Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 167 z 167

Wątek: Grand Prix Polski - Gorzów Wlkp. (29.08.2015 r.)

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Bartosz załączył już chyba tryb "dominator" na swoim torze.
    Nie wiem czy tym razem nie przekombinował z torem. Hancock raczej wygra z nim start i na pewno nie wpuści go przy krawężniku jak Tai.

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Co ten Hancock zrobił w finale to ja nie wiem... dopiero Taia zaczął blokować, a Zagara przepuścił.

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    ale final super. W pewnym momencie jechali tak blisko siebie jak tuz po starcie.
    Ogolnie zawody super, tor ekstra.

    Trzeba z SGP wywalic te sztuczne nawierzchnie i bedzie rewela.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Czy Holder prócz kasku nie powinien być wykluczony
    za przejechanie słynnego krawężnika?
    Wedlug mnie Holder mial zolty pokrowiec ale zsunal mu sie na tyl kasku. Gdy kamera pokazywala wlasnie ta czesc jego kasku bylo widac zolty zwiniety material. Co do przejechania tego kraweznika to nie widzialem, wiec nie wiem. Szkoda, ze Bartkowi sie nie udalo ale Hancock zrobil to co powinien Tai w polfinale. Gratulacje i tak, swietna postawa jak przystalo na gospodarza.

  5. Powrót do góry    #140
    Super_Ban
    Dołączył
    15-03-2015
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 35 postach
    jeżeli to co ma na sobie Woffinden jest produkcją toruńską wspierającą Warda, to zielonogórska jest produkcją wieśniacką, prostacką i żenującą. kur.wa, jak można takie goowno wypuścić jak zielonogórzanie?

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tyron Myrd Zobacz posta
    jeżeli to co ma na sobie Woffinden jest produkcją toruńską wspierającą Warda, to zielonogórska jest produkcją wieśniacką, prostacką i żenującą. kur.wa, jak można takie goowno wypuścić jak zielonogórzanie?

    weź wyluzuj. najważniejsze to wspierać.


    ps. sam zanabyłem oczywiście toruńskie

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Morciasz (30-08-2015)

  8. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tyron Myrd Zobacz posta
    jeżeli to co ma na sobie Woffinden jest produkcją toruńską wspierającą Warda, to zielonogórska jest produkcją wieśniacką, prostacką i żenującą. kur.wa, jak można takie goowno wypuścić jak zielonogórzanie?
    Toć nie róbcie już z tego jakiejś rywalizacji.
    Obie są inne - jak osobiście kupiłem fiolet
    ale nie uważam, że drugi projekt jest jakiś
    wiele gorszy - jest po prostu inny.
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #143
    Super_Ban
    Dołączył
    15-03-2015
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    weź wyluzuj. najważniejsze to wspierać.


    ps. sam zanabyłem oczywiście toruńskie
    wyluzowałem, ale zielonogórskiej koszulki na siebie bym nie założył

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Toć nie róbcie już z tego jakiejś rywalizacji.
    Obie są inne - jak osobiście kupiłem fiolet
    ale nie uważam, że drugi projekt jest jakiś
    wiele gorszy - jest po prostu inny.
    nieprawda. jest odpustowy. a jestem z Zielonej Góry i tym bardziej jest to wstyd. co to w Zielonej nie ma grafików?

  10. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Wyprzedzi na koniec sezonu Kasprzak Hampela?
    5 punktów straty, 4 turnieje do końca, może być ciężko.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Morciasz (30-08-2015), nikt_ważny (30-08-2015)

  12. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tyron Myrd Zobacz posta
    wyluzowałem, ale zielonogórskiej koszulki na siebie bym nie założył



    nieprawda. jest odpustowy. a jestem z Zielonej Góry i tym bardziej jest to wstyd. co to w Zielonej nie ma grafików?
    Może są za dobrzy . Gościu - przecież ja tu kuźwa bronie Zielonej Góry?!
    To jest ogólnie niemożliwe w moim wykonaniu . Nie psuj tego
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    mi sie ten fiolet kompletnie nie podoba. Wole czarna wersje.
    Moze dlatego, ze wyszczupla
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Mildura (30-08-2015)

  15. Powrót do góry    #147
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tyron Myrd Zobacz posta
    jeżeli to co ma na sobie Woffinden jest produkcją toruńską wspierającą Warda, to zielonogórska jest produkcją wieśniacką, prostacką i żenującą. kur.wa, jak można takie goowno wypuścić jak zielonogórzanie?
    ma ktoś zdjęcie jakieś foto toruńskiej?
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  16. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    ma ktoś zdjęcie jakieś foto toruńskiej?
    http://www.speedway.torun.pl/sklep.html
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #149
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Co powiedział Woffinden bo komentarz na forum osoby ktora probowala nam to przekazac jest tak chaotyczny ze ciężko cokolwiek zrozumieć.

    Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  18. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    mi sie ten fiolet kompletnie nie podoba. Wole czarna wersje.
    Moze dlatego, ze wyszczupla
    1260099058_by_boohaj_600.jpg

    Tiaaa....
    !Adrian walcz!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Mildura (30-08-2015)

  20. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    no co tiaaa.... koles na tym foto w czerwonej koszulce.. jest czarny? Jest. szczuply? szczuply.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #152
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nie lubię Warda, ale ta koszulka lepsza.
    I cena normalna, ta koszulka od Dowhana to szit. Ciekawe ile % ceny tego szitu Roberta pójdzie na koszt zarządu jego fundacji.
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  22. Powrót do góry    #153
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    I tyle było gadania o bezpieczeństwie po wypadku DW. Tydzień nie minął i pokazali dzisiaj że maja to w tyłku szczególnie rodak Doyl, praktycznie w każdym biegu kogoś faulował. Swietny komentarz komentarz na ten temat Cegły ( jeszcze mówił o presji o tym że kibice podczas biegu wymagają(co jest prawdą żeby dociskali do bandy, wywozili) po czym komentator podczas biegu Zmarzlika półfinałowego co krzyczy w kierunku Zmarzlika?- do bandy go lol

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi szmacianek za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (29-08-2015), j-rules (30-08-2015), młody_piernik (29-08-2015)

  24. Powrót do góry    #154
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Jason Doyle dziś został kretynem roku. Faul ostry, dużo ostrzejszy niż Nickiego na MA, ale późniejsze zachowanie to całkowity skandal. Za te insynuacje i niestosowne zachowanie, powinien dostać co najmniej karę finansową.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Aussie (30-08-2015), Gadol (30-08-2015), MacKi (30-08-2015), Mildura (30-08-2015), j-rules (30-08-2015), jelousabmarinek (30-08-2015), kleczes_GKM (30-08-2015)

  26. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    w sumie najwazniejszy news to Nicki bez zlaman. Nie lubie go, ale szkoda, ze wypadl z walki o zloto. Co prawda Tai i tak by dzis odskoczyl, ale moze jeszcze bylyby szanse dla Powera? A tak to bez szans...

    Doyle..... chyba musi przeanalizowac swoje zachowanie na chlodno. Moze w calym tym maratonie zuzlowym zapomnial co jest najwazniejsze? Moze sam sobie robi niepotrzebna presje? Przeciez ZADEN kibic nie wymaga od niego jazdy na krawedzi, ani medalu ani nic.

    Mimo wszystko podobal mi sie dzis Holder, choc szalu nie zrobil. Trzeba jednak pamietac, ze ledwo sie uwolnil od swojego kabla to zlapal pewnie nastepnego... Chris, szacun!

    Mam nadzieje (i sa ku temu widoki) ze za 2 lata bedziemy miec cala reprezentacje w SGP - Pawlicki, Zmarzlik, Przedpelski i Janowski - to sa goscie, ktorzy potrafia pojechac z zebem, ale tez mysla na torze! o SWC jestem spokojny w kolejnych latach. Nadchodzi nowa era naszej repry i z calym szacunkiem, ale nie widze tam Hampela...

    Za rok pozegnac Troya, THJ, KK i cykl moze byc najmocniejszy od lat. Chcoiaz wcale nie chce tam Doyla i Kildemanda - denerwujacy goscie z nich..

    PS. Ucieszylem sie, ze Zagar wygral. Mial teoretycznie najgorsze pole, bez mozliwosci wyboru, byl mocno poobijany... a tymczasem ma szanse na srebro! Zycze mu tego.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (30-08-2015)

  28. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    w sumie najwazniejszy news to Nicki bez zlaman. Nie lubie go, ale szkoda, ze wypadl z walki o zloto. Co prawda Tai i tak by dzis odskoczyl, ale moze jeszcze bylyby szanse dla Powera? A tak to bez szans...

    Doyle..... chyba musi przeanalizowac swoje zachowanie na chlodno. Moze w calym tym maratonie zuzlowym zapomnial co jest najwazniejsze? Moze sam sobie robi niepotrzebna presje? Przeciez ZADEN kibic nie wymaga od niego jazdy na krawedzi, ani medalu ani nic.

    Mimo wszystko podobal mi sie dzis Holder, choc szalu nie zrobil. Trzeba jednak pamietac, ze ledwo sie uwolnil od swojego kabla to zlapal pewnie nastepnego... Chris, szacun!

    Mam nadzieje (i sa ku temu widoki) ze za 2 lata bedziemy miec cala reprezentacje w SGP - Pawlicki, Zmarzlik, Przedpelski i Janowski - to sa goscie, ktorzy potrafia pojechac z zebem, ale tez mysla na torze! o SWC jestem spokojny w kolejnych latach. Nadchodzi nowa era naszej repry i z calym szacunkiem, ale nie widze tam Hampela...

    Za rok pozegnac Troya, THJ, KK i cykl moze byc najmocniejszy od lat. Chcoiaz wcale nie chce tam Doyla i Kildemanda - denerwujacy goscie z nich..

    PS. Ucieszylem sie, ze Zagar wygral. Mial teoretycznie najgorsze pole, bez mozliwosci wyboru, byl mocno poobijany... a tymczasem ma szanse na srebro! Zycze mu tego.
    Rules.... ja widze tam jeszcze Duzersa ale On poki co tam pchac sie nie chce.

  29. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2005
    Postów
    124
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

  30. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Co powiedział Woffinden bo komentarz na forum osoby ktora probowala nam to przekazac jest tak chaotyczny ze ciężko cokolwiek zrozumieć.

    Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
    Tak, zgadzam się, moja opinia była jasna tylko dla kogoś, kto widział ten wywiad. Generalnie przekaz jest taki, że Tai trochę się pogubił w zeznaniach. Jak można najeżdżać na kogoś za ostrą walkę a potem pochwalać identyczne (o ile nie gorsze) zachowanie swojego kolegi, mówiąc, że taki jest żużel? Tym bardziej, że jak się okazuje szczególnie Doyle i Kildemand nieraz szukają tego kontaktu w sytuacji gdy tracą pozycję. Trochę konsekwencji - albo taki jest żużel i się godzimy z taką walką, albo szanujemy swoje kości i napiętnujemy zbyt ostrą walkę. Bo teraz to wyszło "Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle". I pochwalanie takiego czegoś po tym co zdarzyło się z Darcym (późniejszy tweet Taia) ... Jednak żużlowcy są ulepieni z innej gliny i poza nielicznymi wyjątkami (Janusz Kołodziej) niereformowalni...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    veronek (30-08-2015)

  32. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jason Doyle dziś został kretynem roku. Faul ostry, dużo ostrzejszy niż Nickiego na MA, ale późniejsze zachowanie to całkowity skandal. Za te insynuacje i niestosowne zachowanie, powinien dostać co najmniej karę finansową.
    Ten wywiad to pewnie efekt narastającej frustracji u Doyle'a. Nie chcę go oczywiście bronić, bo ta wypowiedź nie jest do obrony, ale Jason chyba zdaje sobie sprawę ile punktów potracił w trakcie tego sezonu i to powoduje w nim takie spięcie. A tych punktów stracił naprawdę sporo, zdecydowanie najwięcej spośród wszystkich uczestników cyklu. Tak naprawdę chyba tylko Tampere przejechał bez większych przygód a tak:
    Warszawa - taśma podczas startów na światło
    Praga - upadek na punktowanej pozycji + utrata kontroli na motocyklem i 0 praktycznie w najłatwiejszym biegu
    Cardiff - wykluczenie za spowodowanie upadku Kildemanda
    Daugavpils - defekt na punktowanej pozycji + wykluczenie za spowodowanie upadku Harrisa
    Malilla - niewytłumaczalne błędy w półfinale
    Horsens - to samo co w Malilli
    Gorzów - wiadomo
    Wynika z tego, że Doyle mógłby się nawet bić o medale gdyby sprawy potoczyły się bardziej po jego myśli. Świadomość tego pewnie wyzwala w nim pokłady negatywnej energii czego upust dał niestety podczas wczorajszego wywiadu.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    młody_piernik (30-08-2015)

  34. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Byłem, widziałem.. Wiadomo takie GP po tym co stało się w Stolicy to palce lizać. Siedziałem na "niskiej" w pierwszym łuku i nie widziałem tylko jak zawodnik np Doyle leciał w płot reszta na super widoczności. Niby Zawarcie miało był wyłączone z ruchu a tu %^&*( prawda! Ale spacerek na zdrowie pewnie wyszedł. Szkoda Bartka bo pudło by było gdyby go nie poniosło w finale. Tai swoje zrobił, dla niego nie liczą się wygrane turnieje a ptk i w tym jest do bólu konsekwentny dlatego będzie MŚ. Cieszy odrobienie strat przez Mateja i Grega bo walka teraz o srebro i brąz zapowiada się super tym bardziej, że Nicki wczoraj poza pierwszym biegiem i polami A(choć i na dystansie PK prawie go wziął) bardzo słabo więc na pewno nie może być pewny nawet medalu(kto by pomyślał jeszcze miesiąc temu ?). Ogólnie Tai w 1/2 i finale to już nie był ten Tai co z RZ(dzielił i rządził), mimo kiepskich startów z B w pierwszym jego starcie(startach ). Fajne GP na prawdę fajny tor w Gorzowie, kto miał dobry motor to na luzie objeżdżał innych co pokazało paru zawodników. Obawiałem sie o atmosferę po wypadku Darka ale było ok. Stworzyliśmy super atmosfere przez którą na pewno Wardowi przeszły ciarki i łezka się zakręciła. Niech on wie, że do puki walczy jest zwycięzcą i wszyscy czekamy nie tylko, żeby wstał a żeby wrócił na tor! On jest potrzeby bo jak się patrzy na "asów" typu KK, Troy, Jonasson to po prostu . Jeszcze słowo o Maćku, że nie był wolny ale błędy, błędy i losowanie go po prostu dzisiaj urządziło. Jak w poszedł po bandzie i nakrył nie pamiętam nawet kogo to aż ciarki przeszły. Ma chłopak papiery na jazdy, chce walczyć i mogą być z niego ludzie w GP w przyszłości. Pytanie co będzie jak zajmie 9 lokatę na koniec? Będą dwie DK dla Polaków? Ciężko mi w to uwierzyć. Brawo dla Zagar bo zacisnął zęby i wygrał. Najgorsze to oczywiście kolejki do gastronomi, WC jednak jak 15 lat wstecz bo nie ma toalet jak w Toruniu no i okolica stadionu ekhm... Byłem pierwszy raz i na pewno GP w Gorzowie mnie nie zraziło !

  35. Powrót do góry    #161
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/543472/stal-gorzow-przygotowala-specjalna-oprawe-dla-warda

    Działacze MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów przygotowali specjalną oprawę, która ma być wyrazem wsparcia dla Darcy'ego Warda.
    Co bylo w tej oprawie za kilkanascie tysiecy??? Jakoś jej nie zauwazylem...
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Myślę, że Adam Strzelec pojechałby jeszcze lepiej niż Zmarzlik. Ze swoim potencjałem...
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  37. Powrót do góry    #163
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Co bylo w tej oprawie za kilkanascie tysiecy??? Jakoś jej nie zauwazylem...
    koszty zarządu wysokie
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  38. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Kingpin. Kuźwa.

    A zresztą, obrażaj dalej...Po co mi to tłumaczenie i ten post...
    Bez przesady.Czym obrazilem?
    Sorry,ale czy niektore wpisy Unistow nie zalatuja hipokryzja?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-08-2015 o 20:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #165
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ten wywiad to pewnie efekt narastającej frustracji u Doyle'a.(...)
    Zapewne tak, tylko, że w zasadzie poza taśmą z Warszawy (tu też można się spierać, dużo bardziej skrzywdzeni byli w tym SGP zawodnicy, którym zaliczono biegi po nierównych startach) wszystkie decyzje w poprzednich rundach były OK. A i wczoraj mógł/powinien wylecieć z wcześniejszych biegów. Wszystko można zrozumieć, ale gość robi taki bałagan, posyła niemalże do szpitala dwóch zawodników, po czym stwierdza, że duński zawodnik upadł, Duńczyk sędziuje - wszystko jasne. WTF? Jeszcze bym go "rozgrzeszył", gdyby dziś napisał na TT, że sory, poniosło go, obejrzał i widzi swój błąd...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    WC jednak jak 15 lat wstecz bo nie ma toalet jak w Toruniu
    Torretoo siedziałeś na pierwszym łuku i toalet nie znalazłeś? Powiem Ci, że były blisko i nie trzeba było się męczyć w Toi Toi-ach
    Toalety są całkiem znośne:

    http://www.sport.pl/zuzel/51,64951,9396449.html?i=39

    GP z trybun kapitalne, naprawdę po takich zawodach zaczynam trochę żałować, że pewnie ostatnie w GW.
    Pozdrowienia dla dwójki Torunian z którymi przyszło mi oglądać zawody

  41. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zapewne tak, tylko, że w zasadzie poza taśmą z Warszawy (tu też można się spierać, dużo bardziej skrzywdzeni byli w tym SGP zawodnicy, którym zaliczono biegi po nierównych startach) wszystkie decyzje w poprzednich rundach były OK.
    Było jeszcze Cardiff gdzie dla mnie to była decyzja z gatunku 50/50. A wydaje mi się, że właśnie od tej rundy cała ta frustracja zaczęła się gromadzić.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •