Strona 4 z 299 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach

    Unia Leszno 2016

    No to co ?
    Emila mamy z czego ciesze sie mega, zawodnik petarda, jeden z liderów, super bedzie ogladac go kolejny rok z bykiem na klacie
    Nickiego mamy i to na kolejne 2 lata. Gdy nie bylo Skóry działo się źle i nie byłem przekonany czy to był dobry wybór. Sam Nicki nie miał łatwo, bo mam do dziś przed oczami jak kibice potrafili zamiast przybijac mu 5, zrzucac czapkę z głowy. Ale dzisiaj? Ogniwo jedne z wazniejszych w naszej druzynie. Idealnie pasuje do nas, jest kontrowersyjny i niezbyt lubiany Jak nasz klub w światku żużlowym
    Co dalej?
    Zengi mysle zostanie, i mam nadzieję bracia tez. Ale trzeba mieć też plan awaryjny,tak jak negocjuja z innymi tak i Unia moze negocjowac z zawodnikami by nie zostac na lodzie. Każdy z nas chce pozostania braci w Unii, ale życie pisze rozne scenariusze. Jaki plan awaryjny uważacie ma klub?
    Czy wogole ma?
    I jaki plan byście wy mieli gdyby to od was zależało?

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Jasne, średnia 1.8 zrobiła się z tego że był w zespole Baliński czy Musielak Muszę Cię zmartwić, ale to Ty pieprzysz trzy po trzy. Nawet w wątku zielonogóskim pisano po prostu o konflikcie.
    A co ma jego średnia do tego ? Był po prostu lepszy od Musielaka i THJ, (w sezonie 2014 również od Balińskiego) i był wstawiany do składu. I po ..uja dorabiać jakąś ideologię, że Unia go lepiej traktowała, ze mu zaufała, że dała szanse ? W ZG był najsłabszym ogniwem, dlatego nie jeździł tyle ile by chciał. W adekwatnej sytuacji w Lesznie też by siedział na ławie, nie mam żadnych złudzeń co do tego.

    I napisz coś więcej o tym konflikcie. Bo jakoś nawet w zielonogórskim wątku o tym nie czytałem. Czy po prostu łżesz jak zwykle ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co ma jego średnia do tego ? Był po prostu lepszy od Musielaka i THJ, (w sezonie 2014 również od Balińskiego) i był wstawiany do składu. I po ..uja dorabiać jakąś ideologię, że Unia go lepiej traktowała, ze mu zaufała, że dała szanse ? W ZG był najsłabszym ogniwem, dlatego nie jeździł tyle ile by chciał. W adekwatnej sytuacji w Lesznie też by siedział na ławie, nie mam żadnych złudzeń co do tego.

    I napisz coś więcej o tym konflikcie. Bo jakoś nawet w zielonogórskim wątku o tym nie czytałem. Czy po prostu łżesz jak zwykle ?

    oj mariuszku ja cie prosze ... jak do ciebie nie ma znaczenie srednia zawodnika e lipie... to sorry ja juz nic wiecej nie pisze .a ty dalej brnij udowadniaj i rob z siebie forumowego blazna . widac ta rola ci pasuje.. a ideologie to ty dorabiasz do wszystkiego co tobie pasuje. malo tego jak ktos ma odmienne zdanie od ciebie wyzywasz od klamcow glupkow itp...
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 08-10-2015 o 00:22
    pyra

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (07-10-2015), whu (08-10-2015)

  5. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Może i popieprzyć powinien Mariusz, a nie tylko siedzi na forum
    Szczególnie szybko Balona wykopali, bagatela po 20 latach. A bytak gwoli ścisłości to Balon miał walczyć o skład, uznał jednak, że woli pojezdzić na zapleczu eligi i spróbować sie odbudować.
    I jak, odbudował się?, by wrócić?

    Phenomenon


    Cały czas jest drewniany, ale z roku na rok robi postęp. Nie można mieć 5 Emilow, a Zengi jako ten 4 czy 5 senior sprawdza się. Dlaczego mamy więc być przeciw niemu?



    Zengi już nie jest drewniany (nie po tylu fajnych atakach), on bywa drewniany.

    Co do braci to cyrk się co roku powtarza i to przeważnie z racji życzliwych inaczej oraz zatrwożonych, którzy nie umieją nerwów na wodzy... Cykliczny cyrk dodaje jakiegoś smaczku niepewności, ale z racji tylu plotek krążących corocznie, staje się on nader irytujący. W tym roku sytuacja jest odmienna, Piter nie jest juniorem, zobaczymy co będzie? N spokojnie i niezależnie od wszystkiego

    Co się stało, .
    A Kaczmarek może i nie zadziora Buszmenie, ale trajektorie ładnie zamienia.
    http://www.espeedway.pl/news,i_turni...79365,238.html

  6. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz, gebelsie
    Pieprzysz trzy po trzy. Zengi w Lesznie miał farta, ponieważ zawsze ktoś był słabszy od niego.

    Czyli że świat dostosował się do jego możliwości.
    Był po prostu lepszy od Musielaka i THJ, (w sezonie 2014 również od Balińskiego) i był wstawiany do składu.

    Czyli że jednak Zengota nie czekał na działania świata tego, tylko sam się zabrał do roboty.

    Teraz musimy dojść, który z Twoich domysłów (bo tak to traktujemy z definicji, żebyś za chwilę nie musiał prostować) jest prawdziwy.
    Bo nie wątpię, że nie należysz do tych, co zmieniają zdanie co 5 minut i powyższe jest tylko lichym, nic nie znaczącym przypadkiem



    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 08-10-2015 o 09:17

  7. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    I jaki plan byście wy mieli gdyby to od was zależało?
    Gdyby to było po kilku kubusiach i z chęcią rozpętania piekła, to ja seniorów i sztab awaryjnie planuję tak:

    1. Prosiak.
    2. Miedziak.
    3. Jarek Hampel Jarek.
    4. DJ507.
    5. Prosiaczek.

    Trener: CzeCze lub Gajewski.
    Menedżer: Paweł Jąder.
    Dyrektor: Kryjom.


  8. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mariusz, gebelsie

    Czyli że świat dostosował się do jego możliwości.

    Czyli że jednak Zengota nie czekał na działania świata tego, tylko sam się zabrał do roboty.

    Teraz musimy dojść, który z Twoich domysłów (bo tak to traktujemy z definicji, żebyś za chwilę nie musiał prostować) jest prawdziwy.
    Bo nie wątpię, że nie należysz do tych, co zmieniają zdanie co 5 minut i powyższe jest tylko lichym, nic nie znaczącym przypadkiem

    Sobotch, Ty zamiast mądrzeć na starość to głupiejesz. Dosłownie dramat.

    Oba są prawdziwe, skoro w jednym poście piszę, że THJ, Balon czy Musielak, byli słabsi od Zengiego to według mnie w innym poście, śmiało mogę napisać, że Zengi był lepszy od wspomnianej trójki. Gdzie tutaj widzisz jakiekolwiek rozbieżności ? Jedynie fakt, że byłeś po kubusiu, może Ciebie tutaj rozgrzeszyć.

    I gdzie ja twierdziłem, że Zengi "nie zabrał się do roboty" ? A w ogóle to czytałeś tą dyskusję od początku czy może, jak to masz w zwyczaju (Ty i wielu innych) wpieprzasz się w połowie i udajesz, że wiesz o co chodzi ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 08-10-2015 o 10:28
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #143
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Że też Wam się chce.
    Ja dyskusji z Mariuszem nie ogarniam.
    Zdarza się, że nie kumam, o co mu w ogóle chodzi. A gdy wiem, o co mu chodzi i zwykle nie zgadzając się z tym podnoszę to w danym wątku - wtedy Mariusz często odpowiada, że błądzę i nie rozumiem o co mu chodzi

  10. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Że też Wam się chce.
    Ja dyskusji z Mariuszem nie ogarniam.
    Zdarza się, że nie kumam, o co mu w ogóle chodzi. A gdy wiem, o co mu chodzi i zwykle nie zgadzając się z tym podnoszę to w danym wątku - wtedy Mariusz często odpowiada, że błądzę i nie rozumiem o co mu chodzi
    Czyli wniosek jest jeden. Albo ja wyrażam swoje opinie mało zrozumiale. Albo Ty jesteś taki tępy. Wybierz sobie odpowiednią opcję, ja wybiorę swoją

    A w ogóle, że też Ci się chce ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #145
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli wniosek jest jeden. Albo ja wyrażam swoje opinie mało zrozumiale. Albo Ty jesteś taki tępy. Wybierz sobie odpowiednią opcję, ja wybiorę swoją

    A w ogóle, że też Ci się chce ?
    Jak tak dalej z takim zaangażowaniem bedziesz udzielal się na forum UL będziemy Ci śpiewać: " Jesteś bykiem "

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    GoTrEk (08-10-2015), whu (08-10-2015)

  13. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jak tak dalej z takim zaangażowaniem bedziesz udzielal się na forum UL będziemy Ci śpiewać: " Jesteś bykiem "


    Hahahaha dobre

  14. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ech Mariusz, jacy my wszyscy głupi. Musisz znajdować się w tym skromnym procencie osób zawyżających poziom intelektualny naszego społeczeństwa, co w sumie Ci się chwali
    To miło, że teraz wchodzisz na normalną ścieżkę argumentacji. Szkopuł w tym, że trzeba było do tego zdopingować

  15. Powrót do góry    #148
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Bo Mariusz

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli wniosek jest jeden. Albo ja wyrażam swoje opinie mało zrozumiale. Albo Ty jesteś taki tępy. Wybierz sobie odpowiednią opcję, ja wybiorę swoją

    A w ogóle, że też Ci się chce ?
    Jak nie ma argumentu to używa jednego
    jesteś tępy..........

    Ale skoro w wątku o ZG ruch jak w ulu ale konkretów brak, lepiej zabrać głos w temacie UL bo wszystkie informacje co u nas się dzieje najpierw wiedzą w ZG.
    Działania naszych włodarzy bardzo mi się podobają, wszystkie spotkania są w jednym miejscu a decyduje wąskie grono nie dzieląc się na szeroką skalę posunięciami. To daje przewagę w negocjacjach i spokojne rozmowy bez na pinki.
    Czekam na kolejne dobre informację i taka jak napisałem zamknięcie składu do końca października.
    Wojtek
    Fan Unii

  16. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co ma jego średnia do tego ? Był po prostu lepszy od Musielaka i THJ, (w sezonie 2014 również od Balińskiego) i był wstawiany do składu. I po ..uja dorabiać jakąś ideologię, że Unia go lepiej traktowała, ze mu zaufała, że dała szanse ? W ZG był najsłabszym ogniwem, dlatego nie jeździł tyle ile by chciał. W adekwatnej sytuacji w Lesznie też by siedział na ławie, nie mam żadnych złudzeń co do tego.
    Ja podzielam zdanie Mariusza.
    Jeżeli postawiono na Zengiego i mu zaufano, to dlaczego po dwóch pierwszych meczach, gdzie wypadł dużo lepiej z trójki (TM, TJ,GZ) walczących o skład pominięto go w meczu w Gorzowie???? Gdyby nie kontuzja Tobiasza, to moim zdaniem Zengiego tak czesto w składzie by nie było. Zengi dostał szanse, bo nie było innej opcji i ją wykorzystał w 200%.
    Nie mamy się co tu spierać czy Zengi osiągnąłby to co osiągnął, gdyby nie kontuzja Tobiasza. Tego nie wiemy i wiedzieć nie będziemy.
    Wiemy tylko pomogło mu to rozwinąć skrzydła, pokazac swój potencjał.
    Jak ktos wyżej napisał, nie jest już drewniany, on bywa drewniany.

    Pozdrawiam

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrzychoJ za jego przydatny post!

    elgato (08-10-2015)

  18. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Panowie do brzegu !

    Mariusz słusznie zauważa, że robicie z Zengoty jakiegoś gnojongo, torturowanego w ZG chłopaka. Dorabiacie mu taki status jak sam sobie dorobił Jarek Hampel, zanim przeszedł do Flaubazu. Och jaki on był niekochany, biedny bity i wyrzucony na bruk przez okrutnego Józefa.

    Wiadomo takie bzdury dobrze się sprzedają, zwłaszcza w sezonie ogórkowym Ale na Boga, czytajmy trochę między wierszami.
    UNSCARED

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    elgato (08-10-2015)

  20. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Właśnie. Ja mimo swej rzekomej indolencji umysłowej wyczytuje miedzy wierszami wpisów naszego gościa w wątku, że jego piekarnia "mówi" o Zengim - "najprawdopodobniej zostaje w Lesznie".
    Dziękujemy za poszlakę

  21. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Początki Grzegorza w UL nie były łatwe. Zdarzały się mecze ( Zielona Góra, Gniezno ) w których nie zdobywał choćby jednego punktu.
    Jednak praca, plus to, że jeździł w kolejnych meczach, spowodowały że nabrał pewności siebie, potrafił wykrzesać ile się da.
    Największa zmiana, jaką można zauważyć na przestrzeni tych trzech sezonów, to biegi nominowane. Wcześniej, nawet gdy w meczu punktował fajnie, z reguły w XIV czy XV w ciemno można było mu wpisać 0.

  22. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Właśnie. Ja mimo swej rzekomej indolencji umysłowej wyczytuje miedzy wierszami wpisów naszego gościa w wątku, że jego piekarnia "mówi" o Zengim - "najprawdopodobniej zostaje w Lesznie".
    Dziękujemy za poszlakę
    Przepraszam, ale czy ty przypadkiem wlasnie nie stwierdziles, ze umiesz czytac Mariusza?
    Co za megalomania!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Franz (08-10-2015)

  24. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Gadu gadu a tymczasem ważniejsze dramaty się dzieją http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdj...62#photo-start Skalpują Adama!
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  25. Powrót do góry    #155
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Gadu gadu a tymczasem ważniejsze dramaty się dzieją http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdj...62#photo-start Skalpują Adama!


    ale to bylo wczoraj kazdy nie mal juz widzial... ten dramat .. skora wygladal na bardziej przerazonego niz w final gdy sparta prowadzila u nas .hahah
    pyra

  26. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    ale to bylo wczoraj kazdy nie mal juz widzial... ten dramat .. skora wygladal na bardziej przerazonego niz w final gdy sparta prowadzila u nas .hahah
    Chop przez kilkanaście lat nie widział się w lustrze w nowej formie dlatego pewnie te przerażenie
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  27. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ech Mariusz, jacy my wszyscy głupi. Musisz znajdować się w tym skromnym procencie osób zawyżających poziom intelektualny naszego społeczeństwa, co w sumie Ci się chwali
    To miło, że teraz wchodzisz na normalną ścieżkę argumentacji. Szkopuł w tym, że trzeba było do tego zdopingować
    No to się okazuje, że i Ty masz jakieś zasługi na tymże forum
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #158
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

    Fajny filmik o Sqrze:
    "Wygraj Siebie - Adam Skórnicki"
    (Fajne momenty z ukrytej kamery)

    http://www.youtube.com/watch?v=Tab540chYWk&sns=em

    Ani dzien dobry, ani pocaluj mnie w d....


    Kilka zdan od Nickiego Pedersena po podpisaniu kontraktu z Unia Leszno:

    http://www.youtube.com/watch?v=Xtz1HSpYIjc&sns=em
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 08-10-2015 o 22:24

  29. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Fajny filmik o Sqrze:
    "Wygraj Siebie - Adam Skórnicki"
    (Fajne momenty z ukrytej kamery)

    http://www.youtube.com/watch?v=Tab540chYWk&sns=em

    Ani dzien dobry, ani pocaluj mnie w d....


    Kilka zdan od Nickiego Pedersena po podpisaniu kontraktu z Unia Leszno:

    http://www.youtube.com/watch?v=Xtz1HSpYIjc&sns=em



    Ciekawa rzecz powiedział Nicki. Czyżby faktycznie rozłam, a może żegnamy Zena, a moze celowe "zagranie"....... hmmm

  30. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/e...635,1,984.html



    Sam już nie wiem co o tym myśleć ale tekst jakby wyrwany z opowieści forumowych Opcje są dwie albo nasi piękny teatrzyk odgrywają (i kontrakty już podpisane ale niech myślą, ze nie) albo komuś znowu *******o.........

  31. Powrót do góry    #161
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,246
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/e...635,1,984.html



    Sam już nie wiem co o tym myśleć ale tekst jakby wyrwany z opowieści forumowych Opcje są dwie albo nasi piękny teatrzyk odgrywają (i kontrakty już podpisane ale niech myślą, ze nie) albo komuś znowu *******o.........
    Moim zdaniem PS znów sieje ploty. Poczekajmy spokojnie. Ja myślę, że Pawliccy zostaną w Unii na kolejny sezon. A te teksty, że są tani....

    Spokojnie....

  32. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach

    Unia Leszno 2016

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Moim zdaniem PS znów sieje ploty. Poczekajmy spokojnie. Ja myślę, że Pawliccy zostaną w Unii na kolejny sezon. A te teksty, że są tani....

    Spokojnie....
    Owszem, ale rozsadek ponad wszystko.

  33. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/e...635,1,984.html



    Sam już nie wiem co o tym myśleć ale tekst jakby wyrwany z opowieści forumowych Opcje są dwie albo nasi piękny teatrzyk odgrywają (i kontrakty już podpisane ale niech myślą, ze nie) albo komuś znowu *******o.........
    Byłbym wdzięczny, gdyby przy okazji cytowania PS wrzucać tutaj choć część tekstu. Jakoś wolę odpuścić sobie klikanie po to, żeby stek bzdur czytać.
    Ja rozumiem, że z czegoś żyć trzeba, ale żeby nie sprawdzać choćby na stronie zawodnika pewnych informacji, jak te chociażby, że sponsorzy z ZG szantażują Zengotę?

    Co do Pawlickich - musiałby się gdzieś znaleźć naprawdę poważny sponsor aby szczególnie w kontekście GP opłacało się braciom zmieniać całe otoczenie. Cała sprawa w mojej ocenie dotyczy co najwyżej braku gwarancji startów w każdym meczu. A może chodzi tylko o to, by podtrzymać możliwie długo zainteresowanie wobec klubu mediów - bo to darmowa reklama.
    Mam dziwny spokój tej jesieni
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  34. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Byłbym wdzięczny, gdyby przy okazji cytowania PS wrzucać tutaj choć część tekstu. Jakoś wolę odpuścić sobie klikanie po to, żeby stek bzdur czytać.
    Ja rozumiem, że z czegoś żyć trzeba, ale żeby nie sprawdzać choćby na stronie zawodnika pewnych informacji, jak te chociażby, że sponsorzy z ZG szantażują Zengotę?

    Co do Pawlickich - musiałby się gdzieś znaleźć naprawdę poważny sponsor aby szczególnie w kontekście GP opłacało się braciom zmieniać całe otoczenie. Cała sprawa w mojej ocenie dotyczy co najwyżej braku gwarancji startów w każdym meczu. A może chodzi tylko o to, by podtrzymać możliwie długo zainteresowanie wobec klubu mediów - bo to darmowa reklama.
    Mam dziwny spokój tej jesieni



    Brak gwarancji startów dla Przemka I guess

  35. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Media zawsze szukają sensacji dlatego te informacje nie są pewnie do końca prawdziwe. Ciekawe czy Rzeszów rzeczywiście jest zainteresowany Kaczmarkiem? Mam nadzieję że Daniel dostanie szansę startów w Unii Leszno w przyszłym sezonie. Co do Pawlickich to mam nadzieję że zostaną w Lesznie. Na razie musimy przeczekać nerwowy okres plotek i informacji prasowych do momentu oficjalnego potwierdzenia składu czyli standardowo do Świąt. Może znowu zrobią jakąś akcję na stronie klubu.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  36. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Media zawsze szukają sensacji dlatego te informacje nie są pewnie do końca prawdziwe. Ciekawe czy Rzeszów rzeczywiście jest zainteresowany Kaczmarkiem? Mam nadzieję że Daniel dostanie szansę startów w Unii Leszno w przyszłym sezonie. Co do Pawlickich to mam nadzieję że zostaną w Lesznie. Na razie musimy przeczekać nerwowy okres plotek i informacji prasowych do momentu oficjalnego potwierdzenia składu czyli standardowo do Świąt. Może znowu zrobią jakąś akcję na stronie klubu.



    Do świąt, chyba nie ?! Oby Ci bardziej wtajemniczenia twierdzą, ze maksymalnie do końca października

  37. Powrót do góry    #167
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Do świąt, chyba nie ?! Oby Ci bardziej wtajemniczenia twierdzą, ze maksymalnie do końca października
    Ultimatum Fajna opcja negocjacji ktora jest bardzo pomocna w kontekscie tego by zawodnik nie stawiał warunkow chlebodawcy.

  38. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Kiedyś za moich czasów, każdy artykuł, przechodził przez pokój naczelnego! Do tego każdy tekst posiadać musiał cytat osoby, zainteresowanej danym tematem. Cytat ten, uprzednio był autoryzowany przez osobę wypowiadającą się w tekście.
    Taki artykuł nie dość, że był czytany przez naczelnego, przechodził jeszcze przez ,,sito'' redaktora prowadzącego dane wydanie gazety.

    Po wprowadzonych ewentualnych korektach, wracał do piszącego, ten akceptował naniesione zmiany i podpisywał się swoim imieniem i nazwiskiem.

    Tak mniej więcej wyglądała praca w redakcjach 15-17 lat temu.

    Dziś jak widać wystarczy założyć bloga, mieć w komórce 4 numery telefonów, pisać totalne bzdury, rzeczy które kompletnie oderwane są od rzeczywistości. Po prostu pisać i kasować wierszówkę.

    Absolutny dramat. Poziom Dariusza Ostafińskiego i przeglądu sportowego jest przynajmniej trzykrotnie niższy aniżeli GW!
    A to oznacza, że już niżej naprawdę upaść się nie da

    Jak można nazywać się dziennikarzem sportowym, znawcą danej dyscypliny a wypisywać takie wierutne bzdury?????

    Bracia Pawliccy w pakiecie za 2,2 mln????
    Powiedziałem to sekundę temu 10 letniemu Synowi
    Spojrzał i odpowiedział: Trochę mało nie uważasz???

    Nastolatek, niedzielny kibic a pojęcie większe ma od redaktora......

    Za 2,2 mln Pawliccy to nawet ogródka nie wyplewią redaktorowi, a co dopiero będą się ,,zabijać'' na motorach!

    Na chłopski rolniczy rozum.
    Skoro taki Emil i Nicki mają mniej więcej 1,7-1,8 mln na głowę, to bracia za cztery stówki więcej będą we dwóch ,,śmigać''???

    Dlatego próbujmy trzymać poziom dyskusji, choć tu na forum i ,,na Boga nie podpierajcie się'' wyssanymi nie wiem skąd ,,newsami'' PS.

    Bo to jest żenujące!!!
    I nijak się ma do rzeczywistości

    ps. Nawiązując do tematu wątku, napiszę tylko, że jest ponoć ,,ciężko''.
    Bardzo lubię jednego i drugiego, ale wychodzę z założenia, że nic na siłę!!!

    UNIA TO MY ............ i chyba to jest najważniejsze
    Ostatnio edytowane przez welna ; 09-10-2015 o 15:42

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Filipek (09-10-2015), RJG_11 (09-10-2015), lemur6666 (09-10-2015)

  40. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    ps. Nawiązując do tematu wątku, napiszę tylko, że jest ponoć ,,ciężko''.
    Bardzo lubię jednego i drugiego, ale wychodzę z założenia, że nic na siłę!!!

    UNIA TO MY ............ i chyba to jest najważniejsze



    Znaczy się chłopakom się odmieniło?! Jak w innym poście zaznaczyles "nikt z jeżdżących........" I tak dalij Co do dalszej wypowiedzi należy w pełni się zgodzić, nic na siłę.

  41. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Welna

    Za 2,2 mln Pawliccy to nawet ogródka nie wyplewią redaktorowi, a co dopiero będą się ,,zabijać'' na motorach!

    Na chłopski rolniczy rozum.
    Skoro taki Emil i Nicki mają mniej więcej 1,7-1,8 mln na głowę, to bracia za cztery stówki więcej będą we dwóch ,,śmigać''???
    Całkowicie się z Tobą nie zgodzę.

    Piter - gdzieś tak 1.3 mln, Przemek - gdzieś tak 0.9 mln. I co, to jest mało ? Tylko desperat może ich przepłacić. A i tak pewnie w Lesznie, będą chcieli zbić te kwoty jeszcze w dół. Przecież Piter wchodzi dopiero w wiek seniora, a Przemek wcale na wiecej nie zasłużył swoją postawą na torze w sezonie 2015. To ile Ty byś im dał ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 09-10-2015 o 17:38
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Welna



    Całkowicie się z Tobą nie zgodzę.

    Piter - gdzieś tak 1.3 mln, Przemek - gdzieś tak 0.9 mln. I co, to jest mało ? Tylko desperat może ich przepłacić. A i tak pewnie w Lesznie, będą chcieli zbić te kwoty jeszcze w dół. Przecież Piter wchodzi dopiero w wiek seniora, a Przemek wcale na wiecej nie zasłużył swoją postawą na torze w sezonie 2014. To ile Ty byś im dał ?
    Desperat ?

    Sezon 2014 ?


    Mariusz czas przestawić zegarek i wracać do przyszłości, potęga Falubazu przeminęła , teraz rządzi UNIA LESZNO

    realb2futuredate.jpg
    UNSCARED

  43. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Mariusz

    Piotr to NAJSKUTECZNIEJSZY żużlowiec DMP 2015. Lider przez duże ,,L''
    Do tego stały uczestnik GP 2016.
    Jeśli Ty dałbyś Mu 1,3 mln to na ile w takim razie wyceniasz takiego np. Protasiewicza?

    Piter zasługuje absolutnie na porównywalne warunki co Dzik czy Emil. Stówa ,, w tą czy tamtą'' nie ma tu już znaczenia.

    Przema natomiast przeceniłeś Ja bym Mu nawet tych dziewięciu stów nie dał. Jednak On chce ciut więcej.


    Byczek
    czy Im się odmieniło? Pewnie nie. Nadal chcą tu jeździć, ale jak to w życiu bywa. Jak się od razu nie dogadasz to każda kolejna rozmowa jest trudniejsza.
    A jak do tego ktoś się jeszcze trzeci wtrąca (czyt. Zmora) i podsyca to w głowie robi się mętlik prawda?

    Unia pewnych rzeczy nie może zagwarantować. Wręcz nie może i tu ich absolutnie popieram!
    Zmora natomiast to gwarantuje i zapewnia danym punktem w kontrakcie.
    Chyba nie muszę pisać ,,wypisz wymaluj'' o czym mowa.....

    Jak to się skończy?
    Czas pokaże ........

    Jedno jest niestety pewne.
    Póki co muszę mieć ,,wartę'' na rogatkach Leszna od strony Piły.........

  44. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mariusz

    Piotr to NAJSKUTECZNIEJSZY żużlowiec DMP 2015. Lider przez duże ,,L''
    Do tego stały uczestnik GP 2016.
    Jeśli Ty dałbyś Mu 1,3 mln to na ile w takim razie wyceniasz takiego np. Protasiewicza?
    hmmm w nominowanych, 15 biegach, nie pamietam za bardzo aby jezdzil a czesto UL w nich wygrywala mecze. jezdzil zawsze 1 bieg juniorski. zawalil finaly. uczestnik GP zaden argument. bardziej przeciw jako senior niech pojedzie taki sezon jak Emil czy Nicki a tak... to te 200-300 tys mniej

  45. Powrót do góry    #174
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Robi, przecież to proste. Nie jeździł w XV ( zdaje się że podobnie rzecz ma się ze Zmarzlikiem ) gdyż startował z pozycji juniorskiej, i wykorzystywano go do biegu XIV. Akurat Piotr, zwłaszcza w tych biegach ( także z RZ wcześniej ) wygrał Unii najwięcej meczów.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    welna (09-10-2015)

  47. Powrót do góry    #175
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Piter na poziomie Emila czy Nickiego? to nie bardzo według mnie niech potwierdzi to jako senior i utrzyma się w GP to wtedy można ich porównywać jeżeli chodzi zrobki

  48. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Piter na poziomie Emila czy Nickiego? to nie bardzo według mnie niech potwierdzi to jako senior i utrzyma się w GP to wtedy można ich porównywać jeżeli chodzi zrobki
    Ale po co? Co to wogóle za wyznacznik? Holder utrzymał się w cyklu. Doyle utrzymał się w cyklu.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  49. Powrót do góry    #177
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Byczek
    czy Im się odmieniło? Pewnie nie. Nadal chcą tu jeździć, ale jak to w życiu bywa. Jak się od razu nie dogadasz to każda kolejna rozmowa jest trudniejsza.
    A jak do tego ktoś się jeszcze trzeci wtrąca (czyt. Zmora) i podsyca to w głowie robi się mętlik prawda?

    Unia pewnych rzeczy nie może zagwarantować. Wręcz nie może i tu ich absolutnie popieram!
    Zmora natomiast to gwarantuje i zapewnia danym punktem w kontrakcie.
    Chyba nie muszę pisać ,,wypisz wymaluj'' o czym mowa.....
    Rozumiem, że chodzi o gwarancję startów, tak jak zawsze chłopaków broniłem, tak twierdzę że jeżeli boją się rywalizacji o miejsce w składzie z Toffikiem i Zengotą, to niech idą posmakować Władkowego. Ciekawe czy wzięli pod uwagę, że Zmora gwarantuje im ilość meczy,a nie ilość biegów??, żeby się czasem chłopaki nie przechytrzyły, jak któremuś nie pójdzie dwa biegi i może iść do szatni, piszczałka go zastąpi. No i jak już mowa o piszczałce, to czy Piter zdaje sobie sprawę, że tam będzie ciągle w cieniu Bartusia??
    Mam nadzieje że to wszystko bardziej sensacje tego mizernego redaktorzyny, i się dogadają. A nawet jak nie to nie ma co płakać, poradziliśmy sobie bez Kasprzaka, poradziliśmy sobie bez Hampela, poradzimy sobie i bez braci.

  50. Powrót do góry    #178
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Tylko w Lesznie Przemuś po nieudanych 2-3 biegach mógł dostać jeszcze kolejny... I ciągle prowadzący parę. Zamienić go nr z THJ i nie łapałby się do składu. Ale to "nasz" i fajnie by było gdyby został - no i ma potencjał
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  51. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Hulc, przecież to proste. Junior nie moze zarabiac tyle samo co senior majac "latwiejsze" biegi majac bieg juniorski. Inna tabelka biegowa inne nr startowe, odyslam do eksperta w tej dziedzinie Buszmena

    choc powiedzialem 2+2=4 to teraz na sile bedzie ktos usilowal wmawiac ze Pawlicki powinien dostac tyle samo co Nicki/Emil. luzik
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 09-10-2015 o 19:32

  52. Powrót do góry    #180
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Ale po co? Co to wogóle za wyznacznik? Holder utrzymał się w cyklu. Doyle utrzymał się w cyklu.
    Może to jest jakiś wyznacznik bo który z Polski debiutantów wszedł do GP i się utrzymał teraz na pewno Janowski i za ten sezon go podziwiam super jazda w ligach i w GP

Strona 4 z 299 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •