Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 406 do 411 z 411

Wątek: XIII kolejka Grudziądz - Toruń, 16.08 godz. 17.00

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    To chyba nie wina klubu, ze nie bylo pradu w calej okolicy stadionu.
    Nc+ bylo trzeci raz w Grudziadzu w tym sezonie i tylko teraz byl taki problem.
    Być może ale skoro nie pierwszy raz była transmisja to skąd zdziwienie poborem prądu przez ekipę tv? Trochę to mało poważne. Wygląda jak odsuwanie na siłę od siebie podejrzeń, niepotrzebne zresztą skoro prądu brakowało w całej okolicy.

  2. Powrót do góry    #407
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Już żałuję, że nie skróciłem tego cytatu do pierwszych trzech zdań, który wkleiłem. Przeceniłem możliwości niektórych użytkowników, którzy jak zwykle muszą się do czegoś dopi...ić.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  3. Powrót do góry    #408
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Już żałuję, że nie skróciłem tego cytatu do pierwszych trzech zdań, który wkleiłem. Przeceniłem możliwości niektórych użytkowników, którzy jak zwykle muszą się do czegoś dopi...ić.
    Może to działacze GKM przeceniają swoje możliwości? Domaganie się zasilania awaryjnego od ekipy tv to przecież idiotyzm. To nie jest sprzęt podręczny żeby można zabrać do niego jakiegoś ups-a.

  4. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Może to działacze GKM przeceniają swoje możliwości? Domaganie się zasilania awaryjnego od ekipy tv to przecież idiotyzm. To nie jest sprzęt podręczny żeby można zabrać do niego jakiegoś ups-a.
    UPS-y to raczej tam są (to one musiały ładować się tyle czasu).
    Niestety NC+ musi zainwestować w generator na jakiejś przyczepce .
    !Adrian walcz!

  5. Powrót do góry    #410
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    483
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Tak po prawdzie to jestem zdania, że klub-gospodarz meczu powinien ekipie transmisyjnej zapewnić wszystko co potrzebne jest do przeprowadzenia transmisji na żywo. Taka ekipa powinna po prostu przyjechać na stadion, "podłączyć się do gniazdka" i nie martwić się o przerwy w dostawie prądu, bo żyjemy w XXI wieku w środkowej Europie, a nie w afrykańskiej republice bananowej, czy Tajlandii, gdzie jak mówił Alan Garner takie przerwy zdarzają się notorycznie. Choć jednocześnie jestem w stanie zrozumieć, że klub nie wszystko może przewidzieć i nie wszystko zależy tutaj od profesjonalizmu (lub jego braku) w klubie z Hallera. Jednak gdy już do takiej sytuacji doszło, to należało po prostu przeprosić kibiców na stadionie, telewizję i fanów sprzed telewizora za to co się stało, a nie jeszcze narzekać, czy nawet między wierszami sugerować winę "eNki", bo pobierali dużo prądu. Chęci przerwania transmisji to już w ogóle nie skomentuję, osoba, która takie słowa wypowiada to pozostaje w realiach II ligi lat 90-tych. Największą porażką jest tutaj nie tyle sama awaria, co te wypowiedzi kolejnych działaczy.

    Pzdr

  6. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kleczes_GKM za jego przydatny post!

    Malin017 (20-08-2015), kowjanko (19-08-2015), mszat (19-08-2015), młody_piernik (19-08-2015)

  7. Powrót do góry    #411
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Po prostu to jest liga dwóch prędkości:

    1sza prędkość - Unia Leszno
    2ga prędkość - reszta
    Przy dużej prędkości można nie wyrobić
    Niespodzianki w sporcie się zdarzają ....

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •