Strona 101 z 299 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,501 do 4,545 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4501
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    No trudno żeby klub się nie liczył z miastem i jednym z głównych udziałowców. Te dwa podmioty mogą być warte nawet ponad 2mln - ile to % budżetu? Dodajcie do tego kibiców, z których jakby nie patrzeć większość (tak wynika z moich obserwacji) była za pozostaniem PPJ w Lesznie, to może się okazać, że ta kwota jest znacznie wyższa. Józef ma swoje wady ale liczyć potrafi. Tym bardziej, że jego ego chyba zostało zaspokojone po tym jak młody niemalże "po kolanach" go przepraszał.
    Co do niby kwasu na prezentacji, to doszukujecie się niepotrzebnie drugiego dna. Gdybyście nie zwrócili na to uwagi to ja nawet tego nie zauważyłem.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Dominik (19-01-2016)

  3. Powrót do góry    #4502
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A zauważyłeś zamieszanie jakie się zrobiło? Poza tym to Nicki szedł jako ostatni zatem to on powinien podejść z przybiciem piątki, jak robili pozostali. Czekaj, czekaj fakt smarkacz owi brak szacunku.........
    https://www.youtube.com/watch?v=bERFSK98EBo

    Pyra, mowa od początku 16-tej minuty?
    Jak tak to faktycznie, bardzo nieładne zachowanie Pitera. Mógł poczekać te 2 sekundy.
    Byczek, mowa o tym samym momencie?

  4. Powrót do góry    #4503
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=bERFSK98EBo

    Pyra, mowa od początku 16-tej minuty?
    Jak tak to faktycznie, bardzo nieładne zachowanie Pitera. Mógł poczekać te 2 sekundy.
    Byczek, mowa o tym samym momencie?
    dokladnie mniej wiecej od tego momentu okolo 16 minuty. a jak dolozysz do tego ze kazdy znalazl czas na prezentacji druzyny na krotka wypowiedz od lutowicza czy trofimowa po nikiego ... to ?

    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    No trudno żeby klub się nie liczył z miastem i jednym z głównych udziałowców. Te dwa podmioty mogą być warte nawet ponad 2mln - ile to % budżetu? Dodajcie do tego kibiców, z których jakby nie patrzeć większość (tak wynika z moich obserwacji) była za pozostaniem PPJ w Lesznie, to może się okazać, że ta kwota jest znacznie wyższa. Józef ma swoje wady ale liczyć potrafi. Tym bardziej, że jego ego chyba zostało zaspokojone po tym jak młody niemalże "po kolanach" go przepraszał.
    Co do niby kwasu na prezentacji, to doszukujecie się niepotrzebnie drugiego dna. Gdybyście nie zwrócili na to uwagi to ja nawet tego nie zauważyłem.
    niby masz racje ... ale wrazie czego ten podmiot bardzo szybkko i latwo obetnie swoja dotacje . z czystymi raczkami.. a kibic ? reszte dopowiedz sobie sam ? a gdzie bedzie klub...
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 20-01-2016 o 00:18
    pyra

  5. Powrót do góry    #4504
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=bERFSK98EBo

    Pyra, mowa od początku 16-tej minuty?
    Jak tak to faktycznie, bardzo nieładne zachowanie Pitera. Mógł poczekać te 2 sekundy.
    Byczek, mowa o tym samym momencie?
    Przecież widać, że to nie było nic zamierzonego. Czepiacie się.

  6. Powrót do góry    #4505
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,246
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Przecież widać, że to nie było nic zamierzonego. Czepiacie się.
    Dokładnie. Ktoś tutaj chyba szuka "dziury w całym"...

  7. Powrót do góry    #4506
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Przecież widać, że to nie było nic zamierzonego. Czepiacie się.
    Phenomen, Ja nie stwierdzam czy to było zamierzone, celowe czy nie. Stwierdziłem że było to bardzo nieładnie.
    NIe mógł zaczekać tych kilku sekund? Bardzo brzydko to wyglądało a wnioski wyciąga sobie każdy z nas który to ogląda oraz tam był. Ciekawi mnie co se myślał wtedy Piter, Nicki oraz taki Zengi czy Emil, że o zarządzie już nie wspomnę.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A zauważyłeś zamieszanie jakie się zrobiło? Poza tym to Nicki szedł jako ostatni zatem to on powinien podejść z przybiciem piątki, jak robili pozostali. Czekaj, czekaj fakt smarkacz owi brak szacunku.........
    Byczek, ja cię bardzo lubię. Ja wiem że teraz władzę przejęła partia której nie przekonają że białe jest białe, a czarne jest czarne. I to co widać nie musi być dla nich prawdziwe.
    Ale do k***y nędzy, to kto szedł od 16-tej minuty i przybijał piątki z zawodnikami?? Krystyna Pawłowicz??

  8. Powrót do góry    #4507
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Panowie przysięgam będę 1, który wywiezie rodzinkę na taczce jeśli po tegorocznej lekcji nic się nie zmieni. Na ta chwilę jednak nie potrzebne nam jest czarnowidzctwo, sianie defetyzmu i tak dalij......

    Chciałbym aby w każdym klubie były problemy typu zawodnk X nie przybil piątki zawodnikowi Y , naprawdę

    Na oceny przyjdzie czas.......

  9. Powrót do góry    #4508
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Całe to "zamieszanie" wygląda po prostu na oddelegowanie Piotra na początek kolejki, żeby Nicki zmieścił się na scenie...

  10. Powrót do góry    #4509
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Skandal! Już melduję Darkowi aby artykuł pisał ... ''Fatalna atmosfera w Lesznie!''

    Jak wiadomo Pawlicki to pijok ,a każdy pijok to złodziej więc nie będę go tutaj bronił! Wypędzić natychmiast!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #4510
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

    Pytanko dla "majacych wiedze"
    W kwietniu ma sie odbyc WSL.
    Wie ktos moze w jakich mniejwiecej skladach wystapia druzyny?
    Gdzie wystepuje jakis konflikt gdy dany zawodnik jest jednoczesnie zawodnikiem min. 2 klubow?

    Ja przyznaje ze nawet niewiem jakie kluby maja wystapic (z wyjatkiem Unii) a co dopiero sprawdzac kto tam jezdzi i jaki klub bedzie reprezentowal.

    Z gory dzieki

  12. Powrót do góry    #4511
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Pytanko dla "majacych wiedze"
    W kwietniu ma sie odbyc WSL.
    Wie ktos moze w jakich mniejwiecej skladach wystapia druzyny?
    Gdzie wystepuje jakis konflikt gdy dany zawodnik jest jednoczesnie zawodnikiem min. 2 klubow?
    Unia ma problem z Emilem, który zdobył mistrzostwo szwecji z Vetlandą. Ale wg przepisów WSL on właśnie dla Vetlandy musi jechać, bo ma z nią dłużej kontrakt. Unia wystawi zapewne Zengiego, Piotra, Kildemanda i Nickiego. W Vetlandzie jest Hampel, Emil, Jonasson. Będzie mocny pojedynek tych zespołów w zasadzie co bieg.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nestor za jego przydatny post!

    Scroll (20-01-2016)

  14. Powrót do góry    #4512
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    A Zmarzlik i Woffinden?

  15. Powrót do góry    #4513
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    A kto to jest Woffinden?


    UNIA LESZNO

    1.NICKI
    2.TOBIASZ
    3.PIOTR
    4.PAJĄK
    REZ.EMIL/ZENGOTA

    MUNKEBO

    1.K.LARSEN
    2.A.THOMSEN
    3.H.ANDERSEN
    4,M.DILGER
    REZ.?

    BELLE VUE

    1.ZAGAR
    2.FRICKE
    3.NICHOLLS
    4.COOK
    REZ.R.WORRALL

    VETLANDA

    1.HAMPEL
    2.ZMARZLIK
    3.JONASSON
    4.WOFFINDEN
    REZ.EMIL/BECH
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Scroll (22-01-2016), santiagoUL (21-01-2016)

  17. Powrót do góry    #4514
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Phenomen, Ja nie stwierdzam czy to było zamierzone, celowe czy nie. Stwierdziłem że było to bardzo nieładnie.
    NIe mógł zaczekać tych kilku sekund? Bardzo brzydko to wyglądało a wnioski wyciąga sobie każdy z nas który to ogląda oraz tam był. Ciekawi mnie co se myślał wtedy Piter, Nicki oraz taki Zengi czy Emil, że o zarządzie już nie wspomnę.



    Byczek, ja cię bardzo lubię. Ja wiem że teraz władzę przejęła partia której nie przekonają że białe jest białe, a czarne jest czarne. I to co widać nie musi być dla nich prawdziwe.
    Ale do k***y nędzy, to kto szedł od 16-tej minuty i przybijał piątki z zawodnikami?? Krystyna Pawłowicz??
    Bruczykow, ja nie jetem za obecną partią, ale podwyżkę Euro/dolar i rating mamy nie przez ich działania, lecz przez hejterstwo PO, jak za Targowicy. Byle jak najwięcej smrodu zrobić, a że media im sprzyjają mają więc korzystny grunt. to nic, że naród pocierpi, ale my wam pokażemy. 10 lat temu standarty były korzystniejsze.
    Hejterstwo i jego objaw, czepialstwo nigdy nie jest konstruktywne, w każdej materii.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 22-01-2016 o 21:09

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mingozi za jego przydatny post!

    lemur6666 (22-01-2016), pedrosio (23-01-2016)

  19. Powrót do góry    #4515
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Mingozi, moja odpowiedź dotyczyła faktu że Byczek twierdził że Nicki po wywiadze onie podszedł i nie przybijał piątek (jak w cytacie).
    A to mi się skojarzyło tylko z jedną osobą (tez w cytacie).

    Natomiaast jeżeli twierdzisz że spadek WIG nie jest nastęsptwem działań polityków (a właściwie ich gatki) to jestem zdziwiony. Przeca pieprza co chwilę o energetyce i zrzutce na górników i od razu masz spadek akcji z WIG20 (enea, energa, pge, tauron spadki do 50%) czy o podatku bankowym (alior, getin, pkobp i reszta).

    Otoczenie makroekonomiczne (polityka) ma wpływ na gospodarkę (akcje waluty). Tego w średniej szkole uczą w na ekonomii. A że PiS tłumaczy sobie to hejtem to jego sprawa. Czekam tylko aż bezrobocie pójdzie do góry, ale to będzie wina Tuska. Jak spadnie to zasługa Jarosława. Ehh.. brak słów. Wiadomości sa tak jednostronnie że przebijają tvn o głowę.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    GoTrEk (22-01-2016)

  21. Powrót do góry    #4516
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Mingozi, moja odpowiedź dotyczyła faktu że Byczek twierdził że Nicki po wywiadze onie podszedł i nie przybijał piątek (jak w cytacie).
    A to mi się skojarzyło tylko z jedną osobą (tez w cytacie).

    Natomiaast jeżeli twierdzisz że spadek WIG nie jest nastęsptwem działań polityków (a właściwie ich gatki) to jestem zdziwiony. Przeca pieprza co chwilę o energetyce i zrzutce na górników i od razu masz spadek akcji z WIG20 (enea, energa, pge, tauron spadki do 50%) czy o podatku bankowym (alior, getin, pkobp i reszta).

    Otoczenie makroekonomiczne (polityka) ma wpływ na gospodarkę (akcje waluty). Tego w średniej szkole uczą w na ekonomii. A że PiS tłumaczy sobie to hejtem to jego sprawa. Czekam tylko aż bezrobocie pójdzie do góry, ale to będzie wina Tuska. Jak spadnie to zasługa Jarosława. Ehh.. brak słów. Wiadomości sa tak jednostronnie że przebijają tvn o głowę.
    Kolego sprawdź sobie jakie spadki są na wszystkich światowych giełdach. Nie jest to wina tego, co aktualnie się dzieje w PL i w UE tylko głownie tego co się dzieje na giełdzie chińskiej, która idzie ostro w dół ciągnąc za sobą cała światową gospodarkę.

    Co najlepsze, najmniejsze spadki mają te zacofane....Węgry U nas nawet nie ma aż takiej tragedii. Na tym skończmy tę polityczną propagandę na tym forum

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    pedrosio (23-01-2016)

  23. Powrót do góry    #4517
    Stały bywalec Awatar Yaras
    Dołączył
    08-04-2006
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Nie wiem czy było ale spoko artykuł Tomka Lorka o Adamsie i Wardzie..

    http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...2/sen-kangura/

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yaras za jego przydatny post!

    Martines (22-01-2016), Mefitzo (22-01-2016)

  25. Powrót do góry    #4518
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    ''Kiedy podpisałem kontrakt w Zielonej Górze, nie sprawdziłem barw klubu. Gdy zobaczyłem jak wygląda mój nowy kevlar, wściekłem się. Nie zamierzałem go założyć. Uprawiając sport ekstremalny nie można nakłuwać sobie głowy czarnymi myślami. Należy wyrzucić negatywne uczucia… Jednak startując w Zielonej Górze, nie mogłem przestać myśleć o zieleni. Wciąż kolor zielony siedział w tylnej części mojej czaszki… Gdy doszedłem do siebie po kontuzji, często rozmyślałem co stałoby się z moim życiem, gdybym wybrał inny klub… Co wydarzyłoby się, gdybym nie podpisał kontraktu w Zielonej Górze? Przeprowadziłem wiele rozmów na ten temat z moim mechanikiem Pawłem, który dbał o mój sprzęt w Anglii. Miałem kilka innych opcji. Mogłem związać się kontraktem z Grudziądzem. Oferowali mi przyzwoite warunki. Niestety, Grudziądz nie walczył o ambitny cel. Pragnęli utrzymać się w ekstralidze, a Zielona Góra walczyła o play-off. Uznałem, że zasługuję na miejsce w klubie o ogromnych aspiracjach. Zakończyłem karierę upadając w ostatnim wyścigu meczu przeciwko Grudziądzowi. Jak to wyjaśnić? Cóż więcej można powiedzieć?”

    Kolejny świetny felieton Tomka Lorka!

    A teraz porównajcie to z tymi ''artykułami'' czekańskiego , ostafińskiego , gapińskiego...celowo z małej litery.


    Ps.http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...586,1,281.html

    co za kraj
    Ostatnio edytowane przez Mefitzo ; 22-01-2016 o 18:02
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    elgato (31-01-2016)

  27. Powrót do góry    #4519
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Mingozi, moja odpowiedź dotyczyła faktu że Byczek twierdził że Nicki po wywiadze onie podszedł i nie przybijał piątek (jak w cytacie).
    A to mi się skojarzyło tylko z jedną osobą (tez w cytacie).

    Natomiaast jeżeli twierdzisz że spadek WIG nie jest nastęsptwem działań polityków (a właściwie ich gatki) to jestem zdziwiony. Przeca pieprza co chwilę o energetyce i zrzutce na górników i od razu masz spadek akcji z WIG20 (enea, energa, pge, tauron spadki do 50%) czy o podatku bankowym (alior, getin, pkobp i reszta).

    Otoczenie makroekonomiczne (polityka) ma wpływ na gospodarkę (akcje waluty). Tego w średniej szkole uczą w na ekonomii. A że PiS tłumaczy sobie to hejtem to jego sprawa. Czekam tylko aż bezrobocie pójdzie do góry, ale to będzie wina Tuska. Jak spadnie to zasługa Jarosława. Ehh.. brak słów. Wiadomości sa tak jednostronnie że przebijają tvn o głowę.
    Ja wiem jakie było meriutum i jak takie twierdzenia , tak działa propaganda, zapraszam do lektury nowomowy, czyli obecnej propagandy, a że PR PO udoskonalił wzorce niedoskonałej jeszcze Bierutowskiej.
    Posłuchaj analityków sceny politycznej,
    I nie mów k.. że ktoś robi białe czarnym, bo zakładam a priori że przez 8 lat głosowałeś na tych baranów którzy wmawiali, zieloną wyspę za plecami robiąc dług na prawie 1 bilion dolarów i cóż, pominę rozbiórkę OFE etc,etc,etc, indolencja przez niekompetencję. Ludzie w końcu zaczęli kumać że coś nie halo, ale teraz mamy hejterstwo do silni czyli Nowoczesną.
    Najgorsze że w zawiści dla osiągnięcia celu politycznego na scenie scenie cyrku politycznego, te debile hejtując za granicą srają do swego gniazda, możemy podziękować za to w dużej mierze Donaldowi, ale on nigdy nie wiedział gdzie są priorytety dla Polski.
    Co do bezrobocia i prezentacji jakie to było niskie przez rządy PO, z pominięciem eskalacji migracyjnej do Niemiec, Holandi, Norwegii, Francji, Irlandi i GB po uwolnieniu rynku pracy.
    Po drugie Dwa Prawie 4-krotne podwyższenie administracji do 800 parudziesięciu tysięcy pracowników. Ta machina nieproduktywna, często niekompetentna jednostkowo w Urzędach, nie generuje zysków ale czerpie z budżetu i blokuje ZUS. Owszem ci ludzie mają pracę, ale taki moloch zabija gospodarkę. No ale jak ich przyjęliśmy, to mamy wierny elektorat. Gospodarce trzeba dać impuls przez obinżenie podatków i różne inicjatywy działające jak defiblyrator.

    Wracając do meritum, hejtowanie zawsze jest złe, tak samo jak się tyczy (Pawlickeigo, PO jak i PIS) i to my wewnętrznie musimy mieć dystans i znaleźć miarę właściwej krytyki

    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Kolego sprawdź sobie jakie spadki są na wszystkich światowych giełdach. Nie jest to wina tego, co aktualnie się dzieje w PL i w UE tylko głownie tego co się dzieje na giełdzie chińskiej, która idzie ostro w dół ciągnąc za sobą cała światową gospodarkę.

    Co najlepsze, najmniejsze spadki mają te zacofane....Węgry U nas nawet nie ma aż takiej tragedii. Na tym skończmy tę polityczną propagandę na tym forum
    Giełda giełdą, krach w Chinach tyczy całego świata, ale dolar i Euro skoczyły wobec Polski, a nie w stosunku do korony czeskiej, czy norweskiej. Hejtowanie dało zjawisko rezonansu informacyjnego, skończyło się na ratingu i skoku walut (Edit style)
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 25-01-2016 o 07:45

  28. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mingozi za jego przydatny post!

    JaacPoz (25-01-2016), Mariano_Italiano (25-01-2016), santiagoUL (24-01-2016)

  29. Powrót do góry    #4520
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    mingozi, to jest mój ostatni post o polityce bo ta rozmowa niema sensu.
    Za chwilę możemy i bez Mariusza dojechać ten wątek do 200 podstron.
    Na pis nie zagłosuje nigdy, bo to oni są odpowiedzialni za pokłócenia i dzielenia rodaków. 10 lat temu nikt z taką agresją się nie wypowiadał o oponentach politycznych, nie było dzielenia ludzi na gorszy sort, czy próby wyrażania kto jest patriotą a kto nie, złych frankowiczów itp..

    Ale ja chcę wierzyć że ci u władzy chcą zrobić dobrze dla naszego kraju. Niech próbują. Ale próby ataku na TK nie powodują że zaczynam im wierzyć, bo o tym słowa w ich kampanii nie było, a pierwszego wieczora po zaprzysiężeniu postanowiono zdobyć TK.
    Chcesz powiedzieć że PiS ograniczy liczbę urzędników? W jaki niby sposób jak jeszcze chcą zrobić nowe województwo?

    Mingozi naprawdę nie chce mi się gadać o polityce bo to niczego nie zmienia, a jeszcze bardziej naród się dzieli. Więc nic więcej o polityce nie napisze.

    POzdrawiam Cię ciepło!!


    PS. Jakby ktoś nie widział, kolejna część o Leigh Adamsie!!
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/574...ny-krol-cz-iii
    Ostatnio edytowane przez Bruczkow ; 24-01-2016 o 13:35

  30. Powrót do góry    #4521
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy



    TOP 5 AUS 2016
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 24-01-2016 o 20:51

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Mildura (25-01-2016)

  32. Powrót do góry    #4522
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yaras Zobacz posta
    Nie wiem czy było ale spoko artykuł Tomka Lorka o Adamsie i Wardzie..

    http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...2/sen-kangura/
    Lorek wybielał m.in pijanego Warda więc on pisze zyjac w innym swiecie.

  33. Powrót do góry    #4523
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    mingozi, to jest mój ostatni post o polityce bo ta rozmowa niema sensu.
    Za chwilę możemy i bez Mariusza dojechać ten wątek do 200 podstron.
    Na pis nie zagłosuje nigdy, bo to oni są odpowiedzialni za pokłócenia i dzielenia rodaków. 10 lat temu nikt z taką agresją się nie wypowiadał o oponentach politycznych, nie było dzielenia ludzi na gorszy sort, czy próby wyrażania kto jest patriotą a kto nie, złych frankowiczów itp..

    Ale ja chcę wierzyć że ci u władzy chcą zrobić dobrze dla naszego kraju. Niech próbują. Ale próby ataku na TK nie powodują że zaczynam im wierzyć, bo o tym słowa w ich kampanii nie było, a pierwszego wieczora po zaprzysiężeniu postanowiono zdobyć TK.
    Chcesz powiedzieć że PiS ograniczy liczbę urzędników? W jaki niby sposób jak jeszcze chcą zrobić nowe województwo?

    Mingozi naprawdę nie chce mi się gadać o polityce bo to niczego nie zmienia, a jeszcze bardziej naród się dzieli. Więc nic więcej o polityce nie napisze.

    POzdrawiam Cię ciepło!!
    Drogi Bruczkowie, tylko w okresie Marcinkiewicza byłem za nimi, gdyż wtedy było kilka fajnych projektów, ale agresja i język nienawiści wtedy właśnie zeskalowało PO (a w sumie lider) nie mogąc zdzierżyć podwójnej porażki, min tworząc modę na obśmiewanie, a jak pokazuje Schopenhower jest to jedna z skuteczniejszych metod w Erystyce. To oni zrobili podział na mohery i resztę. Dorobili gąbrowiczowską gębę Kaczorowi, koleś był spalony. PIS dużo lepszy późnie nie był. Ale nie hejtował, zresztą nie miał głosu z tak zrobiną "dupą". Obydwie partie co lepszych pousuwały lub poginęli i była dupa, pozostał PR, obustronna jatka.

    Co do TK, to jest wojna polityczna, PIS nie trzyma żadnych standartów marketingu politycznego i żeby nie było wszystko można zrobić dużo ciszej, czym zrobili by mniej szkody. Z drugiej strony Nowoczesna nagłośni po stokroć każdy pierd. Tutaj już się nie trzyma żadnych standartów, jedni i drudzy pod siebie skład TK ustalają, wiedząc że przy prawnych wykładniach i gdzie dwóch prawników tam dwie opinie, to wszystko można zmanipulować pod siebie, a obiektywizm jest, ale w matematyce. Takie akcje są we Włoszech i kilku innych krajach, ale tak nie ma takiego hejterstwoa i rezonansu medialnego i międzynarodowego wsparcia kolesiów.

    Co do działań PISu ja mam nikłą wiarę, ale co do PO to jak i naród ma pewność, że ich Rządy to czysta niekompetencja. W tym kraju za dużo rzeczy się popieprzyło by szybko cokolwiek zrobić. Masz rację naród jest tak podzielony, za barykadami, ze czym mniej podgrzewania tym lepiej
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 25-01-2016 o 08:32

  34. Powrót do góry    #4524
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,246
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    mingozi, to jest mój ostatni post o polityce bo ta rozmowa niema sensu.

    ii
    Przede wszystkim nie ten wątek, a bardzo często robisz wrzutki anty-PiS w wątku Unii Leszno...

    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    .
    Na pis nie zagłosuje nigdy, bo to oni są odpowiedzialni za pokłócenia i dzielenia rodaków. 10 lat temu nikt z taką agresją się nie wypowiadał o oponentach politycznych, nie było dzielenia ludzi na gorszy sort, czy próby wyrażania kto jest patriotą a kto nie, złych frankowiczów itp..

    i
    Jest takie powiedzenie: nigdy nie mów nigdy....


    Czy akurat PiS jest odpowiedzialny (a w szczególności wyłącznie odpowiedzialny) śmiem wątpić. Ja pamiętam raczej agresywne zachowanie PO i mediów sprzyjających tej partii...
    Ale... to nie ten watek..

    Skupmy się tutaj na Unii Leszno.

    I dlatego:
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/574...a-lodzie-wideo

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 25-01-2016 o 10:23

  35. Powrót do góry    #4525
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach


    Elgato - konkurs wręcz szyty pod Ciebie
    Przy okazji wyjasnicie sobie troche rzeczy i zostaniecie "friends"

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    elgato (31-01-2016)

  37. Powrót do góry    #4526
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    o kaaarwa!

    Elgato ogarniaj szkło , ja tankuje auto i ruszamy razem z pyrą oraz santiago ...lunch z naszym idolem ,yeah!


    Ps.nic nie gotujcie nasz idol przyjmuje jedzenie tylko w płynie.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    elgato (31-01-2016)

  39. Powrót do góry    #4527
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Nie wiem czy już było, ale warte uwagi...nasza ikona i pewnie długo się nie doczekamy drugiego takiego zawodnika...

    https://www.youtube.com/watch?v=d3biM4eWHNg

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    santiagoUL (26-01-2016)

  41. Powrót do góry    #4528
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #4529
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Piotruś Pan najemnik jakich wielu...to co aktualnie ma wspólnego z bykiem, to marka napoju energetycznego, jaki reklamuje. Szkoda Piotruś... Osobiście współczuję obrońcom, a ten wywiad jest takim podsumowaniem tegorocznej sagi. Zastanówcie się kto jest dla Was ważny... klub, czy gwiazdka. KK też nam przecież ratował ekstralige

    Unia to my!

  43. Powrót do góry    #4530
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Piotrek jest zuzlokiem a więc wypadałoby oceniać za wyniki na torze, tylko nie ma do czego prawda? Pytanie jest inne gdzie tym razem NA PEWNO pojedzie

  44. Powrót do góry    #4531
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Byczek, jak kibicuje Unii, a Ty Piotrkowi. Taka jest między nami różnica. Na dzisiaj Piotrek nie zasługuje na jazdę z bykiem na klacie. Myślę, że u wielu kibiców stracił szacunek po tym wszystkim. Czekam na jakieś zdanie Jozina w tej sprawie, bo jakoś dziwnie zaginął po całej akcji z PP

  45. Powrót do góry    #4532
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Byczek, jak kibicuje Unii, a Ty Piotrkowi. Taka jest między nami różnica. Na dzisiaj Piotrek nie zasługuje na jazdę z bykiem na klacie. Myślę, że u wielu kibiców stracił szacunek po tym wszystkim. Czekam na jakieś zdanie Jozina w tej sprawie, bo jakoś dziwnie zaginął po całej akcji z PP


    Nic z tych rzeczy. Nie było Pawlickich bylem na każdym meczu a i wyjazdy w miarę możliwości zaliczam. Różnica jest taka, ze Ja oceniam za jazdę na torze

  46. Powrót do góry    #4533
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,898
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Widzę, że "wysoko brodę nosisz" skoro "ja" piszesz wielką literą
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #4534
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Widzę, że "wysoko brodę nosisz" skoro "ja" piszesz wielką literą
    Trzeba się cenić, a nie szorować brodą po chodniku

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    elgato (31-01-2016)

  49. Powrót do góry    #4535
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,898
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Niby tak ale jednak nosząc wysoko brodę łatwo naraża się na strzały (coś jak Szpilka)
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #4536
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Trzeba się cenić, a nie szorować brodą po chodniku


    Ot co

  51. Powrót do góry    #4537
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Nie wiem czy już było, ale warte uwagi...nasza ikona i pewnie długo się nie doczekamy drugiego takiego zawodnika...

    https://www.youtube.com/watch?v=d3biM4eWHNg
    Wydaje mi sie, ze kiedys ogladalem filmik z 14. wyscigu naszego zwyciestwa 46:44 we Wroclawiu w 2000 roku. Roman i Lejek poszli tam tak, ze Andersen i Krzyzaniak nie wiedzieli, co sie dzieje. Niestety dzisiaj nie potrafie go znalezc. Pamieta ktos moze ten mecz lub dysponuje nagraniem?

  52. Powrót do góry    #4538
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Byczek, jak kibicuje Unii, a Ty Piotrkowi. Taka jest między nami różnica. Na dzisiaj Piotrek nie zasługuje na jazdę z bykiem na klacie. Myślę, że u wielu kibiców stracił szacunek po tym wszystkim. Czekam na jakieś zdanie Jozina w tej sprawie, bo jakoś dziwnie zaginął po całej akcji z PP
    Tak samo jak Jozin nie jest godzien jako czowiek z zarzdu i sponsor, a moze i ty mimo ze kibiocujesz Unii nie jestes godzien, gdy to swoi zawodnicy w mniemaniu wiekszosci ksztaltuja Unie. Mlody czysty nie jest, ale taka ocena przypomina Mefizo kibicujcego Zmarzlikowi. Wam sie juz wszystko pomioeszalo, cytat "To nie jest kraj dla starych ludzi"

    TAk przy okazji jestem akurat w tej miescinie, spytalem o speedway, a oni jak najbardziej, za miastem, patrze
    Tak przy okazji jacy krewcy sa tutaj riderzy i pomagierzy

  53. Powrót do góry    #4539
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Dzis Plebiscyt TŻ

    "Boooooom💥 NIESPODZIANKA - zapraszamy na transmisję LIVE z XXVI Plebiscytu TG! Link zapodamy przed 22:00! #KSUL⚪️🔵"

  54. Powrót do góry    #4540
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    #poprzednitweet ➡️ Jeśli chodzi o transmisje LIVE to bądźcie czujni, sezon nadchodzi, a my MAMY dla was MEGA, MEGA Booooooooooom💥 #KSUL⚪️🔵

    https://twitter.com/UniaLesznoKS/sta...34717996257280

    Ciekawe, ciekawe...

  55. Powrót do góry    #4541
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Mam nadzieje, ze chodzi o jakies transmisje LIVE z zawodow mlodziezowych i innych nieligowych rozgrywek.

  56. Powrót do góry    #4542
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Byloby fajnie. Mecze futsalu z leszczynskiego trapezu transmitowane sa live na YT.

  57. Powrót do góry    #4543
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,548
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Pewnie chodzi o transmisję z gali plebiscytu żużlowego. Jak dla mnie to żaden boom suche wyniki które nic nie wnoszą.

  58. Powrót do góry    #4544
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Pewnie chodzi o transmisję z gali plebiscytu żużlowego. Jak dla mnie to żaden boom suche wyniki które nic nie wnoszą.
    Informacja o transmisji z gali TŻ była podana wcześniej, a informacja o BOOM została dodana później i widzę dwie możliwości na BOOM:

    1. Coś dzisiaj zostanie zapowiedziane/zaprezentowane/oznajmione podczas dzisiejszej transmisji. Kewlary?
    2. Coś związanego z transmisjami LIVE na przyszły sezon. LIVE z Memoriału/młodzieżówek/z parkingu podczas ligi?

    No chyba, że zaskoczą czymś jeszcze innym

  59. Powrót do góry    #4545
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Może Pawlicki przybije w końcu piątkę z Dzikiem...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •