Strona 12 z 299 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Juz raz odeszli, wczesniej czy później znów odejda.
    To samo czeka Miedzińskiego, Zmarzlika, Dudka, Przedpelskiego i wielu wielu innych.

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Już dawno nie panowała w wątku taka luźna atmosfera. Tym bardziej w obliczu ewentualnego odejścia dwóch wychowanków, w tym jednego lidera.
    Rzecz w tym, że wszyscy znamy Piotra Seniora. I wiemy jak będzie, przedłużające negocjacje sprawią, że pożali się prasie mniej więcej tak "Jak to jest żę EMil Sajfudinov otrzymuje podwyżkę, po pierwszym sezonie moi chłopcy mają jeździć na mniejsze pieniądze. Czy tak się traktuje wychowanków ?"

    I rozpocznie się opera mydlana. Z dobrym wujkiem Władziem w tle...
    UNSCARED

  3. Powrót do góry    #498
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach

    Unia Leszno 2016

    Zamiast podziwiać Leigh Adamsa za jego sylwetkę, byście oboje podziwiali jego podejscie do klubu. Startował w innych czasach, zgoda. Ale pamiętajcie, że to nie były łatwe czasy dla naszego klubu. Także kusili go inni potezna mamona i co? Wiedział, że dom ma jeden. I szanowal klub, który po jego ciężkim początku - ufał mu cały czas.
    Kiedyś Leigh wspominał o podwyzkach publicznie? Mówił o kasie nonstop po sezonie? O jakiś gwarancjach startu wspominał przy podpisywaniu kontraktu ?
    Proszę was, zejdzie na ziemie. A jak nie... To droga wolna. Idzcie droga Hampela, zamiast Adamsa.
    P.S
    " Skoro Leigh miał tak przez 15 lat swoich startów jak my, przez ten rok. To ja rozumiem dlaczego jeździł tu tyle czasu."
    Emil docenia, Nicki takze...
    A bracia? Ale kochają nasz klub, to miasto i nas kibiców.

  4. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Bruczkow (17-10-2015), Mariano_Italiano (17-10-2015), olivka (17-10-2015)

  5. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Dobra pany bo znowu zaczyna się psioczenie a tak naprawdę nie wiadomo co z czym i jak. Mało tego Hampel niedługo zostanie na nowo wizytówka Byków. Przemek zawalił PO fakt ale chyba było najlepszym doparowym 21 bonusów. Piotrek ciągnie ten wózek od dwóch lat, lideruje tak gwoli przypomnienia. Razem zdobyli bodaj 33% małych punktow

  6. Powrót do góry    #500
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,529
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Do kur....Y nędzy. .. naprawdę tak w dupie macie braci z zaborowa?? Mimo ich ządań ....Nie wyobrażam sobie Uni bez bracholi. ...
    Sory ale W dupie mam nikiego i zengote. ..
    Lubię bardzo Emila! Ale Unia jest dla mnie najwazniejsza z braćmi Pawlickimi! ... Musielak super chłopak. ..ale mimo wszystko nie wywołuje u mnie takich emocji jak Piotrek i Przemo!

    Rozumiem kłopoty Pitera z "wodą sodowa " ale krew mnie zalewa jak wszyscy chcecie go tak łatwo oddać. ..dla mnie to złoty chłopiec Polskiego i Leszczynskiego speedweya!
    To chłopak na miarę Mistrza świata! !!
    Kasprzaka bije na głowę. ..a KK był vice-mistrzem swiata! !.

    Walczyl bym o chłopaków jak Lew!

    Jak wolicie Unię Leszno z Jarkiem to jesteście kretynami! Zlotowa won z Leszna!

    Piotrek tak będzie majstrem. ..teraz czy później. .. nie ważne to skandalista
    A tylko nie grzeczni chłopcy mogą być Mistrzami! (Sory Greg może masz coś za uszami

  7. Powrót do góry    #501
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,290
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Do kur....Y nędzy. .. naprawdę tak w dupie macie braci z zaborowa?? Mimo ich ządań ....Nie wyobrażam sobie Uni bez bracholi. ...
    Sory ale W dupie mam nikiego i zengote. ..
    Lubię bardzo Emila! Ale Unia jest dla mnie najwazniejsza z braćmi Pawlickimi! ... Musielak super chłopak. ..ale mimo wszystko nie wywołuje u mnie takich emocji jak Piotrek i Przemo!

    Rozumiem kłopoty Pitera z "wodą sodowa " ale krew mnie zalewa jak wszyscy chcecie go tak łatwo oddać. ..dla mnie to złoty chłopiec Polskiego i Leszczynskiego speedweya!
    To chłopak na miarę Mistrza świata! !!
    Kasprzaka bije na głowę. ..a KK był vice-mistrzem swiata! !.

    Walczyl bym o chłopaków jak Lew!

    Jak wolicie Unię Leszno z Jarkiem to jesteście kretynami! Zlotowa won z Leszna!

    Piotrek tak będzie majstrem. ..teraz czy później. .. nie ważne to skandalista
    A tylko nie grzeczni chłopcy mogą być Mistrzami! (Sory Greg może masz coś za uszami
    Zapłać im wysoki kontrakt i po problemie...

    Ale nie wyzywaj innych od kretynów...

    Ja także chcę Unię z Pawlickimi, ale bez przesady... Gdyby chcieli za dużo to wio z Leszna.

    Pytanie, czy im zależy na jeździe w Unii?

    A tak w ogóle, kto z nas wie jak jest naprawdę z tymi negocjacjami?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 17-10-2015 o 19:43

  8. Powrót do góry    #502
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Do kur....Y nędzy. .. naprawdę tak w dupie macie braci z zaborowa?? Mimo ich ządań ....Nie wyobrażam sobie Uni bez bracholi. ...
    Sory ale W dupie mam nikiego i zengote. ..
    Lubię bardzo Emila! Ale Unia jest dla mnie najwazniejsza z braćmi Pawlickimi! ... Musielak super chłopak. ..ale mimo wszystko nie wywołuje u mnie takich emocji jak Piotrek i Przemo!

    Rozumiem kłopoty Pitera z "wodą sodowa " ale krew mnie zalewa jak wszyscy chcecie go tak łatwo oddać. ..dla mnie to złoty chłopiec Polskiego i Leszczynskiego speedweya!
    To chłopak na miarę Mistrza świata! !!
    Kasprzaka bije na głowę. ..a KK był vice-mistrzem swiata! !.

    Walczyl bym o chłopaków jak Lew!

    Jak wolicie Unię Leszno z Jarkiem to jesteście kretynami! Zlotowa won z Leszna!

    Piotrek tak będzie majstrem. ..teraz czy później. .. nie ważne to skandalista
    A tylko nie grzeczni chłopcy mogą być Mistrzami! (Sory Greg może masz coś za uszami
    Daj im tyle ile chca i gwarancje startów dla Przema i wio
    KK bije na głowę... W tym roku tak. Ale Słodki mający takie fury jak w 2014 pozamiatal by ich obu, on wtedy nie jeździł, on fruwal. To trzeba oddać.
    Każdy na tym forum chce by zostali bo to nasze chłopaki. Trzeba na nich stawiac, ale nie za wszelka cene. Żadego grajka nie należy przeplacac, bo znowu Józek z bagien będzie nas wyciągał.
    Nie wiemy jak jest, ale wiem jak było gdy poszli na wypozyczenie do Piły. Jeżeli by się dogadali czy były jakieś przeslanki ku temu, znając środowisko leszczynskie jakiś odlamek tego dotarł by do nas. Musi byc cos na rzeczy, jezeli osoby bliskie klubu nabieraja wody w usta gdy pyta sie o braci. Miejmy nadzieje dogadaja się i wszyscy będą zadowoleni. Nie za żadne kosmiczne kwoty i gwarancje startów, tylko rozsadnie i adekwatne siano do wykonanej zeszłorocznej pracy.
    Ale dobro klubu ponad wszystko pamiętaj.

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    GoTrEk (17-10-2015), Mariano_Italiano (17-10-2015)

  10. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    A tak na poważnie . Ręka do góry kto wierzy w to że pilska parówa może wrócić ?
    Musiałby zajść dwa zdarzenia

    A) Pawliccy do GOrzowa
    B) HAmepl out z Falubazu

    Oceniając szansę obu zdarzeń na 50%. Mamy z matematyki 50% x 50% = 25% szans na powrót Jarka.

    Do tego dochodzą jeszcze kwestię ważnego kontraktu Hampela, KK (który by musiał zwolnić miejsce dla Pitera w Gorzowie).... itd. itd.
    UNSCARED

  11. Powrót do góry    #504
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    A tak na poważnie . Ręka do góry kto wierzy w to że pilska parówa może wrócić ?
    Musiałby zajść dwa zdarzenia

    A) Pawliccy do GOrzowa
    B) HAmepl out z Falubazu

    Oceniając szansę obu zdarzeń na 50%. Mamy z matematyki 50% x 50% = 25% szans na powrót Jarka.

    Do tego dochodzą jeszcze kwestię ważnego kontraktu Hampela, KK (który by musiał zwolnić miejsce dla Pitera w Gorzowie).... itd. itd.



    Wydaje mi się, ze Zmorze chodzi tylko o Przemka. Ogólnie mam dziwne przeczucie, że Zen zmieni barwy.....

  12. Powrót do góry    #505
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ogólnie mam dziwne przeczucie, że Zen zmieni barwy.....
    Tez mi sie tak wydaje, takie pieniadze mozna lepiej wydac, a Zena kto inny skusi pewnym miejscem w skladzie i blizej kasy, ktora sobie Grzes życzy.

  13. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Zamiast podziwiać Leigh Adamsa za jego sylwetkę, byście oboje podziwiali jego podejscie do klubu. Startował w innych czasach, zgoda. Ale pamiętajcie, że to nie były łatwe czasy dla naszego klubu. Także kusili go inni potezna mamona i co? Wiedział, że dom ma jeden. I szanowal klub, który po jego ciężkim początku - ufał mu cały czas.
    Kiedyś Leigh wspominał o podwyzkach publicznie? Mówił o kasie nonstop po sezonie? O jakiś gwarancjach startu wspominał przy podpisywaniu kontraktu ?
    Proszę was, zejdzie na ziemie. A jak nie... To droga wolna. Idzcie droga Hampela, zamiast Adamsa.
    P.S
    " Skoro Leigh miał tak przez 15 lat swoich startów jak my, przez ten rok. To ja rozumiem dlaczego jeździł tu tyle czasu."
    Emil docenia, Nicki takze...
    A bracia? Ale kochają nasz klub, to miasto i nas kibiców.
    Kurcze swierzy jestes na forum, a czytam Cie jakbysmy byli braćmi.
    Ps.
    Dobrze ze jestes, nie bede musiał sie wywnetrzac. ��
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 17-10-2015 o 21:06
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #507
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    ZENGI ZOSTAJE!

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Filipek za jego przydatny post!

    Martines (17-10-2015)

  16. Powrót do góry    #508
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    ZENGI ZOSTAJE!
    Na spotkaniu ze sponsorami !!!!!! po kubusiu się wygadał

  17. Powrót do góry    #509
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

    Mam wrazenie ze czas zaczyna grac na niekorzysc Pawlickich. Pewnie po zakonczeniu sezonu mysleli ze teraz bedzie ich 5 minut i postaraja sie wyciagnac z Unii jak najwiecej. Pewnie sporo tez sobie wlewali po tym ze sporą czesc leszczynskich kibicow maja po swojej stronie.
    Niestety teraz paleczka jest po stronie Unii i szybkie dogadanie sie z Emilem, Nickim a teraz Grzegorzem pokazuje, ze mozna sie bez problemu dogadac z kazdym, a kolejny rok mamy teatrzyk z Pawlickimi i dlugie oczekiwanie na ich ewentualne podpisy.
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 17-10-2015 o 21:57

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    JODA (17-10-2015)

  19. Powrót do góry    #510
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    No to trochę mu się zmieni drabinka sponsorska....

  20. Powrót do góry    #511
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    No to trochę mu się zmieni drabinka sponsorska....

    Mam nadzieję, że da radę bez tych wszystkich zielonogórskich sponsorów...

  21. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Na to czekałem! szybko aneks Tofeeka i Pawliccy liczeni w narożniku.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (17-10-2015)

  23. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    PP-PP vs JHJ-Tofeek. Wynik nie jest oczywisty. Welna już padł, więc JHJ ma drogę czystą.

    A z klanem stanie się tak, że najwięcej gadania to na forum.

  24. Powrót do góry    #514
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2015
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Super, że Grzegorz nadal będzie "Bykiem". Bardzo dobra decyzja klubu. Jeszcze z tego gościa będziemy mieli bardzo duży pożytek. Jedynie mnie martwi jedno: co z Pawlickimi? Myślę, że Tobiasz zostanie w Unii, gdyż w klubie powinien być choć jeden wychowanek [w formacji seniorów], który przyciągnie publikę [może to nie jest taki sam "rozmiar", jak "brachole", ale warto wspierać "swojaka", tak jak było wiele razy z Damianem], a poza tym nie ma zbyt wielkich wymogów co do finansów. Oczywiście jestem "za" pozostawieniem braci, ale nic nie na siłę. Nie można bezmyślnie zadłużać klubu z powodu czyiś wygórowanych żądań. Przecież nie chcemy iść śladem np. Falubazu albo Włókniarza, prawda? Może również zaistnieć taka sytuacja, że bracia na jakiś czas się "odseparowują" tak jak było wiele lat temu z Gollobami [Jacek poszedł do Piły, gdzie zdobył DMP dla Polonii]. Najwyższy czas, aby Przemek się usamodzielnił. Rozumiem, że chce być jak najbliżej brata, ale musi też dorosnąć, podejmować samodzielnie decyzje. Takie są koleje losu, przed którymi się nie wymigamy i o tym trzeba pamiętać.

    Mam jednak nadzieję, że skład pozostanie bez zmian [tylko proszę nie pisać o gorzowskim "casusie", bo to inna "para kaloszy"].
    Ostatnio edytowane przez Wirażowy ; 17-10-2015 o 22:24

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Wirażowy za jego przydatny post!

    spitt22 (18-10-2015)

  26. Powrót do góry    #515
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    i co z braćmi? jak zostaną to Toffik ława lub walka z Przemem i Zenem o skład i kto do pary do Dzika Przemo? Zen?

  27. Powrót do góry    #516
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Tych których chciałem najbardziej już są ... Teraz niech sie dzieje wola nieba
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #517
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach
    Gdzieś tam wyczytałem, że w ten weekend team PP dostanie odpowiedź. No i dostali - podpisanie kontraktu z Zengotą. Bardzo dobra odpowiedź zarządu. Teraz nastąpi pewnie cisza bo bracia już myślami w Australii i wrócą dopiero na Święto Niepodległości

  29. Powrót do góry    #518
    Początkujący Awatar Denitzzz
    Dołączył
    12-11-2007
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Pawliccy zostaną, układ par widzę następująco:

    1/9.Niki
    2/10.Zengi
    3/11.Przemek
    4/12.Emil
    5/13.Piter
    6/14.Kaczmarek/Kubera/Smyk
    7/15.Kaczmarek/Kubera/Smyk

    Można jeszcze zamienić Emila z juniorem i dwóch braci, wg mnie to za duże ryzyko.

  30. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    No to pięknie postawili pod ścianą Pawlickich Zen mądra decyzja....

  31. Powrót do góry    #520
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Jeszcze tylko Hampel i Dudek za braci i kibice Falubazu tez przechodza na smoka niezly ruch marketingowy

  32. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Czytam i nadziwić się nie mogę.. Kidy przeoczyłem moment, gdzie ktoś zdjął bana na krytykowanie świętej rodziny?

    Brawo Zen... ciekawi mnie tylko w Jego wątku, czy faktycznie istniała oferta dla Torunia na 1,2 mln...
    pozdrawiam z Leszna

  33. Powrót do góry    #522
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Kurcze swierzy jestes na forum, a czytam Cie jakbysmy byli braćmi.
    Ps.
    Dobrze ze jestes, nie bede musiał sie wywnetrzac. ��
    Odbieram to jako komplement, więc piona
    Mamy widocznie podobne poglady... Więc chyba właśnie wynika to z tego faktu

  34. Powrót do góry    #523
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    ZENGI ZOSTAJE!
    dodajmy że to kontrakt na 2 lata 2016 - 2017

  35. Powrót do góry    #524
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Wczoraj wieczorem były negocjacje, dogadali sie? Piter rzeczywiście chce mega podwyżkę a rozbieżności medzy klubem a teamem PP były duże! Nicki sam zaproponował lekką obniżke i od razu podpisał, Emil sie troche targował ale tez potrafił sie szybko dogadać a Ci co roku kurna odwalają telenowele! Zengi jest praktycznie dogadany brakuje tylko podpisu. Klub ma opcje rezerwową jak nie podpiszą - mieszczanin z północy lub wyginający sie dunol
    Widzę ktoś kto na serio się orietnuje a nie wymyśla plotki. Bo rzeczywiście Zengi podpisał, a Pawliccy najwidoczniej ostro cenę wywalili (bo inaczej to podpis by już był). Ten dunol to jak przypuszczam Kildemand. Ale Mieszczanin to kto? Hampel?

  36. Powrót do góry    #525
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Widzę ktoś kto na serio się orietnuje a nie wymyśla plotki. Bo rzeczywiście Zengi podpisał, a Pawliccy najwidoczniej ostro cenę wywalili (bo inaczej to podpis by już był). Ten dunol to jak przypuszczam Kildemand. Ale Mieszczanin to kto? Hampel?
    Tak Kildemand i tak - Jaruś, problemem może być tylko rozwiązanie kontraktu w falubazie, jak nie da rady - wtedy pająk.
    Kildemandowi prosiak nagadał jak to w Unii jest super (ogólnie bardzo wychwalał Jedyną) i zaraz przyleciał z ofertą, bardzo chce w Unii jeździć . Wszystko tylko wtedy jak PP nie zejdą na ziemię.
    Nadal kurna nie mogę skumać jak wszyscy "obco" łącznie z Zengim mogą w Unii podpisać praktycznie od zaraz a team wymyślać w pizdziec... do grudnia

  37. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    dodajmy że to kontrakt na 2 lata 2016 - 2017
    Skąd niby takie info?? Wszędzie podają ze na sezon 2016...

    Co do składu i ewentualnego odejścia Pawlickich...

    Zastąpienie ich Hampelem to obraza da kibiców, sponsorów (zwłaszcza Józefa) i ogólnie dno... Choć Hampel w formie i bez kontuzji to maszynka do zdobywania punktów i mega lider... Na smoku to juz w ogóle...

    KIldemand to dla mnie słaba opcja... Koleś mega nierówny, do tego ciągle upadajacy lub wywracający kogoś innego... Drugi Nicki nam nie potrzebny...

    Skład:

    1.Nicki
    2.Tobiasz
    3.Kildemand
    4.Zengi
    5.Emil
    6.Kubera/Smektała/Kaczmarek
    7.Kaczmarek/Kubera/Smektała

    Jak dla mnie jest po prostu SŁABY i może mieć bardzo duże problemy z wejściem do 4...Z Pawlickimi może nie wygląda dużo lepiej ale jednak to jest LESZCZYŃSKI skład, a nie zbieranina jak to wyżej... Nie mówiąc już o tym, ze ponoć wtedy ma nie być rezerwowego...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  38. Powrót do góry    #527
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Moim zdaniem ta telenowela z Pawlickimi nie będzie trwała do grudnia. Pawliccy mają czas do końca października, jak nie podpiszą do tego czasu to nie będzie ich w Lesznie. Takie moje zdanie. Unia nie może do grudnia być na kaprysach Pawlickich, bo ostatecznie odejdą ale nie będzie już na rynku zawodników którymi można by ich zastąpić.

  39. Powrót do góry    #528
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Najgorsze jest mamienie Tobiasza ze jest potrzebny i jest kapitanem Unii. Pewnie dostal obietnice walki o sklad z Zengim i wierzy ze mu sie uda. Zengi podobnie. I tym sposobem Unia ma fajna rezerwe, Musielak byc moze znow g.no pojezdzi, a byc moze znalazlby lepsze miejsce zeby rozwinac skrzydla.

  40. Powrót do góry    #529
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    575
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 36 w 20 postach
    Jeśli nie będzie Pawlickich to mój skład:

    Nicki
    Bally/Tobiasz
    Emil
    Zengi
    Pająk
    Kubera
    Smyk

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MJ_Bull za jego przydatny post!

    Uniafan (18-10-2015)

  42. Powrót do góry    #530
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    skład z nickim, emilem, kildemandem i zengotą słaby? przecież oni są w stanie wygrywać mecze w czwórkę
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  43. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Już Adios Pawliccy?

    Poczekajmy ...
    Trudno mi wogóle myślec o braku Pawlickich w składzie jedynej.Ale widzę ze Rusiecki tez ostry zawodnik i jeśli chłopaki nie zejdą na ziemie to poprostu pokaże im drzwi.
    Kildemanda i Hampela rozpatruje w formie niesmacznego i brzydko pachnącego żartu.

    Kołodziej/Vaculik to jedyne rozsądne opcje.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #532
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Bez szlachty z Zaborowa Skladzik taki prosze
    1. Nicki Pedersen
    2. Tobiasz Musielak/ Antonio Lindbaeck
    3. Grzegorz Zengota
    4. Emil Sajfutdinov
    5. Jarosław Hampel
    6. Daniel Kaczmarek
    7. Dominik Kubera /Bartosz Smektała
    Wiem parowa po 5 mi też nie pasuje, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. A skubany to maszynka, napewno u nas na Smoku,a po kontuzji da radę. Z kibicami jeśli by tak było będzie miał mega ciężko. Nickiemu czapki z głowy latały, jego po meczu do gaci na Fanie rozbiora po meczu, nawet po komplecie. Po paru tygodniach się znudzi i mu odpuszcza. Też go nie chce, ale cóż
    Teraz jaja Czemu Predator ?
    Ha Człowiek zagadka, może być klapa jak Tomas, a moze byc petarda. Kontrowersyjny, inny pasuje do nas
    Dałbym mu szanse.
    Jest Toffik który gorzej nie pojedzie, a odejscie braci mysle jakoś by dobrze na niego wpłynęło.
    P. S
    I NICKI NA KAPITANA, A CO I JEDZIEMY Z RESZTA PO NASTEPNY DMP, ( BO SZCZAKIELE SA ZA SREBRO )

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Bez szlachty z Zaborowa Skladzik taki prosze
    1. Nicki Pedersen
    2. Tobiasz Musielak/ Antonio Lindbaeck
    3. Grzegorz Zengota
    4. Emil Sajfutdinov
    5. Jarosław Hampel
    6. Daniel Kaczmarek
    7. Dominik Kubera /Bartosz Smektała
    Wiem parowa po 5 mi też nie pasuje, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. A skubany to maszynka, napewno u nas na Smoku,a po kontuzji da radę. Z kibicami jeśli by tak było będzie miał mega ciężko. Nickiemu czapki z głowy latały, jego po meczu do gaci na Fanie rozbiora po meczu, nawet po komplecie. Po paru tygodniach się znudzi i mu odpuszcza. Też go nie chce, ale cóż
    Teraz jaja Czemu Predator ?
    Ha Człowiek zagadka, może być klapa jak Tomas, a moze byc petarda. Kontrowersyjny, inny pasuje do nas
    Dałbym mu szanse.
    Jest Toffik który gorzej nie pojedzie, a odejscie braci mysle jakoś by dobrze na niego wpłynęło.
    P. S
    I NICKI NA KAPITANA, A CO I JEDZIEMY Z RESZTA PO NASTEPNY DMP, ( BO SZCZAKIELE SA ZA SREBRO )
    I zapomnialem dodać, tez chcialbym Ballyego pod 2 Ale dla mnie wazny jak klub, jest sam Damian. Jemu służy 1 liga i wolę Balona szczęśliwego walacego po 12 pkt w Nice Lidze, niż 2 w Ekstralidze...
    Damian to jest nasz czlowiek, bracia podejścia do spraw związanych z kontraktem i podejściem do klubu powinni brać przykład z Leigh i właśnie z Damiana. Oni w ciężkich czasach nas nie zostawili, a przenieś proszę braci w tamte czasy. Znając tamte realia jezdzili by w Bydgoszczy bądź Wrocławiu.
    Przykro mi o braciach tak pisać, ale źle nie mają,a sodowa uderza. Porsche jest? Jest. Więc kasa się zgadzala już w tym roku, a zarabiać jak Maywether nie będą.
    Dobranoc!

  45. Powrót do góry    #533
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Nie no, Lindback? On jest jak rosyjska ruletka, może odpalić a może być katastrofa. Generalnie jeśli Pawliccy mają odejść to ja zostawiłbym THJ, który by wraz z Musielakiem walczył o skład. Do THJ można się o wiele przyczepić, na wyjazdach słabiutko, ale na torze w Lesznie to prawie 1,60 pkt/bieg i to jeżdżąc w parze z Nickim!!! On miał średnią w Lesznie na takim poziomie jak np. Miedziak na motoarenie. Co nie uważam za złe osiągnięcie. Bo zauważ że w każdym biegu miał dwóch liderów - lidera Unii (Nickiego) i zawsze jakiegoś lidera przyjezdnych. Jak w meczu nie było Nickiego i miał słabszego parowego to od razu jego wynik był o wiele lepszy i nawet w 15 biegu jechał (patrz mecz Unia-FZG). A jak nie będzie miał na głowie GP to uważam że będzie lepszym zwodnikiem niż w ubiegłym sezonie. Jak nie THJ to powrót Balińskiego i niech on z Musielakiem o skład walczą.

  46. Powrót do góry    #534
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Bez szlachty z Zaborowa Skladzik taki prosze
    1. Nicki Pedersen
    2. Tobiasz Musielak/ Antonio Lindbaeck
    3. Grzegorz Zengota
    4. Emil Sajfutdinov
    5. Jarosław Hampel
    6. Daniel Kaczmarek
    7. Dominik Kubera /Bartosz Smektała
    Wiem parowa po 5 mi też nie pasuje, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. A skubany to maszynka, napewno u nas na Smoku,a po kontuzji da radę. Z kibicami jeśli by tak było będzie miał mega ciężko. Nickiemu czapki z głowy latały, jego po meczu do gaci na Fanie rozbiora po meczu, nawet po komplecie. Po paru tygodniach się znudzi i mu odpuszcza. Też go nie chce, ale cóż
    Teraz jaja Czemu Predator ?
    Ha Człowiek zagadka, może być klapa jak Tomas, a moze byc petarda. Kontrowersyjny, inny pasuje do nas
    Dałbym mu szanse.
    Jest Toffik który gorzej nie pojedzie, a odejscie braci mysle jakoś by dobrze na niego wpłynęło.
    P. S
    I NICKI NA KAPITANA, A CO I JEDZIEMY Z RESZTA PO NASTEPNY DMP, ( BO SZCZAKIELE SA ZA SREBRO )



    I zapomnialem dodać, tez chcialbym Ballyego pod 2 Ale dla mnie wazny jak klub, jest sam Damian. Jemu służy 1 liga i wolę Balona szczęśliwego walacego po 12 pkt w Nice Lidze, niż 2 w Ekstralidze...
    Damian to jest nasz czlowiek, bracia podejścia do spraw związanych z kontraktem i podejściem do klubu powinni brać przykład z Leigh i właśnie z Damiana. Oni w ciężkich czasach nas nie zostawili, a przenieś proszę braci w tamte czasy. Znając tamte realia jezdzili by w Bydgoszczy bądź Wrocławiu.
    Przykro mi o braciach tak pisać, ale źle nie mają,a sodowa uderza. Porsche jest? Jest. Więc kasa się zgadzala już w tym roku, a zarabiać jak Maywether nie będą.
    Dobranoc!
    Predator jak najbardziej. Nie wiem czemu, ale jakos zawsze pasowal mi do jedynej. Zamiast "parówki", Jan od kolodziejow i jest git. Na formacji młodzieżowej nie zapominajmy o Trofimowie. Bodaj w lutym konczy 16 wiec i licencja i zarazem walka o sklad( oczywiscie jezeli obywatelstwo bedzie), a szczun wymiata, ze szok

    Ps.
    Co do Balona to pieknie byloby go na Smoku znowu ogladac. Jednak mam identyczne odczucia co Ty.
    Wydaje mi sie, ze te 7 co mecz to spokojnie by robil.
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 18-10-2015 o 06:29
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #535
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,529
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Czas na braci. ..czuję ze to ich ostatnia szansa, jak w tym tygodniu nie podpiszą to klub zerwie negocjacje

  48. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Całe szczęście Balon ma olej w głowie i wie , ze extra to większa presja a i nie wiadomo czy do składu by się załapał także ten tego co to karwa za brednie w kontekście składu? Dalej Lindeack goŚciu dorwal super motorynki poza tym miernosc. Kildemand super walczak ale od kiedy przewraca się z byle powodu nie robi to w innym klubie. Mimo wszystko, mimo zachowań które się tu wypisuje Piotrek MUSI zostać a żeby klan nie ucierpiał Przemka widzę w WYS-e kosztem Ogora.

  49. Powrót do góry    #537
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Nie zerwie, nie zerwie

    bo wtedy Pawliccy pójdą do wszystkich telewizji świata
    I telenowela brazylijska się zacznie na wyższym poziomie.
    Aby wszystko było ok trzeba przetrzymać negocjacje do końca października.
    Wtedy zarząd powie jak było i Pawliccy nie będą ściemniać w mediach że to Unia ich nie chciała...


    Był jeden taki co podobno wygrał nam mistrzostwo

    I wiecie co to był największy cienias w tym roku.
    Wojtek
    Fan Unii

  50. Powrót do góry    #538
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Tylko ile klub bedzie czekał na braci niech podpisują bo już w połowie tygodnia wylot do Australii i tyle ich widzieli

  51. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Tylko ile klub bedzie czekał na braci niech podpisują bo już w połowie tygodnia wylot do Australii i tyle ich widzieli



    Żeby była jasność. Nie dopuszczam myśli, ze klub będzie ich blagal, pokpia sprawę, ADIOS. Za rok będą oni błagać o powrót.

  52. Powrót do góry    #540
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Żeby była jasność. Nie dopuszczam myśli, ze klub będzie ich blagal, pokpia sprawę, ADIOS. Za rok będą oni błagać o powrót.
    Nie no to jest oczywiste nic na siłę zawsze są warianty b i nie tylko pilskie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •