Strona 297 z 299 PierwszyPierwszy ... 197247287295296297298299 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,321 do 13,365 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #13321
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    1. Janusz Kołodziej
    2. Peter Kildemand
    3. Piotr Pawlicki (C)
    4. Emil Sajfutdinov
    5. Grzegorz Zengota
    6. Bartosz Smektała
    7. Dominik Kubera
    R. Daniel Kaczmarek

    No i fajnie 😎
    Piter kapitanem wtedy? 😜

    P.S
    Pani Duda prezesem nr.2? 🤔
    Pan BR wypisuje na TT...
    BR narazie to sie na TT tlumaczy.
    Chcial byc pierwszy, a zaliczyle niezla wtope i sie osmieszyl

  2. Powrót do góry    #13322
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    BR narazie to sie na TT tlumaczy.
    Chcial byc pierwszy, a zaliczyle niezla wtope i sie osmieszyl
    Z Brygidą ? 😎
    Małe fo pa 😄

  3. Powrót do góry    #13323
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Ale przyznaje że genialnie rozegrali to ludzie kierujący karierą Patryka.
    Co jest w tym genialnego?
    On czy tam Honorata rozgrywa tak Falubaz od kilku lat.
    Pomijam juz nawet fakt,ze kazdy kto gra podobnie ( np.Pawliccy ) jest centusiem i sprzedawczykiem
    nie przywiazanym do barw klubowych a Dudek za to samo ogloszony jest geniuszem.
    Jakie te zycie przewrotne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (08-10-2016), Noski (08-10-2016), elgato (08-10-2016), lego (10-10-2016), Michal87 (08-10-2016)

  5. Powrót do góry    #13324
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,112
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Nie ma tematu Tai w Unii.
    W sumie to już po ostatnim meczu sezonu nie było tematu, wystarczyło przeczytać wpis Taia na instagramie.

    twoffinden14 points today in Poland been a fun year! i would like to thanks the fans for always being there even tho we have been at Poznan all season and all the sponsors for there continued support cant wait for next year again with wroclaw 👊🏽 #TW108
    Oczywiście to tylko słowa, ale do tej pory Tai był czlowiekiem słownym i nie sądzę, by nagle to się miało zmienić.

  6. Powrót do góry    #13325
    Użytkownik Awatar rhekin
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Oni mu wierzą na słowo, bo taki wiarygodny a on ich potem robi w balona i nawet nie ma odwagi tego powiedzieć w twarz a załatwia to przez media (czyt. sprawa Gapińskiego).

    Gapiński wiedział od samego początku że ROW czeka na ruch Holty, niestety o tym już w informacjach żalących się w mediach jakoś zapomniał wspomnieć

    I nie mów mi że tragedia Krystiana doprowadziła do spadku Tarnowa bo wg mnie przyczynił się do tego Mikelsen i Świderski którzy nic nie jechali

    Po pierwszej odjechanej kolejce twierdziliście że śnieg, po drugiej rozbita Unia.
    Trzeb przełknąć gorycz porażki i tyle brakowało u was tego co było u nas czyli atmosfery.
    Twierdzisz że mieliśmy samych pierwszoligowców a w połowie sezonu wszyscy się napalaliście że ten jeden cienias już u was będzie w sezonie 2017.
    A u nas taki prezes zły że tzw przez wszystkich złotówa Łaguta z nikim nawet rozmów nie prowadziła a ten co miał nas opuścić bo w Rybniku nie ma żadnych perspektyw podpisał kontrakt na 2 lata.

    Podsumowując dzięki naszemu "złemu" prezesowi pierwszy raz od 1992 r byliśmy przed Unią Leszno.
    pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #13326
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Nie dzięki Prezesowi tylko dzięki Skórze.

  8. Powrót do góry    #13327
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez rhekin Zobacz posta
    I nie mów mi że tragedia Krystiana doprowadziła do spadku Tarnowa bo wg mnie przyczynił się do tego Mikelsen i Świderski którzy nic nie jechali
    Gdyby był Krystian to wspomniana przez ciebie dwójka ma 2 biegi mniej w meczu. Nie mówiłem o tym bo uznałem to za oczywiste.

    Cytat Zamieszczone przez rhekin Zobacz posta
    Po pierwszej odjechanej kolejce twierdziliście że śnieg, po drugiej rozbita Unia.
    Z Unia nie zremisowaliście przez brak Emila a przez pana Sokołowskiego w wieżyczce

    Cytat Zamieszczone przez rhekin Zobacz posta
    Twierdzisz że mieliśmy samych pierwszoligowców a w połowie sezonu wszyscy się napalaliście że ten jeden cienias już u was będzie w sezonie 2017.
    Zakładam że chodzi o Fricke hmmm.... nie no bez przesady Fricke to 27 średnia w Ekstralidze - takich zawodników my mamy. My potrzebujemy lidera - bo go zabrakło w tym sezonie. Fricke jechał najlepszy sezon w Ekstralidze a miał średnią na poziomie Janowskiego i Pi.Pawlickiego którzy jechali najgorszy sezon w życiu. To wszystko tłumaczy. A już nawet nie wspominam wszystkim o tym że był tylko o 0,100 pkt/bieg lepszy od tego dramatycznego i słabego Jonssona który według super prezesa nie zasłużył swoją jazdą na kontrakt w ROW-ie bo zawiódł

  9. Powrót do góry    #13328
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta

    Zakładam że chodzi o Fricke hmmm.... nie no bez przesady Fricke to 27 średnia w Ekstralidze - takich zawodników my mamy. My potrzebujemy lidera - bo go zabrakło w tym sezonie. Fricke jechał najlepszy sezon w Ekstralidze a miał średnią na poziomie Janowskiego i Pi.Pawlickiego którzy jechali najgorszy sezon w życiu. To wszystko tłumaczy. A już nawet nie wspominam wszystkim o tym że był tylko o 0,100 pkt/bieg lepszy od tego dramatycznego i słabego Jonssona który według super prezesa nie zasłużył swoją jazdą na kontrakt w ROW-ie bo zawiódł
    Jaja sobie robisz?
    Fricke pojechał pierwszy sezon w E-lidze, to był jego debiutancki, więc na jakiej podstawie stwierdzasz że najlepszy?
    On ma 20 lat, i zaliczył bardzo spektakularny debiut w debiutanckim sezonie, gdzie był jedną wielką niewiadomą.

    Średnia na poziomie Pawlickiego? Naprawdę pogratulować Pawlickiemu średniej.

    Jest jeszcze coś takiego jak wymagania, nie wiem ile w Lesznie wymaga się od Pawlickiego, ale podejrzewam że więcej niż 1.6 na bieg jako prowadzący parę.
    Załóżmy że wymagali od niego np. 1.9 przed sezonem, zrobił 1.6 pojechał bardzo źle.
    A ile wymagano od Fricke'a ? 1.3? Zrobił 1.7, pojechał rewelacyjnie.

    Bo zasadniczo tak budowana jest drużyna i zakłada się ile zawodnik zrobi punktów, jeżeli wymagasz od zawodnika 4-5 a on robi 7-8 to jedzie ponad stan, i drużyna na tym zyskuje.
    A jeżeli wymagasz 12-13 a robi 6-7 to drużyna na tym traci. Mimo że Ci zawodnicy jadą na podobnym poziomie, ale w jednym przypadku jest progres i bardzo dobry wynik, a w drugim kompromitacja.


    I tak można oceniać te sezony ligowe, Fricke-rewelacyjny sezon, Pawlicki, Janowski-Kompromitacja.

    Analogiczna sytuacja z AJ, nie spełnił oczekiwań, po prostu zawalił, i się z nim pewnie żegnają, to normalne jeżeli zawodnik jedzie bardzo źle, że albo mu utną kontrakt, albo się z nim pożegnają. Rzecz jasna w Lesznie jest trochę inaczej, bo niektórzy pewnie daliby Pawlickiemu podwyżkę

    Ale nawet nie porównuj zawodnika, o którym niektórzy piszą "lepszy od Kołodzieja " do juniora, od którego nikt nic nie wymagał, który pojechał pierwszy sezon i jechał ponad oczekiwania w każdym meczu.

  10. Powrót do góry    #13329
    Użytkownik Awatar rhekin
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Miałem już napisaną odpowiedź ale komórka mi to jakoś wykasowala.
    Mój przedmówca wytłumaczył Ci dlaczego Fricke jest na 2 lata a mój uwielbiany AJ odpada.
    Wracając do Tarnowa to przejrzałem wyniki Krystiana do felernego wypadku to zrobił max 6 pkt więc Unii by nie zbawil.
    Poza tym cieszcie się bo byście spadła 😀

  11. Powrót do góry    #13330
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach


    zawsze myślałem ze to ten który zapierdziela swoją robotę czy Pawlicki jest winny złej atomsfery, brak wyników powoduje takie napiecia ale to TYLKO Nicki glowny winowajca

    Pawlickiego wywalić na zbity pysk moze sie ogarnie a wtedy i atomsfera sie oczysci.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    JaacPoz (08-10-2016), Uniafan (08-10-2016)

  13. Powrót do góry    #13331
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Z tego co widac lokalna gwiazda moze smialo startowac po podwyzke ... w inny klubie lol

  14. Powrót do góry    #13332
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Z tego co widac lokalna gwiazda moze smialo startowac po podwyzke ... w inny klubie lol
    To moze byc najwiekszy problem w porozumieniu z Piotrkiem...

    Bo klub moze mu z regulaminu obciac 20% spokojnie ale nie sadze by Pietrek chcial sie zgodziic...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  15. Powrót do góry    #13333
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Powiem Wam Panowie, że jednak do końca takimi tukami nie jesteśmy
    Może i drzemy pyska na siebie, bzdury wypisujemy i czepiamy się Piotrusia naszego jedynego... Ale przynajmniej każdy z nas jest zdrowy na umyśle [w mniejszym / większym stopniu ]

    Jednakże właśnie po przeczytaniu kolejnych bzdur Ostafińskiego [tak BZDUR ] uświadomiłem sobie, że moje zdanie na temat prezesów i ludzi tworzących środowisko żużlowe jest słuszne... a uważam ich za ludzi "mało poważnych" delikatnie kwestię ujmując.

    Od dłuższego czasu trwa nagonka na Barona: za tory jakie przygotowywał dla Sparty rozliczają Go już wszędzie: W radio, w telewizji, w internecie, w gazetach.
    Nagle każdy, dosłownie każdy redaktorzyna, pismak, działacz, prezes- wszyscy widzą jakie skandaliczne tory przygotowywał Baron dla Sparty.
    Co ciekawe- wszyscy zgodnie przyznają, że precedens ten trwa już od 2015 roku i w tym okresie miał właśnie swoje epicentrum.
    Dlaczego więc szanowne środowisko pomyleńców dało temu preparatorowi w skandalicznym 2015 roku tytuł MENAGO ROKU?

    Naprawdę żałuję, że nie istnieje instytucja palca bożego wyłaniającego się zza chmur, który w aktach permanentnej głupoty pierd***nie delikwenta piorunem przy jednoczesnym akompaniamencie chóru anielskiego intonującego "Jesteś winny!"...

    Poza tym wszystko u mnie OK, a czapeczka nie ciśnie
    pozdrawiam serdecznie z Leszna

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Mefitzo (08-10-2016), Robson-Wałbrzych (08-10-2016), santiagoUL (09-10-2016)

  17. Powrót do góry    #13334
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Powiem Wam Panowie, że jednak do końca takimi tukami nie jesteśmy
    Może i drzemy pyska na siebie, bzdury wypisujemy i czepiamy się Piotrusia naszego jedynego... Ale przynajmniej każdy z nas jest zdrowy na umyśle [w mniejszym / większym stopniu ]

    Jednakże właśnie po przeczytaniu kolejnych bzdur Ostafińskiego [tak BZDUR ] uświadomiłem sobie, że moje zdanie na temat prezesów i ludzi tworzących środowisko żużlowe jest słuszne... a uważam ich za ludzi "mało poważnych" delikatnie kwestię ujmując.

    Od dłuższego czasu trwa nagonka na Barona: za tory jakie przygotowywał dla Sparty rozliczają Go już wszędzie: W radio, w telewizji, w internecie, w gazetach.
    Nagle każdy, dosłownie każdy redaktorzyna, pismak, działacz, prezes- wszyscy widzą jakie skandaliczne tory przygotowywał Baron dla Sparty.
    Co ciekawe- wszyscy zgodnie przyznają, że precedens ten trwa już od 2015 roku i w tym okresie miał właśnie swoje epicentrum.
    Dlaczego więc szanowne środowisko pomyleńców dało temu preparatorowi w skandalicznym 2015 roku tytuł MENAGO ROKU?

    Naprawdę żałuję, że nie istnieje instytucja palca bożego wyłaniającego się zza chmur, który w aktach permanentnej głupoty pierd***nie delikwenta piorunem przy jednoczesnym akompaniamencie chóru anielskiego intonującego "Jesteś winny!"...

    Poza tym wszystko u mnie OK, a czapeczka nie ciśnie
    pozdrawiam serdecznie z Leszna
    Delikatnie wyczuwam procenty

  18. Powrót do góry    #13335
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Elgato ja wszystko rozumiem ...sobota wieczór , pogoda nieciekawa , prezes ZG tuli się do zawodnika w szpitalnym łóżku , ale do cholery jasnej nie pisz więcej na forum w takim stanie! Tutaj są także kobiety i dzieci...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Aussie (08-10-2016)

  20. Powrót do góry    #13336
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Nie dzięki Prezesowi tylko dzięki Skórze.
    Nie przeceniałbym roli Adama w tym przypadku. Ostatni mecz ze Spartą pokazał z jakim bałaganem musiał walczyć Skórnicki.

    - Najpierw dali Mu bubel zwany Sayfutdinov "nie mam czasu zimą na operację"
    - później pokazali chłopu, że zawodnik, który ma w du.pie obowiązki zawodnicze jest świętą krową bo nawet Dworakowski Pedersena bronił... gościa który jest ponoć naszym liderem, a zajmuje 14 miejsce w rankingu ekstraligi... dupa a nie lider
    - Piotruś robi co robi, ale zarząd to ignoruje... "jakoś to będzie"
    - Prezes budzi w sobie stratega i ustala skład za plecami menadżera .. po co więc marnować pieniądze na taką funkcję w klubie?
    - zatrudniają Mu Kildemanda.. bo chyba nie wierzysz, że menadżer w Lesznie miał cokolwiek do powiedzenia
    .
    ...No... i za to wszystko ma odpowiadać menadżer Skórkicki.. za bandę "gamoni", których wszystkopierdzący prezes widmo i zarząd geniuszy sportowych wrzucili na stadion Smoczyka i nakazali robić "szoł".
    W tym układzie jedyna różnica między Skórą a Cieślakiem jest taka, że ten drugi z pełną premedytacją nachlałby się w połowie sezonu by tylko Go zwolnili z tego burdelu co pozwoli uniknąć powiązania Jego osoby z tym żenującym spektaklem.

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Elgato ja wszystko rozumiem ...sobota wieczór , pogoda nieciekawa , prezes ZG tuli się do zawodnika w szpitalnym łóżku , ale do cholery jasnej nie pisz więcej na forum w takim stanie! Tutaj są także kobiety i dzieci...
    Chyba wejdę w dialog
    Czy coś pomyliłem?

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Delikatnie wyczuwam procenty
    Trzeźwy jak osesek. Jestem odpowiedzialnym ojcem
    pozdrawiam z Leszna

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    mingozi (10-10-2016), Michal87 (08-10-2016)

  22. Powrót do góry    #13337
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Z tego co widac lokalna gwiazda moze smialo startowac po podwyzke ... w inny klubie lol
    Burak level hard. Nawet hejtowac nie potrafisz. Zero stylu o klasie nie wspominając.

  23. Powrót do góry    #13338
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Falubazy jak tam nasz biznes z Hampelem i Mariuszem ida juz do nas powoli ?

    Bo widze ze fanatycy lokalnej gwiazdy zaczeli udzielac sie juz w waszym watku, a samo bozyszcze zuzlowe spod znaku konia rowniez jest praktycznie na wylocie takze szykujcie sie

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 08-10-2016 o 20:48

  24. Powrót do góry    #13339
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Falubazy jak tam nasz biznes z Hampelem i Mariuszem ida juz do nas powoli ?

    Bo widze ze fanatycy lokalnej gwiazdy zaczeli udzielac sie juz w waszym watku, a samo bozyszcze zuzlowe spod znaku konia rowniez jest praktycznie na wylocie takze szykujcie sie

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Mam wrażenie że jesteś jakimś trochę "lomnym" gościem z sektora "S"
    I chciał byś zabłysnąć chociaż na chwilkę, ale nie potrafisz, jedyny temat jaki podejmujesz to temat wylotu Pawlickiego, pewnie czytając ze Pawlicki może odejść z Leszna to robisz sobie dobrze

    A jak już odejdzie to że szczęścia przeżyjesz najpiękniejsze chwile swojego życia. ..

    Co zrobił Ci Piotr? To Ciebie kiedyś tam pobił? Albo wysmial gdzieś w demonie?
    Jakas lewatywa? Coś w tym stylu?

    Lokalna gwiazda to materiał na Mistrza i światowej gwiazdy, wiem Ty tego nie zrozumiesz za trudne

  25. Powrót do góry    #13340
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Pamietaj ze jest takie powiedzenie "Kazdy sadzi po sobie ..."

    Takze smialo pisz dalej to moze sie jeszcze czegos ciekawego o tobie dowiemy. Niestety zly dotyk boli przez cale zycie i to widac w twoim przypadku jak na dloni :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


    PS. Usmialem sie dzisiaj do lez ogladajac filmik z busem lokalnej gwiazdy i to jak pieknie kaleczy jezyk angielski. Jednak ma zadatki na MISZCZA bo wlada rownie biegle tym jezykiem co Gollob lol

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 08-10-2016 o 22:14

  26. Powrót do góry    #13341
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2013
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 35 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Pamietaj ze jest takie powiedzenie "Kazdy sadzi po sobie ..."

    Takze smialo pisz dalej to moze sie jeszcze czegos ciekawego o tobie dowiemy. Niestety zly dotyk boli przez cale zycie i to widac w twoim przypadku jak na dloni :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


    PS. Usmialem sie dzisiaj do lez ogladajac filmik z busem lokalnej gwiazdy i to jak pieknie kaleczy jezyk angielski. Jednak ma zadatki na MISZCZA bo wlada rownie biegle tym jezykiem co Gollob lol

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Skoro jesteś taki mądry to może nagraj jakiś filmik i wykaż się swoją znajomością języka angielskiego, szczególnie WYMOWĄ! Tylko pamiętaj, że google translator popełnia błędy.
    Widzę, że każdy Twój post to jeden wielki jad wysyłany albo w kierunku zawodników, szczególnie jednego, albo w kierunku innych forumowiczów. O co Ci chodzi człowieku?

  27. Powrót do góry    #13342
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Bo klub moze mu z regulaminu obciac 20% spokojnie ale nie sadze by Pietrek chcial sie zgodziic...
    aha... czyli stawia ALE! nie mając argumentow wiec... stwarza ZLĄ ATOMSFERĘ

    Piotrus Pawlicki byl gorszy od wysmiewanego Janowskiego a wiemy ze Magic jechal posmiewsiko w polskiej ldze

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Uniafan (09-10-2016)

  29. Powrót do góry    #13343
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta


    PS. Usmialem sie dzisiaj do lez ogladajac filmik z busem lokalnej gwiazdy i to jak pieknie kaleczy jezyk angielski. Jednak ma zadatki na MISZCZA bo wlada rownie biegle tym jezykiem co Gollob lol

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Jak 99% polskich żużlowców.Z tych topowych grajków, to tylko Hampel i Janowski dają radę po angielsku , taka prawda

  30. Powrót do góry    #13344
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Pamietaj ze jest takie powiedzenie "Kazdy sadzi po sobie ..."

    Takze smialo pisz dalej to moze sie jeszcze czegos ciekawego o tobie dowiemy. Niestety zly dotyk boli przez cale zycie i to widac w twoim przypadku jak na dloni :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


    PS. Usmialem sie dzisiaj do lez ogladajac filmik z busem lokalnej gwiazdy i to jak pieknie kaleczy jezyk angielski. Jednak ma zadatki na MISZCZA bo wlada rownie biegle tym jezykiem co Gollob lol

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Gdybyś chociaż trochę znał się na tym sporcie, i interesował dłużej trochę to widział byś kim był i nadal jest Gollob

    Tobie nie będę przypominał co wyprawial na torze, zapytaj kogoś.kto pamięta Golloba z lat 90 aż do tytułu,....wirtuoz jazdy na żużlu!

  31. Powrót do góry    #13345
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Powiem Wam Panowie, że jednak do końca takimi tukami nie jesteśmy
    Może i drzemy pyska na siebie, bzdury wypisujemy i czepiamy się Piotrusia naszego jedynego... Ale przynajmniej każdy z nas jest zdrowy na umyśle [w mniejszym / większym stopniu ]

    Jednakże właśnie po przeczytaniu kolejnych bzdur Ostafińskiego [tak BZDUR ] uświadomiłem sobie, że moje zdanie na temat prezesów i ludzi tworzących środowisko żużlowe jest słuszne... a uważam ich za ludzi "mało poważnych" delikatnie kwestię ujmując.

    Od dłuższego czasu trwa nagonka na Barona: za tory jakie przygotowywał dla Sparty rozliczają Go już wszędzie: W radio, w telewizji, w internecie, w gazetach.
    Nagle każdy, dosłownie każdy redaktorzyna, pismak, działacz, prezes- wszyscy widzą jakie skandaliczne tory przygotowywał Baron dla Sparty.
    Co ciekawe- wszyscy zgodnie przyznają, że precedens ten trwa już od 2015 roku i w tym okresie miał właśnie swoje epicentrum.
    Dlaczego więc szanowne środowisko pomyleńców dało temu preparatorowi w skandalicznym 2015 roku tytuł MENAGO ROKU?

    Naprawdę żałuję, że nie istnieje instytucja palca bożego wyłaniającego się zza chmur, który w aktach permanentnej głupoty pierd***nie delikwenta piorunem przy jednoczesnym akompaniamencie chóru anielskiego intonującego "Jesteś winny!"...

    Poza tym wszystko u mnie OK, a czapeczka nie ciśnie
    pozdrawiam serdecznie z Leszna
    Przecie Baron zostal tym menago roku przypadkowo. podobno na kartce byl Baran takie ploty byly po gali!

    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Jak 99% polskich żużlowców.Z tych topowych grajków, to tylko Hampel i Janowski dają radę po angielsku , taka prawda
    Protas chyba tez daje rade?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    elgato (09-10-2016)

  33. Powrót do góry    #13346
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    ...

    PS. Usmialem sie dzisiaj do lez ogladajac filmik z busem lokalnej gwiazdy i to jak pieknie kaleczy jezyk angielski. Jednak ma zadatki na MISZCZA bo wlada rownie biegle tym jezykiem co Gollob lol

    ...

    Po prostu szok ... mogliby gościa nie ośmieszać ... nie wiedziałem że w IV Ogólu jest taki poziom angielskiego ... "pilot for klima" ... "eat in the fridge" ..."bagvan" to tylko fragmenciki

    a swoją drogą to obniżenie kontraktu to niezły hak na zawodnika ... albo obniżamy kontrakcik na następny rok i jeździsz dla nas albo ... oddajesz 20% tegorocznego urobku ... ciekawe co lider wybierze?

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slaw za jego przydatny post!

    Uniafan (09-10-2016)

  35. Powrót do góry    #13347
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  36. Powrót do góry    #13348
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jaja sobie robisz?
    Fricke pojechał pierwszy sezon w E-lidze, to był jego debiutancki, więc na jakiej podstawie stwierdzasz że najlepszy?
    No to chyba oczywiste żę lepszego sezonu nie miał, no chyba że potrafisz takowy wskazać. Skoro Skórnickiemu 2+1+0 dało 9 pkt to wszystko jest mozliwe

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    On ma 20 lat, i zaliczył bardzo spektakularny debiut w debiutanckim sezonie, gdzie był jedną wielką niewiadomą.

    Średnia na poziomie Pawlickiego? Naprawdę pogratulować Pawlickiemu średniej.

    Jest jeszcze coś takiego jak wymagania, nie wiem ile w Lesznie wymaga się od Pawlickiego, ale podejrzewam że więcej niż 1.6 na bieg jako prowadzący parę.
    Załóżmy że wymagali od niego np. 1.9 przed sezonem, zrobił 1.6 pojechał bardzo źle.
    A ile wymagano od Fricke'a ? 1.3? Zrobił 1.7, pojechał rewelacyjnie.

    Bo zasadniczo tak budowana jest drużyna i zakłada się ile zawodnik zrobi punktów, jeżeli wymagasz od zawodnika 4-5 a on robi 7-8 to jedzie ponad stan, i drużyna na tym zyskuje.
    A jeżeli wymagasz 12-13 a robi 6-7 to drużyna na tym traci. Mimo że Ci zawodnicy jadą na podobnym poziomie, ale w jednym przypadku jest progres i bardzo dobry wynik, a w drugim kompromitacja.


    I tak można oceniać te sezony ligowe, Fricke-rewelacyjny sezon, Pawlicki, Janowski-Kompromitacja.
    No i dlatego zaprzeczyłem faktowi jakoby w Lesznie w połowie sezonu marzyli o Fricke, bo powtórzę jeszcze raz że nam potrzebny jest lider, a nie zawodnik od którego wymagamy 1,3 pkt/bieg a może mu się uda i zrobi 1,7. Zawodników od których wymagamy 1,3 pkt/bieg już mamy i są to nasi juniorzy A dwa to Fricke jeszcze nic nie pokazał by się o niego zabijać.


    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Analogiczna sytuacja z AJ, nie spełnił oczekiwań, po prostu zawalił, i się z nim pewnie żegnają, to normalne jeżeli zawodnik jedzie bardzo źle, że albo mu utną kontrakt, albo się z nim pożegnają. Rzecz jasna w Lesznie jest trochę inaczej, bo niektórzy pewnie daliby Pawlickiemu podwyżkę
    hahahahahahaha

    Tylko tak to można skomentować Teraz to chyba Ty sobie kpisz Zatrudnia się zawodnika wiedząc jak jechał w poprzednim sezonie i na co go stać, po czym ten zawodnik kręci lepszy wynik i dostaje kopa w doope bo nie spełnił oczekiwań i jechał słabo hahaha ja pitole

    Cytat Zamieszczone przez rhekin Zobacz posta
    Wracając do Tarnowa to przejrzałem wyniki Krystiana do felernego wypadku to zrobił max 6 pkt więc Unii by nie zbawil.
    Poza tym cieszcie się bo byście spadła ��
    No tak, nic to nie zmienia. To teraz dodaj sobie te nic nie znaczące 3-4 punkty Krysitana w Rybniku i w meczu domowym z Gorzowem i zobacz na tabelę. A zapewniam Cię że gdyby nie to że my 2 ostatnie mecze jechaliśmy o pietruszkę to za Musielaka jechałby Pedersen i te mecze by były zupełnie inne. Zwłaszcza ten ostatni mecz z Wrockiem gdzie nasi go totalnie olali a Wrocek jechał jak o życie.
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 09-10-2016 o 01:22

  37. Powrót do góry    #13349
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    No i dlatego zaprzeczyłem faktowi jakoby w Lesznie w połowie sezonu marzyli o Fricke, bo powtórzę jeszcze raz że nam potrzebny jest lider, a nie zawodnik od którego wymagamy 1,3 pkt/bieg a może mu się uda i zrobi 1,7.
    Strzelba wrócimy do tematu po sezonie 2017. Fricke w przyszlym sezonie będzie liderem przez duże L, przekonasz się Jego kariera przypomina mi naszego Leigh.

  38. Powrót do góry    #13350
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Strzelba wrócimy do tematu po sezonie 2017. Fricke w przyszlym sezonie będzie liderem przez duże L, przekonasz się Jego kariera przypomina mi naszego Leigh.
    Drugiego Leigh nigdy juz nie bedzie. Żaden zawodnik i żadna jego kariera nie bedzie podobna do kariery Lejka.
    Żaden Fricke czy inny kangur drugim Leigh nie bedzie.
    Żaden Emil Sajfutdinov nie zastąpi Leigh.
    Żaden Holder startujący 10 rok w Toruniu nie bedzie drugim Lejkiem.
    Nikt nie przypomni,ani nie zastąpi Leigh Adama nawet w połowie.
    Leigh był tylko jeden !

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Martines (09-10-2016), Phenomenon (09-10-2016), STRZELBA POWER (09-10-2016)

  40. Powrót do góry    #13351
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    .
    Żaden Holder startujący 10 rok w Toruniu nie bedzie drugim Lejkiem.
    Bardzo to glebokie.
    Szacun.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Yozayan (09-10-2016), mhsol (09-10-2016), mingozi (10-10-2016), pawel_KST (09-10-2016)

  42. Powrót do góry    #13352
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    @NeverGiveUp38, 100% racji.

    Kim jest Max Fricke by porównywać go do Leigh? Porównamy go w 2036 roku - za 20 lat, kiedy przejeździ 20 sezonów nie schodząc ponżej 2,00 pkt/bieg. A przez całą karierę wykeci średnią w okolicach 2,400 pkt/bieg i 12,00 pkt/mecz.

  43. Powrót do góry    #13353
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    @NeverGiveUp38, 100% racji.

    Kim jest Max Fricke by porównywać go do Leigh? Porównamy go w 2036 roku - za 20 lat, kiedy przejeździ 20 sezonów nie schodząc ponżej 2,00 pkt/bieg. A przez całą karierę wykeci średnią w okolicach 2,400 pkt/bieg i 12,00 pkt/mecz.
    Strzelba nie oburzaj się tak Porównanie przez pryzmat początku kariery i ja widze tu podobienstwa...skromność, pracowitość i priorytety przy wyborze klubu. Fricke mógł przed następnym sezonem wybierać, przebierać w ofertach...czy z Leigh było inaczej? Absolutnie jako całości nie porównałem tych dwóch zawodników, bo wiadomo, że Max jest na początku kariery.

  44. Powrót do góry    #13354
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    . A zapewniam Cię że gdyby nie to że my 2 ostatnie mecze jechaliśmy o pietruszkę to za Musielaka jechałby Pedersen i te mecze by były zupełnie inne. Zwłaszcza ten ostatni mecz z Wrockiem gdzie nasi go totalnie olali a Wrocek jechał jak o życie.
    Pedersena nie było nie dlatego, że jechaliśmy "o pietruszkę", lecz dlatego, że mieliśmy trenera:
    a) mało bystrego, i/lub
    b) szkodnika (by nie powiedzieć sabotażystę), który miał głęboko... interes Klubu, dał zarobić kolegom,...

    Przecież ostatnie dwa mecze były o uniknięcie baraży, które zdecydowanie nie opłaciłyby się finansowo Unii.

    Skórnickiego to ewidentnie nie ruszało. Dał pojeździć Tobiaszowi kosztem wyniku Klubu, a do tego ładował drużynę w baraże... Więc znów super z punktu widzenia brodacza: zarabiają koledzy, (może i on dodatkowe mecze do poprowadzenia)... Fakt , traci Unia - tylko co to może obchodzić brodatego rock&rollowca, którego czas w Unii się kończył...??

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Nikt nie przypomni,ani nie zastąpi Leigh Adama nawet w połowie.
    Troszkę jesteś nieco zbyt afektowany, chyba...

    Do tego, masz magiczną kulę i znasz przyszłość...?

    Pomijam już, że pewnie słabo znasz historię Unii. Popytaj może ludzi, którzy dłużej się tym interesują, poczytaj... Stwierdzenie ,że taki np. Jankes to dla Unii nawet nie "pół L. Adamsa" byłoby po prostu śmieszne.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 09-10-2016 o 13:48

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Mefitzo (09-10-2016), Uniafan (09-10-2016)

  46. Powrót do góry    #13355
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Dudek w Lesznie

    Wysłane za pomocą mojej asystentki stażystki.

  47. Powrót do góry    #13356
    Początkujący
    Dołączył
    05-10-2016
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Dudek w Lesznie

    Wysłane za pomocą mojej asystentki stażystki.
    i Hampel też

  48. Powrót do góry    #13357
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Dudek w Lesznie

    Wysłane za pomocą mojej asystentki stażystki.
    Ale chyba tylko przelotem.
    Zima się zbliża, to może powoli zaczynają odlatywać do ciepłych krajów.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  49. Powrót do góry    #13358
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Pedersena nie było nie dlatego, że jechaliśmy "o pietruszkę", lecz dlatego, że mieliśmy trenera:
    a) mało bystrego, i/lub
    b) szkodnika (by nie powiedzieć sabotażystę), który miał głęboko... interes Klubu, dał zarobić kolegom,...

    Przecież ostatnie dwa mecze były o uniknięcie baraży, które zdecydowanie nie opłaciłyby się finansowo Unii.

    Skórnickiego to ewidentnie nie ruszało. Dał pojeździć Tobiaszowi kosztem wyniku Klubu, a do tego ładował drużynę w baraże... Więc znów super z punktu widzenia brodacza: zarabiają koledzy, (może i on dodatkowe mecze do poprowadzenia)... Fakt , traci Unia - tylko co to może obchodzić brodatego rock&rollowca, którego czas w Unii się kończył...??



    Troszkę jesteś nieco zbyt afektowany, chyba...

    Do tego, masz magiczną kulę i znasz przyszłość...?

    Pomijam już, że pewnie słabo znasz historię Unii. Popytaj może ludzi, którzy dłużej się tym interesują, poczytaj... Stwierdzenie ,że taki np. Jankes to dla Unii nawet nie "pół L. Adamsa" byłoby po prostu śmieszne.
    Oddychaj kolego.
    Leigh,Max,Emil (mimo obywatelstwa), Chris sa jak wiesz bądź sie domyślasz zawodnikami zagranicznymi.
    Mówimy o porównywaniu zawodnikow zagranicznych co do swojej postawy,a Ty z Jankesem mi wylatujesz???
    Co ma piernik do wiatraka???
    Kolega wcześniej pokazywał podobieństwo Maxa do Leigh,ja temu zaprzeczyłem.
    Drugiego Leigh nie bedzie. Chodzi o postawę sportowa jak i poza torem. I żaden zagraniczny nigdy moim zdaniem nie bedzie godny tego by nazwać go drugim Leigh Adamsem.

    Takze kolego przemysł następny razem to co napiszesz dwa razy. Nie jest to wątek o najbardziej wartościowych zawodnikach dla Unii Leszno w historii,a swoiste porównywanie zawodnikow zagranicznych. Noo chyba,ze Roman jest obcokrajowcem to zwracam punkt dla Ciebie 😂

  50. Powrót do góry    #13359
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Rusiecki w pośpiechu szuka numeru do Świderskiego? Mówiłem że stratą czasu są negocjacje z Dudkiem który znów jest Bogiem w ZG ... Kołodziej ostatecznie zostanie w Tarnowie i będzie wielki płacz.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #13360
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Az sie boje kim oni chca wietrzyc ten sklad

    W takiej sytuacji nie wyobrazam sobie Unii bez Dzika.
    Jeżeli odejdzie Piotr, to trzeba wtedy dokoptować Polaka (regulamin). A jedynym na poziomie bez klubu jest w tej chwili Janusz, a za nim Gollob Chyba, ze stawiamy na Tobiasza. Scenariusz, ktory sie przewijal, ze odchodza i Nicki i Piotr, bedzie KATASTROFĄ
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 09-10-2016 o 15:00

  52. Powrót do góry    #13361
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ale chyba tylko przelotem.
    Zima się zbliża, to może powoli zaczynają odlatywać do ciepłych krajów.
    Ja tu szydze z dywagacji czy odejdzie zostanie w Falubazue etc

    Wysłane za pomocą mojej asystentki stażystki.

  53. Powrót do góry    #13362
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Niewazne kim chca wietrzyc wazne zeby wy***** tych ktorzy szkodzili i mielli Unie w dupie...

    Przeciez tu nie ma Kibicow sukcesu to jak nawet bedzie walka o utrzymanie to stadion pelen...

    Lebiedev za Nickiego...rzeklem

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  54. Powrót do góry    #13363
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Ja się nie zdziwę jak nasi mają juz wszystko dograne. Gdzieś padło info, że najpózniej do rozpoczęcia okr.trnsf ma byc podany skład.

  55. Powrót do góry    #13364
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ja się nie zdziwę jak nasi mają juz wszystko dograne. Gdzieś padło info, że najpózniej do rozpoczęcia okr.trnsf ma byc podany skład.
    W miarę fajnie to rozgrywa Gorzów. Skupili sie na Vaculiku i moze im sie to udać.
    Nie myśleli o żadnych Dudkach czy Woffindenach.

  56. Powrót do góry    #13365
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ja się nie zdziwę jak nasi mają juz wszystko dograne. Gdzieś padło info, że najpózniej do rozpoczęcia okr.trnsf ma byc podany skład.

    Wtedy reszta piekarni runie, i to w dużym pośpiechu.
    Mała podpowiedź, Kildemanda w Lesznie już nie ma i to całe wietrzenie Leszczyńskie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •