Strona 157 z 299 PierwszyPierwszy ... 57107147155156157158159167207257 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,021 do 7,065 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7021
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Ale Kildemand w GP też nie zachwyca. Tak na dobrą sprawę w GP wyszły mu dwa biegi, a dwa biegi w odpowiednim momencie wystarczą do wygrania GP. Gdyby wczoraj były zawody GP w Zielonej Górze to z tymi 7-8 punktami by się wślizgnął do półfinału, a na koniec by jeszcze na pudle stał. Największym problemem Kildemanda są starty - przegrywa każdy start, jeden po drugim. Dlatego jeżeli się okaże że na mecz z Wrockiem w Poznaniu będzie zdolny do jazdy Emil to mam nadzieję że wskoczy do składu za Kildemanda i mam nadzieję że Skóra ma jaja by podjąć taką decyzję. Na takim torze gdzie 90% sukcesu to start i jazda kredą musi jechać Tobiasz, a nie Kildemand który na starcie zostaje o pół motoru za rywalami. Kildemand w Poznaniu skończy zawody z 3-4 pkt max przy takich startach. Jak będzie jechał nawet za takim Dróżdżem to będzie miał problemy by go na trasie wyprzedzić jeśli ten nie będzie pokonywał błędów.

    Teraz zaczyna się prawdziwa jazda o play offy i sprawa jest prosta, jeżeli na Wrocku, Grudziądzu, Rybniku zrobimy po 5 punktów to nie ma takiego bata by zabrakło nas w PO. Chociaż osobiście uważam że prędzej wygramy w Toruniu niż w Poznaniu.
    Tor w Poznaniu nie był przygotowany tak jak we Wrocku. Po poczatkowych biegach sie odsypał i kilka razy prawie po orbicie mozna było powalczyć. Oczywiscie w kolejnych meczach "gospodarze" mogą to nieco poprawić

  2. Powrót do góry    #7022
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Następni myśliciele z gatunku zamień Jonssona na Jabłońskiego i Lindbacka na Ljunga...
    Kildemand wczoraj miał 2x pole B. Na 5 startów. Z pola B nie wyszedł ze startu w całych zawodach przyzwoicie NIKT. Bo się nie dało. Także gość był w dużej dziurze względem innych zawodników z nominowanych: Zengota 2x D (dobre w końcówce), Nicki 2x C, Piter 2x A. Do tego Nicki miał B w biegu z juniorami, gdzie i tak zdobył punkty. Musielak na 4 starty miał zdecydowanie najlepsze pola, bo 2x A i ani razu B !
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Falubaz (03-05-2016), Peter Kildemand (02-05-2016), lemur6666 (02-05-2016)

  4. Powrót do góry    #7023
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Najlepsza była akcja jak przed tym biegiem co Musielak wjechał w taśme kilku zawodników na TV z uwagą śledzilo mecz. Nicki , i jeszcze kilku. I po taśmie Tofika Nicki tylko się uśmiechał pomyślał '' ja _pie_ol_eee już nic z tego nie będzie i poszedł do swojego boksu nie czekając na powtórkę ''
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 02-05-2016 o 20:57

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    elgato (02-05-2016)

  6. Powrót do góry    #7024
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Falubaz.jpg

    Ale ciśnienie czaszkę rozsadzało
    Gdybym wiedział, że tak chłopakom zależy- załatwiłbym walkowera już w zeszłym roku ... chłopcy w krótkich portaszkach

    Na szczęście- kibice z Zielonej Góry potrafią taki idiotyzm napiętnować.
    pozdrawiam z Leszna
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 02-05-2016 o 21:12

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-05-2016)

  8. Powrót do góry    #7025
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3256

    Ale ciśnienie czaszkę rozsadzało
    Gdybym wiedział, że tak chłopakom zależy- załatwiłbym walkowera już w zeszłym roku ... chłopcy w krótkich portaszkach

    pozdrawiam z Leszna
    Nie ma to jak szukać tematu zastępczego .Jak jesteś taki prawy i sprawiedliwy to zapodaj zapowiedz waszych h na wyjazd do Zielonej .Porównamy kto jest bardziej j....y

  9. Powrót do góry    #7026
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Nie ma to jak szukać tematu zastępczego .Jak jesteś taki prawy i sprawiedliwy to zapodaj zapowiedz waszych h na wyjazd do Zielonej .Porównamy kto jest bardziej j....y
    Sam poszukaj- gońca sobie znalazłeś ?
    Zdjęcie dojrzałeś, ale co napisane pod spodem to już nie bardzo... uspokój się i obejrzyj końcówkę "M jak Miłość" - dobrze Ci zrobi.

    pozdrawiam z Leszna

  10. Powrót do góry    #7027
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Sam poszukaj- gońca sobie znalazłeś ?
    Zdjęcie dojrzałeś, ale co napisane pod spodem to już nie bardzo... uspokój się i obejrzyj końcówkę "M jak Miłość" - dobrze Ci zrobi.

    pozdrawiam z Leszna
    Daj znać jak będzie ''Rolnik szuka żony''

  11. Powrót do góry    #7028
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,447
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    Panowie nie róbcie śmietnika z forum
    UNSCARED

  12. Powrót do góry    #7029
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Daj znać jak będzie ''Rolnik szuka żony''
    http://www.teleman.pl/?gclid=CN_m-dySvMwCFUezcgodsRYC3w

    Szukaj, szukaj..... Dałem Ci taki z obrazkami, byś miał choć iluzoryczną szansę znaleźć to, czego szukasz
    Jednak już teraz widzę- łatwo nie będzie.
    Sadzisz się tulipanem do dołu- a jedyne co należało zrobić- to raz jeszcze przeczytać post, który Cię tak zbulwersował.

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Panowie nie róbcie śmietnika z forum
    OK- przepraszam.

  13. Powrót do góry    #7030
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Daj znać jak będzie ''Rolnik szuka żony''
    Ale mu pocisnąles Scotti hihi teraz przez miesiąc się chłopina na forum nie pokaże.
    Ty śmieszku przezabawny ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  14. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (04-05-2016), ScotFZG (02-05-2016), elgato (02-05-2016), lemur6666 (02-05-2016)

  15. Powrót do góry    #7031
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Nie ma to jak szukać tematu zastępczego .Jak jesteś taki prawy i sprawiedliwy to zapodaj zapowiedz waszych h na wyjazd do Zielonej .Porównamy kto jest bardziej j....y
    Oj Scoti Scoti tak się składa, że przy tej naszej przyjaźni, to zawsze Wam puszcza i macie problem z wyrażeniem uczuć pamiętam coś o jakiś ch..., oborze itd. Chyba tylko Sparta Was przegoniła poziomem odpowiedzi, a raczej bezsilności. Gdyby nie ten rolnik, to byś nie miał co do gara wrzucić

    Elgato nie gram już w lotka, ale to była miła niespodzianka. Który to Byczek? Ten na prawo od Ciebie taki spokojny?:-D

    Noski dosłownie jednym zdaniem, spotkamy się to pogadamy. Trochę już chodzimy na ten bajzel i ja pamiętam po prostu inne czasy. Niekoniecznie trzeba było tyle zmieniać. Nie chodzi o skład, wyniki. Chodziłem na Unię w drugiej lidze, chodzę teraz. Po prostu szlag mnie trafia, jak widzę zarządzanie, znikajacego byka z plastronu, ubywajacych wychowanków (za chwile Tobiasz lawa), politykę wobec kibiców, brak wizji na przyszłość, bo jakoś to będzie. Ups więcej niż jedno zdanie

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Mefitzo (02-05-2016)

  17. Powrót do góry    #7032
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta

    ucieszyłem się jak cholera gdy czerwony i niebieski wyszli na 5:1.... Mam nadzieję, że moi towarzysze wyprawy się nie zorientowali


    Mój Młody zrobił dokładnie to samo

    30-ty metr, Falubaz na 5:1 , a Młody stoi, ręka w górze ( choć idąc na stadion mówiłem Mu, że ,,studzimy emocje'',bo nie jesteśmy u siebie i siedzimy z ,,obcymi'') i ciśnie.
    Patrzę na Niego i mówię : ,,Junior to wyjazd'' - mamy biały i żółty. On na to : ,,zapomniałem''........
    Entuzjazm od razu ,,umarł''
    ps. na usprawiedliwienie dodam, że to był Jego pierwszy wyjazd

  18. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (03-05-2016), Londi (02-05-2016), Megan (03-05-2016), Robson-Wałbrzych (02-05-2016), elgato (03-05-2016), Michal87 (03-05-2016)

  19. Powrót do góry    #7033
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3256

    Ale ciśnienie czaszkę rozsadzało
    Gdybym wiedział, że tak chłopakom zależy- załatwiłbym walkowera już w zeszłym roku ... chłopcy w krótkich portaszkach

    Na szczęście- kibice z Zielonej Góry potrafią taki idiotyzm napiętnować.
    pozdrawiam z Leszna
    Od 2013 roku czekają na wygraną u siebie z Unią, więc jak trafiła się okazja to jadą z tematem

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Ale mu pocisnąles Scotti hihi teraz przez miesiąc się chłopina na forum nie pokaże.
    Ty śmieszku przezabawny ...
    Gość chyba sarkazmu nie wyczuł, wziął to na poważnie i nawet ci "lajka" dał haha

  20. Powrót do góry    #7034
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta


    Mój Młody zrobił dokładnie to samo

    30-ty metr, Falubaz na 5:1 , a Młody stoi, ręka w górze ( choć idąc na stadion mówiłem Mu, że ,,studzimy emocje'',bo nie jesteśmy u siebie i siedzimy z ,,obcymi'') i ciśnie.
    Patrzę na Niego i mówię : ,,Junior to wyjazd'' - mamy biały i żółty. On na to : ,,zapomniałem''........
    Entuzjazm od razu ,,umarł''
    ps. na usprawiedliwienie dodam, że to był Jego pierwszy wyjazd
    Moj junior nie ma jeszcze 5 lat ale mecz w ZG musialem mu kilkanascie razy objasniac komu kibicujemu na szczescie tylko pzed TV

  21. Powrót do góry    #7035
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    U nas znika byk,a w Rawiczu niedźwiadka już nie ma w ogóle.Na plastronie została nazwa i logo sponsora.Przykre.

  22. Powrót do góry    #7036
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Edziol Zobacz posta
    U nas znika byk,a w Rawiczu niedźwiadka już nie ma w ogóle.Na plastronie została nazwa i logo sponsora.Przykre.
    Taki żużel dla działaczy, prezesów, udziałowców SSA... Kibic z biletem to tak raczej przy okazji się przypętał. Trochę z nostalgią wspominam czas, gdy to kibic był największym sponsorem drużyny... Choć wtedy pewnie więcej się kradło niż teraz, bo prywatny to bardziej swego pilnuje.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  23. Powrót do góry    #7037
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Taki żużel dla działaczy, prezesów, udziałowców SSA... Kibic z biletem to tak raczej przy okazji się przypętał. Trochę z nostalgią wspominam czas, gdy to kibic był największym sponsorem drużyny... Choć wtedy pewnie więcej się kradło niż teraz, bo prywatny to bardziej swego pilnuje.
    Nie przesadzaj Czekanie na wyniki z innych aren do czasu ukazania się ich na telegazecie to chyba nie jest to, za czym wszyscy tak bardzo tęsknimy. Dziś w sieci możesz kreować swoich własnych idoli, jesteś tak blisko żużla, jak tylko chcesz - jeździsz na mecze, oglądasz w tv, śledzisz relacje tekstowe. A że sponsorzy wypierają rdzenne nazwy... Niestety, coś za coś. Nie zgodzę się jednak z tym, że kibic to tylko dodatek. Po prostu im więcej wymagasz od otaczającego Cię świata, tym więcej również chciałbyś, aby żużel Ci oferował. A ile więcej może Ci dać ponad to, co oferował onegdaj?

    No i pomyśl sobie, że te 20 lat wstecz o Unii porozmawiałbyś tylko z najbliższymi znajomymi, a nie np. z Mariuszem. O ile uboższe były wówczas twe żużlowe doznania.

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lee za jego przydatny post!

    Dominik (03-05-2016), chezik (04-05-2016), istanbul (03-05-2016)

  25. Powrót do góry    #7038
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Taki żużel dla działaczy, prezesów, udziałowców SSA... Kibic z biletem to tak raczej przy okazji się przypętał. Trochę z nostalgią wspominam czas, gdy to kibic był największym sponsorem drużyny...
    Gdyby te 300 kibiców chodzących na żużel w Rawiczu byłoby największym sponsorem Kolejarza, to by ta ekipa nie zajechała dalej niż teraz
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  26. Powrót do góry    #7039
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    sorry za offtop
    Jakby ktoś bardzo chciał z jechać na GP to mam do sprzedania bilety.

    bilety 3 obok siebie na SGP + voucher na program + 1 bilet na mecz Polska - Reszta Świata

    miejsca wejście w 1 łuk

    rząd: 30

    sektor: G35

    miejsca: 626-628

    cena: 280 za wszystkie. Żaden zarobek. 3x79 + program + 1 bilet reszta św pl, koszty przesyłki moje i wydruk biletu. Termin dla mnie do bani niestety



  27. Powrót do góry    #7040
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Oglądacie Szwecję? Dzik jedzie straszny piach. Przegrana z Nichollsem nie napawa optymizmem.
    Za to Piter błyszczy
    Ostatnio edytowane przez Londi ; 03-05-2016 o 20:06

  28. Powrót do góry    #7041
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Oglądacie Szwecję? Dzik jedzie straszny piach. Przegrana z Nichollsem nie napawa optymizmem.
    Za to Piter błyszczy
    Za to Tofik 3 starty 6pky, Piter 2st 6pkt, Pająk 3st 5 pkt

  29. Powrót do góry    #7042
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Za to Tofik 3 starty 6pky, Piter 2st 6pkt, Pająk 3st 5 pkt
    Tobiasz i Piotrek systematycznie notują największy progres w stosunku do tego co prezentowali na początku sezonu, a jakie mają możliwości.
    Dlatego szkoda mi, że Toffka poślą na ławę jak Emil wróci.

    pozdrawiam z Leszna

  30. Powrót do góry    #7043
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Tobiasz i Piotrek systematycznie notują największy progres w stosunku do tego co prezentowali na początku sezonu, a jakie mają możliwości.
    Dlatego szkoda mi, że Toffka poślą na ławę jak Emil wróci.

    pozdrawiam z Leszna
    Nie wykluczone , źe po SGP na ławie lądować będzie Pająk... Zmęczony był w Zielonej, czy co??

    A tak po prawdzie, to chyba faktycznie - Toffik ma pod górkę po powrocie Emila.

    Ale póki czas, niech się stara. Niech wygra rywalizację o skład... Dlaczego koniecznie musi być tym najgorszym z seniorów? Szansa na poprawę jest zawsze.

  31. Powrót do góry    #7044
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie wykluczone , źe po SGP na ławie lądować będzie Pająk... Zmęczony był w Zielonej, czy co??

    A tak po prawdzie, to chyba faktycznie - Toffik ma pod górkę po powrocie Emila.

    Ale póki czas, niech się stara. Niech wygra rywalizację o skład... Dlaczego koniecznie musi być tym najgorszym z seniorów? Szansa na poprawę jest zawsze.
    Bo obawiam się, że kontrakty są tak podpisane że ani Dzik ani Emil na ławę nie siądą przy słabych wynikach.
    Nie wiem jak tam z Pająkiem i Jego cyrografem.
    Nie mówię, że Musielak ma dostać miejsce za darmo. Teraz zwyczajnie zauważam, że tu w Lesznie nie będzie miał okazji się sprawdzić tak na całego jak Gomólski w Toruniu czy choćby Milik w Sparcie.

    pozdrawiam z Leszna

  32. Powrót do góry    #7045
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Bo obawiam się, że kontrakty są tak podpisane że ani Dzik ani Emil na ławę nie siądą przy słabych wynikach.
    Nie wiem jak tam z Pająkiem i Jego cyrografem.
    Nie mówię, że Musielak ma dostać miejsce za darmo. Teraz zwyczajnie zauważam, że tu w Lesznie nie będzie miał okazji się sprawdzić tak na całego jak Gomólski w Toruniu czy choćby Milik w Sparcie.

    pozdrawiam z Leszna
    Nawet jeżeli maja jakąś "gwarancję startów", to chyba jest jakieś minimum punktów do zdobywania w meczu ligowym by ta działała?

    Mam nadzieję, że nie jest tak, by np. Nicki lub Emil mogli wozić się ze średnią typu 0,5 pkt na bieg a gwarancja startów by była. ..? Taka "gwarancja " powinna być obwarowana warunkami do spełnienia przez zawodnika, w tym przede wszystkim jakaś minimalna średnia biegowa...

    Z tym, że raczej wątpię by Tobiasz przeskoczył w tym sezonie średnią któregoś z wyżej wymienionych (jak i Pitera, chociaż tutaj już nie jestem tak pewny). Ja raczej myślę o walce z Peterem i Grzegorzem.


    Ale oczywiście, szanse na start powinny być równe dla wszystkich.

    Ba, ostatecznie nie wiemy także w jakiej formie będzie Emil po powrocie.. Przynajmniej na początku.

    Ja myślę, że Tobiasz spokojnie pojeździ trochę meczy w tym sezonie w lidze... Ale też ważne - coś zrobić z tymi startami,.. Albo przekonać sędziów, ,źe jest ok?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 03-05-2016 o 21:04

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    elgato (03-05-2016)

  34. Powrót do góry    #7046
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Tofik 6+1 w 4, Pająk 7 w 4, Dzik 10+2 w 6, Piter 11+2 w 5

  35. Powrót do góry    #7047
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Kości całe? ano całe więc wtorek w Szwecji uznaje za udany!

    Obejrzałem sobie meczyk w Motali , wynik był najmniej ważny z uwagą śledziłem natomiast ułożenie na motocyklu u Pitera.No i jest wielka poprawa , może jeszcze nie ma tego błysku ale już zalążek tego dzisiaj widziałem, liczę że w Czerwcu będzie już gościem który będzie nas ciągnął na wyjazdach.
    Pedersen to chyba powinien sobie chwilę odpocząć dzisiaj znowu wyglądał dość słabo , a to jak go pyknęli w 15?! karwa Nicki jak ciele środkiem toru , a Piotr i Greg z obu stron...

    Fajny wynik Tobiasza , małymi kroczkami do przodu.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #7048
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Nicki zawala kolejny 15 bieg oto mój kandydat na ławę

  37. Powrót do góry    #7049
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nicki zawala kolejny 15 bieg oto mój kandydat na ławę
    Nie pij tyle...lepiej zobacz jak zwykle świetny reportaż autorstwa Falubaztefał

    https://www.youtube.com/watch?v=I5MjGm19DNo
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #7050
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Ja nie wiem po co w ogóle jest ta gadka kto ma usiąść na ławce po powrocie Emila, to jest tak oczywiste, że nie ma o czym mówić, gadanie o jakiś układach, gwarancjach startów jest śmieszne.
    Musielak 1,177 (dom 1,600, wyjazd 0,571)
    Kildemand 1,579 (dom 1,625, wyjazd 1,546)
    Pawlicki 1,588 (dom 1,778, wyjazd 1,375)
    Zengi 2,143 (dom 2,100, wyjazd 2,182)
    Pedersen 2,191 (dom 2,300, wyjazd 2,091)

    Można zaklinać rzeczywistość, z faktami się nie dyskutuję . Kildemand jest jak na razie najsłabszy zaraz po Tobiaszu, tylko, że on ma za sobą mega dzwony (upadki). W zeszłym sezonie Tobiasz po jednej kontuzji nie mógł się podnieść cały sezon .
    Sprawa jest oczywista, na ławie siada najsłabszy

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donpedini za jego przydatny post!

    Buszmen (03-05-2016)

  40. Powrót do góry    #7051
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Gdzie w tv leciała Szwecja,bo sprawdzałem w programach i nigdzie nie było transmisji?

  41. Powrót do góry    #7052
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez AMERIKANOS--L-no Zobacz posta
    Gdzie w tv leciała Szwecja,bo sprawdzałem w programach i nigdzie nie było transmisji?
    Szwedzka TV transmitowała i wszyscy lecieliśmy na streamie w necie.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #7053
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Bo obawiam się, że kontrakty są tak podpisane że ani Dzik ani Emil na ławę nie siądą przy słabych wynikach.
    Nie wiem jak tam z Pająkiem i Jego cyrografem.
    Nie mówię, że Musielak ma dostać miejsce za darmo. Teraz zwyczajnie zauważam, że tu w Lesznie nie będzie miał okazji się sprawdzić tak na całego jak Gomólski w Toruniu czy choćby Milik w Sparcie.

    pozdrawiam z Leszna
    Jak to nie będzie miał okazji? Ma całe 7 spotkań na to.

  43. Powrót do góry    #7054
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Ja nie wiem po co w ogóle jest ta gadka kto ma usiąść na ławce po powrocie Emila, to jest tak oczywiste, że nie ma o czym mówić, gadanie o jakiś układach, gwarancjach startów jest śmieszne.
    Musielak 1,177 (dom 1,600, wyjazd 0,571)
    Kildemand 1,579 (dom 1,625, wyjazd 1,546)
    Pawlicki 1,588 (dom 1,778, wyjazd 1,375)
    Zengi 2,143 (dom 2,100, wyjazd 2,182)
    Pedersen 2,191 (dom 2,300, wyjazd 2,091)

    Można zaklinać rzeczywistość, z faktami się nie dyskutuję . Kildemand jest jak na razie najsłabszy zaraz po Tobiaszu, tylko, że on ma za sobą mega dzwony (upadki). W zeszłym sezonie Tobiasz po jednej kontuzji nie mógł się podnieść cały sezon .
    Sprawa jest oczywista, na ławie siada najsłabszy
    I wszystko na temat.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    młody_piernik (03-05-2016)

  45. Powrót do góry    #7055
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach


    szczegół, a jakże istotny

  46. Już 14 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Dominik (04-05-2016), Edziol (04-05-2016), JaacPoz (03-05-2016), Kuba_88 (04-05-2016), Londi (04-05-2016), Martines (04-05-2016), Megan (04-05-2016), Mildura (05-05-2016), Patrol91 (04-05-2016), PiotrHa (08-05-2016), Robert_Leszno (04-05-2016), guard6 (04-05-2016), jelousabmarinek (04-05-2016), santiagoUL (04-05-2016)

  47. Powrót do góry    #7056
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    No i jak go nie kochać ? NZUL

    Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
    It's time to ride
    ***** ***

  48. Powrót do góry    #7057
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Wielki Damian Balinski ! W Lesznie owacja na stojąco

    Wracając do wczorajszej Szwecji, Bardzo Cieszy występ Piotrka i Tobiasza Nicki bez szału, i Peter również trochę jeszcze brakuje.

    Piotrek z turnieju na turniej wygląda co raz lepiej, widać że praca nad sprzetem, i treningi przynoszą efekty, Piotrek pracuj tak dalej, a dojdziesz tam gdzie byłeś w zeszłym roku
    Tobiasz również ładnie

    Z Rybnikiem trzeba wygra z 16 pkt aby mieć spokojny bonus

    Liczę na przebudzenie Kildemanda i 10+ w meczu z Rybnikiem

    Oby jutro na SBP bez kontuzji. ...

  49. Powrót do góry    #7058
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    w ogóle dziwny ten termin SBP

  50. Powrót do góry    #7059
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    w ogóle dziwny ten termin SBP
    I do tego jeszcze ta godzina... 15.00

  51. Powrót do góry    #7060
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    I do tego jeszcze ta godzina... 15.00
    Turniej jest chyba w Niemczech a tam jutro święto.

    Pzdr

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Igelski za jego przydatny post!

    Aussie (04-05-2016)

  53. Powrót do góry    #7061
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    A po co mieli mówić w mediach o błędach sędziego skoro SZEF DEMSKI to zrobił?

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  54. Powrót do góry    #7062
    Użytkownik Awatar swistak
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 46 w 16 postach
    Właśnie czytam transmisję z zawodów w Gorzowie, i chyba trzeba świece zapalić i modlić się aby wszyscy cało ukończyli turniej.

  55. Powrót do góry    #7063
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez swistak Zobacz posta
    Właśnie czytam transmisję z zawodów w Gorzowie, i chyba trzeba świece zapalić i modlić się aby wszyscy cało ukończyli turniej.
    Padają jak muchy. Wszyscy w szczycie II łuku. Paluch pewnie cały happy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #7064
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    I do tego jeszcze ta godzina... 15.00
    na relacji SF jest godzina rozpoczecia zawodow: 16.00
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  57. Powrót do góry    #7065
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    A tymczasem w Gorzowie
    Smyk 14 (2,3,3,3,3)
    Daniel 13 (1,3,3,3,3)

    I najważniejsze cało i bez dzwonów

  58. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Dominik (04-05-2016), Noski (04-05-2016), mingozi (04-05-2016), młody_piernik (04-05-2016), pyra (04-05-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •