Strona 283 z 299 PierwszyPierwszy ... 183233273281282283284285293 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,691 do 12,735 z 13425

Wątek: KS UNIA LESZNO 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #12691
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Emil super info z rana strony dogadaly się zaskakująco szybko (pisałem już wcześniej ze tak będzie)
    Dopóki - dopóty hehe. Nie ma oficjalnego potwierdzenia, nie ma Emila czy kogokolwiek.

  2. Powrót do góry    #12692
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Niby cisza, ale Unia nie śpi!
    NO więc z mojego źródła wygląda to tak:
    - Rusek zostaje, dogadali sie - mam nadzieje tylko ze dali mu po kasie za tą w..kę kontraktową
    - Kildemand zostaje
    - ostro gadają z Dudkiem - i Dudi jest mocno zainteresowany - a dla zarządu to jest priorytet!
    - Janek tez był na rozmowach - sprawa jest w "mocnym" toku
    - w tym tygodniu ma byc na rozmowach pilska parówa
    - wrócił temat Przema w pakiecie z bratem, no ale znowu im o...bało przy podawaniu stawek - no i jak zwykle jest z nimi problem. Nic ich ten rok nie nauczył.
    -juniorzy oczywiście zostają
    Na koniec, Zengi jest niestety jedną nogą w Falubazie, ale jezeli zostanie tam shrek to Grzegorz raczej nie bedzie chciał wrócic.
    A Menago ma być ..... Baron

  3. Powrót do góry    #12693
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Niby cisza, ale Unia nie śpi!
    NO więc z mojego źródła wygląda to tak:
    - Rusek zostaje, dogadali sie - mam nadzieje tylko ze dali mu po kasie za tą w..kę kontraktową
    - Kildemand zostaje
    - ostro gadają z Dudkiem - i Dudi jest mocno zainteresowany - a dla zarządu to jest priorytet!
    - Janek tez był na rozmowach - sprawa jest w "mocnym" toku
    - w tym tygodniu ma byc na rozmowach pilska parówa
    - wrócił temat Przema w pakiecie z bratem, no ale znowu im o...bało przy podawaniu stawek - no i jak zwykle jest z nimi problem. Nic ich ten rok nie nauczył.
    -juniorzy oczywiście zostają
    Na koniec, Zengi jest niestety jedną nogą w Falubazie, ale jezeli zostanie tam shrek to Grzegorz raczej nie bedzie chciał wrócic.
    A Menago ma być ..... Baron
    Nie ma wróć nie powinno być problemu. DO WIdZENIA. Wszystko **** wszystkim, ale są pewne granice.

  4. Powrót do góry    #12694
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    Martines wszystko ładnie pięknie, ale z tego wynika że nasi chcą jechać bez wychowanków (seniorzy) a to może sporo kosztować w oczach kibiców. Niby Pawliccy są brani pod uwagę, ale jeśli w pakiecie to czyim kosztem? Janka, Dudka czy Zena? Jest jakas lista priorytetów? DUdek rozumiem jak piszesz 1 a później? Z tego wynika że z Nickim rozwiązują kontrakt. Niestety ale manager to już w ogóle porażka. Nie wiem czemu nie chcą np Frątczaka, facet naprawdę jest niezły w te klocki a jeśli nie chcą go w Falubazie to Unia mogłaby go zakontraktować.

  5. Powrót do góry    #12695
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,414
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Niby cisza, ale Unia nie śpi!
    NO więc z mojego źródła wygląda to tak:
    - Rusek zostaje, dogadali sie - mam nadzieje tylko ze dali mu po kasie za tą w..kę kontraktową
    - Kildemand zostaje
    - ostro gadają z Dudkiem - i Dudi jest mocno zainteresowany - a dla zarządu to jest priorytet!
    - Janek tez był na rozmowach - sprawa jest w "mocnym" toku
    - w tym tygodniu ma byc na rozmowach pilska parówa
    - wrócił temat Przema w pakiecie z bratem, no ale znowu im o...bało przy podawaniu stawek - no i jak zwykle jest z nimi problem. Nic ich ten rok nie nauczył.
    -juniorzy oczywiście zostają
    Na koniec, Zengi jest niestety jedną nogą w Falubazie, ale jezeli zostanie tam shrek to Grzegorz raczej nie bedzie chciał wrócic.
    A Menago ma być ..... Baron
    No bardzo ciekawie zaczyna się
    Unia będzie bardzo mocna
    Jaki wariant by nie padł, to wygląda to dobrze, Janek, Dudi Hampel, Pawliccy, kto by nie dolaczyl do Uni to będzie dobrze

    Nicki ma pewne odejście, i teraz nie wiadomo co z Zengim i Piotrem

    Jak odejdą obaj, to Unia zagnie na maksa kurs na Dudka i kogoś jeszcze, a jak odejdzie tylko jeden z nich to Unia może wzmocnić się tylko jednym mocnym zawodnikiem
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 26-09-2016 o 12:58

  6. Powrót do góry    #12696
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Dudek był blisko już w zeszłym roku. Ale naprawdę sam nie wiem czy to dobry wybór...

  7. Powrót do góry    #12697
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    A co jest powodem NIE ogłoszenia tej radosnej nowiny? Dogadali się bez podpisania czegokolwiek jesZcze czy jak?

  8. Powrót do góry    #12698
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2016
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Nie wiem jak tam wyglądają te negocjacje. Ciężko mi jednak uwierzyć żeby Dudek zmienił klub. Co do Kołodzieja to wszystko pewnie zależy od tego czy Unia Tarnów pojedzie w e-lidze. Biorąc pod uwagę średnie zainteresowanie miejscem w elicie ze strony innych 1-ligowców Kołodziej może być nie do wyjęcia jak Unia Tarnów zostanie w e-lidze.

  9. Powrót do góry    #12699
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ach, niedługo giełda transferowa Darka. Już nie mogę się doczekać. Wszyscy będą wszędzie, i tak dalij...

  10. Powrót do góry    #12700
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,096
    Kliknij i podziękuj
    131
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Dudek był blisko już w zeszłym roku. Ale naprawdę sam nie wiem czy to dobry wybór...
    Patryk zawsze dobrze sie czuł na torze w Lesznie. To byłoby duże wzmocnienie. Mamy ogromne problemy wlasnie z meczami u siebie. Wiem GP go czeka,ale Patryk podobnie jak Bartek ma naprawdę super zorganizowany team.

    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Martines wszystko ładnie pięknie, ale z tego wynika że nasi chcą jechać bez wychowanków (seniorzy) a to może sporo kosztować w oczach kibiców. Niby Pawliccy są brani pod uwagę, ale jeśli w pakiecie to czyim kosztem? Janka, Dudka czy Zena? Jest jakas lista priorytetów? DUdek rozumiem jak piszesz 1 a później? Z tego wynika że z Nickim rozwiązują kontrakt. Niestety ale manager to już w ogóle porażka. Nie wiem czemu nie chcą np Frątczaka, facet naprawdę jest niezły w te klocki a jeśli nie chcą go w Falubazie to Unia mogłaby go zakontraktować.
    Dzis żużlem władają pieniądze. Moze taniej niż utrzymać wychowanka pokroju Piotra jest np. ściągnięcie Patryka? Tego nie wiemy.
    A może poprostu ludzie którzy dają mamonę na żużel w Lesznie maja takie widzimisie. Skład bez wychowanków? Tez chciałbym mieć "swoich" w drużynie,ale takie życie.

    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Niby cisza, ale Unia nie śpi!
    NO więc z mojego źródła wygląda to tak:
    - Rusek zostaje, dogadali sie - mam nadzieje tylko ze dali mu po kasie za tą w..kę kontraktową
    - Kildemand zostaje
    - ostro gadają z Dudkiem - i Dudi jest mocno zainteresowany - a dla zarządu to jest priorytet!
    - Janek tez był na rozmowach - sprawa jest w "mocnym" toku
    - w tym tygodniu ma byc na rozmowach pilska parówa
    - wrócił temat Przema w pakiecie z bratem, no ale znowu im o...bało przy podawaniu stawek - no i jak zwykle jest z nimi problem. Nic ich ten rok nie nauczył.
    -juniorzy oczywiście zostają
    Na koniec, Zengi jest niestety jedną nogą w Falubazie, ale jezeli zostanie tam shrek to Grzegorz raczej nie bedzie chciał wrócic.
    A Menago ma być ..... Baron

    Hmm? O Patryku takze słyszałem,ale sam nie wierzyłem w to i nie komentowałem. Gdzie Patryk miałby odejść z Falubazu? To jest mission imposible. A znając naszych - oni bardzo uwielbiają takie akcje:
    Manager: Baron
    1. Dudek/Pi.Pawicki
    2. Musielak
    3. Zengota/Kołodziej/Hampel/Prz.Pawlicki
    4. Kildemand
    5. Sajfutdinov
    6. Smektała
    7. Kubera
    Rezerwa:
    Kaczmarek

    Zobaczymy.

  11. Powrót do góry    #12701
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Niby cisza, ale Unia nie śpi!
    NO więc z mojego źródła wygląda to tak:
    - Rusek zostaje, dogadali sie - mam nadzieje tylko ze dali mu po kasie za tą w..kę kontraktową
    - Kildemand zostaje
    - ostro gadają z Dudkiem - i Dudi jest mocno zainteresowany - a dla zarządu to jest priorytet!
    - Janek tez był na rozmowach - sprawa jest w "mocnym" toku
    - w tym tygodniu ma byc na rozmowach pilska parówa
    - wrócił temat Przema w pakiecie z bratem, no ale znowu im o...bało przy podawaniu stawek - no i jak zwykle jest z nimi problem. Nic ich ten rok nie nauczył.
    -juniorzy oczywiście zostają
    Na koniec, Zengi jest niestety jedną nogą w Falubazie, ale jezeli zostanie tam shrek to Grzegorz raczej nie bedzie chciał wrócic.
    A Menago ma być ..... Baron
    Czyli jeśli zostaje Emil, Peter i juniorzy to w składzie mamy 3 wolne miejsca. Z tych 3 miejsc min. 2 musi być Polaków, a pewnie będzie ich 3. Wynika, że kandydatów jest kilku: Pawliccy, Kołodziej, Dudek, Hampel, Zengota, pewnie też Musielak... Konfiguracji jest kilka. Chyba najbardziej zawiedziony będę gdy w tej 3 zabraknie Zengoty, ale wiadomo powrót do domu (obojętnie jaki by on nie był...) to zawsze powrót do domu.
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 26-09-2016 o 13:36

  12. Powrót do góry    #12702
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Wszystko bedzie ogłoszone w swoim czasie .
    Priorytetem no1 dla Unii jest Dudek - jak sie nie dogadają to bedą ... kolejne priorytety . Parówa np chce ponoć małą kase - jak na niego.
    Janek tak jak piszecie - jak Tarnów wpuszczą do Extraligi to Koldi zostanie w domu. A bardzo chce go Józef.
    No i prosiak - rozwiązanie kontraktu wcale nie jest takie przesądzone, jak nie znajdą zastępstwa to go zostawią.
    To be continued...
    Ostatnio edytowane przez Martines ; 26-09-2016 o 13:35

  13. Powrót do góry    #12703
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Jak już Dudi ma być w Lesznie, to tylko opcja wymiany wchodzi w gre.


    Dudi za Pitera, innej opcji nie przewiduje się.
    To tak w imie dobrych "sąsiedzkich" stosunków i współpracy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    elgato (26-09-2016)

  15. Powrót do góry    #12704
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,096
    Kliknij i podziękuj
    131
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak już Dudi ma być w Lesznie, to tylko opcja wymiany wchodzi w gre.


    Dudi za Pitera, innej opcji nie przewiduje się.
    To tak w imie dobrych "sąsiedzkich" stosunków i współpracy.
    Nawet jesli by doszło do tego mission imposible ciekawe jak Falubazy by nastawili sie do Patryka 😀

  16. Powrót do góry    #12705
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,414
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak już Dudi ma być w Lesznie, to tylko opcja wymiany wchodzi w gre.


    Dudi za Pitera, innej opcji nie przewiduje się.
    To tak w imie dobrych "sąsiedzkich" stosunków i współpracy.
    A to by była ciekawa wymiana, Dudi świetnie czuje się na Smoku
    A Piter przy W69

    Czas pokaże, ale będzie ciekawie, i co najważniejsze krótko!

  17. Powrót do góry    #12706
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Parówa jest zagraniem w ciemno. Nie wiadomo, czy on wróci do jazdy na 10+ czy jak kto woli TOP-5 ligi.

    Moim zdaniem trzeba zacząć od szczerej rozmowy z Teamem Pawlickich i załatwić temat w tydzień (w którąkolwiek ze stron). Wstawiania Piotra czy Przemka nie ma sensu, jeśli przede wszystkim im nie będzie szczerze zależeć na reprezentowaniu Unii.

  18. Powrót do góry    #12707
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Nawet jesli by doszło do tego mission imposible ciekawe jak Falubazy by nastawili sie do Patryka 😀
    Odpowiedz masz po częsci w osobie Zengoty.
    Na początku było troche złości i wzajemnego żalu, a teraz chyba wszyscy zgodnie twierdzą, że taki rozbrat wszystkim dobrze zrobił.
    Jak Dudiemu mało kasy i czuje sie mocno niedoceniony, to niech idzie w świat za kasiorą.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #12708
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,414
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Parówa jest zagraniem w ciemno. Nie wiadomo, czy on wróci do jazdy na 10+ czy jak kto woli TOP-5 ligi.

    Moim zdaniem trzeba zacząć od szczerej rozmowy z Teamem Pawlickich i załatwić temat w tydzień (w którąkolwiek ze stron). Wstawiania Piotra czy Przemka nie ma sensu, jeśli przede wszystkim im nie będzie szczerze zależeć na reprezentowaniu Unii.
    Dokładnie tak, załatwić to szybko, i wtedy będziemy wiedzieć na czym stoimy, albo przyjmują warunki klubu, albo się rozstajemy

  20. Powrót do góry    #12709
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Dudek i caly swiat chce w Lesznie jezdzic....Widac ze festiwal folkloru juz rozpoczęty

  21. Powrót do góry    #12710
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Jeśli dojdzie do wymiany to raczej właśnie Hampel za Zena. Tak sądzę. W przyjście Dudka nie wierzę. Pawlickim czy Piotrkowi dać czas do końca września nic więcej.
    I teraz zakładając, że mamy Emila kildemanda juniorke + "Hampel potrzebujemy kogoś jeszcze solidnego.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Noski (26-09-2016)

  23. Powrót do góry    #12711
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cieślak wczoraj na konferencji miał nadzieje że jak wy go określacie "pilska parówa" zostanie w klubie, i będzie prezentować się dobrze.
    O Dudku w kontekście przyszłego sezonu wypowiadał się tak jakby już był zaklepany

    Zejdźcie na ziemie Kołodziej, Hampel, Dudek hahahahaha

    Po tym cyrku, jaki był z Pedersenem to nie jest takie oczywiste czy głównym marzeniem Kołodzieja czy Dudka jest jazda z bykiem na plastronie, jak wy uważacie.
    Jeżeli dodamy tego że Piter się ewakuuje (oczywiście kibice Leszna będą twierdzić, że zarząd go wypieprzył ) to może być 2017 bez dream-teamu.
    I jeszcze żeby się nie okazało, że pewnego pana z Monaco trzeba będzie prosić na kolanach by został.
    Ale oczywiście wtedy ktoś tutaj napisze "według mojego źródła, Dzik przyszedł zgodził się na cięcia, i zarząd łaskawie pozwolił mu reprezentować ten klub".

  24. Powrót do góry    #12712
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Cieślak wczoraj na konferencji miał nadzieje że jak wy go określacie "pilska parówa" zostanie w klubie, i będzie prezentować się dobrze.
    O Dudku w kontekście przyszłego sezonu wypowiadał się tak jakby już był zaklepany
    Czyli nudna zima się szykuje, bo o czym tutaj bedziemy mieli pisac? I co zrobiles?, zepsułeś zabawę!
    Pawlicki wtedy pewnie też zostaje i tyle.

  25. Powrót do góry    #12713
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A to by była ciekawa wymiana, Dudi świetnie czuje się na Smoku
    A Piter przy W69

    Czas pokaże, ale będzie ciekawie, i co najważniejsze krótko!
    Jak już mamy tak mieniać, to można machnąć jeszcze przy okazji Zena za Hampela.
    Będziecie mieli silną juniorke, to bedą mieli chłopaki za kogo ewentualnie wskakiwać.

    Wełna chyba też po takim sezonie w wykonaniu Byków postanowił opuścić posterunek na rogatkach, także Jaro ma droge wolną.
    Jaro ponoć zawsze Byka w sercu nosił.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (26-09-2016)

  27. Powrót do góry    #12714
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Nie przesadzajcie Panowie z tym dream-teamem Tradycji musi się stać zadość i po roku wracacie na tron. Macie super bazę z potencjalnie najsilniejszą parą juniorską a bez dobrych juniorów nie da się tej ligi wygrać, Waszym największym zagrożeniem będzie Wrocław, tylko ten Baron jakoś nie pasuje mi do Was.

  28. Powrót do góry    #12715
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Czyli nudna zima się szykuje, bo o czym tutaj bedziemy mieli pisac? I co zrobiles?, zepsułeś zabawę!
    Pawlicki wtedy pewnie też zostaje i tyle.
    Pawlicki zostaje? A to dobre. Może zostanie, jak dostanie podwyżkę. MOŻE.
    A jak nie to Baliński-Musielak. I jazda.
    W odwodzie zostaje jeszcze Gomólski

    ps. Janowski oficjalnie zostaje w Sparcie Wrocław. Ma długoletni kontrakt. I nikt nie myśli by się go pozbyć.

  29. Powrót do góry    #12716
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Nie przesadzajcie Panowie z tym dream-teamem Tradycji musi się stać zadość i po roku wracacie na tron. Macie super bazę z potencjalnie najsilniejszą parą juniorską a bez dobrych juniorów nie da się tej ligi wygrać, Waszym największym zagrożeniem będzie Wrocław, tylko ten Baron jakoś nie pasuje mi do Was.
    Jak będzie trzeba pokochamy go równie mocno jak Pedersena

  30. Powrót do góry    #12717
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Powiem tak...albo nasi mają w dupie widowisko chcąc zatrudniać Barona albo po prostu o czymś nie wiemy.

    Na pewno plusem jego zatrudnienia będzie to, że skończy pobłażanie i kumaterstwo, bo za Skóry widać było kogo foruje i że tak powiem rozgrzesza.

    Ciekawe co z Gryczką haha.

    Na skład mam już wywalone. Stworzenie ekipy, która zadowoli każdego jest niemożliwa. Kasprzak-Pawliccy-Musielak-Emil-juniorka. Pięknie by to wyglądało, prawie 100% wychowanków ale to nierealne, oni by się chyba pozabijali nawzajem.

    Koniec Nickiego, zobaczyć co z Palickimi a jak nie to szukać kogoś innego.

    Zabranie Dudka Falubazowi to byłby mocny rewanż za przekupienie Hampela Ale może być tak, że chłopak skutecznie podbija cenę i to nie pierwszy raz. Kiedyś Toruń teraz my.

  31. Powrót do góry    #12718
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Pawlicki zostaje? A to dobre. Może zostanie, jak dostanie podwyżkę. MOŻE.
    Dlaczego ironizujesz jak pewnie sam na to liczysz? Moim zdaniem zostanie, jak odejdzie Zengota to pewnie Przemek wróci do Leszna.
    Baron zrobi Wam tor pod was i znając życie nawet składem juniorzy + Piotr, Przemek, Emil, Musielak, Pajak wjedziecie do 1/2 a przykład Torunia pokazuje, ze tam może zdarzyć się już wszystko.

    Okres transferowy będzie pewnie nudny i to mnie martwi :/

  32. Powrót do góry    #12719
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Dlaczego ironizujesz jak pewnie sam na to liczysz? Moim zdaniem zostanie, jak odejdzie Zengota to pewnie Przemek wróci do Leszna.
    Baron zrobi Wam tor pod was i znając życie nawet składem juniorzy + Piotr, Przemek, Emil, Musielak, Pajak wjedziecie do 1/2 a przykład Torunia pokazuje, ze tam może zdarzyć się już wszystko.

    Okres transferowy będzie pewnie nudny i to mnie martwi :/
    Nie ironizuje, tylko wiele rzeczy przemawia za Pawlickim.
    1). Gorzów szuka takiego zawodnika, a może sypnąć groszem i to konkretnym.
    2). Bracia razem.
    3). Tutaj chyba i tak nikt go nie chce, znowu będzie podbijać stawki i focha strzelać, znowu będą na niego psioczyć. Po co mu to, jak tam pójdzie i z miejsca będzie idolem?
    4). A Przemek w Gorzowie czuje się dobrze, tu mu podziękowano po mistrzostwie W Gorzowie, znając sympatie pewnych osób do Przemka, jedyne na co może liczyć po udanym sezonie to... zasłużona podwyżka

  33. Powrót do góry    #12720
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Ciekawe jakim Stal sypnie groszem jak mają długi i nie płacą??? A czemu Przemek się dopytuje o powrót?
    Baron ma z góry powiedziane/nakazane ze nie może na smoku robić toru "jednościeżkowego" jak we wrocku czy Poznaniu

  34. Powrót do góry    #12721
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Ciekawe jakim Stal sypnie groszem jak mają długi i nie płacą??? A czemu Przemek się dopytuje o powrót?
    Baron ma z góry powiedziane/nakazane ze nie może na smoku robić toru "jednościeżkowego" jak we wrocku czy Poznaniu
    Stal Gorzów za złoty medal skasuje w granicach 2.5-3 mln zł. Wystarczy na długi, i zostanie na przyszły sezon.

    A nie wiem kogo Przemek się dopytywał, rozumiem że Ciebie osobiście? Chyba że jakieś info 100 % zasłyszane w piekarni?

  35. Powrót do góry    #12722
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,096
    Kliknij i podziękuj
    131
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Stal Gorzów za złoty medal skasuje w granicach 2.5-3 mln zł. Wystarczy na długi, i zostanie na przyszły sezon.

    A nie wiem kogo Przemek się dopytywał, rozumiem że Ciebie osobiście? Chyba że jakieś info 100 % zasłyszane w piekarni?
    3 mln zł 👍😂

  36. Powrót do góry    #12723
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Stal Gorzów za złoty medal skasuje w granicach 2.5-3 mln zł.

  37. Powrót do góry    #12724
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,096
    Kliknij i podziękuj
    131
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Bilety były po 150 zł średnio,zawodnicy jechali za free,a organizacją i cała ochroną zawodów zajęli sie pielgrzymi oczywiście bezinteresownie. Zawodnicy ogłosili,ze zostają i bedą jechać za 50% stawki tegorocznej by szło spłacić wszystkie długi. Z racji oszczędności nie bedzie dosypywania nawierzchnia na przyszły rok, ta jeszcze wytrzyma jak było widać na finale świetnie sobie daje radę.
    Długi sie spłaca ,a reszta jest dla Komara na cygara.

    😂😂😂
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 26-09-2016 o 15:11

  38. Powrót do góry    #12725
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Bilety były po 150 zł średnio,zawodnicy jechali za free,a organizacją i cała ochroną zawodów zajęli sie pielgrzymi oczywiście bezinteresownie. Zawodnicy ogłosili,ze zostają i bedą jechać za 50% stawki tegorocznej by szło spłacić wszystkie długi. Z racji oszczędności nie bedzie dosypywania nawierzchnia na przyszły rok, ta jeszcze wytrzyma jak było widać na finale świetnie sobie daje radę.
    Długi sie spłaca ,a reszta jest dla Komara na cygara.
    17.000 x 60 zł bilety w przybliżeniu =1 mln zł.
    500 tysięcy telewizja
    1 bańka od ekstraligi.
    + sponsorzy

  39. Powrót do góry    #12726
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,096
    Kliknij i podziękuj
    131
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    17.000 x 60 zł bilety w przybliżeniu =1 mln zł.
    500 tysięcy telewizja
    1 bańka od ekstraligi.
    + sponsorzy

    Miasto jeszcze da.
    Stal ewidentnie może przegonić budżet Legii Warszawa❗
    Dziekuje za wszelkie wyliczenia , czuje sie jakbym z Komarem lub Zmora pisał.
    Takze tego 😀
    P.S
    " Gdyby babcia miała wąsy, toby była dziadkiem." 😂
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 26-09-2016 o 15:19

  40. Powrót do góry    #12727
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Nie 3 mln ale około 1,5 mln na czysto (pkt,premie trza oplacic)

  41. Powrót do góry    #12728
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Koles te 500 tys od TV i 1 mln od ektraligi to za caly sezon jet nie za final! Za final i majstra od tych dwoch podmiotow jest jakies 250 tys juz w tych kwotach ktore podales.. wiec te pieniadze w duzej mierze juz dawno Stal w budzet wliczyla i wydala!

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  42. Powrót do góry    #12729
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Koles te 500 tys od TV i 1 mln od ektraligi to za caly sezon jet nie za final! Za final i majstra od tych dwoch podmiotow jest jakies 250 tys juz w tych kwotach ktore podales.. wiec te pieniadze w duzej mierze juz dawno Stal w budzet wliczyla i wydala!

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Jak mogli wydać pieniądze, których jeszcze nie dostali?
    Poza tym osoba związana z Zielonogórskim klubem obliczyła, że Falubaz awansując do finału do budżetu mógłby dopisać 1.5 mln zł (na czysto).
    A tutaj mamy do czynienia, z wygraniem tego finału, co wiąże się z dodatkowymi profitami.

  43. Powrót do góry    #12730
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jak mogli wydać pieniądze, których jeszcze nie dostali?
    Poza tym osoba związana z Zielonogórskim klubem obliczyła, że Falubaz awansując do finału do budżetu mógłby dopisać 1.5 mln zł (na czysto).
    A tutaj mamy do czynienia, z wygraniem tego finału, co wiąże się z dodatkowymi profitami.
    a ta osoba zwiazane z falubazem ktora to wyliczyla to pewnie ....? dig dig boommm mariusz
    pyra

  44. Powrót do góry    #12731
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    a ta osoba zwiazane z falubazem ktora to wyliczyla to pewnie ....? dig dig boommm mariusz
    Dowhan wyliczał to publicznie.

  45. Powrót do góry    #12732
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Wieksza czesc dostali bo TV i Ekstraliga przekazuje pieniaaeze w ratach w trakcie sezonu. Od nich mistrz Polski moze liczyc na jakiees 250 tys dodatkow do tego co zebral przez caly sezon.

    Co do nas to w żadengo Dudka nie wierze... nie ma takiej opcji. Jak pozegnamy dzika to pasowal by Kolodziej za niego lub tansza wersja z Musielakiem w skladzie i mlodym oczekujacym zagranicznym...



    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  46. Powrót do góry    #12733
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Dowhan wyliczał to publicznie.
    Dowhan to liczyc umie... pokazal to rok temu...

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Ali_G (26-09-2016), Dominik (26-09-2016), elgato (26-09-2016)

  48. Powrót do góry    #12734
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Dowhan to liczyc umie... pokazal to rok temu...
    Dowhan 2 rok z rzędu opowiada nam o wirtualnych pieniądzach... i dziw tylko bierze, jak On firmę tak świetnie prowadzi ? Bo to chyba Mu wychodzi dobrze

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Ciekawe jakim Stal sypnie groszem jak mają długi i nie płacą??? A czemu Przemek się dopytuje o powrót?
    Baron ma z góry powiedziane/nakazane ze nie może na smoku robić toru "jednościeżkowego" jak we wrocku czy Poznaniu
    Z tymi długami i niepłaceniem bym nie przesadzał.
    - Umowę na GP [ złodziejskie warunki Władka] przedłużyli, więc profity z tego sensowne są nadal.
    - kredyt się spłaca- inaczej już czytałbyś na sportowym pudelku , że szykuje się 2 Częstochowa
    - Zagar nadal jeździ, protestów nie uprawiał, więc tak źle być nie może.
    - Kasprzakowi kasę obcięli a został.. ponadto nie wygląda na niezadowolonego ze współpracy z klubem
    - Przemek jedna z największych złotów poszedłby do niewypłacalnego klubu by mieć jeszcze gorzej niż miał? A sąduje- bo każdy to robi

    Mimo wszystko tej Staleczki do grobu bym jeszcze nie kładł
    pozdro z Leszna

  49. Powrót do góry    #12735
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Panowie ale podobno miało być taniej

    a tu Dudki, Pawlickie

    Dudek wasz zarząd pod siusiu bierze... i sobie kontrakt w Zielonej podbija tak jak to było w przypadku negocjacji z Karkosikiem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •