leszna

  19. Powrót do góry    #2445
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Sezon 2016

    15 bieg Leszno - Zielona
    Nicki i Zengi konta Hampel-Piter Pawlicki

    Dla mnie wypuszczenie Piotra z Leszna to debilizm wysokich lotów. To, że idzie do Falubazu boli podówjnie. Kolejny po Okoniu, Dobruckim, Hampelu. Choć każdy z nich coś łamał, jak nie uda to kręgosłup. Gość ma papiery na IMŚ. Trzeba było mu pomóc a nie pokazywać mu drzwi. Ogromny błąd. Na trybunach będzie zdecydowanie mniej kibiców. Ja chodziłem tylko dla niego a wiem, że nie byłem osamotniony! On był nadzieją na SGP, że w końcu zawodnik byków zostanie IMŚ! A że miał rogatą duszę, IMŚ nie zostają panienki.

    Odejście Piotra to porażka wszystkich, działaczy, sponsorów, kibiców i samego Piotra.

    to co twoim zdaniem powinien zarzad zrobic.... dzis dac mu niebio. za rok rakiete a pozniej kosmos ... daj spokoj oni tu mieli i tak raj !!!! w obecnych czasach
    pyra

  20. Powrót do góry    #2446
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Dobrze: Co więc proponujesz?
    A może zagrajmy w teatrzyk? Ja będę Piotrkiem, a Ty działaczem Unii Leszno.
    Twoje zadanie: przekonać mnie do pozostania w klubie: zagramy w grę?

    pozdrawiam z Leszna
    "Piter słuchaj brata nie chcemy , ale tobie możemy dać 1,3 mln za sezon + premia za każdy dzień trzeźwości" bierzesz ?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Martines (04-12-2015)

  22. Powrót do góry    #2447
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    "Piter słuchaj brata nie chcemy , ale tobie możemy dać 1,3 mln za sezon + premia za każdy dzień trzeźwości" bierzesz ?
    "Ale... cały..?"

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    lemur6666 (04-12-2015)

  24. Powrót do góry    #2448
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Panowie zluzujcie troszkę. Kildemanda póki co nie ma w KSUL a już jest noszony na rękach.

    Facet jak przyjdzie niech najpierw coś wygra dla królowej potem można ewentualnie pochwalić.

  25. Powrót do góry    #2449
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ale nikt go nie chawali pokazuje jedynie ze moze cos dla jedynej w obecnej sytuacji wygrac i kto wiem czy nie sporo?!!!! bo jesli sie trend utrzyma i bedzie widzial kase na biezaco to kto wie ile zawola za rok o tej porze hehe.. w koncu to piter co prawda dunski ale piter... aha i jakby co ilosc pietrow nadal bedzie sie zgadzac haha
    pyra

  26. Powrót do góry    #2450
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta

    Odejście Piotra to porażka wszystkich, działaczy, sponsorów, kibiców i samego Piotra.

    ps.
    Do czego to doszło, że człowiek podczas SGP będzie trzymał kciuki aby Nicki woził Piotra po płotach, to chore ale tak chciał klan i nasi włodarze. Ale tak jak wielu jestem patriotą lokalnym!

    Wydaje się, ze Piotrek faktycznie nie brał pod uwagę możliwości opuszczenia KSUL, co się zatem stało? Ano chore wizje tatusia doprowadziły do tego. Zarząd mógł i pewnie robił wiele, miarka niestety się przebrała, mleko rozlane.

  27. Powrót do góry    #2451
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Dla mnie wypuszczenie Piotra z Leszna to debilizm wysokich lotów. To, że idzie do Falubazu boli podówjnie. Kolejny po Okoniu, Dobruckim, Hampelu. Choć każdy z nich coś łamał, jak nie uda to kręgosłup. Gość ma papiery na IMŚ. Trzeba było mu pomóc a nie pokazywać mu drzwi. Ogromny błąd. Na trybunach będzie zdecydowanie mniej kibiców. Ja chodziłem tylko dla niego a wiem, że nie byłem osamotniony! On był nadzieją na SGP, że w końcu zawodnik byków zostanie IMŚ! A że miał rogatą duszę, IMŚ nie zostają panienki.

    Odejście Piotra to porażka wszystkich, działaczy, sponsorów, kibiców i samego Piotra.
    Klub chciał mu pomóc - rzucić używki w pieruny i wziąć się za sport na 100% jak na przyszłego IMŚ przystało. Niech do Taia pójdzie na spytki jak to się robi.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #2452
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    ale nikt go nie chawali pokazuje jedynie ze moze cos dla jedynej w obecnej sytuacji wygrac i kto wiem czy nie sporo?!!!! bo jesli sie trend utrzyma i bedzie widzial kase na biezaco to kto wie ile zawola za rok o tej porze hehe.. w koncu to piter co prawda dunski ale piter... aha i jakby co ilosc pietrow nadal bedzie sie zgadzac haha


    BREAKING

    Nagły zwrot sytuacji Piotr Pawlicki jednak zostaje w KSUL

    #kurtyna

  29. Powrót do góry    #2453
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    490
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Sezon 2016

    15 bieg Leszno - Zielona
    Nicki i Zengi konta Hampel-Piter Pawlicki



    Odejście Piotra to porażka wszystkich, działaczy, sponsorów, kibiców i samego Piotra.

    ps.
    Do czego to doszło, że człowiek podczas SGP będzie trzymał kciuki aby Nicki woził Piotra po płotach, to chore ale tak chciał klan i nasi włodarze. Ale tak jak wielu jestem patriotą lokalnym!
    Dołóż Piotrowi 400 tyś i może przestanie udawać i grymasić, \ bedzie miał za co balować
    to nie pierwszy cyrk z nimi , więc kazdy zdaje sobie sprawę ze oni nie są łatwi ,,
    Hampel też mówił że Falubaz to klub najbardziej profesjonalny w jakim jezdzil i co ????
    po 2 sezonach zmieniła zdanie ,,,

    Ciekawe jak lokalni sponsorzy się do tego ustosunkują ?

    Brawo zarząd
    A pomyśleć ze rok temu to nawet koń Pawlickich był oklaskiwany na Smoku

  30. Powrót do góry    #2454
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    BREAKING

    Nagły zwrot sytuacji Piotr Pawlicki jednak zostaje w KSUL

    #kurtyna
    no to bedzie piterow dwoch... jak kultowa komedia.. ale ... raczej ... odstaw ten towar
    pyra

  31. Powrót do góry    #2455
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    490
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    no to bedzie piterow dwoch... jak kultowa komedia.. ale ... raczej ... odstaw ten towar

    Albo podziel się z kolegami

  32. Powrót do góry    #2456
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    "Piter słuchaj brata nie chcemy , ale tobie możemy dać 1,3 mln za sezon + premia za każdy dzień trzeźwości" bierzesz ?
    Nie nie opyla mi się.
    Brat ma jeździć w Lesznie, obydwaj chcemy gwarancję startów, a za udany sezon oczekuję podwyżki.
    Chciałbym też dodatkowe fundusze uzyskać na jazdę w GP.

    Co do trzeźwości- to są moje sprawy , proszę się nie wtrącać .
    pozdrawiam z Leszna

  33. Powrót do góry    #2457
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

    Panom Pawlickim szczerze nie zycze kontuzji, ale zycze im takich sytuacji w nowym miescie/klubie aby zeozumieli jak dobrze mieli w Lesznie i sami uswiadomili sobie, ze zle postapili.

    No i aby w meczu przeciwko Unii Leszno w 2016 mieli w programie 1,1,0,-,-,
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 06-12-2015 o 20:18

  34. Powrót do góry    #2458
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Czuję w tym wątku zapach prowincji. Mentalnej.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Edziol (05-12-2015), cukrzyca (05-12-2015), damianos81 (04-12-2015)

  36. Powrót do góry    #2459
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Z wywiadu z seniorem:
    "Poszedłem na to ostatnie spotkanie z klubem, bo po pierwsze, wiedziałem, że będzie ono ostatnie, a po drugie: chciałem powiedzieć parę słów władzom Unii".
    I wszystko jasne. Po prostu recepta na sukces w negocjacjach...

  37. Powrót do góry    #2460
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Sezon 2016

    15 bieg Leszno - Zielona
    Nicki i Zengi konta Hampel-Piter Pawlicki

    Dla mnie wypuszczenie Piotra z Leszna to debilizm wysokich lotów. To, że idzie do Falubazu boli podówjnie. Kolejny po Okoniu, Dobruckim, Hampelu. Choć każdy z nich coś łamał, jak nie uda to kręgosłup. Gość ma papiery na IMŚ. Trzeba było mu pomóc a nie pokazywać mu drzwi. Ogromny błąd. Na trybunach będzie zdecydowanie mniej kibiców. Ja chodziłem tylko dla niego a wiem, że nie byłem osamotniony! On był nadzieją na SGP, że w końcu zawodnik byków zostanie IMŚ! A że miał rogatą duszę, IMŚ nie zostają panienki.

    Odejście Piotra to porażka wszystkich, działaczy, sponsorów, kibiców i samego Piotra.

    ps.
    Do czego to doszło, że człowiek podczas SGP będzie trzymał kciuki aby Nicki woził Piotra po płotach, to chore ale tak chciał klan i nasi włodarze. Ale tak jak wielu jestem patriotą lokalnym!
    Minęła doba od tego wszystkiego a ja myślałem że śnie. .... budzę się i to prawda niema Pawlickich w Lesznie. ...to na prawdę boli szczególnie mnie jako wielkiego kibica Braci Pawlickich. ...Adams Hampel Bali. ...to nie bolało taka była kolej rzeczy. ... ale na nich liczyłem byłem dumny ze reprezentowali Unię Leszno, cała Polska nam zazdroscila tych chłopaków. ..
    Nie mogę też zrozumieć ze nie dało się okiełznać PIOTRA. ..na pewno była na to jakaś szansa ale zarząd odpuścił poszedł na łatwiznę, lepiej kupić kogoś o podobnym potencjale i mieć profesjonaliste. ..
    Tylko tak jak kolega zolnierz napisał Piotrek to chłopak który daje szansę Lesznu na IMS. ..mistrzowie są niegrzeczni. .. trudni , zazwyczaj wielcy sportowcy byli alkoholikami ,narkomanami, hazardzistami. ..
    Mimo wszystko co się stało jestem kibicem Uni Leszno! Rozumiem też włodarzy klubu, ale nie potrafię przestać im kibicować, dla mnie to Piotrek będzie kiedyś mistrzem świata i ja w GP kibicuję mu z całego serca! To będzie trudny rok, ale on się podniesie i wróci silniejszy kariera Piotra zaczyna mi przypominac burzliwą karierę Golloba. ...jak tak się skończy to nie mam nic przeciwko

    P.S. nie wieszajcie na nich psów. ..bo jak wrócą do Leszna za rok, dwa. .. to co powiecie?
    N

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (05-12-2015)

  39. Powrót do góry    #2461
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta

    P.S. nie wieszajcie na nich psów. ..bo jak wrócą do Leszna za rok, dwa. .. to co powiecie?
    Przyszła KOZA do woza...


    Ogólnie to kolejny już raz TATA Piotruś skompromitował cała rodzinkę tym porannym wywiadem... Ale czy kogoś to w ogóle dziwi? Który to już raz Stary Pawlicki ********* się tam gdzie nie ma, robi gnój, a potem udaje niewiniątko... Taki stary i taki głupi... Nic się nie nauczył i ani trochę nie zmądrzał...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 04-12-2015 o 23:21
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    elgato (04-12-2015)

  41. Powrót do góry    #2462
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    490
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    P.S. nie wieszajcie na nich psów. ..bo jak wrócą do Leszna za rok, dwa. .. to co powiecie?
    N

    Będziemy pamiętać ze to nie pierwszy raz

  42. Powrót do góry    #2463
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta

    P.S. nie wieszajcie na nich psów. ..bo jak wrócą do Leszna za rok, dwa. .. to co powiecie?
    N
    No cóż, a doszli do momentu gdy nikt już nie wypominał epizodów "nie ma tematu Pawlickich w Gorzowie"... Rok cierpliwości i mieliby tu wszystkich za sobą. Było blisko, a teraz trzeba pewnie będzie uciekać, jak to było Buszmen, z mentalnej prowincji... Gorzej to załatwili niż Kasprzak, a ten to ma talent to bycia hmm, niepokornym.
    pedersen szpital.jpgemil szpital.jpg
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 04-12-2015 o 23:32
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  43. Powrót do góry    #2464
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Widzę wszyscy już pewni tego Kildemanda ... Żebyście się nie zdziwili.

    PS.Skończcie już biadolić o Pawlickich , poszli w długa to krzyż na drogę.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #2465
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,192
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Panowie zluzujcie troszkę. Kildemanda póki co nie ma w KSUL a już jest noszony na rękach.

    Facet jak przyjdzie niech najpierw coś wygra dla królowej potem można ewentualnie pochwalić.
    Lepiej nie dywanowac tylko mamy się uzalac i plakac po odejściu braci. Mówi się trudno i zyje dalej. Szukamy alternatyw, Peter jest jedna z opcji i poprostu pokazujemy, że ma potencjał. Rynek jest dosc szczuply, zostaje Peter i Grisza, dlatego trzeba dzialac. To wszystko, nikt nie nie napala. Jesli damy mu szansę, bedzie miał czas by się wykazać, a my czas by go ocenić. Na dzień dzisiejszy wolę dywagacje na temat klubu niż klanu,bo to już mnie nie interesuje. Chodzę na stadion z szalikiem Unii, a nie braci Pawlickich. Kibicuje klubowi, a nie poszczegolnym jednostką. Dlatego dywaguje, a nie ubolewam nad strata braci. Wina jest po obu stronach, ale to już przeszłość i nie ma sensu do tego wracać.

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Widzę wszyscy już pewni tego Kildemanda ... Żebyście się nie zdziwili.

    PS.Skończcie już biadolić o Pawlickich , poszli w długa to krzyż na drogę.

    Niczego pewny nikt nie jest. Z zawodników dostępnych na rynku, ja osobiscie wybieram Petera i już. A kto będzie zobaczymy?
    Może to być nawet i zreaktywowany Pecyna i tak kupię karnet i będę na kazdym meczu.

  45. Powrót do góry    #2466
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Plotka głosiła że w ten weekend miałaby być ogłoszona niespodzianka - nowy zawodnik a ilu z Was w to wierzy? Wydaje mi się, że klub znowu nas zaskoczy i ogłosi ... nową-starą nazwę Fogo czyli przedłużenie umowy sponsorskiej. Gdyby miał być nowy zawodnik to już by wczoraj go ogłosili tym bardziej że odwiedzali sponsorów. W klubie nie ma w chwili obecnej żadnego nowego zawodnika i pewnie jak już to poznamy go na święta. Widzę też że co nie którym blask złota zaślepił umysł i chcą spolszczyć Emila, brać Łagutę bądź Hancocka a nawet liczą na powrót syna marnotrawnego z Piły. Tym samym chcecie dążyć do zabicia leszczyńskiej tradycji, mało odeszło w ostatnim czasie wychowanków? Liczę na to że klub też dotrzyma danego słowa i skoro nie będzie rezerwowego to Tobiasz będzie miał miejsce w składzie. Klub pewnie wie, że będzie ciężko w przyszłym roku o finał bez silnej juniorki więc odpuszczą by namieszać "zimowym okresie" za rok. W dodatku w klubie musi się zgadzać ilość wychowanków, a więc liczę na powrót Damiana który nie musi skakać po płotach by przekonać do siebie kibiców bo to jest, był i będzie prawdziwy BYK.Nie chce armii zaciężnej kosztem tradycji z której słynie Unia i oglądać skład bez leszczyńskiego seniora. Pragnę przypomnieć nie którym z Was, że sami pisaliście że lepiej oglądać zera swoich niż obcych.
    PS. Minęło kilka miesięcy od finałów, a Sqrze odrastają piórka i tym samym bardziej przypomina młodego gówn..a niż zawodnika przed 40 Leszczyńskim składem poznalibyśmy też fenomen menadżerski Adasia bo tym składem dostać się do play-off byłoby sukcesem a finał to już kosmosem

  46. Powrót do góry    #2467
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czuję w tym wątku zapach prowincji. Mentalnej.
    Co się dziwisz, na takim kacu, analogicznie jak by ci Miedziak z Pawełkiem do Zielonej odfrunęli, jakbyś się czuł.
    Z jednej strony wychowankowie rozpieszczali kiedyś prezesów, bo dłużej czekali za kasą.

    U Przema może zdecydował panujący stereotyp odrodzenia na gorzowskim owalu. Z drugiej strony na ile go nie chcieli włodarze Unii. Prawdy się nie dowiemy, jeśli jednak zaprawdę go nie chcieli, to nie są prezesi mojego klubu tylko przypadkowi bizmesmeni, którzy na jakiś czas bawią się w żużel i marnują wieledziesiąt lat tradycji.
    Co z Polakami? Zakład, że z Zengiego będzie 2/3 zawodnika z zeszłego sezonu i zrobi się klops, bo dobrych Polaków brak, a strianieri'ich jest w bród. W Tobiasza renesans trochę nie wierzę. Rusiecki ze spółką chce może zluzować, no ale przy jego aspiracjach, też nie wierzę. Od podstawówki był lepiej sytuowany. Już w stanie wojennym miał elektroniczny zegarek, a takie widywało się w programie Spektrum. Chłop przyzwyczajony do bycia górą, więc za Kildemanda da więcej nawet niż za Piotrka. Dowhan już powiedział co myśli o tym człowieku po ostatnich rozmowach. Chociaż jako facet jest OK, ale za rok go nie będzie tak jak i Emila.
    No dobra, jeśli nie chce wyjść na kretyna i mówić o oszczędnościach to niech powróci do Balona i Tobiasza w podstawowym, bo na play-off nawet z Kildemandem szanse są średnie,a przynajmniej ludzie przyjdą.

    Stary Pawlicki też głupi, młody ma przejście do seniorki, po drugie pierwszy sezon w SGP, tutaj potrzeba stabilizacji, a zobaczy ile mu sponsorów odejdzie, może nie od razu. RedBull wszystkiego nie nadrobi. Wracając do meritum tutaj potrzeba stabilizacji, tak jak ostatnio zrobił strategicznie Zmarzlik. Dlatego nie wierzę w Pitera w pierwszej ósemce, jednakże jeżeli Piterowi skapnąłby medal lub tytuł, to własnoręcznie poprzebijałbym opony w furach Józefa i Rusieckiego, od byłoby cenniejsze od złota w 2010 i 2015 razem wziętych (tego w 2007 nie).

  47. Powrót do góry    #2468
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Dzień po tej informacji, chwila wyciszenia, przemyśleń, i co? No i coś mi tu k... śmierdzi. Dogadali się już pewnie wcześniej z Kildemandem, dlatego nie chcieli Przema - ok. Ale co z Piterem? Puścili go ot tak, bez żadnej alternatywy? Nie wierzę - nie w przypadku Rusieckiego. Piotr też ma jakąś alternatywę na bank, nie wierzcie w to co gada stary Pawlicki bo on bredzi. Oczywiście w przypadku Leszna to musi być Polak - wyczuwam tutaj powrót "pilskiej parówy". Oczywiście podkreślę jeszcze raz - to nie żadne informacje od wujka Andrzeja, który to wie od kolegi innego kolegi kuzyna, ale to zwykłe moje przeczucie. Dlaczego Hampel? Po pierwsze nie ma Pawlickich więc Unia ma kasę za którą mieć każdego. Po drugie Hampel ma dość Falubazu (chodzi tutaj o rok 2014 i to co się działo gdy złapał dołek oraz o rok 2015 i te kłótnie o kasę) ale też Falubaz wydaje mi się ma dość Hampela. Owszem Jarek ma ważny kontrakt, ale jeśli Falubaz miałby pozyskać np. Pitera, to myślę że jakiś większych problemów z rozwiązaniem go by nie było. Po trzecie punktowo różnicy za dużej nie będzie, ale jeśli dla Unii takim problemem jest życie pozasportowe Piotra (imprezy, alkohol, bójki) to tutaj mają za podobną kasę, zawodnika równie dobrego i prowadzącego spokojne życie prywatne. Po czwarte na treningu przed finałem w Czewie w Lesznie był cały team Hampela - oficjalnie pomagali koledze z Vetlandy Nieoficjalnie coś wtedy już się zaczelo dziać.

    Oczywiście to moje przypuszczenia tylko, ale po prostu nie chcę mi się wierzyć by Rusiecki zamienił w składzie Pawlickich na Musielaka i Kildemanda. Jeszcze 2 tygodnie i wszystko się zacznie wyjaśniać. Pierwszy jego sezon prezesa - cel? złoto! Drugi sezon - cel? złoto! Teraz w trzecim sezonie miałby się zadowolić walką o PO?
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 05-12-2015 o 01:57

  48. Powrót do góry    #2469
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Na początek mówię nie nic nie brałem ale zaprawdę powiadam będzie spektakularne wejście, wesjcie Pitera Still as a Bull.......

    No dobra kawę za mocną z rana wypilem.

    Chris

    Generalnie wszystko się zgadza a raczej zgadzało. Spidlej stal sie "sportem" gdzie liczy się tylko wynik. Nie ma sentymentów.

    Rusiecki i spółka wręcz muszą skolowac skład gotowy do walki o najwySze cele w innym przypadku ta zabawa nie ma sensu.

    Balon to Balon zawsze będzie miał powazanie i szacunek ale w kwestii jego powrotu jestem w opozycji z wełna.

    Reasumując ciąg zdarzeń spowodował, ze póki co, może w ogóle nie zobaczymy byka w walce o majstra świata i jest to porażka nas wszystkich.......... Młody poniekąd musi ponieść karę za Siebie i za ojca.....takie życie

  49. Powrót do góry    #2470
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Co się dziwisz, na takim kacu, analogicznie jak by ci Miedziak z Pawełkiem do Zielonej odfrunęli, jakbyś się czuł.
    Z jednej strony wychowankowie rozpieszczali kiedyś prezesów, bo dłużej czekali za kasą.

    U Przema może zdecydował panujący stereotyp odrodzenia na gorzowskim owalu. Z drugiej strony na ile go nie chcieli włodarze Unii. Prawdy się nie dowiemy, jeśli jednak zaprawdę go nie chcieli, to nie są prezesi mojego klubu tylko przypadkowi bizmesmeni, którzy na jakiś czas bawią się w żużel i marnują wieledziesiąt lat tradycji.
    Co z Polakami? Zakład, że z Zengiego będzie 2/3 zawodnika z zeszłego sezonu i zrobi się klops, bo dobrych Polaków brak, a strianieri'ich jest w bród. W Tobiasza renesans trochę nie wierzę. Rusiecki ze spółką chce może zluzować, no ale przy jego aspiracjach, też nie wierzę. Od podstawówki był lepiej sytuowany. Już w stanie wojennym miał elektroniczny zegarek, a takie widywało się w programie Spektrum. Chłop przyzwyczajony do bycia górą, więc za Kildemanda da więcej nawet niż za Piotrka. Dowhan już powiedział co myśli o tym człowieku po ostatnich rozmowach. Chociaż jako facet jest OK, ale za rok go nie będzie tak jak i Emila.
    No dobra, jeśli nie chce wyjść na kretyna i mówić o oszczędnościach to niech powróci do Balona i Tobiasza w podstawowym, bo na play-off nawet z Kildemandem szanse są średnie,a przynajmniej ludzie przyjdą.

    Stary Pawlicki też głupi, młody ma przejście do seniorki, po drugie pierwszy sezon w SGP, tutaj potrzeba stabilizacji, a zobaczy ile mu sponsorów odejdzie, może nie od razu. RedBull wszystkiego nie nadrobi. Wracając do meritum tutaj potrzeba stabilizacji, tak jak ostatnio zrobił strategicznie Zmarzlik. Dlatego nie wierzę w Pitera w pierwszej ósemce, jednakże jeżeli Piterowi skapnąłby medal lub tytuł, to własnoręcznie poprzebijałbym opony w furach Józefa i Rusieckiego, od byłoby cenniejsze od złota w 2010 i 2015 razem wziętych (tego w 2007 nie).
    Zgadzam się z Tobą w 100% we wszystkim co napisałeś, Piotrowi potrzeba stabilizacji, chyba ze ma niesamowicie mocna głowę i na przekór wszystkim problemom odjedzie świetny sezon w GP

  50. Powrót do góry    #2471
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    490
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Zgadzam się z Tobą w 100% we wszystkim co napisałeś, Piotrowi potrzeba stabilizacji, chyba ze ma niesamowicie mocna głowę i na przekór wszystkim problemom odjedzie świetny sezon w GP

    Na dzień dzisiejszy z tego co w piekarniach gadają to chyba nie ma tej stabilizacji ,,,(poczekamy zobaczymy)
    ale czy jego rozrywkowy tryb życia tego potrzebuje ???

  51. Powrót do góry    #2472
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Biadolicie o tych Pawlickich i biadolicie. Ileż można? Popiszemy o nich jak wrócą i będą prosić na kolanach o przebaczenie.

    Tymczasem zajmijmy się tematem wzmocnień. Będzie ten Kildemand dzisiaj? Co myślicie?

    Wiem, wiem - Rusiecki mówił, że dopiero zaczyna polowanie. Piotr senior też mówił, że synowie dopiero zaczynają szukać klub i co? Przemek oficjalnie w Gorzowie.

    Zachęcam do dyskusji na temat KSUL, a nie ich byłych zawodników.

  52. Powrót do góry    #2473
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,447
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    I może należą się wam wszystkim przeprosiny, za moje wpisy o 90+ %, że jednak zostaną.

    Ale chyba przeprosiny bardziej należą się nam wszystkim od klubu i rodziny Pawlickich.

    A może wcale nie są konieczne wszak taki jest ten współczesny żużel. Oglądamy już tylko ściganie, a nie rywalizację drużyn, jazdę w kontakcie w szacunku i klepaniem piątek.

    Ale za takie pieniądze to chyba można oczekiwać czegoś więcej.
    UNSCARED

  53. Powrót do góry    #2474
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 7 postach

    Pan Józef Dworakowski

    http://www.leszno24.pl/Byki_odwiedzi...cia,27002.html

    Proszę czytać ze zrozumieniem

    Pozdrawiam
    UNIA LESZNO Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #2475
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Biadolicie o tych Pawlickich i biadolicie. Ileż można? Popiszemy o nich jak wrócą i będą prosić na kolanach o przebaczenie.

    Tymczasem zajmijmy się tematem wzmocnień. Będzie ten Kildemand dzisiaj? Co myślicie?

    Wiem, wiem - Rusiecki mówił, że dopiero zaczyna polowanie. Piotr senior też mówił, że synowie dopiero zaczynają szukać klub i co? Przemek oficjalnie w Gorzowie.

    Zachęcam do dyskusji na temat KSUL, a nie ich byłych zawodników.
    Dzisiaj Kildemanda nie będzie napewno ponieważ cały czas rozmawiają jeszcze z dwoma innymi zawodnikami ... I cholera zbiera mi sie na wymioty jak słyszę ze Laguta cały czas jest brany pod uwagę z racji śmiesznych zadań finansowych (900tys?! Jakoś trudno mi w to uwierzyć)
    Dziś pogoda daje radę wiec wybieram się o 14 na te mikołajki.

    PS.Bedzie niespodzianka ... Stawiam na przedłużenie umowy z Fogo.

    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    I może należą się wam wszystkim przeprosiny, za moje wpisy o 90+ %, że jednak zostaną.

    Ale chyba przeprosiny bardziej należą się nam wszystkim od klubu i rodziny Pawlickich.

    A może wcale nie są konieczne wszak taki jest ten współczesny żużel. Oglądamy już tylko ściganie, a nie rywalizację drużyn, jazdę w kontakcie w szacunku i klepaniem piątek.

    Ale za takie pieniądze to chyba można oczekiwać czegoś więcej.
    Spokojnie jeszcze Pawliccy wydadzą oświadczenie że Kochają Unie i chcieli cały życie oddawać zdrowie za Leszno.Jednak okrutny zarząd wygnał ich do Lubuskiego ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •