Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 170

Wątek: GP Challenge Rybnik

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Piotrek i Bartek w GP

    Zaczynamy nową erę i być może nową świętą wojnę na SB i innych frontach
    Piękny dzień

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi libky za jego przydatny post!

    j-rules (05-09-2015)

  3. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie zal mi Kilde, ale zal mi nas bo znowu Harrisa bedziemy ogladac

    skoro był lepszy od Pawlickiego i Kildemanda to zasłużył.

    jestem ciekaw czy Hampel dzikusa dostanie...

  4. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Taki mam problem że ten lamus znowu bedzię wkuurwiał ludzi swoim ryjem w GP wożac co GP po 2 punkty. Cały sezon dno a odstawi taki pajac najlepsze fury na EL GP i potem co roku awansuje. Jak dalej tak będzie się '' rozwijać '' GP to POZDRO !
    nie ma sie co obrazac... kolejny raz Harris wydymal system ale byl w trocje najlepszych. Moze w koncu zime przepracuje...? Przeciez gosc jest walczakiem, moglby byc spokojnie w top8 gdyby chcial

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    skoro był lepszy od Pawlickiego i Kildemanda to zasłużył.

    jestem ciekaw czy Hampel dzikusa dostanie...
    Ja wiem, ze zalsuzyl, mimo to zal mi nas
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #94
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Jarosław Hampel: (na widok zwycięstwa Harrisa odetchnął, stała dzika karta jest coraz bliższa, z radości postanawia strzelić sobie drinka ku chwale Anglika)

    Kacper zachował się ...hmm...koleżeńsko.
    Przy pozostaniu w top 8 Maćka Janowskiego nie ma szans na stałą DK dla któregokolwiek z Polaków.
    #MistrzJestJeden

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gulas za jego przydatny post!

    Robi (05-09-2015), j-rules (05-09-2015)

  7. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Ciekawe, co byście pisali jakby dziką kartę na ten turniej dostał taki Harris i wzorem Zmarzlika wygrałby GP Challenge.

    A pamietajcie, że Chris przebijał się przez eliminacje i jechał na torze, który zna jak własną kieszeń.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  8. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Czego chcecie od Harrisa? Wywalczył awans w sportowej walce. Pretensje do Przema, że go przepuscił.
    tyle w temacie. chlop pracowal caly sezon. btw Kilde mi nie szkoda, fighter ale po n-tych upadkach...

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    unimil_to_run (05-09-2015)

  10. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie ma sie co obrazac... kolejny raz Harris wydymal system ale byl w trocje najlepszych. Moze w koncu zime przepracuje...? Przeciez gosc jest walczakiem, moglby byc spokojnie w top8 gdyby chcial


    Ja wiem, ze zalsuzyl, mimo to zal mi nas
    Prosze cię. Na własne oczy widziałem jak ten profi się stołuje przed GP w Pradze a poźniej dziwne że ma 15 kg nadwagi. Nie rozumiecie tego że on ma wyjeeebane na to całe GP ? pcha się tam tylko dlatego bo dzięki temu ma sponsorów.

  11. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Prosze cię. Na własne oczy widziałem jak ten profi się stołuje przed GP w Pradze a poźniej dziwne że ma 15 kg nadwagi. Nie rozumiecie tego że on ma wyjeeebane na to całe GP ? pcha się tam tylko dlatego bo dzięki temu ma sponsorów.
    Nic nie mozemy zrobic stary. Skoro taki jest jego sposob na zycie to spelnia swoj plan w 100%.
    JA sie sponsorom bardziej dziwie, ze go chca firmowac, niz jemu, ze sie skupia na Challengu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    spitt22 (05-09-2015)

  13. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Trzeba będzie napisać kolejny rozdział wojny "Kto jest lepszy : Piotr Pawlicki czy Bartek Zmarzlik"?

    Za Piotrem będzie Leszno i Zielona Góra (zawsze w opozycji do Gorzowa)

    Za Bartkiem Gorzów.
    Wszystko zależy od wolnego elektoratu na tym forum (jak się opinie podzielą)
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  14. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Ciekawe, co byście pisali jakby dziką kartę na ten turniej dostał taki Harris i wzorem Zmarzlika wygrałby GP Challenge.

    A pamietajcie, że Chris przebijał się przez eliminacje i jechał na torze, który zna jak własną kieszeń.
    A w Poole to kto dostał DK jak nie Harris na finał czelendza ????

    Po za tym o czym my mówimy ? Zmarzlik to drugi zawodnik na świecie w tym sezonie , mając na uwadze wszystkie ligi + zawody indywidualne. To kto miał dostać DK ? bolo Paluch ?

  15. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Echhh Pawlicki, centymetry od szczęścia a za chwilę może skończyć jako 4 rezerwowy... szkoda trochę. Ale brawo chłopaki!
    BKS Polonia Bydgoszcz

  16. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    no cóż bracia zje..li koncertowo przepuszczając Harrisa

    no to teraz JH raczej whiskacza to pije ze złości. DK odlatuje.

  17. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Trzeba będzie napisać kolejny rozdział wojny "Kto jest lepszy : Piotr Pawlicki czy Bartek Zmarzlik"?

    Za Piotrem będzie Leszno i Zielona Góra (zawsze w opozycji do Gorzowa)

    Za Bartkiem Gorzów.
    Wszystko zależy od wolnego elektoratu na tym forum (jak się opinie podzielą)
    Można też nie toczyć żadnej durnej polsko-polskiej wojny i kibicować OBU Polakom.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  18. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    Gadol (05-09-2015), MaciekGKS (05-09-2015), Malin017 (05-09-2015), Mildura (05-09-2015), Nigel (05-09-2015), j-rules (05-09-2015), spitt22 (05-09-2015)

  19. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Przy pozostaniu w top 8 Maćka Janowskiego nie ma szans na stałą DK dla któregokolwiek z Polaków.
    Bez jaj. Hampel powinien dostać dzikusa na 100%. Od 2010 zdobył 3 medale IMŚ i ani razu z własnej winy nie wypadł z cyklu. Więc brak DK dla niego byłby skurczysyństwem do kwadratu. Nawet jeśli byłoby już 5 innych Polaków w GP. Za to dla Janowskiego sytuacja może wyglądać tak, że albo ósemka albo nic.

  20. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pawel_R za jego przydatny post!

    MaciekGKS (05-09-2015), Peter Kildemand (05-09-2015), młody_piernik (05-09-2015), toolowiec (05-09-2015)

  21. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A w Poole to kto dostał DK jak nie Harris na finał czelendza ????

    Po za tym o czym my mówimy ? Zmarzlik to drugi zawodnik na świecie w tym sezonie , mając na uwadze wszystkie ligi + zawody indywidualne. To kto miał dostać DK ? bolo Paluch ?
    Po prostu nie powinno być tego ustrojstwa.

    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Można też nie toczyć żadnej durnej polsko-polskiej wojny i kibicować OBU Polakom.
    Polska bez wojen polsko - polskich gubi tożsamość.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  22. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Trzeba będzie napisać kolejny rozdział wojny "Kto jest lepszy : Piotr Pawlicki czy Bartek Zmarzlik"?

    Za Piotrem będzie Leszno i Zielona Góra (zawsze w opozycji do Gorzowa)

    Za Bartkiem Gorzów.
    Wszystko zależy od wolnego elektoratu na tym forum (jak się opinie podzielą)
    Zmarzlik przejmuje "fanów" po Gollobie, co już dzisiaj widać po niektórych wpisach. Między innymi o tym dlaczego to Walasek powinien dziś jechać, a nie Zmarzlik.

  23. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    a czy czasem BSI nie zastrzegło w regulaminie ostatnimi czasy że nie wolno danej nacji przyznac DK jesli juz ma 3 stalych uczestnikow GP. jak tos ma czas nie poszuka. mi sie nie chce.

  24. Powrót do góry    #108
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie no panowie brak mi słow. To sa jakieś jaja ! Ten cały czelendz to jakas kpina. Znowu ten brzydki pajac z 15 kg nadwagi wcisnie sie do GP przez tak furtke. Jebaaac takie GP Czelendz.
    Popieram. Tez czuje niesmak. Pawliccy musza lepiej jezdzic para Byloby trzech naszych z GPCh, a tak znow wchodzi ta kuriozalna dmuchana kopia Andy'ego S.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  25. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawel_R Zobacz posta
    Bez jaj. Hampel powinien dostać dzikusa na 100%. Od 2010 zdobył 3 medale IMŚ i ani razu z własnej winy nie wypadł z cyklu. Więc brak DK dla niego byłby skurczysyństwem do kwadratu. Nawet jeśli byłoby już 5 innych Polaków w GP. Za to dla Janowskiego sytuacja może wyglądać tak, że albo ósemka albo nic.
    Zauważ, że stałe DK rozdane będą jeszcze w tym roku. Hampel jaką miał (ma) kontuzję wszyscy wiedzą. Nie jest to złamanie obojczyka a co za tym idzie jego dyspozycja w przyszłym roku może być jedną wielką niewiadomą. Nie będzie szans na jej zweryfikowanie.
    #MistrzJestJeden

  26. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    tyle w temacie. chlop pracowal caly sezon. btw Kilde mi nie szkoda, fighter ale po n-tych upadkach...
    Poza tym Challengem odjechał jeszcze ćwierćfinał i półfinał eliminacji i to by było na tyle. Faktycznie mega ciężka praca przez cały sezon... Gość poza pierwszą połową 2007 i drugą połową 2010 jeździ w cyklu permanentną padakę, ale wychodzą mu jedne zawody i kontynuuje swoją zabawę (bo inaczej tego nazwać nie można) z SGP. Sorry, to ja już wolę te super niesprawiedliwe dzikie karty.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 05-09-2015 o 21:58

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-09-2015)

  28. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Harris jest po prostu zabójczo skuteczny kiedy mu się chce Powinien dostać ksywę "bumerang" czy coś takiego, bo zawsze wraca do tego GP
    BKS Polonia Bydgoszcz

  29. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    I to jeszcze gamoń ma mega farta że co rok finały GPC są na torach które leżą temu spaślakowi.

  30. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,019
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Popieram. Tez czuje niesmak. Pawliccy musza lepiej jezdzic para Byloby trzech naszych z GPCh, a tak znow wchodzi ta kuriozalna dmuchana kopia Andy'ego S.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Sad but true. Przemek tym daniem się objechać na kresce sam sobie odebrał jazdę w SGP i dał ją właśnie Harrisowi. Znów będzie trzeba słuchać komentarza w stylu "to nie prawda, że Harris nic do cyklu nie wnosi. Przecież jak zdobędzie te 2 punkty, to odbiera je komuś z faworytów i to też ma wpływ na układ sił". Taki kurde układ sił zmieniony tym Harrisem, że się rzygać chce.

    No, ale patrzmy pozytywnie. Mamy już 2 Polaków w SGP na przyszły rok. Jeszcze niech się Magic wybroni w TOP8 i będzie fajnie.

    Co do Hampela to ciężko powiedzieć. On zawsze może być brany po uwagę jako kandydat do medalu. Z drugiej strony to by był potencjalnie 4ty Polak w cyklu - czy nie za dużo? Może w końcu jakiś Rosjanin by zechciał pojechać? Grisza czy Artiom mogliby się pokazać (Emil nadal jednak nie chce się tam pchać).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Hampel i Kildemand to pewniacy do stałej DK. Pozostałe dwie dostaną Janowski/Jensen(zależnie który się utrzyma w ósemce cyklu) oraz jakiś Szwed bo nie ma na ten moment żadnego w ósemce, a zatem Jonsson? Lindbaeck?

    Chyba, że BSI się skusi jednak zaproponować dzikusa któremuś z Ruskich? Emil/Grisza.

  32. Powrót do góry    #115
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Bardziej niestety Przemek to spieprzył niż Harris "wygrał". Najpierw prowadził ze Zmarzlikiem, cudował i spadł na 3. No i ten 18 bieg, typowo nie wytrzymał ciśnienia i pokazał, że psychicznie nie jest gotowy na GP. W odróżnieniu od Bombera, który doświadczenie ma. Walczył do końca i doczekał się błędu. Cała historia. Myślę, że dla Shamka to paradoksalnie lepiej. Ten rok to odbudowanie, ale GP "za dużo". Na razie to niech on ustabilizuje formę w Szwecji, ugruntuje pozycję w PL i wzmocni się mentalnie. Jedynie szkoda, bo byłby wspólny awans, święto rodzinne. A tak jeden brat euforia, drugi dramat. No ale cóż, sport.

    DK - Hampel, Lindback, Kildemand/Jensen.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    leszczynianin (05-09-2015), Michal87 (05-09-2015)

  34. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Murzynek pewnie ma klepnięta DK dlatego dziś odstawił takie show.

  35. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    DK dla Griszy? O nie! To juz wole tego Walaska!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Michal87 (05-09-2015)

  37. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Bardziej niestety Przemek to spieprzył niż Harris "wygrał". Najpierw prowadził ze Zmarzlikiem, cudował i spadł na 3. No i ten 18 bieg, typowo nie wytrzymał ciśnienia i pokazał, że psychicznie nie jest gotowy na GP. W odróżnieniu od Bombera, który doświadczenie ma. Walczył do końca i doczekał się błędu. Cała historia. Myślę, że dla Shamka to paradoksalnie lepiej. Ten rok to odbudowanie, ale GP "za dużo". Na razie to niech on ustabilizuje formę w Szwecji, ugruntuje pozycję w PL i wzmocni się mentalnie. Jedynie szkoda, bo byłby wspólny awans, święto rodzinne. A tak jeden brat euforia, drugi dramat. No ale cóż, sport.

    DK - Hampel, Lindback, Kildemand/Jensen.
    Jensen za co ? Kildemand zjada go na śniadanie w tym sezonie.

  38. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Grigorij to przecież chce dzikusa za darmo. Gdzie on się będzie pocił i w eliminacjach po jakiś tam Francjach jeździł. Dajcie mi od razu miejsce!
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  39. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Hampel , Rio Rocket i Spider to pewniacy. Pytanie kto dostanie 4 ? ciężki temat w sumie.

  40. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jensen za co ? Kildemand zjada go na śniadanie w tym sezonie.
    ta, w wykluczeniach
    A Buszowi chodzi chyba o 9 miejsce w cyklu, ktore jest niepisaną stala DK, od wielu lat.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Nicolas Covatti
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  42. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Bardziej niestety Przemek to spieprzył niż Harris "wygrał". Najpierw prowadził ze Zmarzlikiem, cudował i spadł na 3. No i ten 18 bieg, typowo nie wytrzymał ciśnienia i pokazał, że psychicznie nie jest gotowy na GP. W odróżnieniu od Bombera, który doświadczenie ma. Walczył do końca i doczekał się błędu. Cała historia. Myślę, że dla Shamka to paradoksalnie lepiej. Ten rok to odbudowanie, ale GP "za dużo". Na razie to niech on ustabilizuje formę w Szwecji, ugruntuje pozycję w PL i wzmocni się mentalnie. Jedynie szkoda, bo byłby wspólny awans, święto rodzinne. A tak jeden brat euforia, drugi dramat. No ale cóż, sport.

    DK - Hampel, Lindback, Kildemand/Jensen.



    W pełni popieram twój wpis

  43. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,019
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Z tymi DK to chyba jednak póki co się możemy wstrzymać, bo jeszcze nie wiadomo kto z cyklu wypadnie. Między 5 a 9 miejscem jest 7 pkt różnicy, a więc póki co niewiele i każdy może wypaść z zabawy.

    Jedno co możemy stwierdzić to to, że dziś juniorzy (ci najlepsi) nie odstają od światowej czołówki, więc na moje mógłby wrócić zapis o miejscu w SGP dla IMŚJ. Fakt, że najprawdopodobniej ten tytuł zdobędzie Zmarzlik, który już sobie miejsce wywalczył, jednak wydaje się, że ci młodzi chłopcy szybciej doganiają czołówkę niż to było z 15 lat temu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Nicolas Covatti
    Mogli by dać Robertowi Lambertowi

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Nigel (05-09-2015), j-rules (05-09-2015), młody_piernik (06-09-2015)

  46. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Murzynek pewnie ma klepnięta DK dlatego dziś odstawił takie show.
    Niepowiedziane. O Jepsenie Jensenie przy okazji Challengu w Gorican 2012 też tak mówiono - ma pewnego stałego dzikusa, dlatego w ogóle się nie przyłożył. Rzeczywistość okazała się jednak inna.

  47. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    20 - letni Tomek Gollob się jąkał, 20 - letni Bartek ma nieco śmieszny głos (jakby helu się nawdychał).
    Niemniej Bartosz zrobił dziś milowy krok w swoim rozwoju, aby być jak Tomasz.

    Dzika karta dostanie jakiś imigrant z Syrii.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  48. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    20 letni Zmarzlik jest dużo lepszy niż był 20 letni Gollob.

  49. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Predatorowi to z tego co się słyszy, to SGP mocno wisi. Także ten tego...

  50. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    20 - letni Tomek Gollob się jąkał, 20 - letni Bartek ma nieco śmieszny głos (jakby helu się nawdychał).
    Niemniej Bartosz zrobił dziś milowy krok w swoim rozwoju, aby być jak Tomasz.

    Dzika karta dostanie jakiś imigrant z Syrii.
    unimil - bywają dni, że mam ochotę Cię dodać do ignorowanych - dzisiaj jest taki dzień, sorry.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  51. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Obsada GP Challenge jak co roku zacna

    Jestem za tym, aby były i dzikusy i GPCh, ale GPCh włącznie z ekipą z pozycji 9-15 GP (albo np. ekipa 9-13, co by nie było głupie). Wtedy to ma sens. Do uzgodnienia ilość miejsc (dzikusy, GPCh).

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-09-2015)

  53. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    20 letni Zmarzlik jest dużo lepszy niż był 20 letni Gollob.
    Bartek mógł na początku swojej kariery liczyć na o wiele więcej niż Tomek.
    Poza tym śmiało można powiedzieć, że bez Golloba, jego sukcesów, umiejętności nie byłoby Bartka na takim poziomie.
    No i pytanie, czy Zimny tak pięknie potrafi jeździć parą jak Tomasz...
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  54. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Co do Przemka. Nie widzieliśmy tego 18 biegu, ale mogę sobie to mw wyobrazić, że jak to zwykle u niego , rozwinął piękny czerwony dywan po zewnętrznej (tym razem dla Harrisa), tak jak robił to m.in w DPŚ (bieg 1 z Bjerre) i w wielu innych wyścigach, gdzie nie potrafił pojechać z jajami i choćby postraszyć domknięciem do bandy. Szkoda mi go, ale niestety pokazał, że jest za miękki i z pewnością nie gotowy na GP.
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 05-09-2015 o 22:18

  55. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Przemek po ty kontuzjach to już nie jest ten sam pazerny wojownik co kiedyś. Wróżę mu karierę coś ala Ułamek. Za to Piotrek jak się nie rozbije to będzie kiedyś MŚ.

  56. Powrót do góry    #135
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Sorry ale można Harrisa nie lubić (co sam czynie) ale ma chociaż ambicje by startować wśród najlepszych w przeciwieństwie do niektórych diengów ze wschodu.

    Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  57. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Garfield (05-09-2015), młody_piernik (06-09-2015), spitt22 (05-09-2015), unimil_to_run (05-09-2015)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •