Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 98 z 98

Wątek: 03/10/2015 - Grand Prix Polski - Toruń

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Te dzikie karty to dno i wodorosty.

    W przypadku rajderów którzy są obecnie w cyklu, a którzy odpadli w sportowej walce nie powinno być nawet mowy o dzikiej karcie. To równie dobrze Jonsson mógł się położyć jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, a z braku laku u Szwedów i tak by dostał DK. Tak samo DK dla 9 w generalce. Co to za aburd, skoro awansuje 8, to 8, a nie 9. A teraz jak jeszcze słyszę, że DK ma dostać Lindback, to mnie skręca. Następny as w talii BSI, który w całej karierze aż raz utrzymał się w ósemce.

    Jeżeli chcą dawać DK zawodnikom, którzy są obecnie w cyklu, to tylko wtedy jak będzie jakaś nieszczęśliwa kontuzja, która przekreśli szanse na dobry wynik, ale też nie na zasadzie że po 3-4 turniejach mam 15 punktów, doznałem kontuzji, nie pojechałem do końca sezonu, ale dzikus by się przydał. Ewentualnie wybijający się rajder na wszystkich szczeblach, który dodatkowo udowodnił w gp, że się nadaje (kiedyś tak było z Hansem, teraz tak jest z Kildemandem i to pomimo że przepadł w challengu).

    Nie mówię kategorycznie nie dla stałych DK, ale BSI skompromitowało je na tyle, że już wolałbym żeby awansowało z 7-8 zawodników z eliminacji. Może i byłoby sporo "egzotycznych" nazwisk, ale chociaż awansowaliby w sportowej walce.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    inteligenty...

    pisalem Wanker Ward (z ironia zza kazdym razem) dlatego ze p. Darcy tak nazywal p. Pedersena a nie ze ja nazywalem DW *****! Malin nie zrozumial, widac ze p. j -rules takze...

    podkreslame jakiego slownictwa uzywal Ward. ale pewnie tez zapominliscie kto pisal "kill everyone"?

    co jesli napisze Tai "Kill Everyone" Woffinden tzn ze co?

    kompletnie nie rozumiem. dlaczego nagle mialbym Darcyego nazywac *****? dlatego ze wczesniej pisalem ze jest wsrod Top 3 na swiecie? dlatego ze ma chlopaka i jest gejem? czy dlatego ze obrazal innych rywali z toru i podkreslalem jego dobor slow? zastanowcie sie "madre glowy"...

    nie rozumiem dlaczego k.Buszmen do mnie nie pije za tego Wankera? fanatyk wrecz DW ale jakos chyba wiedzial ze ja pietnowalem slownictwo p.DW ktore bylo ponizej pewnego poziomu. gdyby taki ow p.DW do mnie sie przyczepial to bym mu powiedzial w skrocie - f.off. dorosnij i osiagnij to co ja, wtedy pogadamy...

    Bog chcial inaczej...
    aha.. i zapewne dlatego przy kazdej okazji wyjezdzales z tym wankerem? Dziwne, mowisz jedno, robisz drugie. To chyba hipokryzja i wlasnie ona daje ci gowniane prawo do moralizowania.
    Moze tym razem zrozumiesz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    aha.. i zapewne dlatego przy kazdej okazji wyjezdzales z tym wankerem? Dziwne, mowisz jedno, robisz drugie. To chyba hipokryzja i wlasnie ona daje ci gowniane prawo do moralizowania.
    Moze tym razem zrozumiesz.
    Chciałbym dodać, że Wanker nie występował w
    cudzysłowie, więc niech Robi będzie chociaż
    konsekwentny.
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    z tym optymalnym debiutem bym nie przesadzal. Kogo zostawil za soba z zawodnikow dobrych? MJJ, ktory potem jechal kaszane, Zagara, ktory ostatnio jedzie kaszane ogolnie i cudowne trio tegorocznych rozgrywek Harris, Troy, KK.
    Szkoda ze gdy dostal szanse to akurat byl w slabej formie.
    Szkoda, ogólnie nie wiem na ile by zamiatał miesiąc temu, a co zawodników dobrych to Tai i Greg wystarczą chyba?
    Żałuję, też, że Razem z Pawłem nie zadebiutowali. Młodszy mógłby nawet do finału wejść, jest w lepszej dyspozycji od Pitera.
    Daras Balina mówi mi, że jak nie masz czym odkręcić, to po zewnętrznej tylko stracisz, ale u Piotrka (króla krawężnika czuję brak inklinacji do "banowania", Ala Łaguta, Pająk, Ward i Gollob, czy nawet Woffi. Duże przestworza są przed nim do odkrycia, nie sądzisz Buszmen, a poza tym chyba za bardzo dżentelmeński, jak się jedzie o swoje. U Zmarzlika przy takiej jeździe nie wyobrażam sobie by co najmniej dwa razy fangi nie przyjął.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 05-10-2015 o 15:31

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    aha.. i zapewne dlatego przy kazdej okazji wyjezdzales z tym wankerem? Dziwne, mowisz jedno, robisz drugie.
    przy kazej okazji tak jak sie smialem z Unibaxu za final.

    pisze jedno robie drugie? czyli ze co robie drugie?

    macie naprawde problem z dedukcja. ale to nie do mnie Ward to pisal tylko do Pedersena. do 3-krotnego IMS. wiec Nicki mu odpisal f.off. napisalem ze na msc NP tez bym tak odpisal. koledzy nie pamietaja jak to wygladalo na twitterze?

    Malin to ze nie dawalem "" to co? Nadal uwazasz ze wyzywalem Warda. to zyj w swoim swiecie

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    szacunek dla tych ludzi. #gwizdy
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 07-10-2015 o 15:06

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    w tym roku nie byłem, ale w zeszłym, podczas biegu dodatkowego jakiś 10-latek oparty o barierkę obok mnie: "DAWAJ TAJ ***** CWELA!!!"
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    luzik. bodajze Malin dalej bedzie wmawial ze wtedy nikt w NP niczym nie rzucal

    bhawo kibice na MA... jak nazwac kogos kto tak sie zachowuje a gosciu jedzie w kevlarze DW zdejmujac plastron pokazujac pewien gest a tu gwizdy buczenie i jak malpy w cyrku?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •