Strona 5 z 299 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Łe Robi się doczepiłeś, Wełna od początku mówił o zestawie PP+PP, który to zestaw( zakładając notoryczne 0 Pitera w nominowanych w 2016) może robić przeciętnie 13-14 punktów (9+4). Czyli tyle co Wspomniani liderzy Emil , Nicki czy Hancock w Toruniu . No tylko że Oni obstawiają jedynie 5 biegów, a duo z Zaborowa 10. Dlatego musisz mieć parasola za 200 K, który zrobi 0 w 5 biegach w parze z Gregiem. Czyli te Twoje wspomniane 300 K to już jedynie 100K , nadążasz ?

    No i pamiętaj, że mówimy o zawodnikach krajowych. Ilu masz liderów z orzełkiem z prawdziwego zdarzenia w EE ? 4 -5 ? Protas, Dudek(?) , Hampel, Zmarzlik (?), Pawlicki Pi i Kołodziej i Przedpełski (?). Z czego 3 startuje w ZG. Samymi zagraniczniakami nie pociśniesz bo regulamin nie pozwoli.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 09-10-2015 o 21:24
    UNSCARED

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Byczek
    czy Im się odmieniło? Pewnie nie. Nadal chcą tu jeździć, ale jak to w życiu bywa. Jak się od razu nie dogadasz to każda kolejna rozmowa jest trudniejsza.
    A jak do tego ktoś się jeszcze trzeci wtrąca (czyt. Zmora) i podsyca to w głowie robi się mętlik prawda?

    Unia pewnych rzeczy nie może zagwarantować. Wręcz nie może i tu ich absolutnie popieram!
    Zmora natomiast to gwarantuje i zapewnia danym punktem w kontrakcie.
    Chyba nie muszę pisać ,,wypisz wymaluj'' o czym mowa.....

    Jak to się skończy?
    Czas pokaże ........

    Jedno jest niestety pewne.
    Póki co muszę mieć ,,wartę'' na rogatkach Leszna od strony Piły.........[/QUOTE]




    Osobiście Piotrkowie dałbym gwarancję startów, zasłużył. Niech będzie to dodatkowy profit za sezon 2015. Piter pewnie chciałby również gwarancję dla Przemka co jest niedopouszczalne......... Naprawdę nie ogarniam tego. Tacy zawodnicy a brak gwarancji startów powoduje komplikacje

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Welna

    Mariusz

    Piotr to NAJSKUTECZNIEJSZY żużlowiec DMP 2015. Lider przez duże ,,L''
    Do tego stały uczestnik GP 2016.
    Jeśli Ty dałbyś Mu 1,3 mln to na ile w takim razie wyceniasz takiego np. Protasiewicza?

    Piter zasługuje absolutnie na porównywalne warunki co Dzik czy Emil. Stówa ,, w tą czy tamtą'' nie ma tu już znaczenia.
    Protas ma zarobki na poziomie 1.5 mln. Ale Piterowi więcej bym za diabła nie dał niż te 1.3 mln. Była już taka rozmowa w wątku ZG jak Patryk przechodził na seniora. Też wielu twierdziło, ze Patryk powinien zarabiać tyle co Pepe czy AJ. Ja uważałem inaczej. W przypadku Pitera również tak uważam. Niech udowodni, jeżdżąc jako senior, że mieści się w 1/10 w SE. Wtedy powoli można z nim gadać o takich pieniądzach. Nie prędzej. A SGP w jego przypadku to tylko dodatkowe obciążenie na ligę. Więc dla każdego prezesa to żaden argument.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Welna



    Protas ma zarobki na poziomie 1.5 mln.
    Skąd wiesz?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    lemur6666 (09-10-2015)

  6. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Kiedyś za moich czasów, każdy artykuł, przechodził przez pokój naczelnego! Do tego każdy tekst posiadać musiał cytat osoby, zainteresowanej danym tematem. Cytat ten, uprzednio był autoryzowany przez osobę wypowiadającą się w tekście.
    Taki artykuł nie dość, że był czytany przez naczelnego, przechodził jeszcze przez ,,sito'' redaktora prowadzącego dane wydanie gazety.

    Po wprowadzonych ewentualnych korektach, wracał do piszącego, ten akceptował naniesione zmiany i podpisywał się swoim imieniem i nazwiskiem.

    Tak mniej więcej wyglądała praca w redakcjach 15-17 lat temu.

    Dziś jak widać wystarczy założyć bloga, mieć w komórce 4 numery telefonów, pisać totalne bzdury, rzeczy które kompletnie oderwane są od rzeczywistości. Po prostu pisać i kasować wierszówkę.

    Absolutny dramat. Poziom Dariusza Ostafińskiego i przeglądu sportowego jest przynajmniej trzykrotnie niższy aniżeli GW!
    A to oznacza, że już niżej naprawdę upaść się nie da

    Jak można nazywać się dziennikarzem sportowym, znawcą danej dyscypliny a wypisywać takie wierutne bzdury?????

    Bracia Pawliccy w pakiecie za 2,2 mln????
    Powiedziałem to sekundę temu 10 letniemu Synowi
    Spojrzał i odpowiedział: Trochę mało nie uważasz???

    Nastolatek, niedzielny kibic a pojęcie większe ma od redaktora......

    Za 2,2 mln Pawliccy to nawet ogródka nie wyplewią redaktorowi, a co dopiero będą się ,,zabijać'' na motorach!

    Na chłopski rolniczy rozum.
    Skoro taki Emil i Nicki mają mniej więcej 1,7-1,8 mln na głowę, to bracia za cztery stówki więcej będą we dwóch ,,śmigać''???

    Dlatego próbujmy trzymać poziom dyskusji, choć tu na forum i ,,na Boga nie podpierajcie się'' wyssanymi nie wiem skąd ,,newsami'' PS.

    Bo to jest żenujące!!!
    I nijak się ma do rzeczywistości

    ps. Nawiązując do tematu wątku, napiszę tylko, że jest ponoć ,,ciężko''.
    Bardzo lubię jednego i drugiego, ale wychodzę z założenia, że nic na siłę!!!

    UNIA TO MY ............ i chyba to jest najważniejsze
    Jak Przemo pojedzie tak jak koncowke to i 2,2 nie wyciągna.

    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Piter na poziomie Emila czy Nickiego? to nie bardzo według mnie niech potwierdzi to jako senior i utrzyma się w GP to wtedy można ich porównywać jeżeli chodzi zrobki
    No Piotr w finałach pokazał czy zasługuje na tyle, ile Nicki czy Emil. Zresztą ja tego nie rozumiem. Wszyscy 3 powinni dostać równą kwotę stałą i równo za punkt. A kto ile wyjezdzi to już od niego zależy.

    Gwarancja to przejaw słabości zawodnika.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 10-10-2015 o 10:19

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    No Piotr w finałach pokazał czy zasługuje na tyle, ile Nicki czy Emil. Zresztą ja tego nie rozumiem. Wszyscy 3 powinni dostać równą kwotę stałą i równo za punkt. A kto ile wyjezdzi to już od niego zależy.



    a kto nam wjechał do finału?! Pomijam znakomitą dyspozycję Emila bo to jakby było oczywiste ale to właśnie Piotr zakładając bezpardonowo Griszę i robiąc miejsce Zenowi wjechał do wielkiego finału. Dlaczego nie rozliczasz go za całokształt?

  8. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No Piotr to finału raczej nie wygrał.
    Z Grisza to chyba półfinał był.

    Ale nie o to mi chodzi. Jestem pod wielkim wrażeniem sezonu Piotra.
    Ale finałem pokazał, że do klasy pewniaka to jeszcze bym go nie zapisał.

    I to jest różnica pomiędzy nim a czołówką od lat jak Nicki czy Emil.

  9. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    No Piotr to finału raczej nie wygrał.
    Z Grisza to chyba półfinał był.

    Ale nie o to mi chodzi. Jestem pod wielkim wrażeniem sezonu Piotra.
    Ale finałem pokazał, że do klasy pewniaka to jeszcze bym go nie zapisał.

    I to jest różnica pomiędzy nim a czołówką od lat jak Nicki czy Emil.



    wjechał do finału edytowałem a mi chodzi tylko o to, że należy oceniać za całokształt a ten pokazał, że Piter był absolutnym i niezaprzeczalnym filarem KSUL

  10. Powrót do góry    #189
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,090
    Kliknij i podziękuj
    130
    Podziękowania: 493 w 310 postach

    Unia Leszno 2016

    Czyli bracia swiruja... Ehh.
    Jakos taka zachlannosc leszczynska jest obecna co jakis czas. Dzis bracia, kiedys Kasprzak... Czy to objaw gwiazdorstwa?
    Nie mam pojęcia, sodowa uderza bez watpienia.
    Gwarancja startów... Hmm...
    To jak każdy z nas dobrze wie, delikatna "metafora" kasy na kontrakcie.
    O co chodzi?
    Daj mi mniej na papierze, ale w zamian daj mi miejsce w skladzie. Przeciez pieniadze leza na torze, ile wyjezdze tyle zarobie -zgoda? Zdrowy układ, bez wątpienia!!!!
    Ale gdy masz 5 seniorow i nikogo na rezerwie!!!!!!
    Problem się robi gdy jest te szósty, bo przeciez kolega moze byc lepszy, a wtedy moge nic nie zarobic i lazic po parkingu z puszka RedBulla przed kamera w czasie meczu...
    To jest sport,a co za tym idzie dochodzi do sportowej rywalizacji. Unia Leszno to nie smieszny i coraz mniej interesujący cyrk BSI pt. "Grand Prix " gdzie brakuje tych najlepszych. W Unii maja jezdzic najlepsi!
    Więc jesli komuś to nie pasuje, żegnam.
    To biznes... i bracia pamietajcie jedno...

    REKLAME W DZISIEJSZYCH CZASACH JEST SOBIE BARDZO CIĘŻKO WYROBIĆ...
    A ANTY-REKLAME BARDZO ŁATWO.

  11. Powrót do góry    #190
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Może to jest jakiś wyznacznik bo który z Polski debiutantów wszedł do GP i się utrzymał teraz na pewno Janowski i za ten sezon go podziwiam super jazda w ligach i w GP
    Jeszcze Hampel w 2004 roku.

  12. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Skąd wiesz?
    No jak to skąd ? DO przecież o tym pisał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #192
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mariusz

    Piotr to NAJSKUTECZNIEJSZY żużlowiec DMP 2015. Lider przez duże ,,L''
    Do tego stały uczestnik GP 2016.
    Jeśli Ty dałbyś Mu 1,3 mln to na ile w takim razie wyceniasz takiego np. Protasiewicza?

    Piter zasługuje absolutnie na porównywalne warunki co Dzik czy Emil. Stówa ,, w tą czy tamtą'' nie ma tu już znaczenia.

    Przema natomiast przeceniłeś Ja bym Mu nawet tych dziewięciu stów nie dał. Jednak On chce ciut więcej.
    Welna- taki doświadczony kibic jak Ty pytasz ile dać juniorowi porównując Go do zawodnika, który wiele lat jeździ na wysokim poziomie?

    Jeżeli uważasz, że 2,2mln za braci w pakiecie to mało- jestem zdziwiony.
    Wychodzi średnio 1,1mln na głowę, choć doskonale wiemy że podział będzie / jest inny.
    Owszem- Piotr nam lideruje, jedzie jak stary wyga, ale to cały czas junior, a senior od następnego sezonu. Już teraz zarabia niemało, Ty chcesz Mu zapłacić więcej niż 1,3mln.... więcej to ile? 1,5? 1,8?
    22letniemu zawodnikowi [skądinąd fantastycznie jeżdżącemu] chcesz dać takie pieniądze.. a co zaproponujesz Mu za 3-4 lata? 3mln?

    Stały uczestnik GP... a jaki to dla klubu argument? Jeszcze w GP nic wielkiego nie pokazał, a Ty Mu gaże podnosisz, bo w GP będzie startował?
    THJ gdy do nas przychodził to także był stały uczestnik GP... myślisz, że ktoś z tego tytułu dał Mu ze startu minimum banieczkę? Nie sądzę.

    Piotr ma za sobą fantastyczne sezony, ale żeby zasłużyć na pieniądze Protasiewicza, Hampela, Dzika czy Emila- musi jeszcze trochę latek przejeździć na obecnym poziomie.
    Myśl co chcesz- ja 22 letniemu zawodnikowi nie odważyłbym się dać takiej kasy w 1 roku seniorki mając głównie na uwadze, że za chwilę nie będę miał karty przetargowej by dalej zatrzymać Go w klubie. Pieniądze psują ludzi. Jest wart tych pieniędzy ale nie teraz...
    Jeżeli w pierwszym roku startów na pozycji seniorskiej zawodnikowi nie starczy 1,1 - 1,2 mln.. to ja bez mrugnięcia okiem puszczam Go do innego klubu z w/w względów.

    pozdrawiam z Leszna

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    j-rules (10-10-2015)

  15. Powrót do góry    #193
    Początkujący Awatar zott
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 19 w 11 postach
    zauwazyliście jak Emil w wywiadzie mowi ze dogadał sie w 15 minut i pozniej pil kawe, Nicki mowi że zrobił to w 14 !! ot taka mała rywalizacja

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zott za jego przydatny post!

    Dominik (10-10-2015), welna (10-10-2015)

  17. Powrót do góry    #194
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Nicki Pedersen: (...) szanujmy się na torze... (...) jak to pięknie brzmi...realne?
    Zastanawiam się też, czy dzik czasem w kontrakcie nie ma zapisane, żeby był grzeczny, wiadomo wizerunek klubu itd.
    Czemu on tak spokorniał w UL? Po wtóre, odnoszę wrażenie, że gdyby sponsor kazał mu np. pozdrawiać matkę po każdym biegu, chłopak nie zapomniałby ani razu. i jeszcze Lorek kiedyś gdzieś pisał, że jakby miał się z kimś przypiąć liną to byłby to Nicki.. taka mała dygresja na temat duna, bo jakoś go rozgryść człowieka nie mogę...

    PS. co to znaczy gwarancja startów? Uczciwy menago i uczciwa rywalizacja, może jeszcze nr startowy i nominowane z wewnętrznego pola?

  18. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    to już pięć lat... 10.10.10 Leigh Adams - ostatnie okrążenie

    https://www.youtube.com/watch?v=_IGcynfveGc&feature=youtu.be
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  19. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    Donpedini (10-10-2015), Havel (11-10-2015), JODA (10-10-2015), Mildura (10-10-2015), Phenomenon (10-10-2015), Robert_Leszno (11-10-2015), lemur6666 (10-10-2015)

  20. Powrót do góry    #196
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Welna- taki doświadczony kibic jak Ty pytasz ile dać juniorowi porównując Go do zawodnika, który wiele lat jeździ na wysokim poziomie?

    Jeżeli uważasz, że 2,2mln za braci w pakiecie to mało- jestem zdziwiony.
    Wychodzi średnio 1,1mln na głowę, choć doskonale wiemy że podział będzie / jest inny.
    Owszem- Piotr nam lideruje, jedzie jak stary wyga, ale to cały czas junior, a senior od następnego sezonu. Już teraz zarabia niemało, Ty chcesz Mu zapłacić więcej niż 1,3mln.... więcej to ile? 1,5? 1,8?
    22letniemu zawodnikowi [skądinąd fantastycznie jeżdżącemu] chcesz dać takie pieniądze.. a co zaproponujesz Mu za 3-4 lata? 3mln?

    Stały uczestnik GP... a jaki to dla klubu argument? Jeszcze w GP nic wielkiego nie pokazał, a Ty Mu gaże podnosisz, bo w GP będzie startował?
    THJ gdy do nas przychodził to także był stały uczestnik GP... myślisz, że ktoś z tego tytułu dał Mu ze startu minimum banieczkę? Nie sądzę.

    Piotr ma za sobą fantastyczne sezony, ale żeby zasłużyć na pieniądze Protasiewicza, Hampela, Dzika czy Emila- musi jeszcze trochę latek przejeździć na obecnym poziomie.
    Myśl co chcesz- ja 22 letniemu zawodnikowi nie odważyłbym się dać takiej kasy w 1 roku seniorki mając głównie na uwadze, że za chwilę nie będę miał karty przetargowej by dalej zatrzymać Go w klubie. Pieniądze psują ludzi. Jest wart tych pieniędzy ale nie teraz...
    Jeżeli w pierwszym roku startów na pozycji seniorskiej zawodnikowi nie starczy 1,1 - 1,2 mln.. to ja bez mrugnięcia okiem puszczam Go do innego klubu z w/w względów.

    pozdrawiam z Leszna
    Nic dodać, nic ująć. Zupełnie zgadzam się z Twoim postem i popieram w 100%. Piter 1,3mln, Przem 900tyś to mało????????? Wełna , ogarnij się troszkę
    ps.
    I w żadnym wypadku Przem nie powinien dostac więcej niż Zenginator. Przypominam że są to zawodnicy 2 lini.
    A ile Wełna wg Ciebie powinien zarabiać zawodnik 2 lini?
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 10-10-2015 o 08:57
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Można dać Piotrowi kontrakt na poziomie Emila czy Nickiego ale skonstruować go tak żeby zarobił tyle dobrą jazdą. Powiedzmy 500 tyś premii za zrobienie np. 160 punktów w rundzie zasadniczej lub 200 w całym sezonie.
    Ważniejszą rzeczą dla klubu powinien być zapis w kontrakcie, że w przypadku pozytywnego wyniku kontroli antydopingowej,alkoholowej itp. Czego skutkiem będzie zawieszenie to zawodnik będzie płacił klubowi odszkodowanie ( możliwy brak awansu do PO a to już duże straty dla klubu).

  22. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Nic dodać, nic ująć. Zupełnie zgadzam się z Twoim postem i popieram w 100%. Piter 1,3mln, Przem 900tyś to mało????????? Wełna , ogarnij się troszkę
    ps.
    I w żadnym wypadku Przem nie powinien dostac więcej niż Zenginator. Przypominam że są to zawodnicy 2 lini.
    A ile Wełna wg Ciebie powinien zarabiać zawodnik 2 lini?



    Jak tam zakład kolego, Piter podpisuje jako 3, podtrzymujesz?

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    welna (10-10-2015)

  24. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    elgato, Mariano

    Idąc Waszym tokiem rozumowania, to np takiemu Kasprzakowi, AJ, Zagarowi, Holderowi należy dać więcej, bo są starsi i bardziej doświadczeni?

    Nie ważne, że na dzień dzisiejszy ww zawodnicy przy Piterze, Zmarzliku czy Dudku to zwykłe ,,popierdółki''

    Najważniejsze, że z większym stażem i ,,mądrzejsi'' na torze.


    Dla mnie Piotr, Bartek i Patryk są warci około 1.5-1.6 mln zł każdy (stówa w górę, w dół - nie ma znaczenia)
    I wiek w ich przypadku jak dla mnie to tylko i wyłącznie argument ZA.
    A co im zaproponuje za 3-4 lata?
    Proste jak 2+2

    Idealnie pasuje tu przykład KK507
    Rok temu bez wątpienia zasłużył na ,,zastrzyk'' gotówki. W przyszłym pojedzie za ,,pół darmo''.
    Wartość zawodnika ,,mierzona'' jest jego wynikami na torze. Nie wiekiem.
    Gdyby KK miał czekać aż ,,dorośnie'' (wg Waszego rozumowania) mógłby nigdy na żużlu się nie dorobić.
    Dlatego jesteś z.a.j.eb.i.s.t.y to ,,kasujesz'' co Twoje. Jedziesz ,,Musielaka'' czy ,,Jędrzejaka'' dostajesz w kontrakcie to na co sobie ,,zasłużyłeś''

    Jak w życiu......



    Mariano ile wg mnie powinien zarabiać zawodnik drugiej linii?

    To też wszystko zależy od zawodnika. Przecież nie zaproponujesz takich samych pieniędzy Zengocie co np. THJ czy Musielakowi prawda?????
    Każdy sam pracuje na swój kontrakt

    Jak w życiu......


    ps. Fanaticos - teraz inaczej już kontraktów się nie konstruuje. Mówimy tu o kwotach do zarobienia tylko i wyłącznie przy zapisanej w kontrakcie odpowiedniej ilości zdobytych pkt na torze
    Ostatnio edytowane przez welna ; 10-10-2015 o 09:39

  25. Powrót do góry    #200
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Jak to bylo z Pawlickimi rok temu?
    Na Oczku Sqry senior rodem Gierka oglaszal ze jest im tu dobrze, ze zostaja w Lesznie, a turniej odbywal sie 19 pazdziernika.
    Czy wtedy Pawlicki nie byl jednym z pierwszych ktorzy zapewniali ze zostana?
    Fakt, ze chyba potem dowiedzielismy sie ze podpisanie kontraktu nastapilo duzo, duuzo pozniej.
    Ile i czego oni ciagle chca ze inni zawodicy podpisuja bez wahania, a im ciagle w d.... malo.
    Po 2009 JD po nieudanych rozmowach powiedzial wprost Pawliccy w Lesznie w 2010 jezdzic nie beda i koniec.
    Wyszlo to Unii na dobre.
    Niestety wielu kibicow jest zaslepionych Pawlickimi twierdzac ze to wychowankowie i Oni musza jezdzic w Unii.

    "Z Unii sie nie odchodzi bo potem sie tego zaluje"

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    pejotl3 (10-10-2015)

  27. Powrót do góry    #201
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Wełna

    Kapitana to Ty zostaw w spokoju

    Ponadto Przemek zasłużył na niewiele większy kontrakt niż Musielak i jak ktoś słuszni zauważył, dać go do pary z Dzikiem, to by się do składu nie łapał właśnie kosztem Tobiasza. Zresztą w PO pokazał jaki jest mocny.

    Jak dla mnie Piter ok. 1,5-1,7 przy średniej między 2,2 - 2,3
    Przemo maks 0,7-0,8 przy średniej 1,8
    Zenginator coś w okolicach 1 mln, bo zasłużył chłopina

    Czyli daje to nam ok. 3,5 mln.

    Dać czas to 18.10, a więc do Memoriału, na którym podpisujecie kontakt, a jak nie to do widzenia.\

    Wtedy Musielak do składu z gwarancją startów za jakieś 0,5 mln na sezon
    I mamy 3 mln na zakupy, a więc po 1,5 mln na głowę.

    Honorata za takie siano to włosy przefarbuje na niebiesko nawet .
    I wtedy

    Emil
    Dzik
    Dudkenson
    Kildemand/Hancock/Łaguta/Vaculik(choć tego będzie ciężko wyrwać z Tarnowa a byłaby to najlepsza opcja)/ o Boże przejdzie mi to przez gardło Pilska parów
    Musielak
    Kubera
    Kaczmarek
    Smyk

    A chłopaki niech jeżdżą w Groznym.

    Mam nadzieję, że się dogadają, ale patrząc na w/w zestawienie myślę, że bylibyśmy silniejsi niż z braćmi i Zenem w składzie.

    TYLKO JEDYNA
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 10-10-2015 o 10:53

  28. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta


    ps. Fanaticos - teraz inaczej już kontraktów się nie konstruuje. Mówimy tu o kwotach do zarobienia tylko i wyłącznie przy zapisanej w kontrakcie odpowiedniej ilości zdobytych pkt na torze
    No wlasnie.
    Czyli najpierw powinienes wiedziec ile kto mial wpisane w kontrakt ( na ile sie zadeklarowal )
    a potem nagradzal lub karal.
    Ostatnio tylko czytam ,ze ten czy tamtem zasluzyl na podwyzke i zastanawiam na jakiej podstawie.
    Emil i Nicki zrobili to co mieli a powiedzialbym nawet,ze srednie w granicach 2,1-2,2 to raczej minimum czego sie od nich wymagalo.
    Piter i Zengota na plus,to oczywiste.Mlokos z adhd oczywiscie wiekszy plus,Zengi caly czas w gore,bardzo silna druga linia.
    Tutaj sie nie ma co dziwic,ze moga usiasc do rozmow o podwyzkach,choc w przypadku Zengoty
    bylbym ostrozny.Jedzie fajnie,ale liderem nie jest.Nie wiem tez z jakiego pulapu startuje do negocjacji.

    Co do rozmow kontraktowych,to nic dziwnego,ze z wychowankami trwaja dluzej.
    Dzialacze podobnie jak kibice sa zdania,ze swojak powinien zostac w klubie nawet jak inni
    proponuja wiecej.Dlatego probuja ich zatrzymac oferujac na poczatku rozsadne ( w ich mniemaniu )
    pieniadze i czekaja na reakcje.W przypadku obcokrajowcow sentymentow nie ma.
    Zaproponujesz male pieniadze na poczatek,drugich negocjacji moze nie byc.
    Oni nie maja na miejscu domu ,rodziny,przyjaciol.
    Dzis w Toruniu,jutro w Zielonej Gorze czy Lesznie.
    Oczywiscie pozostanie w klubie to zawsze wiekszy komfort,ale
    rezygnacje z takiego komfort latwo mozna wycenic.200-300.000?
    Dla niektorych pewnie nawet 100.000.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-10-2015 o 11:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #203
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    to już pięć lat... 10.10.10 Leigh Adams - ostatnie okrążenie

    https://www.youtube.com/watch?v=_IGcynfveGc&feature=youtu.be

    łezka się w oku kręci to już pięć lat .
    Lee Lee Adams

  30. Powrót do góry    #204
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    elgato, Mariano

    Idąc Waszym tokiem rozumowania, to np takiemu Kasprzakowi, AJ, Zagarowi, Holderowi należy dać więcej, bo są starsi i bardziej doświadczeni?

    Nie ważne, że na dzień dzisiejszy ww zawodnicy przy Piterze, Zmarzliku czy Dudku to zwykłe ,,popierdółki''

    Najważniejsze, że z większym stażem i ,,mądrzejsi'' na torze.
    Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
    Pokaż mi tym oto palcem gdzie piszę, że zawodnikowi należy dać pieniądze proporcjonalnie wysokie w stosunku do stażu na torze?
    Nie napisałem tego.

    Napisałem:
    "Piotr ma za sobą fantastyczne sezony, ale żeby zasłużyć na pieniądze Protasiewicza, Hampela, Dzika czy Emila- musi jeszcze trochę latek przejeździć na obecnym poziomie."

    Co w wolnym tłumaczeniu oznacza niech udowodni równa i stabilna formą, że jest gotowy na pełnienie roli lidera i tym samym zarabianie takich pieniędzy. Bo takie pieniądze zarabiają liderzy od lat nie schodzący poniżej określonego poziomu. Jeżeli się okaże, że Piotrek i na seniorce jedzie kolejne 2-3 lata z taka średnia jak obecnie- PŁAĆMY bo to oznacza, że prezentuje stabilna formę i nie przepłaciliśmy chłopaka, który np jak Jego brat po przejściu na seniorke popadł w średniactwo.


    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Idealnie pasuje tu przykład KK507
    Rok temu bez wątpienia zasłużył na ,,zastrzyk'' gotówki. W przyszłym pojedzie za ,,pół darmo''.
    Wartość zawodnika ,,mierzona'' jest jego wynikami na torze. Nie wiekiem.
    Gdyby KK miał czekać aż ,,dorośnie'' (wg Waszego rozumowania) mógłby nigdy na żużlu się nie dorobić.
    KK to akurat dla mnie przykład zawodnika, który na zastrzyk gotówki nie zasłużył. Dobry na juniorce, na seniorce ligowy średniak z jednym sezonem życia. Nie ma jakichkolwiek przesłanek ku temu by Kasprzakowi płacić duze pieniądze, bo On nigdy nie prezentował wysokiej i stabilnej ligowej formy.
    I dlatego właśnie jeżeli zawodnik zaraz po przejściu w wiek seniora ma dostać kasę jaka dajesz Piterowi, a później jeździć nierówna padaczkę jak Kasprzak to nie tędy droga...
    Jak myslisz, jezeli Piotrek zawali sezon- będzie skłonny do obniżenia kontraktu? tyle Go zobaczysz jak to było z epizodem Pilskim i Gorzowskim [Przemek].
    Dając teraz Piotrkowi 1,5mln zł od razu możesz kupić Mu wieniec pożegnalny który prędzej czy później wręczysz.


    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Dlatego jesteś z.a.j.eb.i.s.t.y to ,,kasujesz'' co Twoje. Jedziesz ,,Musielaka'' czy ,,Jędrzejaka'' dostajesz w kontrakcie to na co sobie ,,zasłużyłeś''
    No tak..... ale nie tyle ile kasują liderzy po 10 latach równej jazdy i stabilnej formy


    pozdrawiam z Leszna

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Mariusz (10-10-2015), j-rules (10-10-2015)

  32. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Elgato

    Twoją wypowiedź zrozumiałem, jednak nadal w tym temacie mam inne zdanie.

    Oczywiście Twoje myślenie akceptuję i szanuję

    Ja jednak nadal będę obstawał przy swoim.



    Dajmy dla przykładu Bartka Zmarzlika.

    Naprawdę wg Ciebie należy Mu się mniej aniżeli Zagarowi, Kasprzakowi czy PUKowi?

    Tylko dlatego, że jest juniorem?
    Tylko dlatego, że musi przejść w wiek seniora i tam jeszcze przez kolejne 3 sezony zapieprzać i ,,starać'' się o lepszy kontrakt???

    Nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia, że Bartek już od 2 lat to absolutny TOP 5 krajowych zawodników?
    Nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia, że w tym roku zrobił sam prawie tyle punktów co do ,,kupy'' wzięci Zagar i KK????
    Nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia, że pomimo swojego szczeniackiego wieku, technicznie zjada ich na śniadanie?
    Nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia, że cały Gorzów przychodzi na Jancarza praktycznie tylko dla tego ,,gówniarza''???


    Naprawdę musi jeździć jeszcze 4 lata na podobnym poziomie (rok juniorki, który dla Ciebie się nie liczy + 3 lata na udowodnienie swojej wartości jako senior), aby zbliżyć się wartością kontraktu do Zagara, Iversena, AJ, Holdera????????

    A nie daj Boże w czwartym roku przytrafi Mu się ................... Nawet nie chcę tego ,,głośno'' pisać

    Dzisiejszy sport elgato to TU I TERAZ!!!

    I Dudek, Pawlicki, Zmarzlik to nie żadne ,,jednoroczne wybryki natury'', a zawodnicy mimo młodego wieku, doświadczeni, objeżdżeni i fenomenalni w swojej profesji!!!
    I nadal będę twierdzić, że ww trójka w tym sporcie już nic udowadniać nie musi!
    I zasługuje na ,,każde'' pieniądze. Zwłaszcza w swoich macierzystych Klubach!

    Oczywiście to tylko moje zdanie, z którym wcale nie musisz się zgadzać

    Pozdrawiam

    ps. A wieniec? Być może długo nie będzie trzeba czekać z jego zakupem.........
    Ostatnio edytowane przez welna ; 10-10-2015 o 12:54

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Nigel (10-10-2015)

  34. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Elgato

    Twoją wypowiedź zrozumiałem, jednak nadal w tym temacie mam inne zdanie.

    Oczywiście Twoje myślenie akceptuję i szanuję

    Ja jednak nadal będę obstawał przy swoim.



    Dajmy dla przykładu Bartka Zmarzlika.

    Naprawdę wg Ciebie należy Mu się mniej aniżeli Zagarowi, Kasprzakowi czy PUKowi?

    Tylko dlatego, że jest juniorem?
    Tylko dlatego, że musi przejść w wiek seniora i tam jeszcze przez kolejne 3 sezony zapieprzać i ,,starać'' się o lepszy kontrakt???

    Nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia, że Bartek już od 2 lat to absolutny TOP 5 krajowych zawodników?
    Nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia, że w tym roku zrobił sam prawie tyle punktów co do ,,kupy'' wzięci Zagar i KK????
    Nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia, że pomimo swojego szczeniackiego wieku, technicznie zjada ich na śniadanie?
    Nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia, że cały Gorzów przychodzi na Jancarza praktycznie tylko dla tego ,,gówniarza''???


    Naprawdę musi jeździć jeszcze 4 lata na podobnym poziomie (rok juniorki, który dla Ciebie się nie liczy + 3 lata na udowodnienie swojej wartości jako senior), aby zbliżyć się wartością kontraktu do Zagara, Iversena, AJ, Holdera????????

    A nie daj Boże w czwartym roku przytrafi Mu się ................... Nawet nie chcę tego ,,głośno'' pisać

    Dzisiejszy sport elgato to TU I TERAZ!!!

    I Dudek, Pawlicki, Zmarzlik to nie żadne ,,jednoroczne wybryki natury'', a zawodnicy mimo młodego wieku, doświadczeni, objeżdżeni i fenomenalni w swojej profesji!!!
    I nadal będę twierdzić, że ww trójka w tym sporcie już nic udowadniać nie musi!
    I zasługuje na ,,każde'' pieniądze. Zwłaszcza w swoich macierzystych Klubach!

    Oczywiście to tylko moje zdanie, z którym wcale nie musisz się zgadzać

    Pozdrawiam

    ps. A wieniec? Być może długo nie będzie trzeba czekać z jego zakupem.........



    Czyli co powoli mogę szykować się do żałoby?! sorry za natrectwo ale jestem jednym z niewielu dla których KSUL bez Piotrka będzie jakiś inny. Taki etap co do powyższego pełna zgoda acz 1.5mln na tą chwilę to Max

  35. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jak tam zakład kolego, Piter podpisuje jako 3, podtrzymujesz?
    Oczywiscie ze tak
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Czyli co powoli mogę szykować się do żałoby?!

    Napiszę tak:

    Oby Mariano miał rację.

  37. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Oczywiście macie rację nic na siłę, jeśli ktoś nie ma mózgu proszę bardzo walizki i w swiat.


    p.s a Jareczka ustawimy jak Dzika

  38. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Elgato

    Twoją wypowiedź zrozumiałem, jednak nadal w tym temacie mam inne zdanie.

    Oczywiście Twoje myślenie akceptuję i szanuję

    Ja jednak nadal będę obstawał przy swoim.



    Dajmy dla przykładu Bartka Zmarzlika.

    Naprawdę wg Ciebie należy Mu się mniej aniżeli Zagarowi, Kasprzakowi czy PUKowi?
    Również i ja rozumiem, szanuję i akceptuję co piszesz
    Mało tego - przyznam rację, , że jeżeli rozpatrujemy sytuacje na zasadzie TU I TERAZ to Bartkowi należą sie pieniądze PUKa i Zagara, a Piotrkowi Dzikowe i Emilowe gaże.

    Nie do końca jestem tylko przekonany czy myślenie TU I TERAZ jest prawidłowe z punktu widzenia długofalowego prowadzenia naszej Unienki.
    Kluby które płaciły zawodnikom "Tu i teraz" kiepsko chyba kończyły. Płacenie pieniędzy takich ile dany zawodnik akuratnie teraz jest wart nie zawsze jest prawidłowe.
    Piotrek na torze jest wart pieniędzy o jakich piszesz ale patrząc na wywołanego przez Ciebie Kasprzaka- myślisz, ze po zaliczeniu słabszego sezonu [co się zdarza każdemu] team Pawlickich zgodzi się na obniżenie kontraktu?
    Przepraszam , że znowu się czepiam.. ale Papa Pawlicki nic się nie uczy i On nie popuści...Nie zgodzi się na obniżkę i mamy gotową wojnę.

    Stąd moje zdanie, ze rozsądniej jest nie szastać stawkami liderów wobec chłopaka, który dopiero co zakończył wiek juniora , a tu jeszcze na siłę brata będą ferrować.
    Nie wiemy jak będzie na seniorce. nie wiemy jak wpłynie na Niego GP.

    Twoje TU I TERAZ jest słuszne w świetle tego co piszesz.
    Ja chciałbym jednak by w Lesznie nikt nie zaczął płacić dużych pieniędzy tam gdzie nie jest to konieczne, bo nigdy nie znamy dnia ani godziny
    W Lesznie zawsze było skromniej ale wypłacalnie i na czas. Chciałbym by team Pawlickich o tym pamiętał.. a nie tylko mówił, że pamięta. A Jeżeli to co mają w Lesznie nie jest wystarczające i przedkładają nad to dodatkowe 200-300tyś [pewnie wirtualne] to już ich sprawa.

    Sytuację też psuje owy domniemany pakiet... nie ułatwia to negocjacji Piotrkowi.... nie wiem jak to będzie wyglądało.
    jestem zdania , że :
    - Piotrkowi należy dać podwyżkę bo zasługuje, ale rozsądną, czyli jeszcze nie przedstawiającą stawki naszych zagranicznych liderów
    - nie powinniśmy dać narzucić sobie myślenia "pakiet albo nic"... bo to szantaż. Jak klub się ugnie przy takich oczekiwaniach + podwyżki... jesteśmy ugotowani.

    Fajnie gdyby chłopaki zostali w Lesznie i Piotrek utrzymał dotychczasową formę.
    Fajnie gdyby Przemek w końcu się podciągnął, albo zaznał goryczy ławeczki co może Go w końcu zmobilizuje [ choć co mi zaimponowało, Przemek mimo gorszych wyników- dużo poważniej podchodzi do sportowych obowiązków niż młodszy brat].

    pozdrawiam z Leszna

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    pejotl3 (10-10-2015)

  40. Powrót do góry    #211
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    a wiem ktos jak sie ma sytuacja z zengim? odnosnie przedluzenia kontraktu?
    pyra

  41. Powrót do góry    #212
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    a wiem ktos jak sie ma sytuacja z zengim? odnosnie przedluzenia kontraktu?
    Najlepiej byloby podpytac córek prezesa, czy w tym roku takze go szantazują

  42. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Najlepiej byloby podpytac córek prezesa, czy w tym roku takze go szantazują

    juz od połowy sezonu przerzuciły sie na Smektałe jak już Zengi swoja panienke pokazał światu teraz czas docenić go za osiągane wyniki a nie za upodobania córek...

  43. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Dobrze słyszałem, że Piter się ,,poob(p)ijał'' na crossie.........?
    Ostatnio edytowane przez welna ; 10-10-2015 o 18:44

  44. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Dobrze słyszałem, że Piter się ,,poobijał'' na crossie.........?


    W Demonie takie atrakcje?! Nie wiedzialem

  45. Powrót do góry    #216
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Nie wierzcie w te bajki o crossie. Wczoraj za dużo wypił po prostu

  46. Powrót do góry    #217
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Nie wierzcie w te bajki o crossie. Wczoraj za dużo wypił po prostu


    Kontrakt opijal

  47. Powrót do góry    #218
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Piter już myślami na wakacjach, trochę syndrom Emila mu się udzielił w tym roku. Tyle imprez omieniętych...

    Profesor z Oxfordu sylwetką wygląda jak przeniesiony 25 lat do tyłu Widać, że miszczu dba o formę - Kępa raczej na odwrót

  48. Powrót do góry    #219
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Na prawdę tak zle jest z Piotrkiem? ? Tak fatalnie to wygląda?

  49. Powrót do góry    #220
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

  50. Powrót do góry    #221
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Dobrze słyszałem, że Piter się ,,poob(p)ijał'' na crossie.........?
    Niech se w martwym sezonie pije. Ja jednak wierze w Ruska i Jozefa , ze beda trzezwi akurat jak Piter bedzie nawalony i podstawia mu kontrakt do podpisania
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Witam ,

    Bardzo mnie ostatnio rozbawiła wypowiedź Piotra dla PS(ostafiński wymyśla wypowiedzi zawodników?) ''nikt z klubu z nami nie rozmawia i jest to dziwne'' , Klub jeszcze przed finałami rozmawiał z Pawlickimi! Także po Finale jako pierwsi zostali zaproszeni Bracia z Zaborowa ... do finalizacji rozmów bardzo daleka droga.
    Klub chce , kibice chcą , Pawliccy chcą , a rozmowy bardzo trudne ciekawe dlaczego ?
    Zarząd jednak nie śpi i już szykuje plan awaryjny w razie niepowodzenia negocjacji (2 byłych zawodników Unii już nawet przysłało swoje oferty)
    Mi jedynie szkoda Przemka bo tylko patrzy z boku co wyprawia jego Rodzinka... Jednak Najgorsze jest to że Piterowi ktoś nawciskał do łba że w 2016 będzie Mistrzem Świata ... powodzenia.Z tego miejsca bije brawo całemu zarządowi że nie dają się zastrzaszyć.
    Z Nickim i Emilem poszło szybko , gładko i przyjemnie , Rusiecki z Igielskim byli nawet lekko zszokowani że tak szybko można się dogadać z takimi Gwiazdami , kontrakty bardzo rozsądne , brawo!

    Z Zengotą zostały do ustalenia szczegóły , więc nie przewiduje niespodzianki.Przyznam szczerze że nigdy nie byłem tak spokojny w sezonie ogórkowym
    Będziemy mocni!


    Ps.''Dudek rozmawia z fogo Unią Leszno'' no tutaj to spadłem z krzesła

    Pozdro
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,222
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Mi jedynie szkoda Przemka bo tylko patrzy z boku co wyprawia jego Rodzinka...


    Pozdro
    A co ON jakiś UBEZWŁASNOWOLNIONY jest czy jak??? Jakby tak bardzo chciał tu już by podpisał bez oglądania się na to co wyprawia rodzinka...

    Z PAWLICKIMI co roku był cyrk, jest cyrk i pewnie będzie cyrk (jeśli zostaną) Nie wiem tylko czy na prawdę jest sens się aż tak szarpać...

    Inni dogadują się w 15 minut, jeżdżą po 15 lat, a biednym Pawlickim zawsze klub robi pod górkę...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 11-10-2015 o 00:43
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    elgato (12-10-2015)

  54. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    A co było kiedyś z Kasprzakami? Dokładanie ta sama sytuacja , straszenie ofertami z innych klubów itd

    Ja osobiście spotkałbym się raz podał ofertę dał czas do namysłu i to wszystko! Z doświadczenia wiem że z każdym kolejnym spotkaniem coraz trudniej się dogadać i albo robisz to z nastawieniem jakie zaprezentowali Nicki z Emilem(nie myślę o innych ofertach tylko chce podpisać kontrakt w Lesznie)albo odchodzisz.
    Ja uwielbiam jazdę obu braci ale wszystko ma swoje granice...Przeżyliśmy koniec Epoki Jankesa , później Adamsa więc i bez Pawlickich damy radę(choć wolałbym aby zostali)
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #225
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    to już pięć lat... 10.10.10 Leigh Adams - ostatnie okrążenie

    https://www.youtube.com/watch?v=_IGcynfveGc&feature=youtu.be
    Ech! Łza się w oku nie mieści...

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    A co było kiedyś z Kasprzakami? Dokładanie ta sama sytuacja , straszenie ofertami z innych klubów itd

    Ja osobiście spotkałbym się raz podał ofertę dał czas do namysłu i to wszystko! Z doświadczenia wiem że z każdym kolejnym spotkaniem coraz trudniej się dogadać i albo robisz to z nastawieniem jakie zaprezentowali Nicki z Emilem(nie myślę o innych ofertach tylko chce podpisać kontrakt w Lesznie)albo odchodzisz.
    Ja uwielbiam jazdę obu braci ale wszystko ma swoje granice...Przeżyliśmy koniec Epoki Jankesa , później Adamsa więc i bez Pawlickich damy radę(choć wolałbym aby zostali)
    Nie przesadzaj. O epoce Pawlickich nawet nie może być nawet mowy - na razie.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

Strona 5 z 299 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •