Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 259

Wątek: XIV kolejka, KS Toruń - Unia Tarnów, 23 sierpnia, godz. 17.00

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach

    XIV kolejka, KS Toruń - Unia Tarnów, 23 sierpnia, godz. 17.00

    To będzie dziwny mecz... teoretycznie jeżeli słynny jeden punkt trafi na nasze konto
    dzięki uprzejmości Łoktajewa to praktycznie jedziemy o nic. Wybór przeciwnika
    w półfinale przy obecnej formie torunian nie jest wielką rzeczą, gdyż obecnie
    możemy praktycznie wykręcić każdy wynik z każdym - polec u siebie, wygrać
    na wyjeździe - tak, tak - nawet w Lesznie. Poza tym można hołdować zasadzie
    Materny, że im trudniejszy przeciwnik w półfinale - tym łatwiejszy w finale
    Obecną ligę kształtują nadzwyczaj kontuzje i wahania formy. Oczywiście będzie
    ciekawie jeżeli spece z wysokich komisji nie zdążą przydzielić tego punktu
    w tym tygodniu (mówiło się, że oficjalna decyzja będzie wczoraj...).
    Tak czy inaczej nie ma co kombinować, bo przy obecnej formie swojej i przeciwników
    trzeba jechać na full - taki banał. Niestety ekipa wydaje się, że jakoś rozeszła
    się w rękach i mecze z Lesznem i w Grudziądzu potwierdzają to, że od pewnego
    czasu zdecydowanie coś niezazębia i za dużo kłów do kąsania nasze aniołki
    to nie mają. Tarnowianie też ostatnio nie poszaleli przeciwko Rzeszowowi
    mimo tajemnic swojego toru, które odczytał z łatwością Hancock. I tutaj można
    z przekąsem stwierdzić, że Leszno na dziś wyprzedza wszystkich o parę długości,
    a Tarnów jest chyba najlepszą ekipą z... najsłabszych. Jest szansa, że trafimy
    na Unię już w 1/2 więc mecz na Motoarenie jest dla nich korzystny z tego względu
    - choć konia z rzędem temu kto przewidzi jaki będzie u nas tor i komu on
    bardziej podpasuje - Doylowi, czy Vaculikowi itd. itd.
    Kibice z pewnością będą przyglądali się występowi Kozy i zastanawiali jak ten
    zawodnik w meczu przeciwko nam zdobył 13 punktów (12+1)... tak czy inaczej
    jak pisałem będzie to dziwny mecz - w cieniu wielkich (?) pojedynków o utrzymanie
    - ja tam kibicuję Grudziądzowi

    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 18-08-2015 o 07:35
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    40-50 dla przyjezdnych, przecież mają w składzie wymiatacza Kozę.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Dlaczego od razu dziwny mecz?Mecz trening dla tarnowian,dla naszej drużyny,naszych zawodników mecz o odzyskanie zaufania.Dziwne to będzie przygotowanie toru?

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    53-37
    Kolodziej 4 pkt.

    Vaculik z Dunczykami i Mroczka dozbieraja te 32pkt
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Pytanie kto tym razem będzie miał dzień kozy?

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi bananio za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (18-08-2015), mhsol (18-08-2015)

  7. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Prawda jest taka - los uśmiecha się w tym momencie do nas (Toruń) - na sf jest właśnie info potwierdzające przyznanie pktu bonusowego w tym tygodniu. Na czym polega owy uśmiech losu? Wygrywamy co najmniej 51:39 u nas z Tarnowem i wówczas szanse na FINAŁ (!!) oceniam na jakieś 70% - nie jest tajemnicą że wygrywając u nas za 3 w PlayOff trafiamy w półfinale ponownie na Tarnów. Wygrywając 50:40 i niżej trafiamy na Leszno i kończymy zabawę, tak więc jeśli naszym bezzębnym Aniołom zależy jeszcze na czymś i mają JAKIEKOLWIEK drużynowe ambicje, nie widzę innego scenariusza jak niedzielne zwycięstwo przynajmniej 12+. Sory ale wszystko poniżej tego będzie dla mnie frajerstwem sezonu. Bo finał tak naprawdę jest na wyciągnięcie ręki - wydaje się że mimo wszystko w bezpośredniej konfrontacji z Tarnowem będziemy faworytem, no ale to też zadecyduje właśnie też niedzielny mecz kończący dwumecz między nami tyle że w rundzie zasadniczej. I tak naprawdę przy spięciu pośladów w niedzielę, mamy spore szanse na finał, czego chyba nikt o zdrowych zmysłach nie zakładał przed sezonem, zwłaszcza patrząc na wyczyny torunian w ciągu ostatnich 2 miesięcy...

    P.S. A może w końcu dzień Kozy /zwany inaczej dniem antyToruńskim/ wyjątkowo w tym dniu przypadnie komuś z Torunia?

    P.S. 2 - pytam szczerze bo jeszcze nie kalkulowałem - co będzie jak wygramy 50:40 i nikt nie zdobędzie bonusa? Też trafiamy na Tarnów czy UL ?
    Ostatnio edytowane przez Arczi ; 18-08-2015 o 11:27

  8. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez bananio Zobacz posta
    Pytanie kto tym razem będzie miał dzień kozy?
    Może tym razem trafi na Griszę?

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Może tym razem trafi na Griszę?
    Jo, dzień kozy u Griszy może wyglądać na przykład tak: 9 (w/2m, 3, 3, w/su, 3)
    - i będzie pięknie. Tak czy inaczej już na serio pytając - gdzie jest ten Grisza
    z ostatnich sezonów. W pojedynczych biegach widać, że ma sprzęt, w pojedynczych
    biegach widać, że ma technikę i powera do jazdy.... tylko dlaczego w pojedynczych,
    a nie chociaż w tych trzech w meczu (no poza wyjazdem do Wrocka)?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    ja mam wrażenie że nikt nie panuje nad zespołem,

    tzn. jest tak że jak się chłopakom chce to pojadą a jak nie to nie...

    i tak podobnie jest jak dostają wp.. wtedy się mobilizują i jednak można...

    dziwne to wszystko...

    trudno powiedzieć jak to będzie w niedzielę, Jason codzinnie ściaga się gdzie indziej, Grisza pojechał na wschód, Krzysztof coś tam uzbiera co by micha była pełna, Adik i Kacper spocą się niemiłosiernie i może i Kozę pokanają,

    co będzie to będzie... Nie widzę tam team spirit, chociaż czasami jest, czasami go nie, innymi słowy często_(się)_chowa

    edit: jak z Polską, gdzie nawet kryzys się nie przyjął

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zgodnie z szeroko komentowaną tradycją, ponownie któryś z rywali musi odjechać mecz życia. Stawiam na Mroczkę i spokojny bonus dla Tarnowa

  12. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Wedle mojej opinii duży wpływ na wynik meczu będzie miała...decyzja o przyznaniu bonusa za mecz z ZG, czy też jej brak.
    Jeśli tak faktycznie się stanie, to Toruń już bez spiny będzie miał pewne PO i pomimo faktu, że poprzez nie przyłożenie się do tego meczu mogą natrafić na Leszno w 1/2, rozluźnienie i opadające napięcie po werdykcie Ekstraligi będzie na tyle duże, że nie dacie nam rady.
    Jeśli nie dostaniecie bonusa za ZG, wtedy 'spięci' wygracie bez problemów

    P.S Wraca Gajeś na to spotkanie do parkingu? Jeśli tak, to apel: Chłopaki nie kosić Aniołków na torze!!
    Ciągle mam obawy, że zbyt łatwo przyszły nam te Play-Off'y...

    P.S 2 - Co do bonusa za dwumecz, nie mam pojęcia

  13. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Nie wiem skad obawy przed meczem z Unia. Przeciez jaskolki poza jednym wyjazdem prezentuja sie raczej marnie. Uzbieranie 51 pkt przez gospodarzy to powinien byc plan absolutnie minimum.

  14. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    53-37
    Kolodziej 4 pkt.
    Jak taki jesteś pewny, to proponuję Ci zakład. Stawkę możesz sobie wybrać - zobaczymy na ile jesteś pewny swojego typu, a na ile wynika on z chęci dopieczenia Januszowi

    Twój typ: Kołodziej 4 i mniej.

    Mój typ Kołodziej więcej niż 4.

    To jak ?
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    miles (18-08-2015)

  16. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Nie wiem skad obawy przed meczem z Unia. Przeciez jaskolki poza jednym wyjazdem prezentuja sie raczej marnie. Uzbieranie 51 pkt przez gospodarzy to powinien byc plan absolutnie minimum.
    Raczej nie poza jednym - w Grudziądzu też wygrali i to b. wysoko. Jedyny pogromik zdarzył się w Gorzowie ( nie traktuję jako wymiernych wyników
    z Wrocławia ) w pozostałych stawali dzielnie.

  17. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Jak taki jesteś pewny, to proponuję Ci zakład. Stawkę możesz sobie wybrać - zobaczymy na ile jesteś pewny swojego typu, a na ile wynika on z chęci dopieczenia Januszowi

    Twój typ: Kołodziej 4 i mniej.

    Mój typ Kołodziej więcej niż 4.

    To jak ?
    Ale mama nie pozwoli się założyć koledze.

    Cytat Zamieszczone przez zdzichu328 Zobacz posta
    Wedle mojej opinii duży wpływ na wynik meczu będzie miała...decyzja o przyznaniu bonusa za mecz z ZG, czy też jej brak.
    Jeśli tak faktycznie się stanie, to Toruń już bez spiny będzie miał pewne PO i pomimo faktu, że poprzez nie przyłożenie się do tego meczu mogą natrafić na Leszno w 1/2, rozluźnienie i opadające napięcie po werdykcie Ekstraligi będzie na tyle duże, że nie dacie nam rady.
    Jeśli nie dostaniecie bonusa za ZG, wtedy 'spięci' wygracie bez problemów

    P.S Wraca Gajeś na to spotkanie do parkingu? Jeśli tak, to apel: Chłopaki nie kosić Aniołków na torze!!
    Ciągle mam obawy, że zbyt łatwo przyszły nam te Play-Off'y...

    P.S 2 - Co do bonusa za dwumecz, nie mam pojęcia
    A ja mówie odwrotnie jak bonus bedzie przyznany to wygramy więcej niż 51 jak nie przyznają to będzie mecz na styku.
    Nasi od lat w meczach z presja mają kleksy w majtach już na 2 dni przed meczem

  18. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Ja bym raczej upatrywał w szeregach Unii rozprężenia i wielkiej niechęci do zdobycia 40 punktów w tym meczu. Jeśli dobrze widzę, to Tarnów ma dwa warianty w PO: Toruń albo Wrocław. Z tymi drugimi ostatnio mocno męczyli się u siebie, dodatkowo nie wiadomo co Baron zrobi z torem w Częstochowie.

    Gdyby trafili na Toruń, to w ciągu 3 tygodni pojadą na MA aż 2 razy, a poza tym - ten tor i tak każdy zna i lubi. Druga rzecz, w Tarnowie Aniołki dostawały lanie aż miło, wynik końcowy nie odzwierciedla przebiegu całego spotkania.

    Będąc z Tarnowa, chyba wolałbym trafić w 1/2 na Toruń

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawko.trn za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (18-08-2015)

  20. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Nie wiem skad obawy przed meczem z Unia. Przeciez jaskolki poza jednym wyjazdem prezentuja sie raczej marnie. Uzbieranie 51 pkt przez gospodarzy to powinien byc plan absolutnie minimum.
    Może stąd, że Toruń w meczach u siebie tylko dwukrotnie zrobił więcej niż 48 punktów? Wygraliśmy wysoko ze słabiutkimi GKM i Stalą Gorzów (z kryzysem sprzętowym Zmarzlika). Poza tym wykręciliśmy z Rzeszowem - 48, z Falubazem - 46, ze Spartą - 45 i z Lesznem - 44. Takie wyniki raczej nie pozwalają na przesadny optymizm.

  21. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Raczej nie poza jednym - w Grudziądzu też wygrali i to b. wysoko. Jedyny pogromik zdarzył się w Gorzowie ( nie traktuję jako wymiernych wyników
    z Wrocławia ) w pozostałych stawali dzielnie.
    Fakt, nie pomyslalem o GKM, tylko trudno mi to oceniac racjonalnie - wszyscy wiedzieli ze obie druzyny sa raczej betonoiwe, stad dobry wynik. Nie sugerujesz chyba ze bedzie betonik?

    Przedwczoraj deszcz zrobil tor pod kolo i od razu widac bylo ze nie czuja sie zbyt pewnie. Fakt, wygrali, nawet bonusa ugrali - ale jadac u siebie powinni to osiagnac w bardziej wytrazisty sposob. narzekac nie ma co, ale obawy przed meczem z jaskolkami na torunskiej ziemi sa jak dla mmnie nieuzasadnione.

  22. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Jak taki jesteś pewny, to proponuję Ci zakład. Stawkę możesz sobie wybrać - zobaczymy na ile jesteś pewny swojego typu, a na ile wynika on z chęci dopieczenia Januszowi

    Twój typ: Kołodziej 4 i mniej.

    Mój typ Kołodziej więcej niż 4.

    To jak ?
    Preferuje dyskusje na argumenty, ale widze, ze nie potrafisz byc wobec Kolodzieja ani odrobine obiektywny wiec powiedz jaka ma byc stawka zakladu i czy ewentualne 5 pkt Kolodzieja bedzie Ci tak zayebiscie smakowalo w kontekscie wygranej ze mna?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Lekko,latwo i przyjemnie.Unia chce jechac z nami w polowce PO,my tez wolimy tarnowska Unie niz leszczynska.
    53-37 i platny komplet Holdera.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Może stąd, że Toruń w meczach u siebie tylko dwukrotnie zrobił więcej niż 48 punktów? Wygraliśmy wysoko ze słabiutkimi GKM i Stalą Gorzów (z kryzysem sprzętowym Zmarzlika). Poza tym wykręciliśmy z Rzeszowem - 48, z Falubazem - 46, ze Spartą - 45 i z Lesznem - 44. Takie wyniki raczej nie pozwalają na przesadny optymizm.
    Z Rzeszą szlo dobrze, ale ostatni bieg i pojawienie się w nim Gomólskiego, ale tak musiało być. Ze SPRATĄ, frajersko stracony punkt przez niejakiego Remigiusza Substyka, LESZNO, szkoda czerwonej kartki dla Okara w meczu ze Stalą, myśle że te dwa punkty by zdobył. Meczu z Falubazem nie wytykam

  25. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Czises, Jasiek zrobi 10+ z palcem w......

    Sent from my A0001 using Tapatalk

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Może stąd, że Toruń w meczach u siebie tylko dwukrotnie zrobił więcej niż 48 punktów? Wygraliśmy wysoko ze słabiutkimi GKM i Stalą Gorzów (z kryzysem sprzętowym Zmarzlika). Poza tym wykręciliśmy z Rzeszowem - 48, z Falubazem - 46, ze Spartą - 45 i z Lesznem - 44. Takie wyniki raczej nie pozwalają na przesadny optymizm.
    widać tu też inną zależność. im lepsza juniorka gości tym gorzej nam szło. ze Zmarzlikiem na poziomie Gorzów ukulałby wynik ~Falubazu. zakładając 2 plastrony w Tarnowie wynik zakręci się między spotkaniami z Rzeszowem i GKMem, jak Kozy będą coś jechać to między Rzeszowem a Lesznem (w zależności od tego ile ujadą).
    Jest jeszcze inna możliwość: jakieś prognozy opadów na niedziele, status meczu zagrożonego i później ich brak (co ostatnio zdarza się notorycznie). wówczas oprócz pylicy będzie można wyjść ze stadionu z kacem.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  27. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Czises, Jasiek zrobi 10+ z palcem w......

    Sent from my A0001 using Tapatalk
    No widzisz, ja mam watpliwosci. Jemu MA niekoniecznie lezy. Starty ma bardzo slabe, a zeby cos ugrac po przegranym starcie na MA to trzeba dobrze ten tor znac.
    Torun ma swoje problemy, ale my na wyjazdach raczej slabi

    Tak jak bylem pewny dobrej postawy naszych z Kolodziejem na czele w ZG tak tu mam przeczucia ze Kolodziejowi nie wyjdzie.

    Jesli mamy sie spotkac w PO to oby tylko wyciagneli wnioski.

    Oczywiscie to trzeba od razu nazwac "dopieczaniem Kolodziejowi" <sic>
    Bo ze mnie taki wrog Kolodzieja. I hejter
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Ja bym raczej upatrywał w szeregach Unii rozprężenia i wielkiej niechęci do zdobycia 40 punktów w tym meczu. Jeśli dobrze widzę, to Tarnów ma dwa warianty w PO: Toruń albo Wrocław. Z tymi drugimi ostatnio mocno męczyli się u siebie, dodatkowo nie wiadomo co Baron zrobi z torem w Częstochowie.

    Gdyby trafili na Toruń, to w ciągu 3 tygodni pojadą na MA aż 2 razy, a poza tym - ten tor i tak każdy zna i lubi. Druga rzecz, w Tarnowie Aniołki dostawały lanie aż miło, wynik końcowy nie odzwierciedla przebiegu całego spotkania.

    Będąc z Tarnowa, chyba wolałbym trafić w 1/2 na Toruń
    Tak dostawały, ale ostatni mecz w Tarnowie, a szczególnie ostatnie biegi pokazały że potrafimy tam jechać. Biorąc pod uwagę ostatni mecz Unii z Rzeszą to forma jaskółek za wysoka nie jest. Baron w Częstochowie nie będzie już mógł zwalić wine na "specyficzny tor wrocławski" tylko przygotować go tak jak to zazwyczaj było w Czewie.

  29. Powrót do góry    #26
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No tylko z Toruniem, Tarnów jechał bez Madsena. Z Wrockiem z Madsenem i było niżej. Przy 7 punktach Taia. Tyle tylko, że jak Unia przegra za 3, to pojedzie z 3 miejsca. A to ma duże znaczenie. Niezależnie od tego, moim zdaniem, Toruń wygra w niedzielę za 3.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Preferuje dyskusje na argumenty, ale widze, ze nie potrafisz byc wobec Kolodzieja ani odrobine obiektywny wiec powiedz jaka ma byc stawka zakladu i czy ewentualne 5 pkt Kolodzieja bedzie Ci tak zayebiscie smakowalo w kontekscie wygranej ze mna?
    Po co operujesz frazesami pokroju "dyskusja na argumenty", skoro mowa tutaj o niczym innym jak o typowaniu a'la bukmacherka, czyli przewidywaniu tego co będzie. Dla mnie argumentem jest to, że Janusz to jeden z czołowych zawodników w kraju, a dla Ciebie to, że jest chłopakiem dla którego żużel to hobby - po co obracać tę samą papkę co na tarnowskim forum ?! Mam jednak przeczucie, że Janek zdobędzie ponad 4 punkty, mam też żyłkę hazardzisty, która wywęszyła okazję, do tego jeszcze - nie lubię rzucania prowokacyjnych haseł "w eter"... No chyba, że te 4 punkty Kołodzieja to nie była prowokacja, może faktycznie jesteś przekonany co do swojej predykcji ? W takim razie proponuję Ci zakład i tyle.

    Proponuję też stawkę: jeśli przegrasz, będziesz do końca sezonu ekstraligowego (czyli do zakończenia ostatniego meczu w Play Off's) w podpisie miał napis:

    "Koldi jest mi głupio, że Cię nie doceniałem"

    Oczywiście Ty możesz wymyślić napis dla mnie do sygnaturki
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  31. Powrót do góry    #28
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ale daj spokój Savage. Jak Kołodziej zrobi 5 czy 6, to raczej to potwierdzi wizję j_rulesa. Zaproponuj mu uczciwą linię, typu 8.5 czy 7.5 i możecie się zakładać.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    No tylko z Toruniem, Tarnów jechał bez Madsena.
    Ale Koza zrobił jakiś kosmiczny/nierealny do powtórzenia wynik (punkty Madsena). Coś a'la Pulczas 2010 z Wrockiem.

    Dla mnie argumentem jest to, że Janusz to jeden z czołowych zawodników w kraju,
    Jeden z najlepiej jeżdżących po trasie Polaków, utalentowany żużlowiec. Zawsze dobrze przygotowany fizycznie i sprzętowo. Tyle tylko, że za miły, za ładny, za grzeczny, za spokojny.... No i poza 2010 nie żre i nie sra żużlem
    IMHO Pawełka czeka "ten sam" los
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 18-08-2015 o 14:32

  33. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Ależ drogi Buszmenie, mogę rozważyć warunki, jakie proponujesz. Różnica polega na tym, że kolega j-rules wytypował wynik na poziomie 4. Dlatego też podłapałem to i podsunąłem pomysł zakładu. Gdyby napisał "Janusz zrobi poniżej 10 punktów" wówczas i sam zakład byłby bardziej ryzykowny .

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  34. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    czyli savage inaczej mowiac idziesz na latwizne? Przy zakladzie 4< to faktycznie mi sie moze latwo noga powinac.
    Napisz lepiej jaka zdobycz punktowa Janka przewidujesz?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Nie, nie idę na łatwiznę. Ja nie wychylam się z typowaniami zdobyczy poszczególnych zawodników. W przeciwieństwie do Ciebie. Skoro jesteś pewny, że Janusz zdobędzie 4 punkty, a tak napisałeś:

    j-rules
    53-37
    Kolodziej 4 pkt.

    Vaculik z Dunczykami i Mroczka dozbieraja te 32pkt
    To ja proponuję zakład. Druga opcja jest taka, że napisałeś to tylko jako taką prowokacyjną "pierdółkę", a tak na prawdę uważasz, że Kołodziej zdobędzie więcej

    To jak ?

    mhsol,

    Jeden z najlepiej jeżdżących po trasie Polaków, utalentowany żużlowiec. Zawsze dobrze przygotowany fizycznie i sprzętowo. Tyle tylko, że za miły, za ładny, za grzeczny, za spokojny.... No i poza 2010 nie żre i nie sra żużlem
    IMHO Pawełka czeka "ten sam" los
    Ciekawe spostrzeżenie. Widzisz - u nas na forum tarnowskim w najlepsze trwa dyskusja w której niektórzy upierają się, że Janek ma tylko talent, a reszta jest na marnym poziomie z uwagi na jego "hobbystyczne" podejście do speedway'a
    Ostatnio edytowane przez savage ; 18-08-2015 o 14:37
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  36. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Nie, nie idę na łatwiznę. Ja nie wychylam się z typowaniami zdobyczy poszczególnych zawodników. W przeciwieństwie do Ciebie. Skoro jesteś pewny, że Janusz zdobędzie 4 punkty, a tak napisałeś:



    To ja proponuję zakład. Druga opcja jest taka, że napisałeś to tylko jako taką prowokacyjną "pierdółkę", a tak na prawdę uważasz, że Kołodziej zdobędzie więcej

    To jak ?

    mhsol,



    Ciekawe spostrzeżenie. Widzisz - u nas na forum tarnowskim w najlepsze trwa dyskusja w której niektórzy upierają się, że Janek ma tylko talent, a reszta jest na marnym poziomie z uwagi na jego "hobbystyczne" podejście do speedway'a
    Tylko, że sam talent w żużlu to może 30%...
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    40% - Wanker Ward.

  38. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale daj spokój Savage. Jak Kołodziej zrobi 5 czy 6, to raczej to potwierdzi wizję j_rulesa. Zaproponuj mu uczciwą linię, typu 8.5 czy 7.5 i możecie się zakładać.
    Ja bym wszedł w coś takiego bez zastanowienia. Over oczywiście.

    Co do meczu: 48:42 dla gospodarzy. Kilka drużyn już się przejechało na lekceważeniu Tarnowa, Toruń kompletnie mnie nie przekonuje i jakoś nie widzę u nich 50 +.
    TeamLindgren

  39. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Jeden z najlepiej jeżdżących po trasie Polaków, utalentowany żużlowiec. Zawsze dobrze przygotowany fizycznie i sprzętowo.

    W wiekszosci sie zdecydowanie zgadzam, ale to co pogrubilem musze skwitowac tylko w jeden sposob, ktory pewnie wznowi u savaga nerwobóle... no ale nie moge inaczej jak: hahahahaha

    PS. Savage.. ja obstawiam, ze zrobic 4, moze 5 punktow. Nie jestem tego wcale pewny bo wiem ze stac go na wiecej, ba zycze mu kompletu, ale trzeba byc realista. Na ktorym to wyjezdzie w tym roku, poza ZG urzekl Cie Janusz? Troszke w Gorzowie, ale tylko w polowie zawodow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    40% - Wanker Ward.
    Ten "Wanker", jak już się tłucze to na całość -
    - przed barem. "hero" Pedersen potrafi tylko
    sprzedać kopa zasłonięty ekipą...

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    czyli savage inaczej mowiac idziesz na latwizne? Przy zakladzie 4< to faktycznie mi sie moze latwo noga powinac.
    Napisz lepiej jaka zdobycz punktowa Janka przewidujesz?
    Nie to, żebym się wpieprzał między wódkę a
    zakąskę, ale Savage musiał by być totalnym Frajerem,
    by zakładać się o wyższy wynik, kiedy Ty pierwszy
    wyskoczyłeś z 4. punktami .
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 18-08-2015 o 15:18
    !Adrian walcz!

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    miles (18-08-2015)

  42. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Tak dostawały, ale ostatni mecz w Tarnowie, a szczególnie ostatnie biegi pokazały że potrafimy tam jechać.
    Zaczęliśmy jechać COŚ przy wyniku 41:25, więc to raczej Unia już się po prostu nie zabijała. W PO będzie Madsen. Zakłam, że wówczas Koza zrobił to, co z dużym prawdopodobieństwem zrobiłby Madsen. Nie sądze, byśmy w PO przy wyniku 41:25 po 11 biegach dobili do 40 punktów na koniec.

  43. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ten "Wanker", jak już się tłucze to na całość -
    - przed barem. "hero" Pedersen potrafi tylko
    sprzedać kopa zasłonięty ekipą...



    Nie to, żebym się wpieprzał między wódkę a
    zakąskę, ale Savage musiał by być totalnym Frajerem,
    by zakładać się o wyższy wynik, kiedy Ty pierwszy
    wyskoczyłeś z 4. punktami .
    No, ale gdy pisalem o 4 punktach nie mialem zadnej wizji zakladu. To Savage poczul krew i wyszedl z tym pomyslem
    Gdybym mial rozkminiac zaklad to dalbym mu z 7 punktow dla bezpieczenstwa. Wciaz mam w pamieci jego beznadziejny wystep rok temu, z tego co pamietam 5 punktow i kompletnie zle dobierane sciezki.
    No, ale dobra jesli ma to byc zaklad o podpis forumowy to dla mnie to zadna strata....
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Po prostu przyznaj j-rules, że z tymi 4 punktami Kołodzieja napisałeś głupotę żeby mu dopiec, a tak naprawdę sam nie wierzysz w tak słaby występ Janka . Wiadomo, że na żaden zakład under 5 się nie zgodzisz - nikt by na to nie poszedł, bo to równie dobrze można oddać walkowera. Zwróć uwagę na zwyżkę formy Kołodzieja gdzieś tak od IMP w Gorzowie. Moim zdaniem 8 zrobi na luzaku, a poważnie to myślę, że razem z drewnianym Martinem będą ciągnąć wynik Unii, więc obiektywnie daję mu coś koło 11 w 6.
    TeamLindgren

  45. Powrót do góry    #41
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ja bym wszedł, ale po dobrym kursie
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Nastpeny.... czemu mialbym mu dopiec? Jak macie tak farmazonic to lepiej wcale nie piszcie. Rok temu mial na luzaku zorbic 10 (kolo tego wyniku sie z reguly na MA krecil)

    Napisalem ze Kolodziej zrobi 4 bo uwazam, ze sprzetowo stoi marnie. O ile na mocno przyczepnym torze moglby sobie dobrze poradzic o tyle na dosc twardej Motoarenie widze to blado. Zwyzkuje.. no w porownaniu z tym co bylo na poczatku sezonu to niebo a ziemia, ale do optimum mu daleko.

    I to nie tak, ze to Koldi mnie nie przekonuje. Bo widac u niego zadziora, widac, ze sylwetka w normie, łapki mu nie puchną, ale kompletnie nie przekonuje mnie jego sprzet oraz codzienne treningi na suchej autostradzie. MA jest jednak zupelnie innym torem od Z3.

    Ba, dla mnie te jego mityczne juz 4 pkt wcale nie stanowia o jego formie czy mozliwosciach, w zasadzie w tym meczu mi one zwisaja bo to mecz do odjechania.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Ja mogę się założyć że Grisza od******i jakąś maniane.
    #GetWellDarky

  48. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    j-rules (18-08-2015), młody_piernik (18-08-2015), pawel_KST (18-08-2015), pawko.trn (19-08-2015)

  49. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Nastpeny.... czemu mialbym mu dopiec? Jak macie tak farmazonic to lepiej wcale nie piszcie. Rok temu mial na luzaku zorbic 10 (kolo tego wyniku sie z reguly na MA krecil)
    Nie wiem. Skoro jednak piszesz ze sporą pewnością, że zrobi 4 punkty, a gdy ktoś potem proponuje ci o to zakład i w to nie wchodzisz tzn., że wcale nie uważasz, że Janek pojedzie taką padakę. I nie denerwuj się tak, bo my sobie tutaj tylko żartujemy .

    A przywoływanie meczu z zeszłego roku to wiesz.. Toruń był zupełnie inną drużyną (zresztą Tarnów też). Obecnie te jedynki to może natłuc na samych juniorach, a jak ze 2-3 razy przyjedzie na 2-4 to będzie już będzie miał 7 punktów. A będzie na kim te punkty robić, bo obecny Toruń prezentuje się dość blado. Łaguta jedzie w kratkę, a swój geniusz pokazuje średnio co 3 wyścigi, Doyle bez formy, Miedziński bez formy od dłuższego czasu, Gomólski ogólnie też nie zachwyca (dużo lepszą robotę jako 5 senior robi Mroczka w Tarnowie). Pewnym punktów można być tylko Holdera i Przedpełskiego.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 18-08-2015 o 16:09
    TeamLindgren

  50. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ja tylko chciałbym zaznaczyć, że ta cała
    MotoArena to robi się coraz bardziej przyczepna.
    Czasy coraz bardziej zbliżają się do rekordu Boba.
    To może być nowy tor dla przyjezdnych - oby tylko nie dla naszych.
    !Adrian walcz!

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •