Strona 8 z 299 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,086
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    O co pretensje?
    Przeciez glosowali kibice, zawodnicy,trenerzy,przedstawiciele organizatora i sponsora.
    Nic nie slyszalem,aby ogranczyli glosowanie do mieszkancow Warszawy czy Stepnia i jego rodziny.
    Oczywisice,ze mogli sami od siebie ( mam na mysli organizatorow gali ) uhonorowac DMP,ale
    pretensje do Warszawki odnosnie wynikow glosowania? No litosci.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-10-2015 o 06:49
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Yozayan (13-10-2015)

  3. Powrót do góry    #317
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 26 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    O co pretensje?
    Przeciez glosowali kibice, zawodnicy,trenerzy,przedstawiciele organizatora i sponsora.
    Nic nie slyszalem,aby ogranczyli glosowanie do mieszkancow Warszawy czy Stepnia i jego rodziny.
    Oczywisice,ze mogli sami od siebie ( mam na mysli organizatorow gali ) uhonorowac DMP,ale
    pretensje do Warszawki odnosnie wynikow glosowania? No litosci.
    Ja nie mam pretensji o zawodników, którzy otrzymali statuetki bo z tym akurat można się zgodzić, irytuje mnie tylko to, że nie wspomniano nawet o medalistach DMP 2015. Ta gala dotyczyć miała przecież PGE Ekstraligi i jak nie można wspomnieć o medalistach DMP, to jest po prostu żenada.
    Mam jeszcze jedną uwagę, dotyczy ona nominacji na najlepszego juniora PGE Ekstraligi. Wśród nominowanych był Maksym Drabik, a nie było Pawła Przedpełskiego.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Tomi2311 ; 13-10-2015 o 08:35

  4. Powrót do góry    #318
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A najbardziej przykre w tej całej ,,gali'' jest to, że musiał się dopiero zjawić przed kamerami siatkarz, Mariusz Wlazły, który wspomniał o Darcym...........

    Jako pierwszy i jedyny podczas tego wieczoru!!!

    To najlepiej ŚWIADCZY o tym całym wieczorze, tej całej gali i tych wszystkich wypowiadających się ,,kolegach'' z toru Darka

    Ot cały ,,polski żużel''
    hmmm powoli zaczyna.mnie to już drażnic, CZY TYLKO WARD W TYM ROKU ULEGŁ POWAŻNEMU WYPADKOWI? CZemu się nie mówi o innych zawodnikach, którzy akurat bardziej potrzebują pomocy finansowej niż Ward?

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi no comment za jego przydatny post!

    olivka (13-10-2015)

  6. Powrót do góry    #319
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Gala nagród pocieszenia !
    Mistrz jest jeden, to się nie zmienia!
    Tylko Unia Leszno!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tomaszw1994 za jego przydatny post!

    lemur6666 (13-10-2015)

  8. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    hmmm powoli zaczyna.mnie to już drażnic, CZY TYLKO WARD W TYM ROKU ULEGŁ POWAŻNEMU WYPADKOWI? CZemu się nie mówi o innych zawodnikach, którzy akurat bardziej potrzebują pomocy finansowej niż Ward?


    To proste o tym decyduje skala talentu, medialnosc, tryb życia (sikanie na pomniki) ..... I tak dalij, i tak dalij...

  9. Powrót do góry    #321
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    W tym miejscu należy się tylko cieszyć, że nie było więcej kategorii, np. Duńczyk Roku w PGE - MJ Jensen!, najsympatyczniejszy - Milik!
    doparowy - Jędrzejak!, działacz - Kloc! I to wszystko dla ekipy, ktora nie wygrała meczu na wyjedzie, zaś u siebie raczyła nudą nad nudami.

  10. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    FIS (14-10-2015), Filipek (13-10-2015), JODA (13-10-2015), Mariano_Italiano (13-10-2015), Martines (13-10-2015), Megan (13-10-2015), Mildura (14-10-2015), welna (13-10-2015)

  11. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przesadzasz Hulc.
    Napisz, który z unistów miałby być indywidualnie lepszy (oprócz Pitera, rzecz jasna).
    Bo chyba nie Skórnicki?

  12. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Niesmak jest tylko jeden, jak mogli nie wspomnieć słowem o medalistach ?!

  13. Powrót do góry    #324
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    A dlaczego nie Adam? Dlatego, że wg. internetowych fachowców źle prowadzi drużynę? Mnie się wydaje, że część decyzji, które nie przypadły nam do gustu, wynikały z okoliczności o których nie wiedzieliśmy. Adam broni się wynikami, nie tylko w tym sezonie. Od kiedy przejął drużynę UL ma niesamowitą średnią zwycięstw. Chyba od czasów Unii z lat 80 żadna drużyna nie notowała takich wyników. Ile meczów przegraliśmy przez ponad półtora sezonu, jadąc w obu do ostatniego meczu? Trzy, cztery?

  14. Powrót do góry    #325
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Rozumiem, że wybierali zawodnicy, działacze, Prezesi. Nie mam do nich pretensji, nikt nie lubi Mistrza, takie środowisko jaki naród. Ale jakaś kultura na Gali powinna obowiązywać!

    Szef Ekstraligi mógł wręczyć nagrody pieniężne przewidziane w regulaminie dla medalistów DMP 2015 (w formie czeku). W jakiś sposób należało wyróżnić na Gali DMP 2015! Dla mnie ta gala to żenada i wstyd. Wątpię aby kiedykolwiek już przyjechali na galę wszyscy zawodnicy i działacze, chyba, że wpiszą im obowiązek wstawiennictwa do kontraktów. Pomysł Gali fajny, ale wykonanie dramat.

    Najlepszym komentarzem jest wpis na TT Majewskiego szefa speedwaya w nc+: ze Lech Poznań tez nie dostał żadnych nagród na Gali!
    Ale zapomniał, że chociaż weszli na scenę jako Mistrz! Wielkopolska przeprasza Warszawę za mistrzostwo w 2015 Lecha i Unii.

    A tak gwiazdą gali był T.Gollob, który odjechał jeden porządny bieg w tym sezonie i robił sobie reklamę, że jest zdrów jak ryba i czeka na oferty. Kategorię ta i wybór należał do dziennikarzy z Warszawy.

    Dziennikarze z Wawy zapomnieli tylko, że przez Golloba GKM spadł z e-ligi! W innych biegach był mijany jak ostatni parasol! Dla mnie to profanacja Mistrza Tomka! Wręcz jego ośmieszanie! Coś czuję, że za rok na gali TG dostanie Szczakiela za najlepszy kombinezon - kategoria nc+.

    A co rajdera sezonu, lubię Koldiego tak jak Pitera, ale dla mnie coś czuć manipulację. Piter prowadził praktycznie na godzinę przed Galą. Menago Cegła - kolega redakcyjny, ekspert nc+, Janusz w okresie negocjacji - potrzebny mocny akcent no i jest. Dlaczego nie pokazano, kto prowadzi, tylko jakieś procenty? Dla mnie to jakaś ściema i tyle. Niby zależy od kibiców.....
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 13-10-2015 o 09:42

  15. Powrót do góry    #326
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    A dlaczego nie Adam? Dlatego, że wg. internetowych fachowców źle prowadzi drużynę? Mnie się wydaje, że część decyzji, które nie przypadły nam do gustu, wynikały z okoliczności o których nie wiedzieliśmy. Adam broni się wynikami, nie tylko w tym sezonie. Od kiedy przejął drużynę UL ma niesamowitą średnią zwycięstw. Chyba od czasów Unii z lat 80 żadna drużyna nie notowała takich wyników. Ile meczów przegraliśmy przez ponad półtora sezonu, jadąc w obu do ostatniego meczu? Trzy, cztery?
    Niech będzie nawet 50/50.
    Adam zrobił wynik, miał mnóstwo wygranych i koniec końców złoto. Ale z drużyną pretendentów
    Baron zrobił (prawie) to samo z underdogami. Oczywiście mało komu podoba się wrocławski styl uprawiania żużla, ale to zrobił. Nawet o tyle, że na teoretycznie obcym torze rozwalił brązowych medalistów.
    Miał zdecydowanie trudniej.

    Zgodzę się, że powinna być oddzielna kategoria pt. drużyna roku. I tu Unia, potem bardzo długo nic i Wrocław.

  16. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Niech będzie nawet 50/50.
    Adam zrobił wynik, miał mnóstwo wygranych i koniec końców złoto. Ale z drużyną pretendentów
    Baron zrobił (prawie) to samo z underdogami.
    Sobotch

    Przecież to Wrocław ma najlepszego Polaka, najlepszego obco, najlepszego trenera i objawienie sezonu.

    Nie znam się tak bardzo, ale wg mnie mając wszystko NAJ, to srebro DMP należy rozpatrywać tylko i wyłącznie w kategoriach porażki.
    I piszę to absolutnie poważnie!
    I nie ma tu żadnego znaczenia co było przed sezonem, skoro w sezonie okazało się, że jest wszystko NAJ.

    Nieprawdaż????
    Ostatnio edytowane przez welna ; 13-10-2015 o 10:21

  17. Powrót do góry    #328
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    toć panowie z Leszna, zamiast z godnością przyjąć pominięcie na gali i z mistrzowską dumą przemilczeć afronty wszelakie, to wy skomlecie już kolejną stronę, bez przesady, wszyscy wiedzą kto został mistrzem
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    GoTrEk (13-10-2015)

  19. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Unia miała po prostu równy skład, przez co nikt się aż tak nie wybił jak Woffinden czy Janowski na tyle Jędrzejaka i Milika

    Fakt, słabo to wyglądało, że MP nie zaistniał na gali. Największe szanse miałby Piotrek Pawlicki, gdyby nie położył kluczowych spotkań. I mimo, że był zdecydowanie lepszy np. od Zengoty, to ten drugi za finały bardziej zapadnie w pamięci kibiców. Dlaczego Zmarzlik a nie Piter? IMŚJ, MIMP i wicemistrz Polski seniorów. Do tego czwarty zawodnik ligi (Piotrek 9 miejsce). Wiadomo, Bartek nie jechał w PO, a tam jego średnia mogłaby poszybować w dół, ale trudno go karać za fatalną jazdę drużyny. On ciągnął ten ledwo dychający gorzowski wózek.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  20. Powrót do góry    #330
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    toć panowie z Leszna, zamiast z godnością przyjąć pominięcie na gali i z mistrzowską dumą przemilczeć afronty wszelakie, to wy skomlecie już kolejną stronę, bez przesady, wszyscy wiedzą kto został mistrzem
    Nie chodzi o warszawskie "Szczakiele" ale o szacunek dla Mistrza! A tego KSUL w Wawie nie okazano! Można było wręczyć czek za złoto wynikający z regulaminu EŻ, jak to się robi na porządnych galach. Teraz już wiem dlaczego Szczakiel nie przyjechał do Warszawy.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 13-10-2015 o 10:27

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zolnierz za jego przydatny post!

    welna (13-10-2015)

  22. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Sobotch
    Przecież to Wrocław ma najlepszego Polaka, najlepszego obco, najlepszego trenera i objawienie sezonu.
    Prawdaż
    Drabol w zasadzie ładnie opisał to, czego nie przyjmujesz do wiadomości
    Co by nie wykombinować, na przestrzeni sezonu Tajski był najlepszy.
    Z Baronem i Skórą niech będzie, że można się spierać. Z Pawlickim i Zmarzlikiem również.
    Choć to i tak sto razy bardziej wytłumaczalne od karnego dla Irlandii
    Janowski to chyba oczywiste, bo jednak w perspektywie sezonu jeździł lepiej od Kołodzieja.

    Jakby nagrody były bardziej podzielone, tzn. wygraliby Zmarzlik, Kołodziej, Tajski i Baran (), bolałoby Was chyba mniej, z tego co czytam.
    A przecież to chyba wszystko jedno, nieprawdaż?

  23. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Janowski to chyba oczywiste,
    dla kogo oczywiste????

    Pamiętaj, że mówimy tu tylko i wyłącznie o PGE Ekstralidze!

    Dlatego aż dziw bierze, że Maciek znalazł się w nominowanej trójce????
    Ba nawet Piter mógł się w niej nie znaleźć!

    Skoro najlepszy Polak w lidze to najlepszy prawda?
    Gdzie nominacja np dla Protasa w tej kategorii???
    Druga średnia krajowa w rozgrywkach! (pomijam Jarka)
    Bo co?
    Bo za stary??????????
    Bo Falubaz bez play-off????
    Statuetka należała się Bartkowi, bo był po prostu najlepszym Polakiem w przekroju całego sezonu w rozgrywkach, za które przyznawane były nagrody!


    Nigdzie nie napisałem, że coś komuś z Leszna się należało!
    Oczywiście poza szacunkiem i pamięcią do DMP...........
    Ostatnio edytowane przez welna ; 13-10-2015 o 10:46

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Martines (13-10-2015), whu (14-10-2015), zolnierz (13-10-2015)

  25. Powrót do góry    #333
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Dajcie już spokój. Biadolenie na temat braku wzmianki o Unii Leszno na jakiejś tam gali i doszukiwanie się w tym jakiegoś spisku świadczy o małostkowości i jako żywo przypomina spiskowe teorie rodzimych redaktorków odnośnie koalicji anty-. Unia nie jest pępkiem świata żużlowego i trzeba się z tym pogodzić, a nie oburzać, bo tak naprawdę - nie ma o co. Naprawdę tak was to pije?
    Do wielu komentarzy pasuje jak ulał cytat: "Zaakceptujemy każdy wybór demokratyczny, o ile oczywiście będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami". Za kilkanaście tygodni będzie inna gala, gdzie wyniki głosowania będą inne i zapewne zgodne z waszymi oczekiwaniami. I nie sądzę, abyśmy z innych ośrodków słyszeli głosy oburzenia. Robicie z zabawy rzecz śmiertelnie poważną i musi być po naszemu. Tak jak lider musi w najważniejszych meczach przywozić komplety. Ochłońcie.

    Mnie znacznie bardziej cieszy DMP niż zaistnienie (bądź nie) na rozdaniu "Szczakieli" ("Szczakielów"?) czy wszelkie tytuły naj- na gali brukowej gazety.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pejotl3 za jego przydatny post!

    GoTrEk (13-10-2015)

  27. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Statuetka należała się Bartkowi, bo był po prostu najlepszym Polakiem w przekroju całego sezonu w rozgrywkach, za które przyznawane były nagrody!
    Spoko spoko, ja przecież nie odbieram nikomu zdania. Mamy inne postrzeganie i takie też mieli z nagrodami.
    Dla mnie głównym kryterium oceny powinno być przejechanie sezonu wraz z PO. Dlatego Pepe i Zmarzlik powinni odpaść na starcie.
    Janowski przejechał sezon równo, wraz ze świetnymi PO. To pierwsze odróżnia go od Zmarzlika, to drugie od waszego Piotra.
    To tyle, jeśli interesuje nas tylko liga, bez zawodów indywidualnych. A i tam Janowski jeszcze by się podciągnął.

  28. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez pejotl3 Zobacz posta
    Dajcie już spokój. Biadolenie na temat braku wzmianki o Unii Leszno na jakiejś tam gali i doszukiwanie się w tym jakiegoś spisku świadczy o małostkowości i jako żywo przypomina spiskowe teorie rodzimych redaktorków odnośnie koalicji anty-. Unia nie jest pępkiem świata żużlowego i trzeba się z tym pogodzić, a nie oburzać, bo tak naprawdę - nie ma o co. Naprawdę tak was to pije?
    Do wielu komentarzy pasuje jak ulał cytat: "Zaakceptujemy każdy wybór demokratyczny, o ile oczywiście będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami". Za kilkanaście tygodni będzie inna gala, gdzie wyniki głosowania będą inne i zapewne zgodne z waszymi oczekiwaniami. I nie sądzę, abyśmy z innych ośrodków słyszeli głosy oburzenia. Robicie z zabawy rzecz śmiertelnie poważną i musi być po naszemu. Tak jak lider musi w najważniejszych meczach przywozić komplety. Ochłońcie.

    Mnie znacznie bardziej cieszy DMP niż zaistnienie (bądź nie) na rozdaniu "Szczakieli" ("Szczakielów"?) czy wszelkie tytuły naj- na gali brukowej gazety.
    Zabawa zabawą, ale część sponsorów, chociażby Fogo mogłoby mieć swoje kilka minut. Tak to działa i dlatego podpisywanie kontraktów w klubie jest rozciągnięte w czasie. Sponsorom zależy na medialnym szumie wokół klubu także poza rozgrywkami. Stąd częste "bąki" o trudnych negocjacjach, o możliwości przejścia kogoś tu czy tam... A tak naprawdę jestem niemal pewien, że Ci co zostaną w Unii już o tym wiedzą.
    Ale pozytywne zainteresowanie mediów należy podtrzymywać bo to działa z korzyścią dla sponsorów.
    A trudno o lepszy o pozytywny kontekst niż wręczanie nagród za udany sezon - i tutaj faktycznie mogło nastąpić chociażby przekazania symbolicznego czeku za tytuł DMP. A tak wyszło podsumowanie ligi jakby nie była rozgrywkami o DMP tylko o IMP w różnych kategoriach...

    Trochę mi czasu zajmie, żebym przyswoił to wszystko, co wczoraj zobaczyłem. W tym Maciek Janowski jako najlepszy Polak w lidze... I Baron jako trener/menadżer... Z resztą można się zgodzić. Może nawet lepiej, że Piter nie został doceniony - mam nadzieję, że zmobilizuje go to do większej pracy. Niczym pominięcie Michaela Jordana w szkolnej drużynie baseball'a .
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  29. Powrót do góry    #336
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    A Majewski dalej brnie. Wszystko było ok. Wszak taki (jego przykład) Lech Poznań dostał jako mistrz tylko jedną statuetkę.
    Na racjonalną uwagę o braku prezentacji DMP (co ma np. regularne miejsce w Ekstraklasie piłki nożnej) Majewski sugeruje kubeł zimnej wody.
    Także ten tego, hejterzy...wracać na pozycje i spokój

    maj.JPG

  30. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Janowski (6 średnia polskiego zawodnika) najlepszym PL zawodnikiem Ekstraligi, gdyż o niej i niej dotyczyły nagrody. Kto nie ma uwag?

    Jeszcze brakowało, żeby objawieniem został Doyle, a nie Drabik.

  31. Powrót do góry    #338
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Nie pozostaje Wam nic innego jak tylko wziąć odpowiedni osprzęt i naprostować tych którzy głosowali niezgodnie z Waszymi oczekiwaniami.
    Każda nagroda się broni i tyle.

  32. Powrót do góry    #339
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,165
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 276 w 179 postach
    Jeszcze brakowało, żeby objawieniem został Doyle, a nie Drabik.
    Dla mnie objawieniem to powinien być G. Laguta W pełni na to zasłużył.

  33. Powrót do góry    #340
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Niepotrzebnie się nakręcacie tym kmiotem pod nazwą "gala...". Dla mnie była ona tak istotna, że nawet jej nie oglądałem. Dajcie spokój. Środa... rozmowy z braćmi. Jak ktoś będzie miał info, to piszcie, bo to mnie tysiąc razy bardziej interesuje, niż warszawska gala.

  34. Powrót do góry    #341
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Śmiech ... Ale niech zgarniają te pierdoły , nam pozostaje DMP
    Wam pozostaje od lat wierny "Tygodnik Żużlowy"
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  35. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    To dzisiaj Ja ,,pójdę z lotnego''

    http://www.redbull.com/pl/pl/motorsp...aci-pawlickich

  36. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Po kilku latach paradowania z puchami dopieli swego. Powodzenia chłopaki samych sukcesów

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Buszmen (13-10-2015)

  38. Powrót do góry    #344
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Ta gala to wielka porażka nuda i tyle i srać na te nagrody, prawdziwe się zdobywa a nie dostaje a nam złota nikt nie zabierze jesteśmy NAJLEPSI

  39. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,424
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Łe tam. Prawdziwa GALA jest tylko jedna :


    z13247775Q.jpg
    UNSCARED

  40. Powrót do góry    #346
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 76 w 48 postach



    Znalezione na FB.

  41. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi FANATICOS za jego przydatny post!

    Bruczkow (14-10-2015), Havel (15-10-2015), JODA (13-10-2015), Martines (14-10-2015), Scroll (13-10-2015), Yozayan (14-10-2015), bally (14-10-2015), chris8 (13-10-2015), whu (14-10-2015)

  42. Powrót do góry    #347
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Wkrotce GP i tydzien pozniej DMSJ w Mildurze wiec mysle ze kilka fotek z Leigh wkrotce zobaczymy

    Fogo Unia Leszno bez "Szczakiela" na gali PGE Ekstraligi. "Zwycięzcy oddaliby je za złoty medal MP"

    http://elka.tv/index.php?option=com_...&video_id=4665
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 14-10-2015 o 04:41

  43. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Wkrotce GP i tydzien pozniej DMSJ w Mildurze wiec mysle ze kilka fotek z Leigh wkrotce zobaczymy
    Pamiętam Declyna w małym wózku na tyłach parkingu... To mógł być 2000 rok, czyli pewnie ze 16 lat już młodziak ma . Jak ten czas leci.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  44. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ciekawe czy z niego będzie grajek international czy lokalny bohater.

  45. Powrót do góry    #350
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2004
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 24 w 12 postach
    Jutro być może straci na aktualności, ale nie widziałem żeby ktoś wkleił:

    Toruń-Leszno (0,w,-,-)
    Leszno-Toruń
    (0,3,0,0,-)
    Wrocław-Leszno
    (2*,0,1,0)
    Leszno-Wrocław (1,0,1*,0,-)

    Plus wakacje urządzone tuż przed play-offami (czyli przed wspomnianymi wynikami) - Pawlicki "profesjonalizmem" pobił Łagutę na głowę. Już był kiedyś w Lesznie taki raper, co robił punkty tylko w zasadniczej, wszyscy wiemy jak skończył.


    Wracając do sezonu:

    1. Tor, na którym miejscowi zawodnicy od ładnych paru lat jeżdżą gorzej niż na wyjazdach nadaje się do totalnej rozbiórki, zaorania i stworzenia na nowo. Kosmetyka nie pomoże.

    2. Wejście na przeciwległą prostą, szczególnie w play-off, to jakaś afryka dzika, która nie powinna mieć miejsca w 21. wieku. Czas najwyższy ponumerować siedzenia.

    3. I zakazać w końcu palenia na stadionie.

    Dodając do tego kartę kibica, klub ma co robić w zimie.

  46. Powrót do góry    #351
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,572
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Jakie ceny biletów na memoriał???? Jest sroda a dalej nic nie wiadomo????

  47. Powrót do góry    #352
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Jakie ceny biletów na memoriał???? Jest sroda a dalej nic nie wiadomo????



    Karnetowcy - wstęp wolny

  48. Powrót do góry    #353
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    5zl za dużo

  49. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Stały wątek i temat.

    Tania flaszka. Wybór.

  50. Powrót do góry    #355
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    5zl za dużo
    5 zł robi jakąś różnice? Nie bądź śmieszny... Kto ma pójść to i tak pójdzie. Niestety przyjdą sami stali kibice, pogoda swoje zrobi.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  51. Powrót do góry    #356
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    5 zł robi jakąś różnice? Nie bądź śmieszny... Kto ma pójść to i tak pójdzie. Niestety przyjdą sami stali kibice, pogoda swoje zrobi.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


    Zawsze pisałem żeby nie marudzic na ceny więc naprawdę sądzisz, ze teraz 5zl zrobi mi różnice?!


    p.s Jakieś wieści a propo PP?

  52. Powrót do góry    #357
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zawsze pisałem żeby nie marudzic na ceny więc naprawdę sądzisz, ze teraz 5zl zrobi mi różnice?!


    p.s Jakieś wieści a propo PP?
    Tak, dzis w koniorze rozdawali pożegnalne autografy, a Welna szykuje cieplejsze ciuchy, kurtke p-deszczową i kalacha i ma zamiar jeszcze dzis stanac na rogatkach miasta na DK5

  53. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Tak, dzis w koniorze rozdawali pożegnalne autografy, a Welna szykuje cieplejsze ciuchy, kurtke p-deszczową i kalacha i ma zamiar jeszcze dzis stanac na rogatkach miasta na DK5

    Widziałem, Zen i Kubera też

  54. Powrót do góry    #359
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta


    Karnetowcy - wstęp wolny
    Nasi działacze chyba spodziewają sie tłumów ,skoro podzielili stadion na sektory,, czyżby szykują jakąś niespodzianke

    Osobiście uważam stadion powinien być otwarty , tak jak to było kiedyś,
    siedzę na przeciwległej prostej od 8 lat - dzieci wprowadzam w tajniki kibicowania jedynej ,
    teraz kiedy junior poszedł do szkoły mógłbym zmienić miejsce na inne , i byłaby najlepsza okazja do znalezienia sobie miejsca i
    a co za tym idzie kupienia karnetu w grudniu .

    5 zł x 2000 ludzi daje 10000 zł na ochronę aby nie przechodzić między sektorami


    Ma ktoś info co z Bracmi ???

  55. Powrót do góry    #360
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Tak, dzis w koniorze rozdawali pożegnalne autografy, a Welna szykuje cieplejsze ciuchy, kurtke p-deszczową i kalacha i ma zamiar jeszcze dzis stanac na rogatkach miasta na DK5
    Słyszałem, że szuka też innych ochotników do obstawienia pozostałych wjazdów do miasta, gdyby wiadomo kto chciał przechytrzyć Wełnę. Sam się zastanawiam czy się nie zaciągnąć...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

Strona 8 z 299 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •