Strona 53 z 299 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,385 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2341
    Użytkownik Awatar swistak
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 46 w 16 postach
    Witam kolegów po szału. Kilka słów ode mnie na temat zaistniałej sytuacji. Po raz kolejny czuje się jak przemokniety oszukany kundel. Chłop swoje lata na karku, od 20 lat z Unią, a dal się zrobić jak szczeniak. Skaczący do klatki kibiców gowniarz klapiacy jezorem jak to kocha klub, że do końca kariery... Blabla... Wydymal mnie bez mydła. Obydwoje pierdo.. farmazony razem z tatusiem a ja tępy dałem się omamic. Kilka lat temu parówie z Piły teraz klanowi. Miałem nadzieję, że wreszcie od czasów Leigh, Jankowskiego, będziemy mieć kogoś z kim można się utożsamiać, kibicować również na arenie międzynarodowej i być dumnym z wychowanków. Uważałem ze ich miejsce jest tylko w Lesznie. I po raz kolejny rozczarowanie. Do niedawna sport niósł ze sobą jakieś wartości, natomiast dziś, dla niektórych, wszystkie one są liczone w złotówkach, euro, czy innych panamerach. Fakt jest taki, że ciężko mi będzie kibicować Tobiaszowi, juniorom i armii zacieznej. Ale z drugiej strony nic na siłę. Unia była i będzie. A braciom nawet ciężko powodzenia życzyć. Jedyny problem to jak to 5 letniemu synkowi przekazać.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi swistak za jego przydatny post!

    Falubaz (04-12-2015), młody_piernik (04-12-2015)

  3. Powrót do góry    #2342
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    w przerwie zimowej trzeba uprawiać jakiś sport, np boks - być jak Tyson Fury?
    czasami w niego wchodzi że tak powiem... DEMON UFC, KSW i te sprawy. A taki niepozorny

    Byczek, o co Ci chodzi?

    Okoniewski w GKM już jest. Z Gapińskiego się nie śmiejmy, bo akurat uważam, że poziomem to on w ogóle nie odbiega od Przemka. Reszta to jakiś żart.
    Ostatnio edytowane przez santiagoUL ; 04-12-2015 o 00:19

  4. Powrót do góry    #2343
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Nie oszukujmy się zamiana Pawliccy na Kildemanda więcej punktów nam nie da a finansowo jesteśmy bardzo ale to bardzo na plusie... Jak doliczyć jeszcze spadający kontrakt THJ to mamy okrągła sumkę do wydania... Ale jak mamy brać jakiś Gapińskich i Świderskich (przy szacunku dla nich i tym, ze obaj potrafią na Smoku punktować) to lepiej zainwestować tą kasę w młodych!!! I tak jeszcze bardzo dużo zostanie!

    Szkoda, ze wszystko tak jak wyszło ale brawa duże dla zarządu za to ze się nie ugiął ,że chciał po prostu z Piotra zrobić prawdziwego sportowca! Szkoda, że TEAM Pawlickich pewnych rzeczy nie potrafi zrozumieć... Mimo wszystko trzeba im życzyć dobrze, oby przede wszystkim bez kontuzji... Prędzej czy później jeszcze sami będą tu chcieli wracać...


    "MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG, MIAŁEŚ CHAMIE CZAPKĘ Z PIÓR OSTAŁ CI SIĘ INO ...RED BULL"...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 04-12-2015 o 04:04
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Martines (04-12-2015), Patrol91 (04-12-2015)

  6. Powrót do góry    #2344
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    No i stało się to, com chciał. Zmiany. Choć nie sądziłem, że "ubędą" nam bracia. A ponoć, zdaniem niektórych, "byli nie do wyjęcia"
    Nawet gdyby zostali, wiadomo było, że siła drużyny AD2016 (przy założeniu braku wzmocnień) będzie mniejsza niż w 2015, głównie ze względu na utratę atutu superwartościowego juniora. Teraz jedno wzmocnienie (niech już będzie ten wywrotowiec Kildemand, oby nie Łaguta!!!) wydaje się koniecznością, by - w obliczu wzmocnień innych kilku drużyn - w ogóle móc myśleć o walce o play-off. Hurraoptymistom pragnę przypomnieć, że Sajfutdinow rozkręca się tak dopiero koło lipca-sierpnia, a z Pedersenem i Zengotą nigdy nic nie wiadomo. W wielkie odrodzenie Tobiasza też nie wierzę, aczkolwiek liczę na znaczącą poprawę wyników (tak do 1,5 pkt/bieg), zaś wśród juniorów nie widzę kolejnej wersji Drabika (nawet przy właściwym dosprzętowieniu). Może się nagle okazać, że powtórzymy tegoroczny start DMP2014, nie powtarzając jego błędu pt. "zwycięskiego składu się nie zmienia".

    I na koniec. Gdziekolwiek obaj bracia wylądują życzę im powodzenia. Ciekawe, czy kiedyś poznamy rzeczywiste przyczyny, dla których Przemo tak szybko dogadał się w Gorzowie (i po co wobec tego rozmawiał jeszcze w Lesznie)? Szukając pozytywów w tej w sumie rozczarowującej sytuacji, to jeden jest taki, ze nie my teraz będziemy drżeć o kruche zdrowie obu i o to, czy aby młodszy zbyt mocno się nie przegrzeje. Kolejny plus jest taki, że oto właśnie kończy się era "żużlowych klanów" w Lesznie, nietykalnych "świętych krów".
    Zarządowi gratuluję twardości. Nie jest łatwo puścić dwóch podstawowych zawodników, tu wychowanych i tak popularnych, i to ze świadomością, że znacząco wzmocnią konkurencję. Dodatkowo z klasą, choć Józef swoim zwyczajem musiał już coś chlapnąć do prasy. Pogratuluję roztropności, jeśli okaże się, że zarząd miał plan B i go zrealizuje.
    Najgorsze co może się stać, to nie dokonać żadnego wzmocnienia. Wtedy jesteśmy skazani na przeciętność, a w konsekwencji straty finansowe w kolejnym sezonie (kibice leszczyńscy w przeciwieństwie do lubuskich odwrócą się od klubu i nie przyjdą na stadion oglądać porażki, biadoląc o drogich biletach etc.). Może się wtedy okazać, że plus w postaci zaoszczędzenia bejmów na kontraktach jest fantomem.

  7. Powrót do góry    #2345
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Spotkania w środę nie było bo team P nie raczył sie pofatygować!!! Zarząd czekał a oni nie przyszli!
    W czwartek podjęli decyzję, ze nie bedą sie dalej truć i będzie pająk! Kurna młodego mi szkoda mimo, że ostatnio znowu go z demona wynosili
    No niestety wszystko sie potwierdza. Oprócz kasy młody nie chciał tez podpisac zakazu picia i hazardu. Jak taki z niego sportsman to sorrrry....
    Jak tak dalej będzie robił, to niedługo piszczale będzie motory zapychał
    Oby ktoś w pore mu pomógł... , na ojca bym nie liczył

  8. Powrót do góry    #2346
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Szybko z bohatera robicie nagle alkoholika, cpuna ( bo ktoś pisał o "kreskach" w wątku Falubazu ) itp. Juz widze jakie będzie wiadro szamba wylane na Pitera, jeżeli pojawi się jednak w Falubazie...

  9. Powrót do góry    #2347
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez swistak Zobacz posta
    Witam kolegów po szału. Kilka słów ode mnie na temat zaistniałej sytuacji. Po raz kolejny czuje się jak przemokniety oszukany kundel. Chłop swoje lata na karku, od 20 lat z Unią, a dal się zrobić jak szczeniak. Skaczący do klatki kibiców gowniarz klapiacy jezorem jak to kocha klub, że do końca kariery... Blabla... Wydymal mnie bez mydła. Obydwoje pierdo.. farmazony razem z tatusiem a ja tępy dałem się omamic. Kilka lat temu parówie z Piły teraz klanowi. Miałem nadzieję, że wreszcie od czasów Leigh, Jankowskiego, będziemy mieć kogoś z kim można się utożsamiać, kibicować również na arenie międzynarodowej i być dumnym z wychowanków. Uważałem ze ich miejsce jest tylko w Lesznie. I po raz kolejny rozczarowanie. Do niedawna sport niósł ze sobą jakieś wartości, natomiast dziś, dla niektórych, wszystkie one są liczone w złotówkach, euro, czy innych panamerach. Fakt jest taki, że ciężko mi będzie kibicować Tobiaszowi, juniorom i armii zacieznej. Ale z drugiej strony nic na siłę. Unia była i będzie. A braciom nawet ciężko powodzenia życzyć. Jedyny problem to jak to 5 letniemu synkowi przekazać.
    Kolego jaki sport ??? Sport konczy sie na etapie podstawowki i moze szkoly sredniej niekiedy. Teraz to jest jeden wielki biznes niemający ze sportem wiele wspólnego

  10. Powrót do góry    #2348
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    To stety/niestety fakt. I nie oczekujcie drugich Adamsów w Lesznie, bo tacy się nie pojawią już prawdopodobnie nigdy. Zejdzcie na ziemie. W ZG na przykładzie Dudka każdy zna jego wartość dla ZG, jednak każdy też wierzy w możliwość jego odejścia w przyszłości z wiadomych powodów. Nie ma co się zbytnio przywiązywać.

  11. Powrót do góry    #2349
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    t_zg. Strasznie uogólniasz. Przejrzyj ponownie ten wątek. Zsumuj statystyki wpisów o "ćpunie", "alkoholiku". Porównaj z tymi wyważonymi. Piszesz IMHO o nas "pod tezę", która powstała w Twojej głowie.

  12. Powrót do góry    #2350
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    347
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    t_zg

    Tu nie chodzi o wiadro pomyj jak będzie w Zielonej. Pomyśl na jakiej podstawie klub ma mu dać kontrakt na poziomie nawet 1,7 mln skoro zaraz może się okazać że Piotr nie pojedzie w meczu bo znowu jest "przegrzany". Zresztą już nie chodzi o jeden mecz. Wyobraź sobie że mamy półfinał PO czy nawet środek sezonu i przed meczem Piotrek wpada jak np. Ward na Łotwie. I co ma wtedy zrobić klub? Jeżeli te wszystkie plotki i ploteczki na temat prowadzenia się Piotra w sezonie są choć w części prawdą to wcale się nie dziwię zarządowi że nie przystali na warunki Piotra.

  13. Powrót do góry    #2351
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Szybko z bohatera robicie nagle alkoholika, cpuna ( bo ktoś pisał o "kreskach" w wątku Falubazu ) itp. Juz widze jakie będzie wiadro szamba wylane na Pitera, jeżeli pojawi się jednak w Falubazie...
    Jakbyś uważniej czytał nasz wątek, to być zauważył, że alarmy na temat jego zamiłowań do używek był tutaj już od dawna wałkowane m.in. przeze mnie.

    A co, nie uważasz, że byłby niesmak jakby poszedł do Was? Po mnie osobiście wczoraj to jakoś spłynęło jak po kaczce, nie to nie pozdro nara. Może przez to, że różne piekarnie mi już dużo przed o tym donosiły, nie wiem... Bardziej przeżyłem odejście Hampela. Ale do czego zmierzam. Różnica między JHJ a Piotrem była taka, że Hampel był strasznie (co mu zarzucałem) powściągliwy podczas świętowania np wygranych po meczu, biegach itd. Swoje nagadał o miłości do Unii ale mało to okazywał w gestach. Za to PP całkowita odwrotność. Skakanie po klatkach, NZUL, bicie się w pierś całowanie herbu, przywiązanie do Fan Clubu z Zaborowa. Taki kibol na motorze. Wiedziałem o jego problemach z %% ale tłumaczyłem to sobie ADHD temperamentem itd. Kupiłem jego fanatyczne zachowanie no bum koniec. Dlatego odejście do największego wroga (wróg ale swój) Falubazu, gdzie o takich rzeczach się pamięta będzie wywoływać w Lesznie dużo emocji i komentarzy.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    Martines (04-12-2015)

  15. Powrót do góry    #2352
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Kto nie chce Łaguty niech zrywa na rogatki. Koleś tak zszedł z ceny, że zasiał wątpliwość. Z drugiej strony, jak on wejdzie do składu za niższe pieniądze, to: A - spadną stawki na rynku, B - będzie więcej kasy na juniorów, C - budżet się nie nadwręży.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #2353
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Koledzy ja nie pisze "wszyscy", jednak zaczynaja sie pojawiac takie wpisy co chyba sami widzicie.

  17. Powrót do góry    #2354
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    t_zg

    Tu nie chodzi o wiadro pomyj jak będzie w Zielonej. Pomyśl na jakiej podstawie klub ma mu dać kontrakt na poziomie nawet 1,7 mln skoro zaraz może się okazać że Piotr nie pojedzie w meczu bo znowu jest "przegrzany". Zresztą już nie chodzi o jeden mecz. Wyobraź sobie że mamy półfinał PO czy nawet środek sezonu i przed meczem Piotrek wpada jak np. Ward na Łotwie. I co ma wtedy zrobić klub? Jeżeli te wszystkie plotki i ploteczki na temat prowadzenia się Piotra w sezonie są choć w części prawdą to wcale się nie dziwię zarządowi że nie przystali na warunki Piotra.

    No i to są generalnie słuszne obawy, tyle że kiedy w trakcie sezonu po informacjach o "przegrzaniu" np. elgato pisał o tym co faktycznie miało być przyczyną absencji, to o mały włos nie został zjedzony. Po prostu lekko zabawne jest relatywizowanie ocen tego samego zachowania w zależności od tego czy zawodnik podpisze kontrakt od razu po sezonie czy też targuje się z klubem.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 04-12-2015 o 10:55

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    lego (04-12-2015), t_zg (04-12-2015)

  19. Powrót do góry    #2355
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    A co, nie uważasz, że byłby niesmak jakby poszedł do Was?

    Nie uważam. Gdybyś czytał nasz wątek to wiedziałbyś, że już od kilku tygodni pisze, ze chetnie widziałbym Pitera w ZG. Pawliccy akurat w ZG sa dosyc lubiani ( nie pisze o "tych prawdziwych" z K ). W dodatku wartość sportowa młodego jest ogromna.

  20. Powrót do góry    #2356
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Koledzy ja nie pisze "wszyscy", jednak zaczynaja sie pojawiac takie wpisy co chyba sami widzicie.
    Chłopie czytaj co się do Ciebie pisze.
    Wpisy na temat życia pozasportowego Piotrka pojawiały się tutaj od bardzo dawna a nie od wczoraj.
    A Ty próbujesz udowodnić, że do wczoraj nikt się o tej sprawie nie zająknął...

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #2357
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Igelski Zobacz posta
    A Ty próbujesz udowodnić, że do wczoraj nikt się o tej sprawie nie zająknął...
    W którym miejscu ? Sledze Wasz watek, jak cale forum zreszta, jednak teraz jest "wysyp" takich wpisów.

  22. Powrót do góry    #2358
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jeśli prawdą jest to, co mówi Dworakowski, to normalnie potwarz dekady ze strony młodego.
    Tym niemniej, druga strona głosu póki co nie zabrała, zatem komentować nie będę, kto jest zły a kto gorszy.
    Mimo wszystko widać, że całoroczne zachowanie młodego jest szczenięce do sześcianu.

    Cokolwiek się w kuluarach nie działo, szacunek dla klubu za nieugiętą postawę.
    Zawsze jest ryzyko, że kibice w takiej sytuacji odwrócą się dupami jak ci w Toruniu, ale tym razem głosy z tutejszego forum zdają się być reprezentatywne - najpierw Unia, potem zawodnicy.
    I tak powinno być w każdym klubie, bez względu na przywiązanie.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    monogato (04-12-2015)

  24. Powrót do góry    #2359
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Dobra ludzie już wiele napisano tutaj o PP a to już przeszłość...... Czas na kolejną zabawę : któż to kryje się pod kapturem?

  25. Powrót do góry    #2360
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Dworakowski niech się nie kompromituje i nie stara się wybiela poprzez oczernianie mlodego.To są totalne bzdury z 30% podwyżką.On i Rusiecki okazali się frajerami roku a nie sprawnymi negociatorami.

  26. Powrót do góry    #2361
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W którym miejscu ? Sledze Wasz watek, jak cale forum zreszta, jednak teraz jest "wysyp" takich wpisów.
    Bo do końca wierzyli, że zostaną, a moje wpisy i reszty "piekarzy" którzy alarmowali o ich odejściu i używkach traktowali jako wymyślone plotki. Kiedy pod koniec sezonu napisałem (nie będę specjalnie szukał, nie chce mi się), że skoro Piotrek tak dobrze jeździ po chlaniu to niech se wlewa dalej to zostałem tutaj wyśmiany. Nadszedł dzień w którym czar prysł a plotki okazały się prawdą.

    Znasz swoje środowisko zapewne bardzo dobrze, więc nie będę negował, że w ZG klan jest lubiany (choć mam wątpliwości) ale tak czy siak jak zobaczę w TV Falubaz (zawsze oglądam) po meczu Piotrka śpiewającego "Hej Hej Falubaz" to parsknę śmiechem po czym wywoła to we mnie obrzydzenie

  27. Powrót do góry    #2362
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dobra ludzie już wiele napisano tutaj o PP a to już przeszłość...... Czas na kolejną zabawę : któż to kryje się pod kapturem?
    Może Strzelec ? Przykro by było, gdyby w Lesznie wylądował kolejny Falubaz. No ale Wy nam asa, my Wam jokera.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tym niemniej, druga strona głosu póki co nie zabrała, zatem komentować nie będę, kto jest zły a kto gorszy.
    "W chwili obecnej możemy rozwiązać wszelkie wątpliwości, dywagacje twórców różnych nieprawdziwych teorii dot. naszych roszczeń finansowych."

  28. Powrót do góry    #2363
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jeśli prawdą jest to, co mówi Dworakowski, to normalnie potwarz dekady ze strony młodego.
    Tym niemniej, druga strona głosu póki co nie zabrała, zatem komentować nie będę, kto jest zły a kto gorszy.
    Mimo wszystko widać, że całoroczne zachowanie młodego jest szczenięce do sześcianu.

    Cokolwiek się w kuluarach nie działo, szacunek dla klubu za nieugiętą postawę.
    Zawsze jest ryzyko, że kibice w takiej sytuacji odwrócą się dupami jak ci w Toruniu, ale tym razem głosy z tutejszego forum zdają się być reprezentatywne - najpierw Unia, potem zawodnicy.
    I tak powinno być w każdym klubie, bez względu na przywiązanie.
    Ja powiem tak.. kazdy nastepny klub braci P. chcacy ich zatrudnic godzac sie jednoczesnie na ''fochy i achy'' Pawlickich,strzeli sobie w oba kolana nie egzekwując wiadomych rzeczy w kontrakcie i co wtedy Oni poczną ?? moim zdaniem zrobili na zlosc klubowi Unii Leszno i tyle w temacie.

  29. Powrót do góry    #2364
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2014
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Przykre jest to co się wydarzyło. Pamiętam jak w latach 90 masowo po szkołach i zakładach pracy zbierano pieniądze na rehabilitację seniora Pawlickiego, nie było to raz czy dwa - to było bardzo często. Sam jako dzieciak wielokrotnie wrzucałem do puszki jakieś grosze. Mam wrażenie, że ta rodzina zupełnie o tym zapomniała, jak wielkie wsparcie mentalne i finansowe otrzymała od leszczyńskich kibiców... zapomniała albo być może ma to głęboko w dupie. Ja nie sugeruję, że powinni jeździć za darmo ale też nie powinni postępować w ten sposób.

    To co się wydarzyło w efekcie jest niekorzystne dla wszystkich, realnie patrząc Piotr nie dostanie w tej chwili nigdzie wyższego kontraktu niż mógłby mieć w UL (chyba że wirtualne pieniądze). Unia musi zakontraktować najemnika i to zagranicznego bo polskich na wysokim poziomie nie ma, co znacznie zmniejsza pole manewru w przypadku kontuzji Zengoty lub Tobiasza. Kibice niestety w większości czują się jak by dostali z liścia w ryj od klanu ale też niektórzy czują ulgę jak po wycięciu wrzodów na dupie.

    Niech już będzie ten Kildemand, zostanie w kasie całkiem pokaźna rezerwa finansowa i tutaj zamiast szukać jakiegoś jeszcze jednego średniaka zarząd powinien solidnie dosprzętowić juniorów, niech te chłopaki śmigają i to oni mają szansę być nowymi idolami.

    Krótko mówiąc potrzebny jest Kildemand + Balon w rezerwie + rakiety dla młodych i jazda w playoff z 4 miejsca

    1. Nicki
    2. Kildemand
    3. Emil
    4. Tobiasz/Balon
    5. Zengi
    6. Kubera
    7. Smyk

    Ps. mam przeczucie, że Balon ustawiony w parze z Emilem to mogła by być namiastka pary Balon/Kołodziej

  30. Powrót do góry    #2365
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Znasz swoje środowisko zapewne bardzo dobrze, więc nie będę negował, że w ZG klan jest lubiany (choć mam wątpliwości) ale tak czy siak jak zobaczę w TV Falubaz (zawsze oglądam) po meczu Piotrka śpiewającego "Hej Hej Falubaz" to parsknę śmiechem po czym wywoła to we mnie obrzydzenie
    Z tego co moge wywnioskować z Twoich wpisów ( nie dzisiejszych ), być moze jesteś związany z jakimś środowiskiem kibicowskim w UL ( moge sie mylić ), więc takim odpowiednikiem trybuny K, wiec takie odruchy u Ciebie wcale mnie nie zdziwią ci prawdziwi zawsze inaczej patrzą na takie transfery.

    Cytat Zamieszczone przez deeboy Zobacz posta
    Przykre jest to co się wydarzyło. Pamiętam jak w latach 90 masowo po szkołach i zakładach pracy zbierano pieniądze na rehabilitację seniora Pawlickiego, nie było to raz czy dwa - to było bardzo często. Sam jako dzieciak wielokrotnie wrzucałem do puszki jakieś grosze. Mam wrażenie, że ta rodzina zupełnie o tym zapomniała, jak wielkie wsparcie mentalne i finansowe otrzymała od leszczyńskich kibiców... zapomniała albo być może ma to głęboko w dupie. Ja nie sugeruję, że powinni jeździć za darmo ale też nie powinni postępować w ten sposób.
    W ZG też kupowali koszulki i chodzili pod szpital po dzwonie Warda. W sumie to nawet pozniej w wywiadach nie jąknął się nic o kibicach z ZG. Nie wrzucam tutaj klubu, bo tam z powodu zaległości wiadomo, jakie mogl mieć podejscie do Falubazu. Kibice są fajni, jak przychodza i płacą dziengi na wypłaty. Tylko i wyłącznie wtedy.

  31. Powrót do góry    #2366
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Dworakowski niech się nie kompromituje i nie stara się wybiela poprzez oczernianie mlodego.To są totalne bzdury z 30% podwyżką.On i Rusiecki okazali się frajerami roku a nie sprawnymi negociatorami.
    Zacytujesz zdanie, w którym JD mówi o 30% podwyżce..?
    Bo inaczej wychodzisz na zwykłego głupka.

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi umberto za jego przydatny post!

    Igelski (04-12-2015), never_mind (04-12-2015), santiagoUL (04-12-2015)

  33. Powrót do góry    #2367
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez umberto Zobacz posta
    Zacytujesz zdanie, w którym JD mówi o 30% podwyżce..?
    Bo inaczej wychodzisz na zwykłego głupka.
    Dworakowski tego nie powiedział, to tylko "ustalenia" dziennikarzyn, w ktore ja osobiście nie wierze. Nikt w tym sezonie w SE nie zarobi takich pieniędzy.

  34. Powrót do góry    #2368
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Ja to wiem. vsv pisze jakoby Dworakowski oczerniał PPP mówiąc o zadaniach 30% podwyżki.

  35. Powrót do góry    #2369
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Z tego co moge wywnioskować z Twoich wpisów ( nie dzisiejszych ), być moze jesteś związany z jakimś środowiskiem kibicowskim w UL ( moge sie mylić ), więc takim odpowiednikiem trybuny K, wiec takie odruchy u Ciebie wcale mnie nie zdziwią ci prawdziwi zawsze inaczej patrzą na takie transfery.
    Tak jestem, ale potrafię patrzeć oczami "drugiej strony". Przeżyłem odejście Balona, przeżyłem przyjście Zengoty i Pedersena i jakoś dalej drę ryja za klub i na wyjazdy (chociaż już nie na każde) jeżdżę dalej. Niestety okrutna prawda jest taka, że żużel przestaje być tym żużlem na którym się człowiek wychował. Coraz mniej żużlowych autorytetów...a nawet Ci co już nie jeżdżą go tracą.

  36. Powrót do góry    #2370
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Może Strzelec ? Przykro by było, gdyby w Lesznie wylądował kolejny Falubaz. No ale Wy nam asa, my Wam jokera.


    Sugerujesz, ze wełna "pękł" ?

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    t_zg (04-12-2015)

  38. Powrót do góry    #2371
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Tak jestem, ale potrafię patrzeć oczami "drugiej strony". Przeżyłem odejście Balona, przeżyłem przyjście Zengoty i Pedersena i jakoś dalej drę ryja za klub i na wyjazdy (chociaż już nie na każde) jeżdżę dalej. Niestety okrutna prawda jest taka, że żużel przestaje być tym żużlem na którym się człowiek wychował. Coraz mniej żużlowych autorytetów...a nawet Ci co już nie jeżdżą go tracą.

    Powiem Tobie tak kolego. Im szybciej zrozumiesz, ze żużel nie przestaje być, a już dawno przestał być tym starym żużlem, tym lepiej dla Ciebie.



    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Sugerujesz, ze wełna "pękł" ?

    hahahah tego nie wiem
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 04-12-2015 o 11:25

  39. Powrót do góry    #2372
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Powiem Tobie tak kolego. Im szybciej zrozumiesz, ze żużel nie przestaje być, a już dawno przestał być tym starym żużlem, tym lepiej dla Ciebie.
    ]
    Mówisz, że gorzej być nie może? Ja uważam, że może dlatego użyłem słowa "przestaje być".

  40. Powrót do góry    #2373
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Wiadomość o 30% podwyżce wypuścili ludzie z klubu do mediów,żeby mieć argument jakiś w oczach kibiców.Gdyby to była prawda to Dworakowski bez mrugnięcia okiem powiedziałby to publicznie a nie ze pycha i tego typu tanie banaly.
    Teraz kolejna plotkę wypuścili ze niby jakaś wymiana na linii ZG- Leszno.Ani Jarek ani Patryk nie są w ogóle zainteresowani Lesznem,ciężko to zrozumieć dla tych skompromitowanych kolesi z klubu?.

  41. Powrót do góry    #2374
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Wiadomość o 30% podwyżce wypuścili ludzie z klubu do mediów,żeby mieć argument jakiś w oczach kibiców.Gdyby to była prawda to Dworakowski bez mrugnięcia okiem powiedziałby to publicznie a nie ze pycha i tego typu tanie banaly.
    Teraz kolejna plotkę wypuścili ze niby jakaś wymiana na linii ZG- Leszno.Ani Jarek ani Patryk nie są w ogóle zainteresowani Lesznem,ciężko to zrozumieć dla tych skompromitowanych kolesi z klubu?.
    A kim Ty jesteś, że tak wszystko doskonale wiesz???

    Mariuszem????????????

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    GoTrEk (04-12-2015), Martines (04-12-2015)

  43. Powrót do góry    #2375
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Podzielam zdanie T_zg.
    1. Nie ma już przywiązania do barw -liczy się kasa - a że jeden czy drugi mówi ze kocha Unię, Falubaz czy Stal to tylko pod publiczkę. Dziś Unia jutro Falubaz, pojutrze Stal

    2. Obawiam się niestety, że teraz na Pitera to dopiero zlecą się sępy i pojada po Piotrze, na szczęście są to jednostki, ale niesmak pozostaje. Ja życzę i Piotrkowi i Przemkowi sukcesów i samych trójek (oby tylko nie w meczach z Unią) i na pewno będę im kibicował (poza meczami z Unią), tak jak w przypadku Jarka.

    T_zg parafrazując "punkt widzenie zawsze zależał od punktu siedzenia"
    Kiedyś Nicky był w Lesznie znienawidzony, teraz tysiące mu wiwatują i kibicują itd, itd....
    Ostatnio edytowane przez KrzychoJ ; 04-12-2015 o 11:48

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrzychoJ za jego przydatny post!

    t_zg (04-12-2015)

  45. Powrót do góry    #2376
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

  46. Powrót do góry    #2377
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Wiadomość o 30% podwyżce wypuścili ludzie z klubu do mediów,żeby mieć argument jakiś w oczach kibiców.Gdyby to była prawda to Dworakowski bez mrugnięcia okiem powiedziałby to publicznie a nie ze pycha i tego typu tanie banaly.
    Teraz kolejna plotkę wypuścili ze niby jakaś wymiana na linii ZG- Leszno.Ani Jarek ani Patryk nie są w ogóle zainteresowani Lesznem,ciężko to zrozumieć dla tych skompromitowanych kolesi z klubu?.
    To sa tylko wymysly Gapinskiego. Wiec zamilcz i zmien watek, bo sie gosciu kompromitujesz. WYP#*$dalaj.

  47. Powrót do góry    #2378
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Mówisz, że gorzej być nie może? Ja uważam, że może dlatego użyłem słowa "przestaje być".

    Z perspektywy upadających klubow, znikających ośrodków z pewnością będzie gorzej, jednak jeżeli chodzi o samo " przywiazanie do barw" to wg mnie punkt krytyczny osiągnięty już jakiś czas temu pzdr

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    santiagoUL (04-12-2015)

  49. Powrót do góry    #2379
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,534
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Sytuacja naszej Uni nie jest zbyt ciekawa, musimy pozyskać prawdziwą petarde (kildemand za słaby, kontuzjogenny) bo inaczej będzie średnio. ....
    Nie ma Polskiego klasowego zawodnika, bo Walasek to chyba jakiś wolny żart, a Tobiasz? Może zaskoczyć owszem ,ale może też być tak jak było w tym sezonie....
    Na Teamie Pawlickich zaoszczedzilismy grube pieniądze bo ponad 2mln. ... pozostaje nam rzucić ofertę Hencockowi. ... taka z 1,5mln która przebije wszystkich...a za resztę kasy dosprzetowic młodych, ale tak konkretnie. ... i skład
    Pedersen
    Musielak
    Sayfutdinov
    Zengota
    Greg
    Kubera (smyk)
    Kaczmarek

    Wygląda świetnie jak na ten moment, a jak juniorka pojedzie na świetnym sprzęcie to, możemy nawet pozamiatac ligę

  50. Powrót do góry    #2380
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    No to mamy jakaś jasność. Senior to jednak mały człowiek. Takimi wypowiedziami zmniejsza mi moje rozczarowanie.

  51. Powrót do góry    #2381
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    W życiu nie postawiłbym Hancocka nad Kildemandem.

    Słów Piotra Seniora (mojego idola) nie będę komentował, ale jeśli faktycznie Unia nie chciała Przema (nie chciała, bo nie, a nie z powodu zbyt dużej kasy) to kant dupy rozbić strategię klubu.

  52. Powrót do góry    #2382
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    347
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Czyli według Piotra seniora to jego syn powinien mieć wyższy kontrakt od Nickiego i to od jego syna zarząd powinien zacząć budowanie zespołu na następny sezon. I oczywiście nie powinni przedłużać kontraktu z Pedersenem.

  53. Powrót do góry    #2383
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    W życiu nie postawiłbym Hancocka nad Kildemandem.

    A wg mnie Hancock jest dużo dużo wyżej od Kildemanda. Nie patrze akurat na wiek, bo od dobrych kilku lat słyszymy, że Herbi się kończy. Może nie jeździ tak widowiskowo jak pająk, jednak sportowo go miażdży.

  54. Powrót do góry    #2384
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    W Lesznie raczej nie szukamy jednosezonowców, a ile ten Greg może jeszcze jeździć. Dlatego ja osobiście wolę Kildemanda.

  55. Powrót do góry    #2385
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Panowie proponuję zakończyć temat braci. Nie ma ich i koniec. Kropka.

    Czas pomyśleć o Unii Leszno 2016

    1. Nicki
    2.Tobiasz
    3.
    4.Zen
    5.Emil
    6./7. Kubera/Smyku/Daniel

    Brakuje Nam mocnej ,,trójki'' i rezerwowego.
    Zakładam, że na rezerwę wskoczy Damian.
    Co prawda ,osobiście uważam, że to nie jest dobre rozwiązanie, ani dla Klubu, ani też dla Damiana.
    Jednak nie oszukujmy się. Lepszy On, aniżeli Gapińskie, Świderskie i nie daj Boże jakieś Walaski.......

    A co do numeru ,,3''
    Idealna opcja byłaby z silnym Polakiem. Na dzień dzisiejszy takim jest tylko JH.
    I absolutnie sprawą drugoplanową w tej chwili są moje ,,zamiłowania'' do tego ,,typa''.
    Jeśli miałoby to pomóc Unii, to ........przeżyję to.
    Dla dobra Unii.

    Jeśli nie ,,sympatyczny Jarek'', to jestem za opcją z Griszą!!!
    Koleś to mega kozak. Kocha Nasz tor
    Trzeba tylko trochę Go ,,utemperować'' (a wiadomo, że w Lesznie to potrafią) i mamy trzech rajderów, że palce lizać.
    Do tego solidny Zen.
    Młodzież swoje też pojedzie. Tego jestem pewien.
    Pozostaje Kapitan. Ale to pozostawiam na barkach Brzucha.....

    Kildemand niby fajny, waleczny. Jednak moim zdaniem nie tak pewny jak Laguta.
    Tematu Hancocka nie podejmuje, ze względu na szacunek do Nickiego

    Wiem jedno - będzie dobrze!!!

    NIECH BĘDZIE POCHWALONA TYLKO JEDYNA KRÓLOWA UNIA!!!!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 04-12-2015 o 12:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •