Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 496 do 508 z 508

Wątek: ► UNIA LESZNO - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 14.08.2015, XIII kolejka, godz. 19.30

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    No trzeba przyznać, że na papierze Falubaz był murowanym faworytem do walki w finale DMP z Lesznem ale w tym roku doświadczyli tego czego wcześniej dość często doświadczał Gorzów czy Toruń, będąc faworytem na papierze. Teraz już wiedzą jak to boli i muszą odreagować więc odrobinę wyrozumiałości się kibicom z Zielonej należy.
    Choć kto wie może jeszcze awansują?
    Ponoć to tylko sport?

  2. Powrót do góry    #497
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Gdzie ta ustawka, Termiński, gdzie ta ustawka....

    term.JPG

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    w Toruniu w kasie tez bida skoro sie panowie o marnego browca zakladaja...
    Z drugiej storny w ZG najchetniej by sie teraz zakladali o przekonanie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Piękny był to mecz jak zazwyczaj a bieg nr.7 to już była rewelka.
    Co do Falubazu...Jedynym wytłumaczeniem dla wypocin taktycznych Frątczaka jest zasłabnięcie Protasiewicza gdyż z Pepe czuć było zwycięstwo.Ward - już go lubię...w odróżnieniu od Hampela jest nie tylko skuteczny ale każdy bieg z jego udziałem to jest ciepłe widowisko.Dudek zaskoczył już bardzo dobrą jazdą,atak na Jonassona to nawet miejscowi przecierali oczy jak on to zrobił.Jonsson walczył ale leży sprzętowo.Pięknie się wygina jak Niels w latach swojej świetności w tym klubie.Pieszczek chciał ale d... z tego wyszła.No i atrakcję agroturystyczne...widok kwadratowych rolników w klapkach japonkach z wieśniackimi łańcuchami na szyjach z charakterystycznym akcentem niezapomniany.Lubię to Możesz się jeden z drugim nawet ubrać w sandały a każdy tam wyczuje żeś z Zielonej bo mordę masz poza regionalną
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  5. Powrót do góry    #500
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    No i atrakcję agroturystyczne...widok kwadratowych rolników w klapkach japonkach z wieśniackimi łańcuchami na szyjach z charakterystycznym akcentem niezapomniany.Lubię to Możesz się jeden z drugim nawet ubrać w sandały a każdy tam wyczuje żeś z Zielonej bo mordę masz poza regionalną
    Z drugiej strony tyle "stjuningowanych" Audi 80 na rejestracjach FZ to dawno nie widziałem.
    Cały parking "od straży" i Strzelecka były nieźle obstawione Audikami.
    Wyglądało to tak jakbyście całą armię wystawili przeciwko nam.
    Nic przeciw tej marce nie mam (wszak sam długo jeździłem tą marką), ale taka ilość leciwych i lekko pordziewiałych 80-ek jaka przyjechała w piątkowy wieczór musiała zwrócić uwagę nas zwykłych rolników

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Rusty pajacu - jesteś gorszy niż Mariusz. Twoje słowa o Wardzie kiedy nie jeździł dla Falubazu:
    Ward to psychika 18 letniego synka w klimacie Justina Bibera.Jego technika jest tak bajeczna że wywraca się więcej niż jeżdzi choć zapędy kozackie ma nie do końca przemyślane(...)
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 15-08-2015 o 22:13

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Falubaz (19-08-2015), lemur6666 (16-08-2015)

  8. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Rusty pajacu - jesteś gorszy niż Mariusz. Twoje słowa o Wardzie kiedy nie jeździł dla Falubazu:
    Ciul z jego psychiką.Jeśli Prezes tego klubu jest moralnie nikim to co ja mam się przejmować Wardem który punkty zdobywa za trzech??? Hampel moralnie to co według rolników sobą prezentuje??? A co powiedzieć o Walasku który pokazał im głęboką magie a oni dziesięć razy wyciągają do niego rękę choć wolał tak na prawdę Staleczkę??? Dajmy spokój z tą moralnością bo to już naprawdę jest wesołe.Fakty są takie że gdyby weszli do PLAY OFF pozamiatali by Was chyba jednak w dalszej perspektywie.

    Do kolegi rolnika...Audi jak zapewne wiesz i francuski Peugeot to najlepsza blacha z ocynkiem która nie rdzewieje po 20 latach użytkowania.Wiem bo mój rzęch wart 600 złotych nawet okopany przez bydło złożyłny się w rulonik a mógłbym go wyklepać na gotowo,odpalić i wrócić na zielone wzgórza.No ale co Wy tam możecie wiedzieć o tym jak w Lysznie nawet Policja na inwentarzu jeżdzi
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 16-08-2015 o 00:16
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  9. Powrót do góry    #503
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Ciul z jego psychiką.Jeśli Prezes tego klubu jest moralnie nikim to co ja mam się przejmować Wardem który punkty zdobywa za trzech??? Hampel moralnie to co według rolników sobą prezentuje??? A co powiedzieć o Walasku który pokazał im głęboką magie a oni dziesięć razy wyciągają do niego rękę choć wolał tak na prawdę Staleczkę??? Dajmy spokój z tą moralnością bo to już naprawdę jest wesołe.Fakty są takie że gdyby weszli do PLAY OFF pozamiatali by Was chyba jednak w dalszej perspektywie.

    Do kolegi rolnika...Audi jak zapewne wiesz i francuski Peugeot to najlepsza blacha z ocynkiem która nie rdzewieje po 20 latach użytkowania.Wiem bo mój rzęch wart 600 złotych nawet okopany przez bydło złożyłny się w rulonik a mógłbym go wyklepać na gotowo,odpalić i wrócić na zielone wzgórza.No ale co Wy tam możecie wiedzieć o tym jak w Lysznie nawet Policja na inwentarzu jeżdzi
    zalecam ogolnie znana mas na bol... d... a zreszta chyba kazdy wie jakiej czesci ciala
    pyra

  10. Powrót do góry    #504
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    No trzeba przyznać, że na papierze Falubaz był murowanym faworytem do walki w finale DMP z Lesznem ale w tym roku doświadczyli tego czego wcześniej dość często doświadczał Gorzów czy Toruń, będąc faworytem na papierze. Teraz już wiedzą jak to boli i muszą odreagować więc odrobinę wyrozumiałości się kibicom z Zielonej należy.
    Choć kto wie może jeszcze awansują?
    Ponoć to tylko sport?
    oczywiście, że mogą awansować, ale czy sportowo?

    na pewno już Senatorek, ikopa fair play, mataczy w sprawie Loktajeva,
    wystarczy ,że Toruniowi lub Wrocławowi noga powinnie się...i chłopaki "sportowo: awansują

  11. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    zgrzeblarka moze jeszcze i powinna awansowac . To tylko polska liga do której kiedys przy stoliku "awansowała" Stal Toruń . Teraz gdy cos do powiedzenia ma Cegielska wsparta Majewska szanse na awans do PO zgrzeblarki rosna jak przed sezonem "awans" Grudziadza
    Hip hip hurrrrra
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #506
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    "Kładź się na Zengiego". Wykonał w 100%.

  13. Powrót do góry    #507
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Tyle żeście się nawyzywali na Skórę za Emila z C w 15 a tu okazuje się, że Emil sam chciał jechać z C...

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi szyba213 za jego przydatny post!

    Mefitzo (16-08-2015), Mildura (16-08-2015), j-rules (16-08-2015)

  15. Powrót do góry    #508
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za rok znowu powalczymy

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •