Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 223

Wątek: Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz - 14 kolejka, 23 sierpnia, godz. 19.30

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jakby nie potrafił jezdzić na żużlu to nie wygrał by 2x brazowego kasku,nie zdobył 2 medali w MIMP,nie awansował do finału IMP jako junior i nie osiągnał w 1 lidze sredniej 2,0 na bieg.Tak wiem mega osiągniecia ale idąc tym rozumowaniem to Ci ktorzy byli za nim tez na zuzlu jezdzic nie potrafia.Nie każdy rodzi się demonem trasy.

    Dokladnie. Juz nie to, ze bronie zawodnika Falubazu, ale idac tym tokiem rozumowania, to na zuzlu nie potrafi jezdzic 90% zawodników....z Hancockiem czy Hampelem na czele. W tym sporcie za styl punktów nie dają plus zdecydowana większość zawodników podkreśla w wywiadach, że żużel to w głównej mierze start....

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    miki1970, nie obraź się, ale piszesz głupoty o protasie, które wynikają jedynie z twojej niewiedzy. nie ma takiej siły (presji), która kazałaby piotrkowi wsiąść na motor lub z niego zsiąść, gdyby on sam tego nie zechciał. piotrek decyzje podejmuje suwerennie - klub tylko grzecznie czeka na jego decyzję. nie jest wywierana na niego żadna presja, bo nie ma takiej potrzeby. protas jest jednym z najinteligentniejszych, obok hampela, cegielskiego, ludzi w tym sporcie. ogarnia, co się wokół niego dzieje doskonale i decyzje podejmuje w pełni świadomie. jest przywiązany do naszego klubu, jest świadom sytuacji, w jakiej falubaz się znajduje i nikt mu nie musi tego wkładać do głowy i wyjaśniać. jak powie, że jedzie, to znaczy, że się czuje na siłach. jak powie, że nie jedzie, to nikt nie będzie miał pretensji, bo dla każdego będzie jasne, że po ludzku nie dał rady. przed gorzowem też wszyscy czekali (i nie pojechał). w lesznie już był, bo poczuł, że ma moc.

    co jeszcze chcesz wiedzieć? zapytaj.
    Nie wątpię w jego inteligencję,wiem że gość jest na poziomie,świadczą o tym jego wypowiedzi,w przywiązanie do klubu też nie wątpię bo mało jest takich swoich chłopaków,ale może ktoś powinien to powstrzymać?absolutnie nie bierzcie sobie tego do siebie,Adrian też pojechał w meczu tydzień po złamaniu obojczyka i to nie było rozsądne.Sam Piotr parę dni temu mówił że występ jest wykluczony stąd moje dywagacje ale wobec postawy reszty drużyny (sabotażystów)jak sami piszecie jego i wasze obawy są całkowicie uzasadnione.pozdrawiam

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Twierdzę iż będzie wywierana na niego presja i ani ja na 100% nie wiem czy tak będzie ani Ty nie możesz być pewien że tak nie jest,to są fakty.Inna sprawa jest taka że Ty prywatnie nie dopuszczasz do siebie że mógłby nie pojechać a skąd te obawy to Twoi koledzy po szalu wyjaśnili dogłębnie wyżej z kulturą,natomiast Ty jadowisz się jakbym sam Pepetę chciał z motoru zdjąć.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
    Co za bzdura. Gdzie ja napisalem, ze obawiam sie ze Protas nie pojedzie i chcialbym by wystapil? Serio Ty masz cos z glowa nie tak chyba. Akurat moje prywatne zdanie jest takie, ze nie jest nam Protas w tym meczu niezbedny, niech spokojnie sie kuruje. Jednak jak wsiadzie na motor i wystapi w tym meczu, to jestem przekonany ze to bedzie jego suwerenna decyzja i nikt nie mial na nia wplywu.

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Pytanie do kolarza:

    Gdzie się podziały tamte prywatki?
    Czy cycata czyta cytaty Tacyta?
    Kiedy ranne wstają zorze?
    Czy koleś, co w Swarzędzu przytulił 8 mln i odjechał, jest kibicem Falubazu?
    Jaki jest sens życia?
    Czemu nie da się dzielić przez zero?
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    lemur6666 (23-08-2015)

  6. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Aż niewiarygodne aby taki dream team: Hampel, Ward, Dudek, Pepe, Walasek, Lokatjew, Jonsson, Jabłoński i Pieszczek mógł spać z PGEE! Szok. Ale tak się kończy spłacenie przed sezonem.

  7. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    No i Jonsson w zaliczył przed chwilą dzwona w Anglii. Szanse Falubazu na spadek z Ekstraligi wzrosły do 10%.
    Ostatnio edytowane przez youlaike ; 21-08-2015 o 22:49

  8. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez youlaike Zobacz posta
    No i Jonsson w zaliczył przed chwilą dzwona w Anglii. Szanse Falubazu na spadek z Ekstraligi wzrosły do 10%.
    Akurat dzwona to zaliczył Maciek. Jonsson został wykluczony za spowodowanie tego upadku.

  9. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Mimo wszystko wydaje się że Falubazy wygrają. Ja nie będąc kibicem ani jednej z tych drużyn kibicuję teoretycznie słabszemu czyli GKM. Falubaz to przykład druzyny z dużym potencjałem zdekompletowanej przez kontuzje która spokojnie powinna być w PO i walczyć o medale. GKM z Buczkowskim, Gollobem, Okoniem i Łagutą (bo tylko Ci zawodnicy moim zdaniem mogą postraszyć Falubaz) może pokusic się o niespodziankę. Prawdopodobnie tor będzie trochę przyczepny nie taki twardy jak w Grudziądzu dlatego Okoń szału pewnie nie zrobi, nie wiadomo jak pojedzie Gollob na przyczepnym. Ward z Dudkiem i nawet nie najlepiej spisującym sie AJ do tego Pieszczek i Zgardziński którzy u siebie zjedzą Łęgownika i Nowaka powinni zapewnić wygraną Falubazu jednak szału nie będzie typuję 50:40.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  10. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta

    Gdzie się podziały tamte prywatki?



    Tylko Chuck Norris wie, gdzie się podziały tamte prywatki

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    t_zg (22-08-2015)

  12. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Po niedzieli Grudziądz wraca do właściwej dla siebie ligi. Ich obecność tutaj była wbrew naturze.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    A ja za GKM bede tesknil. Zawsze to bylo jakies odswiezenie tej ligi. No i ten drugi łuk, ktory sprawil, ze w sumie nie tesknilem tak bardzo za torem w Czewie.
    I najwazniejsze... Gollob, ktory na tym łuku latal deflektorem po bandzie. Ciesze sie, ze moglem go takim zapamietac, wymaze z pamieci wszystkie jego fatalne wystepy i zapamietam tylko te z Grudziadza - jak na sekciarza przystalo
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-08-2015), adamtorun (22-08-2015), kleczes_GKM (23-08-2015)

  15. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Po niedzieli Grudziądz wraca do właściwej dla siebie ligi. Ich obecność tutaj była wbrew naturze.
    W Grudziądzu bardzo nad tym faktem nie ubolewamy : -)
    Klub ma dobrą sytuacje finansowa, stadion jest stale modernizowany. Za rok w marcu bedzie juz naprawde calkiem niezle wygladal.

    Takze predzej, czy pozniej na pewno do tej ekstraligi wrócimy.

  16. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Mimo wszystko wydaje się że Falubazy wygrają.
    Tu się nie ma co wydawać. To jest pewne. Bo jeśli Falubaz nie wygra tego meczu, to kto? Przecież nie GKM, dla którego punktować będzie tylko czterech grajków, z których z kolei tylko jeden ma widoki na dwucyfrówkę. Musiałby się zdarzyć cud, to jest Okoń, Buczkowski i Gollob w okolicach minimum dziesięciu punktów każdy. Zwyczajnie, po ludzku nierealne.
    To jest mecz z gatunku tych, gdzie Walasek i Jonsson mają obowiązek przywieźć po osiem - dziesięć punktów. A gdzie jeszcze reszta?
    Siłą GKMu miał być własny tor. I był, bo większość spotkań w ich wykonaniu była dobra, bądź nawet świetna. Ale na wyjazdach mieli zbierać baty i zbierali. Jutro też się to powtórzy. Wstydu nie przynieśli, lecą a ligi z honorem, ale niestety lecą.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Daniello za jego przydatny post!

    kingpin (22-08-2015)

  18. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    po ile bilety na tak atrakcyjne widowisko ? Mysle ze 3 zł mógłbym dac by zobaczyc zaproszonych poniekad małowartych sportowo kolarzy
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    W Grudziądzu bardzo nad tym faktem nie ubolewamy : -)
    Klub ma dobrą sytuacje finansowa, stadion jest stale modernizowany. Za rok w marcu bedzie juz naprawde calkiem niezle wygladal.

    Takze predzej, czy pozniej na pewno do tej ekstraligi wrócimy.
    I tego wam z całego serca życzę

    Czekaliście na EE jeszcze dłużej niż Gniezno.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  20. Powrót do góry    #61
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    W Grudziądzu bardzo nad tym faktem nie ubolewamy : -)
    Klub ma dobrą sytuacje finansowa, stadion jest stale modernizowany. Za rok w marcu bedzie juz naprawde calkiem niezle wygladal.

    Takze predzej, czy pozniej na pewno do tej ekstraligi wrócimy.
    Tylko zacznijcie kur%^ lać wodę na tor bo w takim kurzu meczów się nie da oglądać.
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  21. Powrót do góry    #62
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    po ile bilety na tak atrakcyjne widowisko ? Mysle ze 3 zł mógłbym dac by zobaczyc zaproszonych poniekad małowartych sportowo kolarzy
    Won stąd przygłupie! Jak ci się poszczęści to w przyszłym sezonie 2 ligę sobie pooglądasz
    A co do widoczności to nie jest najgorzej, poza tym jesteśmy przyzwyczajeni

  22. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    Tylko zacznijcie kur%^ lać wodę na tor bo w takim kurzu meczów się nie da oglądać.
    Tor w Grudziądzu w tym roku był równie widowiskowy jak ten w Częstochowie w latach poprzednich. Było co oglądać, żaden kibic w Grudziądzu nie żałuje naszej przygody z Ekstraligą.
    Przetarg na dalszą część modernizacji jest już rozstrzygnięty, nie wiem jak z finansami w klubie, mam nadzieję, że tak jak zawsze. Pozostaje nam czekać ponownie na ekstraligę, mam nadzieję, że nie tyle lat co ostatnio.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  23. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Tor w Grudziądzu w tym roku był równie widowiskowy jak ten w Częstochowie w latach poprzednich. Było co oglądać, żaden kibic w Grudziądzu nie żałuje naszej przygody z Ekstraligą.
    Przetarg na dalszą część modernizacji jest już rozstrzygnięty, nie wiem jak z finansami w klubie, mam nadzieję, że tak jak zawsze. Pozostaje nam czekać ponownie na ekstraligę, mam nadzieję, że nie tyle lat co ostatnio.
    Nie będę zaskoczony,gdy dzisiaj na "słup arenie"wasza drużyna dzisiaj się postawi.Protasiewicz jeżeli będzie w składzie(przypuszczam,że tak,to jest bohater i dla niego trzeba zrobić pożegnanie,podziękować za heroizm)tor będzie lekko przyczepny.Gollob ośmieszy co nie których,po za tym nie którzy zawodnicy pokażą gdzie mają Falubaz.

  24. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Tor w Grudziądzu w tym roku był równie widowiskowy jak ten w Częstochowie w latach poprzednich. Było co oglądać, żaden kibic w Grudziądzu nie żałuje naszej przygody z Ekstraligą.
    Przetarg na dalszą część modernizacji jest już rozstrzygnięty, nie wiem jak z finansami w klubie, mam nadzieję, że tak jak zawsze. Pozostaje nam czekać ponownie na ekstraligę, mam nadzieję, że nie tyle lat co ostatnio.
    Z tego co piszecie i jak podchodzicie do ewentualnego spadku to chyba jesteście jedyną ekipą od wielu lat która po spadku z ligi dalej będzie normalnie funkcjonować i za to należy się Wam szacun .

  25. Powrót do góry    #66
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Won stąd przygłupie! Jak ci się poszczęści to w przyszłym sezonie 2 ligę sobie pooglądasz
    A co do widoczności to nie jest najgorzej, poza tym jesteśmy przyzwyczajeni
    Przed czym się bronisz? Przed normalnością?
    Jesteście jedynym eligowym torem na którym się kurzy ZAWSZE.
    Trochę wody gościu, trochę normalności.
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  26. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    Jesteście jedynym eligowym torem
    Zawsze się zastanawiałem jak to jest być torem

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    unimil_to_run (23-08-2015)

  28. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    Przed czym się bronisz? Przed normalnością?
    Jesteście jedynym eligowym torem na którym się kurzy ZAWSZE.
    Trochę wody gościu, trochę normalności.
    Czyli normalnosc to jak sie na tor leje wode i wyscigi sa nudne jak na SlupoArenie?

  29. Powrót do góry    #69
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Czyli normalnosc to jak sie na tor leje wode i wyscigi sa nudne jak na SlupoArenie?
    Skoro lubicie oglądać żużel z mordą pełną piachu... wasza sprawa.
    Do eligi take gówno się nie nadaje.


    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Zawsze się zastanawiałem jak to jest być torem
    Na pewno fajnie jest
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi winner89 za jego przydatny post!

    MrSelfDestruct (23-08-2015)

  31. Powrót do góry    #70
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,188
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    A Hampel dzisiaj na trybunach w Pile...
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    Skoro lubicie oglądać żużel z mordą pełną piachu... wasza sprawa.
    Do eligi take gówno się nie nadaje.
    Tyle frustracji tylko dlatego, ze Falubaz bedzie sie dzis bronic przed spadkiem? Czy to wciaz ta porazka w Grudziadzu tak boli?

    No nic, zycze dzis choc kilku mijanek po pierwszym luku. Szkoda by bylo konczyc sezon kolejna procesja przez 15 biegow.

  33. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    Skoro lubicie oglądać żużel z mordą pełną piachu... wasza sprawa.
    Ty, to może do filharmonii chodź w niedzielę zamiast na żużel?

    Kiedyś to nikomu nie przeszkadzało
    https://www.youtube.com/watch?v=ykrCqXVRSlI

  34. Powrót do góry    #73
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Ale dlaczego zmieniacie temat, chodzę do filharmonii, teatru, do kina, na żużel i na walki żulów, ale co to ma wspólnego z ryjem z*j*banym piachem?
    Na wielu eligowych torach nie sypie w pierwszym rzędzie, u was sypie do ostatniego miejsca stojącego na parkingu za stadionem.
    Przecież w dzisiejszym nowoczesnym speedwayu nie wychodzi się ze stadionu ************ nawierzchnią toru.

    Jeżeli to średniowiecze wam nie przeszkadza to może lepiej zostańcie w pierwszej lidze, jeszcze trochę musicie dorosnąć.
    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 23-08-2015 o 18:24

  35. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A Hampel dzisiaj na trybunach w Pile...
    myslisz sie

  36. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2015
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 40 w 30 postach
    "Ch** w du** temu, kto kibicuje Darcy'emu" - ale słoma z butów... Wieśniaki, naprawdę żal mi was.

  37. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Prymitywy z trybuny K znowu dają popis. Mam nadzieję, że ich dni są policzone.

    Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  38. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Prymitywy z trybuny K znowu dają popis. Mam nadzieję, że ich dni są policzone.

    Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

    jest transmisja tv?

  39. Powrót do góry    #78
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Prymitywy z trybuny K znowu dają popis. Mam nadzieję, że ich dni są policzone.

    Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
    Chyba tylko Karkosikowi udało się wygrać z kibolami. Ale Apator był słaby na trybunach.
    U nas FNF i ruch kibicowski jest zbyt silny aby pozbyć się "prymitywów"

  40. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    jest transmisja tv?
    Nie wiem, chyba nie

    Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  41. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Chyba tylko Karkosikowi udało się wygrać z kibolami. Ale Apator był słaby na trybunach.
    U nas FNF i ruch kibicowski jest zbyt silny aby pozbyć się "prymitywów"
    Pożyjemy, zobaczymy

    Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  42. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Czterech Falubazow w skladzie. Zapamietajmy ten dzien. Dlugo juz takiej sytuacji w zawodach ligowych nie bedzie…
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  43. Powrót do góry    #82
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Gollob w formie, taktyczne defekty jak zawsze profesjonalne

  44. Powrót do góry    #83
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Oczekiwalem ze Grudziadz pokaze cos wiecej. Niektore gwiazdeczki GKM chyba licza, ze po kilku naprawde dobrych meczach u siebie dostana perspektywe latwego i hojnego zarobku w 1. PLZ. Na miejscu tamtejszego zarzadu pokazalbym tym panom drzwi, bo to co wyprawiali na wyjazdach jest naprawde zenujace.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Jestesmy slabi.
    Ale tak gownianego toru jak w ZG to jeszcze nie widzialem.
    To jest jazda przy krawezniku na czas?

  46. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Nie wierzyłem zabardzo w Dudka, w dodatku widzialem go na treningu i wygladal tragicznie. Ale zrobił chłopak wjazd do ligi po przerwie. Brawo.

    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Jestesmy slabi.
    Ale tak gownianego toru jak w ZG to jeszcze nie widzialem.
    To jest jazda przy krawezniku na czas?
    Zeby wyprzedzac, trzeba mieć czym. Co pokazywały inne drużyny w ciekawszych meczach na styku.

  47. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Jestesmy slabi.
    Ale tak gownianego toru jak w ZG to jeszcze nie widzialem.
    To jest jazda przy krawezniku na czas?
    Do tej pory Falubaz był zbyt gościnny u siebie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  48. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie wierzyłem zabardzo w Dudka, w dodatku widzialem go na treningu i wygladal tragicznie. Ale zrobił chłopak wjazd do ligi po przerwie. Brawo.



    Zeby wyprzedzac, trzeba mieć czym. Co pokazywały inne drużyny w ciekawszych meczach na styku.
    Wychodzi na to, ze Ward i Jonsson nie maja czym.

  49. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Wychodzi na to, ze Ward i Jonsson nie maja czym.

    Ward przegrał z najlepszym zawodnikiem GKM, ktory jest normalnie szybki. Jonsson jest cienki jak zielonogorskie wina w tym sezonie i wcale mnie to nie dziwi, ze wyprzedzac nie potrafi.

  50. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Jonsson porażką z Nowakiem przypomniał czemu nie powinno się go brać pod uwagę na przyszły sezon.

  51. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    GM (23-08-2015), kapitan bomba (23-08-2015), t_zg (23-08-2015), zigi1976 (23-08-2015)

  52. Powrót do góry    #90
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,188
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Jestesmy slabi.
    Ale tak gownianego toru jak w ZG to jeszcze nie widzialem.
    To jest jazda przy krawezniku na czas?
    Ten mecz jest gdzieś w tv ?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •