Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 497

Wątek: Wielki Finał - 1 mecz - Baron Wrocław vs. Skórnicki Leszno , 20.IX. godz 19:30 , Cz-wa

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Weke Zobacz posta
    Jeszcze raz szczere gratulacje dla leszczynian i ich niezliczonej ilości sympatyków z innych miast za zdobycie DMP'15. Do przyszłego sezonu
    A czego tu gratulować?! Tego że sędzia im pomagał? że mieliśmy na własne życzenie totalnego pecha i ogóra? do tego jest jeszcze rewanż i można wtedy ewentualnie to zrobić jeżeli swoją postawą na tym forum zasłużą. Ale jak ja mogę komuś gratulować kto pluje jadem na lewo i prawo na mój klub, nawet moder pisze, że nie cierpi Sparty. Dobrze że TAI pokazał klasę sovietowi, a Drabik Pawlickiemu. Nickiemu udało się raz wygrać z Taiem ale to na zasadzie, że i ślepej kurze ziarno się trafi i taki to był mecz - wielki pech i krzywda Sparty ale nie dramat. Wiadomo już kogo trzeba będzie się pozbyć i tak jak mówił Rusko 2017-majster

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Brak mi słów.
    Zwłaszcza ten rok pokazał, jakiego to megasilnego mistrza mieliśmy rok temu...
    Masz zacne grono w ignorowanych mam szansę się załapać?

    PS> Ee tam, pamiętam mistrza który spadał (Włókniarz), na tym polega sport po prostu, statystyki nie jeźdżą

    edytka - Cukrzyca, jestem moderem ale w innych, mniejszych działach (zapraszam na sporty zimowe w zimie ). Myślałem, że załapałeś ironię, bo na poważnie chyba tego Łabędzkiego nie bierzesz? Przeszło mi ze 20 lat temu . Szybciej widok Czarneckiego jako prezesa WTS mnie irytował.
    Prawda jest taka, że wykorzystaliście w 100% szansę, jaką dał Wam obecny sezon. To nie jest zarzut z mojej strony - to komplement.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 21-09-2015 o 15:58
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Akurat Sparta nie wykorzystała tego meczu bo stać ją było na wiecej, dużo więcej. Winny jest Baron i Ogór, nawet JJ nie obwiniam czy Milika.

    ps. W pewnym gronie ludzi przed sezonem po dokonaniu zakupów dość głośno się mówiło o 3 miejscu - jest więcej, ale to przedsezonowe 3 miejsce nie było zdziwieniem dla mnie.

    ps. ja gram w hokeja mimo tragedii we Wroclawiu w tej dyscyplinie, więc jak będzie taki dział to śmiało mogę tam pisać
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 21-09-2015 o 16:03

  4. Powrót do góry    #454
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    A czego tu gratulować?! Tego że sędzia im pomagał? że mieliśmy na własne życzenie totalnego pecha i ogóra? do tego jest jeszcze rewanż i można wtedy ewentualnie to zrobić jeżeli swoją postawą na tym forum zasłużą. Ale jak ja mogę komuś gratulować kto pluje jadem na lewo i prawo na mój klub, nawet moder pisze, że nie cierpi Sparty. Dobrze że TAI pokazał klasę sovietowi, a Drabik Pawlickiemu. Nickiemu udało się raz wygrać z Taiem ale to na zasadzie, że i ślepej kurze ziarno się trafi i taki to był mecz - wielki pech i krzywda Sparty ale nie dramat. Wiadomo już kogo trzeba będzie się pozbyć i tak jak mówił Rusko 2017-majster
    Jeszcze Zengi

  5. Powrót do góry    #455
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,990
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    PS> Ee tam, pamiętam mistrza który spadał (Włókniarz), na tym polega sport po prostu, statystyki nie jeźdżą
    Musiałeś przypominać ??
    Ach ten Robert Jucha....

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Mildura (21-09-2015)

  7. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Szybciej widok Czarneckiego jako prezesa WTS mnie irytował.

    Pozdrawiam
    Jak dostał w papę w Lesznie paradując po koronie stadionu z szalikiem klubowym

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Mildura (21-09-2015)

  9. Powrót do góry    #457
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Jak dostał w papę w Lesznie paradując po koronie stadionu z szalikiem klubowym
    A pamiętam, widziałem, widziałem, wtedy był w ZCHNie . Na marginesie - to nie było na koronie a w pasie bezpieczeństwa gdy szedł z parkingu w stronę wieży z lekka prowokując publiczność.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Martines (21-09-2015)

  11. Powrót do góry    #458
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    też odebrałem to jako lekko głupia prowokacje z jego strony, tym bardziej w czasach gdzie pomiędzy naszymi klubami stosunki na lini kibiców i działaczy były dużo gorsze niż teraz. Raz nawet Sparta-w parkingu Leszna była ze swoja ochroną, to były jaja.

  12. Powrót do góry    #459
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Akurat Sparta nie wykorzystała tego meczu bo stać ją było na wiecej, dużo więcej. Winny jest Baron i Ogór, nawet JJ nie obwiniam czy Milika.

    ps. W pewnym gronie ludzi przed sezonem po dokonaniu zakupów dość głośno się mówiło o 3 miejscu - jest więcej, ale to przedsezonowe 3 miejsce nie było zdziwieniem dla mnie.

    ps. ja gram w hokeja mimo tragedii we Wroclawiu w tej dyscyplinie, więc jak będzie taki dział to śmiało mogę tam pisać
    Nie śledzę na bieżąco statystyk poszczególnych zawodników, ale tak kiepsko jeżdżącego Jędrzejaka co w tym sezonie, to już dawno nie widziałem.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  13. Powrót do góry    #460
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Lesznu gratulujemy Mistrza,Wrockowi Drabika i w kategorii "kabaret Paranienormalni" Jédrzejaka.Niezmiennie lubie bawic sie przy jego show
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  14. Powrót do góry    #461
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    To prawda, że jak Leszno sięgnie po złoto, to fotomodel Skórnicki, ikona Wybrzeża Gdańsk ścina włosy?
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  15. Powrót do góry    #462
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    To prawda, że jak Leszno sięgnie po złoto, to fotomodel Skórnicki, ikona Wybrzeża Gdańsk ścina włosy?
    Skóra za to DMP, to powinien się cały wydepilować do zera.
    Ma szczęscie chłop , że miał pod skrzydłami mega mocną ekipe i nawet jego nie zawsze trafny zmysł taktyczny nie zdołał przeszkodzić Unii w odniesieniu ostatecznego triumfu.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 21-09-2015 o 17:05
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #463
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    A pamiętam, widziałem, widziałem, wtedy był w ZCHNie . Na marginesie - to nie było na koronie a w pasie bezpieczeństwa gdy szedł z parkingu w stronę wieży z lekka prowokując publiczność.
    Następnie dumnie w Sejmie paradowal w gorseciku.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Mildura (21-09-2015)

  18. Powrót do góry    #464
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Stare czasy
    Sokołowski kiedyś o tym wspominał.
    Czarnecki dostał w łeb, poszedł na pomeczową wyżerkę i wyjechał z Leszna.
    Dzień później na badaniu tomografem przypadkiem znaleźli się pod szpitalem fotoreporterzy tabloidów i lokalnych dzienników.
    Superak (Super Express) się spóźnił. No ale chory Rysio też im zapozował. Tyle, że to jedyne zdjęcie zawierało sylwetkę Sir Richarda w ... innej koszuli niż w pozostałych ujęciach

    Czas najlepiej leczy rany.

    Minęło ileś tam lat. Czarnecki jako jeden z najważniejszych gości na "oczku" Skóry. Człowiek, który pomógł w negocjacjach z jednym z obecnych sponsorów Unii...

  19. Powrót do góry    #465
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    A czego tu gratulować?! Tego że sędzia im pomagał? że mieliśmy na własne życzenie totalnego pecha i ogóra? do tego jest jeszcze rewanż i można wtedy ewentualnie to zrobić jeżeli swoją postawą na tym forum zasłużą. Ale jak ja mogę komuś gratulować kto pluje jadem na lewo i prawo na mój klub, nawet moder pisze, że nie cierpi Sparty. Dobrze że TAI pokazał klasę sovietowi, a Drabik Pawlickiemu. Nickiemu udało się raz wygrać z Taiem ale to na zasadzie, że i ślepej kurze ziarno się trafi i taki to był mecz - wielki pech i krzywda Sparty ale nie dramat. Wiadomo już kogo trzeba będzie się pozbyć i tak jak mówił Rusko 2017-majster

    Sędzia pomagał Unii zwłaszcza w biega 12 i 13, prawda?

    Pech? To, że Wasi wjeżdżali w taśmę to kwestia nerwów. Byki też czasem nie wytrzymują presji, ale to żaden pech, tylko sport.

    Ogór? To nie wiedzieliście przed meczem, że Jędrzejak w nim pojedzie? Bo my np wiedzieliśmy, że mamy w składzie Smektałę.

  20. Powrót do góry    #466
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    A czego tu gratulować?! Tego że sędzia im pomagał? że mieliśmy na własne życzenie totalnego pecha i ogóra? do tego jest jeszcze rewanż i można wtedy ewentualnie to zrobić jeżeli swoją postawą na tym forum zasłużą. Ale jak ja mogę komuś gratulować kto pluje jadem na lewo i prawo na mój klub, nawet moder pisze, że nie cierpi Sparty. Dobrze że TAI pokazał klasę sovietowi, a Drabik Pawlickiemu. Nickiemu udało się raz wygrać z Taiem ale to na zasadzie, że i ślepej kurze ziarno się trafi i taki to był mecz - wielki pech i krzywda Sparty ale nie dramat. Wiadomo już kogo trzeba będzie się pozbyć i tak jak mówił Rusko 2017-majster
    Boli porażka co?

    A majstra to lepiej na budowę Olimpijskiego poszukaj bo jak tak dalej pójdzie to 2017 będziecie w Rawiczu śmigać...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  21. Powrót do góry    #467
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O, sędzia im pomagał
    To mi się szczerze podobało
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 21-09-2015 o 18:28

  22. Powrót do góry    #468
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    A czego tu gratulować?! Tego że sędzia im pomagał?
    Chłopie nie wiem co bierzesz ale zmniejsz dawkę o połowę.

    Dobrze że TAI pokazał klasę sovietowi, a Drabik Pawlickiemu. Nickiemu udało się raz wygrać z Taiem ale to na zasadzie, że i ślepej kurze ziarno się trafi i taki to był mecz - wielki pech i krzywda Sparty ale nie dramat.
    Taia pokonali jeszcze Emil i Zengi, nie wspominając o taśmie mistrza. Młody też raz nerwowo nie wytrzymał. A podobno to Leszno miało być pod presją. Jechali natomiast od początku po zwycięstwo jak po swoje. A Baron z toromistrzem ukręcili bat na swoich bo na początku, jak trzymali się w kontakcie nawet zawodnicy drugiej linii Sparty to tor nie nadawał się do wyprzedzania.

    Podobno Baron pytał się kibiców czy chcą widowiska czy zwycięstwa a tu było wielkie nic.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Havel (23-09-2015), j-rules (21-09-2015), pejotl3 (21-09-2015)

  24. Powrót do góry    #469
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Skąd na forum ogólnopolskim nawracające żądania ograniczania wątków tylko dla kibiców z bezpośrednio zainteresowanych klubów?
    To co jak ktoś jest z Krosna to w wątkach e-lipy nie powinien się w ogóle udzielać? A co z ludźmi z takim egzotycznych dla żużla miast jak Radom czy Szczecin?
    Mildura, nie licz, że Karolak tutaj coś skrobnie.

  25. Powrót do góry    #470
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Boli porażka co?

    A majstra to lepiej na budowę Olimpijskiego poszukaj bo jak tak dalej pójdzie to 2017 będziecie w Rawiczu śmigać...
    Nie wiem, czemu się mówi, że tylko przegrywać trzeba umieć. Wygrywać, jak się okazuje, też.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  26. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    Mossberg (21-09-2015), cukrzyca (21-09-2015), lemur6666 (21-09-2015)

  27. Powrót do góry    #471
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

  28. Powrót do góry    #472
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Jak dostał w papę w Lesznie paradując po koronie stadionu z szalikiem klubowym
    jaka pape. pusta plastikowa butelka 1.5l. nawet w nie lep ta polityczna d... nie dostala .... a to juz teraz wiem dlaczego mozna wniesc pol litrowa ....
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 21-09-2015 o 21:17
    pyra

  29. Powrót do góry    #473
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Nie mogła być plastikowa, prawie mu kark urwało i musiał w gorsecie chodzić. 👌

  30. Powrót do góry    #474
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    do części moich fanów z 64-100, 33-100 i 65-001, ci ostatni z dodatkiem powiatu łącznie z lotniskiem. Dodajcie mnie do ignorowanych i będzie o wiele przyjemniej dla mnie i dla was.

  31. Powrót do góry    #475
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Nie mogła być plastikowa, prawie mu kark urwało i musiał w gorsecie chodzić. 👌

    bardzo ale to bardzo zle sie poczul ale dopiero na drugi dzien hehe w blasku fleszy... bo lesznie chodzil po tym" dzwonie" z pusta palstikowa butelka bardzo rozesmiany... oj slabego zdrowia ta nasza klasa polityczna hehe... i tak sie wlasnie robi kariere polityczna ...
    pyra

  32. Powrót do góry    #476
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    jaka pape. pusta plastikowa butelka 1.5l. nawet w nie lep ta polityczna d... nie dostala .... a to juz teraz wiem dlaczego mozna wniesc pol litrowa ....
    politycznych dupkoow i oszołomów jest dużo więcej i to lepszych od niego. Wbrew pozorom Rysio nie jest taki zły. Jako ciekawostkę zobaczcie na CV jego syna co ma wpisane w rubryce zawód

  33. Powrót do góry    #477
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    politycznych dupkoow i oszołomów jest dużo więcej i to lepszych od niego. Wbrew pozorom Rysio nie jest taki zły. Jako ciekawostkę zobaczcie na CV jego syna co ma wpisane w rubryce zawód

    syna wogole pomine..i na jego cv szkoda mi czasu. nie daleko pada jablko od jabloni...
    pyra

  34. Powrót do góry    #478
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    no dobra teraz coś o naszych zespołach.

    Unia Leszno:
    1. Nicki Pedersen - gościu odżył w ostatnich meczach, dokładnie po czerwonej kartce, uspokoił się i sprzęt jakby lepszy. Widać wyciągnął "chwilowo" wnioski ze swojej chamskiej jazdy, opinii kibiców, werdyktów sędziów i kolegów z toru.
    2. Tobiasz Musielak - gościu zrobił mecz i zawsze miał potencjał na zrobione pkt. w tym meczu.
    3. Przemysław Pawlicki - tragedia i redbul
    4. Emil Sajfutdinow - soviet po zrobieniu z komedii w Ostrowie (nie chciało mu sie dalej jechać i jakoś trzeba było sie wykręcić, to "wykęcił się obojczykiem" zrobił swoje, od paru meczy ciągnie jak nicki, a ludzie juz przypisali jemu że ma lekkiego kabla na ligę połączonego z lenistwem
    5. Grzegorz Zengota - taki mami synek ale rzeczywiście czapki z głów przed jego wynikami bo pracuje bardzo dużo, sympatyczny i skromny, jego szczęście że odszedł czy został pogoniony z falubazu
    6. Piotr Pawlicki - słabo i redbul
    7. Bartosz Smektała - nie wierzyłem w jego 1 pkt, a jednak, ale czy cos z niego będzie-wątpię
    tr. Skóra - niech nic nie robi i będzie dobrze
    Sparta Wrocław:
    9. Tai Woffinden - kozak, ale te nerwy i fuks z drugą taśmą. niestety starty bardzo słabe
    10. Vaclav Milik - to co wyprawiał na torze i przed kamera można tylko skomentować po czesku - Ježíš Mary
    11. Tomasz Jędrzejak - zawsze miałem o nim złe zdanie ale od paru meczy totalny zjazd i pewnie koniec kariery w Sparcie
    12. Michael Jepsen Jensen - tragedia oczywista i chyba czas sie z nim pożegnać mimo że papiery ma dobre ale tylko na tor w Toruniu
    13. Maciej Janowski - przyzwoicie ale cos jemu brakuje i zawsze brakowało - trochę ognia i fantazji. Boje sie że jego kariera będzie taka Knudsenowata
    14. Damian Dróżdż - może to śmieszne ale jak mecz był wtopiony to bym puszczał jego i dla mnie jechał całkiem fajnie
    15. Maksym Drabik - bzdurna taśma i stracil po niej troszke pewności łącznie z krzywym usmiechem ale i tak progres kosmiczny
    tr. Baron - Bzdet i kilo gwoździ. Co to za gadanie przed meczem że jedziemy bez spiny, a polowa zespołu ma sraczkę i trzęsie sie na starcie. To miał być mecz na 120 %, mecz o wyższe kontrakty i całą masę dodatków.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 21-09-2015 o 22:40

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    sobotch (22-09-2015), unimil_to_run (22-09-2015)

  36. Powrót do góry    #479
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,663
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,386 w 4,354 postach
    Mowicie o Rysiu Czarneckim? Jedna z najgorszych kanalii w polityce... sprzedajny wsiuk. Na jego widok chce mi sie wymiotowac jak Buszmenowi na widok Hampela...
    No, tyle, musialem troche zolci wylac.

    cukrzyca: ciekawa ocena, jak widzisz na chlodno to i cos z sensem skrobniesz
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    GoTrEk (22-09-2015), Havel (22-09-2015), Martines (22-09-2015), Mildura (22-09-2015), kingpin (22-09-2015), lemur6666 (22-09-2015)

  38. Powrót do góry    #480
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    A Baron na sf mówi ze tor był doskonały do jazdy i mozna było sie scigac

  39. Powrót do góry    #481
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A Baron na sf mówi ze tor był doskonały do jazdy i mozna było sie scigac
    Ścigać to i pewnie by można było, ale pytanie czy na ichniejszym torze było warto?

  40. Powrót do góry    #482
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,117
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    13. Maciej Janowski - przyzwoicie ale cos jemu brakuje i zawsze brakowało - trochę ognia i fantazji. Boje sie że jego kariera będzie taka Knudsenowata.
    Magic dałby sobie uciąć którąkolwiek z części ciała, by mieć podobną karierę co Dun, ale zupełnie nie zgadzam się że brakuje mu ognia i fantazji - ten sezon to jest zwrot o 90 stopni jeżeli chodzi o te dwie cechy. Kiedyś Magic to był tylko i wyłącznie start, teraz widać jazdą z głową w polu, no i widać że wyprzedzanie na trasie nie jest mu obce, a trzeba dodatkowo wziąć pod uwagę że jest to jego pierwszy naprawdę poważny sezon na arenie międzynarodowej.

    Jak okrzepnie w SGP, to widzę zawodnika którego stać na medale. Zresztą kurde, on ma dopiero 24 lata, a oprócz złota w GP zdobył już wszystko co było do zdobycia.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    Mossberg (22-09-2015)

  42. Powrót do góry    #483
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Wytrzezwiałem Gronowo - rulezz ! Zal sciska cztery litery ,mielismy Taia , Zengote , moze i Maksss by sie zgusił na starty w Boskiej ekipie i to My a nie WTS jechalibysmy z Unia w finale. E tam , cicho byc ! Teraz rzadzi cegielska , majewsjka i inni artysci . Grudziadz - eliga
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #484
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Nie, jeszcze nie wytrzeźwiałeś...

  44. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Mossberg (22-09-2015), Yozayan (22-09-2015), istanbul (22-09-2015), j-rules (22-09-2015), kingpin (22-09-2015), mhsol (22-09-2015)

  45. Powrót do góry    #485
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Fakt faktem, że trochę "zawodników" Włókniarza się przez ten finał przewinęło. Emil, Nicki, Zengota oraz Tai, Jensen, Jędrzejak, Drabik.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #486
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    W ten sposób to możemy napisać, że w finale jechała cała e-liga.

  47. Powrót do góry    #487
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Bo ja wiem?

    Z Torunia - Jensen, Emil = dwóch.
    Z ZG - Pedersen i to tak dawno, że nikt nie pamięta, no i Zengota.
    Gorzów - Przemek Pawlicki, Nicki Pedersen.
    Tarnów - Janowski, Jędrzejak.
    Grudziądz - nikt (?)
    Rzeszów - Pedersen.

    To chyba nie tak bardzo.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Powrót do góry    #488
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Gkm Pedersen

  49. Powrót do góry    #489
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Dróżdż też z Czewy, albo okolic

  50. Powrót do góry    #490
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,663
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,386 w 4,354 postach
    Drabik - Tarnów
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Powrót do góry    #491
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Bo ja wiem?

    Z Torunia - Jensen, Emil = dwóch.
    Z ZG - Pedersen i to tak dawno, że nikt nie pamięta, no i Zengota.
    Gorzów - Przemek Pawlicki, Nicki Pedersen.
    Tarnów - Janowski, Jędrzejak.
    Grudziądz - nikt (?)
    Rzeszów - Pedersen.

    To chyba nie tak bardzo.
    No dobra, prawie cała liga

  52. Powrót do góry    #492
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Te publikacje w mediach nie mają większego znaczenia. Dla mnie nieakceptowalne jest zaklinanie rzeczywistości, które przeziera z twoich postów.
    Nie było w ostatnich latach tak jaskrawego przykładu skorzystania na fatalnym pechu najskuteczniejszej drużyny ligi jak ten przypadek 1/2-finału Tarnów-Leszno'14. Na marginesie tak ci z tarnowskiego punktu widzenia powiem: mieliśmy w 2004 roku sytuację gdy w bezpośredniej walce o złoty medal największy rywal (WTS) w decydującym momencie był znacznie osłabiony, tj. Hancock nie przyleciał na mecz zza Oceanu i goście jechali mecz w piątkę. Jaskółki też miały nie lada osłabienie (najlepszy junior - Kołodziej nie mógł jeździć przez złamany obojczyk). Ale w życiu mi do głowy nie przyszło by próbować zakrzywiać rzeczywistość i bagatelizować osłabienie Wrocławia.
    Sorry za zwłokę, brak czasu.
    Nie pamiętam jak zwie się samonakręcające info PRu, żyjące po wypuszczeniu własnym życiem. Sytuacja i działania informacyjne, która kształtują nasz ogląd na rzeczywistość, czy nie są zaklinaniem rzeczywistości
    Abstrahując jeszcze od samej kwestii racji, samo nieustanne poruszanie takiej apologii, raz że razi i jest męczące, dwa nie przystoi mężczyźnie ( mowa o Cieślaku), który jeszcze tydzień wcześniej określa, że wszystko będzie na 95% dobrze. I co się zmieniło w te kilka dni. W ciągu 7 ostatnich lat Gorzów kilkakrotnie tracił przez kontuzje szanse na złoto, ale przez te lata nie namiauczał tyle co wy w ciągu jednego sezonu. Trzeba mieć trochę honoru. Leszno w tym sezonie w rundzie zasadniczej przejechało może 2-3 kolejki w komplecie i było marudzenie, otóż nie, czasami jakiś pismak wspomniał o fakcie.

    Tymczasem posuwasz się coraz dalej w narzucaniu swojego punktu widzenia i doprawdy zdumiewający jest upór z jakim to czynisz. Do tego uroiłeś sobie coś dziwnego z Cieślakiem... Facetowi wskutek losowych przyczyn rozsypała się pieczołowicie konstruowana drużyna, a ty może jeszcze pewnie chciałbyś, żeby wszystkim zaczął mówić, że "Unia jest tylko jedna, ta leszczyńska"?
    A kogo winić za głupotę robienia składu na styk, ale drogiego? Oszczędności się zachciało?

    Oczywiście, możesz sobie wyszukiwać statystyki sprzyjające swojej tezie, ale choćbys naprodukował tutaj dziesiątki kolejnych postów w tym tonie to i tak nie zmienisz faktu, że jakościowo Tarnów rok temu stracił na kontuzjach wyraźnie więcej niz Leszno, co w konsekwencji radykalnie zmieniło uklad sił i szans na awans w tamtym półfinałowym dwumeczu.
    Nie będę ukrywał, że moc Bjerrego i Hancocka jest trochę różna, ale w stosunku do Nickiego to już nie, chociaż i Nicki i Greg też mieli gorsze występy, a Keneth też dziesiątki przywoził. Wy jednakże świadomie pomijacie fakt naszego pokiereszowania, iż proporcjonalnie mieliśmy podobny mieliśmy po dupsku, może minimalnie mniejszy więcej, ale to przecież nieistotne. Ważnym jest by się wytłumaczyć, nieprawdaż.

    I miej choć na tyle przyzwoitości, by nie wmawiać ludziom, że to jest tarnowski wymysł. Bo to jest wierutna bzdura. Jeśli sięgniesz do relacji sprzed 12 miesięcy to łatwo przekonasz się, że wiele bezstronnych osób ze środowiska zorientowanych w tematyce ligowej oceniało właśnie pecha lidera RZ jako coś, co znacząco zmieniło rezultaty półfinałowych rozstrzygnięć.
    Gdyż ich nakręcał ultraobiektywny Cieślak, czy ludzie z NC, przeważnie jakoś zapominali w swej antyleszczyńskości napomykać o naszych tragediach.

    Teraz ciesz się tegorocznym szczęściem, że lider RZ (tj. w tym roku leszczyńskie Byki) objechał końcówkę sezonu cało i zdrowo oraz że mógł udowodnić potencjał kadrowy bez braków w pełnym składzie. Tak to powinno wyglądać zawsze, play-offy nie powinny być licytacją pod hasłem "kto ma więcej zdrowych zawodników"...
    O tym ci już wspominałem, przy takich absencjach jakie miewaliśmy w tym sezonie notorycznie, wy nie bylibyście w zeszłym roku nawet liderem.
    Ogólnie rzecz ujmując, stoimy po dwóch stronach barykady i spoglądamy z różnych perspektyw na temat, okopując się w transzejach. Każdy widzi inaczej tę szklankę, czy w połowie pustą, czy też pełną. Dla konsensusu stwierdzę, że w całorocznym ujęciu byliście najlepsi, ale czy znając reguły gry czyli złoto przez play-off, ma to jakiekolwiek znaczenie. Od 8 kolejki 3 ekipy szły łeb w łeb i ze zdrowymi, Pawlickim, Pedersenem, Bjerre, Hancockiem, Buczkowskim i Kołodziejem same play-offy byłyby bardziej na remis, bo nie wszyscy nadają się (jak ja tego tekstu Rufina nie lubię) do umierania za klub. Taka drużyna składająca się z siedmiu Crumpów po rundzie GP przywiozłaby może 35 pkt.
    Pozdr
    [Edit Style]
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 24-09-2015 o 13:16

  53. Powrót do góry    #493
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Sparta jutro bez Milika.

  54. Powrót do góry    #494
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,990
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Sparta jutro bez Milika.
    No to Leszno fuksem zostanie mistrzem.

  55. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (26-09-2015), kingpin (26-09-2015), młody_piernik (26-09-2015)

  56. Powrót do góry    #495
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Sorelu drogi
    Na poświadczenie, wystarczyły dwa dni a płaczek znów płacze
    http://espeedway.pl/news,marek_ciesl...,79195,12.html
    - Nie do końca jest to prawda, że cały czas mam szczęście. Dwa razy mi złoto uciekło. Rok temu Unia Tarnów rozpadła się w play-off przez kontuzje, a kiedyś przegrałem mistrza z Wrocławiem jak Greg Hancock na zawody nie doleciał
    - kwituje trener
    O Kołodzieju nie wspomniał w stosunku do absencji Hancocka za mecz sprzed dekady, gdyż celowo pomija niewygodne fakty i kto czaruje rzeczywistość. A takich wzmianek są dziesiątki w różnych artykułach. Jestem uwrażliwiony na indoktrynacje po nowomowie na uczelni jestem , tak samo jak ojciec po obligatoryjnej propagandzie (ale to były 60-te). Nie pisz mi więc, że:
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Te publikacje w mediach nie mają większego znaczenia. Dla mnie nieakceptowalne jest zaklinanie rzeczywistości, które przeziera z twoich postów.
    Bo to ma decydujące znaczenie dla zaklinania rzeczywistości.

    Pisałem o Gorzowie który przez lata katowany był przez kontuzje, podobnie jak Leszno, czy obydwa kluby nie maiłby wobec tego prawa z równą mocą uzurpować sobie prawo do medali lub złota. Nie wspomnę o tegorocznej Zielonej, która dużo bardziej ucierpiała niż wy czy my w zeszłym roku (fakt że przez poprzednie lata mieli nadzwyczajnego farta). I te 3 zachodnie kluby razem wzięte po trzykroć mniej miauczą niż wy lub Torunianie za 2007.
    pozd

    Absencja Milika w mniejszym stopniu osłabi niż brak Drożdża.

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •