Strona 289 z 299 PierwszyPierwszy ... 189239279287288289290291 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,961 do 13,005 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #12961
    Użytkownik Awatar DAREK009
    Dołączył
    23-10-2005
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    Dotarłem dziś na Smoka po... XII biegu.Tor wyglądał naprawdę dobrze. Nie padało.
    I co? I nic.
    Mam prośbę do osób, które miały szczęście oglądać ściganie. Powiedzcie mi proszę, czy nie dało się jechać na tej nawierzchni?

    Odnoszę wrażenie, że za chwilę będzie tak , że jakiś Misiek splunie na tor i zawodów nie da się rozegrać.
    Z drugiej strony, wiadomo było od kilkudziesięciu godzin, że może w Lesznie popadać. Nie można było przygotować betonu?
    Pamiętam kilka lat temu, był beton na memoriale, a ścigania było co niemiara.

    Po ostatnim "proteście w kiblu na narodowym" nie pojawiłem się na imprezie żużlowej przez rok. Dziś jakoś to po mnie spłynęło. Pewnie nabrałem dystansu. Żużlowcy już nie są w stanie mnie w****ić. Przywykłem, że płacąc za imprezę żużlową płacę za połowę (w przypadku imprez indywidualnych 0,6) imprezy. Reszta jest gratisem, swoistym prezentem od panów żużlowców.

    Od jutra kibicujmy piłkarzom ręcznym, koszykarzom.

    I jeszcze dwa zdania do zarządzających KSUL SSA. Jak macie organizować Memoriał Wielkiego Freda w taki sposób jak w ostatnich latach, to lepiej nie róbcie tego wcale.
    Najlepszy przykład na marnotrawienie publicznych pieniędzy (wzięliście dotację z miasta na organizację), które można było wykorzystać znacznie lepiej.
    Kurna żużel w Lesznie umarł,przynajmniej dla mnie.Rozumiem liga,komisarze,presja itd,ale memoriał **********,gdzie połowa tych kolarzy,to z Leszna...wstydu nie mają.Po drugiej serii bramy już otwierali
    Ostatnio edytowane przez DAREK009 ; 30-09-2016 o 23:49
    Żużel i piwo to moje paliwo Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #12962
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,997
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Totalna kompromitacja klubu i leiej faktycznie dać sobie spokój z organizacją tak prestiżowego turnieju. Panowie, ale coś robić dobrze, albo na odp****l...to było swoiste podsumowanie najgorszego sezonu w historii KSUL. Już bardziej się chyba nie da niczego spieprzyć.

    Ten niedobry leszczyński kibic po raz kolejny dostał plaskacza...prze blisko pół godziny nikt nie raczył poinformować co się dzieje...zawodnicy panienki to osobny temat. Zabrakło grosza, zabrakło chęci do jazdy...jakoś Tungate (a nie mowilem? Widzę tego gościa w KSUL i poszedlbym na pelne ryzyko za dzika!) i Logaczow jechali...

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Bruczkow (01-10-2016), elgato (01-10-2016)

  4. Powrót do góry    #12963
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    A Lambert to pewnie ze smiechu sie przewrocil jak sie dowiedzial o przerwaniu...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Bruczkow (01-10-2016), DAREK009 (01-10-2016), Michal87 (01-10-2016)

  6. Powrót do góry    #12964
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Po dzisiejszym memoriale wraca hasło z dawnych lat: "Grzegorz Zengota - to w Polsce największa c.iota".

    Jakim trzeba być słabym człowiekiem, żeby pie.rdolić do mikrofonu takie farmazony jak Grzegorz do reszty leszczyńskich kibiców, że tor niebezpieczny, że jeżdżą młodzi zawodnicy, że nikt nie chce kontuzji itp. Dzisiaj chłopcy typu Lambert, Tungate, Łogaczow, Trofimov pokazali Tobie speedway.Czy tenże Zegota oglądał ostatni Finał Ekstralipy z Gorzowa, gdzie wyrywało spod d.upy maszyny takim zawodnikom jak Hancock, Vaculik, Pawlicki, Zmarzlik ?

  7. Powrót do góry    #12965
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    W to akurat jestem w stanie uwierzyć. Ponieść jeszcze raz koszty organizacji powtórki? To nie w stylu Józefa

    Jeszcze taka mała myśl poboczna ode mnie. O wartości działu żużlowego tego tworu pod tytułem Przegląd Sportowy niech świadczy dzisiejszy Memoriał. Impreza skończyła się kilka godzin temu, a u nich nawet wzmianki na ten temat nie ma, nawet wyników nie podali. Tylko pogoń za tanią sensacją i kliknięciami, a kiedy chodzi o prawdziwy żużel, bez wielkich sponsorów i pieniędzy to się nawet nie zająknęli. Wiem, że zarząd konsekwentnie stara się obniżyć rangę i prestiż Memoriału, ba, mają nawet całkiem niezłe w tym wyniki, ale brak jakiegokolwiek wspominki nie przystoi portalowi i dziennikowi, który uważa się za poważny. Z resztą całe "dziennikarstwo" żużlowe opiera się na przepisywaniu komunikatów ze stron klubowych oraz na agregowaniu twitterów, facebooków i innych instagramów klubowych czy też profili zawodników...
    Ostaf już się szykuje do posady w SF więc może dlatego a ręce na szefa żużla w PS już zaciera niejaki Ruta


    Co do dzisiejszego memoriału to ustalili taki termin i godzinę że nie miałem szans się tam pojawić - a z komentarzy które czytam to widzę że dobrze że tak się stało.

    Stan toru po decyzji o odwołaniu, foto z fejsa:
    14516432_1751201638476266_534444635011977910_n.jpg
    14522875_1751201221809641_3605225719476832087_n.jpg

    Tor wyglądał całkiem ok. Więc tej decyzji to w ogóle nie rozumiem. Angole i Szwedzi mają z nas chyba niezłą bekę. Młody Lambert chciał jechać a gwiazdy z najlepszej ligi świata nie. Ale niech się wypowie ktoś kto był - serio ten tor sprawiał takie trudności?

  8. Powrót do góry    #12966
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Na Memoriał nie dotarłem (brawo ja!) , ale że jeżdżą pipki , a nie żużlowcy to powinniście już widzieć po zeszłorocznym finale MPPK na Smoku.Teraz wielce oburzeni

    Największą polewke miałem z kumpla który dzwonił wczoraj ''przyjdź na memoriał dziś kontrakt podpisuje na Stadionie Sajfutdinov jak kiedyś Lejek!'' Wiedziałem że gówno z tego wyjdzie.Kiedy ostatnio oni zrobili jakiś dobry ruch marketingowy? A takim na pewno byłoby huczne przedłużenie umowy z Emilem.

    Co do Barona to ja jestem zadowolony , oczekiwałem przede wszystkim menagera spoza układu ''Leszczyńskiego''
    Jestem również przekonany że tor także będzie inny niż we Wrocku.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #12967
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta

    Co do Barona to ja jestem zadowolony , oczekiwałem przede wszystkim menagera spoza układu ''Leszczyńskiego''
    Jestem również przekonany że tor także będzie inny niż we Wrocku.
    Paradoksalnie Baron może okazać się strzałem w "10". W razie kolejnego niepowodzenia jako, że ost przyzwyczajamy się do bubli naszego KSUL pomarudzimy na forum, a Barona wywalimy. Ot co

  10. Powrót do góry    #12968
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Całe towarzystwo zaczyna być solidnie wkur.iające. Na SEC-u tak biedactwa długo stały i patrzyły na siąpiący deszcz, że sędzia pozwolił im nie jechać.
    Na Waszym Memoriale podobnie.
    Po takim sezonie pokazać tej resztce kibiców wała, to jest też brak czucia tematu albo totalne na tychże "wylanie".

    Im się wydaje, że surferami w Kalifornii są a kibic ma się cieszyć z obejrzenia kilku tricków?
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  11. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    Dominik (01-10-2016), Edziol (01-10-2016), JODA (01-10-2016), JaacPoz (01-10-2016), Kasyx (01-10-2016), Walk (01-10-2016), lemur6666 (01-10-2016), Michal87 (01-10-2016)

  12. Powrót do góry    #12969
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Ja pierdziele ludzie, ogarnijcie się w końcu, bo jedna małpka coś powie a reszta powtarza. Baron był tylko trenerem Wrocka i na ich torze zawsze było mało widowiska bo taka jest specyfikacja tego toru. Tak samo było z Poznaniem bo tam też nigdy nie było emocji jeśli chodzi o widowisko. Poza tym Baron miał przeciętny skład i co miał zrobić skoro chcieli wyniki? Okazał się na tyle inteligenty, że robił tory na jakie tylko dany tor pozwalał i radził sobie bardzo dobrze bo wyniki też przyciągają kibiców i takie właśnie małpy-kibiców jak większość tutaj narzeka. w Czewie też zrobił tor jaki tylko mógł bo miał wiele gorszy skład niż my rok temu bo my byliśmy o wiele lepsi. Baron tylko utwierdził, że nie jest idiotą i przynajmniej umie zrobić tor jaki chce bo ostatnio nasi trenerzy nie umieli takiego zrobić jak chcieli a Baron to umie. Jest też młodym trenerem więc też błędy popełnia bo kto ich nie robi? Chyba, że krytykujące lenie śmierdzące które nic poza krytyką do roboty nie mają. Ja uważam, że był to najlepszy trener z dostępnych. Ma najlepszy potencjał i sam jest bardzo ciekaw jak sobie poradzi bo możliwości z torem ma teraz ogromne.
    Baron spierdzielil nawet tak znakomity tor do scigania jak w Czewie! ocknij sie chlopie...!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #12970
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Baron spierdzielil nawet tak znakomity tor do scigania jak w Czewie! ocknij sie chlopie...!
    Jak będzie skład to będzie ściganie, więc nie dramatyzowałbym aż tak. Zależy to od tego czy ściągną mu jakąś torpede, bo ten sezon zweryfikował że wypalony Emil, czy nawet zakochany Dzik to dość mała siła rażenia
    Ale Baron z tej małej siły rażenia potrafi zrobić wynik.
    Ale jak dostanie mocniejszy skład (nie zgodziłby się pracować z tymi zawodnikami, według mnie Pawlicki czy Musielak mogą się pakować) to nie będzie kombinować z torem.
    Leszno ma wrócić na tron, a że transfery w tym roku są jakie są, i nie wiadomo nic to trzeba się czymś innym ratować.
    A transfery są jakie są i nie wiadomo naprawdę nic, ale wystarczy że Włókniarz wejdzie do EE i karuzela ruszy.
    Obecność na rynku Kołodzieja gwarantuje transfery w praktycznie każdym klubie, a jak Kołodziej zostanie to zmiany będą kosmetyczne.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    chezik (02-10-2016)

  15. Powrót do góry    #12971
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    No coz, przekonamy sie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #12972
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cóż.... jedynym pozytywnym aspektem Memoriału Smoczyka AD2016 jest satysfakcja naszego Ali_G z faktu, że Tungate pokazał się z naprawdę solidnej strony i chęciami do jazdy zawstydził swoich ekstraligowych kolegów.
    Rozprawka o torze już była- ja usupełnię ją tylko małąrefleksją:

    Skoro nawierzchnia była tak niebezpieczna, że należało przerwać zawody po 12 biegach- dlaczego nie podjęto próby poprawienia stanu toru?
    Sprzęt nie wyjechał, nie zadziało się w tej materii dosłownie NIC. Równań po poszczególnych seriach też brak.
    Stąd mój prosty wniosek, że jeżeli tor nie wymaga nawet tak podstawowej kosmetyki jak równanie- to jego stan był wręcz WYBORNY. Dlaczego więc zawodnicy nie jechali? To już tylko tłumaczący się Zengota do spółki ze swoim zacnym zastępem żużloków wie.

    Grzegorz tłumaczył się obecnością młodych, niedoświadczonych zawodników- tym czasem właśnie Ci ostatni jechali jak starzy wyjadacze...a Smoczyka pierwszy raz na oczy widzieli... podobnie jak TUNGATE odkryty przez naszego ALI_G już kilka dni wcześniej [ oddajcie koledze Jego "moment of glory", bo podczas zawodów nawet piał mi do słuchawki z zachwytu, dumny jak paw... nawet headhunterem-wolontariuszem klubowym zgodził się zostać ]

    Jeżeli turniej ma tak wyglądać- zaprzestańmy Jego organizacji. Sądzę, że rodzina Alfreda Smoczyka wczorajszego dnia czuła bardziej zażenowanie, aniżeli dumę wynikającą z docenienia ich Krewnego.

    I tak jak powiedział Ali_G - nasz klubowy headhunter-wolontariusz , ten Turniej [Bo Memoriał nie przechodzi mi już przez gardło ] to idealne podsumowanie sezonu 2016 w wykonaniu Unii Leszno. Tak wyglądały wszystkie zawody w naszym wykonaniu:
    - chaos
    - olewactwo
    - minimalizm
    - "mamwdupizm"
    - ignorancja kibica
    - zaklinanie rzeczywistości, jakoby było dobrze

    A nie jest dobrze- w oczach kibica nie jest dobrze. Jeżeli w zaciszu gabinetów się wszystko zgadza i to Panom wystarcza- ok
    Tylko nie mam bladego pojęcia dla Kogo Oni to organizują, skoro dojne kibicowskie krowy są traktowane jak zło konieczne.
    Pierdzielnie to jak w Falubazie 2 sezony temu... pierdzielnie.

    pozdrawiam z Leszna

    P.S Jak już kiedyś zdegradują nas do 2 ligi na skutek bałaganu organizacyjnego, który położy wartość sportową tego klubu, to przynajmniej na lożę VIP będzie mnie stać

    EDIT: I że tak się jeszcze dopiszę. Panowie wreszcie się dzieje:
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/634...r-to-poczatek/

    Igielski zapowiada wietrzenie składu w Lesznie po nieudanym sezonie. Lecą Ci którzy zawiedli- Adam Skórnicki jest tego pierwszą ofiarą.
    Pragnę z tego miejsca pogratulować Panu Igielskiemu samokrytyki, bo nie każdy odważyły się położyć swoją lukratywną posadkę tak pod topór jak ten człowiek bohatersko robi.

    Naspisywał kontraktów, które nie pojechały- poczuwa się do odpowiedzialności, więc wietrzy. Co za człowiek, co za człowiek
    Panie Igielski- Tam jest wieszak!

    pozdrawiam z Leszna

  17. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Ali_G (01-10-2016), Dominik (01-10-2016), JaacPoz (01-10-2016)

  18. Powrót do góry    #12973
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    A jednak zauwazyli brak kibiców , niesamowite ,a jednak wczoraj zrobili kolejny krok ..
    to przecież jakaś dywersja,,,
    cytuje;
    Na koniec chciałem spytać o temat finansów. W kuluarach mówi się, że Fogo Unia mocno odczuła brak play-offów. Czy pod tym względem klubowi uda się wyjść na prostą?
    - Rzeczywiście wygląda to gorzej niż w latach poprzednich. Na trybunach mieliśmy mniejszą liczbę kibiców. Zespół nie wszedł poza tym do play-offów, więc dwa najatrakcyjniejsze mecze, które zapełniłyby stadion w Lesznie, po prostu nam odpadły. Automatycznie sprawiło to, że finanse zostały nadszarpnięte, ale pracujemy na tym, by klub, na czele z zawodnikami, jak najmniej to odczuwał. Mogę obiecać, że w sezonie 2017 wrócimy do walki o najwyższe cele

    Panie Igielski czas pana przeminął , jak ma Pan honor to
    czas się pożegnać z lukratywną funkcją ..
    Myslenie ze tylko wynik sportowy zapełni trybuny i nic więcej nie robić w tym temacie to jest bład jaki popełniacie od lat , marketing, gadżety nie istnieją ,
    a co z tymi wiernymi kibicami na dobre i złe,, bo tacy wczoraj byli na stadionie , wyrażnie pokazaliście gdzie ich macie

    Ostatnio edytowane przez JODA ; 01-10-2016 o 20:22

  19. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi JODA za jego przydatny post!

    Ali_G (01-10-2016), Edziol (01-10-2016), elgato (01-10-2016), lemur6666 (01-10-2016), Michal87 (01-10-2016)

  20. Powrót do góry    #12974
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Wczoraj były moje pierwsze i ostatnie zawody na Smoku 2016. Powiem tak...wczorajszą wizytą jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że to była bardzo dobra decyzja!

    Wczoraj mój ojciec od meczu z Tarnowem 2014(!!) w zasadniczej poszedł na stadion. Ponad 2 lata nieobecności. Skutecznie go odstraszyli na kolejne 2 lata...

    Tak jak nigdy (nie raz tu to pisałem) Zengoty nie trawiłem i zawsze uważałem, że ten jego uśmieszek i zachowanie jest fałszywe tak ostatnio na prawdę zacząłem go broni i nawet widziec w składzie 2017. Wczoraj mnie przekonał jednak, że opinia na jego temat była trafna. Tak jak koledzy piszą...PIPA! Stadionowa spikerka pomyliła mu się ze studiem TV.

    O zarządzie aż żal pisac... Wczoraj 90% kibiców to byli Ci co zawsze chodzili na stadion i że tak powiem żużlem rzygają. Te gwizdy były wyrazem tego co się dzieje nie od wczoraj, ale OD LAT. WSTYD! Mam nadzieję, że ktoś w końcu się obudzi i będzie to prezydent ML i skończy z dotowaniem tego bubla zwiącym się KS Unia Leszno S.A. Wolę klub w 2 lidze niż ten cyrk Rusieckiego i Igielskiego.
    Ostatnio edytowane przez santiagoUL ; 01-10-2016 o 11:28

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    lemur6666 (01-10-2016), mingozi (02-10-2016), Michal87 (01-10-2016)

  22. Powrót do góry    #12975
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Wczoraj były moje pierwsze i ostatnie zawody na Smoku 2016. Powiem tak...wczorajszą wizytą jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że to była bardzo dobra decyzja!

    Wczoraj mój ojciec od meczu z Tarnowem 2014(!!) w zasadniczej poszedł na stadion. Ponad 2 lata nieobecności. Skutecznie go odstraszyli na kolejne 2 lata...

    Tak jak nigdy (nie raz tu to pisałem) Zengoty nie trawiłem i zawsze uważałem, że ten jego uśmieszek i zachowanie jest fałszywe tak ostatnio na prawdę zacząłem go broni i nawet widziec w składzie 2017. Wczoraj mnie przekonał jednak, że opinia na jego temat była trafna. Tak jak koledzy piszą...PIPA! Stadionowa spikerka pomyliła mu się ze studiem TV.

    O zarządzie aż żal pisac... Wczoraj 90% kibiców to byli Ci co zawsze chodzili na stadion i że tak powiem żużlem rzygają. Te gwizdy były wyrazem tego co się dzieje nie od wczoraj, ale OD LAT. WSTYD! Mam nadzieję, że ktoś w końcu się obudzi i będzie to prezydent ML i skończy z dotowaniem tego bubla zwiącym się KS Unia Leszno S.A. Wolę klub w 2 lidze niż ten cyrk Rusieckiego i Igielskiego.
    A ja tylko powiem, że w tym wszystkim żal mi Logaczewa [przepraszam za Literówki] , Lamberta i Tungate'a.
    Chłopaki przyjechali z daleka, chcieli się pokazać i to zrobili, a na końcu zebrali baty jak cała reszta zawodników i zarząd.
    Kuluarów naszej frustracji nie znają- więc można sobie tylko wyobrazić jakie myśli i niezrozumienie chodziły Im po głowach.

    pozdrawiam z Leszna

    Panowie sytuacja zmieniła się nie do poznania.
    Częstochowa przyjęła zaproszenie do ekstraligi.
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel,kategoria,281.html

    Oznacza to tyle, że Tarnów jednak do rozbiórki. Wczoraj ktoś pisał , że Dudek bardziej prawdopodobny niż Kołodziej... zobaczymy jak teraz to bedzie wyglądało.

    pozdrawiam z Leszna
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 01-10-2016 o 11:40

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    santiagoUL (01-10-2016)

  24. Powrót do góry    #12976
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,432
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta

    Wczoraj mój ojciec od meczu z Tarnowem 2014(!!) w zasadniczej poszedł na stadion. Ponad 2 lata nieobecności. Skutecznie go odstraszyli na kolejne 2 lata...
    TO nie ten pamiętny mecz, gdzie wygraliśmy o włos przy zielonym stoliku ?
    UNSCARED

  25. Powrót do góry    #12977
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,533
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    No to Kołodziej Bardzo realny i wystarczył by za dzika

    Emil
    Peter
    Piter
    Zengi
    Koldi
    Młodzi
    Skład świetny

  26. Powrót do góry    #12978
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Całe towarzystwo zaczyna być solidnie wkur.iające. Na SEC-u tak biedactwa długo stały i patrzyły na siąpiący deszcz, że sędzia pozwolił im nie jechać.
    Na Waszym Memoriale podobnie.
    Po takim sezonie pokazać tej resztce kibiców wała, to jest też brak czucia tematu albo totalne na tychże "wylanie".

    Im się wydaje, że surferami w Kalifornii są a kibic ma się cieszyć z obejrzenia kilku tricków?
    Jak to kiedyś napisałeś ... To nie jest żużel dla starych ludzi 😂😂🤔😉

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
    z Gdza pzdr. Walk

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Walk za jego przydatny post!

    yahata (01-10-2016)

  28. Powrót do góry    #12979
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No to Kołodziej Bardzo realny i wystarczył by za dzika

    Emil
    Peter
    Piter
    Zengi
    Koldi
    Młodzi
    Skład świetny
    Sklad fajny ale na moje takiego nie bedzie...

    Jakkos nie wierze w Kolodzieja, o Dudku to.juz nie wspominajac...

    A jeszcze teraz Czewa nam Emil podkupi...

    Choc 2 lata temu tez nie wieerzylem w duzy transfer i flaszke z Welna przegralem(choc i tak nie wzial honorowo). A w tym chyba nawet sie nie ma co zakladac bo do Listopada ani sniegu ani specjalnie lissci do grabienia...


    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  29. Powrót do góry    #12980
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No to Kołodziej Bardzo realny i wystarczył by za dzika
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...080,1,984.html

    Tak mi się wydaje, że raczej bardzo mało realny ten Kołodziej.

  30. Powrót do góry    #12981
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No to Kołodziej Bardzo realny i wystarczył by za dzika

    Emil
    Peter
    Piter
    Zengi
    Koldi
    Młodzi
    Skład świetny
    Pitera to juz przeciez w Unii nie bedzie w przyszlym roku!

  31. Powrót do góry    #12982
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach

    KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

    Zly wątek
    Delete
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 01-10-2016 o 12:44

  32. Powrót do góry    #12983
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    W mojej opinii jedyna szansa na frekwencję to Drabik + Pedersen.

    I to powinno być priorytetem. Jeśli prawda jest ze kontrakt Drabika to fikcja to powinnismy na ch*u stanąć żeby go sprowadzić!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Co! Priorytet Drabik + Pedersen. Juniorow mamy a dzik to porażka.

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    W mojej opinii jedyna szansa na frekwencję to Drabik + Pedersen.

    I to powinno być priorytetem. Jeśli prawda jest ze kontrakt Drabika to fikcja to powinnismy na ch*u stanąć żeby go sprowadzić!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Co! Priorytet Drabik + Pedersen. Juniorow mamy a dzik to porażka.

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    W mojej opinii jedyna szansa na frekwencję to Drabik + Pedersen.

    I to powinno być priorytetem. Jeśli prawda jest ze kontrakt Drabika to fikcja to powinnismy na ch*u stanąć żeby go sprowadzić!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Co! Priorytet Drabik + Pedersen. Juniorow mamy a dzik to porażka.

  33. Powrót do góry    #12984
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Wątki mi się pomyliły. Toc logiczne ze Wam juniorów nie trzeba.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  34. Powrót do góry    #12985
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Co! Drabik i Pedersen priorytet? Juniorow mamy swoich a dzik to porazka.

  35. Powrót do góry    #12986
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Wybijcie sobie Kołodzieja z głowy, on jest nie do wyjęcia z Tarnowa. Zobaczycie że zostanie tam nawet w 1 lidze.

    Co do Drabika to opcja ciekawa, ale tylko na pozycjach 1-5. Jeśli ma przyjść i jeździć pod 6-7 to dla mnie byłby to upadek naszego klubu. Unia Leszno która ściąga juniora z zewnątrz - dramat. Realnie też mało realna opcja, on ma chyba długoletni kontrakt we Wrocku.

    PS: Psioczymy na Pedersena i Musielaka, a w wątku Włókniarzy ta dwójka jest w drużynie marzeń na sezon 2017
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 01-10-2016 o 12:54

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    mingozi (02-10-2016)

  37. Powrót do góry    #12987
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,533
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Pitera to juz przeciez w Unii nie bedzie w przyszlym roku!
    Już go w tym roku nie było
    Tak że poczekajmy

  38. Powrót do góry    #12988
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta

    PS: Psioczymy na Pedersena i Musielaka, a w wątku Włókniarzy ta dwójka jest w drużynie marzeń na sezon 2017
    I wcale bym sie nie zdziwił gdyby osiągnął tam naprawdę przyzwoity wynik. "0" presji, pewne miejsce w składzie, a i lubi ten owal chyba bardziej niż Smoka. Zresztą za chwilę się okaże, że jedynymi wychowankami będą juniorzy, i to dopiero będzie wstyd.

  39. Powrót do góry    #12989
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2016
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Igielski zapowiada wietrzenie składu w Lesznie po nieudanym sezonie. Lecą Ci którzy zawiedli- Adam Skórnicki jest tego pierwszą ofiarą.
    Pragnę z tego miejsca pogratulować Panu Igielskiemu samokrytyki, bo nie każdy odważyły się położyć swoją lukratywną posadkę tak pod topór jak ten człowiek bohatersko robi.

    Naspisywał kontraktów, które nie pojechały- poczuwa się do odpowiedzialności, więc wietrzy. Co za człowiek, co za człowiek
    Panie Igielski- Tam jest wieszak!
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Panie Igielski czas pana przeminął , jak ma Pan honor to
    czas się pożegnać z lukratywną funkcją ..
    Myslenie ze tylko wynik sportowy zapewni trybuny i nic więcej nie robić w tym temacie to jest bład jaki popełaniacie od lat , marketnig, gadzety nie istnieją ,
    a co z tymi wiernymi kibicami na dobre i złe,, bo tacy wczoraj byli na stadionie , wyraznie pokazaliście gdzie ich macie

    [/FONT][/COLOR]
    może wreszcie wszyscy głosno pokaza co myśla o kierowcy Hancocka z Rawicza! okazuje się że ani Dworakowski ani Ciesółka nic nie wiedzą o nagonce na Igłe! duzo szczekania przez wszystkich mało działania
    gdzie sa "Unia to MY" ? gdzie jakies petycje gdzie cokolwiek żeby to najwyżsi zauważyli? jak zawodnicy jadą piach albo nie pojawiaja sie na treningu wszyscy buczą ale jak DYREKTOR Igielski nie wywiązuje sie porzadnie ze swojej roboty cisza!
    mase ludzi go krytykuje ale każdy pod nosem czas żeby dotarło to do zarządu! skoro on nie widzi swoich baboli w klubie to macie komentarze na profilu Unii czy FB czy Twitter albo portal Elka gdzie Jozin czesto prosi o drukowanie komentarzy żeby poczytac jakie żale wylewaja kibice

    chociaż raz facet mówi prawde - sytuacja w klubie po zakontraktowaniu Barona jest naprawde dynamiczna wszyscy chca spier....c nawet kibice czekają na pierwszy mecz i jak zrobi to co zawsze wtedy zobaczą co to znaczy spadek frekwencji bo kibic leszczynski jest bardzo wybredny

  40. Powrót do góry    #12990
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Waliszko na TT zapodaje, że mamy finał DPŚ za rok na smoku

  41. Powrót do góry    #12991
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Wczoraj myślałem że jadę na MEMORIAŁ ALFREDA SMOCZYKA i chyba mi się poj...ało bo trafiłem na pokaz klaunów o nazwie ''cyrk przyjechał do miasta''.Praktycznie wszystko o tej żenadzie napisaliście i mało co jest do dodania .Jest jesień , latają po gabinetach , negocjują milionowe kontrakty ale chyba zapominają że te miliony mają TYLKO i wyłącznie dzięki kibicom .Takim kibicom jak wczoraj , którzy o speedwayu wiedzą wszystko lub prawie wszystko i nie dadzą sobie wcisnąć jakieś żenady o trudnym torze i krętach wychodzących na powierzchnie .Takie bzdury panie Zengota , możesz pan wciskać na jakimś finale najbardziej pop...nej ligi świata gdy jest 20 tys ludzi z których 80% są .... wie po co i na co .Jestem wielkim fanem PP i to nie tylko dlatego bo Falubaz ale gdy przeczytałem jego wypowiedz to aż musiałem usiąść .Skoro się Piotrek nie dało jechać to jak to się stało że w swoim 3 starcie na pełnym gazie przy samym płocie wyprzedzasz 2 zawodników ? .Panowie Łogaczow ,Lambert czy Tungate ,pewnie do teraz się śmieją z tego wczorajszego cyrku .W tym wszystkim najbardziej szkoda pana Józefa .Gdy tak latał wczoraj po stadionie znerwicowany do granic możliwości , chyba niewiele brakowało do użycia tej butelki po wodzie którą miał przy sobie .Jedynym pozytywem z wczorajszego ''spektaklu'' jest to że w bardzo miłej atmosferze można było pogadać z leszczyńskimi kibolami którzy o tym sporcie wszystko wiedzą ale jak wczoraj się okazało nie wszystko widzieli

  42. Już 13 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Ali_G (01-10-2016), Aussie (01-10-2016), CarlitosFalubaz (01-10-2016), Dominik (01-10-2016), Kuba_88 (01-10-2016), Noski (01-10-2016), RJG_11 (01-10-2016), donvito (01-10-2016), lemur6666 (01-10-2016), macropus (01-10-2016), mingozi (02-10-2016), santiagoUL (02-10-2016), Michal87 (03-10-2016)

  43. Powrót do góry    #12992
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez DAREK009 Zobacz posta
    Kurna żużel w Lesznie umarł,przynajmniej dla mnie.Rozumiem liga,komisarze,presja itd,ale memoriał **********,gdzie połowa tych kolarzy,to z Leszna...wstydu nie mają.Po drugiej serii bramy już otwierali
    Panowie, pisze to opierając się tylko na waszych wnioskach po Memoriale, nie było mnie tam.

    Żużel w Lesznie chyba naprawdę schodzi już na psy. To już nie jest sport dla kibiców. To jest sport dla biznesmenów.
    I tymi biznesmenami są sponsorzy i żużlowcy.
    Może władze Unii chcą aby mecze w przyszłym sezonie odbywały się gdzie na stadionie będą tylko rodziny władz Unii, Miasta, sponsorów.
    Po co na stadionie kibice. Ci kibice czegoś żądają, gwiżdżą. Na **** nam obcy ludzie na stadionie?
    A żużlowcy, jak będą chcieli jechać to pojadą. Po co nam kibic, co na mnie gwiżdże jak zero przywiozę?
    Jak będzie tylko rodzina sponsorów, to nikt nie będzie gwizdał.
    Nie potrzeba nam kolorowych flag, oprawy, dopingu.

    Skoro piszecie że Tungate czy Lambert czy Łogaczow chcieli jechać, to się przypomina tylko dowcip "jaki wstyd przed Ryśkiem".
    I z całym szacunkiem dla nich, ale oni nie pasują do ekstraligi. Skoro tor był mokry, typowo angielski, to oni w ekstralipie nie zdobędą więcej niż 5 pkt. Zrobi im komisarz beton i się chłopaki nie odnajdą.

    A już brak chęci jazdy na memoriale przez zawodników Unii to już szczyt chamstwa. Następnym razem nie zmuszać ich do jazdy. Zadać im proste pytanie: Chcecie jechać albo nie i tyle. Jak Musialaki czy Zengoty nie chcą jechać to niech nie jadą. Zaprosić wspomnianą wyżej trójkę obcokrajowców, Jakiegoś Fricke, Thorsela, Lawsona, Mastersa i innych zawodników. Skoro nasi zawodnicy traktują Memoriał jako karę to nie muszą w nim jechać. A i kibice byliby zadowoleni, bo nowe twarze, a i zawodnicy na tor by nie narzekali.

    W latach 90-tych jak ktoś się pytał jakiemu piłkarskiemu klubowi kibicuję, z dumą mówiłem że wolę żużel i Unię Leszno. Teraz powoli wstyd się przyznać i do żużla i do Unii. Stal Gorzów jest lata świetlne przed nami. Falubaz marketingowo bije nas na głowę. Za chwile wyprzedzi nas Orzeł Łódź a my będziemy gdzieś pomiędzy Bydgoszczą a Rawiczem.

    Trza zadać tylko pytanie: Quo vadis polski żużlu, Quo vadis Unio Leszno?

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    mingozi (01-10-2016)

  45. Powrót do góry    #12993
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Kolego Boom nie dramatyzuj... zapewniam ze nikt *********c nigdzie nie chce... Pieniadze sie kolarza zgadzaja a to dla nich najwazniejsze... zreszta Baron ma ustalenia z zarzadem o one troche odbiegaja od kraweznika dalej jak na metr...

    Co do wpisu o kibicach! Na spotkaniu ostatnim sprawa Igly byla poruszona i to w sposob bardzo WYMOWNY zapewniam! Prezes doskonale WIE jaka jest opinia kibicow...

    DPS w Lesznie no widzicie jakk sie Igla do roboty wzial...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (01-10-2016), santiagoUL (02-10-2016)

  47. Powrót do góry    #12994
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    DPŚ w Lesznie 2017

  48. Powrót do góry    #12995
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Info o DPS na stronie Unii http://info.ksul.pl/start

  49. Powrót do góry    #12996
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy




    http://monsterenergyswc.com/news/article/5286/swc/

    PS:

    #EmilRacing89

    "I can officially announce that in 2017 in Swedish League i will represent Piraterna Motala... looking forward for good result and big fun 😀👌"
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 01-10-2016 o 19:49

  50. Powrót do góry    #12997
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,997
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Wczoraj myślałem że jadę na MEMORIAŁ ALFREDA SMOCZYKA i chyba mi się poj...ało bo trafiłem na pokaz klaunów o nazwie ''cyrk przyjechał do miasta''.Praktycznie wszystko o tej żenadzie napisaliście i mało co jest do dodania .Jest jesień , latają po gabinetach , negocjują milionowe kontrakty ale chyba zapominają że te miliony mają TYLKO i wyłącznie dzięki kibicom .Takim kibicom jak wczoraj , którzy o speedwayu wiedzą wszystko lub prawie wszystko i nie dadzą sobie wcisnąć jakieś żenady o trudnym torze i krętach wychodzących na powierzchnie .Takie bzdury panie Zengota , możesz pan wciskać na jakimś finale najbardziej pop...nej ligi świata gdy jest 20 tys ludzi z których 80% są .... wie po co i na co .Jestem wielkim fanem PP i to nie tylko dlatego bo Falubaz ale gdy przeczytałem jego wypowiedz to aż musiałem usiąść .Skoro się Piotrek nie dało jechać to jak to się stało że w swoim 3 starcie na pełnym gazie przy samym płocie wyprzedzasz 2 zawodników ? .Panowie Łogaczow ,Lambert czy Tungate ,pewnie do teraz się śmieją z tego wczorajszego cyrku .W tym wszystkim najbardziej szkoda pana Józefa .Gdy tak latał wczoraj po stadionie znerwicowany do granic możliwości , chyba niewiele brakowało do użycia tej butelki po wodzie którą miał przy sobie .Jedynym pozytywem z wczorajszego ''spektaklu'' jest to że w bardzo miłej atmosferze można było pogadać z leszczyńskimi kibolami którzy o tym sporcie wszystko wiedzą ale jak wczoraj się okazało nie wszystko widzieli
    ScotFZG to teraz wiesz o co nam chodzi cały sezon i to nie jest problem z nami kibicami...

    Organizacyjnie nasz klub, to poziom piłkarskiej ligi okręgowej.

    Panowie pora wziąć sprawy w swoje ręce i zabrać się za Pana Igielskiego. Są różne portale, fejsy i inne. Jeśli ten Pan dalej będzie zarządzał, to nie liczcie na żadne zmiany. Chyba, że zadowoli Was dalsze pudrowanie...

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Boom! (02-10-2016)

  52. Powrót do góry    #12998
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Robert Lambert Racing dodał(a) nowe zdjęcia (2).
    Leszno tonight and meeting called off after my 3rd ride.
    First heat coming second and chain come off so no points then 2 seconds and fighting for 1st in both. Then was some spots of rain and they called it off when track was fine to race. What a experience for my first open meeting in Poland to many Hollywoods. Here is a pic of the track just after they called it off. Now time to get read for gdansk on Sunday.















  53. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Ali_G (01-10-2016), Boom! (02-10-2016), Dominik (02-10-2016), JaacPoz (01-10-2016), Noski (01-10-2016), elgato (01-10-2016), macropus (01-10-2016), santiagoUL (02-10-2016), Michal87 (03-10-2016)

  54. Powrót do góry    #12999
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    [QUOTE=donvito;

    Czyli Lamberta w Lesznie 2017 nie będzie swoją drogą odważny, szczery chłopak..nie zmanierowany polskim choliłód

  55. Powrót do góry    #13000
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,291
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Robert Lambert Racing dodał(a) nowe zdjęcia (2).
    Leszno tonight and meeting called off after my 3rd ride.
    First heat coming second and chain come off so no points then 2 seconds and fighting for 1st in both. Then was some spots of rain and they called it off when track was fine to race. What a experience for my first open meeting in Poland to many Hollywoods. Here is a pic of the track just after they called it off. Now time to get read for gdansk on Sunday.



    Brawo dla tego Pana. Grzesiu Z. , ucz się

  56. Powrót do góry    #13001
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta

    Czyli Lamberta w Lesznie 2017 nie będzie swoją drogą odważny, szczery chłopak..nie zmanierowany polskim choliłód
    Czemu? Akurat Lambert poszedł z opinią zupełnie w zgodzie z Józefem... Swoja droga juz wczoraj pisałem ze pewnie się ze śmiechu przewraca że to przerwali...

    Ogólnie czepianie się klubu za wczoraj jest mimo wszystko głupie... Nie klubu wina że Panienki nie chciały się ubrudzić...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 01-10-2016 o 23:44
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Aussie (01-10-2016), Martines (02-10-2016)

  58. Powrót do góry    #13002
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Info o DPS na stronie Unii http://info.ksul.pl/start
    hym ja sie ciesze bo .... w 2017 roku mija okragle 10 lat!!!!! od pierwszego dps w lesznie i to zlotego dla polski i jak dla mnie w moim 30 paru letnim kibicowaniu .. najlepszej imprezie zuzlowej jaka widzialem... a po drugie w 2007 unia zdobyla po 18 latach dmp.. wiec byc moze historia zatoczy kola... i ja sie tego trzymam..aaa i wtedy tez w 2007 pojawil sie tez nowy trener/meago ... nie jaki czesio nie co pozniej pseudomin "szprycha"....
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 02-10-2016 o 01:03
    pyra

  59. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Aussie (01-10-2016), mingozi (02-10-2016)

  60. Powrót do góry    #13003
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Czemu? Akurat Lambert poszedł z opinią zupełnie w zgodzie z Józefem... Swoja droga juz wczoraj pisałem ze pewnie się ze śmiechu przewraca że to przerwali...

    Ogólnie czepianie się klubu za wczoraj jest mimo wszystko głupie... Nie klubu wina że Panienki nie chciały się ubrudzić...
    Masz rację klubu nie, ale czy takiego 'łamistrajka' koledzy by zaakceptowali ? PS. Ja chciałbym, żeby dopuścili świeżej krwi tej drużynie, kosztem spasionych kotów zaryzykowali jak najbardziej z Lambertem i Lebiediewem zamiast Kildemanda i Dzika, na pewno taniej, a nawet w razie niepowodzenia, z tej ligi trudno spaść.. dlatego..
    1.PPj
    2.Lambert
    3.Zengota/Kołodziej
    4.Lebiediew
    5 emil
    młodzi

    Toffik w razie gdyby cuś..

    PS.2 właśnie oglądałem urywki z sezonu 2010, nie policzyłem ale jestem ciekaw ile punktów Baliemu zdobył Kołodziej...jak on go za uszy ciągnął..

  61. Powrót do góry    #13004
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Maciek Markowski @mmmaciekk 7 godz.7 godzin temu
    Posiedział czlowiek parę godzin wśród ludu i kroi się niezły sensacyjny kontrakt w Lesznie 😄

  62. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Filipek za jego przydatny post!

    Dominik (02-10-2016)

  63. Powrót do góry    #13005
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Fredka... wkoncu kubki w Galerii jeszcze sa z 2013 to pasuje... Igla tp jest jednak mozg :-D

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  64. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Filipek (02-10-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •