Strona 37 z 299 PierwszyPierwszy ... 2735363738394787137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,665 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1621
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2015
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 3 postach
    Wielka szkoda, że to nie są czasy Romka i Mikołajczaka, w tedy to oni mogli myśleć o odejściu bo w Lesznie nie było za wesoło. Teraz Pawlickich w ogóle nie rozumie, mają w Lesznie wszystko sponsorów kasę na czas walkę o najwyższe cele czego oni jeszcze szukają? Wtedy zadziałali kibice i zostali w Lesznie. Teraz nawet nikomu się nie chce za nimi wstawić.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi arturR za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (20-11-2015)

  3. Powrót do góry    #1622
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach

    Unia Leszno 2016

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jeśli już mają wylecieć PP to tylko Dudek za nich, żadnych Kildemandow.
    A ja chcę Kildemanda w Lesznie. Facet przesadza często z "w" ,ale kiedyś podobnych akcji w GP byliśmy świadkami w wykonaniu np. Emila gdy startował w cyklu. Ja po całym tygodniu pracy przychodzę na stadion się rozerwać, na tzw. "show" trzymając kciuki za swoją ukochaną drużynę. Peter swoją widowiskową jazdą potrafił porwać nie raz, uwielbiam jego ofensywny styl jazdy, facet gwarantuje emocje. Dlatego jestem za jego kandydaturą,ma to coś. W dodatku duży plus dla niego za taki zdrowy rozsądek którego nie mają bracia o czym mówię ? O tym,że najchętniej został by w Rzeszowie gdyby klub nie miał tak potężnych problemów z kasą,o czym świadczą jego liczne wywiady. Lojalność to się ceni.
    Patryk Dudek? Bardzo fajna opcja,ale nie chcę by nasza Unie z czasem nazywano drugim Fajudasem . Już wolę zlepek obcokrajowców z rozsądkiem niż robić tutaj drugi Falubaz. Może od razu zmienimy barwy na żółto-biało-zielone.
    Ja tego nie chcę i jestem na nie.

    Kiedy skończy się ta "Moda na sukces" z braćmi?
    Przeglądałem wczoraj portale i jak zobaczyłem fanpage na facebooku założony by bracia zostali w Lesznie ręce mi opadły. Lubię chłopaków co podkreślać będę zawsze, a na Narodowym Pitera będę dopingował z całych sił, ale dla mnie liczy się dobro klubu ponad wszystko. Mam nadzieję,że klub patrzy na to w podobny sposób,a nie będzie kierował się grupką kibiców którzy chcą zatrzymać braci za każde pieniądze , bo to wychowankowie. A potem będziemy płakać,a nikt z nas nie chcę byśmy zaznali powtórki pod względem kondycji klubu jaka mieliśmy przed przyjściem Józefa.
    A jak tej grupce odbiło ,proszę bardzo. Robić zrzutkę może z okolicznych wesel,chrzcin i 18-stek. Jestem też ciekawy jak zareagują Ci kibice jak zobaczą braci którzy chcą jeździć tylko i wyłącznie razem w dwóch różnych klubach i w każdym przypadku nie będzie to Leszno. Gryzie to się z postanowieniem jakie mogą stawiać naszemu klubowi prawda?
    I podkreślam by zaraz mnie tu nie zjedzono. Też chciałbym ich obu,ale na zdrowych zasadach,jeśli o takich nie ma mowy to przykro mi , czas odpocząć od siebie. Wzorując się na naszym kochanym Leigh Adamsie powinni w pierwszej kolejność nauczyć się takiego zdrowego ludzkiego rozsądku i lojalności dla swojego chlebodawcy co bez wątpienia posiadał Leigh. Facet pochodzący z kraju mieszczącego się prawie 14 tys kilometrów on nas , wykazywał wspaniałe podejście do nas kibiców i klubu. Bez żadnych sztucznych przeskoków przez płoty do kibiców i licytowania się z klubem. To przykre,że ktoś z zewnątrz 100-kroć bardziej docenić potrafi to co daje mu klub niż ktoś kto tu się urodził i wychował. A Leigh nigdy,nigdy z klubem się nie licytował, mając w pamięci to,że klub z niego nie zrezygnował przy słabym jego początku w naszych barwach.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 20-11-2015 o 15:01

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    leszczynianin (20-11-2015)

  5. Powrót do góry    #1623
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Nie ma sie co bac kadlubowej ligi. Rzeszow pojedzie. Marta za duzo tam utopila by ogladac jak okret tonie. Baby sa emocjonalne
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #1624
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    http://www.espeedway.pl/news,dudek_n...,79731,12.html


    wiem wiem ze PS i pan DO ... ale hehe robi sie ciekawie... zaczynaja komus puszczac nerwy hehe.. i proby zbijania i podbijania stawek . jestem ciekaw jak to sie wszystko zakonczy
    pyra

  7. Powrót do góry    #1625
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    http://www.espeedway.pl/news,dudek_n...,79731,12.html


    wiem wiem ze PS i pan DO ... ale hehe robi sie ciekawie... zaczynaja komus puszczac nerwy hehe.. i proby zbijania i podbijania stawek . jestem ciekaw jak to sie wszystko zakonczy
    No tu akurat DO prawdę pisze. Chyba będziemy mieli targi z Dudkami niczym wy z Pawlickimi.

    Moim zdaniem, prezesi SE powinni czym prędzej uchwalić pełną jawność kontraktów. Wtedy kibice sami mogliby ocenić kto z kogo robi sobie kpiny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1626
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Moim zdaniem, prezesi SE powinni czym prędzej uchwalić pełną jawność kontraktów. Wtedy kibice sami mogliby ocenić kto z kogo robi sobie kpiny.
    wchodzę sobie na oficjalną stronę NBA i wiem że za ten sezon np. Kobe Bryant zarobi 25 mln $ a Michael Kidd-Gilchrist za ten sezon $6,331,404 i podpisał nowy kontrakt na 3 lata z opcją na 4 gdzie za sezon będzie zarabiał 13 mln $. pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #1627
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    wchodzę sobie na oficjalną stronę NBA i wiem że za ten sezon np. Kobe Bryant zarobi 25 mln $ a Michael Kidd-Gilchrist za ten sezon $6,331,404 i podpisał nowy kontrakt na 3 lata z opcją na 4 gdzie za sezon będzie zarabiał 13 mln $. pozdrawiam
    Ale to jest Polska i tutaj są pieniądze pod stołem

  10. Powrót do góry    #1628
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    wchodzę sobie na oficjalną stronę NBA i wiem że za ten sezon np. Kobe Bryant zarobi 25 mln $ a Michael Kidd-Gilchrist za ten sezon $6,331,404 i podpisał nowy kontrakt na 3 lata z opcją na 4 gdzie za sezon będzie zarabiał 13 mln $. pozdrawiam
    No własnie do tego zmierzam. Jeśliby coś takie wprowadzić w SE to skończyło by się czarowanie kibiców przez działaczy klubów i zawodników. Byłoby jasne np. że starszy pawlicki poszedł do Gorzowa bo tam mu dawali 200 tys więcej, a taki Dudek przeniósł się do Torunia bo tam Falubaz nie chciał mu dać tych 200 tys więcej. I w tym momencie kibic mógłby sam wyrobić sobie opinie. A dzisiaj jesteśmy karmieni informacjami typu, Hampe z Pepe zgodzili się na obniżki kontraktów o 20 %. Rzecz w tym, że to i tak nic nikomu nie mówi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1629
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie do tego zmierzam. Jeśliby coś takie wprowadzić w SE to skończyło by się czarowanie kibiców przez działaczy klubów i zawodników. Byłoby jasne np. że starszy pawlicki poszedł do Gorzowa bo tam mu dawali 200 tys więcej, a taki Dudek przeniósł się do Torunia bo tam Falubaz nie chciał mu dać tych 200 tys więcej. I w tym momencie kibic mógłby sam wyrobić sobie opinie. A dzisiaj jesteśmy karmieni informacjami typu, Hampe z Pepe zgodzili się na obniżki kontraktów o 20 %. Rzecz w tym, że to i tak nic nikomu nie mówi.
    Otrząśnijcie się, żyjemy w Polsce. Tutaj, gdzie jest wałek na wałku taki numer nie przejdzie. W żużlu prawie każdy zawodnik ma kasę na lewo od sponsorów z którym ma podpisane umowy cywilno-prawne. Odwołam się do przykładu jaki został tu podany z NBA. Jakiś czas temu jeden z absolwentów zgłosił się do draftu, po kilku miesiącach wyszło, że zawodnik pobierał jakieś śmieszne dolary za granie w tej lidze (jak wiadomo zawodnicy w NCAA nie mogą zarabiać pieniędzy) - była krótka piłka, wyrzucili go z draftu. Wyobrażacie sobie podobne sytuacje w Polsce?

  12. Powrót do góry    #1630
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jeśli już mają wylecieć PP to tylko Dudek za nich, żadnych Kildemandow.
    Z Dudkiem coś ustalać to duże ryzyko. I to jeszcze na miesiąc przed otwarciem okienka. Dla niego zawsze na 1 miejscu będzie Falubaz. Może się dogadać w Lesznie, a dzień przed podpisaniem kontraktu dostanie w Falubazie tyle ile w Lesznie i ucieknie. Leszno już to przerabiało po zakończeniu sezonu 2006. Wtedy Dworakowski był już dogadany z Karolem Ząbikiem, w ostatniej chwili do gry włączył się Toruń i Ząbik olał Leszno. Dlatego jak już olać Pawlickich to tylko w momencie gdy kontrakt popisze Dudek, Kildemand lub ktokolwiek inny. Nie można przecież wykluczyć scenariusza takiego że Leszno teraz dziękuje Pawlickim bo jest z kimś "dogadane", otworzy się okienko i nagle Dudek zmieni zdanie bo znajdzie się dla niego kasa w Falubazie, a Kildemand będzie chciał do Rzeszowa bo ktoś tam sypnie kasą. I Unia zostaje bez nikogo - wtedy to naprawdę będzie trzeba wdrażać plan Skóry - czyt. THJ + Michelsen.

  13. Powrót do góry    #1631
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Z Dudkiem coś ustalać to duże ryzyko. I to jeszcze na miesiąc przed otwarciem okienka. Dla niego zawsze na 1 miejscu będzie Falubaz. Może się dogadać w Lesznie, a dzień przed podpisaniem kontraktu dostanie w Falubazie tyle ile w Lesznie i ucieknie. Leszno już to przerabiało po zakończeniu sezonu 2006. Wtedy Dworakowski był już dogadany z Karolem Ząbikiem, w ostatniej chwili do gry włączył się Toruń i Ząbik olał Leszno. Dlatego jak już olać Pawlickich to tylko w momencie gdy kontrakt popisze Dudek, Kildemand lub ktokolwiek inny. Nie można przecież wykluczyć scenariusza takiego że Leszno teraz dziękuje Pawlickim bo jest z kimś "dogadane", otworzy się okienko i nagle Dudek zmieni zdanie bo znajdzie się dla niego kasa w Falubazie, a Kildemand będzie chciał do Rzeszowa bo ktoś tam sypnie kasą. I Unia zostaje bez nikogo - wtedy to naprawdę będzie trzeba wdrażać plan Skóry - czyt. THJ + Michelsen.


    Tracąc PP potrzebujemy Polaka jak bum cyk, zostawiając tylko Zena i Musielaka ....... aż strach pomyśleć ( mowa oczywiście o kontuzjach, tfu). Nie wiem ale odnoszę wrażenie, ze to całe zamieszanie to próba uratowania Przemka czyt: pakiet zostaje.

    Jedyną alternatywą dla Pitera wydaje się Toruń patrz NICE, który pokryje cześć kosztów SGP.

    Z drugiej strony (brutalnie ale słusznie) odejdą od nich lokalni sponsorzy, wówczas jamochlony leżą i kwicza.

  14. Powrót do góry    #1632
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tu akurat DO prawdę pisze. Chyba będziemy mieli targi z Dudkami niczym wy z Pawlickimi.

    Moim zdaniem, prezesi SE powinni czym prędzej uchwalić pełną jawność kontraktów. Wtedy kibice sami mogliby ocenić kto z kogo robi sobie kpiny.
    Dudki nie maja juz zamiaru sie targowac z FZG. Targowac chce sie FZG. To jest inna sytuacja. Ktos w UL kto nie przepada za starymPP i jego wymaganiami jest oczarowany PD (Przeciez Patryk jest duzo fajniejszym i poukladanym gosciem niz cala trojca PP) i postara sie go miec u siebie i o niego zadbac.

  15. Powrót do góry    #1633
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Ale to jest Polska i tutaj są pieniądze pod stołem
    dlatego dalem taki przyklad utopijny dla polskiego zuzla. w Polsce sa za duze cwaniaki a juz w zuzlu to ho ho. taki Narod.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    slawek-unia (21-11-2015)

  17. Powrót do góry    #1634
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tracąc PP potrzebujemy Polaka jak bum cyk, zostawiając tylko Zena i Musielaka ....... aż strach pomyśleć ( mowa oczywiście o kontuzjach, tfu).
    Zawsze do wzięcia jest Adam Strzelec

  18. Powrót do góry    #1635
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...659,1,984.html

    Jeżeli bracia tak postawili sprawę to uważam że już mogą pakować walizki.
    Przemek - Gorzów
    Piotr - Toruń lub Rybnik
    Tak to widzę.

  19. Powrót do góry    #1636
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Robi. A w tym NBA nie ma przypadkiem "salary cap"? Czyli pewnego rodzaju substytutu limitów budżetowych, kiedyś proponowanych przez Dworaka? I głównie stąd ta przeźroczystość?

  20. Powrót do góry    #1637
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...659,1,984.html

    Jeżeli bracia tak postawili sprawę to uważam że już mogą pakować walizki.
    Przemek - Gorzów
    Piotr - Toruń lub Rybnik
    Tak to widzę.
    Raczej obaj Gorzów. Zmora czeka na rozwój wydarzeń.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1638
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Raczej obaj Gorzów. Zmora czeka na rozwój wydarzeń.



    Zmora niech zbiera na kolejną ratę lepiej Choć cena teraz może być zaskakująca niska ale to już będzie problem braci.

    Rozumiem wykorzystać sytuację ale w rozsądny sposób, generalnie uważam, ze takie ultimatum nie padło.


    p.s Dudek w KSUL Honorata zostaje u was

  22. Powrót do góry    #1639
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Zawsze do wzięcia jest Adam Strzelec
    Przecież on będzie wirażowym II łuku w Gorzowie.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  23. Powrót do góry    #1640
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zmora niech zbiera na kolejną ratę lepiej Choć cena teraz może być zaskakująca niska ale to już będzie problem braci.

    Rozumiem wykorzystać sytuację ale w rozsądny sposób, generalnie uważam, ze takie ultimatum nie padło.


    p.s Dudek w KSUL Honorata zostaje u was

    Zmora prowadzi fajną gierkę, mąci w głowach klanowi a póżniej po zerwaniu rozmów z Unią postawi ich po murem,
    i powie ze może dać tego co proponował z 50 % , bo taka sytuacja na rynku ...

  24. Powrót do góry    #1641
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Robi. A w tym NBA nie ma przypadkiem "salary cap"? Czyli pewnego rodzaju substytutu limitów budżetowych, kiedyś proponowanych przez Dworaka? I głównie stąd ta przeźroczystość?
    Jest, jest ale to dotyczy wydatków na drużynę, a nie na zawodnika. W dodatku jeśli chcesz, masz kasę to możesz go przekroczyć wtedy płacisz tzw. luxury tax czyli podatek od luksusu. Swoją drogą rzadko, który klub się na takie coś decyduje. Inną sprawą jest, że za rok salary cap wzrasta do wartości największej w historii

    Odnośnie Pawlickich to też wczoraj słyszałem, że obydwaj do Gorzowa.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tasbarg za jego przydatny post!

    Robi (21-11-2015)

  26. Powrót do góry    #1642
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Dziękuję za wyjaśnienie. Reasumując, wspominana tu i chwalona transparentność zarobków zawodników jest pośrednio/bezpośrednio spowodowana przez przepisy ligi dotyczące "ograniczeń" płacowych/budżetowych. I sądzę, że nie da się odnosić tego do żużla polskiego przy obecnych jego regulacjach.

  27. Powrót do góry    #1643
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Każdego roku ten problem powraca. Unia ma wyjście jest kilku zawodników którzy prezentują dobry jak nie lepszy poziom jak klan PP. Temat Hampela powrócił już pod koniec sezonu, jak Jarek nie miał by ważnego kontraktu to było już po temacie niestety na chwilę obecną tak to musi wyglądać. To że zawodnicy zmieniają kluby to norma. Każdy już zapomniał jak Jarek w Lesznie spędził najlepsze chwilę. Z pewnych względów przeniósł się do innego klubu, przenosiny nie były związane z nieporozumieniem na linii Prezes-zawodnik. Większość kibiców uważa, że to było głównym powodem, że odszedł z Leszna. Chyba nie każdy pamięta, jak Józek przemawiał na stadionie, że zbudowanie drużyny bez lidera jest bardzo ciężkie, po czym Jarek postawił warunek, ze jeśli Józek zostanie to on podpisze kontrakt i podpisał 2 letni. Każdy zapomniał przez te lata co zrobił dla Unii. Osoby z bliskiego otoczenia Jarka wiedzą, że bardzo trudnym sezonie który przeżywał w swojej karierze to nie była wina sprzętu tylko spraw rodzinnych gdzie nie mógł się pozbierać po tym i ta sytuacja była także związana z wydarzeniami w klubie w którym startował. Uważam, że to było by dobre rozwiązanie aby powrócił. Większość kibiców w Lesznie tak samo podchodziło do tematu Petersena a teraz te osoby w większości są zadowolone. Już w wcześniejszych postach pisałem, że Jarek jest tańszy od Nikiego czy Emila. Wartość podpisania kontraktu to ok 1,5 miliona. Zarząd Unii wie co robi z Pawlickimi i wyjdzie to na dobre dla Leszna niestety nie dla nich i bardzo szybko będą chcieli wrócić, tą są zawodnicy dla których liczy się tylko kasa i zawsze jako pierwsi stoją po kasę po każdym meczu.

  28. Powrót do góry    #1644
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Mały off-topic

    Wczoraj miałem burzliwą dyskusję w gronie znajomych odnośnie kevlerów w których nasi startowali w minionym sezonie. Osobiście uważam, że to było mistrzostwo świata i zdecydowanie najlepsze kevlery w których nasi kiedykolwiek startowali. Podziela ktoś moje zdanie czy jestem wyjątkiem?

  29. Powrót do góry    #1645
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Mnie się też podobały.

  30. Powrót do góry    #1646
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Podczas rozmów Unii z klanem to co zaważyło było brak gwarancji startowych. No i wygórowana cena za pakiet. Szantaż wychowanków w najlepsze...
    Pierwsze rozmowy były w tym samym czasie, co z Emilem i Nickim, to Zengota miał być tym czekającym na rozwój sytuacji. Bracia nie chcieli walczyć o miejsce w składzie - bo miało być jak w tym roku - Tobiasz, Przemek i Zengota w walce o dwa miejsca w składzie...

    Przykre to, też coraz częściej dochodzą mnie głosy, co było przyczyną absencji Piotra przed meczem z Wrocławiem. I to jest powodem, dla którego pozycja Piotra nie może być taka sama jak Emila i Nickiego - brak profesjonalnego podejścia do uprawianej dyscypliny. Ciężko to się pisze, bo chciałoby się być cały czas dumny z zaborowskich cowboy'ów.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  31. Powrót do góry    #1647
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    tasbarg
    100% racji

  32. Powrót do góry    #1648
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Mildura

    Dużo osób o tym mówi. Piotr ma bardzo specyficzne podejście do "życia". Nie jestem jego sąsiadem czy też nie znam jego mechaników. Jednak już niejeden znajomy powtarza te same obawy o Piotra (o Przemka zresztą też). Wiele można by tu napisać tylko po co? A w klubie dobrze wiedzą że mecz z Wrocławiem to nie był jednorazowy przypadek. I może o to ta cała awantura? Klub nie odpuści , klan nie odpuści i pojeżdżą sobie w innym klubie niż w Unii Leszno.

  33. Powrót do góry    #1649
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,541
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Wiecie co dziwi mnie jeden fakt. ...
    Mianowicie, skoro Pawliccy są tacy beee dla klubu ze są opryskliwi, stawiają warunki i ultimatum klubowi. ...ze Piotr imprezuje ponad miare itd,itp.... to dlaczego po tym ostatnim ultimatum od klanu PP, Unia nie podziękowała braciom? ...
    A może faktycznie Rusiecki liczył ze bracia zejdą z ceną i uda się mieć obu za 500tys mniej niż chcą, lub niż zakładano? A teraz wychodzi na to że nie ma nikogo sensownego na rynku oprócz Kildemanda? ....
    Dudek tak jak ktoś pisał jeśli tylko Falubaz mu da podobną ofertę co konkurencja, to Patryk natychmiast podpisze w Zielonej,

    Hampel sprawa nie pewna z jego kontraktem. ...a zresztą przecież my nie mamy takich pieniędzy. ...skoro nie mamy na klan Pawlickich to gdzie Kildemand i Jarek? ?

    A przypomne ze jeśli odejdzie dwójka Pawlickich to musimy zakontraktowac Polaka. ..(.no chyba ze Tobiasz i Zengi to pewniacy). .... a nie widzę nikogo wolnego na poziomie Piotrka. ...mało. ...nie widzę nikogo wolnego do wziecia na Poziomie Przemka!

    Może warto przeanalizowac klubowi jeszcze raz ta sytuację zaproponować z 2,3 mln i albo biorą. ...albo faktycznie są nienormalni. ..
    Myślę że Zmora da z 2,2 bo to faktycznie nie jest wygurowana cena, a skład

    Zagar, Kasprzak, Piotr,Przemek, Iversen, Zmarzlik, Cyfer. ...może pozamiatac ligę. ..

  34. Powrót do góry    #1650
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Zagar, Kasprzak, Piotr,Przemek, Iversen, Zmarzlik, Cyfer. ...może pozamiatac ligę. ..



    Wybacz, ale nie można tego inaczej skomentować. Jeżeli my za klan PP ściągniemy JHJ/Dudka i Kildemanda to chcesz mi powiedzieć, że ten powyższy skład pozamiata ligę?

  35. Powrót do góry    #1651
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    ...

    Zagar, Kasprzak, Piotr,Przemek, Iversen, Zmarzlik, Cyfer. ...może pozamiatac ligę. ..
    Już Yahoo to pisał, ale powtórzę ...

    KK w formie z ostatniego sezonu
    Przemo w formie z PlayOff ostatniego sezonu
    Piotr z meczu z Wrocławiem w zasadniczej

    i Cyfer ... kto to jest Cyfer ???

    Pozostali po dychu zbiorą !

    pzdr
    Ostatnio edytowane przez Slaw ; 21-11-2015 o 13:34

  36. Powrót do góry    #1652
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Moim zdaniem ów ultimatum choć tak bym tego nie nazwał to ostatnia deska ratunku dla PAKIETU.

    I tak jak pisze PawlickiTeam musimy mieć Polaka w razie draki a na Dudka nie ma co liczyć w kontekście pomocy miasta (ZG of course).

    Karwa Piotrek jest jaki jest ale to jest kozak, wziąć go w obroty i jazda z tematem. Chyba, ze jest już po herbacie to ogłosić to i tyle.

  37. Powrót do góry    #1653
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Wiecie co dziwi mnie jeden fakt. ...
    Mianowicie, skoro Pawliccy są tacy beee dla klubu ze są opryskliwi, stawiają warunki i ultimatum klubowi. ...ze Piotr imprezuje ponad miare itd,itp.... to dlaczego po tym ostatnim ultimatum od klanu PP, Unia nie podziękowała braciom? ...
    A może faktycznie Rusiecki liczył ze bracia zejdą z ceną i uda się mieć obu za 500tys mniej niż chcą, lub niż zakładano? A teraz wychodzi na to że nie ma nikogo sensownego na rynku oprócz Kildemanda? ....
    A dlaczego by mieli teraz zrywać negocjacje? Zerwą z Pawlickimi, zawodnicy "dogadani" się rozmyślą i będzie problem. Najpierw musi Unia podpisać z kimkolwiek kontrakt, a dopiero potem może zrywać kontraty z Pawlickimi. Poza tym nie oszukujmy się: czy któryś klub da Piterowi więcej?

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Zagar, Kasprzak, Piotr,Przemek, Iversen, Zmarzlik, Cyfer. ...może pozamiatac ligę. ..
    A moim zdaniem zdecyduje fart. Sezon zasadniczy będzie niezwykle nudny i wszystko będzie zależeć od Play Offów. 14 kolejek będzie bez znaczenia, zadecydują 4 mecze Play Off. Plaga kontuzji i nic nie zrobią. Dla mnie mega mocny skład miał FZG w tym roku ale przez kontuzje po prostu nie dali rady, Hampel, Walasek, Protasiewicz, słabszy z początku Jonsson. A przed sezonem skład: 1.Hampel, 2.Walasek, 3.Dudek, 4.Jonsson, 5.Protasiewicz, 6.Pieszczek, 7.Zgardziński, tajna broń: Adam Strzelec wyglądał jak skład marzeń. A jeszcze był w obwodzie Loktajew. Przyszła taka plaga że nic się nie dało zrobić. A Gorzów przeżywał już klęskę w PO. Przypominam rok 2010. Gorzów 2 miejsce po RZ, wszyscy szykowali się na finał Leszno-Gorzów, a tutaj jedna kontuzja Pedersena i odpadli z Falubazem. Żeby zdobyć złoto przy obecnym sysytemie rozgrywek trzeba mieć szczęście. A już pomijam to że ten skład miałby aż 4 zawodników z GP. Wyobrażasz sobie te emocje w sztabie gorzowskim sobotę oglądając GP na dzień przed półfinałem/finałem ligii?


    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Raczej obaj Gorzów. Zmora czeka na rozwój wydarzeń.
    Tylko czy Gorzów na to stać? a zima po sezonie 2016 kiedy Zmarzlik będzie wchodził w wiek seniora i dla kogoś zabraknie miejsca będzie bardzo ciekawa już widzę te ultimatum stawiane przez braci Zmorze

    PS: Unia generalnie po odejściu Pawlickich będzie miała dwa warianty:
    1) kupić dwóch grajków na kontrakcie około 1 mln zł
    2) kupić jednego dobrego (np. rzucić taką ofertę Dudkowi której Falubaz nie przebije), dodatkowo zostawić Musielaka i dokoptować kogoś kto by walczył z Musielakiem o skład np. Baliński, THJ
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 21-11-2015 o 14:37

  38. Powrót do góry    #1654
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Na moje to Pawlickim powoli nerwy puszczają! Wiedza dobrze, ze więcej nie dostana,nie wynegocjują bo Rusiecki sie nie ugnie przed jakimś szantażem. Unia jeszcze zostawia uchylone drzwi ale za chwile Pawliccy mogą się zdziwić.

  39. Powrót do góry    #1655
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Robi. A w tym NBA nie ma przypadkiem "salary cap"? Czyli pewnego rodzaju substytutu limitów budżetowych, kiedyś proponowanych przez Dworaka? I głównie stąd ta przeźroczystość?
    no jest tylko nie widze zwiazku. bo w NBA tez mozna stworzyc dream team jesli masz kase. wiec wprowadzony limit w Polsce tez moglby byc. ale sie nie da bo byloby kombinowanie by nie zaplacic "tax".
    bo przekraczajac salary cap (btw od tego sezonu wzrosly stawki i np. Wall byl niezadwolony bo ma stary kontrakt i sredniaki juz go dogonily w kasie) musisz slono doplacic.

    tasbarg



    dokladnie kolega to opisal

  40. Powrót do góry    #1656
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Miałem na myśli to, że tak dużej przeźroczystości w kontraktach NBA nie byłoby bez regulacji "salary cap". Samo w siebie to się nie wzięło, prawda Jako skutek, a nie odosobniony temat

  41. Powrót do góry    #1657
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    PS: Unia generalnie po odejściu Pawlickich będzie miała dwa warianty:
    1) kupić dwóch grajków na kontrakcie około 1 mln zł
    2) kupić jednego dobrego (np. rzucić taką ofertę Dudkowi której Falubaz nie przebije), dodatkowo zostawić Musielaka i dokoptować kogoś kto by walczył z Musielakiem o skład np. Baliński, THJ
    Tak między nami polakami, Dudek już dostał taką ofertę z Leszna, że chyba JH o takiej mógłby pomarzyć. Musi ona być dość mocna skoro Dudki cofnęli zgodę na renegocjacje kontraktu w Falubazie. Ta sytuacja może świadczyć o tym, ze w miejsce obu Pawlickich Unia planuje Dudka i Musielaka/THJ. Jednocześnie działacze z Leszna puścili w eter informacje jakoby alternatywą dla Pawlickich byli Hampel i Kildemand. A to zwykły fake jest.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1658
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Podczas rozmów Unii z klanem to co zaważyło było brak gwarancji startowych. No i wygórowana cena za pakiet. Szantaż wychowanków w najlepsze...
    Pierwsze rozmowy były w tym samym czasie, co z Emilem i Nickim, to Zengota miał być tym czekającym na rozwój sytuacji. Bracia nie chcieli walczyć o miejsce w składzie - bo miało być jak w tym roku - Tobiasz, Przemek i Zengota w walce o dwa miejsca w składzie...

    Przykre to, też coraz częściej dochodzą mnie głosy, co było przyczyną absencji Piotra przed meczem z Wrocławiem. I to jest powodem, dla którego pozycja Piotra nie może być taka sama jak Emila i Nickiego - brak profesjonalnego podejścia do uprawianej dyscypliny. Ciężko to się pisze, bo chciałoby się być cały czas dumny z zaborowskich cowboy'ów.
    Rozumiem, że w ten pośredni sposób Ty jako pierwszy chciałeś napisać:
    " elgato, mimo iż nie do końca uważam Twoje zdanie za słuszne, to z przykrością stwierdzam, że nie jesteś do końca taką gołosłowną łajzą jaką zrobiono z Ciebie na forum".
    Także dziękuję.

    Sytuacja o której piszesz nie cieszy mnie, nie mam z niej satysfakcji- jest żałośnie smutna.
    pozdrawiam serdecznie z Leszna

  43. Powrót do góry    #1659
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Też myślę że jeśli to z Dudkiem to prawda to wplątana jest w to Unia Leszno. Generalnie nie przywiązuję wagi do tego co pisze PS i traktuję to z przymrużeniem oka, ale ostatnie newsy im się trochę zeszły. W tym samym czasie informacja o tym że Dudek nie chce się zgodzić na obniżke i że Hancock chce odłozyć decyzję o kontrakcie w Toruniu (oferta z ZG?).

    Moim zdaniem klub chciał Pawlickich i gdyby przyjeli pierwszą ofertę Unii to kontrakt by był podpisany, ale im było za mało. Drugie spotkanie bez zmian, więc Unia zaczeła szukać tańszej alternatywy, szukali, szukali i coś znaleźli, więc Przemek im jest teraz niepotrzebny. Pawlickim grunt pod nogami się pali i odwracają sytuację że to klub zły bo chce ich rozdzielić. Ciekawe co z tego wyjdzie. Bo jeśli odejdą bo chcą jeździć w tym samym klubie i jeden trafi do Gorzowa, a drugi np. do Rybnika to się strasznie ośmieszą. Ale jeśli słyszę że ROW ma mieć budżet 4-5 mln zł, to o takiej kasie jaką żądali od Leszna mogą pomarzyć. Ba, wątpię że w kwocie za pakiet będzie "dwójka" z przodu.

  44. Powrót do góry    #1660
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A przypomne ze jeśli odejdzie dwójka Pawlickich to musimy zakontraktowac Polaka. ..(.no chyba ze Tobiasz i Zengi to pewniacy). .... a nie widzę nikogo wolnego na poziomie Piotrka. ...mało. ...nie widzę nikogo wolnego do wziecia na Poziomie Przemka!
    Też tak sądziłem, ale ten sezon pokazał, że można jechać nie mając Polaka na zastępstwo wtawiając nawet juniora-kewlara. Ci l


    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Może warto przeanalizowac klubowi jeszcze raz ta sytuację zaproponować z 2,3 mln i albo biorą. ...albo faktycznie są nienormalni. ..
    Myślę że Zmora da z 2,2 bo to faktycznie nie jest wygurowana cena, a skład
    Rozumiem sympatię, ale na litość Boską- napisz mi jak krowie na rowie: ile z tej kwoty chcesz dać Przemkowi? I od razu uargumentuj dlaczego tak dużo.
    I sądzisz, że bracia powinni mieć gwarancję startów?

    pozdrawiam z Leszna

  45. Powrót do góry    #1661
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta


    Rozumiem sympatię, ale na litość Boską- napisz mi jak krowie na rowie: ile z tej kwoty chcesz dać Przemkowi? I od razu uargumentuj dlaczego tak dużo.
    I sądzisz, że bracia powinni mieć gwarancję startów?

    pozdrawiam z Leszna


    0.8mln

  46. Powrót do góry    #1662
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    0.8mln
    Jak się nie obrócisz- dupa z tyłu.
    1,5mln Piotrowi?
    To to miałaby chyba być rekordowa podwyżka w historii ligi.
    Spójrz jacy zawodnicy jadą za mniejszą kasę ... ponowię pytanie: Co dasz takiemu nienażartemu dorobkiewiczowi za rok?
    A jak spadnie w rankingu... potrafisz sobie wyobrazić negocjacje z Nim? Bo ja tak- już teraz mogę Ci je opisać.

    pozdrawia z Leszna

  47. Powrót do góry    #1663
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Jak się nie obrócisz- dupa z tyłu.
    1,5mln Piotrowi?
    To to miałaby chyba być rekordowa podwyżka w historii ligi.
    Spójrz jacy zawodnicy jadą za mniejszą kasę ... ponowię pytanie: Co dasz takiemu nienażartemu dorobkiewiczowi za rok?
    A jak spadnie w rankingu... potrafisz sobie wyobrazić negocjacje z Nim? Bo ja tak- już teraz mogę Ci je opisać.

    pozdrawia z Leszna


    Przemek doskonale wiesz, ze tylko i wyłącznie od klubu zależy ile ewentualnie dostanie Piotrek. Żądać sobie może krocie i co z tego?

    Co do 1.5mln dla niego jak najbardziej zasłużone 2.rok z rzędu ciągnie ten wózek i tutaj w zasadzie koniec argumentów. Nie przyjmuję do wiadomości, ze to junior , ze niby lawiej goowno prawda

    Reasumując wszyscy tutaj wiemy, ze zarząd nie przeplaci żadnego zawodnika więc nie rozumiem oburzenia na forum. PP mogą sobie krzyczec, stawiać warunkiei "i tak dalij......" Oboje wiemy, ze to nic nie da a krzywdę zrobią tylko sobie.

  48. Powrót do góry    #1664
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta




    I sądzisz, że bracia powinni mieć gwarancję startów?

    pozdrawiam z Leszna
    Tak i zapewne w jednej parze chcą jeżdzić



    Co do kevlarów to na projekcie wyglądały kiepsko ,, ale w realu to już super

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JODA za jego przydatny post!

    elgato (21-11-2015)

  50. Powrót do góry    #1665
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Skończy się tak, że bracia z Unii odejdą i będą jeździć za mniejszą kasę niż w Lesznie. Pogratulować.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •