Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 497

Wątek: Wielki Finał - 1 mecz - Baron Wrocław vs. Skórnicki Leszno , 20.IX. godz 19:30 , Cz-wa

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,173
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,927 w 3,239 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie płacz już, mama wróci z więzienia.
    Tak, piszę prześmiewczo, ponieważ w najlepszej lidze świata finał obsadza drużyna bez własnego stadionu.
    Do tego grzebie najlepszy dotąd tor w Polsce.
    A wszystko to dla garstki osób.
    I napisać wam prawdę, to jeden z drugim w gówniarski sposób robicie chlew.
    To się potem nie dziw, że pozostali cię prostują już na starcie.

    Cwaniaczek z zielonej będzie pouczać innych i mówić jaki tor jest dobry, a jaki zły Sorry, ale po gnojowiskach Żyty, które dały wam dwa finały z rzędu nikt z zielonej nie ma moralnego prawa do krytykowania jakiegokolwiek toru.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (17-09-2015), jaceks1 (17-09-2015), vicar (17-09-2015)

  3. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie płacz już, mama wróci z więzienia.
    Tak, piszę prześmiewczo, ponieważ w najlepszej lidze świata finał obsadza drużyna bez własnego stadionu.
    Do tego grzebie najlepszy dotąd tor w Polsce.
    A wszystko to dla garstki osób.
    I napisać wam prawdę, to jeden z drugim w gówniarski sposób robicie chlew.
    To się potem nie dziw, że pozostali cię prostują już na starcie.
    Dalej piszesz bzdury zamiast coś o meczu, to ty jesteś w tym wątku majstrem od chlewu.
    Ja nie jestem zdziwiony że ktoś mnie prostuje jak uważasz, mnie to bawi i nic więcej. Jak wykładnią dla nich jest to że pisze od końca sierpnia - trudno, to oni maja ból głowy nie ja. no ale jak tobie buzuje jakaś fantazja w głowie nic na to nie poradzę.
    Uwierz mi że piszę do ciebie delikatnie ze względu na post Modera. Bo zasługujesz na bardziej buszmeńskie potraktowanie (nie mylić z Buszmenem).
    Moje zdanie o sobie i jako kibicu z szalem falubazu znasz i na tym koncze z toba rozmowę.

  4. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Mossberg (17-09-2015), jaceks1 (17-09-2015), sparta_mistrz (17-09-2015)

  5. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zawsze uwielbiam te teksty o Życie
    A Niemcy są złe, bo kiedyś Hitler zrobił wojnę i nie mają prawa do niczego...
    Nie wycierajcie sobie buzi moralnym prawem, bo coś takiego odeszło do lamusa dawno temu i nikt go nie posiada.

    Tym niemniej, nadal miło widzieć stado adwokatów. Zaczęło się od tego, że jednym postem poparłem spitta, a tu nagle zwaliła się wataha wzajemnych poklepywaczy, mimo że marudzono coś o możliwości ignorowania. Przyjemnie

    Też już kończę. Obiecuję.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    spitt22 (17-09-2015)

  7. Powrót do góry    #94
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A może Niemcy są dobre? Przecież teraz realizują w gruncie rzeczy bardzo podobną ekspansywną politykę, jak za czasów rzeczonego AH. Przed AH było zresztą podobnie. Jedyna różnica to forma Czy to przy pomocy papiestwa, krucjat etc, czy Hitler, czy dziś za sprawą UE. To jest odtwarzanie tej samej płyty.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Koledzy Sobi i Cukrzyca, dajcie sobie na luz, a jak nie możecie, to dodajcie się do ignorowanych i już

    Trochę to polityczne, ale mi pasuje za komentarz

    No i żeby być w temacie. Nie lekceważę Sparty, to co mogli, wykorzystali na 110%. Może mi się tor nie podobać, ale jak nie będzie taki jak w meczu z Wrocławia z rundy zasadniczej to narzekać na tor nie będę. Jeśli będzie tytuł dla Unii to w takich okolicznościach "około Baronowych" będzie lepiej smakował.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  9. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,671
    Kliknij i podziękuj
    7,788
    Podziękowania: 7,388 w 4,355 postach
    Ale zaraz, jakie dajcie sobie na luz? Kolezka Weke, ktory uaktywnil sie jak Sparta zrobila wynik, czy kolega cukrzyca, ktory sie dopiero co zarejestrowal i ZADEN z nich jeszcze NIC o zuzlu nie napisal ma stanowic dla nas jakas wykladnie gdzie, co i kiedy wolno pisac? Jakies moralne prawa i tym podobne bzdury?

    Sorry, dla mnie to nie jest rozmowa czy wymiana zdanm tylko "dyskusja" z kims opetanym.
    100 razy lepiej jest rozmwiac z Buszmenem czy nawet Mariuszem.. bo oni tez miewaja swoje jazdy, ale przynajmniej staraja sie uzywac jakichs argumentow zuzlowych.

    Pare lat temu z Wrocka pisalo tu kilku bardzo w porzadku forumowiczow (gdzie jest DRABOL?) to ostal sie tylko Franz - gosc z ktorym mozna na spokojnie powymieniac poglady bez zadnych epitetow.
    To zawsze tak jest, ze z sukcesami przybywa nieogarów na forum i to dotyczy tak Wrocka jak i ZG, Leszna czy Tarnowa.
    Co nie znaczy ze bedziemy obojetni na ich smęty.

    No, ale spoko. Rownajcie do unimila - jestescie na dobrej drodze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Aussie (17-09-2015), sobotch (17-09-2015)

  11. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Odezwał się ten co ma sztandarowy argument że zarejestrowalem się dwa tygodnie temu. Weź już się nie ośmieszaj.

  12. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Parę lat temu z Wrocka to był jeszcze spartan. Z tym to można było powymieniać poglądy

  13. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,671
    Kliknij i podziękuj
    7,788
    Podziękowania: 7,388 w 4,355 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Odezwał się ten co ma sztandarowy argument że zarejestrowalem się dwa tygodnie temu. Weź już się nie ośmieszaj.
    A cos u zuzlu ? Czy tym razem znowu "wiedzy nie staje?"
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A cos u zuzlu ? Czy tym razem znowu "wiedzy nie staje?"
    u zuzlu to raczej nie ale o żużlu śmiało, czytaj od początku mojej kariery to czegoś się dowiesz, to tylko dwa góra trzy tygodnie. Miłej lektury.

    Na czeskiej stronie pogoda na niedzielę bardziej optymistyczna, zatem chyba będzie tor wrocławski.
    No nic kolego muszę kończyć bo woła mnie mama, właśnie zaczęło się RANCZO
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 17-09-2015 o 22:30

  15. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Parę lat temu z Wrocka to był jeszcze spartan. Z tym to można było powymieniać poglądy
    I ten od świnki, jak mu było?

  16. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ale zaraz, jakie dajcie sobie na luz? Kolezka Weke, ktory uaktywnil sie jak Sparta zrobila wynik, czy kolega cukrzyca, ktory sie dopiero co zarejestrowal i ZADEN z nich jeszcze NIC o zuzlu nie napisal ma stanowic dla nas jakas wykladnie gdzie, co i kiedy wolno pisac? Jakies moralne prawa i tym podobne bzdury?
    A czemu by nie ? Mariuszowi wierzysz bo popełnił 15.000 + postów ? No nie wydaje mi się.
    UNSCARED

  17. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,117
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    No i jak zwykle w wątku meczowym, w którym nie bierze udziału ich drużyna, najwięcej do powiedzenia (chociaż to za dużo napisane) mają "kibice" z Zielonej Góry. Gdyby chociaż wnieśli do dyskusji coś merytorycznego to jeszcze można by było to zrozumieć, a tak wystawiają się na pośmiewisko.

    Co do samego spotkania, Sparta jest faworytem i myślę że wygra w okolicach 50-40, ale nie jest wcale powiedziane że w rewanżu tego nie da się odrobić. Z tym że star power Wrocławian nijak ma się do jego braku w szeregu Torunian, którzy napedzili sporego stracha Unii w półfinale.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    vicar (17-09-2015)

  19. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas płynie nie ubłagalnie,kibice Sparty w wątku meczowym z Unią,'popychają się z zielonogórcem,a leszczynianie ich bronią...
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  20. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Najwazniejsze aby w pelnych skladach.
    Wtedy nie bedzie wymowki.
    Jesli Unia polegnie w Czewie 10-12 pkt,
    tytul jedzie do Czesto.... Wroclawia.
    Torun spieprzyl sprawe,bo nie mamy liderow.
    Sparta ma dwoch ktorzy spokojnie moga wygrywac
    biegi z liderami Unii.
    Taka przewage bedzie jednak bardzo ciezko uzyskac.
    Piter i Emil jada wszedzie,Nicki to typowy startowiec,
    wiec baronowy tor przeszkadzal mu nie bedzie.
    Zwyciestwo Leszna juz w pierwszym meczu mnie nie zdziwi
    a nawet sklaniam sie ku takiemu rozwiazaniu.

    43-47 w Czestochowie,50-40 w Lesznie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #106
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,173
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,927 w 3,239 postach
    No Nicki udowodnil we Wroclawiu w RZ jak bardzo mu baronowy tor pasuje, zwlaszcza jak gwalcil go na trasie "no vasoline" jedrzejak jak pogoda nie przeszkodzi to w pierwszym meczu 50:40, ale w rewanzu Unia odrobi.
    Btw najlepsze sa teksty, ze dla Unii sam final to juz sukces

  22. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,671
    Kliknij i podziękuj
    7,788
    Podziękowania: 7,388 w 4,355 postach
    Runda RZ? To ta rudna w ktorej Torun wygral w Lesznie i Doyle robil tam co chcial?
    To ta runda w ktorej Leszno wygralo w Toruniu bez Nickiego?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Phenomenon (18-09-2015)

  24. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro zostałem "wspomniany" w poprzednich wątkach to chciałbym napisać, że często wchodzę i czytam wypowiedzi natomiast komentować niektórych wypowiedzi nie ma co. W niedzielę pewnie mecz i tak nie dojdzie do skutku bo wg paru prognoz od 23 wieczorem w sobotę ma zacząć padać deszcz i ma padać całą niedzielę. Najlepszym rozwiązaniem byłoby przełożenie meczu już dziś na przyszły tydzień (najlepiej przesunąć o tydzień finały). Pogoda od poniedziałku do czwartku niestety nie będzie korzystna (ma padać). W piątek (25.09) ma być lepiej ale oficjalny trening przed SGP ma być więc ten termin odpada. Wydaję mi się, że przełożą. Po co ryzykować ten sam scenariusz co w meczu półfinałowym z Unią T. ? Byłem, widziałem, zmokłem...Ludzie chcą obejrzeć dobry żużel i w odpowiednich (czyt. bezpiecznych) warunkach. To w końcu finał a na takim torze jak w pierwszym meczu półfinałowym z Unią T. dużo zależało od szczęścia i pary w rękach aby utrzymać motor.
    Co do samego meczu to Leszno jest zdecydowanym faworytem. Ale na szczęście finał rządzi się swoimi prawami. W rundzie zasadniczej praktycznie w obu meczach nie pojechał Piotrek Pawlicki (1 bieg we Wrocławiu a później upadek - w Lesznie wogóle nie pojechał). To robi dużą różnicę. Wątpię aby tak słabe dwa mecze z nami jak w rundzie zasadniczej miał Nicki Pedersen ( 6 we Wro i 3 w Lesznie). No i w meczu we Wrocławiu Milik z Jędrzejakiem zdobyli łącznie 20 punktów. Te rzeczy są wg mnie nie do powtórzenia. Tak jak wcześniej ktoś wspomniał mamy 2 pewniaków (Tai i Maciek) a w Częstochowie może się okazać, że 4 (jeszcze Jensen i Drabik). Na szczęście wszystko rozstrzygnie się na torze Mam nadzieję, że pierwsze 6 lub 7 wyścigów zrobimy odpowiednią przewagę, którą utrzymamy do końca zawodów. Typuję w granicach 51-39 dla Sparty (optymistycznie! ale tylko wtedy w rewanżu będzie szansa na mistrzostwo). Będzie cholernie ciężko ale w sporcie niespodzianki są najpiękniejsze i najbardziej cieszą.

    Pozdrowienia i do zobaczenia w Czwie

  25. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zawsze uwielbiam te teksty o Życie
    A Niemcy są złe, bo kiedyś Hitler zrobił wojnę i nie mają prawa do niczego...
    Nie wycierajcie sobie buzi moralnym prawem, bo coś takiego odeszło do lamusa dawno temu i nikt go nie posiada.

    Tym niemniej, nadal miło widzieć stado adwokatów. Zaczęło się od tego, że jednym postem poparłem spitta, a tu nagle zwaliła się wataha wzajemnych poklepywaczy, mimo że marudzono coś o możliwości ignorowania. Przyjemnie

    Też już kończę. Obiecuję.
    ja tez lubie teksty o Życie skoro sami do tego tematu wracaja to trzeba im przypomniec, ze za czasow Piotra nasz tor byl rowny,przyczepny, na calej dlugosci i szerokosci i co najwazniejsze....bylo sciaganie a nie jazda przt kredzie ! i co rownie wazne zero upadkow, kontuzji.

  26. Powrót do góry    #110
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,173
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,927 w 3,239 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Runda RZ? To ta rudna w ktorej Torun wygral w Lesznie i Doyle robil tam co chcial?
    To ta runda w ktorej Leszno wygralo w Toruniu bez Nickiego?
    Zdecyduj się, czy RZ nic dla Ciebie nie znaczy, czy jednak znaczy. Bo ogólnie z tego, co czytam to Unia jest dla Ciebie zdecydowanym faworytem ze względu na RZ.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,671
    Kliknij i podziękuj
    7,788
    Podziękowania: 7,388 w 4,355 postach
    Jest zdecydowanym faworytem, co pokazala w CALEJ RZ.
    Dla Ciebie Sparta jest faworytem bo wygrala jeden dwumecz i to wiadomo w jakich okolicznosciach.

    Dwumecze moga sie jak widzisz roznie ulozyc. Nie odbieram Sparcie szans, jednak sportowo bardziej do mnie przemawia ekipa z Leszna.

    Do tego przywolujesz wyniki Nickiego. Nicki ma juz tylko szanse zdobyc DMP i jestem pewien, ze zrobi wszystko by tak sie stalo. Mistrzem swiata nie bedzie, SECu nie wygra, SWC przegrali...

    Co innego Tai, ktory ma jasny cel: zloto SGP.

    Obstawiam, ze Leszno zakonczy nasze dywagacje juz w pierwszym meczu, a Sparta jesli wygra to nieznacznie.
    Troche przypomina mi to final sprzed roku, gdzie byl jeden zespol, ktory musial a drugi, ktory nie musial bo i tak zrobil wiecej niz w trakcie rozgrywek zakladano.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Mam pytanie do kolegów z Częstochowy. Gdzie można zjeść przyzwoity obiad w Czewie, najlepiej w niedużej odległości od stadionu?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  29. Powrót do góry    #113
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Mam pytanie do kolegów z Częstochowy. Gdzie można zjeść przyzwoity obiad w Czewie, najlepiej w niedużej odległości od stadionu?
    Blisko stadionu to raczej ciężko będzie, musisz uderzać do centrum. Daleko jakoś bardzo nie jest. Ja polecam Allegro w II Aleji NMP. Obiadki dobre, cenowo też przyzwoicie. Ew. możesz zahaczyć o Galerie Jurajską, powinieneś znaleźć coś dla siebie

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pat92 za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (18-09-2015)

  31. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Dla dobra widowiska i emocji w pierwszym meczyko mogłoby być 51:39.

    Byki w rewanżu spacerki by nie miały i kilku grajków musiałoby się troche postarać, aby złota zasmakować.

    O mistrzostwie mógłby decydować ostatni bieg na Smoku i Nicki w roli głównej.
    Niech sobie sam wywalczy to pierwsze złoto DMP.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dla dobra widowiska i emocji w pierwszym meczyko mogłoby być 51:39.

    Byki w rewanżu spacerki by nie miały i kilku grajków musiałoby się troche postarać, aby złota zasmakować.

    O mistrzostwie mógłby decydować ostatni bieg na Smoku i Nicki w roli głównej.
    Niech sobie sam wywalczy to pierwsze złoto DMP.
    Na widowisko nie licz. Ale rzeczywiście aby były emocje to przydałoby sie żeby Sparta miała te 10 pkt zaliczki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  33. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez SPARTAN Zobacz posta
    Skoro zostałem "wspomniany" w poprzednich wątkach to chciałbym napisać, że często wchodzę i czytam wypowiedzi natomiast komentować niektórych wypowiedzi nie ma co. W niedzielę pewnie mecz i tak nie dojdzie do skutku bo wg paru prognoz od 23 wieczorem w sobotę ma zacząć padać deszcz i ma padać całą niedzielę. Najlepszym rozwiązaniem byłoby przełożenie meczu już dziś na przyszły tydzień (najlepiej przesunąć o tydzień finały). Pogoda od poniedziałku do czwartku niestety nie będzie korzystna (ma padać). W piątek (25.09) ma być lepiej ale oficjalny trening przed SGP ma być więc ten termin odpada. Wydaję mi się, że przełożą. Po co ryzykować ten sam scenariusz co w meczu półfinałowym z Unią T. ? Byłem, widziałem, zmokłem...Ludzie chcą obejrzeć dobry żużel i w odpowiednich (czyt. bezpiecznych) warunkach. To w końcu finał a na takim torze jak w pierwszym meczu półfinałowym z Unią T. dużo zależało od szczęścia i pary w rękach aby utrzymać motor.
    Co do samego meczu to Leszno jest zdecydowanym faworytem. Ale na szczęście finał rządzi się swoimi prawami. W rundzie zasadniczej praktycznie w obu meczach nie pojechał Piotrek Pawlicki (1 bieg we Wrocławiu a później upadek - w Lesznie wogóle nie pojechał). To robi dużą różnicę. Wątpię aby tak słabe dwa mecze z nami jak w rundzie zasadniczej miał Nicki Pedersen ( 6 we Wro i 3 w Lesznie). No i w meczu we Wrocławiu Milik z Jędrzejakiem zdobyli łącznie 20 punktów. Te rzeczy są wg mnie nie do powtórzenia. Tak jak wcześniej ktoś wspomniał mamy 2 pewniaków (Tai i Maciek) a w Częstochowie może się okazać, że 4 (jeszcze Jensen i Drabik). Na szczęście wszystko rozstrzygnie się na torze Mam nadzieję, że pierwsze 6 lub 7 wyścigów zrobimy odpowiednią przewagę, którą utrzymamy do końca zawodów. Typuję w granicach 51-39 dla Sparty (optymistycznie! ale tylko wtedy w rewanżu będzie szansa na mistrzostwo). Będzie cholernie ciężko ale w sporcie niespodzianki są najpiękniejsze i najbardziej cieszą.

    Pozdrowienia i do zobaczenia w Czwie
    Kolegom chyba nie chodzilo o Ciebie SPARTANIE. Tamten osobnik mial nicka bodajze spartann i bardzo czesto w jego wypowiedziach powtarzaly sie slowa: wies, bydlo, buraki, wieprzki, swinki, wiesniaki itp. Pochodzil z miejscowości bodajze Pęgów pod Wroclawiem. Oj bylo wesolo z jegomosciem, bylo wesolo

  34. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też pomyślałem, że o niego chodziło bo zdecydowanie więcej się udzielał Ale miał błąd w nicku ("nn") Tak czy inaczej prognozy pogody już pokazują korzystniejsze warunki na niedziele...Ciekawe czy pojadą ? ... Mam nadzieje, że decyzja będzie albo dziś albo o rozsądnej godzinie w niedziele A nie tak jak ostatnio na półfinale w Unia ale tą z Tarnowa...Tak czy inaczej -->> kierunek Częstochowa Sparta on tour

  35. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Na widowisko nie licz. Ale rzeczywiście aby były emocje to przydałoby sie żeby Sparta miała te 10 pkt zaliczki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Może akurat komisarz i jury bedą mieli zły dzień i przez przypadek uda się wykombinować jakiś fajny torek do walki.

    Wiele klubów zrobiło wynik torem to nic złego by się nie stało jakby Sparta zrobiła w tym sezonie DMP.

    A poważniej to jakby ktoś pred sezonem postawił na Sparte w finale, to chyba by przytulił pare groszy.
    Conajmniej trzech kandydatów do finału było przed nimi.

    Ale w sumie fajnie, że ten sport nadal jest tak nieprzewisywalny i potrafi zaskakiwać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Wy wszyscy jesteście tak pewni, że spartanna nie ma? Jeszcze wszystko łykacie (choćby z tym Pęgowem) jak pelikany. Normalnie beka
    Oj inteligenty, inteligenty.
    P.S. Zresztą co by nie mówić to miał jeden dobry tekst jak były mecze z Zieloną Górą. Jesteś cienki jak wino z Grünbergu. Dobra, teraz możecie dalej sobie poużywać.
    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 18-09-2015 o 12:10

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    kobra102 (19-09-2015)

  38. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Weke Zobacz posta
    Wy wszyscy jesteście tak pewni, że spartanna nie ma? Jeszcze wszystko łykacie (choćby z tym Pęgowem) jak pelikany. Normalnie beka
    Oj inteligenty, inteligenty.
    P.S. Zresztą co by nie mówić to miał jeden dobry tekst jak były mecze z Zieloną Górą. Jesteś cienki jak wino z Grünbergu. Dobra, teraz możecie dalej sobie poużywać.
    Na pewno nie ma w takiej postaci jak kiedyś.
    Może nabrał ogłady i teraz pisze pod innym nickiem.

  39. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No Nicki udowodnil we Wroclawiu w RZ jak bardzo mu baronowy tor pasuje, zwlaszcza jak gwalcil go na trasie "no vasoline" jedrzejak jak pogoda nie przeszkodzi to w pierwszym meczu 50:40, ale w rewanzu Unia odrobi.
    Btw najlepsze sa teksty, ze dla Unii sam final to juz sukces
    Przypomnij kiedy to bylo? Tydzen temu czy moze ponad 3 miesiace temu?
    Naprawde uwazasz,ze mozna sie sugerowac meczem we Wroclawiu z 4 czerwca?
    Stawka inna,tor inny,zawodnicy w innej formie niz wtedy.Jedni w lepszej,jedni w gorszej.
    Nie spodziewam sie tez takiego karambolu jak wtedy,co przeciez nie pozostalo bez
    znaczenia,szczegolnie dla druzyny leszczynskiej.
    To bedzie zupelnie inny mecz a po jezdzie Nickiego w ostatnich tygodniach mozna
    domniemywac,ze bedzie zapierd....l.
    Z kolei Jedrzejak z taka forma jaka ostatnio prezentuje,to nie wiem czy
    dalby rade Koze zgwalcic.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-09-2015 o 12:58
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Na pewno nie ma w takiej postaci jak kiedyś.
    Może nabrał ogłady i teraz pisze pod innym nickiem.
    spartann =cukrzyca,
    Starsi forumowicze pamiętają zapewne, że ulubionym tematem spartanna, który dostał wiecznego bana (imho niezasłużenie) było nabijanie się z woj. lubuskiego i tamt. lotniska a jego idee fixe była likwidacja obu tych podmiotów. W wątku gorzowskim cukrzyca kontynuuje tę myśl stwierdzając:
    "już dawno mówiłem kumplom że to województwo powinni zlikwidować łącznie z tym lotniskiem"

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi miles za jego przydatny post!

    Mossberg (18-09-2015)

  42. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dla dobra widowiska i emocji w pierwszym meczyko mogłoby być 51:39.

    Byki w rewanżu spacerki by nie miały i kilku grajków musiałoby się troche postarać, aby złota zasmakować.

    O mistrzostwie mógłby decydować ostatni bieg na Smoku i Nicki w roli głównej.
    Niech sobie sam wywalczy to pierwsze złoto DMP.

    Dzięki za takie emocję Nie chcesz mnie chyba na sumieniu mieć Toruń już mi wystarczy.
    Zatem niech będzie spokojnie góra 2-4 pkt dla Sparty, a najlepiej zwycięstwo Jedynej.

    A widowiska ani w Cz-wie ani w Lesznie pewnie nie będzie ...

  43. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez SPARTAN Zobacz posta
    Mam nadzieje, że decyzja będzie albo dziś albo o rozsądnej godzinie w niedziele
    Decyzja o meczu ma zapaść do jutrzejszego wieczoru. Info z WTS-u z wczoraj.
    Jednak na chwilę obecną nie ma mowy o przekładaniu finału.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  44. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Najwazniejsze aby w pelnych skladach.
    Wtedy nie bedzie wymowki.
    Jesli Unia polegnie w Czewie 10-12 pkt,
    tytul jedzie do Czesto.... Wroclawia.
    Torun spieprzyl sprawe,bo nie mamy liderow.
    Sparta ma dwoch ktorzy spokojnie moga wygrywac
    biegi z liderami Unii.
    Taka przewage bedzie jednak bardzo ciezko uzyskac.
    Piter i Emil jada wszedzie,Nicki to typowy startowiec,
    wiec baronowy tor przeszkadzal mu nie bedzie.
    Zwyciestwo Leszna juz w pierwszym meczu mnie nie zdziwi
    a nawet sklaniam sie ku takiemu rozwiazaniu.

    43-47 w Czestochowie,50-40 w Lesznie.
    ZNickim nie byłbym pewien, we Wrocławiu jechał cienko.

  45. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Wszyscy piszą że runda zasadnicza nic nie oznacza że teraz będzie zupełnie coś innego. Ja tabelę po rundzie zasadniczej zrobiłem troszkę inaczej tzn. zainteresowałem się tylko punktami bonusowymi dlatego że w półfinałach i finałach liczy się tylko dwumecz.
    1 miejsce Sparta 5 pkt.
    2 miejsce Leszno 5 pkt.
    3 miejsce Tarnów 4 pkt.
    4 miejsce Apator 3 pkt.
    Dlaczego Sparta a nie Unia, ano dlatego że Sparta w rundzie zasadniczej zdeklasowała Leszno. Nie ma znaczenia że Pawlicki zbyt dużo sobie nie pojeździł, faktem jest że 3x na starcie wyłapał w palnik od Drabika (dwa razy w jednym biegu), a różnica punktowa była kolosalna i ten jeden sympatyczny zawodnik nic by nie zdziałał.
    Widać wyraźnie, że w dwumeczu z Lesznem to Sparta jest faworytem.
    Natomiast jeśli w tej tabeli uwzględnimy tylko cztery zainteresowane zespoły to wyjdzie, że Sparta będzie miała taką przewagę nad pozostałymi zespołami jak Leszno w rundzie zasadniczej. Sparta zatem jest specjalistą od dwumeczy i dobrze jakiś kolega z Leszna napisał, że to Sparta jest najbardziej niewygodnym przeciwnikiem i dobrze że spotka się z nią dopiero w finale.
    Proszę więc o więcej pokory względem zespołu z Wrocławia przyszłego Mistrza Polski, bo już półfinały pokazały że ta moja śmieszna tabelka się sprawdza w 100%.

    ps. Szkoda że nie znam spartanna bo czytając jego archiwalne teksty o zachodnim województwie czuję w nim bratnią duszę, szkoda tylko że nie trzymał ciśnienia
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 18-09-2015 o 20:30

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Mossberg (18-09-2015), kobra102 (19-09-2015)

  47. Powrót do góry    #127
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Sparta jest takim wyraźnym faworytem, że bukmacherzy szacują: 1,15 - 4,5 na korzyść Unii. I tyle są warte tego rodzaju pierdoły i "wyliczenia". Z tymi wygranymi startami Drabika nad Pawlickim też bym się nie rozpędzał, bo było to o centymetry, a różnica na tym "torze" na polach A/B (z tych startował Drabik) a C/D (z tych startował Piter) jest ogromna. O ile mnie pamięć nie myli, ten feralny 4 bieg, to był jedyny moment w tym meczu, gdzie ktoś z D jako tako wyszedł.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 18-09-2015 o 20:32
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    odnoszę wrażenie że jesteś zawodowym graczem?

    ps. a jak obstawiali dwumecz Sparty z Unia Tarnów?

  49. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    Dzięki za takie emocję Nie chcesz mnie chyba na sumieniu mieć Toruń już mi wystarczy.
    Zatem niech będzie spokojnie góra 2-4 pkt dla Sparty, a najlepiej zwycięstwo Jedynej.

    A widowiska ani w Cz-wie ani w Lesznie pewnie nie będzie ...
    Im ciężej złoto zdobyte, tym bardziej smakuje.
    To nie ma być szybko. łatwo i przyjemnie, choć emocji na torze pewnie zbraknie ale wynik +10 dla Sparty troche by zrekompensował brak widowiska.

    Byłaby nerwówka w Lesznie i kibic jakiś taki od razu mniej spokojny.
    Nikt nie chce oglądać meczyków do jednej bramki, zwłaszcza w finale.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 18-09-2015 o 20:42
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Mossberg (18-09-2015)

  51. Powrót do góry    #130
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ps. a jak obstawiali dwumecz Sparty z Unia Tarnów?
    Mniej więcej 50/50. Przy czym dla mnie osobiście Sparta była tam faworytem. Natomiast w finale notowania są odpowiednie i WTS ma te 20% szans. To nie na tyle mało, by ich skreślać, ale nie na tyle dużo by tworzyć absurdalne teorie o byciu faworytem
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  52. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,671
    Kliknij i podziękuj
    7,788
    Podziękowania: 7,388 w 4,355 postach
    Nie ma znaczenia że Pawlicki zbyt dużo sobie nie pojeździł, faktem jest że 3x na starcie wyłapał w palnik od Drabika (dwa razy w jednym biegu), a różnica punktowa była kolosalna i ten jeden sympatyczny zawodnik nic by nie zdziałał.

    Bardzo lekko przychodzi ci takie stwierdzenie, jakbys zapomnial, ze piszesz o najlepszym wyjazdowiczu ligi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Mniej więcej 50/50. Przy czym dla mnie osobiście Sparta była tam faworytem. Natomiast w finale notowania są odpowiednie i WTS ma te 20% szans. To nie na tyle mało, by ich skreślać, ale nie na tyle dużo by tworzyć teorie o byciu faworytem
    widzisz, bo ja miałem info że obstawiali na Tarnów, oczywiście nie tak wysoko jak teraz na Leszno, dlatego możesz precyzyjniej podać czy było to 55/45, czy może 60/40

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Bardzo lekko przychodzi ci takie stwierdzenie, jakbys zapomnial, ze piszesz o najlepszym wyjazdowiczu ligi.[/COLOR]
    kolego, z faktami się nie dyskutuje

  54. Powrót do góry    #133
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie było wcale notowań na dwumecz. Natomiast obie ekipy były podobnie notowane do DMP.
    Z faktami się nie dyskutuje, ale te bzdury o wyższości Drabika nad Pawlickim na starcie w wyżej przywołanym meczu, to nie fakty, a bzdury.
    Zamień ich polami i Drabik by nie widział szprycy PP.

    Natomiast między Lesznem, a Tarnowem - jest przepaść.
    ps. Polska też wygrała z Niemcami 2-0, a nie była ani w tym, ani w jakimkolwiek innym meczu faworytem. To podobna sprawa do dwumeczu WTS - UL. Podobne szanse i podobnie WTS udało się w RZ, jak Polsce w 2014. Ale to nie stawiało Polski w roli nawet równorzędnego rywala dla Niemców w rewanżu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 18-09-2015 o 20:46
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  55. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,671
    Kliknij i podziękuj
    7,788
    Podziękowania: 7,388 w 4,355 postach
    ogolnie, z toba sie nie dyskutuje. Drugi pekniety.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  56. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie było wcale notowań na dwumecz. Natomiast obie ekipy były podobnie notowane do DMP.
    Z faktami się nie dyskutuje, ale te bzdury o wyższości Drabika nad Pawlickim na starcie w wyżej przywołanym meczu, to nie fakty, a bzdury.
    Zamień ich polami i Drabik by nie widział szprycy PP.

    Natomiast między Lesznem, a Tarnowem - jest przepaść.
    ja nie pisałem że Drabik jest lepszy od Pawlickiego, podalem przyklad jednego niekompletnego meczu w którym był lepszy, dlaczego jak coś co stało się raz nie może się stać po raz drugi tym bardziej że Drabik jedzie na progresie? Do tego mało prawdopodobne jest by Pawlicki wyprzedził Drabika na trasie na wrocławskim torze.
    Nawet załóżmy że było tak jak mówisz 50/50 to bukmacherzy się dość mocno pomylili. Zwróć uwagę że dwumecz pomiedzy Spartą a Tarnowem to też była przepaść (odpuszczenie przez Spartę końcówki meczu)


    ps.
    j-rules ciebie już nawet nie ma co komentować, brak argumentów i nie trzymasz ciśnienia, stać ciebie tylko na forumowe awanturnictwo
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 18-09-2015 o 20:59

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •