Strona 209 z 299 PierwszyPierwszy ... 109159199207208209210211219259 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,361 do 9,405 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9361
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Ślepi jesteście widac jak na dłoni, ze widełki nie wytrzymały

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    energo (05-07-2016)

  3. Powrót do góry    #9362
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Pedersen 16+1, Kildemand 13. O co tutaj chodzi?
    O nic. Inna liga. Inne silniki. Inne podejście mentalne. Tyle i aż tyle.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (05-07-2016), młody_piernik (06-07-2016)

  5. Powrót do góry    #9363
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta



    To proste ( moim zdaniem) przyczepny tor. OT i cała historyja
    A to do tej pory w Polsce nie jechal na takim w tym sezonie? Bo to jego nie pierwszy wybryk dwucyfrowy a o ile dobrze pamietam to u nas najwiecej zrobil chyba 8 na inauguracji

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-07-2016)

  7. Powrót do góry    #9364
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd takie przypuszczenia ? Żaden defekt, szkolny błąd.

    Na PS piszą coś o uszkodzonej wątrobie. Jeśli to się potwierdzi to jest niedobrze. Wszyscy pamiętamy podobną kontuzje Patryka w Gorzowie. Też uderzył o kierownicę, miał krwiaka na wątrobie który się powiększał z każdą godziną. To jest poważna kontuzja.
    Jaki szkolny błąd? Ile razy zawodnik jedzie na jednym kole z bardzo wysoko uniesionym kołem i nic sie nie dzieje. Wg mojej oceny coś nie wytrzymało, a z reguły są to elementy motocykla, które nie są wymieniane zbyt często. Być może po prostu zmęczenie materiału w sensie konstrukcyjnym. Skąd przypuszczenia? Powiedzmy, że z wykształcenia.

    Z resztą nie czas i miejsce. Trzeba trzymać kciuki za chłopaka...

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (05-07-2016)

  9. Powrót do góry    #9365
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Wg mnie przede wszystkim podejscie mentalne. Szwecja to jednak troszke inny zuzel. Tam po biegu na zyletki wszyscy usmiechnieci przybiajaj piatki.
    Fakt, sa wyjatki jak Greg vs Nicki, ale generalnie u nas jest wieksza sieczka bo i wieksza kasa do zarobienia.

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Jaki szkolny błąd? Ile razy zawodnik jedzie na jednym kole z bardzo wysoko uniesionym kołem i nic sie nie dzieje. Wg mojej oceny coś nie wytrzymało, a z reguły są to elementy motocykla, które nie są wymieniane zbyt często. Być może po prostu zmęczenie materiału w sensie konstrukcyjnym. Skąd przypuszczenia? Powiedzmy, że z wykształcenia.

    Z resztą nie czas i miejsce. Trzeba trzymać kciuki za chłopaka...
    A wg mnie to byly dwa bledy. Pierwszy to za wysoko kolo, a drugi zbyt gwaltowa akcja ratunkowa. Skad przypuszczenia? Powiedzmy, ze z doswiadczenia
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #9366
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jestes belfrem? Niezly moralistyczny ton.
    Nie. Ale dziękuję za dobre słowo.

  11. Powrót do góry    #9367
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Pedersen 16+1, Kildemand 13. O co tutaj chodzi?
    Nie wiem nie rozumiem. ...
    Jeszcze Pedersena potrafię sobie ie wytłumaczyć, bo on już podobne akcje miał. ... i w Niedzielę na Smoku może zrobić komplet. ... nie zdziwi mnie to, Nicki to ambitny gość , mimo że go nie lubię

    Co do Kildemanda nie mam słów, i nikt mi tu nie wcisnie bajki o przyczepnym torze. ... bo to nie jest amator, chociaż 6 pkt na betonie by zrobił. ....

  12. Powrót do góry    #9368
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wg mnie przede wszystkim podejscie mentalne. Szwecja to jednak troszke inny zuzel. Tam po biegu na zyletki wszyscy usmiechnieci przybiajaj piatki.
    Fakt, sa wyjatki jak Greg vs Nicki, ale generalnie u nas jest wieksza sieczka bo i wieksza kasa do zarobienia.


    A wg mnie to byly dwa bledy. Pierwszy to za wysoko kolo, a drugi zbyt gwaltowa akcja ratunkowa. Skad przypuszczenia? Powiedzmy, ze z doswiadczenia
    Tzn., że trenujesz w szkółce Janusza? Popatrz sobie na powtórkę i zachowanie amortyzatora.

  13. Powrót do góry    #9369
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Nie no, tłumaczenie Kildemanda, że w Szwecji nie ma presji jest niepoważne. Gdyby tak nie radził sobie z presją to robiłby w Polsce 1,2,2 a nie 0,0,0
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #9370
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Przypomnijcie sobie ujęcia z IMPu jak mu wyciągali widełki po upadku, żeby mógł wystartować w powtórce, nawet wymieniali nie uszkodzoną bandę w tym czasie . Nie zdziwiłbym się jakby to był ten sam motocykl i niestety te same nie wymienione widełki...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Ali_G (05-07-2016)

  16. Powrót do góry    #9371
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Przypomnijcie sobie ujęcia z IMPu jak mu wyciągali widełki po upadku, żeby mógł wystartować w powtórce, nawet wymieniali nie uszkodzoną bandę w tym czasie . Nie zdziwiłbym się jakby to był ten sam motocykl i niestety te same nie wymienione widełki...
    Jeżeli tak to tym bardziej frajerstwo.

  17. Powrót do góry    #9372
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Z tego co pamiętam to kiedyś Przemek przez takie fajerwerki skończył trening na płocie z kontuzją.

  18. Powrót do góry    #9373
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie no, tłumaczenie Kildemanda, że w Szwecji nie ma presji jest niepoważne. Gdyby tak nie radził sobie z presją to robiłby w Polsce 1,2,2 a nie 0,0,0
    Zwłaszcza, że pierwszego sezonu w Polsce nie jeździ. Może złapał kabla po zeszłorocznych upadkach regularnych i boi się kontaktu.

    Oby Piter szybko wyzdrowiał, albo nawet skończyło się jak z Przedpełski, którego wypadek wyglądał paskudnie, a następnego dnia jechał.
    W przeciwnym razie w niedzielę może być mecz o utrzymanie się. No i ładnie trzeba będzie trzymać kciuki z Dunów.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  19. Powrót do góry    #9374
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Kildemand chce swoimi wynikami w PL i SWE udowodnic i jednoczesnie zaprzeczyc wszystkim prezesom SpeedwayEkstraligi, ze w polsce zawodnicy zarabiaja najwiecej.
    Kildemand chce pokazac ze prawdziwe "eldorado" jest w Szwecji a w PL zarabia sie ochlapy




  20. Powrót do góry    #9375
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Doje_baliście się do tego Kildemanda jakby to on odpowiadał tylko i wyłącznie za to jaką chujnię jedzie Unia Leszno w sezonie 2016.

  21. Powrót do góry    #9376
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Przypomnijcie sobie ujęcia z IMPu jak mu wyciągali widełki po upadku, żeby mógł wystartować w powtórce, nawet wymieniali nie uszkodzoną bandę w tym czasie . Nie zdziwiłbym się jakby to był ten sam motocykl i niestety te same nie wymienione widełki...
    I tutaj słuszna obserwacja kolegi...pamiętam dwa lata temu rozmowę z chłopakami z teamu pewnego zawodnika i oni mówili, że przód jedzie praktycznie cały sezon. Wszystkie części są atestowane, ale po upadku teoretycznie powinno pójść na złom.

  22. Powrót do góry    #9377
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Piter podniósł za wysoko koło a ratując się źle dociazyl i bum. Idiotyzm zawodnika połączony z pechem

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  23. Powrót do góry    #9378
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Doje_baliście się do tego Kildemanda jakby to on odpowiadał tylko i wyłącznie za to jaką chujnię jedzie Unia Leszno w sezonie 2016.
    Pomijając bark Emila, to on z pewnością najbardziej odpowiada. Kop w dupę po sezonie, to mało powiedziane. Znajdzie zatrudnienie u beniaminka.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  24. Powrót do góry    #9379
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Piter podniósł za wysoko koło a ratując się źle dociazyl i bum. Idiotyzm zawodnika połączony z pechem

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
    Idiotyzm to twoje drugie imię. ...co do Pitera to nieszczesliwy wypadek

  25. Powrót do góry    #9380
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Jaki szkolny błąd? Ile razy zawodnik jedzie na jednym kole z bardzo wysoko uniesionym kołem i nic sie nie dzieje. Wg mojej oceny coś nie wytrzymało, a z reguły są to elementy motocykla, które nie są wymieniane zbyt często. Być może po prostu zmęczenie materiału w sensie konstrukcyjnym. Skąd przypuszczenia? Powiedzmy, że z wykształcenia.

    Z resztą nie czas i miejsce. Trzeba trzymać kciuki za chłopaka...
    Ano dlatego ponieważ jedzie. A Piter praktycznie podniósł motocykl do pionu a potem nagle opuścił go raptownie uderzając kołem o tor, praktycznie stojąc w miejscu, dociążając przód motocykla swoim ciałem. Nie wiem czy widełki lub amortyzator wytrzymały, ale nawet jeśli nie wytrzymały to właśnie na skutek błędu Pitera. No i akurat przedni widelec i amortyzator należą do najczęściej wymienianych części motocykla. Coś słabe to twoje wykształcenie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #9381
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Zwłaszcza, że pierwszego sezonu w Polsce nie jeździ. Może złapał kabla po zeszłorocznych upadkach regularnych i boi się kontaktu.

    Oby Piter szybko wyzdrowiał, albo nawet skończyło się jak z Przedpełski, którego wypadek wyglądał paskudnie, a następnego dnia jechał.
    W przeciwnym razie w niedzielę może być mecz o utrzymanie się. No i ładnie trzeba będzie trzymać kciuki z Dunów.
    No i bedziemy trzymac kciuki za Dunow. Madsena, Bjerre i Mikkela
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    istanbul (05-07-2016), lemur6666 (05-07-2016)

  28. Powrót do góry    #9382
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Przypomnijcie sobie ujęcia z IMPu jak mu wyciągali widełki po upadku, żeby mógł wystartować w powtórce, nawet wymieniali nie uszkodzoną bandę w tym czasie . Nie zdziwiłbym się jakby to był ten sam motocykl i niestety te same nie wymienione widełki...
    Jesli by tak było jak piszesz, choć ja w to nie wierzę, to by musiało znaczyć, że Piter jest nie tylko niedojrzałym zawodnikiem ale i partaczem. Wiedłki w motocyklu są najczęściej wymienianym elementem, dlatego, ze są najbardziej narazone na odkształcenia. Praktycznie każdy dzwon kwalifikuje je do wymiany.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #9383
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Idiotyzm to twoje drugie imię. ...co do Pitera to nieszczesliwy wypadek
    ogladnij jeszcze raz i przeczytaj co napisalem i skomentuj rzeczowo. zobaczymy czy bedzie sie pokrywac z moim. piszac nieszczesliwy wypadek to sa puste slowa. rozwin je ekspercie.

  30. Powrót do góry    #9384
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Robi. Noł ofens. Ale naucz się pisać poprawie w języku polskim bo tego się nie da czytać.

  31. Powrót do góry    #9385
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Oglądam już któryś raz i nie widzę tutaj jakiejś spiny u Piotrka. Nawet jak wszedł niemal na pion, to gdy opuszczał motocykl, nie wyglądało to na jakieś ratowanie się. Niestety zbyt twardo opuścił maszynę, ale nie to było powodem upadku a raczej delikatnie skręcone koło

  32. Powrót do góry    #9386
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Po prostu wypadek. Szkoda. Nie ma co tu komisji śledczej powoływać...
    Ale tak jak Piter po upadkach zlewał tę Szwecję, tak dziś ku mojemu zaskoczeniu pojechał. Jeszcze kontuzja wątroby, no nie chciałbym być złośliwy, bo jednak nie wiadomo co tam mu jest i nie ma co sobie żartów stroić. Oby wrócił na spokoju. Cardiff i ligę nawet może odpuścić. Bo liga izi win z Duńczykami w składzie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #9387
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Pod żadnym pozorem na niedzielę nie brać Kildemand!!!! Czas jego w Unii się dawno skończył. W dodatku ma GP i nie potrenuje a na miejscu mamy 3 juniorów i czas postawić na nich a nie brać osła który w Szwecji robi co chwilę dwucyfrówki a u nas go leją nieopierzeni juniorzy !!! Niech ten zarząd w końcu ma jaja i skoro odstawił Nickiego to i czas na drugiego Duna. Czas pokazać gdzie ich miejsce a nie dawać miejsce za nazwisko. Nasi juniorzy są wstanie zapunktować lepiej niż Peter co już udowodnili nie raz a zwłaszcza na naszym torze. Mam nadzieję że w niedzielę tego gościa nie zobaczymy bo na Piotra nie mamy co liczyć. Po takim upadku i nawet bez kontuzji powinien odpocząć, sezon i tak stracony a zdrowie ma się tylko jedno. Piotrek trzymaj się i szybko wracaj do zdrowia!!!!

  34. Powrót do góry    #9388
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ano dlatego ponieważ jedzie. A Piter praktycznie podniósł motocykl do pionu a potem nagle opuścił go raptownie uderzając kołem o tor, praktycznie stojąc w miejscu, dociążając przód motocykla swoim ciałem. Nie wiem czy widełki lub amortyzator wytrzymały, ale nawet jeśli nie wytrzymały to właśnie na skutek błędu Pitera. No i akurat przedni widelec i amortyzator należą do najczęściej wymienianych części motocykla. Coś słabe to twoje wykształcenie.
    Zapomniałem z kim wchodzę w polemikę...wybacz. Stanął w miejscu...czy oglądaliśmy ten sam filmik?

    Mariusz czy Ty komuś przyznaleś rację? Wolisz udawać najmadrzejszego, czy to jakieś komplelsy? O moje wykształcenie nie musisz się martwić...

    Mimo wszystko pozdrawiam.

  35. Powrót do góry    #9389
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Przedpełski po takiej sytuacji na następny dzień jechał już ligę w ZG

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
    a o dudka drzeli w szpitalu jesli to watroba
    pyra

  36. Powrót do góry    #9390
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd takie przypuszczenia ? Żaden defekt, szkolny błąd.

    Na PS piszą coś o uszkodzonej wątrobie. Jeśli to się potwierdzi to jest niedobrze. Wszyscy pamiętamy podobną kontuzje Patryka w Gorzowie. Też uderzył o kierownicę, miał krwiaka na wątrobie który się powiększał z każdą godziną. To jest poważna kontuzja.
    Czy Piotrek nie wypierdzielil podobnie na próbie przed turniejem Jancarza? Też nie opanował maszyny ale wtedy na plecy lądował

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  37. Powrót do góry    #9391
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Czy Piotrek nie wypierdzielil podobnie na próbie przed turniejem Jancarza? Też nie opanował maszyny ale wtedy na plecy lądował

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Było tak jak piszesz.

  38. Powrót do góry    #9392
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Z tego co pamiętam to w Gorzowie na memoriale nawalilo sprzęgło

    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Wg Ruty "podejrzenie uszkodzeniq watroby"
    Za kogo my teraz mozemy robic ZZ??
    Zengota?
    Ogladajac upadek to jakos dziwnie mu motor siadl po kontakcie przedniego kola z nawierzchnia. Taka glebe to ja mialem jak mi sie w BMXie lozysko rozlecialo w przednim kole, a Pawlicki wyglada jakby mial hamulec w przednim kole i postanowil go "wypróbowac"
    Jeśli Ruta tak mówi to mamy zawsze te 80% szans ze bredzi.

    Co do zztki to do 7 kolejki mogliśmy ją robić za Pitera. Teraz do końca rundy zasadniczej zztka jest za Pedersena. !

  39. Powrót do góry    #9393
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Brak oficjalnego info to nie jest dobra wiadomosc

  40. Powrót do góry    #9394
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi DanielM za jego przydatny post!

    dyb (06-07-2016)

  42. Powrót do góry    #9395
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    No to mogę iść spać, sezon jeszcze nie stracony hahah

  43. Powrót do góry    #9396
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Akurat to było do przewidzenia. Przemek po takim upadku by pewnie z miesiąc obojczyk leczył, a Piter ma kraksy wstaje i jedzie dalej. Niezniszczalny jest i tyle. Choć uważam że powinien odpuścić GP i niedzielna ligę i się na spokojnie doleczyc. Była noga, teraz dochodzą żebra. A to ma też przełożenie na wyniki. Po Tarnowie mamy 3 tygodnie przerwy.

  44. Powrót do góry    #9397
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jesli by tak było jak piszesz, choć ja w to nie wierzę, to by musiało znaczyć, że Piter jest nie tylko niedojrzałym zawodnikiem ale i partaczem. Wiedłki w motocyklu są najczęściej wymienianym elementem, dlatego, ze są najbardziej narazone na odkształcenia. Praktycznie każdy dzwon kwalifikuje je do wymiany.
    Najczesciej wymieniana jest opona, wiec przestan pierd*.ic.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    Dominik (06-07-2016), Sajgon (06-07-2016)

  46. Powrót do góry    #9398
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie no, tłumaczenie Kildemanda, że w Szwecji nie ma presji jest niepoważne. Gdyby tak nie radził sobie z presją to robiłby w Polsce 1,2,2 a nie 0,0,0
    Ostatnio Krakowiak i Gala z Drozdzem wywierali na Peterze taka presje,ze potrzebowal ze trzech wizyt u psychologa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #9399
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jest bardzo dobrze, jeszcze walczymy!

  48. Powrót do góry    #9400
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    No,panie,panowie jest fajnie.http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...136,1,985.htmlJeżeli to prawda to Suskiewicz będzie miał pole do popisu w negocjacjach nad przyszłym kontraktem.A może tymi słowami już ewentualnym prezesom mówi,panowie MAŁO.Ale kto biednemu(wróć bogatemu zabroni).A co na to Duny?

  49. Powrót do góry    #9401
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    Piotr Pawlicki zawodnik, który w tym sezonie zaliczył upadków jak mało kto.
    Kilka razy z toru zabiera go karetka, a on po chwili siada na motocykl i jedzie dalej!

    Widać że chłopak dobrze przepracował przygotowania do sezonu.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi AdamZG za jego przydatny post!

    Aussie (06-07-2016)

  51. Powrót do góry    #9402
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    No,panie,panowie jest fajnie.http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...136,1,985.htmlJeżeli to prawda to Suskiewicz będzie miał pole do popisu w negocjacjach nad przyszłym kontraktem.A może tymi słowami już ewentualnym prezesom mówi,panowie MAŁO.Ale kto biednemu(wróć bogatemu zabroni).A co na to Duny?
    super. za rok eliminacje SGP i jak sie uda to w SGP 2018 Emil w wieku 29 lat może powalczy o pierwsze złoto

  52. Powrót do góry    #9403
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Przeciez walczyl juz wczesniej, tylko sie nie udalo
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Powrót do góry    #9404
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    a napisałem, że PIERWSZY raz powalczy o złoto czy powalczy o PIERWSZE złoto? słaby z logiki jesteś. Emil nie ma złota...

  54. Powrót do góry    #9405
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Ciekawe kto po sezonie zatrudni Kildemanda i Pedersena.Obaj już nic nie gwarantują a Pedersen dodatkowo psuje atmosfere.Może Witek z Łodzi w Nice plż.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •